سه شنبه, ۱۱ آذر, ۱۳۹۹ / 1 December, 2020
ترافیک راه ها
سهم 20 درصدی ناوگان سنگین در ترافیک جاده ها/باران در جاده های 3 استان
۲۵ ساعت قبل
سهم 20 درصدی ناوگان سنگین در ترافیک جاده ها/باران در جاده های 3 استان
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ طبق اطلاعات 2250 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 0.6 درصد کاهش نشان می‌دهد در همین مدت سهم خودروهای سنگین در ترافیک راه ها 20.8 درصد ثبت شد.
۱۳۹۹/۰۸/۱۵ / ترافیک راه ها / ترافیک نیمه سنگین
ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج/ تردد روان در محورهای شمالی
 به گزارش ایلنا، سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی گفت: تردد در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است. ضمناً محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی می‌باشند. 
افزایش ۹.۷ درصدی ترافیک در محور‌های کل کشور
۱۳۹۹/۰۸/۱۲ / ترافیک جاده ها / ترافیک راه ها
افزایش ۹.۷ درصدی ترافیک در محور‌های کل کشور
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محرابی نیا بیان کرد:  در صورت عدم همکاری، خودروها مشمول جریمه ۵۰۰ هزار تومانی می‌شوند.مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور اظهار کرد: طبق بررسی‌های صورت گرفته در تمامی استان‌ها این محدودیت‌ها اجرا شده و به طور مثال در استان کرمان  طبق آخرین اطلاعات به دست آمده در تمامی  محورها از لحاظ ترافیکی این محدودیت‌ها اجرا شده است.
آخرین وضعیت محدودیت ها و ترافیک راه ها
۱۳۹۹/۰۸/۰۸ / ترافیک راه ها
آخرین وضعیت محدودیت ها و ترافیک راه ها
ایمان محرابی نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.
افزایش سفرهای مردم در روز گذشته+ شلوغ‌ترین جاده‌ها
۱۳۹۹/۰۷/۰۹ / افزایش مسافرت ها / مسافرت / وضعیت ترافیک راه ها
افزایش سفرهای مردم در روز گذشته+ شلوغ‌ترین جاده‌ها
 به گزارش ایسنا، راساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده، ‌ مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است. طی شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۴۳ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱.۸ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۵.۹ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ الی ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ / ترافیک تهران / ترافیک راه ها
  ترافیک سنگین در همه خروجی های شمالی، شرقی و غربی تهران
 مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه های تهران-شمال، تهران-کرج، کرج-قزوین، قزوین-رشت و محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه خبر داد.
دستور رئیس‌جمهور برای تسریع در اجرای پروژه‌های ریلی و جاده‌ای کشور
۱۳۹۹/۰۳/۰۵ / اقدام ملی تامین مسکن / وضعیت ترافیک راه های کشور
دستور رئیس‌جمهور برای تسریع در اجرای پروژه‌های ریلی و جاده‌ای کشور
شفقنا- رئیس جمهور طرح «اقدام ملی تامین مسکن» را حرکتی مهم در راستای خدمت به مردم بویژه اقشار متوسط و ضعیف جامعه دانست و بر اهتمام هرچه بیشتر برای تسریع در روند اقدامات و فعالیت ها برای به ثمر...
۱۳۹۹/۰۲/۱۱ / ترافیک راه ها / نادر رحمانی
بارش باران در ١١ استان/ ترافیک پرحجم در ورودی پایتخت
سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا،  درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور گفت: بر اساس آخرین گزارش های دریافتی هم اکنون شاهد بارش باران در محورهای استان گلستان، یزد، کرمان، مرکزی، مازندران، گیلان، فارس، خراسان رضوی، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و محور گلپایگان-خمین استان اصفهان هستیم.
۱۳۹۹/۰۱/۰۴ / ترافیک جاده های تهران / وضعیت ترافیک راه ها
وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی تهران در روز دوشنبه
به گزارش مهر، سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی صبحگاهی پایتخت در روز دوشنبه ۴ فروردین اظهار داشت: بار ترافیکی معابر اصلی و بزرگراهی پایتخت امروز روان گزارش می‌شود.
آمار مبتلایان «کووید-۱۹» به 5823 تن و جان باختگان به 145 تن رسید/ کشف 1076 مورد جدید
۱۳۹۸/۱۲/۱۷
آمار مبتلایان «کووید-۱۹» به 5823 تن و جان باختگان به 145 تن رسید/ کشف 1076 مورد جدید
پس از شناسایی و بستری شدن موارد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در نقاط مختلف کشور و انجام معاینات و تست‌های ویژه روی ایشان، شمار مبتلایان به ویروس به 5823 تن افزایش یافت. عددی درشت که ظاهرا نتوانسته هوشیاری برخی از هموطنانمان را در پی داشته باشد و این را ترافیک راه ها در این روزها نشان می دهد!
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / وضعیت ترافیک راه ها / وضعیت جاده های کشور / وضعیت راه ها
آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی/برف و باران و مه گرفتگی در جاده‌ها
 رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از وضعیت خاص جاده‌های کشور به دلیل لغزندگی راه‌ها خبر داد و گفت:‌ بیشترین خطر در رعایت نکردن سرعت مطمئنه، عدم حفظ فاصله مناسب و نبستن کمربند است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۲ / ترافیک راه ها / وضعیت راه های کشور
باران در محورهای شمالی و ترافیک در هراز/انسداد محور گرگان-آق‌قلا
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه هم‌اکنون بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات محورهای شمالی مشاهده می‌شود، گفت: در حال حاضر در محور هراز ترافیک نیمه‌سنگین است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۵
رصد تردد در جاده‌ها با 2228 دستگاه ترددشمار/کاهش ترافیک راه ها
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به رصد تردد در جاده‌ها از طریق 2228 دستگاه ترددشمار، گفت: طبق اطلاعات این ترددشمارها در شبانه‌روز گذشته تردد در جاده‌ها نسبت به مدت زمان مشابه روز قبل 7.8 درصد کاهش نشان می‌‌دهد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۹ / ترافیک راه ها / نادر رحمانی
ترافیک سنگین در برخی محورهای شمالی/ محور کرج - چالوس یکطرفه نمی‌شود
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: ترافیک در محورهای شمالی کشور سنگین و بعضاً نیمه‌سنگین گزارش شده است.
۱۳۹۸/۰۱/۱۶
ترافیک راه های دسترسی به تهران سنگین است
تهران- ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: تردد خودروها در مسیرهای دسترسی به پایتخت با سپری شدن تعطیلات نوروزی نیمه سنگین و سنگین است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳
امروز و فردا درهای بهشت زهرا ۲۴ ساعته باز است
سعید خال مدیر عامل بهشت زهرا گفت: برای کنترل ترافیک راه های منتهی به بهشت زهرا در پنجشنبه و جمعه آخرسال درهای اصلی بهشت زهرا تا فردا شب بصورت ۲۴ ساعته باز است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •