شنبه, ۱۵ آذر, ۱۳۹۹ / 5 December, 2020
زن متاهل
قتل به‌ خاطر عشق به زن متاهل
۳ روز قبل / قتل / زن متاهل / حوادث
قتل به‌ خاطر عشق به زن متاهل
من عاشق پروانه شدم و وقتی فهمیدم او شوهر دارد، دیگر کار از کار گذشته بود؛ عاشقش شده بودم. قرار شد با شوهر پروانه صحبت کنم و از او بخواهم پروانه را طلاق بدهد. قرار بود خودم را پلیس معرفی کنم و بگویم می‌دانم اعتیاد دارد و اگر پروانه را طلاق ندهد، کاری می‌کنم زندانی شود؛ اما مرد جوان قبول نکرد و کار به درگیری کشید. وقتی با هم درگیر شدیم، من او را زدم. پروانه از این موضوع خبر نداشت و در‌این‌باره دروغ نمی‌گوید.
رابطه پنهانی با زن شوهر دار به جنایت ختم شد!
۱۳۹۹/۰۹/۰۲ / زن متاهل / حوادث / رابطه پنهانی / حوادث / قتل
رابطه پنهانی با زن شوهر دار به جنایت ختم شد!
من از فریبا خواستم از حسام طلاق بگیرد تا بتوانیم با هم ازدواج و زندگی کنیم، اما فریبا بعد از مدتی پیشنهاد داد همسرش را به قتل برسانیم. من ابتدا با این کار مخالف بودم، اما در نهایت قبول کردم این کار را انجام بدهم. من می‌خواستم به فریبا برسم و به عاقبت کاری که کرده بودم فکر نمی‌کردم.
ماجرای ارتباط شیطانی پسر جوان با زن متاهل | زن خیانتکار ۱۶ روز در محل دفن جسد شوهرش زندگی کرد
۱۳۹۹/۰۸/۱۹ / استان خراسان رضوی / اعدام / پلیس - آگاهی / حوادث ایران
ماجرای ارتباط شیطانی پسر جوان با زن متاهل | زن خیانتکار ۱۶ روز در محل دفن جسد شوهرش زندگی کرد
ارتباط شیطانی جوان ۲۴ ساله‌ با زنی متاهل به جنایتی هولناک انجامید و عاملان این جنایت مجازات شدند.
مضرات برقراری رابطه عاشقانه با زنان متاهل
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / زنان متاهل / پارسی خبر / رابطه عاشقانه
مضرات برقراری رابطه عاشقانه با زنان متاهل
وقتی مردی عاشق زن متاهلی می‌شود، رابطه ممکن است به‌سرعت وارد مرحله جنسی شود، زیرا شما ممکن است به مشکلاتی که گاهی ایجاد صمیمیت در هنگام فرایند رابطه نامشروع به دنبال دارد، بی‌توجه باشید.
دستگیری زن متاهل در خانه مجردی
۱۳۹۹/۰۵/۲۶
دستگیری زن متاهل در خانه مجردی
زن ۴۶ ساله‌ای است با شکایت همسرش در یک خانه مجردی دستگیر شد.
نادر زن متاهل را به مرداب وحشتناک کشاند! / او اجیر شده بود تا شوهرم بداند!
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / خیانت جنسی / تجاوز جنسی
نادر زن متاهل را به مرداب وحشتناک کشاند! / او اجیر شده بود تا شوهرم بداند!
چند ماه است که خواب و خوراک ندارم. اضطراب و استرس سراسر وجودم را فرا گرفته است. با هر جمله و کلامی که نزدیک به راز پنهانی زندگی ام باشد، بر خود می‌لرزم و همواره از افشای ماجرایی که زندگی ام را به آتش خواهد کشید، بسیار وحشت دارم.
۱۳۹۹/۰۵/۱۵
عاقبت تلخ دوستی اینترنتی زن متاهل با پسر جوان
ارتباط ما فقط در حد یک تلفن بوده است! بالاخره من ارتباطم را با کاظم قطع کردم تا شاید زندگی بی دغدغه‌ای را در کنار همسرم آغاز کنم، ولی هنوز مدت زیادی از ازدواجم نگذشته بود که مزاحمت‌های تلفنی کاظم شروع شد،
قاتل: دوستم را کشتم چون با یک زن متأهل رابطه داشت
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ / قتل / زن متاهل
قاتل: دوستم را کشتم چون با یک زن متأهل رابطه داشت
حدود دو سال قبل وقتی صاحب یک باغ میوه در اطراف تهران برای سرکشی به آنجا رفته بود جسد خونین مرد جوانی را پیدا کرد و به پلیس اطلاع داد.
قتل، پایان آشنایی اینستاگرامی پسر جوان با زن متاهل
۱۳۹۹/۰۴/۰۹ / قتل
قتل، پایان آشنایی اینستاگرامی پسر جوان با زن متاهل
 مزاحمت اینستاگرامی پسر جوان برای زن متأهل و باج‌گیری از او چنان درگیری‌ای را به وجود آورد که شوهر این زن بعد از ساعت‌ها دنبال‌کردن مرد جوان و گلاویز‌شدن با او، پسر جوان را با ضربات چاقو به قتل رساند.
۱۳۹۹/۰۴/۰۲
آزار شیطانی آقای دکتر به زن جوان در یک قدمی شوهرش ! / بچه ای که نباید به دنیا بیاید!
زن متاهل مورد آزار پزشک زنان قرار گرفت و این درحالی بود که شوهرش در اتاق انتظار منتظر درمان همسرش بود.
قتل ناموسی/زن خائن توسط برادر آبادانی در خیابان سلاخی شد
۱۳۹۹/۰۳/۲۸ / قتل ناموسی / اخبار حوادث
قتل ناموسی/زن خائن توسط برادر آبادانی در خیابان سلاخی شد
زن متاهلی، که توسط پلیس آبادان در وضعیتی بسیار نامناسب با یک پسر جوان دستگیر شده بود توسط برادرش به طرز فجیعی به قتل رسید.
۱۳۹۸/۱۱/۳۰
تهدید زن متاهل به دلیل جواب منفی
وزارت بهداشت: نتایج آزمایش اولیه ۲ مورد مشکوک به ابتلا کرونا ویروس، مثبت است/ مرگ پیرزنی تنها در پی آتش‌سوزی در خیابان ظهیرالاسلام/ واژگونی ال نود در نارمک/ از یک قاچاقچی ۱ تن مواد مخدر کشف شد/ حبس دو کارگر در چاه ساختمان در حال ساخت/  قتل مرد ۳ زنه در کینه خانم همسایه!/ ۲ ادعا در ماجرای کور شدن یک چشم/ شلیک به دختر همسایه در تمرین تیراندازی/ تهدید زن متاهل به دلیل جواب منفی
۱۳۹۸/۰۹/۲۸ / حوادث / تعرض
تبعید و شلاق برای عامل تعرض در مرکز تجاری
کارمند یکی از مراکز تجاری غرب تهران که در پارکینگ محل کارش به زن متاهلی تعرض کرده بود، به شلاق و تبعید محکوم شد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۹ / قتل / رابطه نامشروع
حکم اعدام برای جوانی که نامزدش را آتش زد/ رابطه مرد با یک زن متاهل لو رفته بود
ایران نوشت: سال گذشته معصومه که دانشجوی مهندسی صنایع غذایی بود هنگام رفتن به دانشگاه ناپدید شد. پدرش با مراجعه به کلانتری 41 خرمدشت به پلیس گفت دخترم امروز صبح از خانه خارج شد تا به دانشگاه برود اما دیگر برنگشت.
۱۳۹۸/۰۸/۲۹
قصاص قناد قاتل و ماجرای رابطه پنهانی با زن متاهل
یک جوان قناد از ترس اینکه مبادا رابطه پنهانی اش با زن متأهل فاش شود، نامزدش را با طرح نقشه‌ای به بیابان کشاند و پس از کشتن وی جسدش را به آتش کشید. این مرد جنایتکار پس از محاکمه در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به قصاص محکوم شد وقضات، زن خیانتکار را هم به حبس محکوم کردند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۱
پایان مرگبار رابطه نامشروع مرد افغانی با زن متاهل ایرانی
چند وقتی بود که با این زن آشنا شده بودم، اما نمی‌دانستم متأهل است و با پرداخت مبالغی به زندگی این زن کمک می‌کردم در حالی که او با پول‌های من برای خودش طلا می‌خرید. بعد از آنکه متوجه شدم متأهل است خواستم رابطه‌مان را قطع کنیم، اما او حاضر...
۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / اندونزی / جرم زنا / شلاق خوردن
قانونگذار مجازات زنا به جرمِ زنا شلاق خورد!
لاشید مخلص، یک افسر مذهبی و عضو شورای علمای آچه که ماه گذشته هنگام برقراری رابطه جنسی با یک زن متاهل به دام افتاده بود روز پنجشنبه در انظار عمومی با بیست و هشت ضربه شلاق به پشت کمر مجازات شد. همچنین زنی که با وی در این جرم مشارکت داشته نیز متحمل بیست و پنج ضربه شلاق شده است. قانونگذار اندونزیایی و زن متاهلی که تن به رابطه جنسی با وی داده بود بیست و پنجم سپتامبر در داخل خودرویی که کنار یک منطقه ساحلی متوقف شده بود، به دام افتاده بودند. شلاق در ملاء عام از جمله مجازات‌های رایج برای بسیاری از جرائم در استان «آچه» واقع در جزیره سوماترای اندونزی است که قوانین به شدت محافظه کارانه در آن جاری است. مرتکبان بسیاری از تخلفات از جمله زنا، مصرف الکل، داشتن رابطه جنسی پیش از ازدواج، گرایش به دگرباشی جنسی …
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / تاجر قلابی / زن متاهل
تاجر قلابی با وعده و وعید زن متاهل را فریب داد
به راحتی فریب خوردم و گرفتار مرد شیادی شدم که خود را یکی از تاجران بین المللی معرفی می‌کرد. آن قدر دل باخته آن مرد عرب زبان شدم که دیگر همسر و زندگی مشترکم را رها کردم چرا که قرار بود.
۱۳۹۸/۰۶/۱۴ / خیانت / تجاوز به زن جوان / انتقام جویی
اعدام؛ پایان پرونده عجیب تجاوز به زن متاهل!
زندگی من تحت‌تأثیر کاری که این جوان و آزیتا با من کردند، قرار گرفته است. این جوان به من تجاوز کرد و من برای او درخواست اعدام دارم. من یک پسر دارم و مدت‌هاست که این پرونده من را درگیر کرده و همه زندگی عاطفی و شخصی‌ام از بین رفته است. پسرم هم وضعیت روحی خوبی ندارد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۷ / طلاق
زن متاهل در دام حرف‌های عاشقانه راننده فریبکار!
این ماجرا به جایی رسید که تصمیم گرفتیم من از همسرم طلاق بگیرم و با او ازدواج کنم، ولی همسرم آن قدر مرا دوست داشت که حتی توهین‌ها و رفتار‌های زشتم را با خوش رویی تحمل می‌کرد تا این که روزی فهمیدم همسرم را به اتهام حمل مواد مخدر دستگیر کرده اند. این موضوع خیلی برایم عجیب بود چرا که معین هیچ گاه به دنبال مواد مخدر نمی‌رفت.
۱۳۹۸/۰۵/۳۱ / زن شوهر دار / زن متاهل / ارتباط با زن متاهل / ارتباط نامشروع
جنایت خونین در پی ارتباط پنهانی با زن شوهردار؛ فریبا گفت، شوهرم را بکشید!
ما به ناصر تلفن زدیم و به بهانه اینکه می‌خواهیم بسته‌ای را برایمان به مقصد برساند او را به مکانی خلوت در نزدیکی یک آجرپزی کشاندیم. وقتی به آنجا آمد، سراغ بسته را گرفت، اما به او گفتم بسته‌ای در کار نیست. به ناصر گفتم از آشنایان همسرش هستم و بهتر است بدون دردسر زنش را طلاق بدهد. او گفت: این موضوع به من ارتباطی ندارد. خودم را معرفی کردم و او بلافاصله شناخت و گفت: کارت عابربانک مرا در کیف فریبا دیده است. بعد از آن با هم درگیر شدیم و من به پا، کمر و شکم او با چاقو ضربه زدم...
۱۳۹۸/۰۵/۱۲ / زن شوهردار / تجاوز به عنف / تجاوز به زن متاهل
تجاوز مرد جوان به سه زن شوهر دار که با هم دوست بودند!
یک روز در سوپرمارکت مردی به من گفت که تلفن همراهش را جا گذاشته و باید تماس فوری با مادرش بگیرد و از من خواست که تلفنم را به او بدهم، من هم قبول کردم. فردای آن روز مرد جوان با من تماس گرفت و مدام مزاحمم می‌شد. بعد از مدتی موضوع را رها کرد و من هم با مرد دیگری ازدواج کردم. بعد از ازدواجمان او دوباره مزاحمت‌هایش را شروع کرد و حتی با شوهرم تماس گرفت.
۱۳۹۸/۰۲/۱۷ / رائفی پور / سوسن صفارودی / مهناز افشار / محمد علی رامین
پاسخ رائفی‌پور به "سوسن صفاوردی" مادر شوهر مهناز افشار
من نمی‌دانم این حقد و غضب‌های سیاسی و این تسویه‌حساب‌های سیاسی که یک‌سری دارند، به چه قیمتی است؟! یعنی شما حتی حاضرید با آبروی یک زن متاهل بازی کنید، به صرف اینکه بخواهید یک انتقام سیاسی از منِ رائفی‌پور بگیرید که یک‌جایی چرا یک نقدی به شما و دولت مورد تایید شما وارد کردم؟!»
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •