جمعه, ۲۸ شهریور, ۱۳۹۹ / 18 September, 2020
ترافیک تهران
توسعه دوچرخه‌سواری با تفکیک جنسیتی امکان‌پذیر نیست
۱۳۹۹/۰۶/۱۸
توسعه دوچرخه‌سواری با تفکیک جنسیتی امکان‌پذیر نیست
یعقوب آزاده‌دل، مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل‌ونقل پاک سازمان حمل‌ونقل و ترافیک تهران بر این باور است که اگر همه جوانب لازم را به موازات یکدیگر پیش ببریم می‌توانیم به هدف افزایش سهم دوچرخه در حمل‌ونقل شهری برسیم. اما اگر مثلا زنان از برنامه‌های توسعه‌ای کنار گذاشته شوند، حتی ۲۰۰سال دیگر هم به اهداف مورد نظر شهرداری نخواهیم رسید.
ترافیک تهران در امروز چقدر جدی است؟
۱۳۹۹/۰۶/۱۵ / بازگشایی مدارس / ترافیک تهران / شهرداری تهران
ترافیک تهران در امروز چقدر جدی است؟
معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران از احتمال افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی بارترافیکی امروز با آغاز سال تحصیلی خبر داد. نوشته ترافیک تهران در امروز چقدر جدی است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
پیش بینی افزایش ۲۰ درصدی ترافیک تهران
۱۳۹۹/۰۶/۱۵ / ترافیک
پیش بینی افزایش ۲۰ درصدی ترافیک تهران
اقتصادنیوز : رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از احتمال افزایش ۲۰ درصدی ترافیک پایتخت در روز بازگشایی مدارس خبر داد .
پارک آموزش ترافیک در تهران افتتاح شد | احداث میدان فلکه سوم خزانه
۱۳۹۹/۰۶/۰۵
پارک آموزش ترافیک در تهران افتتاح شد | احداث میدان فلکه سوم خزانه
پارک آموزش ترافیک همراه با ١٥ پروژه ترافیکی و عمرانی دیگر امروز چهارشنبه با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک تهران و شهردار منطقه ١٦ در این منطقه افتتاح شد.
موافقت دولت با خرید ۳ هزار دستگاه اتوبوس در تهران
۱۳۹۹/۰۶/۰۴ / شهر تهران / شهرداری تهران / شرکت واحد اتوبوسرانی تهران
موافقت دولت با خرید ۳ هزار دستگاه اتوبوس در تهران
تهران- ایرنا- معاون حمل ونقل و ترافیک تهران با اشاره به رایزنی شهرداری تهران با دولت به خرید اتوبوس گفت: دولت جهت تامین و خرید ۳ هزار دستگاه اتوبوس موافقت کرد.
۱۳۹۹/۰۶/۰۴
به مصوبه جدیدی نداشت
طرح ترافیک از ۱۱ مرداد تا پایان این ماه توسط مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا لغو شد که پس از پایان مهلت، شهردار تهران اعلام کرد که طرح ترافیک از یکم شهریور اجرا می‌شود.به گزارش ایسنا، سید مناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش که آیا طرح ترافیک با دستور ستاد ملی مقابله با کرونا اجرا شد یا خیر؟ توضیح داد: طرح ترافیک با دستور ستاد ملی مقابله با کرونا یک هفته لغو و پس از پایان مهلت، به مدت دو هفته متوالی دیگر تمدید شد اما شهرداری تهران برای اجرای طرح ترافیک نیاز به مصوبه جدیدی نداشت. اگر قرار بر تعطیلی طرح ترافیک بود، باید ستاد ملی مقابله با کرونا مصوبات جدید خود را استمرار می‌داد. هاشمی با بیان اینکه گزارش¬های تاثیر لغو طرح ترافیک در ازدحام مترو و اتوبوس در هر سه …
افزایش 41 درصدی ترافیک در تهران با لغو طرح ترافیک/رسوب 60 هزار خودرو در پارکینگ‌های پلیس
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ / طرح ترافیک / ترافیک تهران / ویروس کرونا / راهور
افزایش 41 درصدی ترافیک در تهران با لغو طرح ترافیک/رسوب 60 هزار خودرو در پارکینگ‌های پلیس
رئیس پلیس راهور تهران گفت: طرح ترافیکی که در این سه هفته  اجرا نشد ترافیک شهر تهران را  به طور میانگین 41 درصد افزایش داد.
ساماندهی و شناسایی حاملان چرخ دستی در محدوده بازار تهران
۱۳۹۹/۰۶/۰۲
ساماندهی و شناسایی حاملان چرخ دستی در محدوده بازار تهران
تفاهم‌نامه همکاری فی مابین شهرداری منطقه۱۲، معاونت حمل و نقل و ترافیک تهران و جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار با تاکید بر ضرورت ساماندهی حاملان چرخ دستی فعال در محدوده بازار تهران امضاء شد. 
طرح ترافیک از امروز به خیابان های پایتخت بازگشت
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / طرح ترافیک تهران / ویروس کرونا / پیروز حناچی / شهرداری تهران / پلیس راهور تهران بزرگ / کرونا و حمل و نقل شهری
طرح ترافیک از امروز به خیابان های پایتخت بازگشت
تهران- ایرنا- بنابراعلام مسئولان مدیریت شهری و پلیس راهور پایتخت از صبح امروز -اول شهریور-، ۲ طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا اجرایی شد.
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / ترافیک تهران
ترافیک پرحجم و نیمه سنگین در محورهای شرقی تهران
سیاوش فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در گفت‌و‌گو با فارس در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم اظهار کرد: هم اکنون آمد و شد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز نیمه سنگین و پر حجم گزارش شده و خودروها به مرور و بدون گره ترافیکی در حال عبور از محور مواصلاتی کشور هستند.
طرح ترافیک تهران از شنبه بازمی گردد
۱۳۹۹/۰۵/۳۰
طرح ترافیک تهران از شنبه بازمی گردد
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که طرح ترافیک پایتخت از شنبه اجرا می شود.
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / ترافیک تهران / طرح ترافیک
اجرای دوباره طرح ترافیک پایتخت از شنبه + جزئیات
سردار محمد حسین حمیدی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین باره گفت: برابر تصمیمات اتخاذ شده اجرای طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا در شهر تهران از روز شنبه از سر گرفته خواهد شد و بر این اساس طرح مذکور از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز و تا ساعت ۱۶ ادامه خواهد داشت. تغییری در محدوده اجرای طرح نیز اعمال نشده است.
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / طرح ترافیک تهران / طرح ترافیک در کرونا / مناف هاشمی
توضیحات شهرداری تهران درباره اجرای طرح ترافیک
به گزارش میزان، سید مناف هاشمی در برنامه تهران ۲۰، اقدامات صورت گرفته حوزه حمل ونقل و ترافیک را در ایام کرونا تشریح کرد و گفت: الزام استفاده از ماسک در ناوگان حمل ونقل عمومی شهر اقدام بسیار خوبی بود گرچه اندکی زمان برد تا شهروندان با فرهنگ استفاده از ماسک مانوس شوند و از حدود ۱۰ درصد استفاده از ماسک آغاز کردیم، اما اکنون بالغ بر ۹۹ درصد مسافران در ناوگان عمومی شهر اعم از اتوبوس و مترو و تاکسی از ماسک استفاده می‌کنند.
اعتبار طرح ترافیک خبرنگاری سال گذشته ۳۱ مرداد به پایان می‌رسد
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / طرح ترافیک تهران / معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران / شهر تهران
اعتبار طرح ترافیک خبرنگاری سال گذشته ۳۱ مرداد به پایان می‌رسد
تهران- ایرنا- مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی تهران گفت: اعتبار سهمیه طرح ترافیک سال ۱۳۹۸ خبرنگاران ۳۱ مرداد به پایان می‌رسد.
شهردار تهران: طرح ترافیک از اول شهریور اجرا می‌شود
۱۳۹۹/۰۵/۲۶ / طرح ترافیک تهران / شورای شهر / پیروز حناچی / شهرداری تهران / کرونا و حمل و نقل شهری / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
شهردار تهران: طرح ترافیک از اول شهریور اجرا می‌شود
تهران- ایرنا- شهردار تهران اعلام کرد که طرح‌های ترافیکی پایتخت از روز اول شهریورماه به صورت مجدد اجرا می‌شود.
عضو شورا: ترافیک مرکز پایتخت نتیجه لغو طرح ترافیک است
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / طرح ترافیک تهران / شهر تهران / حمل و نقل درون شهری / شهربانو امانی / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
عضو شورا: ترافیک مرکز پایتخت نتیجه لغو طرح ترافیک است
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون حمل‌ونقل و عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت:‌ لغو طرح ترافیک در حال حاضر نتیجه‌ای جز ایجاد ترافیک شدید در محدوده مرکزی شهر ندارد.
محسن هاشمی: لغو طرح ترافیک تهران در مقابله با کرونا موثر نیست
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / طرح ترافیک تهران / طرح ترافیک در کرونا / محسن هاشمی رفسنجانی
محسن هاشمی: لغو طرح ترافیک تهران در مقابله با کرونا موثر نیست
محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در گفت‌وگو با فارس درباره لغو طرح ترافیک در پایتخت اظهار داشت: نظرمان در مورد طرح ترافیک مشخص است و پیشنهادهایی را در جلساتی که برگزار شده مطرح کرده‌ایم.
هاشمی: حمل‌ونقل عمومی پایتخت با لغو طرح ترافیک شلوغ‌تر شد
۱۳۹۹/۰۵/۱۹ / طرح ترافیک تهران / ویروس کرونا / شهرداری تهران / محسن هاشمی / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
هاشمی: حمل‌ونقل عمومی پایتخت با لغو طرح ترافیک شلوغ‌تر شد
تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به لغو آزمایشی طرح ترافیک پایتخت که همچنان در حال اجراست، گفت: با وجود اجرا نشدن طرح ترافیک، حمل‌ونقل عمومی شلوغ‌تر از قبل است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۶
لغو طرح ترافیک در هفته آینده
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از لغو طرح ترافیک تهران در هفته آینده خبر داد.به گزارش مهر، سید مناف هاشمی در حاشیه بیست و نهمین جلسه کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت ملی بیماری کرونا در خصوص طرح ترافیک شهر تهران گفت: لغو طرح ترافیک تاثیر چندانی در کاهش مسافرین مترو و اتوبوس نداشته و این کاهش در حد ۳ یا ۴ درصد بوده است. معاون شهردار تهران ادامه داد: استفاده شهروندان از ماسک در مترو و بی‫آر‫تی حدود ۹۸ درصد است و در تلاش هستیم افزایش استفاده از ماسک در اتوبوس‌های عادی را نیز در میان شهروندان افزایش دهیم. وی با اشاره به قرمز بودن وضعیت تهران تاکید کرد: به دلیل قرمز بودن وضعیت تهران و اثرگذاری روانی موضوع لغو طرح ترافیک شهرداری تهران با تصمیم کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی …
۱۳۹۹/۰۵/۱۶
تهران هفته بعد هم بدون طرح ترافیک است
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از لغو طرح ترافیک تهران در هفته آینده براساس تصمیم اتخاذ شده در کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا خبر داد. به‌گزارش همشهری، سیدمناف هاشمی، صبح دیروز در حاشیه جلسه کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا گفت: «به‌رغم اینکه لغو طرح تأثیری در کاهش مسافرین مترو و اتوبوس نداشته و در حد ٣ یا ٤درصد بوده، اما به‌دلیل قرمز بودن تهران و شرایط روانی موضوع مقرر شد که هفته آینده نیز طرح ترافیک تهران اجرا نشود.» به گفته هاشمی، طبق مطالعات …
۱۳۹۹/۰۵/۱۶ / ترافیک / شهر تهران / شهرداری تهران / گلپایگانی / معاون
در شهر
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از لغو طرح ترافیک تهران در هفته آینده - ۱۸ تا ۲۳ مرداد - بر اساس تصمیم اتخاذ شده در کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا خبر داد.
ذوالفقاری: دستورالعمل برگزاری مراسم محرم به استان ها ابلاغ می شود
۱۳۹۹/۰۵/۱۶ / ویروس کرونا / وزارت کشور / سازمان تبلیغات اسلامی / وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
ذوالفقاری: دستورالعمل برگزاری مراسم محرم به استان ها ابلاغ می شود
تهران- ایرنا- معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور با اعلام تمدید یک هفته ای لغو طرح ترافیک تهران، گفت: دستورالعمل برگزاری مراسم محرم که با همکاری وزارت بهداشت و سازمان تبلیغات تهیه شده و به همه استان ها ابلاغ می شود.
سردار حمیدی عضو هیأت مدیره سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران شد
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / محمدحسین حمیدی / پلیس راهور / شهردار تهران / سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران
سردار حمیدی عضو هیأت مدیره سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران شد
رئیس پلیس راهور تهران بر اساس مصوبه شورای سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با حکم شهردار تهران، به عنوان عضو جدید هیأت مدیره سازمان حمل ونقل و ترافیک معرفی شد.
هاشمی: طرح ترافیک تهران هفته آینده هم لغو شد/تأثیر لغو طرح ترافیک بر کاهش مسافران نهایتا 4 درصد
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران
هاشمی: طرح ترافیک تهران هفته آینده هم لغو شد/تأثیر لغو طرح ترافیک بر کاهش مسافران نهایتا 4 درصد
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از لغو طرح ترافیک تهران در هفته آینده خبر داد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۱
نسبت طرح ترافیک و کرونا از نگاه یک عضو شورای شهر
رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران تمرکز روی طرح ترافیک را پاک کردن صورت مساله و به انحراف کشیدن عوامل اصلی گسترش کرونا دانست. به گزارش «ایسنا»، در حالی که به پیشنهاد شهرداری تهران و موافقت ستاد ملی مبارزه با کرونا، طرح ترافیک تهران از امروز به مدت یک هفته لغو شده است، ناهید خداکرمی درخصوص وضعیت شیوع بیماری کرونا در تهران و اجرای طرح ترافیک گفت: اجرای طرح ترافیک در پایتخت مانند سابق نیست که مردم ممنوعیت ۱۰۰ درصدی برای ورود به محدوده را داشته باشند و حالا هر کدام از شهروندان که مایل باشند، می‌توانند در سامانه تهران من ثبت‌نام کنند و وارد محدوده شوند. وی با بیان اینکه باید روی برنامه‌هایی تمرکز کنیم که مانع تجمعات طولانی در فضاهای سربسته می‌شود، اظهار کرد: مردم در وسایل حمل‌ونقل عمومی به …
آثار تعلیق یک هفته ای طرح ترافیک بررسی می شود
۱۳۹۹/۰۵/۰۹ / طرح ترافیک تهران / معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران / شهر تهران
آثار تعلیق یک هفته ای طرح ترافیک بررسی می شود
تهران_ ایرنا_ مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به تعلیق یک هفته ای طرح ترافیک گفت: آثار ترافیکی این تصمیم بزودی بررسی می شود.
طرح ترافیک جدید تهران در کرونا -ساعت ورود و خروج، خرید و جریمه
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
طرح ترافیک جدید تهران در کرونا -ساعت ورود و خروج، خرید و جریمه
سال 99 نخستین سالی بود که طرح ترافیک تهران با تأخیر چند ماهه به اجرا درآمد. این طرح که در بهمن ماه سال گذشته به تصویب رسید، قرار بود بعد از پایان تعطیلات نوروز مطابق روال هر ساله اجرایی شود اما شیوع ویروس کرونا باعث شد اجرای طرح به تعویق بیفتد. سرانجام زمان اجرا طرح ترافیک در تهران از 17 خرداد به اجرا درآمد. در ادامه مطلب به ساعت اجرای طرح ترافیک که در تهران به اجرا درآمده،اشاره شده است.
قطع زنجیره کرونا با پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / دوچرخه‌سواری بیدود / طرح ترافیک تهران / ویروس کرونا / آلودگی هوا / حمل و نقل عمومی
قطع زنجیره کرونا با پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو
تهران - ایرنا - یکی از راهکارهای کاهش شیوع کووید ۱۹ فاصله‌گذاری اجتماعی است که بر این اساس سازمان بهداشت جهانی به رهبران شهری توصیه کرد تا مسیرهای ویژه کرونایی احداث کنند که مردم بتوانند در این شرایط بیشتر از دوچرخه استفاده کنند این در حالیست که حدود پنج سال است پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو در ایران آغاز شده و اساس آن استفاده از دوچرخه است.
سرعت‌گیری‌کرونا با لغو محدودیت‌های ترافیکی
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
سرعت‌گیری‌کرونا با لغو محدودیت‌های ترافیکی
آخرین آمار مرکز کنترل ترافیک تهران نشان می‌دهد که روزانه بین 350هزار تا 400هزار خودرو وارد پایتخت می‌شوند؛ این تعداد خودرو به جمع بیش از 4میلیون و 300هزار خودرویی که در تهران تردد می‌کنند اضافه شده و معابر شهر را قفل، هوا را آلوده و این روزها از همه مهم‌تر، شهر به شهر و خیابان به خیابان کووید-19 را منتشر می‌کنند. این در حالی است که مطالعات شرکت کنترل کیفیت هوا نشان می‌دهد درصورتی که ازدحام ترافیک در معابر کاهش پیدا کند، منجر به کاهش زمان سفر شهروندان خواهد شد و در نتیجه سرعت متوسط تردد در معابر شهری …
نگهداری حدود ۷۰ هزار خودرو و موتورسیکلت توقیفی در پارکینگ‌های تهران
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / ترافیک تهران / حوادث / راهور
نگهداری حدود ۷۰ هزار خودرو و موتورسیکلت توقیفی در پارکینگ‌های تهران
رئیس پلیس راهور فاتب در حال حاضر حدود ۶۰ تا ۷۰ هزار خودرو و موتورسیکلت متخلف در پارکینگهای شهر تهران توقیف هستند، بیان کرد: اقدامات چندجانبه برای ساماندهی موتورسیکلتها در حال انجام است.
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
اجرای طرح مدیریت سرعت در تهران بزرگ
فرمانده مرفوک راهور پایتخت از اجرای طرح مدیریت سرعت در تهران بزرگ و برخورد با رانندگان خاطی خبر داد.سرهنگ محمد رازقی در گفت‌وگو با مهر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بودن و نبودن مرکز کنترل ترافیک هوشمند ترافیک پایتخت چه تاثیری در بحث ترافیک تهران دارد، اظهار کرد: مامورین بیرون دید محدودی دارند و نهایتاً در حد چهارراه و خیابان خود را می‌بینند. اگر در جایی محدودیت ترددی قائل می‌شوند نمی‌دانند پشت بار ترافیکی و عقبه این جریان چه چیزی است.وی افزود: اما ماموران ما با دید بیشتری از اینجا می‌گویند تقاطع شما مشکل دارد و ۴ تقاطع دیگر را نیز درگیر کرده است و محدودیت را بردارید و یا محدودیت بگذارید یا در جایی نیاز است نیروی کمکی بگذاریم. اگر مدیریت در این سطح نباشد این اتفاقی که (تردد روان و بدون مشکل) …
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
جمع‌آوری پل حافظ-طالقانی متوقف شد
پل حافظ- طالقانی پس از انجام بررسی‌های کارشناسانه، حائز اولویت اجرایی در شهر تهران تشخیص داده نشد و با ملاحظات و رأی کمیته شبکه معابر شورای‌عالی ترافیک تهران برچیده نمی‌شود.صفا صبوری‌دیلمی، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در گفت‌و‌گو با شهر از توقف جمع‌آوری پل حافظ- طالقانی به دستور معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران خبر داد. در همین رابطه و برای توضیح بیشتر، محبوبه ذاکری سهی، معاون مطالعات و برنامه‌ریزی سازمان حمل‌ونقل و ترافیک تهران درباره توقف جمع‌آوری پل حافظ-طالقانی گفت:«نخست برای جمع‌آوری …
گروه کور طرح ترافیک تهران و ویروس کرونا
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / کرونا / طرح ترافیک تهران / ویروس کرونا / حجت نظری / استانداری تهران / سیما سادات لاری / انوشیروان محسنی بندپی / شهرداری تهران / علیرضا زالی / علیرضا رئیسی
گروه کور طرح ترافیک تهران و ویروس کرونا
تهران - ایرنا - گره کور طرح ترافیک تهران و ویروس کرونا همچنان به دست هیچکس باز نمی‌شود و از طرفی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استانداری تهران اصرار دارند که این طرح باید لغو شود و در طرف مقابل شهرداری تهران ادعا می‌کند که اصلا وجود طرح ترافیک برای کاهش شیوع ویروس کرونا موثر است.
پل حافظ - طالقانی تهران برچیده نمی‌شود
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / شهرداری تهران / شهر تهران / خیابان طالقانی
پل حافظ - طالقانی تهران برچیده نمی‌شود
تهران- ایرنا- پل حافظ-طالقانی پس از انجام بررسی‌های کارشناسانه، حائز اولویت اجرایی در شهر تشخیص داده نشد و با ملاحظات و رأی کمیته شبکه معابر شورای عالی ترافیک تهران برچیده نمی‌شود.
اجرای ۵۰ درصدی طرح ترافیک در تهران/ معاون شهردار: تابع سیاست ستاد کرونا هستیم
۱۳۹۹/۰۵/۰۵
اجرای ۵۰ درصدی طرح ترافیک در تهران/ معاون شهردار: تابع سیاست ستاد کرونا هستیم
سید مناف هاشمی درباره وضعیت اجرای طرح ترافیک در تهران، گفت: در حال حاضر طرح ترافیک تهران به صورت کمتر از ۵۰ درصد اجرا می شود به طوری که قبلا از ساعت ۶ صبح تا ۱۸:۳۰ بعد از ظهر اجرا می شد و ۱۲.۵ ساعت محدودیت وجود داشت.
لغو جمع آوری پل حافظ به نفع خودروهای امدادی
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / پل حافظ / شهرداری تهران
لغو جمع آوری پل حافظ به نفع خودروهای امدادی
معاون مطالعات و برنامه ریزی سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران اعلام کرد: پل حافظ-طالقانی پس از انجام بررسی‌های کارشناسانه، حائز اولویت اجرایی در شهر تهران تشخیص داده نشد و با ملاحظات و رأی کمیته شبکه معابر شورای عالی ترافیک تهران برچیده نمی‌شود.
جزئیات سرقت تجهیزات کنترل ترافیک تهران
۱۳۹۹/۰۴/۳۱
جزئیات سرقت تجهیزات کنترل ترافیک تهران
 معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی از دستگیری ۲ سارق حرفه ای تجهیزات دوربین‌های کنترل ترافیک و مالخر اموال سرقتی خبر داد و گفت:کارشناسان خسارت وارده را ۱۰۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.
جلسه‌ با استاندار تهران | زالی: طرح ترافیک تهران لغو شود
۱۳۹۹/۰۴/۲۶
جلسه‌ با استاندار تهران | زالی: طرح ترافیک تهران لغو شود
فرمانده مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: برای لغو اجرای طرح ترافیک جلسه‌ای با استاندار برگزار کردیم.
مردم بجز موارد ضروری از خانه خارج نشوند
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ / کرونا / طرح ترافیک تهران / دانشگاه علوم پزشکی ایران
مردم بجز موارد ضروری از خانه خارج نشوند
تهران- ایرنا- معاون درمان ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران اظهار داشت: با توجه به وضعیت شدید بحران کرونا، مردم بجز موارد ضروری از منزل خارج نشوند، از حضور در مکان های پرتردد اجتناب و موارد بهداشتی را رعایت کنند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۴ / پلیس تهران بزرگ / ترافیک تهران / سردار رحیمی
کاهش ۲۰ درصدی ترددهای شهری در پایتخت
به گزارش میزان، سردار حسین رحیمی در این جلسه با تحلیل شرایط این روزهای کشور با توجه به تحریم‌های ظالمانه دشمنان، شیوع ویروس منحوس کرونا و... گفت: امروز خدمت صادقانه و مضاعف همه دستگاه‌ها به مردم در واقع بهترین راه مقابله با دشمنی‌های بدخواهان انقلاب است.فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه تردد خوردو در سطح شهر تهران در مقایسه با دو هفته قبل حدود ۲۰ درصد کاهش داشته است، عنوان داشت: در شرایط سخت فعلی باید تلاش مضاعفی داشته باشیم و با کار و خدمت رسانی صحیح و سریع و بیشتر در جهت ارتقاء نظم و امنیت اجتماعی و ترافیکی و روانی جامعه تلاش نمائیم.
تعیین بهای خدمات پاسخ به استعلامات مراجع قضایی در مورد تصاویر دوربین‌های کنترل ترافیک تهران
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ / شورای شهر تهران / شهرداری تهران
تعیین بهای خدمات پاسخ به استعلامات مراجع قضایی در مورد تصاویر دوربین‌های کنترل ترافیک تهران
کلیات لایحه تعیین بهای خدمات پاسخ به استعلامات مراجع قضایی و انتظامی در خصوص تصاویر دوربین‌های کنترل ترافیک شهر تهران به تصویب رسید.
اصرار وزارت بهداشت بر تجدیدنظر ستاد ملی مقابله کرونا در اجرای طرح ترافیک تهران
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ / طرح ترافیک / ویروس کرونا
اصرار وزارت بهداشت بر تجدیدنظر ستاد ملی مقابله کرونا در اجرای طرح ترافیک تهران
معاون وزیر بهداشت اظهار کرد: اصرار داریم که تجدید نظری در زمینه اجرای طرح ترافیک در ستاد ملی مقابله با کرونا انجام شود.
چرا تلفات کرونا رکورد زد؟
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ / طرح ترافیک تهران / ماسک / سیما سادات لاری / شهرداری تهران / وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی / کرونا / ویروس کرونا / حسینعلی شهریاری / ستاد ملی مقابله با کرونا / فاصله گذاری اجتماعی
چرا تلفات کرونا رکورد زد؟
تهران - ایرنا - ویروس کرونا به رکورد فوت روزانه ۲۰۰ نفر در کشور رسیده و بدون تعارف پیش می‌رود و نشان می‌دهد که حاضر به کوتاه آمدن نیست و تا جایی که بتواند قربانی می‌گیرد.
آن روی سکه لغو طرح ترافیک
۱۳۹۹/۰۴/۱۸
آن روی سکه لغو طرح ترافیک
حامد فوقانی _ دبیر گروه شهری  طرح ترافیک تهران دوباره وارد کلافی پیچیده شده؛ 3ضلع اصلی مسئول ماجرا نظرات مختلفی دارند و در میان این اضلاع، مردم مانده‌اند که چه کار کنند و منتظر هستند تا هرچه سریع‌تر تکلیف مشخص شود. نظر ستاد مقابله با کرونا بر لغو طرح ترافیک است، شهرداری می‌گوید با لغو طرح، نه‌تنها تأثیری مثبت در کاهش شیوع رخ نمی‌دهد بلکه تحلیل‌ها نشان می‌دهد پس از لغو طرح طی سال جدید، اواخر خرداد آمارهای مبتلایان به کووید-19 افزایش یافت و در نهایت شورای شهر به‌عنوان ضلع سوم اعلام می‌کند یا …
کاهش فاصله گذاری در وسایل نقلیه عمومی با اجرای طرح ترافیک
۱۳۹۹/۰۴/۱۶ / کرونا / طرح ترافیک تهران / ویروس کرونا / سیما سادات لاری / شهرداری تهران / شهر تهران / ستاد ملی مقابله با کرونا / فاصله گذاری اجتماعی / وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی / سعید نمکی
کاهش فاصله گذاری در وسایل نقلیه عمومی با اجرای طرح ترافیک
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی معتقد است که اجرای طرح ترافیک باعث می‌شود مردم بیشتر از وسایل نقلیه عمومی استفاده کرده و در نتیجه در شهرهای پرجمعیت، تراکم در وسایل نقلیه عمومی بیشتر شده و فاصله گذاری رعایت نمی‌شود و شیوع ویروس کرونا بالاتر می‌رود.
ظرفیت مترو برای فاصله‌گذاری باید٣ برابر شود
۱۳۹۹/۰۴/۱۶
ظرفیت مترو برای فاصله‌گذاری باید٣ برابر شود
شهردار تهران درباره رعایت کامل فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان مترو و اتوبوسرانی شهر تهران گفت: برای انجام فاصله گذاری اجتماعی، پایتخت به سه برابر ظرفیت ناوگان فعلی نیازمند است. به گزارش شهر، پیروز حناچی، شهردار تهران در جلسه شورای ترافیک تهران، شنبه ۱۴ تیر ماه، درباره رعایت نشدن فاصله اجتماعی در ساعات اوج مسافر در ناوگان مترو و اتوبوسرانی، گفت:«برای اجرای فاصله گذاری اجتماعی در مترو به سه برابر ناوگان فعلی نیاز است.راهکار دیگر اجباری شدن ماسک برای مسافران مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی است. رئیس جمهور …
ترافیک تهران پازل ۲۰ میلیون قطعه‌ای است/ داخل خودروها را رصد نمی‌کنیم
۱۳۹۹/۰۴/۱۱
ترافیک تهران پازل ۲۰ میلیون قطعه‌ای است/ داخل خودروها را رصد نمی‌کنیم
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران با اشاره به اینکه ترافیک تهران مانند پازل ۲۰ میلیون قطعه ای است گفت: در پایتخت میانگین روزانه ۲ هزار تصادف داریم.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •