شنبه, ۱۷ خرداد, ۱۳۹۹ / 6 June, 2020
سازمان تدارکات پزشکی
توزیع سه محموله دارویی از هند به کشور/ درخواستی برای واردات داروی جدید نداریم
۵ روز قبل / سازمان غذا و دارو / حسن صفاریه / سازمان تدارکات پزشکی / چین / واردات دارو
توزیع سه محموله دارویی از هند به کشور/ درخواستی برای واردات داروی جدید نداریم
رئیس سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر گفت: سه محموله بزرگ دارویی از هند به کشور وارد و توزیع شده است.
تولید سالانه ۷ میلیون ماسک و یک میلیون لیتر محلول ضدعفونی
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ / جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
تولید سالانه ۷ میلیون ماسک و یک میلیون لیتر محلول ضدعفونی
تهران - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر از تولید سالانه هفت میلیون ماسک و یک میلیون لیتر محلول ضدعفونی دست در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر خبر داد.
خط‌ تولید ماسک سه لایه پرستاری و شیلد ماسک هلال‌احمر افتتاح شد
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ / ماسک / جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
خط‌ تولید ماسک سه لایه پرستاری و شیلد ماسک هلال‌احمر افتتاح شد
تهران - ایرنا- خط‌ تولید ماسک سه لایه پرستاری و شیلد ماسک امروز(چهارشنبه) با حضور رییس جمعیت هلال احمر در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر به صورت رسمی افتتاح شد.
۱۳۹۹/۰۲/۲۵
یونیسف به داد کودکان پروانه‌ای رسید
گروه اجتماعی|آوا قرار بود یک بچه معمولی باشد، مثل این همه بچه‌ای که به دنیا می‌آیند و بزرگ می‌شوند و آینده نشان می‌دهد که نام‌شان چقدر قرار است ماندگار باشد یا نباشد. اما آوا بچه معمولی نشد، از همان بدو تولد تبدیل شد به یکی دیگر از کودکان پروانه‌ای. آوا بعد از آن می‌شد که کودکی با شرایط خاص باشد اما باز هم روزگار طبق قرار پیش نرفت، آوا در دو سالگی وارد فهرست تازه‌ای شد؛ یکی از 15 کودک ایرانی که بر اثر نبود پانسمان‌های مخصوص بیماران ای‌بی از دنیا رفتند. داستان آوا و 14 پروانه دیگری که بیماری و تحریم مرگ‌شان را رقم زدند، داستانی شد که سر از سازمان ملل درآورد تا بلکه دیگر تکرار نشود. حالا یونیسف با حمایت مالی دولت آلمان توانسته پانسمان‌های …
ورود دو محموله داروهای کرونا به کشور تا پایان هفته
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ / حسن صفاریه / سازمان تدارکات پزشکی / هلال احمر جمهوری اسلامی ایران / ویروس کرونا / دارو
ورود دو محموله داروهای کرونا به کشور تا پایان هفته
رئیس سازمان تدارکات پزشکی، از ورود دو محموله دارویی به کشور از چین و هند تا پایان هفته خبر داد.
۱۳۹۹/۰۱/۲۶
ارایه خدمات دارویی با حداکثر توان از سوی داروخانه مرکزی هلال‌احمر
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی با اشاره به ارایه خدمات دارویی با حداکثر توان از سوی داروخانه مرکزی هلال‌احمر، تأکید کرد: «هم‌وطنان می‌توانند برای دریافت اطلاعات دارویی خود با خط ویژه ۴۱۶۵۱ تماس بگیرند.» دکتر حسن صفاریه با تأکید بر نقش مهم داروخانه‌های جمعیت هلال‌احمر به‌عنوان یکی از بازوهای نظام دارویی کشور بیان کرد:   «با شیوع ویروس کرونا در کشور، داروخانه مرکزی هلال‌احمر  با هدف رفع نیازهای درمانی کشور و به حداقل رساندن دغدغه‌های دارویی مردم فعالیت‌ خود را در زمینه تأمین و توزیع داروهای مورد نیاز مردم توسعه داده و در تلاش است با به‌کارگیری تمام ظرفیت‌ها برای بهبود و توسعه خدمت‌رسانی به آحاد مردم گام …
اطلاعات دارویی خود را این روزها از کجا بپرسیم؟
۱۳۹۹/۰۱/۲۶
اطلاعات دارویی خود را این روزها از کجا بپرسیم؟
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی با اشاره به ارائه خدمات دارویی با حداکثر توان از سوی داروخانه مرکزی هلال احمر، گفت: هموطنان می‌توانند برای دریافت اطلاعات دارویی خود با خط ویژه ۴۱۶۵۱ تماس بگیرند.
دریافت اطلاعات دارویی با خط ویژه ۴۱۶۵۱
۱۳۹۹/۰۱/۲۶ / اقلام دارویی / سازمان تدارکات پزشکی / داروخانه
دریافت اطلاعات دارویی با خط ویژه ۴۱۶۵۱
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی با اشاره به ارائه خدمات دارویی با حداکثر توان از سوی داروخانه مرکزی هلال احمر، گفت: هموطنان می‌توانند برای دریافت اطلاعات دارویی خود با خط ویژه ۴۱۶۵۱ تماس بگیرند.
۱۰۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده و یک میلیون پد الکلی در کشور توزیع شده است
۱۳۹۹/۰۱/۲۵ / ویروس کرونا / سازمان تدارکات پزشکی
۱۰۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده و یک میلیون پد الکلی در کشور توزیع شده است
تهران - ایرنا - سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا ۱۰۰ هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده سطوح و ژل شست وشوی دست و یک میلیون عدد پد الکلی از سوی شرکت پخش سها هلال وابسته به این سازمان تأمین و از طریق مراکز چهارده گانه این شرکت در کشور توزیع شده است.
ترخیص بخشی از محموله دارویی کرونا از گمرک فرودگاه امام خمینی (ره)
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / سازمان غذا و دارو / حسن صفاریه / سازمان تدارکات پزشکی / فرودگاه امام خمینی (ره) / ویروس کرونا
ترخیص بخشی از محموله دارویی کرونا از گمرک فرودگاه امام خمینی (ره)
سرپرست سازمان تدارکات پزشکی اعلام کرد: بخشی از محموله دارویی اپیدمی کرونا توسط جمعیت هلال احمر و از طریق گمرگ فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) وارد کشور شد.
تامی فلو در داروخانه‌ها توزیع می‌شود
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ / هلال احمر جمهوری اسلامی ایران / حسن صفاریه / سازمان تدارکات پزشکی / ویروس کرونا / دارو
تامی فلو در داروخانه‌ها توزیع می‌شود
رئیس سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر گفت: واردات داروی تامی فلو می تواند افزایش نیاز ایجاد شده به این دارو را در بازار کنترل کند.
التهاب در بازار داروهای کرونا | هلال احمر تامیفلو وارد می‌کند
۱۳۹۸/۱۲/۲۶
التهاب در بازار داروهای کرونا | هلال احمر تامیفلو وارد می‌کند
رئیس سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر از واردات داروهای مرتبط با اپیدمی کرونا بر اساس نیازهای اعلام شده و موجود در بازار توسط این سازمان خبر داد و اذعان داشت واردات داروی تامیفلو می‌تواند افزایش نیازِ ایجاد شده به این دارو را در بازار کنترل کند و زمینه کاهش نگرانی مردم را فراهم آورد.
​واردات تامیفلو و توزیع در مراکز درمانی و شبکه داروخانه‌ای کشور
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / رییس سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر
​واردات تامیفلو و توزیع در مراکز درمانی و شبکه داروخانه‌ای کشور
ایلنا: رئیس سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر گفت: واردات داروی تامیفلو می تواند افزایش نیاز ایجاد شده به این دارو را در بازار کنترل و زمینه کاهش نگرانی مردم را فراهم آو…
تلاش هلال‌احمر برای کاهش التهاب در بازار داروهای کرونا 
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / ویروس کرونا / بهداشت و سلامت / جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران / پویش اجتماعیِ سهم من در کرونا
تلاش هلال‌احمر برای کاهش التهاب در بازار داروهای کرونا 
تهران - ایرنا - رییس سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر از واردات داروهای مرتبط با اپیدمی کرونا بر اساس نیازهای اعلام شده و موجود در بازار توسط این سازمان خبر داد و اذعان داشت واردات داروی تامیفلو می‌تواند افزایش نیازِ ایجاد شده به این دارو را در بازار کنترل و زمینه کاهش نگرانی مردم را فراهم آورد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۴
ورود جدی هلال‌احمر به حوزه مقابله با کرونا برای کم کردن بار بحران
سرپرست جمعیت هلال‌احمر از اقدامات این نهاد در حوزه تأمین ماسک، اقلام بهداشتی و برخی داروها، خبر داد و گفت: «هلال ‌احمر به صورت جدی وارد بحث کرونا شده تا بخشی از بار را بردارد.»  دکتر کریم همتی با اشاره به اقدامات جمعیت هلال‌احمر ‏در حوزه مقابله با کرونا ویروس جدید، گفت: «از روزی که ابلاغ بنده را زدند، بلافاصله با دوستان سازمان داوطلبان هلال‌احمر، ‏جلسه‌ای در زمینه اقدامات درحال پیگیری در زمینه کرونا برگزار کردیم. درحال حاضر بیشترین مشکلی که وزارت بهداشت ‏در زمینه کرونا با آن مواجه است، بحث تهیه و تأمین اقلام بهداشتی مانند ماسک ساده، ‌ماسک چند لایه و مواد ضدعفونی‌کننده ‏است‎.» ‏او افزود: «بر همین اساس …
۱۳۹۸/۱۲/۲۴ / جمعیت هلال احمر / داروخانه هلال احمر / شیوع ویروس کرونا در ایران
اعلام ساعات کاری داروخانه مرکزی هلال احمر در نوروز ۹۹
به گزارش ایسنا، حسن صفاریه با اشاره به اعلام ساعت کاری داروخانه مرکزی هلال احمر در پی شیوع کرونا ویروس(کووید – ۱۹) در کشور اعلام کرد: از آنجا که خدمت رسانی به موقع و تأمین اقلام درمانی مورد نیاز بیماران در شرایط خاص از اولویت های سازمان تدارکات پزشکی است؛ براساس برنامه ریزی های انجام شده داروخانه‌های تحت پوشش این سازمان در ایام نوروز ۹۹ با حداکثر توان فعالیت می کند تا بیماران در شرایط کنونی مشکلی برای تأمین دارو و اقلام درمانی خود نداشته باشند.
کارخانجات تولید ماسک و پوشش و ضد عفونی کننده هلال احمر
۱۳۹۸/۱۲/۲۱ / ویروس کرونا / سازمان تدارکات پزشکی
کارخانجات تولید ماسک و پوشش و ضد عفونی کننده هلال احمر
ایرنا - تهران - خطوط تولید ماسک سه لایه و لباس بیمارستانی و محلول ضدعفونی کننده دست به منظور مقابله با کرونا ویروس روز چهارشنبه در شرکت صنایع نساجی هلال ایران و شرکت‌های تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر افتتاح و راه اندازی شد.
هلال احمر در فرایند تولید ماسک/ دریافت مجوز توزیع موادضدعفونی در داروخانه‌ها
۱۳۹۸/۱۲/۲۱ / کروناویروس / هلال‌احمر / ماسک / محلول ضد عفونی کننده
هلال احمر در فرایند تولید ماسک/ دریافت مجوز توزیع موادضدعفونی در داروخانه‌ها
رییس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر جزئیات تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده از سوی این سازمان در هماهنگی با وزارت بهداشت را تشریح کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۰
جمعیت هلال‌احمر 2 تا 3‌میلیون ماسک تولید کرده است
[شهروند] جمعیت هلال‌احمر زیرمجموعه‌ای مهم در حوزه تولید تجهیزات و لوازم پزشکی دارد‏؛ سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر. این سازمان با هدف تأمین دارو و تجهیزات پزشکی مورد ‏نیاز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی جمعیت هلال‌احمر فعالیت خود را در‌سال 1334 آغاز کرد، اما ‏امروز عنوان یک هلدینگ دارویی و تجهیزات پزشکی با مجموعه‌ای از کارخـانه‌های تولیـد دارو ‏و تجهیــزات پزشکی و با در اختیار داشتن شرکت پخش دارو و شرکت بازرگانی تـلاش دارد با ‏ارایـه بهترین خدمات به مردم، نقش بسـزایی در ارتقـای نظام سلامت جامعه ایفا کند‎. مجموعه ‏سها به سلامت همه انسان‌ها می‌اندیشد؛ جمعیت هلال‌احمر و زیرمجموعه‌هایش به‌ویژه بخش‏هایی که در …
۱۳۹۸/۱۲/۱۹
راه‌اندازی خط تولید محلول آنتی‌سپتیک در هلال‌احمر برای مقابله با کرونا
سرپرست سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر از راه‌اندازی خط تولید محلول ضدعفونی‌کننده یا آنتی‌سپتیک (antiseptic) در شرکت‌های تجهیزات پزشکی هلال ایران و داروسازی «سها» وابسته به این سازمان خبر داد. حسن صفاریه گفت: «این محلول ضدعفونی دست و سطوح طبق فرمولاسیون توصیه‌شده از طرف سازمان جهانی بهداشت (WHO)تهیه و تولید شده است.» او ادامه داد: «با راه‌اندازی این خط تولید روزانه ۱۰‌هزار لیتر ماده ضدعفونی‌کننده (پنج ‌هزار لیتر در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران و پنج‌ هزار لیتر در شرکت داروسازی سها) در اندازه‌های پنج و یک لیتری در گالن‌هایی با نشان سیب سلامت تولید می‌شود که این امر گامی برای تأمین سلامت جامعه در …
دلیل بی‌تحرکی
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ / هلال احمر / ویروس کرونا / وزارت بهداشت / بنیاد مستضعفان / روحانی
دلیل بی‌تحرکی "هلال احمر" در مواجهه با "کرونا" چیست؟
در جریان شیوع ویروس کرونا در کشور، حضور چندان موثری از هلال احمر قابل مشاهد نیست جز انتشار برخی پوسترهای آموزشی در رابطه کرونا در حالی که انتظار می‌رفت این نهاد از جمله سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر تلاش موثری را از خود به نمایش می‌گذاشت.
۱۳۹۸/۱۲/۱۳
نخستین محموله سازمان بهداشت جهانی به ایران فرستاده شد
خبرگزاری فرانسه روز گذشته گزارش داد که نخستین محموله بهداشتی و درمانی سازمان بهداشت جهانی با یک فروند هواپیمای باری از مبدا امارات متحده عربی به ایران فرستاده شده است.به ایرنا؛ این محموله امدادی سازمان بهداشت جهانی شامل 6 پزشک و بییش از هفت تن تجهیزات پزشکی و کیت‌های آزمایش کرونا، برای کمک به مبارزه با ویروس این بیماری است. روبرت بلانشارد نماینده سازمان بهداشت جهانی در امارات گفت: پرواز امروز به ایران شامل هفت هزار و 500 کیلو تجهیزات و تدارکات پزشکی مانند اقلام و کالاهای بسیار مهم ضروری برای جلوگیری از واگیری و مهار این ویروس به منظور حمایت از کارکنان بخش مراقبت‌های بهداشتی و درمانی ایران است. لانشارد با هشدار در باره کمبود تجهیزات پزشکی و درمانی در جهان، ارزش محموله فرستاده شده به ایران را شامل …
همکاری هلال‌احمر با وزارت بهداشت در توزیع ماسک
۱۳۹۸/۱۲/۰۳ / ویروس کرونا / چه‌کار کنیم تا به کرونا مبتلا نشویم؟ / ماسک / وزارت بهداشت / هلال احمر / بیماری / سلامت / اخبار سلامتی
همکاری هلال‌احمر با وزارت بهداشت در توزیع ماسک
سرپرست سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر از آمادگی جمعیت هلال احمر برای توزیع ماسک به خانواده‌ها خبر داد و گفت: در این زمینه محدودیتی وجود ندارد و به میزان کافی ماسک در داروخانه‌ها موجود است.
توضیح هلال احمر درباره آمار کمبودهای دارویی
۱۳۹۸/۱۱/۳۰
توضیح هلال احمر درباره آمار کمبودهای دارویی
رئیس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر در باره خبر آمار کمبودهای دارویی در کشور توضیحاتی ارایه کرد.
چتر حمایتی هلال‌احمر
بر سر بیماران
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
چتر حمایتی هلال‌احمر بر سر بیماران
[شهروند] با فرارسیدن دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مرور دستاوردها و موفقیت‌های کشور در حوزه‌های مختلف در دستور کار قرار می‌گیرد. جمعیت هلال‌احمر یکی از نهادهایی است که مسئولیت‌های سنگین و بسیار مهمی را در قبال حفظ سلامت و کمک به مردم در بحران‌ها برعهده دارد. یکی از حوزه‌های مهم فعالیت‌ زیرمجموعه‌های هلال‌احمر چتر حمایتی بر سر بیماران است که در این گزارش نگاهی کوتاه به فعالیت‌های چهار دهه‌ای جمعیت هلال‌احمر در حمایت از بیماران و مراکز فعال زیرمجموعه جمعیت خواهیم داشت. مجتمع دارویی-درمانی هلال ایران‌ به شکل امروزی ثمره سال‌ها تلاش و تفکر مدیران و کارکنان جمعیت و مجتمع و همچنین متولیان نظام سلامت پس از پیروزی انقلاب …
خدمات دارویی هلال‌احمر به بیماران با تمام توان و قوت ارائه می‌شود
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / حمایت از بیماران خاص / سازمان تدارکات پزشکی / داروخانه
خدمات دارویی هلال‌احمر به بیماران با تمام توان و قوت ارائه می‌شود
تهران - ایرنا - سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر گفت: خدمات دارویی با تمام توان و قوت از سوی این سازمان و داروخانه های وابسته به آن از جمله داروخانه مرکزی هلال احمر، داروخانه تک نسخه ای (فوق تخصصی)، داروخانه مرکزی شماره ۲ (تهرانپارس) و داروخانه جزیره کیش به بیماران خاص ارائه می شود.
هلال احمر بیش از ۱۱۰ نوع عصاره و فرآورده گیاهی دارویی تولید می‌کند
۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / تولید دارو / خودکفایی در تولید دارو / سازمان تدارکات پزشکی
هلال احمر بیش از ۱۱۰ نوع عصاره و فرآورده گیاهی دارویی تولید می‌کند
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت کشت و صنعت فرآوری گیاهان دارویی سهـا جیسـا وابسته به سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از تولید بیش از ۱۱۰ نوع عصاره و فرآورده گیاهان دارویی برای تولید محصول نهایی در صنایع دارویی، غذایی، آرایشی و بهداشتی کشور توسط این شرکت خبر داد.
هلال‌احمر سالانه ۴۴۰ هزار بطری شربت ترک اعتیاد تولید می‌کند
۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / تولید دارو / مراکز ترک اعتیاد / سازمان تدارکات پزشکی
هلال‌احمر سالانه ۴۴۰ هزار بطری شربت ترک اعتیاد تولید می‌کند
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت داروسازی سها وابسته به سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از تولید سالیانه ۴۴۰ هزار بطری شربت تنتور اپیوم در این شرکت داروسازی خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۲ / واکسن آنفلوانزا / واکسن مننژیت / مننژیت
اقدام هلال احمر برای واردات واکسن مننژیت ویژه حجاج
رییس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر با اشاره به اقدام این سازمان برای تامین واکسن مننژیت حجاج، گفت: قرار است امسال ۶۵ هزار واکسن مننژیت برای حجاج وارد کشور شود.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰
اخبار
رییس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر با اشاره به مشکلاتی که تحریم‌ها بر سر راه واردات دارو از سوی هلال احمر ایجاد کرده است، گفت:
۱۳۹۸/۰۹/۱۹
یک بازداشت دیگر از هلال احمر | مدیرعامل سابق سازمان تدارکات پزشکی بازداشت شد
یکی دیگر از مدیران سابق سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر بازداشت شد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / محمودرضا پیروی / سازمان تدارکات پزشکی / هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
بازگشایی خط تولید فیلتر همودیالیز در تجهیزات پزشکی هلال‌احمر/ تولید سالانه ۲.۵ میلیون صافی دیالیز
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر در مراسم بازگشایی خط تولید فیلتر همودیالیز شرکت تجهیزات پزشکی هلال گفت: این خط، روزانه ۱۰ هزار صافی و سالانه ۲.۵ میلیون صافی تولید و روانه بازار می کند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر ایران / صافی دیالیز / دبیرکل جمعیت هلال احمر
تولید سالانه ۲.۵ میلیون فیلتر صافی دیالیز از سوی هلال احمر / تامین بیش از ۴۵ درصد نیاز بازار
دبیرکل جمعیت هلال احمر از راه‌اندازی مجدد خط تولید فیلتر صافی دیالیز در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران خبر داد و گفت: این خط تولید می‌تواند سالانه ۲.۵ میلیون فیلتر صافی دیالیز تولید کند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / صافی دیالیز / هلال‌احمر / بیماری کلیوی
تولید صافی دیالیز در هلال احمر از سر گرفته شد
رئیس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از بازگشایی خط تولید هالوفایبر (صافی دیالیز) در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / هلال احمر جمهوری اسلامی ایران / علی اصغر احمدی / سید سلمان سامانی / استانداری خوزستان / علی اصغر پیوندی / پیر حسین کولیوند / سازمان تدارکات پزشکی / غلامرضا شریعتی
مسافر بعدی ساختمان صلح کیست؟
پس از استعفا و بازداشت علی اصغر پیوندی رئیس سابق جمعیت هلال احمر، توجه به گزینه های احتمالی برای ریاست بر این سازمان بیش از پیش شده است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۵
یکی از مدیران شرکت‌های تابعه هلال احمر بازداشت شد
جمعیت هلال احمر از بازداشت یکی از مدیران شرکت‌های تابعه خوددر سازمان تدارکات پزشکی خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / تولید انواع سرنگ / سازمان تدارکات پزشکی / سوزن فیستولای وریدی و شریانی / سِت همودیالیز
۱۰۳ میلیون انواع سرنگ در شرکت تجهیزات پزشکی هلال تولید شد
تهران- ایرنا- سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از تولید بیش از ۱۰۳ میلیون عدد انواع سرنگ ۲، ۵ و ۱۰ میلی لیتری در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به این سازمان در هفت ماهه سال ۹۸ خبر داد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۷ / سازمان تدارکات پزشکی / داروخانه های هلال احمر / پذیرش نسخه دارویی
پذیرش بیش از ۲۶۷ هزار نسخه دارویی در ۳ داروخانه اصلی هلال احمر
تهران - ایرنا - سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از پذیرش ۲۶۷ هزار و ۴۴۴ نسخه دارویی ارائه شده از سوی بیماران تا پایان مهر سال ۹۸ به ۳ داروخانه این سازمان (داروخانه مرکزی، مرکزی شماره ۲ تهرانپارس و جزیره کیش) خبر داد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹
شکایت علیه سه مدیر اسبق شرکت تجهیزات پزشکی
سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌ احمر، از اعلام شکایتی علیه سه نفر از مدیران اسبق شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران در دادسرای جرائم اقتصادی خبر داد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۱ / اربعین حسینی / مناطق سیل زده / سازمان تدارکات پزشکی / رئیس جمعیت هلال احمر / طرح داوطلبانه نذر آب / حج ۱۳۹۸
حاشیه سازان دستاوردهای دولت را هدف قرار داده اند
تهران- ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر گفت: حاشیه سازان با خبرسازی‌ها و اخبار دروغ دستاوردهای دولت و اعتماد عمومی به نهادهای حاکمیتی را نشانه گرفته اند.
۱۳۹۸/۰۶/۲۷ / علی اصغر پیوندی / حسن صفاریه / محسن مومنی / حبیب درگاهی / هلال احمر جمهوری اسلامی ایران / بهرام غیبی / سازمان تدارکات پزشکی / مراسم تودیع و معارفه
تکریم و معارفه مدیران جدید هلال‌احمر
مراسم تکریم و معارفه جمعی از مدیران جمعیت هلال‌احمر در جلسه شورای معاونین برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۶/۲۲
رئیس جمعیت هلال احمر به دادسرای جرائم اقتصادی احضار شد
رئیس جمعیت هلال احمر در ارتباط با فساد مالی گسترده در سازمان تدارکات پزشکی به دادسرای مفاسد اقتصادی احضار شد.
۱۳۹۸/۰۶/۲۲
هلال احمر: علی‌اصغر پیوندی رئیس هلال احمر برای توضیح درمورد پرونده‌های دارویی احضار شده / اتهامی متوجه او نیست؛ صدور وثیقه کذب است
روابط عمومی جمعیت هلال احمر با صدور اطلاعیه‌ای، احضار علی‌اصغر پیوندی به‌عنوان رئیس جمعیت هلال احمر درباره ابهامات پرونده‌های دارویی سازمان تدارکات پزشکی را تایید کرد.
۱۳۹۸/۰۶/۲۲
هلال احمر "احضار پیوندی" را تایید کرد
روابط عمومی جمعیت هلال احمر با صدور اطلاعیه‌ای، احضار علی‌اصغر پیوندی به‌عنوان ئیس جمعیت هلال احمر درباره ابهامات پرونده‌های دارویی سازمان تدارکات پزشکی را تایید کرد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۶
سرپرست سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر منصوب شد
رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی، سرپرست سازمان تدارکات پزشکی را منصوب کرد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۱ / هلال احمر
تکذیب یک خبر دیگر از سوی هلال احمر: مدیرانمان دستگیر نشده‌اند
روابط عمومی جمعیت هلال احمر با صدور اطلاعیه‌ای خبر دستگیری ۳ نفر از مدیران سازمان تدارکات پزشکی را تکذیب کرد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۱ / هلال‌احمر / مبارزه با فساد / سازمان تدارکات پزشکی
اطلاعیه هلال احمر در واکنش به دستگیری سه تن از مدیران این سازمان
جمعیت هلال احمر با صدور اطلاعیه‌ای، خبر دستگیری سه نفر از مدیران سازمان تدارکات پزشکی را تکذیب کرد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۱
هلال‌احمر دستگیری ۳ مدیر سازمان تدارکات پزشکی را تکذیب کرد/ آزادی مدیرعامل با قرار وثیقه
ایلنا: روابط عمومی جمعیت هلال احمر با صدور اطلاعیه‌ای خبر دستگیری ۳ نفر از مدیران سازمان تدارکات پزشکی را تکذیب کرد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۸
مدیران‌مان را شمردیم کسی کم نشده!
مدیر روابط عمومی و ارتباطات مردمی هلال احمر درباره بازداشت فرد وارد کننده دارو توضیح داد. به گزارش تسنیم، اسماعیل رمضانی گفت: آقای علی فرجی مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هم اکنون به دلیل برخی از ابهامات بازداشت شده‌ است و موضوع در درست بررسی قرار دارد همانطور که سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرده است هیچ اتهامی هنوز ثابت نشده است.مدیر روابط عمومی و ارتباطات مردمی هلال احمر گفت: روز سه‌شنبه نیز فردی در ارتباط با وارد کننده دارو دستگیر شد که البته این فرد هیچ رابطه اداری، استخدامی و پرسنلی با هلال احمر ندارد و اینکه دستگیری این فرد را به هلال احمر نسبت می‌دهند صحیح نیست و شاید مرتبط با سازمان غذا و دارو باشد. رمضانی تصریح کرد: ما مدیران‌مان را شمرده‌ایم و کسی کم نشده است (با خنده)، روز سه‌شنبه نیز ما …
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •