شنبه, ۱۷ خرداد, ۱۳۹۹ / 6 June, 2020
تصادفات درون شهری
تشریح مشکلات و چالش‌ها در حوزه تصادفات/ راهور هوشمندسازی شده است
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / محمدرضا مهماندار / ریاست پلیس راهور تهران / تصادفات رانندگی / موتور سیکلت / تخلفات رانندگی
تشریح مشکلات و چالش‌ها در حوزه تصادفات/ راهور هوشمندسازی شده است
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ مشکلات و چالش‌هایی که مجموعه راهور برای کاهش تصادفات درون شهری دارند را تشریح کرد.
زیرساخت‌های دوچرخه سواری در قم فراهم نیست/ سال گذشته 116 نفر در تصادفات درون شهری جان باختند
۱۳۹۹/۰۲/۱۷ / استانی-اجتماعی / دوچرخه سواری / معاون استاندارقم
زیرساخت‌های دوچرخه سواری در قم فراهم نیست/ سال گذشته 116 نفر در تصادفات درون شهری جان باختند
معاون استاندار قم بر لزوم توسعه فرهنگ دوچرخه سواری در قم و اجرای زیرساخت های آن در استان تاکید کرد.
سند جامع تصادفات خراسان جنوبی تدوین شد
۱۳۹۹/۰۲/۰۸ / استانی-اجتماعی / تصادفات جاده‌ای
سند جامع تصادفات خراسان جنوبی تدوین شد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: سند جامع تصادفات برون و درون شهری دستگاه‌های اجرایی استان به صورت مجزا تهیه شد.
کاهش ۶۰ درصدی تصادفات فوتی گلستان در نوروز ۹۹
۱۳۹۹/۰۱/۲۳ / استانی-اجتماعی / تصادفات رانندگی / گلستان
کاهش ۶۰ درصدی تصادفات فوتی گلستان در نوروز ۹۹
سرپرست پلیس راهور استان گلستان گفت: در طرح نوروزی امسال در تصادفات فوتی درون شهری ۶۰ درصد کاهش را نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشتیم.
رانندگی در پایتخت را ایمن کنید
۱۳۹۹/۰۱/۱۷
رانندگی در پایتخت را ایمن کنید
کم‌توجهی به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در بین رانندگان از جمله ناهنجارهایی است که به صورت روزمره در سطح معابر درون شهری و راه‌های برون شهری مشاهده می‌شود. برابر اعلام سازمان پزشکی قانونی کشور در هر ساعت حدود ۲ نفر در تصادفات رانندگی کشته می‌شوند. این رقم در سال بالغ بر ۱۶ هزار کشته و ۳۰۰ هزار نفر مصدوم و مجروح است .
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
اولتیماتوم پلیس به هنجارشکنان در چهارشنبه‌سوری
فرمانده انتظامی تهران بزرگ تاکید کرد که پلیس اجازه برگزاری هیچ‌گونه تجمعی را در چهارشنبه‌سوری نخواهد داد.سردار حسین رحیمی در نشستی خبری گفت:‌ نیروی انتظامی در تهران بزرگ سالی پربرکت را پشت سر گذاشت  و ما توانستیم طی این مدت در حوزه سرقت سه درصد کاهش وقوع و پنج درصد افزایش کشف را داشته باشیم.  در حوزه سرقت از طلافروشی نیز ۷۵ درصد، سرقت از بانک ۱۰۰ درصد، سرقت موتورسیکلت ۱۴ درصد و کیف‌قاپی و موبایل‌قاپی هم سه درصد کاهش داشتیم. وی با بیان اینکه امسال افزایش  ۳۷ درصدی کشفیات در حوزه مواد مخدر را داشتیم و تا امروز ۲۲ تن موادمخدر از سوی ماموران پلیس کشف و ضبط شده است، گفت: در سال گذشته ۲۷۸۵ فقره شرارت و چاقوکشی و نظایر آن را داشتیم که این آمار در سال جاری به ۸۹۸ مورد کاهش یافته است. وی افزود: همچنین …
کاهش ۶۵ نفری کشته‌های تصادفات درون شهری در تهران
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / محمدرضا مهماندار / پلیس پایتخت / کرونا
کاهش ۶۵ نفری کشته‌های تصادفات درون شهری در تهران
رئیس پلیس راهور پایتخت گفت: پلیس راهور تهران بزرگ با کاهش ۶۵ نفری کشته‌های درون شهری، رتبه اول کشور را در سال ۹۸ کسب کرده است.
جان باختن 81 عابر پیاده در تصادفات درون شهری کرمانشاه
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ / استانی-اجتماعی / کرمانشاه / تصادف / پلیس راهور
جان باختن 81 عابر پیاده در تصادفات درون شهری کرمانشاه
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از جان باختن 81 عابر پیاده در تصادفات درون شهری رخ داده در استان طی یازده ماهه امسال خبر داد.
وضعیت تصادفات درون شهری منجر به فوت نگران‌کننده است
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ / استانی-اجتماعی / استاندار بوشهر / تصادف / مرگ و میر / زنان / خانواده / جهاد دانشگاهی / جهاددانشگاهی استان بوشهر
وضعیت تصادفات درون شهری منجر به فوت نگران‌کننده است
استاندار بوشهر با اشاره به گزارش پلیس استان در مورد وضعیت تصادفات درون و برون شهری گفت: وضعیت تصادفات درون شهری که منجر به فوت می‌شود نگران کننده است.
عابرین پیاده، قربانی تصادفات شهری
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / استانی-اجتماعی
عابرین پیاده، قربانی تصادفات شهری
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرج گفت: عابرین، قربانی ۷۵ درصد تصادفات فوتی درون شهری هستند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۲
مرگ ۸۷۸ نفر در تصادفات رانندگی استان تهران در ۲۴۶روز
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از مرگ ۸۷۸ نفر در حوادث رانندگی استان تهران از ابتدای سال تا پایان آبان‏ماه خبر داد.به گزارش ایسنا، مهدی فروزش، درباره آمار جان‏باختگان حوادث رانندگی در استان تهران گفت: طبق آمارهای اداره کل پزشکی قانونی استان تهران در سال گذشته ۱۳۱۹ نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست داده‌اند و در همین سال ۳۹هزار و ۴۳۹ نفر مصدوم شده‌اند. وی با بیان اینکه در حال حاضر آمارهای هشت ماهه از حوادث رانندگی سال ۹۸ استخراج شده است، گفت: برای مقایسه بهتر آمار امسال و سال گذشته، آمار هردو سال را از ابتدای سال تا پایان آبان‏ماه بررسی کرده‌ایم و بر این اساس در هشت‏ماهه سال ۹۷، مجموعا ۹۱۶ نفر در حوادث رانندگی استان تهران جان خود را از دست داده‌اند، در هشت‏ماهه امسال نیز ۸۷۸ نفر در حوادث …
افزایش تلفات تصادفات درون‌شهری اهواز / تشکیل کمیته ویژه ایمن‌سازی معابر
۱۳۹۸/۱۱/۱۳ / استانی-اجتماعی / اخبار اجتماعی - خوزستان / تصادفات درون شهری
افزایش تلفات تصادفات درون‌شهری اهواز / تشکیل کمیته ویژه ایمن‌سازی معابر
معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با بیان اینکه در ۹ ماهه سال جاری ۱۴۳ نفر در تصادفات درون‌شهری در خوزستان جان خود را از دست داده‌اند، گفت: اهواز بیشترین تعداد موارد تلفات رانندگی درون‌شهری در سال جاری را داشته است.
فرهنگ غنی کردستان باید در حل مسئله ترافیک نمود عینی داشته باشد
۱۳۹۸/۱۱/۰۷ / استانی-اجتماعی / ترافیک / تصادفات درون شهری
فرهنگ غنی کردستان باید در حل مسئله ترافیک نمود عینی داشته باشد
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کردستان از کاهش ۱۶ درصدی تصادفات فوتی درون شهری تا تاریخ ششم بهمن ماه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در استان اشاره و عنوان کرد: در تصادفات جرحی نیز از وضعیت مناسبی نسبت به سطح کشور برخورداریم.
۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / تصادف / پلیس راهور / دوربین ثبت تخلفات / استانی-اجتماعی / کرمانشاه
شهرداری برای جان یک میلیون شهروند کرمانشاه بودجه بگذارد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه بر لزوم تدوین طرح جامع کاهش تصادفات درون شهری کرمانشاه تاکید کرد و گفت: شهرداری باید بودجه بیشتری برای حفظ جان شهروندان بگذارد.
دستگاه‌های مربوطه چه‌کار می‌کنند که 31 نفر افزایش کشته تصادفات درون شهری داشته‌ایم
۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / سوانح رانندگی / تصادف جاده‌ای / استانی-اجتماعی / کرمانشاه
دستگاه‌های مربوطه چه‌کار می‌کنند که 31 نفر افزایش کشته تصادفات درون شهری داشته‌ایم
استاندار کرمانشاه افزایش 31 کشته در تصادفات درون شهری کرمانشاه نسبت به سال گذشته را غیرقابل پذیرش دانست و گفت: شورای ترافیک و دستگاه‌های مربوطه چه‌کار می‌کنند که این میزان افزایش کشته‌ در تصادفات داشته‌ایم.
انگار هر هفته یک هواپیما در ایران سقوط می‌کند!
۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / استانی-اجتماعی / تصادف / حوادث
انگار هر هفته یک هواپیما در ایران سقوط می‌کند!
مدیر کل مطالعات و بررسی‌های ترافیک شهری معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری کرج گفت: سال گذشته ۱۷ هزار ایرانی در تصادفات درون شهری و برون شهری جان خود را از دست دادند.
مرگ بر اثر تصادفات درون شهری در مازندران ۲۱ درصد بیشتر شد
۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / اداره کل پزشکی قانونی استان مازندران / تصادفات جاده ای
مرگ بر اثر تصادفات درون شهری در مازندران ۲۱ درصد بیشتر شد
ساری - ایرنا - پزشکی قانونی مازندران از مرگ ۱۳۶ نفر در سوانح رانندگی درون شهری استان طی ۹ ماهه امسال خبر داد که این میزان ۲۱ درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است.
اراک رکورددار تعداد متوفیان تصادفات درون شهری استان مرکزی
۱۳۹۸/۱۰/۲۲
اراک رکورددار تعداد متوفیان تصادفات درون شهری استان مرکزی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی گفت: بر اساس آمار 9 ماهه ابتدای سال جاری 55 درصد از متوفیان تصادفات درون شهری استان مربوط به شهرستان اراک است که از این میزان در حدود 78 درصد به عابران پیاده و راکبین موتورسیکلت برمی گردد.
بیشترین علت تصادفات در گلستان چیست؟
۱۳۹۸/۰۹/۲۸ / استانی-اجتماعی / گلستان / تصادفات رانندگی
بیشترین علت تصادفات در گلستان چیست؟
رئیس پلیس راهور گلستان گفت: عدم توجه به جلو ۳۵ درصد، عدم رعایت حق تقدم ۲۹ درصد و سایر علل ۳۶ درصد علل تصادفات استان گلستان در حوزه درون شهری را تشکیل می دهند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / تلفات / تصادفات جاده ای / قوه قضاییه
۲۵ درصد تلفات جانی تصادفات، درون شهری است
تهران- ایرنا- مدیرکل پیشگیری‌های امنیتی و انتظامی معاونت اجتماعی قوه قضائیه گفت: ۲۵ درصد تلفات جانی ناشی از تصادفات درون شهری است و بیشتر برای عابران پیاده، موتورسیکلت سواران و رانندگان وسایل نقلیه رخ می دهد و در کلان شهرها اتفاق می افتد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / استانی-اجتماعی / کرمانشاه / پلیس / پلیس راهور / تصادف
86 کرمانشاهی امسال درخیابان‌های شهر جان باختند
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: در هشت ماهه امسال 86 شهروند کرمانشاهی بر اثر تصادفات درون شهری جان خود را از دست دادند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۱
سرعت بالا باز هم در یزد حادثه آفرید
سرعت بالای یک دستگاه پراید، جمعه شب گذشته در بلوار شهید دشتی یزد، منجر به فوت یکی از سرنشینان این خودرو شد.به گزارش میزان، سرهنگ رضا زارع سرپرست پلیس راهور استان یزد گفت: این خودرو با چهار سرنشین در این مسیر در حرکت بود که بعلت سرعت بالا و ناتوانی در کنترل خودرو به جدول وسط بلوار برخورد و یکی از سرنشینان در دم فوت می‌کند. سرهنگ زارع افزود: سه سرنشین دیگر خودرو ازجمله راننده، دچار مصدومیت جزئی شده‌اند.وی اصلی‌ترین علت سوانح رانندگی در معابر درون شهری استان یزد را سرعت بالا و غیرمجاز اعلام کرد و یادآور شد: در نیمه نخست امسال ۶۸ نفر بعلت تصادفات رانندگی در این استان فوت کردند که علت فوت بیش‌از ۹۰درصد آن‌ها سرعت بالای وسیله نقلیه بوده است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۴ / کنترل سرعت / شاهرود / انتظامی
راه اندازی دوربین های ترافیکی تصادفات شهری شاهرود را کاهش داد
شاهرود-ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: راه‌اندازی دوربین‌های ترافیکی شهری در کاهش تصادفات درون شهری نقش قابل‌توجهی داشت.
۱۳۹۸/۰۷/۰۳ / خراسان شمالی / تصادفات جاده ای / پزشکی قانونی
پزشکی قانونی: بیش از ۷ هزار نفر در تصادفات جان باختند
بجنورد- ایرنا- معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: هفت هزار و ۵۶۶ نفر در پنج ماه نخست امسال به علت تصادف در جاده‌های درون شهری و برون شهری جان باختند.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ / کهگیلویه و بویراحمد -اجتماعی / پلیس راهنمایی و رانندگی / عابران پیاده / تصادف درون شهری
عابران پیاده؛ 70 درصد تلفات تصادفات درون شهری کهگیلویه و بویراحمد ‌
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۰ درصد تلفات تصادفات رانندگی درون شهری استان مربوط به عابران پیاده است.
۱۳۹۸/۰۵/۱۸
همدان پایلوت پویش کشوری سه شنبه های بدون خودرو
سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان در راستای توسعه و اجرای برنامه هایی در جهت رفع معضلات و مشکلات گرافیکی در سطح شهر همدان درنیمه دوم سال 1388 فعالیت خود را آغاز و اساسنامه این سازمان در سال 1387 به تصویب وزارت کشور رسید. هر مجموعه مدیریتی دارای اهدافی مهم برای دستیبابی به توسعه است و سازمان حمل و نقل و ترافیک نیز دارای اهداف و وظایفی است که تهیه آمار و اطلاعات و ایجاد بانک اطلاعات حمل و نقل و ترافیک شهر ، تدوین نظام برنامه‌ریزی و تهیه طرحهای مورد نیاز حمل و نقل و ترافیک شهر، ارائه پیشنهاد تعداد مورد نیاز ناوگان حمل و نقل عمومی ، انجام مطالعات مورد نیاز حمل و نقل درون شهری، شرکت فعال در مجامع ملی و بین المللی، آموزشی، پژوهشی و مطالعاتی،تدوین سیاستها و خط مشی‌های اجرائی لازم، اعمال …
۱۳۹۸/۰۴/۲۶ / حوادث رانندگی / یزد
حوادث رانندگی در سه ماه ابتدایی سال ۱۳۹۸ در استان یزد
یزد - ایرنا - طی سه ماه اول امسال در استان یزد تصادفات رانندگی درون شهری ۴۱ کشته و ۲ هزار و ۱۰۱ نفر مجروح برجا گذاشته است. اینفوگرافیک از : محمودرضا رحمانی
۱۳۹۸/۰۴/۲۳ / حوادث رانندگی
1074 نفر، کشته‌شدگان حوادث رانندگی استان کرمان در سال گذشته
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان با بیان این مطلب که شهرستان های کرمان، سیرجان، بم، جیرفت، زرند، کهنوج، بافت و رفسنجان بیشترین تصادفات در استان کرمان را به خود اختصاص داده اند، عنوان کرد: مجموع تلفات حوادث رانندگی درون شهری و برون شهری استان کرمان در سال گذشته یک هزار و 74 نفر براساس اعلام پزشکی قانونی است که نیمی از این تلفات مربوط به شمال استان و نیمی مربوط به جنوب استان و تلفات درون شهری است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۵
عدم توجه به جلو مهمترین علل رخداد تصادفات رانندگی درون‌شهری است
تهران- ایرنا- رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل تصادفات عدم توجه به جلو با سهم ۳۵ درصدی مهمترین علت رخداد تصادفات درون شهری در خرداد ماه امسال بوده است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۱ / تصادف
مرگ پایان تصادف نیست
تهران- ایرنا- رانندگی، سفر و مسافرت یکی از بهترین لذت های زندگی است البته سفری خوش و ایمن که با آرامش و هیچ گونه رخداد بدی همراه باشد، این در حالی است که همه ساله جمعی از خانواده های ایرانی در سفرهای جاده ای اعم از برون شهری و درون شهری دچار حادثه می شوند و جان خود یا عزیزانشان در تصادفات به مخاطره می افتد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۵
وانت‌های پلاک سفید می‌توانند پلاک نارنجی شوند
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در تصادفات فوتیِ درون شهری ۴.۶ درصد افزایش کشته‌ها با ۳۰ نفر داشته ایم و در تصادفات فوتیِ برون شهری ۹ درصد کاهش با ۱۸۶ نفر را داشته‌ایم.
۱۳۹۸/۰۴/۰۵
۲۵۸۴ نفر در دو ماه اخیر در تصادفات جاده ای جان باختند
تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهور اعلام کرد: ۲ هزار و ۵٨۴ نفر در ٢ ماه اخیر در تصادفات درون شهری و برون شهری جان خود را از دست دادند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۹ / تصادف
هر 10 روز یک نفر جان خود را از دست می‌دهد
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: هر 10 روز یک نفر در معابر درون شهری استان جان خود را از دست می‌دهد و وضعیت تصادفات استان نسبت به میانگین کشوری نگران کننده است.
۱۳۹۸/۰۳/۲۷ / کاهش تصادفات
لزوم تدوین برنامه جامع کاهش تصادفات در استان
مدیرکل دفتر فنی استانداری کرمان گفت: در برنامه ششم توسعه باید به 31 درصد کاهش و براساس احکام دائمی سالانه 10 درصد کاهش آمار تلفات حوادث رانندگی را داشته باشیم که در این راستا باید برنامه جامع کاهش تصادفات درون و برون شهری در استانها تدوین شود.
۱۳۹۸/۰۳/۰۱
کرج برای عابرین پیاده امن نیست
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: سال گذشته ۹۳ عابر پیاده در تصادفات درون شهری جان خود را از دست داده اند.
۱۳۹۸/۰۳/۰۱ / اجتماعی / نیروی انتظامی / کاهش تصادفات / بوکان
میزان فوتی براثر تصادف در بوکان 67 درصد کاهش یافت
مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی بوکان گفت: در سال جاری میزان تصادفات فوتی درون و برون شهری این شهرستان 67 درصد کاهش یافته است.
۱۳۹۸/۰۲/۳۱ / اجتماعی / تصادف رانندگی / ناهنجاری اجتماعی / سعید معیدفر
جان آدم ها خریدنی نیست
تهران- ایرنا- صدای هولناک برخورد دو خودرو شاید با توجه به آمار تصادفات درون و برون شهری چندان توجه کسی را جلب نکند یا پنجره خانه ای برای مشاهده تصادف باز نشود، اما وقتی پای نگاه بالا به پایینی به این مساله باز می شود و خون ریخته شده بیگناهی را سیری چند محاسبه می کنند، از صدای هولناک ناهنجاری اجتماعی، گوش ها زنگ می زند.
۱۳۹۸/۰۲/۲۲
رئیس اورژانس قم عنوان کرد: افزایش ۳۰ درصدی مصدومان در دوساعت مانده به زمان افطار
شفقنا-رئیس اورژانس قم گفت: طی شش روز اول ماه مبارک رمضان متاسفانه شاهد افزایش تصادفات درون شهری و ماموریت های اورژانس ۱۱۵ قم هستیم. به گزارش شفقنا، دکتر محمد شهیدی با اشاره به اقدامات اورژانس در ماه مبارک رمضان گفت: همه ساله با شروع ماه مبارک رمضان شاهد افزایش وقوع تصادفات و حوادث ترافیکی در ساعات نزدیک به اذان مغرب […]
۱۳۹۸/۰۱/۲۴
زدا: کاهش تصادفات رانندگی بر خدمت‌رسانی تأمین اجتماعی اثرگذار است/ مهماندار: امیدواریم با توسعه خدمات تأمین اجتماعی سفرهای درون شهری کاهش یابد
ایلنا: سرپرست سازمان تأمین اجتماعی و تعدادی از مدیران ارشد این سازمان صبح امروز ۲۴ فروردین از فرماندهی پلیس راهور تهران بازدید کردند و در جریان پیشرفت‌های فنی این…
۱۳۹۸/۰۱/۱۹
کاهش ۳۳ درصدی جان باختگان تصادفات در نوروز ۹۸/«خاش» پرحادثه‌ترین پاسگاه پلیس راه
رئیس پلیس راهور ناجا از کاهش ۳۳ درصدی جان باختگان تصادفات در نوروز ۹۸ خبر داد و گفت: ۱۴ هزار و ۶۸۵ نفر در ۱۰ ماه سال ۹۷ در معابر درون و برون شهری به علت تصادفات جان باختند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵
افزایش تلفات جاده‌ای در روستاها | چهار شهری که دارای بالاترین آمار تصادفات هستند
همشهری آنلاین: معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با بیان اینکه میزان تلفات جاده‌ای در روستاها افزایش پیدا کرده است، گفت: چهار شهر اصفهان، مشهد، شیراز و تهران دارای بالاترین آمار تصادفات درون شهری هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵
افزایش تلفات جاده‌ای در روستاها
ایلنا: معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با بیان اینکه میزان تلفات جاده ای در روستاها افزایش پیدا کرده است، گفت: چهار شهر اصفهان مشهد شیراز و تهران دارای بالاترین آمار تصادفات درون شهری هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۴
آمار تصادفات استان کرمانشاه امسال چهار درصد کاهش یافت
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه اعلام کرد: آمار تصادفات برون‌شهری و درون شهری براساس گزارش 11 ماه سپری شده از سال جاری، نسبت به مدت مشابه سال گذشته چهار درصد کاهش داشته است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳
افزایش تصادفات کاشمر طی یک سال اخیرغیرقابل دفاع است
مشهد- ایرنا- فرماندار کاشمر افزایش 34 درصدی تصادفات درون شهری و 98 درصدی تصادفات برون شهری این شهرستان را طی یک سال اخیر غیر قابل دفاع دانست.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
نادیده گرفتن حق تقدم40 درصد تصادفات شهری استان را رقم می زند
بجنورد- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان شمالی گفت: رعایت نکردن حق تقدم 40 درصد تصادفات درون شهری استان را موجب می شود و پس از آن عدم رعایت فاصله طولی با 23 درصد در جایگاه بعدی است.
۱۳۹۷/۱۲/۰۸
بیشترین تصادفات درون شهری بهمن ماه در چه ساعتی رخ داد؟
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ساعت ۱ تا ۴ بامداد و ۴ تا ۸ بامداد کمترین تصادفات درون شهری بهمن ماه رخ داده است.
۱۳۹۷/۱۲/۰۸
در این ساعت‌ها در رانندگی بیشتر مراقب باشید/ اعلام ساعت پیک تصادفات
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ساعت ۱ تا ۴ بامداد و ۴ تا ۸ بامداد کمترین تصادفات درون شهری بهمن ماه رخ داده است.
۱۳۹۷/۱۲/۰۸
پلیس: بیشترین تصادفات در ساعت 12 تا 16/ جزئیات تصادفات درون شهری در بهمن97
برابر تجزیه تحلیل تصادفات بهمن ماه بیشترین تصادفات بین ساعت ۱۲ تا ۱۶ با ٢٩ درصد فراوانی رخ داده است.
۱۳۹۷/۱۲/۰۶
ممنوعیت عملیات عمرانی در معابر از ۲۵اسفند/۶۰ درصد تصادفات واژگونی نوروز۹۷ در۳۰ کیلومتری شهرها رخ داد
رئیس پلیس راه کشور گفت: انجام هرگونه عملیات عمرانی در معابر درون شهری و برون شهری کشور از ۲۵ اسفند ۹۷ تا ۱۷ فروردین ۹۸ ممنوع است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹
پرواز مرگ در خیابان های درون شهری مازندران
ساری- ایرنا- اگر چه ممکن است عجیب باشد ولی واقعیت دارد؛ این که بیشترین آمار تصادفات در مازندران مربوط به خیابان های درون شهری است که سالانه دهها کشته و صدها زخمی بر جای می گذارد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •