پنجشنبه, ۲ بهمن, ۱۳۹۹ / 21 January, 2021
بیمه زنان خانه‌دار
اعلام جزئیات بیمه زنان خانه دار+نرخ حق بیمه
۱۳۹۹/۰۸/۲۴ / بازنشستگی / زنان / زنان خانه دار / سه گانه / فوت
اعلام جزئیات بیمه زنان خانه دار+نرخ حق بیمه
اقتصاد نیوز:رئیس اداره بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد و بیمه اختیاری سازمان تأمین‌اجتماعی جزئیات بیمه زنان خانه‌دار را تشریح و نرخ حق بیمه‌های دریافتی در سطوح سه‌گانه برای این دسته از زنان را اعلام کرد.
جزییات بیمه تامین اجتماعی زنان خانه‌دار در سال ۹۹
۱۳۹۹/۰۸/۱۸ / بیمه تامین اجتماعی / بیمه زنان خانه‌دار / حق بیمه 99
جزییات بیمه تامین اجتماعی زنان خانه‌دار در سال ۹۹
سازمان تامین اجتماعی سه سطح از تعهدات بیمه‌ای را برای زنان خانه‌دار درنظر گرفته است؛ نوع اول با نرخ پرداخت حق بیمه ۱۴ درصد است و تنها شامل بازنشستگی و فوت بعد از بازنشستگی می‌شود. نوع دوم نرخ پرداخت حق بیمه ۱۶ درصد است و شامل بازنشستگی و فوت قبل و بعد از بازنشستگی خواهد بود. نوع سوم با نرخ پرداخت حق بیمه ۲۰ درصدی، شامل تعهدات بازنشستگی، فوت و از کارافتادگی می‌شود
شرایط بازنشستگی زنانی که شغل خود را از دست داده‌اند فراهم شد
۱۳۹۹/۰۴/۲۲
شرایط بازنشستگی زنانی که شغل خود را از دست داده‌اند فراهم شد
زنان بیمه‌پردازی که با شیوع ویروس کرونا یا به واسطه مشکلات بنگاه‌های اقتصادی، شغل خود را از دست داده‌اند می‌توانند با ادامه بیمه‌پردازی در قالب طرح "بیمه زنان خانه‌دار" بازنشسته شوند.
شرایط "بیمه زنان خانه‌دار" اعلام شد
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ / سازمان تامین اجتماعی
شرایط "بیمه زنان خانه‌دار" اعلام شد
سرپرست اداره کل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ، شرایط و نحوه "پوشش بیمه زنان خانه‌دار" را تشریح کرد.
برگزاری نشست کارگروه بیمه زنان خانه‌دار در اداره کل غرب تهران
۱۳۹۹/۰۴/۰۴ / کارگروه بیمه زنان خانه‌دار در اداره کل غرب تهران
برگزاری نشست کارگروه بیمه زنان خانه‌دار در اداره کل غرب تهران
ایلنا: اولین نشست کارگروه بیمه زنان خانه‌دار اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با حضور سرپرست، معاونین و جمعی از روسای شعب و روسای ادارات اداره کل غرب تهران بزرگ…
بیکاری ۱۷ و مشارکت ۱۵ درصدی زنان، نسخه مجلس چیست؟ / بیمه زنان خانه‌دار و اشتغال زنان سرپرست خانوار در اولویت
۱۳۹۹/۰۳/۲۶
بیکاری ۱۷ و مشارکت ۱۵ درصدی زنان، نسخه مجلس چیست؟ / بیمه زنان خانه‌دار و اشتغال زنان سرپرست خانوار در اولویت
نرخ بیکاری ۱۷.۲ درصدی و نرخ مشارکت اقتصادی ۱۵.۳ درصدی برای زنان؛ نمایندگان مجلس یازدهم به ویژه زنان نماینده چه برنامه‌ای برای بهبود این شاخص‌ها دارند؟ برخی از آنها می‌گویند فراکسیون زنان در این مجلس جای حواشی به متن می‌پردازد تا مشکلات زنان حل شود.
۱۳۹۹/۰۲/۲۱
بیمه زنان خانه‌دار با پرداخت ماهانه ۲۲۰ هزار تومان
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ گفت: زنان خانه‌دار و دختران مجرد می‌توانند با پرداخت ۲۲۰ هزار تومان در ماه تحت پوشش بیمه قرار بگیرند و با پرداخت ۱۰ سال نیز بازنشسته شوند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / زنان / مجلس شورای اسلامی / تبلیغات انتخاباتی / شورای ائتلاف نیروهای انقلاب / بیمه زنان خانه دار
رهبر:بیمه زنان خانه‌دار را پیگیری می‌کنم/الهیان:موانع اشتغال بانوان را برمی‌داریم
زهره الهیان و فاطمه رهبر، دو نامزد زن فهرست انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برنامه های خود را برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تشریح کردند.
۱۳۹۸/۱۱/۱۷ / فریده اولادقباد / بیمه زنان خانه دار / زنان سرپرست خانوار
۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت بیمه زنان خانه‌دار
اولادقباد گفت: فراکسیون زنان برای بودجه سال ۹۹، پیشنهاد داد که رقم بیمه زنان خانه‌دار با اولویت زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست به ۵۰۰ میلیارد تومان افزایش پیدا کند که خوشبختانه این پیشنهاد در کمیسیون تلفیق بودجه به تصویب رسید.
۱۳۹۸/۱۱/۰۷
دولت تنها ۲ درصد از حق بیمه زنان خانه‌دار را پرداخت می‌کند
شفقنا- رییس گروه بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد و بیمه اختیاری سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه دولت تنها ۲ درصد حق بیمه زنان خانه‌دار را پرداخت می‌کند، گفت: تاکنون ۲۸۲ هزار نفر از زنان خانه‌دار تحت پوشش...
۱۳۹۸/۱۰/۲۲
بیمه زنان خانه‌دار و وام ازدواج از اولویت‌های بودجه‌ای فراکسیون زنان
رئیس فراکسیون زنان گفت: بیمه زنان بدسرپرست و بی‌سرپرست و افزایش وام ازدواج از جمله پیشنهادات بودجه‌ای ما بوده است که در کمیسیون تلفیق در حال بررسی است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / استانی-اجتماعی / اخبار اجتماعی - کرمان / سازمان تامین اجتماعی / _بیمه
رشد 2 درصدی بیمه شدگان استان کرمان طی 6 ماهه اول امسال
مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمان با بیان این مطلب که حدود4 هزار و 500 نفر از زنان استان کرمان تحت پوشش بیمه زنان خانه‌دار هستند و در ادامه از تعداد بیمه شدگان جدید سخن به میان آورد و عنوان کرد: رشد بیمه شدگان در 6 ماهه اول سال جاری حدود 2 درصد است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۷ / قوه قضاییه / زنان / لایحه
کاهش ساعت کاری تا بیمه زنان خانه‌دار و برابری دیه زنان با مردان
لوایح جدید قوه قضائیه شامل: تامین بیمه فراگیر تمام زنان خانه‌دار، پرداخت مابه التفاوت دیه زنان سرپرست خانواده و مردان و حمایت از حق ازدواج و بارداری زنان شاغل است.
۱۳۹۸/۰۵/۱۵
طرحی برای کاهش رقم پرداختی «بیمه زنان خانه‌دار»
مشاور معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی از ارائه طرحی برای توسعه و کاهش رقم پرداختی بیمه زنان خانه دار داریم که نیازمند قانون است.
۱۳۹۸/۰۵/۱۲
مشکلات بیمه زنان عشایر و روستایی حل نشده باقی مانده است/ در بعضی از شهرهای کارگرنشین یک تخت بیمارستانی هم وجود ندارد
اعضای فراکسیون زنان مجلس در نشست هم‌اندیشی بیمه زنان خانه‌دار که در اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران برگزار شد سخنرانی کردند.
۱۳۹۸/۰۵/۱۲
زنان سرپرست خانوار در اولویت بیمه
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه امسال برای بیمه زنان خانه‌دار رقم خوبی درنظرگرفته شده که البته زنان سرپرست خانوار در اولویت قرار دارند.
۱۳۹۸/۰۵/۱۲
بیمه زنان خانه‌دار ٣٠٠ میلیارد تومان اعتبار دارد
تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه سال ٩٨ مبلغ ٣٠٠ میلیارد تومان برای بیمه زنان خانه دار تخصیص داده شده است.
۱۳۹۸/۰۵/۱۲
200 هزار زن تحت پوشش بیمه زنان خانه‌دار هستند
مدیرکل تأمین اجتماعی غرب استان تهران با بیان اینکه 200 هزار زن تحت پوشش بیمه زنان خانه‌دار هستند، گفت: زنان مجرد نیز می‌توانند تحت پوشش بیمه زنان خانه‌دار قرار بگیرند.
۱۳۹۸/۰۲/۱۶
نرخ حق بیمه و شرایط بازنشستگی «زنان خانه‌دار» مشخص شد
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران درباره بیمه زنان خانه‌دار توضیحاتی داد و گفت: زنان خانه‌دار از ۱۸ تا ۵۰ سالگی در صورت تمایل به نزدیکترین شعبه محل سکونت خود مراجعه و درخواست بیمه کنند البته زنان مجرد هم می‌توانند درخواست بدهند و از این فرصت بهره‌مند شوند.
۱۳۹۸/۰۲/۱۶
زنان 18 تا 50 سال خانه‌دار می‌توانند درخواست بیمه کنند/ امکان بیمه برای مجردها هم وجود دارد/ سرانه درمان هم به بیمه زنان اضافه می‌شود
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران درباره بیمه زنان خانه‌دار گفت: به منظور از بین بردن دغدغه زنان خانه‌دار بیمه این گروه را در دستور کار قرار دادیم و بر این اساس قرار شد زنان خانه‌دار از 18 تا 50 سالگی در صورت تمایل به نزدیکترین شعبه محل سکونت خود مراجعه و درخواست بیمه کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
امکان انتخاب نرخ پرداخت حق بیمه از مزیت‌های بیمه زنان خانه‌دار است
ایلنا: تمامی زنان ١٨ تا ٥٠ سال می‌توانند با مراجعه به شعب تأمین اجتماعی سراسر کشور از حمایت‌های مقرر در قانون بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد بهره‌مند شوند. برخورداری از این حمایت‌ها نیازمند تأهل و سابقه بیمه‌پردازی نیست.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ / زنان / بیمه / تامین اجتماعی
«دختران مجرد» بیمه می‌شوند
نرخ پرداخت حق بیمه زنان خانه‌دار برای برخورداری از حمایت‌های بازنشستگی ۱۴ درصد؛ بازنشستگی و فوت (پرداخت مستمری به بازماندگان واجد شرایط) ۱۶ درصد و بازنشستگی، فوت و از کار افتادگی ۲۰ درصد است. ضمناً ۲ درصد از نرخ‌های مذکور سهم دولت است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •