یکشنبه, ۱۹ مرداد, ۱۳۹۹ / 9 August, 2020
سامانه جامع جوانان و داوطلبان
۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اتصال سامانه‌های هویتی هلال‌احمر به سازمان ثبت احوال
پیوندی در این جلسه با بیان اینکه جمعیت هلال‌احمر به‌عنوان ارگانی امدادی، فرهنگی و اجتماعی در حوزه‌های مختلف وظایف خاص خودش را دارد، گفت: «شاید بیشتر مردم هلال‌احمر را در قالب سازمان امدادونجات و پاسخگویی به بحران‌ها بشناسند، ولی ما در دیگر حوزه‌ها هم فعالیت‌های زیادی داریم؛ در حوزه جوانان سازمان جوانان هلال‌احمر به‌عنوان نهادی فرهنگی و اجتماعی در فرآیند جذب جوانان از سنین پیش از دبستان تا رده‌های بالاتر فعال است که در کانون‌های متعدد به جذب و توانمندسازی جوانان می‌پردازد.» رئیس جمعیت هلال‌احمر به سازمان داوطلبان نیز اشاره کرد و گفت: «این سازمان به عنوان هماهنگ‌کننده امور داوطلبی، سوق‌دادن خیرین و ارتباط با سازمان‌های مردم نهاد فعال است و سعی دارد مردم را به کار داوطلبانه ترغیب کند. همان‌طور که …
۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / سامانه جامع جوانان و داوطلبان / سازمان جوانان جمعیت هلال احمر
اطلاعات ۶۰۰ هزار جوان و داوطلب در سامانه جامع عضویت هلال‌احمر ثبت شد
تهران- ایرنا- سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر گفت: در برنامه ۵ ساله جمعیت هلال‌احمر باید ۲ میلیون نفر عضو جذب شوند که تاکنون اطلاعات ۶۰۰ هزار نفر از جوانان و داوطلبان در سامانه جامع عضویت هلال‌احمر ثبت شده است.
۱۳۹۸/۰۸/۰۶
جمعیت هلال احمر در سراسر کشور عضوگیری می‌کند
جمعیت هلال احمر از آغاز عضوگیری سازمان های جوانان و داوطلبان این جمعیت از طریق سامانه جامع اعضا و داوطلبان «سایت ساجد» خبر داد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۶ / سامانه جامع جوانان و داوطلبان / عضو گیری / جمعیت هلال احمر
عضوگیری سامانه جامع جوانان و داوطلبان جمعیت هلال‌احمر آغاز شد
تهران - ایرنا - جمعیت هلال احمر از آغاز عضوگیری سازمان های جوانان و داوطلبان این جمعیت از طریق سامانه جامع اعضا و داوطلبان «سایت ساجد» خبر داد.
 •  •  •  •