شنبه, ۱۷ خرداد, ۱۳۹۹ / 6 June, 2020
بورس دانشجویی
روند کاهشی متقاضیان ارز دانشجویی در سال ۹۸
۱۳۹۹/۰۲/۲۸ / مدیر کل بورس و اعزام دانشجویان / سازمان امور دانشجویان / بورس دانشجویی / ارز دانشجویی
روند کاهشی متقاضیان ارز دانشجویی در سال ۹۸
مدیر کل بورس و اعزام دانشجویان از کاهشی بودن روند متقاضیان ارز دانشجویی در سال گذشته خبر داد و گفت: در سال ۹۸ تعداد ۵۵۶ دانشجوی دکترای داخل کشور از فرصت تحقیقاتی داخل استفاده کرده و ۶۰۲ دانشجو نیز به خارج اعزام شدند.
برگزاری دوره آنلاین آشنایی با بورس و آموزش مقدماتی تحلیل تکنیکال
۱۳۹۹/۰۲/۲۴ / باشگاه دانشجویان ایسنا / انجمن علمی دانشجویی حسابداری پردیس فارابی دانشگاه تهران / دوره آنلاین آشنایی با بورس و آموزش مقدماتی تحلیل تکنیکال
برگزاری دوره آنلاین آشنایی با بورس و آموزش مقدماتی تحلیل تکنیکال
انجمن علمی دانشجویی حسابداری پردیس فارابی دانشگاه تهران با همکاری محفل آموزش های مجازی وَندا اُمید دوره آنلاین آشنایی با بورس و آموزش مقدماتی تحلیل تکنیکال را برگزار می کند.
اُفت و خیزهای ارز فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری در سالی که گذشت
۱۳۹۹/۰۱/۰۲ / ارز فرصت مطالعاتی دانشجویان / ارز دانشجویی / وضعیت ارز دانشجویی در سال 98 / بورس دانشجویی / وزیر علوم
اُفت و خیزهای ارز فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری در سالی که گذشت
علی رغم قول مسئولان برای تامین ارز فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان دکتری برای ۶ ماهه دوم سال ۹۸، این اعتبار تخصیص نیافته و بلاتکلیفی در این زمینه نگرانی دانشجویان دکتری متقاضی استفاده از فرصت مطالعاتی در سال جاری را افزایش داده است.
۱۳۹۸/۰۹/۱۸
جزئیات بودجه پیشنهادی وزارت علوم تشریح شد/اعتبارات رفاهی دانشجویان در سال 99
بودجه خدمات فرهنگی، رفاهی و ورزشی دانشجویی و بورس تحصیلی برای دانشجویان خارجی و ایرانی در لایحه پیشنهادی دولت برای بودجه سال آینده مشخص شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷
وزیر علوم مستندات ادعای خود درباره بورسیه‌ها را ارائه دهد
معاون اسبق بورس سازمان امور دانشجویان گفت: از وزیر علوم خواستارم مدارک و مستندات خود مبنی بر ادعاهایی که درباره موضوع بورسیه‌های دانشجویی داشته است، را ارائه دهد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۸
لیگ ستارگان بورس، مظهر گرایش نسل نوخواسته دانشگاهی به بورس
مراسم معرفی تیم‏های برتر سومین لیگ بین‏المللی ستارگان بورس با حضور شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، و مدیران ارشد بازار سرمایه در دانشگاه الزهرا برگزار شد و سومین نسل سفیران بازار سرمایه این بار با چهره بین‏المللی ماموریت جدید خود را آغاز کردند.به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در ابتدای این مراسم، یاسر فلاح مدیرعامل شرکت اطلاع‏رسانی و خدمات بورس و رئیس ستاد برگزاری سومین لیگ ستارگان بورس به ایراد سخن پرداخت و گفت: در اولین دوره لیگ ستارگان بورس تنها ده تیم از دانشگاه‏های تهران حضور داشتند و اکنون سومین لیگ ستارگان بورس در سطح کشوری و بین‏المللی و با حضور ۶٠ تیم داخلی و پنج تیم از چهار کشور عراق، ترکیه، سوریه و عمان برگزار شد.مدیر‏عامل شرکت اطلاع‏رسانی و خدمات بورس با اشاره …
۱۳۹۸/۰۴/۱۵
برنامه وزارت علوم برای افزایش دانشجویان خارجی تحصیلات تکمیلی در ایران
معاون امور دانشجویی وزیر علوم با اشاره به هدف‌گذاری افزایش دانشجویان خارجی تحصیلات تکمیلی در ایران، گفت: تعداد دانشجویان خارجی که با هزینه شخصی در ایران تحصیل می‌کنند حدود 20 درصد افزایش یافته و تعداد دانشجویان بورس تغییری نکرده است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۰
فارس‌من| آخرین وضعیت فرصت‌های مطالعاتی دانشجویی/ سهمیه فرصت‌های مطالعاتی کاهش نیافته است
معاون امور دانشجویی وزیر علوم آخرین وضعیت بورس و فرصت‌های مطالعاتی دانشجویی را تشریح کرد و گفت: بانک مرکزی وعده داده مشکل تامین ارز موردنیاز برای فرصت‌های مطالعاتی را رفع کند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴
۲۰ اسفند آخرین مهلت ثبت‌نام ارز دانشجویی
ایلنا: اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان آخرین مهلت برای ثبت و ویرایش درخواست ارز دانشجویی برای نیمسال دوم سال ۱۳۹۷ را اعلام کرد.
 •  •  •  •  •  •  •  •