چهارشنبه, ۲ مهر, ۱۳۹۹ / 23 September, 2020
ساختمان نا ایمن
اعلام اسامی ساختمان‌های نا ایمن پایتخت از مهرماه
۱۳۹۹/۰۵/۲۴ / ساختمان نا ایمن / ساختمان های تهران
اعلام اسامی ساختمان‌های نا ایمن پایتخت از مهرماه
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: بخشی از اطلاعات این سامانه در دسترس شهروندان قرار خواهد گرفت که بتوانند وضعیت ساختمان‌ها را بررسی کنند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲
شناسایی 100 ساختمان ناایمن قرمز و نارنجی در پایتخت
مدیرعامل سازمان آتش‫نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران که پیش‌تر از برنامه‌ریزی این سازمان برای شناسایی ۱۰۰ ساختمان نا ایمن پایخت خبر داده بود، گفت: وضعیت این ۱۰۰ ساختمان بین نارنجی و قرمز است.به گزارش ایسناف مهدی داوری در‫این‫باره اظهار کرد: طی روزهای گذشته سازمان آتش‌نشانی تهران اعلام کرد که قصد دارد ۱۰۰ ساختمان شاخص تهران را که نا ایمن هستند شناسایی کند که خوشبختانه طی بازرسی‌های لازم این اقدام انجام شد و قرار است که اقدامات لازم در این زمینه انجام شود. وضعیت این ۱۰۰ ساختمان میان بین نارنجی و قرمز است. وی درباره اینکه این ساختمان‌ها دارای چه کاربری‌هایی هستند، گفت: در میان این ساختمان‌ها کاربری‌های مسکونی، مرکز درمانی، تجاری و... مشاهده می‌شوند. مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران درباره اینکه …
آتش نشانی: شهر تهران از نظر شرایط ایمنی حال خوبی ندارد / کلینیک سینا فقط یک راه پله داشت
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
آتش نشانی: شهر تهران از نظر شرایط ایمنی حال خوبی ندارد / کلینیک سینا فقط یک راه پله داشت
مدیر عامل آتش نشانی ضمن بیان جزئیات حریق کیلینک سینا و اعلام اینکه در همان روز 25 سیلند اکسیژن شارژ شده بود، گفت: هر چه قدر یک ساختمان نا ایمن تر باشد، احتمال تاثیرگذاری عملیات مقابله کاهش می یابد، چراکه ایمنی یک چرخه کامل است و تنها با نرده بان بلند به عملیات اطفاء و غیره به دست نمی‌آید.
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
جزئیات حریق در کلینیک سینا اطهر / اخطار قبلی آتش‌نشانی به کلینیک
مدیر عامل آتش نشانی ضمن بیان جزئیات حریق کیلینک سینا و اعلام اینکه در همان روز ۲۵ سیلند اکسیژن شارژ شده بود، گفت: هر چه قدر یک ساختمان نا ایمن‌تر باشد، احتمال تاثیرگذاری عملیات مقابله کاهش می‌یابد، چراکه ایمنی یک چرخه کامل است و تنها با نرده بان بلند به عملیات اطفاء و ... به دست نمی‌آید.
ایمن سازی تنها ۲۲۲ ساختمان از ۳۳ هزار ساختمان ناایمن در تهران
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / شورای شهر تهران / شهرداری تهران / آتش‌نشانی
ایمن سازی تنها ۲۲۲ ساختمان از ۳۳ هزار ساختمان ناایمن در تهران
مهر نوشت: محسن هاشمی گفت: از ۳۳ هزار ساختمان نا ایمن تنها ۲۲۳ ساختمان ایمن شده اند و ۳ هزار ۶۰۲ در حال ایمن سازی هستند و ۲۹ هزار ۷۷۷ ساختمان هنوز ایمن سازی را آغاز نکرده اند.
از ۳۳ هزار ساختمان نا ایمن تنها ۲۲۲ ساختمان ایمن شده اند
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / شورای شهر تهران / محسن هاشمی / حادثه آتش سوزی بیمارستان سینااطهر
از ۳۳ هزار ساختمان نا ایمن تنها ۲۲۲ ساختمان ایمن شده اند
محسن هاشمی گفت: از ۳۳ هزار ساختمان نا ایمن تنها ۲۲۳ ساختمان ایمن شده اند و ۳ هزار ۶۰۲ در حال ایمن سازی هستند و ۲۹ هزار ۷۷۷ ساختمان هنوز ایمن سازی را آغاز نکرده اند.
تهران ۳۵۰ ساختمان ناایمن دارد
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / زهرا نژاد بهرام / عضو شورای شهر تهران / شورای شهر تهران / ساختمان نا ایمن
تهران ۳۵۰ ساختمان ناایمن دارد
نژادبهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران از شناسایی ۳۵۰ ساختمان نا ایمن در پایتخت خبر داد و گفت: به مالکان ومدیران آن‌ها توسط آتش نشانی جهت رفع خطر ابلاغیه‌هایی صادر شده است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
خبرهای کوتاه
  ایمن‌سازی‌ پاساژ دراکولا آغاز شد ایمن‌سازی پاساژ دراکولا در منطقه 11شروع شد. به گزارش همشهری، شهرداری این منطقه گفت: «بعد از حادثه پلاسکو و برگزاری جلسات متعدد هفتگی با دادستانی، ساختمان‌های نا ایمن توسط آتش‌نشانی شناسایی و دستورالعمل ایمن‌سازی‌ و بهسازی توسط شهرداری به مالکان ساختمان‌های نا ایمن ابلاغ شده است.حدود ۱۷۸ ساختمان نا ایمن در منطقه ۱۱ وجود دارد که اکثر آنها واحد‌های تجاری هستند، همچنین دستورالعمل شهرداری برای ایمن‌سازی‌ ساختمان‌ها به مالکین و ذینفعان ابلاغ شده، اما عدم ‌مشارکت برخی …
۱۳۹۸/۱۱/۰۷ / شهرداری تهران / شورای شهر تهران / سیستم ایمنی / شهر تهران
آغاز ایمن سازی پاساژ «دراکولا» در پایتخت
شهردار منطقه ۱۱ تهران با بیان اینکه ۱۷۸ ساختمان نا ایمن درمرکز تهران وجود دارد، ‌گفت: ایمن سازی پاساژ «دراکولا» در پایتخت آغاز شده است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •