سه شنبه, ۳۰ دی, ۱۳۹۹ / 19 January, 2021
خوشگذرانی
۱۳۹۹/۱۰/۲۰
داستانک
تاجر  و ماهیگیر مردی تاجر نزدیک یک روستای ساحلی کنار آب ایستاده بود که یک قایق کوچک ماهیگیری از آنجا رد شد. مرد تاجر از ماهیگیری که داخل قایق بود پرسید: «چقدر طول کشید تا این چند ماهی را بگیری؟» ماهیگیر: «خیلی کم.» مرد تاجر: «پس چرا بیشتر صبر نکردی تا ماهی بیشتری گیرت بیاید؟» ماهیگیر: «چون همین تعداد هم برای سیر کردن خانواده‌ام کافی است.» مرد تاجر: «اما بقیه وقت خود را چه کار می‌کنی؟» ماهیگیر: «تا دیروقت می‌خوابم! کمی ماهیگیری می‌کنم! با بچه‌هایم بازی می‌کنم! با زنم بگو بخند می‌کنم. بعد می‌روم داخل دهکده می‌چرخم! با دوستانم شروع می‌کنیم به گیتار زدن و خوشگذرانی. خلاصه مشغولم …
پاپ از مسافران ایام تعطیلات به دلیل نقض محدودیت‌های کرونایی انتقاد کرد
۱۳۹۹/۱۰/۱۵ / ویروس کرونا / کریسمس / پاپ فرانسیس / محدودیت های کرونا / هراس جهانی از ویروس کرونا
پاپ از مسافران ایام تعطیلات به دلیل نقض محدودیت‌های کرونایی انتقاد کرد
تهران-ایرنا- پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان از افرادی که برای اجتناب از محدودیت های کرونایی  و به منظور خوشگذرانی در ایام تعطیلات به خارج از کشور سفر کرده اند بشدت انتقاد کرد.
یادداشت/ جنبه‌های مثبت کرونا
۱۳۹۹/۱۰/۰۷
یادداشت/ جنبه‌های مثبت کرونا
شهلا کاظمی‌پور- جامعه‌شناس 1- معتقدم کرونا پیامدهای مثبتی هم داشته است. بعضی از رفتارها به مرور زمان برای بسیاری از افراد روتین و درونی شده بودند. پیش از شیوع کرونا بسیاری از جامعه شناسان به رفتــارهــایی مـانند رستوران‌گردی‌های مدام، مال‌گردی‌ها و دور دورهایی که در خیابان‌ها انجام می‌شد انتقاد داشتند. چنین رفتارهایی جنبه افراطی پیدا کرده بود که اکنون در حال تعدیل است. تا اندازه‌ای آن حالتی که افراد مدام در حال خوشگذرانی بیهوده و مواردی از این دست بودند کاهش پیدا کرده است. از این‌رو افراد به درون …
۱۳۹۹/۰۹/۱۱
خوشگذرانی غیرانسانی سربازان استرالیایی در افغانستان + عکس
بعد از گزارش جنجالی درباره جنایات جنگی مرتکب شده از سوی نیروهای ویژه استرالیا در افغانستان، روزنامه گاردین تصاویری از خوشگذارنی سربازان استرالیایی با پای مصنوعی یک عضو طالبان بعد از کشتن وی را منتشر کرده است.
گیتی مطلقه زن شیطان صفت بود! / مهیار متاهل برده اش شد!
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ / اخبار حوادث / تجاوز جنسی
گیتی مطلقه زن شیطان صفت بود! / مهیار متاهل برده اش شد!
آن قدر در خوشگذرانی با پول های آن زن غریبه غرق شده بودم که متوجه گذر زمان نشدم تا این که روزی یکی از دوستانم با من تماس گرفت و از مرگ پدرم به دلیل بیماری کرونا خبر داد، اما جمله بعدی او وحشت بیشتری از مرگ پدرم بر جانم انداخت.
خوشگذرانی‌های سولماز با سرقت از زنان بیمار
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / پلیس / خوشگذرانی / سرقت طلا / بیماران
خوشگذرانی‌های سولماز با سرقت از زنان بیمار
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، از بازداشت زن میانسالی خبر داد که با پرسه در بیمارستان‌های تهران زنان بیمار را مسموم و طلاهایشان را سرقت می‌کرد. متهم انگیزه‌اش را خوشگذرانی اعلام کرد.
اعتراف عجیب یک متهم برای سرقت طلای زنان بیمار/ نیازمالی ندارم؛برای خوشگذرانی دزدی می کنم
۱۳۹۹/۰۹/۰۳
اعتراف عجیب یک متهم برای سرقت طلای زنان بیمار/ نیازمالی ندارم؛برای خوشگذرانی دزدی می کنم
باشگاه خبرنگاران نوشت:رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، از بازداشت زن میانسالی خبر داد که با پرسه در بیمارستان‌های تهران زنان بیمار را مسموم و طلاهایشان را سرقت می‌کرد. متهم انگیزه‌اش را خوشگذرانی اعلام کرد.
انتقام اینستاگرامی از زن برادر
۱۳۹۹/۰۹/۰۳
انتقام اینستاگرامی از زن برادر
آخرین آمار مبتلایان «کووید-۱۹»/ بازداشت سارق اماکن اداری و مالخر اموال مسروقه/ انتقام اینستاگرامی از زن برادر/ ۲ ادعا در پرونده آدم ربایی نویسنده جوان/ سوگند خواهر و برادر برای اثبات بی گناهی/ کشف ۸۸ کیلو تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ/ دستگیری باطری دزد محله نازی آباد/ سرقت طلای زنان بیمار برای خوشگذرانی/ ۱۸ کشته و زخمی حاصل واژگونی اتوبوس در اصفهان
سرقت طلای زنان بیمار برای خوشگذرانی
۱۳۹۹/۰۹/۰۲ / سرقت طلا
سرقت طلای زنان بیمار برای خوشگذرانی
به گزارش مهر، سردار علیرضا لطفی درباره این خبر توضیح داد: اواخر شهریورماه امسال ماموران حراست بیمارستان امام حسین (ع) به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ خبر دادند که حادثه سرقت در این مرکز درمانی اتفاق افتاده است. وقتی ماموران کلانتری ۱۰۶ نامجو در محل حاضر شدند مشخص شد طلاهای یکی از بیماران که زنی ۳۰ ساله بود سرقت شده است.
گردشگری مجازی در دوران کرونا
۱۳۹۹/۰۸/۲۳ / کروناویروس / سفر - گردشگری / همشهری محله
گردشگری مجازی در دوران کرونا
این روزها به‌خاطر همه‌گیری ویروس کرونا، خیلی‌ها از تفریح و خوشگذرانی محروم شده و از این وضع کسل و خسته شده‌اند.
۱۳۹۹/۰۸/۱۳
پایان خوشگذرانی‌های زن و مرد جوان با پول‌های تقلبی
[شهروند] زن و مردی که با تراول‌های جعلی بازاریان نازی‌آباد را سرکیسه می‌کردند، از سوی پلیس پایتخت دستگیر شدند. چندی پیش به دنبال تماس شماری کسبه بازار دوم نازی‌آباد و اعلام اینکه زن و مردی با تراول چک‌های جعلی اقدام به خرید میلیونی از آنان کرده‌اند، بلافاصله عوامل کلانتری نازی‌آباد در محل حاضر شدند. آنها در بررسی‌ها دریافتند که زن و مردی جوان طی چند نوبت با ارایه چک‌پول‌های جعلی و تقلبی اقدام به خرید میلیونی البسه از کسبه کرده و متواری شده‌اند.  در ادامه مالباختگان به کلانتری فراخوانده شدند و تحقیقات از آنان آغاز شد. همچنین از این افراد خواسته شد که در صورت مشاهده دوباره این افراد با پلیس تماس بگیرند. مدتی بعد یکی از کسبه در تماس با …
(تصاویر) هفتاد سال زندگیِ ترامپ و بایدن؛ از ثروت و خوشگذرانی ترامپ تا لکنت زبان و داغ دیدگی بایدن
۱۳۹۹/۰۸/۱۳ / جو بایدن / دونالد ترامپ / انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
(تصاویر) هفتاد سال زندگیِ ترامپ و بایدن؛ از ثروت و خوشگذرانی ترامپ تا لکنت زبان و داغ دیدگی بایدن
در یکی از حساس‌ترین انتخابات در تاریخ ایالات متحده آمریکا مردم در ایالت‌های مختلف پای صندوق‌های رای می‌روند. دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و نامزد حزب جمهوری‌خواه برای ماندن در قدرت با جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها رقابت می‌کند.
۱۳۹۹/۰۸/۰۶
معنا نزد تماشاچی‌ است
«مردم تهران در آن سال یک نفس کشیدند و آمار جرم پایین آمد، کاری کردیم که بفهمند در زندان نمی‌توانند خوشگذرانی کنند، 98 درصد آنهایی که در زمره اراذل و اوباش بودند دور اعمال مجرمانه را خط کشیدند و یک عده از آنها فرار کردند و حتی عده‌ای اعلامیه ترحیم خودشان را روی دیوار منزل‌شان چسباندند.» این بخشی از مصاحبه با فرمانده سابق پلیس تهران بود که سال 93 در خبرگزاری تسنیم منتشر شد. کسانی که کلید خوردن طرح‌های موسوم به «امنیت اجتماعی و اخلاقی» را به یاد می‌آورند حتما «احمدرضا رادان» را در سال‌های اوجش در دهه 80 می‌شناسند. فرمانده پلیس تهران از سال 85 تا 87 و بعد به مدت پنج سال و هفت ماه و ۱۶ روز جانشین فرمانده نیروی انتظامی. در آن سال‌ها …
۱۳۹۹/۰۷/۲۹
پسر ریگان: یک مشت کلاش و کلاهبردار در کاخ‌سفید داریم
پسر رونالد ریگان با انتقاد از دونالد ترامپ و وضعیت کنونی حزب جمهوری‌خواه آمریکا گفت، اگر پدرش زنده بود و می‌دید که امروز چه اتفاقاتی در کاخ‌سفید رخ می‌دهند وحشت‌زده می‌شد. رون ریگان، پسر چهلمین رئیس‌جمهوری آمریکا از حزب جمهوری‌خواه در گفت‌وگو با شبکه سی‌ان‌ان به دولت کنونی و حتی خانواده دونالد ترامپ تاخت. ریگان ۶۲ ساله در واکنش به نقش فرزندان ترامپ در دوره تصدی پدرشان در کاخ‌سفید و همچنین کمپین انتخاب دوباره او، آنها را کلاهبردار و کلاش‌هایی معرفی کرد که قصد دارند از ریاست جمهوری او سود ببرند. رون ریگان با بیان اینکه خودش و خواهران و برادرانش چنین رویکردی در قبال پدرشان نداشتند، گفت: آنها قطعا حق دارند برای پدرشان کمپین برگزار کنند. …
ببینید: خوشگذرانی ترامپ در جهنم!
۱۳۹۹/۰۷/۲۲ / کاریکاتور / دونالد ترامپ / انتخابات ریاست جمهوری امریکا
ببینید: خوشگذرانی ترامپ در جهنم!
در جدیدترین شعار انتخاباتی ترامپ که با واکنش‌های مختلفی هم روبرو شد، آمده: "به من رای بدهید تا به جهنم نروید!"" موضوعی که سوژه انتشار کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
سکانس‌هایی از فیلم سینمایی تقاطع
۱۳۹۹/۰۷/۱۹
سکانس‌هایی از فیلم سینمایی تقاطع
فیلم سینمایی «تقاطع» به کارگردانی ابوالحسن داوودی نویسندگی فرید مصطفوی و ابوالحسن داودی و تهیه‌کنندگی ناصر شفق و سعید حاجی‌میری محصول سال 1384 است. دکتر مینو رحمانی متخصص زنان و زایمان، شوهرش مرده‌است و در حالی که قصد دارد با داریوش ازدواج کند، نگران تنها فرزندش امیر است. از سوی دیگر امیر بیشتر اوقات خود را با پدرام که یکی از دوستان هم‌دوره دانشگاهی‌اش است می‌گذراند. در یکی از روزها، پدرام که فرد مرفهی است، به اتفاق امیر برای خوشگذرانی و شب‌نشینی از خانه خارج می‌شوند، اما در مسیر به دلیل سرعت غیرمجاز پدرام، اتومبیل دیگری دچار حادثه شده و منجر به مرگ دو نفر به نام بهناز و مهسا می‌شود. در تقاطع، حول و حوش دکتر مینو رحمانی، امیر، بهناز و مهسا آدم‌های دیگری حضور دارند که به نوعی با تقاطعی بزرگ در …
تصاویر | خوشگذرانی صدها میلیون چینی در اولین تعطیلات بزرگ پس از شیوع کرونا و قرنطینه
۱۳۹۹/۰۷/۱۰ / کروناویروس / چین / سفر - گردشگری / کروناویروس / چین / سفر - گردشگری
تصاویر | خوشگذرانی صدها میلیون چینی در اولین تعطیلات بزرگ پس از شیوع کرونا و قرنطینه
صدها میلیون چینی در حالی که مردم جهان در حال مبارزه با ویروس کشنده کرونا هستند در اولین تعطیلات بزرگ در صف‌های شلوغ دیوار چین و دیزنی لند شانگهای مشغول خوش گذراندن هستند. 
(تصاویر) خوشگذرانی قمی‌ها در روزهای سیاه کرونایی
۱۳۹۹/۰۷/۰۶ / ویروس کرونا / کرونا در قم / تفریح / فاصله گذاری اجتماعی / قرنطینه
(تصاویر) خوشگذرانی قمی‌ها در روزهای سیاه کرونایی
پس از قرار گرفتن قم در وضعیت سیاه کرونایی در روز‌های اخیر تعداد بستری‌ها و فوتی‌های کرونا افزایش یافته است، اما مردم با همراهی کرونا و بی توجهی به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و عدم استفاده از ماسک تذکرات ستاد مقابله با کرونا را جدی نگرفته‌اند و به تفریح در رودخانه قم می‌پردازند.
۱۳۹۹/۰۷/۰۱
معروف‌ترین مراکز خرید قشم
جزیره قشم از آن جاهایی است که هر گردشگری با سلایق مختلف می‌تواند به آن سفر کند. اگر شما یک طبیعت‌گرد یا ماجراجو هستید، قطعا قشم برای شما پشنهادات جذابی دارد، اگر برای خوشگذرانی سفر می‌کنید، استراحت و تفریحات آبی کنار خلیج فارس به تنهایی یک پکیج کامل برای شما خواهد بود.
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
بازداشت داماد کلاهبردار
[شهروند] پلیس، داماد کلاهبرداری را که با معرفی خود به عنوان برج‌ساز اقدام به کلاهبرداری 700 میلیون تومانی کرده بود، دستگیر کرد.   هجدهم اسفند ‌سال گذشته خانمی با مراجعه به دادسرای ناحیه 4 تهران شکایتی را مبنی بر اینکه از او به بهانه ازدواج کلاهبرداری‌شده تقدیم کرد که پرونده برای رسیدگی تخصصی به دستور دادیار شعبه اول آن دادسرا به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارسال شد. شاکی برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی دعوت شد که پس از حضور به افسر پرونده گفت: «مدتی قبل از طریق فضای مجازی با پسری به نام شاهین آشنا شدم که خود را مهندس عمران و صاحب شرکت انبوه‌سازی معرفی کرد. او با ابراز علاقه‌ای که به من داشت پس از چندین قرار ملاقات موضوع ازدواج را مطرح کرد و گفت …
درمان درد و رنج‌ها توسط ارگاسم
۱۳۹۹/۰۶/۰۲ / ارگاسم / سردرد / پارسی خبر / درمان درد
درمان درد و رنج‌ها توسط ارگاسم
سکس یا رابطه جنسی میتواند در واقع برای برخی از ما که بیش از حد کار میکنیم یا بیش از حد استرس داریم و یا به طور ناامیدانه نیازمند اندکی خوشگذرانی میباشیم، مثل معجزه عمل کند.
۱۳۹۹/۰۵/۲۸
آلومینیوم در لیگ برتر، سپیدرود در دسته سه
هفته پایانی رقابت‌های لیگ یک فوتبال کشور یکشنبه غروب با انجام 9 بازی همزمان آغاز شد. هفته‌ای که در پایان آن تکلیف تیم دوم صعودکننده به لیگ برتر و دیگر تیم سقوط‌کننده بعد از شهرداری تبریز مشخص می‌شد. در بازی‌های این هفته چند بازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود. اول بازی آلومینیوم اراک بخت اول صعود به لیگ برتر مقابل داماش گیلان. دوم بازی مس کرمان تیم هم‌امتیاز با تیم اراکی مقابل تیم سقوط کرده شهرداری تبریز، سوم بازی سپیدرود رشت برابر فجر سپاسی و در نهایت بازی نیروی زمینی با گل ریحان البرز. هر چند تیم‌های قشقایی، ملوان و رایکا هم در معرض خطر بودند و دنبال‌کنندگان لیگ یک نیم‌نگاهی هم به بازی‌های این سه تیم داشتند.  آلومینیوم در خانه باید …
۱۳۹۹/۰۵/۲۷
عروسی فوتبالی در رفسنجان و اراک
[شهروند] روز پایانی رقابت‌های لیگ یک با صعود تاریخی آلومینیوم اراک به لیگ برتر همراه شد؛ مسابقاتی که در روزگار کرونایی بعد از تعطیلی چند ماهه به بهترین شکل ممکن ادامه پیدا کرد و به پایان رسید و تا ثانیه‌های آخر هم جذابیت و حساسیت بسیار زیادی داشت. آلومینیوم در بازی سرنوشت‌ساز خود مقابل داماش با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید. مس کرمان دیگر تیم مدعی صعود اما سه بر صفر شهرداری تبریز را شکست داد و برای این بازی داور 10 دقیقه وقت اضافه تعیین کرد؛ یعنی وقتی بازی آلومینیوم به پایان رسید‌، مسی‌ها 5 دقیقه مهلت داشتند که با زدن یک گل دیگر به رتبه دوم جدول برسند و فقط برای گل زده بیشتر دومین تیم صعود‌کننده به لیگ برتر لقب بگیرند. منتها این تلاش نتیجه‌ای نداشت و با نتایج …
هدف امام حسین(ع)؛ نجات دین، نه حکومت
۱۳۹۹/۰۵/۲۶ / موکب تسنیم / ماه محرم / امام حسین (ع)
هدف امام حسین(ع)؛ نجات دین، نه حکومت
بدون شک هدف اولیه و اصلی حرکت حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، قیام علیه حاکم ظالم و ستمگری بود که حلال خدا را حرام و حرام خدا را حلال کرده بود و بیت‌المال را صرف عیش و نوش و خوشگذرانی خود می‌کرد.
۱۳۹۹/۰۵/۰۹
برزیلی پرحاشیه
بازیکنان برزیلی معمولا زیاد دوام نمی‌آورند؛ از بس که حاشیه دارند. معدود بازیکنان برزیلی بودند که حاشیه هم زیاد داشتند اما مدتی طولانی در سطح اول فوتبال جهان درخشیدند؛ ستاره‌هایی مثل رونالدو، روبرتو کارلوس، نیمار، روماریو و... برزیلی‌های خونگرم و خوشگذرانی هستند. بازیکنان برزیلی را در تعطیلات زمستانی و تابستانی تعطیل کنی، برگشتن‌شان با خداست. می‌روند در سواحل ریو لنگر می‌اندازند و با اضافه وزن و سم در بدن با تأخیر به تمرینات برمی‌گردند. نیمار هر سال سر تولد خواهرش یا کارناوال ریو به بهانه مصدومیت …
چرامخاطبان «عصر جدید» تصور کرده‌اند امین حیایی برای خوشگذرانی به این مسابقه رفته ؟
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / برنامه «عصر جدید» / امین حیایی
چرامخاطبان «عصر جدید» تصور کرده‌اند امین حیایی برای خوشگذرانی به این مسابقه رفته ؟
خراسان نوشت:در یکی از قسمت‌های مسابقه «عصر جدید»، احسان علیخانی خطاب به تماشاگران درباره هر یک از داوران مسابقه سوال می‌کرد و تماشاچیان با اعلام رای سفید و قرمز، خود به سوالات پاسخ می‌دادند.
تصاویر |خوشگذرانی رونالدو و نامزدش در کشتی مجلل
۱۳۹۹/۰۴/۲۸
تصاویر |خوشگذرانی رونالدو و نامزدش در کشتی مجلل
کریستیانو رونالدو ستاره تیم فوتبال یوونتوس و نامزدش با انتشار عکسی در حساب کاربری اینستاگرام خود نشان دادن که در حال استراحت در یک کشتی تفریحی هستند.
خانه باغ‌ها، چاه‌های ویلی که آب روستاهای بوشهر را می‌بلعند
۱۳۹۹/۰۴/۱۶ / بوشهر / تنگستان / آب و فاضلاب / ویلاسازی
خانه باغ‌ها، چاه‌های ویلی که آب روستاهای بوشهر را می‌بلعند
بوشهر- ایرنا- احداث خانه باغ‌ها پدیده‌ای است که در یک دهه اخیر توسط عده‌ای متمول و یا افراد صاحب نفوذ برای تفریح و خوشگذرانی تعطیلات آخر هفته و برگزاری دورهمی‌ها و برخی مراسم در حاشیه روستاهای استان بوشهر رواج یافته‌است، این باغ ویلاها که دارای درختان زیاد و استخر و غیره هستند، هر کدام همانند چاه ویل بخش عمده سهمیه آب روستاها را می‌بلعند و روستائیان را تشنه می‌کنند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴
شکر تلخ!
لیورپولی‌ها برای وارد شدن به استادیوم اتحاد، از «تونل افتخار» مهره‌های من‌سیتی عبور کردند. تصویری احترام‌آمیز که نشان می‌داد در سطح اول فوتبال دنیا، هیچ چیز به اندازه احترام اهمیت ندارد. با این حال همان ستاره‌هایی که برای لیورپول تونل تشکیل داده بودند، در جریان بازی شکست وحشتناکی را به این تیم تحمیل کردند. لیورپول در این فصل از لیگ برتر، تنها یک بار طعم شکست را چشیده بود. با این حال به نظر می‌رسد قطعی ‌شدن قهرمانی لیگ برتر، شاگردان مرد آلمانی را کاملا از فرم مسابقه دور کرده بود. ظاهرا آنها بعد از بردن جام، بیش از حد به خوشگذرانی مشغول شده بودند و دیگر آمادگی برخورد با تیمی مثل منچسترسیتی را نداشتند. قبل از شروع بازی، در جدول لیگ برتر 23 امتیاز …
خوشگذرانی یحیی در قعر جدول
۱۳۹۹/۰۴/۱۴
خوشگذرانی یحیی در قعر جدول
هفته بیست‌وسوم از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران امشب با انجام 3بازی آغاز خواهد شد. لیگ‌برتر فوتبال که به‌خاطر شیوع کرونا 117روز را در تعطیلی گذراند حالا 2هفته‌ای است مجددا آغاز شده و حتی با وجود شیوع مجدد کرونا همچنان به راهش ادامه می‌دهد. در شرایطی که آمار مبتلایان به کرونا یک‌بار دیگر به مرزهای نگران‌کننده‌ای رسیده، امشب هفته بیست‌وسوم در تبریز آغاز می‌شود تا فوتبال ایران یک گام دیگر به پایان این فصل نزدیک شود.   تراکتور - نفت آبادان تراکتور بعد از شکست مقابل نساجی برای دومین هفته متوالی …
۱۳۹۹/۰۴/۱۱
زندگی در خانواده محیط‌بانان
محیط‌بانی یعنی عشق، ایثار، فداکاری و کسی جز یک عاشق دلباخته طبیعت نمی‌تواند در این راه پرپیچ و خم قدم بگذارد. محیط‌بانی به دیده بسیاری از افراد یعنی خوشگذرانی و صرفا گردش در طبیعت ولیکن بسیار فراتر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد.  یک محیط‌بان باید حافظ طبیعت، پرنده‌نگر، خزنده‌شناس، صخره‌نورد، استاد بنایی، آشپز، خیاط، آتش‌نشان، امدادگر و... باشد و در کنار همه اینها بسیاری مهارت‌های دیگر را نیز آموخته باشد تا بتواند با شرایط و امکانات کنونی گلیم خود را از آب بکشد و در کنار تمام اینها همسری مهربان و پدری دلسوز باشد.  من یک محیط‌بان‌زاده هستم و مخصوصا در گذشته که امکانات و نیروها بسیار کمتر بود، پدر خود را خیلی نمی‌دیدم. …
تصاویر دیده نشده از خوشگذرانی قاضی منصوری در خارج از کشور قبل از مرگ
۱۳۹۹/۰۴/۰۲
تصاویر دیده نشده از خوشگذرانی قاضی منصوری در خارج از کشور قبل از مرگ
تصاویر جدید از زمان حضور قاضی منصوری در خارج از کشور که چند روز پیش در رومانی درگذشت، منتشر شد.
۱۳۹۹/۰۳/۲۲ / ساحل دریا / مازندران / بوشهر / فاصله گذاری اجتماعی / ویروس کرونا / کروناویروس / قرنطینه / شنا
(تصاویر) خوشگذرانی در ساحل مازندران و بوشهر
با نزدیک شدن به فصل تابستان و گرم شدن هوا، گردشگران از شهر‌های مختلف کشور بدون توجه به هشدار‌های ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی، با تجمع و شنا در نوار ساحلی مازندران و بوشهر اوقات خود را در سایه کرونا می‌گذرانند.
۱۳۹۹/۰۳/۲۱
چگونه با همسر شکاک رفتار کنیم؟
یک همسر شکاک و بدبین، می‌تواند لحظات بسیار سختی را در زندگی زناشویی به وجود آورد. تصور کنید به یک مهمانی دعوت شده‌اید، به امید خوشگذرانی و داشتن لحظات خوب، خودتان را آماده می‌کنید اما در مهمانی متوجه می‌شوید که همسرتان مدام شما را زیر نظر دارد؛ یک نگاه ساده، خنده یا صحبت کردن با فردی دیگر باعث می‌شود به شکل غیر منتظره‌ای واکنش نشان دهد یا مدام به شما اخم کند.
ترامپ همچنان خواهان نمایش بی‌کفایتی خود است
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / ایران
ترامپ همچنان خواهان نمایش بی‌کفایتی خود است
ایلنا: آمریکن کانسرواتیو در گزارشی به سیاست خارجه ترامپ پرداختد و نوشت: دولت آمریکا به بی‌لیاقتی، حرف‌های بی‌اساس، ناهماهنگی، خوشگذرانی و بی‌پروایی معروف است اما…
مهمانی خصوصی شانزه‌لیزه لو رفت!
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ / لیگ برتر انگلیس / ویژه
مهمانی خصوصی شانزه‌لیزه لو رفت!
فوتبالیست لیگ برتری برای تفریح و خوشگذرانی‌اش قوانین دو کشور را زیرپا گذاشت.
۱۳۹۹/۰۲/۲۷
غم بینوایان رخم زرد کرد
در کتاب درسی دبستانی ما حکایتی از باب اول بوستان حضرت سعدی، در عدل و تدبیر بود که ما باید آن را حفظ کرده و آهنگین می‌خواندیم، آن زمان برای نمره گرفتن می‌خواندیم و این روزها برای درک عظمت اندیشه سعی و تذکر همدردی با دیگران، از هر کیش و آیین و مذهب...:  چنان خشکسالی شد  اندر دمشق/ که یاران فراموش کردند عشق / چنان آسمان بر زمین شد بخیل / که لب ‌تر نکردند زرع و نخیل/ بخشکید سرچشمه‌های قدیم / نماند آب، جز آب چشم یتیم...  و الی آخر، در این شرایط سختی که سعدی توصیف می‌کند، مرد توانگری هست که از مال دنیا چیزی کم ندارد و غم نان و آب ندارد اما بسیار غمگین و پریشان است و وقتی که سعدی از او می‌پرسد که تو چرا باید چنین غمگین باشی؟ بر آشفته شده و می‌گوید:  …
۱۳۹۹/۰۲/۲۴ / محمد بن سلمان / عربستان سعودی / فقر
گسترش فقر در سایه خوشگذرانی های شاهزادگان/ثروت کشور برای توهمات بن سلمان هزینه شده است
یکی از مخالفان سعودی با انتشار گزارشی از گسترش فقر در عربستان در سایه خوشگذرانیهای شاهزادگان سعودی انتقاد کرد.
۱۳۹۹/۰۲/۲۴ / حسن روحانی / نیروی دریایی ارتش - نیروی دریایی سپاه
اولین واکنش رئیس جمهور به سانحه تلخ ناوچه نظامی ارتش در کنارک
رئیس جمهوری گفت: دلایل این موضوع در آینده روشن و پس از مشخص شدن، برای مردم بیان می‌شود، این افراد برای امنیت به دریا رفتند و نه برای تفریح. عملیات برای خوشگذرانی نداشتند بلکه برای توانمندتر شدن قدرت جمهوری اسلامی ایران داشتند.
۱۳۹۹/۰۲/۰۹
طلاهای نوعروس خرج خوشگذارنی پسر جوان شد
[شهروند] دزدان خانه نوعروس بالاخره پس از ۶ ماه شناسایی و دستگیر شدند. دخترعمه عروس همراه با دوست‌پسرش دست به این سرقت زده بود، اما دست آخر عذاب وجدان باعث شد تا راز این سرقت عجیب را برملا کند. با اعتراف دخترعمه به دزدی طلاها و هدایای عروس و داماد، پلیس دومین متهم این پرونده را تحت تعقیب قرار داد و درنهایت این پسر جوان را هم دستگیر کرد. اما دستگیری او کمکی به بازگشت اموال به سرقت رفته نکرد. ظاهرا این پسر جوان که طراحی این سرقت را انجام داده،  در این مدت همه طلاهای دزدیده‌شده را فروخته و با پول آن حسابی خوشگذرانی کرده است. آبان ماه‌ سال ۹۸ بود که عروس و داماد جوان هراسان و نگران به پلیس مراجعه کردند. آنها در اظهارات‌شان مدعی بودند که همه طلاها و هدایای مراسم ازدواج‌شان …
۱۳۹۹/۰۲/۰۱
از کتک‌کاری تا تشکیل باند سرقت
[شهروند] وقتی پلیس دو پسر جوان را در حال سرقت لوازم خودروی پژو دستگیر کرد، هیچکس فکرش را هم نمی‌کرد که این دو هم‌تیمی تا چند وقت پیش رقیب عشقی هم بودند. رقیب عشقی که به خاطر دختر مورد علاقه‌شان تا پای مرگ همدیگر را کتک زده بودند و بعد به دوست صمیمی تبدیل شده و با هم باند سرقت تشکیل دادند. آشنایی این دو هم‌تیمی ماجرای جالب و عجیبی دارد. درواقع آشنایی با یک دختر مسیر زندگی کیارش و میلاد را برای همیشه تغییر داد. این دو پسر جوان تا قبل از آشنایی با دختر مورد علاقه‌شان هیچ خلافی نکرده بودند اما بازی سرنوشت از هر دو نفر سارقان حرفه‌ای و سابقه‌داری ساخت. تا جایی که وقتی داشتند از خودروی پژو سرقت می‌کردند، هوشیاری پلیس پایتخت دست‌شان را رو کرد و هردو بازداشت …
۱۳۹۹/۰۲/۰۱ / کرونا در جهان / آنگلا مرکل
انتقاد مرکل از خروج بی‌مورد مردم از خانه‌هایشان همزمان با بازگشایی برخی کسب‌وکارها
یک رسانه آلمانی گزارش کرد، آنگلا مرکل امروز،‌ دوشنبه در نشستی حزبی از این که اقدامات برای خروج آلمان از قرنطینه در برخی مناطق به خروج مردم از منازل برای خوشگذرانی و کارهای غیرضروری انجامیده که خطر ابتلا به کرونا را افزایش می‌دهد، انتقاد کرد.
۱۳۹۹/۰۲/۰۱
درخواست عجیب استوکس از پرسپولیس | مرزهای وقاحت جابه جا شد
استوکس که با مرخصی 48 ساعته در دوبی ماندگار شد و سهم هواداران پرسپولیس از خریدش نمایش خوشگذرانی‌هایش در چهارگوشه دنیا شد حالا روی پلیدتری از خود را هم به نمایش می‌گذارد.
۱۳۹۹/۰۱/۳۰ / گابریل کالدرون (سرمربی) / پرسپولیس تهران
نوستالژی یک حرکت لاکچری از سرمربی سابق/ خوشگذرانی غافلگیرکننده کالدرون در پرسپولیس (عکس)
سرمربی آرژانتینی سابق پرسپولیس در شرایطی این تیم را ترک کرد که علامت سوال‌های بزرگی را شکل داد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۹
خشم فرانسوی‌ها از خوشگذرانی نویسندگان در قرنطینه | یاد ماری آنتوانت زنده شد
روایت دو نویسنده زن فرانسوی از شیوه گذراندن روزهای قرنطینه با انتقادهای گسترده مردم فرانسه روبه‌رو شده و در روزهای مبارزه با کرونا یاد ملکه ماری آنتوانت را زنده کرده است.
۱۳۹۹/۰۱/۰۷ / کریستیانو رونالدو / یوونتوس
رئیس سابق یوونتوس/ رونالدو برای عیادت مادرش رفت یا خوش گذرانی؟
رئیس سابق یوونتوس معتقد است که رونالدو باید در تورین و در قرنطینه می ماند ولی به بهانه مادرش به پرتغال برگشت و مشغول خوشگذرانی است.
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ / کریستیانو رونالدو / قرنطینه
(تصاویر) قرنطینه "لاکچری" کریستیانو رونالدو در جزیره شخصی
خانواده رونالدو با انتشار تصاویری از لحظه‌های خوشگذرانی‌شان در طول دوران قرنطینه 2 هفته‌ای، نشان دادند که ظاهرا روزهای بدی را سپری نمی‌کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۴
قرنطینه
خانواده رونالدو با انتشار تصاویری از لحظه‌های خوشگذرانی‌شان در طول دوران قرنطینه 2 هفته‌ای، نشان دادند که ظاهرا روزهای بدی را سپری نمی‌کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۰۳
استوکس و بحران نتیجه‌گیری
بعد از سال‌ها تجربه آرامش در اردوگاه سرخ‌پوشان و کسب نتایج درخشان در این دوران، پرسپولیس این روزها شرایطی را تجربه می‌کند که هواداران را یاد سال‌های تلخی می‌اندازد. رفتن کالدرون به دلیل اختلاف با محمدحسن انصاری‌فرد و حضور پرحاشیه یحیی گل‌محمدی به جای مرد آرژانتینی، آغازگر وضعیتی جدید برای ارتش سرخ پایتخت بود. روزهای ابتدایی این تغییر و تحولات خوب پیش رفت و یحیی دو بازی سخت مقابل نفت آبادان و تراکتور را با پیروزی پشت سر گذاشت، اما دربی پایتخت و لیگ قهرمانان آسیا، وضعیت را تغییر داد. نتیجه‌های ضعیف پرسپولیس در این مسابقات و به‌خصوص تساوی مقابل شارجه امارات در هفته دوم لیگ قهرمانان، هواداران را به گل‌محمدی بدبین کرده است. مشخص و واضح است که با روند …
۱۳۹۸/۱۱/۲۲
خوشگذرانی‌های خانم بازیگر و همسر معروفش +عکس
منوچهر هادی با انتشار این عکس نوشت: سفر وابستگی را بیشتر می‌کند.
۱۳۹۸/۱۱/۱۲ / فساد اخلاقی / خوشگذرانی / فوتبال
حاشیه‌های عجیب سرمربی سابق تیم پرطرفدار تهرانی
فساد اخلاقی؛این کلید واژه‌ای است که در دنیای فوتبال آن را به وفور شنیده‌ایم. از گراهام تیلور، سرمربی پیشین انگلیس که به نوشته گاردین، متهم به آزار جنسی جوانان بود تا بری بنل که متهم به کودک آزاری بود.
۱۳۹۸/۱۰/۳۰
کلاهبرداری 02 میلیاردی لیلا و همدستانش
[شهروند] دو پسر و یک دختر جوان با تشکیل باند کلاهبرداری با پرسه‌زنی در فضای مجازی و انتخاب افراد تحصیلکرده و سرمایه‌دار با ترفندهای خاص پول و طلا و خودروی آنان را سرقت کرده و پول‌هایشان را صرف خوشگذرانی می‌کردند. دوازدهم آذر ماه پرونده‌ای مبنی بر جعل و کلاهبرداری به همراه  متهمی به نام سهراب سی ساله با دستور بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه ۸ تهران برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره سیزدهم قرار گرفت. تحقیقات نشان داد متهم پس از شناسایی سوژه‌ها در فضای مجازی که قصد فروش ملک یا خودروی‌های گران‌قیمت‌شان را داشتند با برقراری ارتباط و جلب اعتمادشان با وعده اینکه می‌تواند ملک یا خودروی آنان را به قیمت بالاتری بفروشد، اسناد مالکیت‌شان …
۱۳۹۸/۱۰/۳۰
سارقان خوشگذران محله جوادیه دستگیر شدند
سرکلانتر هفتم پایتخت گفت: ۲ موتورسواری که با ۲۱ فقره سرقت، هزینه‌های خوشگذرانی خود را تامین می‌کردند، دستگیر شدند. به گزارش میزان، سرهنگ دوستعلی جلیلیان، سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت گفت: با وقوع چند فقره سرقت تلفن همراه در چند روز اخیر در محدوده کلانتری ۱۱۷ جوادیه مشخص شد که سارقان ۲ موتورسوار جوان بوده که با استفاده از تاریکی هوا سرقت های‏شان انجام می‌دهند.وی گفت: برای شناسایی سارقان، تعداد گشت زنی‌های هدفمند در محدوده کلانتری جوادیه افزایش یافت تا اینکه ساعت ۰۱:۴۵ بامداد امروز ماموران گشت انتظامی کلانتری هنگام گشت‏زنی در محدوده میدان شوش به ۲ موتور سوار جوان برخورد کردند که پلاک انتظامی موتورسیکلت آن‌ها ناخوانا و مخدوش بود. به گفته سرکلانتر هفتم، عملیات تعقیب و گریز متهمان آغاز شد و ماموران پس …
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / آلودگی هوا / کاهش آلودگی هوای تهران
نگذارید با ویلاسازی، روستاها محل خوشگذرانی شود/ مخالفت با هر گونه تغییر کاربری بدون کارشناسی
نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد با درخواست از استاندار تهران گفت: با هر گونه تغییر کاربری بدون کارشناسی مخالفت کنید و اجازه ندهید به هیچ عنوان روستاها با تبدیل شدن به ویلا به محلی برای خوشگذرانی تبدیل شود.
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / سرقت / پلیس آگاهی
دستگیری دو موتورسواری که برای خوشگذرانی ۲۱ سرقت کردند
سرکلانتر هفتم تهران بزرگ، گفت: دو موتورسواری که با ۲۱ فقره سرقت، هزینه های خوشگذرانی خود را تامین می کردند، دستگیر شدند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳
دستگیری هکر سرقت اطلاعات بیش از 6000 حساب بانکی در قم
فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به دستگیری یک هکر حرفه‌ای در قم گفت: متهم از طریق فیشینگ از حساب بانکی 6615 نفر از مردم برداشت کرده بود.به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا آقاخانی اظهار کرد: پلیس فتا استان قم در پی رصد و پایش فضای مجازی و در راستای مبارزه با پول‌شویی، یک هکر حرفه‌ای را شناسایی کردند. وی گفت: نامبرده از طریق شماره‌های مجازی در زمینه پول‌شویی و خرید ارزهای دیجیتال اقدام و در ارتباط با اقدام مجرمانه وی نیز پرونده‌های زیادی در سراسر کشور تشکیل‌شده بود.فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: متهم با استفاده از پی‌ان‌های خارجی و حتی وی‌پی‌ان‌های داخلی اقدامات مجرمانه خود را انجام و جهت احراز هویت در حین انجام برخی تراکنش‌های مالی اقدام به سوءاستفاده مدارک هویتی افراد دیگر کرده …
۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / اختلافات خانوادگی / ازدواج / فساد اخلاقی
گلایه های مرد55ساله از فرزند جوانش/ می گویم به زندگی ات سروسامان بدهم،اما مایل به ازدواج سفید است
خراسان نوشت:آن قدر از رفتارهای زشت و زننده پسر جوانم به تنگ آمده ام که روزگارم سیاه شده است .در روزهای پیری که فکر می کردم فرزندانم عصای دستم باشند من باید هزینه خوشگذرانی آن ها را پرداخت کنم و این گونه آخرتم را نیز به دنیای هوسرانی آن ها بفروشم چرا که...
۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / سرقت / سرقت موبایل / موبایل قاپی
ارتکاب ۲۱ فقره سرقت برای خوشگذرانی
سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت از دستگیری ۲ موبایل قاپ جوان با ۲۱ فقره سرقت خبر داد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / سرقت موبایل / کلانتری جوادیه / دستگیری سارق
تامین هزینه خوشگذرانی با ۲۱ فقره سرقت 
سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت از دستگیری ۲ موبایل قاپ جوان با ۲۱ فقره سرقت خبر داد و گفت: سارقان قصد خود را از سرقت، تامین هزینه خوشگذرانی اظهار کردند. 
۱۳۹۸/۰۹/۳۰
دو باند سرقت تلفن همراه در دام پلیس
در دو عملیات جداگانه پلیس پایتخت، دو باند موبایل‌دزد از شهروندان تهرانی دستگیر شدند.در یکی از این دو عملیات، جانشین رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اعضای باند ۵ نفره زورگیران و مالخر اموال سرقتی با ۱۵۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: متهمان در محدوده شمال غرب تهران زورگیری می‌کردند.سرهنگ کارآگاه داود فرد گفت: با ارجاع چندین پرونده مشابه مبنی بر زورگیری و سرقت تلفن همراه توسط ۴ موتورسوار جوان، دستگیری سارقان در دستور‏کار کارآگاهان مبارزه با سرقت به عنف پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: تحقیقات اولیه نشان از این داشت، سارقان به صورت تیم دونفره با دو دستگاه موتورسیکلت در ساعاتی از روز با سلاح سرد از شهروندان دارای تلفن همراه گران‏قیمت زورگیری می‌کنند.فرد اضافه کرد: در گام بعدی از تحقیقات …
۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / ولید بن طلال / شاهزاده سعودی / عربستان
(ویدئو) خوشگذرانی شاهزاده میلیاردر سعودی با نوه‌هایش
شاهزاده میلیاردر عربستانی که در صدر فهرست ثروتمندان عرب قرار دارد به همراه نوه هایش در یک بیابان به خوشگذرانی پرداخت.
۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / دزدی / سرقت / سارق حرفه ای / توبه
(ویدئو) گفتگو با دزدی که اهل توبه کردن نیست!
سارق سابقه دار که به قول خودش به مفت خوری عادت کرده برای خوشگذرانی دست به سرقت سریالی از خودرو‌ها در تهران می‌زد. چندی قبل ماموران کلانتری ۱۴۹ امام زاده حسن در جریان سرقت‌های لوازم داخل خودرو قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای دستگیری عامل این دزدی‌ها وارد عمل شدند.
۱۳۹۸/۰۸/۰۱ / علیرضا حقیقی / تیم فوتبال نساجی مازندران / تیم ملی فوتبال ایران
برای خوشگذرانی به فوتبال ایران برنگشتم/ باید به ویلموتس وقت داد
دروازه بان پیشین تیم ملی پس از پیوستن به نساجی مازندران گفت: برای اتلاف وقت و خوشگذرانی به فوتبال ایران باز نگشته‌ام.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶
قلی زاده: از تمرین بیشتر لذت می بریم تا گردش و خوشگذرانی/الگوی فوتبالی ام مسی است
ستاره جوان شارلروای بلژیک در گفت و گویی رادیویی شرایط حال حاضر خود را تشریح کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / استراماچونی / کیش / فیفادی / لیگ برتر فوتبال / استقلال
خوشگذرانی استراماچونی و خانواده‌اش در کیش
با فرا رسیدن فیفادی، استراماچونی به همراه خانواده‌اش به کیش سفر کرده است و در حال گذراندن تعطیلات در این جزیره است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۴
دختران ایرانی؛ طعمه مافیای تجارت جنسی در دبی
دبی متاثر از طرح‌های نولیبرالی، به کانون فساد و خوشگذرانی منطقه تبدیل شده و ثروتمندان سراسر دنیا در مراکز توریستی شیخ نشین‌های خلیج فارس که رسالتشان تامین نفت مورد نیاز کشور‌های غربی است سرمایه گذاری می‌کنند، در نتیجه نیروی جویای کار، مهاجران، افراد عیاش و همچنین زنانی که متاعی جز بدنشان برای عرضه ندارند به دبی که بهترین محل برای تاسیس قمارخانه‌هاو روسپی خانه‌ها است سرازیر می‌شوند تا در این بلبشوی هویتی و فرهنگی، بازار تجارت جنسی در منطقه را داغ نگه دارند. تن فروشی و کارگر جنسی بودن و ماندن، سرنوشت محتوم دختری است که وارد چرخه تجارت فحشا می‌شود. اینگونه نیست که پس از رسیدن به پول دلخواه این کار را رها کرده و به کشورش بازگردد، شبکه‌ها و مافیای قدرتمند اجازه نمی‌دهند او از این کار رهایی یابد؛ حتی …
۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / شرکت هواپیمایی / فروش بلیط هواپیما / رزروآنلاین هواپیما
چگونه بلیط خارجی ماهان را بخریم؟
سفر کردن می تواند یکی از بهترین اتفاق‌ها در طول عمر هر انسانی باشد. خیلی از افراد تصور می‌کنند هدف از سفر کردن فقط تفریح و خوشگذرانی است. اما سفر غیر از جنبه تفریحی، فواید بسیار زیادی دیگری هم دارد.
۱۳۹۸/۰۶/۲۵ / سیاست / عسگر اولادی / تصاویر حاشیه ساز
واکنش دختر عسگراولادی به تصاویر حاشیه‌ساز
امروز در شبکه‌های اجتماعی تصاویری از یک پسر جوان منتشر شد که منتشرکنندگان مدعی بودند این فرد نوه مرحوم عسگراولادی است که در خارج از کشور با زندگی لاکچری در حال خوشگذرانی است.
۱۳۹۸/۰۶/۰۷ / امانوئل مکرون / رئیس جمهور / فرانسه / جت اسکی / مدیترانه / بریژیت مکرون / گروه هفت
(تصاویر) ظاهر متفاوت مکرون و همسرش هنگام خوشگذرانی
رئیس جمهور فرانسه که همواره با کت و شلوار در ملاعام دیده می شد اما هنگامی که با همسرش برای خوشگذرانی به دریای مدیترانه رفته بود با ظاهری متفاوت دیده شد.
۱۳۹۸/۰۵/۳۱ / بیل کلینتون / هیلاری کلینتون / ساحل دریا / ایران / جوزف معینیان / آمریکا / رئیس جمهور آمریکا
(تصاویر) خوشگذرانی بیل و هیلاری لب ساحل و شرکت در مهمانی میلیاردر ایرانی
رئیس جمهور و وزیر خارجه سابق آمریکا در جریان گذراندن تعطیلات در همپتون در ضیافت جوزف معینیان سرمایه‌گذار و میلیاردر ایرانی نیز شرکت کردند.
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ / لندن / انگلیس / رانندگی
تصاویر | خوشگذرانی شاهزادگان عرب با خودروهای لاکچری در خیابان‌های لندن
شنبه شب‌ها برخی خیابان‌های مناطق کنزینگتون، چلسی و بلگریویا لندن به پیست رقابت لامبورگینی‌ها و مک‌لارن‌ها تبدیل می‌شود. رانندگان عمدتاً عرب با سرعت بسیار زیاد در خیابان‌ها ویراژ می‌دهند. خطر تصادف و صدای وحشتناک موتور این خودروها آسایش همسایگان را از بین برده است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۰ / زن میانسال / دادگاه خانواده / خیانت در زندگی زناشویی
زن میانسال: شوهرم با دختر ۲۵ساله ازدواج کرده است
در همین حال همسرم به جای آن که به دنبال پسرش برود و او را از منجلاب اعتیاد و کارتن خوابی بیرون بکشد فقط در پی خوشگذرانی‌ها و ارتباط با زنان و دختران خیابانی است. من هم زمانی به رفتار‌های زشت و ارتباطات نامتعارف او با زنان غریبه پی بردم که دیگر دیر شده و همسرم با دختر ۲۵ ساله‌ای ازدواج کرده بود.
۱۳۹۸/۰۵/۰۸
کلاهبرداری از ۱۰۰ متقاضی خرید قسطی خودرو
دو مرد که با راه‌اندازی یک شرکت لیزینگی اقدام به کلاهبرداری میلیاردی از متقاضیان خرید خودرو کرده بودند، دستگیر شدند.در تاریخ  ۲۲ تیرماه امسال پرونده‌ای با طرح ۱۰۰ شکایت علیه یک شرکت لیزینگی فعال در امر فروش خودرو به اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع و تحقیقات ماموران برای رسیدگی به این پرونده آغاز شد. تحقیقاتی ماموران نشان داد که بیشتر شاکیان پرونده از شهرهای جنوبی کشور هستند. این افراد در شکایت‌ خود اعلام کردند که از طریق سایت اینترنتی «باما» با شرکت «رها صنعت رخشان» آشنا شده‌ و مبالغی را برای خرید اقساطی خودرو به حساب شرکت واریز کرده‌اند.یکی از این شاکیان با حضور در اداره پلیس آگاهی به ماموران گفت: از طریق سایت باما با این شرکت آشنا شدم و با شرکت تماس گرفتم. پس از صحبت‌های اولیه و بررسی …
۱۳۹۸/۰۴/۳۰
فریاد دلخراش بازیکن فلج شده استقلال از روی ویلچر
زندگی ما مثل یک جعبه غیرمنتظره است؛ ساعتی خوبیم و ساعتی نه. هیچکس جاودانه نیست. حالا حتی برای ادرار کردن به پروب احتیاج دارم و اگر پروب نباشد، ادرار به کلیه‌ها می‌رود و باعث مرگم می‌شود. دارو‌های گرانی مصرف می‌کنم. من در زمین فوتبال و هنگام بازی فوتبال مصدوم شدم و نه در تعطیلات و خوشگذرانی.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •