شنبه, ۵ مهر, ۱۳۹۹ / 26 September, 2020
رضا کرمی محمدی
پایگاه‌های پشتیبانی مدیریت بحران باید فقط کاربری مدیریت بحران داشته باشند
۲ روز قبل / رضا کرمی محمدی / سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران / تهران / سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرتهران
پایگاه‌های پشتیبانی مدیریت بحران باید فقط کاربری مدیریت بحران داشته باشند
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تاکید کرد پایگاه‌های پشتیبانی مدیریت بحران باید فقط کاربری مدیریت بحران داشته و در این راستا فعالیت کنند.
۴ روز قبل
آسیب‌پذیری ۳۵۴ محله تهران در برابر سیل و زلزله مشخص شد
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تدوین سند کاهش خطرپذیری بلایا در سطح محلات شهر تهران خبر داد. رضا کرمی محمدی با اشاره به وضعیت شهرتهران در برابر حوادث و مخاطرات طبیعی اظهارکرد: احتمال وقوع بسیاری از حوادث طبیعی نظیر سیل، زلزله، فرونشست زمین و... در سطح شهر تهران وجود دارد که در این میان یک‌سری از حوادث نظیر زلزله به دلیل گستردگی که دارند تمام شهر را تحت تاثیر قرار داده و برخی دیگر نیز مناطقی از شهر را متاثر خواهند کرد. اما آنچه مشخص است این  که با توجه به گستردگی شهر تهران و دیگر مولفه‌ها  میزان خسارت هر یک از حوادث در بخش‌ها و محلات مختلف تهران یکسان نبوده و هر منطقه و محله آسیب‌پذیری و مقاومت متفاوتی در برابر هریک از انواع مخاطرات دارد. به گزارش …
ابلاغ سند کاهش خطرپذیری بلایا در سطح محلات به شهرداران ۲۲ منطقه
۴ روز قبل / مدیریت بحران / رضا کرمی محمدی / شهرداری تهران / ابلاغ / محلات
ابلاغ سند کاهش خطرپذیری بلایا در سطح محلات به شهرداران ۲۲ منطقه
کرمی محمدی از ابلاغ سند کاهش خطرپذیری بلایا در سطح محلات به شهرداران مناطق 22 گانه با هدف برنامه ریزی برای کاهش مخاطرات احتمالی و تحقق ایمنی هرچه بیشتر شاخص های ترسیم شده این سند خبر داد.
تجهیز پایتخت به سامانه‌ پایش برف
۵ روز قبل / پایتخت / سیل / شهر تهران / مدیریت بحران / برف
تجهیز پایتخت به سامانه‌ پایش برف
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از نصب سامانه‌های پایش برف در پایتخت خبر داد. رضا کرمی محمدی گفت:
ضرورت ارتقای ظرفیت امداد و نجات در تهران
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / رضا کرمی محمدی / سازمان مدیریت بحران / هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
ضرورت ارتقای ظرفیت امداد و نجات در تهران
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، بر ضرورت توسعه ظرفیت امداد و نجات و ارتقا سطح آمادگی شهر تهران با همکاری جمعیت هلال احمر تاکید کرد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
ضرورت تاسیس پایگاه‌های جدید مدیریت بحران در مناطق پرتراکم پایتخت
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر ضرورت تاسیس پایگاه‌های جدید مدیریت بحران در مناطق و محلات متراکم پایتخت تاکید کرد.رضا کرمی محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه هر ناحیه از مناطق شهر تهران باید از یک پایگاه مدیریت بحران برخوردار شود، گفت: این پایگاه‌ها به ویژه در مناطق متراکم نظیر منطقه 10 پایتخت باید اضافه شود.وی با بیان اینکه وجود پایگاه های مدیریت بحران در مناطق سرمایه‌ای ارزشمند است، گفت: اهداف مدیریت بحران جامعه محور در سطح محلات، باید از پایگاه های مدیریت بحران هدایت و عملیاتی شود. بر همین اساس آماده همکاری در ساخت پایگاه جدید مدیریت بحران با شهرداری مناطق هستیم. خوشبختانه مناطق نیز همکاری خوبی با ما داشته‌اند و به عنوان مثال در دیداری که چندی پیش با شهردار منطقه 10 …
۱۳۹۹/۰۶/۲۰
ضرورت پیوست ایمنی برای ساخت‌وسازهای شهری
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر ضرورت اعمال پیوست ایمنی برای ساخت‌وسازهای شهری تاکید کرد. رضا کرمی محمدی در گفت‌وگو با «ایسنا» با بیان اینکه توجه به طرح ها و پروژه های محله‌محور موجب شناسایی مخاطرات محله‌ای خواهد شد، گفت: در همین راستا نیز لازم است برای انجام هر طرح عمرانی و ساخت‌وساز شهری چه در سطح کلان و چه در سطح خرد و محلی پیوست ایمنی تعریف و اجرایی شود. وی با بیان اینکه در تهران هر چقدر روی موضوع مدیریت بحران کار کنیم باز هم نیاز به اقدامات بیشتری وجود دارد، تصریح کرد: اقدامات انجام شده تاکنون مناسب بوده اما کافی نیست و راهی طولانی برای تحقق شهری ایمن در برابر حوادث و سوانح پیش‌ رو داریم. کرمی محمدی با اشاره به فواید پیوست ایمنی اظهارکرد: تدوین پیوست ایمنی و اجرای آن یک اقدام …
شهرداری در قانون مدیریت بحران جایگاه ضعیفی دارد
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / مدیریت بحران / شهرداری تهران / رضا کرمی محمدی / ویروس کرونا
شهرداری در قانون مدیریت بحران جایگاه ضعیفی دارد
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران با بیان چالش های قانون جدید مدیریت بحران، خواستار تعیین تکلیف مدیریت بحران شهر تهران شد و گفت: شهرداری در این قانون جایگاه قانونی ضعیفی دارد.
۱۳۹۹/۰۶/۱۲
خبرهای کوتاه
  باید مانور سراسری زلزله برگزار شود رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر ضرورت برگزاری مانور سراسری زلزله در کل کشور با همکاری تمامی سازمان‌ها و مشارکت مردم تأکید کرد. رضا کرمی محمدی، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، در دیدار با فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ که در محل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران انجام شد، گفت: احتمال وقوع زلزله در تهران همیشه وجود دارد، از طرف دیگر با توجه به جمعیت ثابت تهران و جمعیت شناوری که از اطراف به تهران می‌آیند با فرهنگ‌های متفاوتی روبه‌رو …
نیازمند برگزاری مانور سراسری زلزله در کشور هستیم
۱۳۹۹/۰۶/۱۱ / زلزله / رضا کرمی محمدی / مانور امداد و نجات
نیازمند برگزاری مانور سراسری زلزله در کشور هستیم
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر ضرورت برگزاری مانور سراسری زلزله در کل کشور با همکاری تمامی سازمان ها و مشارکت مردم تاکید کرد.
آغاز به کار سامانه آموزش مجازی مدیریت بحران در تهران
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ / مدیریت بحران / رضا کرمی محمدی / شهرداری تهران
آغاز به کار سامانه آموزش مجازی مدیریت بحران در تهران
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از آغاز ارائه آموزش‌های مجازی مدیریت بحران به شهروندان خبر داد.
اتصال ۲ ایستگاه آتش‌نشانی به سامانه هشدار سریع زلزله
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / رضا کرمی محمدی / آتش‌نشانی / شهرداری تهران
اتصال ۲ ایستگاه آتش‌نشانی به سامانه هشدار سریع زلزله
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از برنامه ریزی اتصال پایلوت دو ایستگاه آتش نشانی به سامانه هشدار سریع زلزله خبر داد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۱
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران درباره مقام‌سازی انبار نفت شهران توضیح داد
خیال‌مان از انبار نفت شهران راحت باشد؟رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه اقدامات خوبی در رابطه با مقاوم‌سازی انبار نفت شهران انجام شده است، گفت: یک رویکرد درمورد این مخازن این بوده است که به جای ذخیره سوخت به محلی برای سوخت‌رسانی بدل شود که ان‫شاءالله این اتفاق افتاده است.رضا کرمی محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اظهارات مطرح شده پیرامون ایمنی انبار نفت شهران گفت: انبار نفت شهران یکی از مواردی است که قبل از اینکه تهران گسترش پیدا کند در یک جای امن و با مطالعات کافی و در سال ۱۳۵۳ مکانیابی و ساخته شده بود. آن زمان هیچ مستحدثاتی اطراف آنجا نبوده و شاید برای آن زمان مناسب بود. کما اینکه خیلی جاهای دیگر هم در تهران داریم که قبلا مشکلی نداشتند اما الان در محاصره ساختمان‫های …
انبار نفت شهران مقاوم سازی شده است
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / رضا کرمی محمدی / مدیریت بحران / تانکر سوخت
انبار نفت شهران مقاوم سازی شده است
کرمی محمدی گفت: اقدامات خوبی در رابطه با مقاوم سازی انبار نفت شهران انجام شده است، و رویکرد ما در مورد این مخازن این بوده است که به جای ذخیره سوخت به محلی برای سوخت رسانی بدل شود.
"انبار نفت شهران" در چه صورتی نیاز به جابجایی ندارد؟/ بیش از  ۲۰ درصد نباید از ظرفیت انبارها استفاده شود
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / رضا کرمی محمدی / انبار نفت شهران
"انبار نفت شهران" در چه صورتی نیاز به جابجایی ندارد؟/ بیش از ۲۰ درصد نباید از ظرفیت انبارها استفاده شود
ایلنا: رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران گفت: باید مسئولان انبار نفت توضیح دهند که در این مکان‌ها اقدام به ذخیره‌سازی می‌شود و یا برای سوخت‌رسانی مورد…
خیالمان از انبار نفت شهران راحت باشد؟
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / رضا کرمی محمدی / مدیریت بحران / خروج مراکز پرخطر از شهر / ایمنی شهر
خیالمان از انبار نفت شهران راحت باشد؟
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه اقدامات…
سه هشدار مهم درباره انبار‌های شیمیایی پایتخت
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / انفجار بیروت / انبار مواد شیمیایی
سه هشدار مهم درباره انبار‌های شیمیایی پایتخت
رضا کرمی محمدی هم خروج انبار‌های مواد شیمیایی از تهران مانند دو انبار بعثت و شهران را "مطالبه‌ای ملی" دانست و گفت: «وجود انبار‌های مواد شیمیایی داخل شهر تهران مسئله مهمی است که چند بار در شهرداری آن را پیگیری و در این خصوص تذکراتی ابلاغ کردیم، اما متاسفانه تاکنون توجهی نشده است.»
خطر انفجار در کمین تهران
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / تهران / مخازن ذخیره مواد نفتی / مخازن سوخت در تهران
خطر انفجار در کمین تهران
به گزارش تسنیم؛ رضا کرمی محمدی درباره درباره مخازن سوخت‌رسانی شهران اظهار کرد: این مخازن قبلاً مخازن ذخیره‌سازی سوخت از جمله بنزین، نفت سفید و گاز بودند و براساس توافقی که در سالهای گذشته صورت گرفته است قرار بر این شد به مخزن سوخت‌رسانی تبدیل شوند که امیدواریم این اتفاق افتاده باشد.
خبرنگاران به روشنایی و روشنگری کمک می‌کنند
۱۳۹۹/۰۵/۱۶ / روز خبرنگار / رضا کرمی محمدی / سازمان مدیریت بحران شهر تهران
خبرنگاران به روشنایی و روشنگری کمک می‌کنند
رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران در پیام تبریک به مناسبت روز خبرنگار تاکید کرد که خبرنگاران بدون هیچ چشم‌داشتی به روشنایی و روشنگری کمک می‌کنند.
انتقاد از نبود طرح برای بازساری تهران پس از زلزله
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / زلزله / تهران / تهران پس از زلزله / رضا کرمی محمدی
انتقاد از نبود طرح برای بازساری تهران پس از زلزله
ایلنا: رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از نبود طرحی برای بازسازی تهران پس از زلزله انتقاد کرد.
کاهش ریسک بحران‌ها با مسئولیت‌پذیری اجتماعی ممکن است
۱۳۹۹/۰۵/۱۰ / رضا کرمی محمدی / بحران / همه_باهم_علیه_کرونا
کاهش ریسک بحران‌ها با مسئولیت‌پذیری اجتماعی ممکن است
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت که مسئولیت پذیری اجتماعی افراد و دستگاه‌ها نقش موثری در کاهش ریسک و مقابله با بحران ها از جمله کرونا دارد.
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
۳۰۰۰ هکتار بافت فرسوده در تهران داریم
بافت فرسوده و نامقاوم به یکی از معضلات پایتخت بدل شده است، معضلی که رضا کرمی محمدی،  رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران درباره آن گفت: طبق برآوردهای انجام شده حدود ۳۰۰۰ هکتار بافت فرسوده در شهر داریم و حدود ۱۵ درصد از جمعیت شهر در این بافت ساکن هستند. لازم است که این ساختمان‌ها نوسازی شوند و در همین راستا نیز شهرداری تهران تسهیلات خوبی برای این امر پیش‌بینی کرده است و حتی وام‌هایی نیز از سوی دستگاه‌های مربوطه به نوسازی بافت فرسوده تعلق می‌گیرد. بر این اساس متقاضیان بهسازی واحدهای مسکونی می‌توانند به شهرداری تهران مراجعه کرده و در خواست مجوز بهسازی کنند.
طرحی برای نجات  ۱۵درصد جمعیت تهران در زلزله
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / تهران / رضا کرمی محمدی / شهرداری تهران / سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران / زلزله تهران / زلزله / بافت فرسوده
طرحی برای نجات ۱۵درصد جمعیت تهران در زلزله
بافت فرسوده و نامقاوم به یکی از معضلات پایتخت بدل شده است، معضلی که نگرانی‌های جدی پیرامون گستردگی و جمعیت ساکن در آن در هنگام حوادثی مانند زلزله وجود دارد و متاسفانه افزایش قیمت‌ها در حوزه ساخت و ساز شرایط مقاوم سازی آن را نیز با دشواری روبرو کرده است. در این میان سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران متولی طرحی برای ایمن سازی این بافت شده است.
عضویت داوطلبانه ۱۰هزار شهروند تهرانی برای واکنش اضطراری در محله
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ / رضا کرمی محمدی / مدیریت بحران
عضویت داوطلبانه ۱۰هزار شهروند تهرانی برای واکنش اضطراری در محله
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از اعطای کارت عضویت ۳۵۴ مسئول خانه دوام و ایمنی در پایتخت خبر داد و گفت: این افراد در هنگام وقوع بحران‌ها در پایتخت در ستاد مدیریت بحران هر محله فعال خواهند بود.
سوله‌های مدیریت بحران برای نگهداری از بیماران کرونایی مناسب نیست/ ابتلای پرسنل یک سوله به کرونا/ مردم ظرفیت تعطیلی مجدد را ندارند
۱۳۹۹/۰۴/۲۸ / مدیریت بحران / سوله های مدیریت بحران / رضا کرمی محمدی
سوله‌های مدیریت بحران برای نگهداری از بیماران کرونایی مناسب نیست/ ابتلای پرسنل یک سوله به کرونا/ مردم ظرفیت تعطیلی مجدد را ندارند
ایلنا: رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران با تاکید بر اینکه سوله‌های مدیریت بحران برای نگهداری از بیماران کرونایی مناسب نیست، از ابتلای پرسنل حاضر در…
کارکرد سوله‌های بحران در روزهای اوج کرونا در پایتخت
۱۳۹۹/۰۴/۲۷ / رضا کرمی محمدی / سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرتهران / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / سوله بحران / سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران / شهر تهران / کرونا
کارکرد سوله‌های بحران در روزهای اوج کرونا در پایتخت
در روزهای اخیر با افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کشور و همچنین پایتخت برخی نگرانی‌ها در مورد کمبود تخت‌های بیمارستانی هم مطرح شده است، این در حالی است که از اسفند ماه امسال تعدادی از سوله‌های مدیریت بحران شهر تهران برای بیماران مبتلا به کرونا اختصاص داده شده است. درباره نحوه استفاده از این تخت‌ها رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران توضیحاتی را ارائه کرده است.
۱۳۹۹/۰۴/۲۷
۱۰ میلیون تهرانی تحت تاثیر مستقیم و غیرمستقیم زلزله ۷ ریشتری
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور 2 میلیون نفر از جمعیت تهران را تحت تاثیر مستقیم زلزله احتمالی با بزرگی 7 ریشتر در پایتخت اعلام کرد.به گزارش ایسنا، اسماعیل نجار در حاشیه جلسه ستاد محلی پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران که در محل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس قانون مدیریت بحران کشور تمام دستگاه‌های اجرایی کشور در زمان حادثه و بحران وظیفه‌ای را بر عهده دارند که این وظایف بعضا با وظایف و مسئولیت‌های آنان در زمان بحران متفاوت است. وی درباره سوله‌های مدیریت بحران و کاربری برخی از آنها در تهران اظهار کرد: سوله مدیریت بحران یک مشکل را نمی تواند حل کند ‌ممکن است یک سوله در زمان عادی یک مجموعه ورزشی باشد اما در زمان بحران کاربری آن …
سیستم های هشدار سریع در تهران و اطراف آن  فعال می شود
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ / رضا کرمی محمدی / زلزله / مدیریت بحران
سیستم های هشدار سریع در تهران و اطراف آن فعال می شود
کرمی محمدی گفت: تا حدود دو ماه دیگر در تهران سیستم هشدار سریع زلزله فعال خواهد شد. این سیستم بیشتر برای شرکت هایی چون مترو، شرکت گاز به کار می آید تا پس از هشدار سیستم های خود را قطع کنند.
گسل مشا فعال شده است
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ / استان تهران / گسل مشا / گسل‌های تهران / مدیریت بحران تهران
گسل مشا فعال شده است
به گزارش ایسنا، رضا کرمی محمدی در جلسه ستاد محلی پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران که در محل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد، گفت: ابتدا باید بگویم که شهردار تهران با حکم وزیر کشور فرمانده میدان حادثه در زمان بحران محلی در شهر تهران شدند. در حکم ابلاغی وزیر کشور علاوه بر فرماندهی میدان حادثه در سطح محلی؛ اهدافی همچون کاهش ریسک خطرپذیری، پیشگیری از ریسک‌های جدید و کاهش ریسک های موجود در سطح شهر تهران، تقویت تاب آوری و برگشت پذیری شهر در برابر حوادث و سوانح تاکید و خواسته شده است که این موضوع نشانگر یک نگاه همه جانبه نگر به مدیریت بحران شهر تهران به شمار می رود.
شهرداری: غربالگری در تهران به دلیل کمبود کیت پی‌سی‌آر کامل متوقف شده است
۱۳۹۹/۰۴/۱۶
شهرداری: غربالگری در تهران به دلیل کمبود کیت پی‌سی‌آر کامل متوقف شده است
رضا کرمی محمدی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران، یکشنبه پانزدهم تیر از «توقف کامل» طرح غربالگری برای پیشگیری از انتقال کرونا خبر داد.
توقف غربالگری در تهران به دلیل کمبود کیت PCR/ ابتلای ۶۰۰ کارمند شهرداری تهران به کرونا/ در صورت برخورد با ساختمان‌های ناایمن باید شهر را تعطیل کنیم!
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / کرونا / رضا کرمی محمدی / کلینیک سینای اطهر
توقف غربالگری در تهران به دلیل کمبود کیت PCR/ ابتلای ۶۰۰ کارمند شهرداری تهران به کرونا/ در صورت برخورد با ساختمان‌های ناایمن باید شهر را تعطیل کنیم!
ایلنا: رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران گفت: اگر بخواهیم به صورت مساوی و عادلانه با ساختمان‌های ناایمن برخورد شود، باید شهر را تعطیل کنیم!
رئیس مدیریت بحران تهران: ۵۰ بیمارستان تهران با بیش از ۵۰ سال عمر فاقد ایمنی هستند/ هر وقت اجازه دهند، اسامی آن‌ها را اعلام می‌کنیم
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
رئیس مدیریت بحران تهران: ۵۰ بیمارستان تهران با بیش از ۵۰ سال عمر فاقد ایمنی هستند/ هر وقت اجازه دهند، اسامی آن‌ها را اعلام می‌کنیم
رضا کرمی محمدی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: شهر تهران ۵۰ بیمارستان قدیمی دارد که بیش از ۵۰ سال عمر دارند و فاقد شرایط ایمنی استاندارد هستند. او در پاسخ به این سوال که نام این بیمارستان‌ها چیست؟ اظهار کرد: ملاحظاتی وجود دارد که نمی‌توانیم اسامی آن‌ها را اعلام کنیم، زیرا معرفی آن‌ها وضع را بدتر می‌کند و موجب تشویش اذهان مردم می‌شود. اما هر وقت که اجازه دهند ما اسامی آن‌ها را اعلام می‌کنیم.
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
تأکید بر هم‌افزایی و همکاری‌های مشترک در آموزش همگانی
[شهروند] معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال ‌احمر با دکتر رضا کرمی محمدی، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران دیدار و گفت‌وگو کرد. خسرو رحمانی در این دیدار از اقدامات و ایجاد ظرفیت‌های صورت‌گرفته به وسیله سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در ایجاد آمادگی در برابر مخاطرات تقدیر و تشکر کرد. معاون آموزش، پژوهش و فناوری با اشاره به وجود مخاطرات گوناگون در شهر تهران، بر لزوم آشنایی مردم با آموزش همگانی مخاطرات و کمک‌های اولیه به صورت حضوری، نیمه‌حضوری، مجازی و ایستگاهی و همچنین برگزاری جلسات مستمر برای هم‌افزایی و برنامه‌ریزی‌های بیشتر در قالب پروژه‌های مشترک تأکید کرد.رضا کرمی محمدی نیز با تأکید بر اهمیت آموزش‌های همگانی به‌خصوص …
۱۳۹۹/۰۴/۰۹
موافقت شهرداری با ساخت فیلم درباره زلزله
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تصمیم به ساخت فیلم سینمایی یا سریالی با موضوع زلزله در تهران خبر داد.رضا کرمی محمدی با اشاره به برگزاری جلسه هیأت امنای سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران که با حضور شهردار تهران و دیگر اعضا برگزار شد، به ایسنا گفت: «این اولین جلسه هیأت امنای سازمان در سال‌جاری بود و ما گزارشی از مهم‌ترین اقدامات انجام شده از سوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در سال گذشته و همچنین دوران شیوع کرونا را ارائه کردیم.» او به مصوبات این جلسه اشاره کرد و ادامه …
بحران‌های مدرن فراتر از مرزهای جغرافیایی هستند
۱۳۹۹/۰۴/۰۴ / بحران های فرامرزی / بحران های کنونی / سازمان پیشگیری از بحران / مدیریت بحران
بحران‌های مدرن فراتر از مرزهای جغرافیایی هستند
شفقنا- «رضا کرمی محمدی» روز سه‌شنبه در نشست سلامت و اقتصاد شهری در دوران پسا کرونا که در حاشیه هفتمین نشست هیات اجرایی مجمع شهرداران آسیایی و به صورت آنلاین برگزار شد، ابراز امیدواری کرد که این نشست‌ها بتواند...
رئیس سازمان مدیریت بحران تهران عضو مجمع کاهش خطرپذیری سوانح شد
۱۳۹۹/۰۳/۲۰ / رضا کرمی محمدی / مدیریت بحران / حکم انتصاب
رئیس سازمان مدیریت بحران تهران عضو مجمع کاهش خطرپذیری سوانح شد
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران به عنوان عضو مجمع ملی کاهش خطرپذیری سوانح منصوب شد.
سوله‌های مدیریت بحران ویژه مبتلایان کرونا چه شد؟
۱۳۹۹/۰۳/۲۰ / رضا کرمی محمدی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا
سوله‌های مدیریت بحران ویژه مبتلایان کرونا چه شد؟
اواسط اسفندماه سال گذشته بود که با شیوع ویروس کرونا در تهران و کشور رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از اختصاص هشت سوله مدیریت بحران برای نگهداری از بیماران مبتلا به کرونا خبر داد و حالا با گذشت بیش از سه ماه از آن روزها وضعیت این سوله‌ها از سوی رییس این سازمان تشریح شد.
آیا آتش‌نشانان و پاکبانان تهران کرونا گرفتند؟
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ / رضا کرمی محمدی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / _آتش‌نشان / پاکبانان
آیا آتش‌نشانان و پاکبانان تهران کرونا گرفتند؟
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران شمار کارمندان مبتلا به کرونا در شهرداری تهران را 550 نفر اعلام کرد.
۱۳۹۹/۰۳/۱۱
بررسی رفتار گسلی که منجر به دو زلزله اخیر تهران شد
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران از رصد رفتار گسل مشا خبر داد. رضا کرمی محمدی در گفت‫وگو با ایسنا با اشاره به زلزله چهار ریشتری که ظهر روز چهارشنبه هفتم خرداد ماه تهران را تحت تاثیر قرار داد، گفت: این زلزله در ادامه همان زلزله 5.1 ریشتری بامداد جمعه 19 اردیبهشت ماه بود و طبق نظر کارشناسان به نوعی پس لرزه همان زلزله بود که بر روی همان گسل قبلی یعنی گسل مشا به وقوع پیوسته است. وی با بیان اینکه رفتارهای گسل‌های پایتخت به طور مداوم از سوی مدیریت بحران رصد می‌شود، گفت: با توجه به حساسیتی که در مورد گسل مشا وجود دارد، رفتار این گسل به طور ویژه تحت رصد است و تمام لرزه‌های آن ثبت شده است.کرمی محمدی درمورد اینکه آیا می‌توان با توجه به رفتار گسل مشا احتمال زلزله‌ای قوی‌تر در تهران را پیش‌بینی …
آمادگی بین بخشی برای مقابله با زلزله تهران وجود ندارد/ عدم تدوین پروتکل جذب کمک های بین المللی
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / رضا کرمی محمدی / مدیریت بحران / زلزله تهران / گسل فعال / فرهنگ سازی / رسانه ملی
آمادگی بین بخشی برای مقابله با زلزله تهران وجود ندارد/ عدم تدوین پروتکل جذب کمک های بین المللی
کرمی با اشاره به تعلیق جلسات شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر تهران، گفت: جلسات هماهنگی بین دستگاهی متوقف شده و آمادگی برای مقابله با زلزله در تهران وجود ندارد.
امن‌ترین جای تهران هنگام وقوع زلزله
۱۳۹۹/۰۲/۲۷
امن‌ترین جای تهران هنگام وقوع زلزله
 یکی از مقام مسئولیت و آن یکی از موضع دانشگاهی؛ یکی هشدار می‌داد و آن یکی امید. آقای مسئول از بایدها می‌گفت و استاد دانشگاه از ترس‌های غیرواقعی که برخی به جان مردم انداخته‌اند. اما هر دو بر یک ‌نکته تأکید می‌کردند؛ آموزش شهروندی مهم‌ترین نیاز فعلی تهرانی‌ها برای آمادگی در برابر زلزله است. چهارشنبه، ساعتی مانده به‌وقت افطار، رضا کرمی محمدی، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و امیر ساعدی داریان، عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی و استاد مهندسی سازه، مهمان همشهری شدند تا در قالب یک‌ میزگرد، …
۱۳۹۹/۰۲/۲۵ / روابط عمومی / شهردار تهران / شهرداری / صدا و سیما / مدیریت بحران
ایرانشهر
احتمال وقوع زلزله شدیدتر در پایتخت وجود دارد رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهردار تهران گفت: حرکات گسل فعال است و احتمال وقوع زلزله شدیدتری در تهران وجود دارد و باید برای آن آمادگی داشت. رضا کرمی محمدی، رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص تحلیل پس لرزه‌هایی که در پی زلزله بامداد جمعه تهران رخ داد گفت: هیچ روش و تحقیقاتی برای اینکه نشان دهد، می‌توان پیش‌بینی از لرزه‌خیزی داشت، وجود ندارد و تنها چیزی که می‌بینیم، حرکات گسل و فعال بودن آن است که این احتمال را نشان می‌دهد، امکان وقوع زلزله شدیدتری وجود دارد و باید برای آن آمادگی داشت، اما اینکه بگویم این پس‌لرزه‌ها منجر به زلزله قوی‌تری می‌شود یا خیر را نمی‌توان تایید کرد و نه می‌توان تکذیب کرد. او …
احتمال وقوع زلزله شدیدتر در پایتخت وجود دارد/ سیستم مدیریت بحران ۵۰ سال گذشته را در پیش گرفته‌ایم/آمار ابتلا به کرونا در تهران بیشتر شده است
۱۳۹۹/۰۲/۲۴ / زلزله / کرونا / رضا کرمی محمدی
احتمال وقوع زلزله شدیدتر در پایتخت وجود دارد/ سیستم مدیریت بحران ۵۰ سال گذشته را در پیش گرفته‌ایم/آمار ابتلا به کرونا در تهران بیشتر شده است
ایلنا: رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهردار تهران گفت: حرکات گسل فعال است و احتمال وقوع زلزله شدیدتری در تهران وجود دارد و باید برای آن آمادگی داشت.
۱۳۹۹/۰۲/۱۹
آمادگی دستگاه‌های مدیریت بحران تهران تا 72 ساعت آینده
رضا کرمی محمدی، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به زلزله 5.1 ریشتری که بامداد دیروز تهران را تحت تاثیر خود قرار داد گفت: «پس از این زلزله بلافاصله هماهنگی‌های لازم با سازمان‌هایی که در امداد ونجات زلزله می‌توانند کمک کنند، انجام شد و بر روی اهمیت و سطح موضوع به توافق رسیدیم.»  به گفته او آمادگی دستگاه‌های مدیریت بحران طی 48 تا 72 ساعت پس از زلزله بامداد دیروز در تهران ادامه خواهد داشت. «سوله‌ها و پایگاه‌های مدیریت بحران در سطح شهر تهران در آماده‌باش کامل هستند و تمهیدات لازم برای پشتیبانی و ارایه خدمات در صورت وقوع حادثه در آن پیش‌بینی شده است، اما همانطور که قبلا هم گفته شد، این سوله‌ها محل اسکان مردم …
وقوع زلزله بالاتر از ۶.۵ ریشتر در تهران فاجعه است
۱۳۹۹/۰۲/۱۹ / زلزله تهران / زمین لرزه تهران
وقوع زلزله بالاتر از ۶.۵ ریشتر در تهران فاجعه است
"رضا کرمی محمدی" رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران" در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص وضعیت شهر تهران پس از زلزله شب گذشته گفت: زلزله ۵ ریشتری آسیب جدی به جایی وارد نمی کند و در نتیجه به شهر تهران نیز آسیب وارد نشده و گزارشی نیز اعلام نشده است. 
وقوع زلزله بالاتر از ۶.۵ ریشتر در تهران "فاجعه" است/ پارک‌ها و بوستان‌های پایتخت تا ۷۲ ساعت آینده شبانه‌روزی باز هستند
۱۳۹۹/۰۲/۱۹ / زلزله تهران / رضا کرمی محمدی / گسل مشا
وقوع زلزله بالاتر از ۶.۵ ریشتر در تهران "فاجعه" است/ پارک‌ها و بوستان‌های پایتخت تا ۷۲ ساعت آینده شبانه‌روزی باز هستند
ایلنا: رئیس سازمان پیش بینی و مدیریت بحران شهرداری تهران گفت: در صورت وقوع زلزله بالاتر از ۶ و نیم ریشتر در تهران قطعا با یک فاجعه مواجه خواهیم شد.
مدیریت بحران تهران: مردم خودروهای خود را در راه های اضطراری پایتخت پارک نکنند
۱۳۹۹/۰۲/۱۹ / راه های اضطراری پایتخت / مدیریت بحران تهران
مدیریت بحران تهران: مردم خودروهای خود را در راه های اضطراری پایتخت پارک نکنند
شفقنا- رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: ممکن است تا سه روز درگیر این شرایط باشیم و اگر اتفاقی نیفتد می توانیم آماده باش را رها کنیم. به گزارش ایلنا، رضا کرمی محمدی با اشاره به زلزله...
احتمال تداوم آماده باش مدیریت بحران تا ۳روز دیگر/ راه‌های اضطراری را باز نگهدارید
۱۳۹۹/۰۲/۱۹ / زلزله تهران / سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران / رضا کرمی محمدی
احتمال تداوم آماده باش مدیریت بحران تا ۳روز دیگر/ راه‌های اضطراری را باز نگهدارید
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران کشور گفت که احتمال دارد آماده باش مدیریت بحران برای زلزله تا سه روز آینده ادامه داشته باشد.
مدیریت بحران تهران تا سه روز آماده باش خواهد ماند
۱۳۹۹/۰۲/۱۹ / زلزله تهران / زلزله / رضا کرمی محمدی
مدیریت بحران تهران تا سه روز آماده باش خواهد ماند
رییس ستاد بحران شهرداری تهران گفت: ممکن است ما تا سه روز درگیر این شرایط باشیم و بعدش آماده باش را رها می‌کنیم. 
اعلام نقاط امن پایتخت در زلزله
۱۳۹۹/۰۲/۱۹ / زلزله تهران / زلزله / نقاط امن تهران در زلزله / سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران / رضا کرمی محمدی
اعلام نقاط امن پایتخت در زلزله
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران نقاط و مراکز امن پایتخت در برای تخلیه اضظراری در هنگام زلزله را اعلام کرد.
ضرورت ایجاد سیستم یکپارچه مدیریت ریسک و حوادث در پایتخت
۱۳۹۹/۰۲/۱۷ / رضا کرمی محمدی / مدیریت بحران / شهرداری تهران
ضرورت ایجاد سیستم یکپارچه مدیریت ریسک و حوادث در پایتخت
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر ضرورت ایجاد سیستم یکپارچه مدیریت ریسک و حوادث در پایتخت تاکید کرد.
ذخیره‌سازی مواد غذایی و کالاهای اساسی برای ماه‌های آینده
۱۳۹۹/۰۲/۱۳
ذخیره‌سازی مواد غذایی و کالاهای اساسی برای ماه‌های آینده
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران با اشاره به احتمال شیوع موج دوم کرونا گفت:«ذخیره سازی مواد غذایی و کالاهای اساسی برای چندماه آینده در نظر گرفته شده است.» به گزارش ایلنا، «رضا کرمی محمدی» رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران در تشریح تمهیدات شهرداری تهران در این زمینه اضافه کرد:« ذخیره سازی مواد غذایی بستگی به مصرف دارد و همیشه به میزان 3 ماه ذخیره تأمین است و هر کالایی که مصرف شود، بلافاصله جایگزین خواهد شد.» اودر پاسخ به این سوال که شهرداری یک پیش‌بینی 3ماهه برای تأمین …
تشریح تمهیدات شهرداری تهران برای موج دوم احتمالی شیوع کرونا/ ذخیره‌سازی مواد غذایی و کالاهای اساسی برای ماه‌های آینده/ وضعیت دسترسی به اقلام عمومی خیلی بهتر شده است
۱۳۹۹/۰۲/۱۱ / شهرداری / کرونا / غربالگری / رضا کرمی محمدی
تشریح تمهیدات شهرداری تهران برای موج دوم احتمالی شیوع کرونا/ ذخیره‌سازی مواد غذایی و کالاهای اساسی برای ماه‌های آینده/ وضعیت دسترسی به اقلام عمومی خیلی بهتر شده است
ایلنا: رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران گفت: ذخیره سازی مواد غذایی بستگی به مصرف دارد و همیشه به میزان سه ماه ذخیره تامین است و هر کالایی که مصرف …
۱۳۹۹/۰۲/۰۴
خطر شکست فاصله‌گذاری اجتماعی در مترو و اتوبوس
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، اصلی‌ترین نگرانی موجود پیرامون شیوع کرونا در پایتخت در روزهای پس از بازگشایی واحدهای صنفی را شکسته شدن طرح فاصله اجتماعی دانست. به گزارش خبرگزاری مهر، رضا کرمی محمدی اظهار کرد: پس از بازگشت شرایط عادی کسب و کار در شهر تهران، موضوع شیوع بیماری کرونا در شبکه حمل و نقل عمومی شهر تهران در کانون توجه قرار گرفت و در این خصوص نگرانی‌های جدی وجود دارد که به همین دلیل نیز در جلسه امروز به این موضوع پرداخته شد و راهکارهای مقابله با شیوع کرونا در شبکه حمل و نقل شهری مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی تخصیص منابع مالی برای پاداش تلاشگران مبارزه با کرونا
۱۳۹۹/۰۱/۲۷ / رضا کرمی محمدی / شهرداری تهران / ویروس کرونا / افشین حبیب زاده
بررسی تخصیص منابع مالی برای پاداش تلاشگران مبارزه با کرونا
رضا کرمی محمدی در پاسخ به نامه عضو شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر نظارت مستمر بر حفظ سلامتی و تامین اقلام بهداشتی و حفاظت فردی کارکنان شهرداری و نیروهای پیمانکار پاسخی ارائه داد.
۱۳۹۹/۰۱/۲۴
موج جدیدی از بیماری کرونا تا ۱۰ روز آینده در تهران
رئیس سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران از افزایش تعداد مبتلایان و فوتی‌های کرونا در تهران نسبت به کل کشور خبر داد.به گزارش شفقنا، رضا کرمی محمدی در نشست خبری مجازی که به منظور تشریح اقدامات شهردای تهران پس از شیوع کرونا برگزار شد، گفت: شهرداری در روزهای ابتدایی اسفندماه ستادی را ایجاد و ۵ کارگروه نیز درپی آن تشکیل شد و تمام شرکت ها و سازمان هایی که می توانستند به ما کمک کنند در این ۵ کارگروه ساماندهی شدند. کرمی محمدی تصریح کرد: بحث مدیریت انتقال و تدفین متوفیان بهشت زهرا به خوبی انجام شد و اگر پیش آمادگی وجود نداشت مشکل دفن اجساد را در شرایطی که تعداد در حال ازدیاد بود داشتیم. او ادامه داد: مدیریت ازدحام در شهر نیز از دیگر مواردی بود که انجام شد و در زمانی که کسی اصلا تصمیم خاصی نگرفته بود اقدام …
۱۳۹۹/۰۱/۲۴
فهرست اقدامات شهرداری برای مقابله با کرونا
رئیس سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران معتقد است از ابتدا هم مشخص بود ضدعفونی‌کردن معابر نمی‌تواند تاثیر بسزایی در کنترل کرونا بگذارد، چراکه هم وسعت زیاد است و هم این کار زمان زیادی می‌برد. به گزارش خبرگزاری مهر، رضا کرمی محمدی با اشاره به اینکه اولین اقدام این سازمان درخصوص کرونا در اوایل اسفند ماه انجام شد، گفت: پنج کارگروه در همان ابتدا آغاز به کار کرد که در کنار این پنج کارگروه سه سازمان شهرداری و تمام شرکت‌های شهرداری فراخوان شدند. وی افزود: بهداشت محیط شهری اولین کاری بود که می‌توانستیم انجام دهیم که با ضدعفونی محل‌های پرتردد شهری شروع کردیم تا مردم از ویروس دور بمانند.
۱۳۹۹/۰۱/۲۳
مدیریت بحران شهرداری تهران: تا ۱۰ روز آینده موج جدیدی از بیماری کرونا را در تهران خواهیم داشت
شفقنا- رییس سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران از افزایش تعداد مبتلایان و فوتی‌های کرونا در تهران نسبت به کل کشور خبر داد. رضا کرمی محمدی در نشست خبری مجازی که بمنظور تشریح اقدامات شهردای تهران پس از شیوع کرونا برگزار...
جزئیات طرح غربالگری کرونا در پایتخت/ غربالگری ضعیف انجام شده است /ابتلای ۲۰۰ نفر به کرونا در شهرداری
۱۳۹۹/۰۱/۱۹ / کرونا / رضا کرمی محمدی / غربالگری در پایتخت
جزئیات طرح غربالگری کرونا در پایتخت/ غربالگری ضعیف انجام شده است /ابتلای ۲۰۰ نفر به کرونا در شهرداری
ایلنا: رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران جزئیات طرح غربالگری در پایتخت را تشریح کرد.
مدیریت بحران تهران: مبتلایان و ناقلان تهران باید شناسایی شوند
۱۳۹۹/۰۱/۱۶
مدیریت بحران تهران: مبتلایان و ناقلان تهران باید شناسایی شوند
شفقنا- رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران  بر ضرورت انجام غربالگری کرونا با هدف شناسایی دقیق مبتلایان و ناقلان این بیماری در تهران تاکید کرد. ایسنا نوشت: رضا کرمی محمدی در حاشیه هشتمین جلسه روسای کارگروه‌های پنجگانه مقابله...
انجام غربالگری کرونا در تهران الزامی شد
۱۳۹۹/۰۱/۱۶ / رضا کرمی محمدی
انجام غربالگری کرونا در تهران الزامی شد
ایلنا: به گفته رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران انجام غربالگری کرونا (تست ابتلا به کرونا) با هدف شناسایی دقیق مبتلایان و ناقلان این بیماری در تهران الزامی شد.
دفن زباله‌های بیمارستانی در آرادکوه براساس پروتکل وزارت بهداشت/ تمهیدات برای جلوگیری از حضور مردم در روز ۱۳ فروردین بیشتر می‌شود
۱۳۹۹/۰۱/۱۱ / کرونا / رییس سازمان مدیریت بحران شهر تهران / رضا کرمی محمدی
دفن زباله‌های بیمارستانی در آرادکوه براساس پروتکل وزارت بهداشت/ تمهیدات برای جلوگیری از حضور مردم در روز ۱۳ فروردین بیشتر می‌شود
ایلنا: رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه حجم زباله‌ها در تهران افزایش پیدا کرده است، گفت: زباله‌های بیمارستانی براساس پروتکل وزارت بهداشت در…
توصیه به شهروندان برای عدم حضور در بوستان‌ها
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران / رضا کرمی محمدی / شهرداری تهران
توصیه به شهروندان برای عدم حضور در بوستان‌ها
پنجمین نشست رؤسای کارگروه‌های تخصصی ستاد مبارزه با کرونا در شهرداری تهران به صورت مجازی برگزار شد و طی آن گزارش آخرین فعالیت‌ها و برنامه‌های پیش روی شهرداری تهران بررسی قرار گرفت.
احتمال تعطیلی مترو و خدمات حمل و نقل عمومی در پایتخت
۱۳۹۸/۱۲/۲۴ / کرونا / رضا کرمی محمدی
احتمال تعطیلی مترو و خدمات حمل و نقل عمومی در پایتخت
ایلنا: رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران از احتمال تعطیلی مترو و حمل و نقل عمومی پایتخت در صورت گسترش کرونا ویروس خبر داد.
آمادگی برای برقراری خط آنلاین کرونا میان تهران و وین
۱۳۹۸/۱۲/۲۲ / اتریش / سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران / رضا کرمی محمدی / کویت / وین
آمادگی برای برقراری خط آنلاین کرونا میان تهران و وین
‌ رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از برقراری خط آنلاین مستقیم مقابله با کرونا میان تهران و وین خبر داد.
۱۳۹۸/۱۲/۱۹
فروشگاه شهروند آنلاین می‌شود
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: «به‌منظور کاهش تردد شهروندان فروش محصولات میادین میوه و تره‌بار به‌صورت آنلاین انجام می‌شود». به گزارش ایلنا، رضا کرمی محمدی در سومین جلسه کارگروه‌های پنج‌گانه مقابله با کرونا که به‌صورت غیرحضوری و از طریق ویدئوکنفراس برگزار شد، در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: «ضدعفونی اماکن عمومی و پرتردد شهر تهران به‌صورت منظم انجام می‌شود و در این خصوص کمبودی در تامین مواد ضدعفونی نداریم». عضو شورای فرماندهی ستاد مدیریت بیماری کرونا در کلانشهرتهران گفت: «عنصر …
تامین۲۲ هزار لیتر مایع ضدعفونی کننده برای فضاهای عمومی شهرداری
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ / رضا کرمی محمدی / شهرداری تهران / ویروس کرونا
تامین۲۲ هزار لیتر مایع ضدعفونی کننده برای فضاهای عمومی شهرداری
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تامین ۲۲ هزار لیتر آب ژاول برای ضدعفونی کردن فضاهای عمومی متعلق به شهرداری تهران خبر داد.
تشکیل ۵ کارگروه مقابله با کرونا ویروس در شهرداری تهران
۱۳۹۸/۱۲/۱۱ / کرونا ویروس / رضا کرمی محمدی
تشکیل ۵ کارگروه مقابله با کرونا ویروس در شهرداری تهران
ایلنا: رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران از تشکیل ۵ کارگروه مقابله با کرونا ویروس در شهرداری تهران به سرپرستی سازمان مدیریت بحران شهرداری خبر داد.
مطالبات شهرداری تهران از وزارت بهداشت اعلام شد
۱۳۹۸/۱۲/۰۹ / رضا کرمی محمدی
مطالبات شهرداری تهران از وزارت بهداشت اعلام شد
ایلنا: رئیس سازمان پیشیگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران با اشاره به برگزاری اولین جلسه مشترک مدیران شهرداری تهران با وزارت بهداشت درخصوص مقابله با کرونا مطالبات…
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ / سازمان مدیریت بحران / تهران / سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران / سازمان ملل / سازمان مدیریت بحران کشور / سازمان مدیریت بحران شهر تهران / رضا کرمی محمدی
درخواست مدیریت بحران برای شکست تحریم تجهیزات امداد و نجات
زمینه های گسترش همکاری میان شهرداری تهران و دفتر هماهنگی امور بشر دوستانه سازمان ملل متحد (اوچا) در دیدار مشاور ارشد این دفتر و رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بررسی و در خصوص پیشبرد طرح ایجاد نخستین گروه امداد و نجات سنگین شهری ویژه پایتخت تاکید شد.
۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / حادثه پلاسکو / زهرا صدراعظم نوری / ایمنی ساختمان‌ها / عبدالرضا گلپایگانی / عوارض ساخت و ساز / رضا کرمی محمدی
از بلاتکیفی پلاسکو تا عدم ایمن‌سازی ساختمان‌های ناایمن/ کمیته بررسی حادثه در شورای شهر هنوز تشکیل نشده است!
ایلنا: پس از گذشت سه سال از حادثه پلاسکو نه تنها گزارش چرایی این حادثه در شورای شهر تهران بررسی نشده است، بلکه وضعیت احداث…
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / رضا کرمی محمدی / مدیریت بحران / شهر تهران
اپلیکیشن «شهر آماده» به زودی در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در مراسم گام دوم طرح مدرسه آماده از اجرای این طرح در مدارس پایتخت به کمک وزارت آموزش و پرورش خبر داد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۱
تهران فقط 2مخزن آبرسانی اضطراری دارد
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد: تهران 2مخزن آبرسانی اضطراری دارد و احتمالا 2 یا 3مخزن دیگر در سال آینده احداث می‌شود. رضا کرمی محمدی درباره طرح آبرسانی اضطراری در شهر تهران به ایلنا گفت: «نقطه‌یابی برای مکان احداث مخازن انجام شده، اما بحث اصلی بر سر بودجه است» کرمی محمدی درباره تعداد مخازنی که تاکنون احداث شده است، گفت: «تا جایی که من می‌دانم به‌جز همان 2مورد پروژه مخزن آبرسانی اضطراری که در پارک شهر و زرگنده در منطقه یک افتتاح شده مورد دیگری در این مدت به بهره‌برداری نرسیده …
۱۳۹۸/۱۰/۲۰ / شهرداری تهران / وزارت نیرو / رضا کرمی محمدی / طرح آبرسانی اضطراری در پایتخت / مخزن آب اضطراری / لایحه شورای شهر تهران
تهران فقط دو مخزن آبرسانی اضطراری دارد/ عدم تحقق "طرح آبرسانی اضطراری پایتخت" تا سال ۱۴۰۱
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد؛ تهران دو مخزن آبرسانی اضطراری دارد و احتمالا بتوانیم دو یا سه مخزن دیگر در سال آینده احداث کنیم.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •