پنجشنبه, ۶ آذر, ۱۳۹۹ / 26 November, 2020
سربازی مشمولان
تعیین تکلیف مشمولانی که در کنکور ارشد و دکتری شرکت کرده‌ بودند
۱۳۹۹/۰۶/۰۲
تعیین تکلیف مشمولانی که در کنکور ارشد و دکتری شرکت کرده‌ بودند
رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی درباره وضعیت خدمت سربازی مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاهی ۱۳۹۸ که در آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری سال ۹۹ شرکت کرده بودند، توضیح داد.
تغییر مهم در سربازی مشمولانی که اردیبهشت ماه اعزام می‌شوند
۱۳۹۹/۰۲/۰۳
تغییر مهم در سربازی مشمولانی که اردیبهشت ماه اعزام می‌شوند
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: مدت دوره آموزشی سربازان در پادگان‌ها در اردیبهشت سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا یک ماه کاهش پیدا کرد و یکماهه شد.
تعیین تکلیف وضعیت خدمت سربازی مشمولان معتاد
۱۳۹۸/۱۲/۱۱ / سردار مهری / سازمان وظیفه عمومی ناجا / سربازی / اعتیاد
تعیین تکلیف وضعیت خدمت سربازی مشمولان معتاد
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: معافیت موقت ۶ ماهه برای مشمولان معتاد، صرفاً یکبار صادر می‌شود و در صورت ترک اعتیاد و ارائه گواهی از مراجع مربوطه به خدمت سربازی اعزام می‌شوند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / سربازی / سن سربازی / سردار کمالی
واکنش سردار کمالی به پیشنهاد افزایش سن سربازی به ۲۰ سال
صبح امروز حجت الاسلام و المسلمین سعید عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در نشست کنکور، چالش ها و راهکارها گفته بود: از ستادکل نیروهای مسلح درخواست به تعویق افتادن مهلت سربازی مشمولان را داریم چراکه اگر سن اعزام به سربازی، با دوسال تعویق ۲۰ سال شود یقینا فشار کنکور نیز بر دانش آموزان کاهش می‌یابد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۵
درخواست شورای عالی انقلاب فرهنگی برای افزایش سن سربازی
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه از ستادکل نیروهای مسلح درخواست به تعویق افتادن مهلت سربازی مشمولان را داریم، گفت: اگر سن اعزام به سربازی، با دوسال تعویق ۲۰ سال شود یقینا فشار کنکور نیز بر دانش آموزان کاهش می‌یابد.
۱۳۹۸/۰۶/۳۱
مبتلایان به این بیماری معاف دائم از خدمت هستند
درباره معافیت سربازی مشمولانی که سل پوستی دارند، بیشتر بدانید.
۱۳۹۸/۰۵/۲۴
پایان معافیت سربازی مشمولان والد ایثارگر تا پایان تابستان
رییس اداره سرمایه‌انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از پایان معافیت از سربازی در ازای ۲۸ و ۲۹ ماه ایثارگری والدین فرد مشمول سربازی تا پایان تابستان خبر داد.
۱۳۹۸/۰۱/۰۴
تعویق دوماهه اعزام به خدمت و مرخصی اضطراری، برای سربازان و مشمولان مناطق سیل‌زده
سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح درباره تصمیمات ستاد کل در مورد سربازان مناطق سیل‌زده و مشمولان در آستانه اعزام به سربازی، گفت: با توجه به جاری شدن سیل ویرانگر در استان‌های گلستان و مازندران که منجر به وارد شدن خسارات‌های سنگین به خانه‌ها و مزارع مردم این مناطق شد و همچنین در اجرای فرامین مقام معظم رهبری تصمیماتی در خصوص نحوه سربازی و اعزام به سربازی مشمولان ساکن در این مناطق اتخاذ شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶
سردار کمالی: طرح خرید سربازی مشمولان بالای ۸ سال تبعیض آمیز بود؛ مشمولان را به غیبت ترغیب می‌کرد / مشمولان متقاضی تا پایان سال فرصت دارند که نقد یا اقساط وضعیت خود را مشخص کنند
سرباز اگرچه به‌ لحاظ رتبه‌بندی نظامی در جایگاه بالایی قرار ندارد اما به‌ لحاظ معنوی از مقام والایی برخوردار است. اوست که در ادوار و زمان‌های مختلف نشان داده که برای پاسداری از ارزش‌های کشورش از جان گذشته و ایثار را در بالاترین رتبه معنوی معنا کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۰۱
اعزام به خدمت سربازی مشمولان کارشناسی ارشد به تعویق افتاد
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: مشمولان متقاضی برای شرکت در آزمون سراسری دکترای تخصصی، می‌توانند روز ۴ اسفندماه به مراکز آموزش تعیین شده خود را معرفی کنند.
 •  •  •  •  •  •