جمعه, ۷ آذر, ۱۳۹۹ / 27 November, 2020
رقیب عشقی
اسیدپاشی مردی روی همسر موقت خود
۱۳۹۹/۰۸/۰۱
اسیدپاشی مردی روی همسر موقت خود
آخرین آمار مبتلایان «کووید-۱۹»/ بازسازی صحنه جنایت خانوادگی در ویلای لنگرود/ اسیدپاشی مردی روی همسر موقت خود/ سرقت ۵ میلیاردی از خانه زن ثروتمند/ ابعاد جدید از سناریوی هولناک هووی پیر/ درخواست تقسیط دیه برای قتل رقیب عشقی/ انهدام باند سارقان منزل
بریدن سر محسن در خانه مجردی / افشای راز قتل عاشقانه
۱۳۹۹/۰۸/۰۱ / اخبار حوادث / حوادث
بریدن سر محسن در خانه مجردی / افشای راز قتل عاشقانه
پسرجوان که رقیب عشقی اش را کشته و با رضایت اولیای دم از قصاص رهایی یافته بود به خاطر ناتوانی در پرداخت دیه درخواست اعسار را مطرح کرد و از قضات دادگاه کمک خواست.
پسری که رقیب عشقی‌اش را کشته بود از قصاص نجات پیدا کرد
۱۳۹۹/۰۸/۰۱ / حوادث ایران
پسری که رقیب عشقی‌اش را کشته بود از قصاص نجات پیدا کرد
جوانی که رقیب عشقی‌اش را به قتل رسانده و در یک قدمی قصاص قرار گرفته بود، پس از جلب رضایت اولیای دم با وعده پرداخت دیه توانست از اعدام نجات پیدا کند اما زمانی که مقرر شد دیه را بپردازد، از دادگاه درخواست کرد تا آن را به‌صورت قسطی پرداخت کند.
درخواست تقسیط دیه برای قتل رقیب عشقی
۱۳۹۹/۰۸/۰۱ / قتل / دیه
درخواست تقسیط دیه برای قتل رقیب عشقی
ایران نوشت: 3 سال قبل با گزارش قتل جوانی که در خانه‌اش تنها بود،پلیس تحقیقات خود برای یافتن عامل قتل را آغاز کرد.
قتل رقیب عشقی؛ مقتول متأهل بود
۱۳۹۹/۰۸/۰۱ / قتل / رقیب عشقی / قاتل / همسر / فرزند / درگیری / چاقو
قتل رقیب عشقی؛ مقتول متأهل بود
وقتی من به لاله گفتم او زن و بچه دارد، حرفم را باور نکرد. متهم ادامه داد: روز حادثه با مقتول قرار گذاشتم تا با او صحبت کنم. وقتی وارد خانه‌اش شدم، جروبحث ما بالا گرفت و من به او گفتم موضوع را به زنش می‌گویم.
ماجرای یک قتل تکان‌دهنده؛ درخواست مردی که رقیب عشقی‌اش را کشت
۱۳۹۹/۰۸/۰۱ / قتل / رقیب عشقی / خیانت / حوادث
ماجرای یک قتل تکان‌دهنده؛ درخواست مردی که رقیب عشقی‌اش را کشت
سعی کردم به لاله بگویم او دروغ می‌گوید، ولی حرفم را باور نمی‌کرد تا اینکه با سینا قرار گذاشتم که بگویم اگر دست از سر لاله و رابطه ما برندارد، من موضوع را به همسرش می‌گویم. آنجا بود که با هم درگیر شدیم و او به سمت من حمله کرد و من که از شدت عصبانیت متوجه رفتار خودم نبودم، او را با ضربات چاقو زدم و بعد سرش را بریدم.
تیراندازی به رقیب عشقی
۱۳۹۹/۰۶/۲۸
تیراندازی به رقیب عشقی
آخرین آمار مبتلایان «کووید-۱۹»/ دزدی میلیاردی از طلافروشی پدر/ محکومیت «تاریخی» باندمخوف «ریاضی»!/ تیراندازی به رقیب عشقی/ دستگیری زن قاچاقچی سابقه دار با ۳۰۰ کیلو حشیش/ انکار متهم در پرونده قتل وحید مرادی/ آتش‌سوزی یک کارگاه تولیدی تریکو درخیابان جمهوری/ کلاهبرداری با مشاوره ازدواج/ ۲ سال حبس، مجازات لایک تصاویر کودک آزاری
تیراندازی به رقیب عشقی در خیابان/ قرار بود با مهرنوش ازدواج کنم که سروکله بهروز پیدا شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
تیراندازی به رقیب عشقی در خیابان/ قرار بود با مهرنوش ازدواج کنم که سروکله بهروز پیدا شد
در گام بعدی کارآگاهان پلیس به بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه پرداخته و شماره پلاک موتورسیکلت را به‌دست آوردند. با استعلام شماره پلاک، هویت مالک آن به‌نام خسرو شناسایی شد.
ماجرای پسری که از دوئل عشقی و چوبه دار جان به در برد
۱۳۹۹/۰۵/۱۵
ماجرای پسری که از دوئل عشقی و چوبه دار جان به در برد
پسر جوانی که رقیب عشقی‌اش را به قتل رسانده و تا پای چوبه دار هم رفته بود، بعد از گرفتن رضایت از اولیای دم و آزادی از زندان، باز هم پایش به زندان باز شد.
مرگ یک متهم در کانون اصلاح و تربیت از ترس کرونا
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / کروناویروس / کرونا / کانون اصلاح و تربیت / ترس از کرونا
مرگ یک متهم در کانون اصلاح و تربیت از ترس کرونا
یک پسر جوان که به اتهام قتل رقیب عشقی خود در یک دوئل خیابانی دستگیر و به کانون اصلاح و تربیت فرستاده شده بود، از ترس ابتلا به کرونا ماده ضدعفونی‌کننده خورد و جان باخت.
پسری که به خاطر قتل رقیب عشقی اش در زندان بود،از ترس کرونا جان باخت
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / قتل / زندان / الکل
پسری که به خاطر قتل رقیب عشقی اش در زندان بود،از ترس کرونا جان باخت
ایران نوشت:پسر جوان که به اتهام قتل رقیب عشقی خود در یک دوئل خیابانی دستگیر و به کانون اصلاح و تربیت فرستاده شده بود از ترس ابتلا به کرونا ماده ضدعفونی‌کننده خورد و جان باخت.
ترس از کرونا پسر زندانی را به کام مرگ کشاند | او به خاطر قتل رقیب عشقی زندانی شده بود
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
ترس از کرونا پسر زندانی را به کام مرگ کشاند | او به خاطر قتل رقیب عشقی زندانی شده بود
پسر جوان که به اتهام قتل رقیب عشقی خود در یک دوئل خیابانی دستگیر و به کانون اصلاح و تربیت فرستاده شده بود، از ترس ابتلا به ویروس کرونا ماده ضدعفونی‌کننده خورد و جان باخت.
دزدان خیابان‌های شمال پایتخت رقیب عشقی بودند!
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ / اخبار حوادث / سارقان
دزدان خیابان‌های شمال پایتخت رقیب عشقی بودند!
میلاد و کیارش به خاطر دختر موردعلاقه‌شان با هم رفیق شدند و یک باند سرقت تشکیل دادند. ابتدا قرار بود فقط از آقای داماد دزدی کنند. اولین هدف‌شان خودروی شوهر شیلا بود، ولی بعد از آن این مسأله به عادت این دو نفر تبدیل شد و سرقت‌هایشان ادامه یافت. هر دو به سراغ خودروی پژوی داماد رفته و آن را دزدیدند. تمام لوازم داخلش را برداشتند. خودرو را با چوب و چماق له و درنهایت آن را در خیابان رها کردند. وقتی این سرقت بی‌نقص انجام شد، میلاد و کیارش به فکر ادامه دزدی‌ها افتادند
سرقت‌های سریالی 2 رقیب عشقی پس از دوئل خونین
۱۳۹۹/۰۲/۰۲
سرقت‌های سریالی 2 رقیب عشقی پس از دوئل خونین
2رقیب عشقی که بر سر دختری به جان هم افتاده بودند، وقتی متوجه شدند که دختر جوان سر هر دوی آنها کلاه گذاشته است با هم دوست شدند و این دوستی شروع سرقت‌های سریالی آنان شد. به‌گزارش همشهری، چند روز قبل مأموران پلیس هنگام گشت‌زنی در یکی از خیابان‌های شمال تهران به 2 پسر جوان که رفتارهای مرموزی داشتند مشکوک شدند. یکی از آنها داخل خودروی پژویی در حال بررسی داشبورد و زیر صندلی‌ها بود و دیگری بیرون از خودرو ایستاده و اطراف را می‌پایید. کمی جلوتر یک خودروی پراید نیز پارک شده بود که در آن باز بود و به‌نظر می‌رسید …
۱۳۹۹/۰۲/۰۱
از کتک‌کاری تا تشکیل باند سرقت
[شهروند] وقتی پلیس دو پسر جوان را در حال سرقت لوازم خودروی پژو دستگیر کرد، هیچکس فکرش را هم نمی‌کرد که این دو هم‌تیمی تا چند وقت پیش رقیب عشقی هم بودند. رقیب عشقی که به خاطر دختر مورد علاقه‌شان تا پای مرگ همدیگر را کتک زده بودند و بعد به دوست صمیمی تبدیل شده و با هم باند سرقت تشکیل دادند. آشنایی این دو هم‌تیمی ماجرای جالب و عجیبی دارد. درواقع آشنایی با یک دختر مسیر زندگی کیارش و میلاد را برای همیشه تغییر داد. این دو پسر جوان تا قبل از آشنایی با دختر مورد علاقه‌شان هیچ خلافی نکرده بودند اما بازی سرنوشت از هر دو نفر سارقان حرفه‌ای و سابقه‌داری ساخت. تا جایی که وقتی داشتند از خودروی پژو سرقت می‌کردند، هوشیاری پلیس پایتخت دست‌شان را رو کرد و هردو بازداشت …
مثلث عشقی قتل یک جوان را رقم زد | آخرین سکانس در خیابان پیروزی
۱۳۹۸/۱۲/۱۲
مثلث عشقی قتل یک جوان را رقم زد | آخرین سکانس در خیابان پیروزی
رقیب عشقی وقتی دید زن جوان به عقد موقت جوان دیگری درآمده است، در اقدامی مرگبار دست به قتل زد و گریخت.
۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / تیراندازی / برنا / دختر / خونین / دوئل
دوئل خونین برای رسیدن به یک دختر
پسر جوان که از سوی مردی نقابدار هدف شلیک گلوله قرار گرفته بود، در دادگاه قسم یاد کرد که رقیب عشقی‌اش عامل این تیراندازی بوده است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۶ / حسین غول / اراذل و اوباش / دعوای عشقی / قتل
حسین غول: زندگی‌ام از هم پاشید!
یکی از اراذل و اوباش سطح یک تهران، ملقب به حسین غول که رقیب عشقی دوستش را به ضرب گلوله کشته است، خود را قربانی رفیق‌بازی دانست و با ابراز پشیمانی از ارتکاب قتل، از افرادی که شرایط مشابه او را دارند خواست با خواندن مصاحبه او درس بگیرند.
۱۳۹۸/۰۴/۰۵ / روابط دختران و پسران / ضرب و شتم
نزاع خونین ۲ پسر به خاطر دختر ۱۴ ساله، به فلج شدن کامل یکی از آن ۲ منجر شد
ایران نوشت: پسر جوانی که درجریان درگـــــیری با رقیب عشقی اش او را با ضربه چاقو بشدت زخمی کرده بود صبح دیروز در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۰ / قتل / مشهد
مردی برای به دام انداختن رقیب عشقی‌اش، از پرستو استفاده کرد!
خراسان نوشت: اسفند سال گذشته نیروهای امدادی پیکر بی رمق وخون آلود مرد ۳۰ ساله ای را به بیمارستان طالقانی مشهد رساندند. کادر درمانی بیمارستان بلافاصله عملیات درمانی اورژانسی را برای نجات این مرد جوان درحالی آغاز کردند که آثار جراحت های تیغه چاقو بر اندام وی نمایان بود.
۱۳۹۸/۰۱/۱۷
وقتی بازیگر ایرانی و فیلمبردار ایتالیایی رقیب عشقی شدند
بابک کریمی بازیگر فیلم «فروشنده» درباره آشنایی، رفاقت و خاطراتش با پائولو کارنرا فیلمساز نامدار ایتالیایی متن کوتاهی در اینستاگرام منتشر کرد.
۱۳۹۸/۰۱/۰۱
فیلم | چشم و هم چشمی جناب‌خان و رقیب عشقی‌اش در شب سال نو!
ماجرای جالب جناب خان و رقیب عشقش اش، کامبیز، را برای هفت سین چیدن و جلب توجه احلام در این ویدئو ببینید و بشنوید.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹
فیلم | ماجرای جناب‌خان و چهارشنبه‌سوری با احلام و رقیب عشقی‌اش!
جناب خان در برنامه خندوانه دیشب، ماجرای عجیب و پردردسر چهارشنبه سوری گرفتن با خانواده احلام و رقیب عشقی اش را روایت کرد. خاطره جالب او را بشنوید.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵
نقشه مرگ‌بار برای کلاهبرداری از رقیب عشقی
پدر طناز می‌گفت: شرط برای عقد رسمی و ازدواج پرداخت، همان ۲۵ میلیون تومان است و حالا باید ۲۰ میلیون دیگر هم بدهی. من یا باید از طناز می‌بریدم یا باید شیرب‌ها می‌دادم. عباس دوست من بود و می‌دانستم پول دارد، به همین دلیل تصمیم گرفتم از او کلاهبرداری کنم.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •