چهارشنبه, ۸ بهمن, ۱۳۹۹ / 27 January, 2021
دلال ارزی
۱۳۹۹/۰۸/۲۶
دستگیری دلال ارز با سه هزار دلار
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری دلال ارزی با ۳۰۰۰ دلار خبر داد.به گزارش «ایسنا» سرهنگ علی ولیپور گودرزی با اشاره به نظارت پلیس در بازار ارز و برخورد با سودجویان و دلالان گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی در هماهنگی با بانک مرکزی اقدام به برخورد با دلالان و سوداگران بازار طلا و ارز می‌کنند. در همین راستا نیز فردی که از مدتی قبل در جریان رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که با همراهی چند نفر دیگر اقدام به وارد کردن بسته‌های دلار و فروش آن در تهران کرده است، مورد شناسایی قرار گرفت. وی با بیان اینکه این فرد بسته‌های دلار و ارز را از سایر شهرها جمع‌آوری کرده و به وسیله اتوبوس‌های مسافربری به تهران منتقل کرده بود، گفت: این فرد اقدام به فروش غیر قانونی بسته‌های ارز کرده بود که در عملیاتی با هماهنگی …
کشف 3000 قطعه دلار از دلال ارزی
۱۳۹۹/۰۸/۲۵ / قیمت دلار / عملیات پلیس / کشفیات / کشفیات پلیس / پلیس / قاچاق ارز
کشف 3000 قطعه دلار از دلال ارزی
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری یک دلال ارز و کشف 3 هزار قطعه دلار از وی خبر داد. 
دستگیری دلال ۳۰۰۰ دلاری ارز در تهران
۱۳۹۹/۰۸/۲۵
دستگیری دلال ۳۰۰۰ دلاری ارز در تهران
ایلنا: رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری دلال ارزی با ۳ هزار دلار خبر داد.
برخورد پلیس با
۱۳۹۹/۰۸/۰۷
برخورد پلیس با "معاملات فردایی"/ دستگیری بیش از ۱۲۰ دلال ارزی در تهران
رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از برخورد با افرادی که اقدام به معاملات فردایی می‌کنند، خبر داد.
دستبند به دست ۹۰ دلال ارزی نشست
۱۳۹۹/۰۷/۱۵ / ارز / پلیس / بازداشت / بازار طلا و ارز
دستبند به دست ۹۰ دلال ارزی نشست
فارس نوشت: رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از دستگیری ۹۰ دلال ارزی خبر داد و گفت: ده نفر از آنها سرشبکه هایی بودند که بازار را ملتهب می‌کردند.
دستگیری 51 دلال ارزی/کشف بیش از یک میلیون انواع ارز
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
دستگیری 51 دلال ارزی/کشف بیش از یک میلیون انواع ارز
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از دستگیری 51 اخلالگر ارزی و کشف بیش از یک میلیون و 300 هزار انواع ارز خبر داد.
تعدادی از اخلالگران بازار ارز دستگیر شدند
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / پلیس آگاهی تهران بزرگ / سردار حسین رحیمی / دلال ارزی
تعدادی از اخلالگران بازار ارز دستگیر شدند
رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: یکی از اخلاگران بازار ارز که یک شبکه در این زمینه را هدایت می‌کرد، در غرب کشور دستگیر شد.
دستگیری ۳۰ نفر از عناصر کلیدی و سر شبکه دلالان ارزی در تهران
۱۳۹۹/۰۵/۰۱ / شورای عالی هماهنگی اقتصادی / علی ولی پور / دلال ارزی
دستگیری ۳۰ نفر از عناصر کلیدی و سر شبکه دلالان ارزی در تهران
رئیس پلیس امنیت اقتصادی از دستگیری ۳۰ نفر از عناصر کلیدی و سرشبکه دلالان ارزی و عاملان اصلی گرانی ارز در عملیات کارآگاهان پلیس خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهمان ۸۰ میلیارد ریال ارز کشف شد.
هشدار قوه قضائیه به ذینفعان پشت پرده تخلفات ارزی
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ / ارز / قوه قضاییه / دلال ارزی / قیمت دلار
هشدار قوه قضائیه به ذینفعان پشت پرده تخلفات ارزی
رئیس بانک مرکزی اعلام کرد به متخلفین دو هفته فرصت داده‌اند تا ارز را بازگردانند، قوه قضاییه منتظر این دو هفته است.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱
دستگیری ۶٧٠ سارق و مالخر در پایتخت
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۶٧٠ سارق، مالخر و.. در سی و پنجمین مرحله از طرح رعد خبر داد. سردار حسین رحیمی در سی و پنجمین مرحله از طرح رعد پایتخت، اظهار کرد: با تلاش همکارانم در پلیس پایتخت طی سه روز گذشته بعد از ٢٠ روز کار اطلاعاتی که محصول این مرحله از طرح رعد است، با همکاری خوب دستگاه قضایی دستاورد های خوبی حاصل شد. وی ادامه‌داد: از دستاوردهای این مرحله اجرای ٢٩١ حکم قضایی بود که طی آن ۶٧٠ نفر از سارقان، مالخران، سارقان خودرو و منزل و ... دستگیر شدند و در مجموع این افراد که در قالب ٢١ باند فعالیت می‌کردند از آن ها بیشتر از ٢١٧٠ اقلام سرقتی مردم کشف شد که ارزشش بالغ بر ۹.۵ و نیم میلیارد تومان است. به گفته وی، ١٨٢ دستگاه موتورسیکلت و خودرو نیز طی این طرح کشف شده که ١٠٩ دستگاه خودرو بوده است.سردار …
۱۳۹۹/۰۲/۳۰
ذره‌بین
پنجمین طرح رعد و دستگیری ۶۷۰ تبهکار [شهروند] ششصدوهفتاد سارق، مالخر و تبهکار در سی‌وپنجمین مرحله از طرح رعد دستگیر شدند. سردار حسین رحیمی صبح سه‌شنبه گفت: «با تلاش همکارانم در پلیس پایتخت در مدت سه روز بعد از ٢٠ روز کار اطلاعاتی و با همکاری خوب دستگاه قضائی دستاورد‌های خوبی حاصل شد.» از دستاوردهای این مرحله اجرای ٢٩١ حکم قضائی بود که طی آن ۶٧٠ سارق، مالخر، سارق خودرو، منزل و... دستگیر شدند و در مجموع این افراد که در قالب ٢١ باند فعالیت می‌کردند، از آنها بیشتر از ٢هزارو١٧٠ اقلام سرقتی مردم کشف شد که ارزشش بالغ بر ۹.۵ و نیم‌میلیارد تومان است.به گفته او ١٨٢ دستگاه موتورسیکلت و خودرو نیز طی این طرح کشف‌شده که ١٠٩ دستگاه خودرو بوده است.سردار رحیمی با بیان …
(تصاویر) سی و پنجمین طرح رعد پلیس پایتخت
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ / طرح رعد / پلیس تهران / سارقان / مالخر
(تصاویر) سی و پنجمین طرح رعد پلیس پایتخت
سی و پنجمین طرح رعد با کشف ۵۴۰ خودروی بدون پلاک ساخت ایران ‌خودرو و سایپا در تهران و دستگیری ۲۳ دلال ارزی با تلاش مجموعه پلیس پیشگیری پایتخت، سرکلانتری‌ها و کلانتری‌های سطح شهر تهران در محلات پایتخت اجرا شد. در این طرح ۲۹۱ حکم قضایی اجرا و ۶۷۰ نفر از سارقان، مالخران، سارقان لوازم خودرو و منزل، موتورسیکلت و... در قالب ۲۱ باند دستگیر شدند.
کشف ۵۴۰ دستگاه خودرو احتکار شده از ۵ پارکینگ و انبار/ بازداشت ۲۳ دلال ارزی
۱۳۹۹/۰۲/۳۰
کشف ۵۴۰ دستگاه خودرو احتکار شده از ۵ پارکینگ و انبار/ بازداشت ۲۳ دلال ارزی
رئیس پلیس تهران بزرگ از کشف ۵۴۰ دستگاه خودرو دپو شده در ۵ پارکینگ و انبار طی روزهای گذشته در تهران خبر داد.
کشف ۵۴۰ خودروی بدون پلاک در تهران/ ۲۳ دلال ارزی دستگیر شدند
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ / نیروی انتظامی / احتکار خودرو / فساد اقتصادی / سردار رحیمی / ایران خودرو / اخبار حوادث
کشف ۵۴۰ خودروی بدون پلاک در تهران/ ۲۳ دلال ارزی دستگیر شدند
طی ۴۸ ساعت گذشته ماموران پلیس امنیت اقتصادی ۲۳ نفر از دلالان ارزی را در عملیاتی دستگیر کردند که بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال انواع ارز خارجی از این افراد کشف شد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۶
پلیس: ۳۷ لیدر دلال ارز دستگیر شدند
رئیس پلیس تهران بزرگ از تشکیل بانک اطلاعاتی برای ۵۰۰ دلال ارزی در پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ خبر داد و گفت: در مدت اخیر ۳۷ لیدر که عمدتا در فضای مجازی فعالیت داشتند، برخی مدیر کانال بودند و نقش زیادی برای بالا بردن قیمت ارز داشتند، بازداشت شدند.
۱۳۹۸/۰۹/۲۶
بازداشت ۳۲ دلال ارزی معروف | ناکام‌ ماندن سرقت از یک شرکت مهم در غرب تهران
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به بازداشت ۳۲ دلال ارزی معروف در هفته گذشته، از انهدام باندی خبر داد که پس از سرقت اموال یک شرکت مهم در غرب تهران دست و پای نگهبانان آن شرکت را بسته بودند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۰
آغاز محاکمه شبکه خانوادگی فساد در واردات روغن/ ردپای دلال ارزی وزارت صمت
دادگاه رسیدگی به پرونده «تیمور عامری» و چند متهم اقتصادی دیگر در شعبه ۱ دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی به ریاست قاضی موحد آغاز شد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۱ / اخلاگر ارزی / پلیس تهران بزرگ / دستگیری اخلالگر ارز و سکه / دلال ارزی
بازداشت یک دلال سکه و ارز با گردش حساب ۱۲ تریلیونی
رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از بازداشت یک اخلال‌گر بازار سکه و ارز خبر داد و گفت: مجموع گردش حسابهای بانکی این فرد در بازه زمانی ۹۳ تا ۹۷ بالغ بر ۱۲ تریلیون ریال بوده است.
۱۳۹۸/۰۳/۲۹
صدور حکم قطعی برای ۲۴۱ اخلالگر اقتصادی
معاون اول قوه‌قضائیه دیروز در نشست خبری خود با خبرنگاران اعلام کرد که تا آخر اردیبهشت ۸۲۵ پرونده به دادگاه رفت که تعدادی دلال ارزی بودند که در زمان خودش بسیار موثر بود. یک تعداد هم از افراد دارای موقعیت‌های بالای اجتماعی و اقتصادی بودند. از مجموع ۸۲۵ نفر برای...
۱۳۹۸/۰۳/۲۸
اژه ای: حکم انفصال ۶۰ قاضی متخلف صادر شد / صدور حکم قطعی برای ۲۴۱ اخلاگر اقتصادی در دادگاه‌های ویژه
معاون اول دستگاه قضا گفت: تا آخر اردیبهشت ۸۲۵ پرونده به دادگاه رفت که تعدادی دلال ارزی بودند که در زمان خودش بسیار مؤثر بود. یک تعداد هم از افراد دارای موقعیت‌های بالای اجتماعی و اقتصادی بودند. از مجموع ۸۲۵ نفر برای ۲۴۱ نفر حکم قطعی صادر شد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۳ / محمدعلی دهقان دهنوی / وزارت امور اقتصادی و دارایی / مالیات بر عایدی سرمایه / مالیات بر عایدی مسکن / مالیات / دلال ارزی
مالیات بر عایدی سرمایه باید اجرا شود/ بازارهای سوداگرایانه در اولویت است
معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه مالیات بر عایدی سرمایه باید اجرا شود، گفت: منتهی باید در برخی بازارها همچون بازار مسکن ملاحظاتی را در نظر بگیریم تا مشکلی پیش نیاید.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶
دلایل شکست ترامپ در مذاکره با ایران و کره شمالی/ دیدار وزرای خارجه آمریکا، فرانسه و انگلیس با محوریت ایران/ برگزاری نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به جرائم مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی /موافقت قوه قضاییه …
ایلنا: افتتاح هزار و دویست میلیارد تومان طرح با حضور رئیس‌جمهور در گیلان، جزئیات قانون جدید انتخابات،‌ ادامه حمایت استرالیا از برجام،‌ تشریح جزئیات مفقود شدن لنج باری "دیر" در قطر، دلایل شکست ترامپ در مذاکره با ایران و کره شمالی، دیدار وزرای خارجه آمریکا فرانسه و انگلیس با محوریت ایران، برگزاری نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به جرائم مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر، انتصاب سفیر جدید فرانسه در تهران، موافقت قوه قضاییه با تقسیم وجوه نقد متهم پرونده سکه ثامن،‌ درخواست آمریکا از مقام‌های لبنان در خصوص ایران، صدور کیفرخواست برای ۸۰ دلال ارزی و اجرای ۱۵ طرح دستگیری، تغییرات سود بازرگانی کالاها در سال ۱۳۹۸، همکاری تهران و آنکارا برای انجام عملیات نظامی علیه پ.ک.ک، بخشی از اخبار …
۱۳۹۷/۱۲/۱۵
صدور کیفرخواست برای ۸۰ دلال ارزی و اجرای ۱۵ طرح دستگیری
دادستان تهران با هشدار دوباره به کسانی که در معابر به خرید و فروش ارز اقدام می‌کنند گفت: این اقدام جرم است و خرید و فروش ارز باید در سیستم بانکی و موسسات معتبری که بانک مرکزی اعلام می‌کند، انجام شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵
خرید و فروش ارز در خیابان جرم است/ صدور کیفرخواست برای ۸۰ دلال ارزی
جعفری دولت آبادی به کسانی که در معابر به خرید و فروش ارز اقدام می‌کنند، هشدار داد و گفت: این اقدام جرم است و خرید و فروش ارز باید در سیستم معتبر انجام شود.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰
ناجا: بازداشت 20 دلال ارزی در تهران
هم اکنون بالغ بر 190 دلال ارزی در زندان به سر می‌برند.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰
۱۹۰ دلال ارزی در زندان هستند
ایلنا: رییس پلیس پایتخت گفت: مرحله مبارزه با دلالان ارز را آغاز کردیم و توانستیم ۲۰ نفر از آنان را دستگیر کنیم.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •