پنجشنبه, ۸ آبان, ۱۳۹۹ / 29 October, 2020
شاخص
عقب نشینی شاخص بورس در هفته اول آبان
۲ ساعت قبل / بورس
عقب نشینی شاخص بورس در هفته اول آبان
اقتصادنیوز : شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه (۷ آبان) به عدد یک میلیون و ۲۸۸ هزار واحد رسید که در مقایسه با پایان هفته گذشته حدود ۹.۵ درصد افت داشت.
سقوط سنگین سهام اروپا با موج جدید کرونا
۳ ساعت قبل / بازار سهام اروپا / بورس / بازار سهام
سقوط سنگین سهام اروپا با موج جدید کرونا
در معاملات دیشب اروپا با نگرانی سرمایه‌گذاران از موج جدید کرونا در این قاره که محدودیت‌های جدیدی را به همراه داشته است، شاخص‌های سهام به شدت سقوط کردند.
بازگشت بورس مازندران به مدار خرید
۴ ساعت قبل / مازندران / بورس / رشد سهام
بازگشت بورس مازندران به مدار خرید
ساری - ایرنا - پس از سه هفته سنگینی کفه ترازوی فروش سهام در بورس منطقه‌ای مازندران که ناشی از کاهش شاخص بازار بود، در هفته جاری ۸۰ درصد ارزش معاملات فعالان بازار سرمایه استان مربوط به خرید سهام بود.
ماجرای کاهش ارزش سهام عدالت به زیر ۱۰ میلیون تومان چیست؟
۵ ساعت قبل / ارزش سهام عدالت / سهام عدالت
ماجرای کاهش ارزش سهام عدالت به زیر ۱۰ میلیون تومان چیست؟
به گزارش ایسنا، پس از آزادسازی سهام عدالت، مشمولان این سهام که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند، می توانند با مراجعه به سامانه www.sahamedalat.ir ارزش واقعی سهام و جزئیات دارایی خود را مشاهده کنند. طی این مدت ارزش واقعی سهام عدالت با توجه به وضعیت شاخص بورس افزایش یا کاهش داشته است. برای مثال ارزش این سهام در تاریخ ۳۱ شهریورماه، کمی بیشتر از ۱۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، در تاریخ چهارم شهریورماه کمی بیشتر از ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در تاریخ ۱۳ مردادماه، کمی بیشتر از ۱۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بوده است.
پشت پرده افت بازار سرمایه/  چگونه اصلاح بورس ادامه‌دار شد؟
۵ ساعت قبل / افت شاخص بورس / افت شاخص کل / بازار سرمایه / بورس / ریزش بورس / مجتبی شهبازی
پشت پرده افت بازار سرمایه/ چگونه اصلاح بورس ادامه‌دار شد؟
بازار سرمایه در هفت ماه گذشته هم روی خوش خود را به مردم نشان داد و هم روی ناخوشش را. ظرف هفت ماه گذشته شاخص کل بازار تا دو میلیون واحد پیش رفت و حالا با ۸۰۰ هزار واحد افت، به کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی رسیده است. مشکل کجاست؟ آیا ما اکنون شاهد خالی شدن حباب بورسیم؟ نوشته پشت پرده افت بازار سرمایه/ چگونه اصلاح بورس ادامه‌دار شد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
کیفیت هوای امروز تهران قابل قبول است
۶ ساعت قبل / آلودگی هوا / شرکت کنترل کیفیت هوای تهران / مرکز کنترل کیفیت هوای تهران
کیفیت هوای امروز تهران قابل قبول است
شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۷۲ قرار گرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول است.
آخرین وضعیت کیفیت هوای تهران
۷ ساعت قبل / آلودگی هوای تهران
آخرین وضعیت کیفیت هوای تهران
به گزارش فارس، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 72 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول است.
چرا جمعیت ایران باید دستِ‌کم به ۱۵۰میلیون برسد؟!
۸ ساعت قبل / افزایش جمعیت / جمعیت ایران
چرا جمعیت ایران باید دستِ‌کم به ۱۵۰میلیون برسد؟!
مقایسه وضعیت جمعیتی، مساحت جغرافیایی و توسعه اقتصادی کشور ما با ترکیه، خود به خود موضوع مورد بحث مقام معظم رهبری در مورد افزایش جمعیت کشور به ۱۵۰میلیون نفر را تأیید و اثبات می‌کند، در زمان حاضر ایران تقریباً در اکثر شاخص‌ها از ترکیه جا مانده است!
تغییر تاکتیک در بازار ارز/آخرین قیمت‌ها پیش از بازگشایی بازار ۸ آبان
۸ ساعت قبل / ارز / دلار / سکه و طلا
تغییر تاکتیک در بازار ارز/آخرین قیمت‌ها پیش از بازگشایی بازار ۸ آبان
تداوم ریزش دلار در بازار و تغییر کانال قیمت این ارز شاخص معامله گران را به تغییر تاکتیک وادار نمود.
سقوط شاخص کل بورس تهران مشکوک است/ انتخاب بایدن، دلار را کاهشی و بورس را افزایشی خواهد کرد
۸ ساعت قبل
سقوط شاخص کل بورس تهران مشکوک است/ انتخاب بایدن، دلار را کاهشی و بورس را افزایشی خواهد کرد
بغزیان، اقتصاددان ایرانی بر این باور است که از اواسط مرداد به بعد، شاخص بورس تهران، وضعیت غیر عادی خاصی را تجربه کرده و با استفاده از علومی همچون هوش مصنوعی می توان اِشکالات و ایرادات آن را به دقت متوجه شد.
۸ ساعت قبل
آقای دولت، عروسی به کوچه بورس هم می‌آید صبور باشید
میرمعینی معتقد است کف شاخص در هر حالتی از یک میلیون و صدهزار پایین‌تر نخواهد آمد تنها عاملی که شاید شاخص را از کانال یک میلیون و صد هزار خارج کند
عقبگرد ۱۰ درصدی شاخص بورس
۱۰ ساعت قبل / بازار بورس / بازار سهام / بورس تهران / شاخص کل / پاییز / عقبگرد / افت / سهامدار
عقبگرد ۱۰ درصدی شاخص بورس
بازار دیر یا زود متوجه گزارش‌های خوب شرکت‌ها خواهد شد. قیمت بسیاری از سهام روی تابلوی بورس نسبت به قیمت ذاتی آن با در نظر گرفتن ارزش جایگزینی آن پایین‌تر است از این رو به نظر می‌رسد قیمت‌های کنونی در میان‌مدت و بلند‌مدت پتانسیل رشد بیشتری داشته باشند.
ادامه ریزش بورس های جهانی
۱۴ ساعت قبل / کرونا در جهان / بورس / نفت / اقتصادی / کارشناسان / اخبار داغ
ادامه ریزش بورس های جهانی
بیشتر شاخص های مهم بورسی جهان قرمزپوش شدند.
سقوط شدید شاخص‌ها در بازار سهام آمریکا
۱۴ ساعت قبل / سرمایه / سرمایه گذاران / سهام / شاخص / ویروس
سقوط شدید شاخص‌ها در بازار سهام آمریکا
اقتصاد نیوز : بازار سهام آمریکا در پی افزایش نگران کننده مبتلایان به کرونا و احتمال تعطیلی این کشور و اروپا، با افت ۹۴۳ واحدی شاخص‌ها مواجه شد.
۱۴ ساعت قبل
دعا کنید!
«دعا کنید»؛ این جمله کوتاه واکنش معاون اول رییس‌جمهوری است نسبت به طرح این پرسش که «قرار است قیمت‌ها کاهش پیدا کند؟» این پاسخ نه چندان موجه، توجه رسانه‌ای بسیاری در پی داشت و همزمان اغلب کاربران در فضای مجازی نسبت به این اظهارنظر واکنش نشان دادند؛ چنانچه برخی اظهارنظر جهانگیری را تعجب‌انگیز خواندند و بعضی حتی از این نوشتند که باید به‌خاطر شرایط فعلی از مردم عذرخواهی کرد.  وضعیت اقتصادی کشور از سال ۹۷ و پس از خروج   امریکا از برجام و بازگشت تحریم‌ها، شاخص‌های اقتصادی با نوسانات جدی روبرو شد. تورمی که در ۴ سال دولت اول تلاش شد به زیر ۲۰درصد برسد و درنهایت آن‌طورکه دولتی‌ها می‌گفتند حتی تک‌رقمی شده‌ …
۱۴ ساعت قبل
پرچم‌داری اپراتور اول با افزایش ضریب نفوذ اینترنت موبایل
در شش ماه نخست امسال ضریب نفوذ اینترنت نسل سوم و چهارم در ایران 91.07 درصد بود که نسبت به سه ماهه نخست امسال رشد سه درصدی داشته است و همراه اول با رشد 5.96 درصدی در این بازه زمانی توانسته فاصله‌اش را با سایر رقبا بیشتر کند و پیشگام افزایش ضریب نفوذ اینترنت در ایران باشد. طبق جدیدترین گزارش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در سه ماهه دوم سال 99 « همراه اول » به عنوان بزرگ‌ترین اپراتور اینترنت سیار کشور با در اختیار گرفتن بیشترین تعداد مشترکان اینترنتی 3G و 4G، نقش مهمی در پیشبرد سیاست‌های دولت در تحقق دولت الکترونیک و آموزش از راه دور بازی کرده است. طبق داده‌های آماری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مشترکان اینترنت نسل‌های 3 و 4 همراه اول در شش …
صعود جهانی دلار
۱۵ ساعت قبل / دلار / بازار ارز
صعود جهانی دلار
شاخص دلار صعود نیرومندی را تجربه کرد.
۱۵ ساعت قبل
بازار سهام آمریکا سقوط کرد
بازار سهام آمریکا در پی افزایش نگران کننده مبتلایان به کرونا و احتمال تعطیلی این کشور و اروپا، با افت ۹۴۳ واحدی شاخص‌ها مواجه شد.
تغییرات دیروز شاخص کل فرابورس ایران - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
۱۶ ساعت قبل
تغییرات دیروز شاخص کل فرابورس ایران - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
قم، یگانه شهر 122 ملیتی جهان
۱۶ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / اتباع بیگانه / منطقه قم
قم، یگانه شهر 122 ملیتی جهان
مدیر کل اداره اتباع استان قم گفت: ساماندهی اتباع هندی و اعطای تابعیت به مادرایرانی ها دو فعالیت شاخص اداره اتباع قم درسال جاری بود و همچنین با پافشاری استانداری قم و کمک های معاونت سیاسی امنیتی و مدیر کل بازرسی این امر به دفاتر پیشخوان اتباع واگذار شد تا هم از تجمع افراد در یک مکان جلوگیری شود و هم سرعت کار افزایش یابد.
۱۶ ساعت قبل
هوای تهران در یک قدمی آلودگی
[شهروند] کیفیت هوای تهران هم‌اکنون در آستانه قرار‌گرفتن در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.شاخص کیفی هوا هم اکنون بر روی عدد ۱۰۰ است.طی ۲۴ ساعت گذشته نیز کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت.ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون عامل اصلی کاهش کیفیت هوای تهران هستند.با ادامه شرایط تهران وارد پنجاهمین روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه در سال جاری خواهد شد.
گزارش‌های داغ بورسی در خزان پاییز
۱۶ ساعت قبل
گزارش‌های داغ بورسی در خزان پاییز
فاصله شاخص کل بورس تهران تا قله 2 میلیون ‌و ۷۸ هزار واحدی در 19 مرداد هر روز بیشتر از قبل می‌شود. در حالی فراز و فرود شاخص ادامه دارد که گزارش فصلی شرکت‌ها در تابستان از افزایش درآمد و سودسازی شرکت‌های صادرات‌محور در این بازه زمانی خبر می‌دهد. به‌طوری که نسبت P/ E فوروارد شرکت‌ها به 11 مرتبه کاهش یافته است. در این میان بررسی‌ها حکایت از آن دارد که در مجموع سود خالص بازار سهام در نیمه اول سال جاری 163 هزار و 400 میلیارد تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال 98 (77 هزار و 725 میلیارد تومان)، رشد 110 درصدی را نشان می‌دهد.
قوی سیاه بورس
۱۶ ساعت قبل
قوی سیاه بورس
ریزش قیمت سهام در بازار سرمایه همچنان ادامه دارد. حالا تردید‌ها برای سهامداران که همچنان از بازار خارج نشده‌اند برای ماندن و رفتن بیشتر شده. مقاومت‌های شاخص‌ها یکی یکی در حال شکسته شدن است و هیچ ردی از جشن سهام باقی نمانده است. عسکری مارانی، کارشناس ارشد بازار سرمایه و از مدیران با سابقه این بازار از فرصت‌‌سوزی‌هایی می‌گوید که در زمان رشد به وجود آمده است.
عقبگرد بورس در 37 صنعت
۱۶ ساعت قبل
عقبگرد بورس در 37 صنعت
شاخص سهام روز گذشته از کف 3/ 1 میلیون واحدی پایین‌تر رفت تا هفته سراسر منفی را تکمیل کند. حدود 3 ماه از آغاز اصلاح قیمت سهام می‌گذرد و در این مدت شاخص کل، با عقبگرد 38 درصدی مواجه شده است. در این میان تنها یک صنعت از افت قیمتی در امان مانده است و دیگر گروه‌ها با عقبگرد 20 تا 67 درصدی از نقطه اوج خود مواجه شده‌اند.
عقب‌نشینی کانالی بازارها
۱۶ ساعت قبل
عقب‌نشینی کانالی بازارها
پنجمین روز هفته، صحنه افت تمام بازارها بود. اول در بازارهای سهام، شاخص کل بورس به زیر مرز یک میلیون و 300 هزار واحدی رفت. پس از آن نوبت به بازار سکه و ارز رسید. سکه دو حمایت مهم 14 میلیون تومانی و 13 میلیون و 600 هزار تومانی را از دست داد و دلار به جای اینکه افزایش روز سه شنبه را با حرکت به سوی کانال 29 هزار تومانی ادامه دهد، در مسیر کاهشی قرار گرفت.
برند‌سازی روستاها برای توریست‌ها
۱۶ ساعت قبل
برند‌سازی روستاها برای توریست‌ها
با توجه به اینکه با شیوع ویروس کرونا بازار گردشگری تاکنون تغییرات قابل‌توجهی را تجربه کرده، فعالان این حوزه نیز با توجه به تغییرات ایجاد شده روند خدمات رسانی خود را نیز دستخوش تغییر کرده‌اند. یکی از ویژگی‌های بازار جدید توریسم که از اهمیت ویژه‌ای هم برخودار است تغییر سبک سفر گردشگران در دوران کرونا است، به‌طوری‌که سازمان جهانی گردشگری نیز همسو با این تغییر ذائقه توریست‌ها سال پیش روی میلادی را سال «توسعه گردشگری روستایی» نامید. وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایران نیز در همین راستا پروژه بازنگری شاخص‌های انتخاب روستاهای هدف گردشگری را در دست اجرا دارد.
۱۶ ساعت قبل
تابستان داغ تورمی برای نهاده‌های ساختمانی
آمارهای رسمی حاکی است رشد قیمت مصالح ساختمانی به‌عنوان یکی از مؤثرترین عوامل گرانی مسکن همچنان ادامه دارد. در سه‌ماه تابستان با پرش 30.3درصدی، رکورد رشد فصلی چندین سال اخیر را نیز شکسته است. به‌گزارش همشهری، تازه‌ترین اطلاعات مرکز آمار ایران نشان می‌دهد در فصل تابستان امسال، شاخص قیمت نهاده‌های ساختمان‌های مسکونی شهر تهران نسبت به فصل قبل با افزایش 30.3درصدی مواجه شده و هزینه ساخت‌وساز مسکن افزایش پیدا کرده است. با توجه به اینکه در دوره‌های جهش قیمت مسکن و رونق این بازار، گرانی مصالح ساختمانی اثرگذاری …
کمترین شکایات مردم قم از بیمه سلامت است
۱۷ ساعت قبل / بیمه سلامت / منطقه قم / استان قم
کمترین شکایات مردم قم از بیمه سلامت است
مدیر کل بیمه سلامت استان قم گفت: در برسی عملکرد ادارات کل استان در شاخص های اختصاصی رتبه یک و به گفته سازمان بازرسی نیز جزء دو اداره استان که کمترین شکایات را داشته اند هستیم .
۱۷ ساعت قبل
کرونا یک اجلاس جهانی گردشگری را در ایران لغو کرد
اجلاس بین‌المللی گردشگری روستایی که با موافقت سازمان جهانی جهانگردی میزبانی آن به ایران واگذار شده بود با شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است. معاون گردشگری گفت به محض بهبود شرایط این اجلاس در ایران برگزار می‌شود ولی تیموری در نشست هم‌اندیشی و بررسی شاخص‌های پروژه اعتبارسنجی، ارزیابی و رتبه‌بندی مقاصد گردشگری روستایی که با حضور کارشناسان و مسؤولان نهادهای فرابخشی مرتبط با موضوع روستاها برگزار شد، گفت: با توجه به انتخاب شعار امسال سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) با عنوان «گردشگری و توسعه روستایی» که از تاریخ ۲۷ سپتامبر سال میلادی به مدت یک سال مورد توجه است، قصد داریم همانند سایر اعضای این نهاد بین‌المللی، تمرکز کاملی روی این موضوع در سال آتی داشته باشیم.
بورس از کف حمایتی عبور کرد/ هفته آینده هفته خوب سهامداران حرفه‌ای است
۱۹ ساعت قبل / بورس تهران / سازمان بورس و اوراق بهادار / بورس کالا / بورس
بورس از کف حمایتی عبور کرد/ هفته آینده هفته خوب سهامداران حرفه‌ای است
همان طور که پیش‌بینی می‌شد شاخص بورس امروز ینز با عقب نشینی به کف کانال یک میلیون و دویست هزار واحد رسید تا پروژه ریزش و کف شکنی ادامه یابد.
ضرورت به کارگیری اصول پدافند غیرعامل و شاخص‌های امنیت‌ساز در بازار
۱۹ ساعت قبل
ضرورت به کارگیری اصول پدافند غیرعامل و شاخص‌های امنیت‌ساز در بازار
هرمزگان- رئیس اتاق اصناف مرکز استان هرمزگان بر ضرورت به کارگیری اصول پدافند غیرعامل و شاخص‌های امنیت‌ساز در بازار تاکید کرد.
معرفی صدرنشینان فهرست افزایش قیمت مصالح ساختمانی در تابستان ۹۹
۲۱ ساعت قبل / تورم / رشد / شاخص / شهر تهران / درصد
معرفی صدرنشینان فهرست افزایش قیمت مصالح ساختمانی در تابستان ۹۹
اقتصادنیوز : مرکز آمار گزارش شاخص قیمت نهاده‌های ساختمان‌های مسکونی شهر تهران در فصل تابستان را منتشر کرد.
ارزش سهام عدالت و دارایکم در 7 آبان 99+ جدول
۲۱ ساعت قبل
ارزش سهام عدالت و دارایکم در 7 آبان 99+ جدول
بورس اوراق بهادار تهران این روزها در دور کاهش شاخص و افت قیمت قرار گرفته، به گونه‌ای که امروز هم در پایان معاملات شاخص کل با کاهش 13 هزار و 835 واحد به رقم یک میلیون و 288 هزار و 193 واحد رسید و ارزش سهام عدالت نیز مانند روزهای گذشته با کاهش همراه بود.
اصلاح شاخص کل تا کجا ادامه خواهد یافت؟
۲۱ ساعت قبل
اصلاح شاخص کل تا کجا ادامه خواهد یافت؟
در دقایق ابتدایی معاملات روز جاری شاخص کل بیش از 22 هزار واحد کاهش یافت اما در ادامه و با معاملات خوبی که انجام شد شاخص کل توانست بخشی از این کاهش ارتفاع را جبران کند. پرسش این است که شاخص کل از نظر تکنیکالی در مسیر سقوط قرار دارد یا صعود؟
سرلشکر موسوی: اقدامات شگرفی در حوزه متحرک‌سازی یگان‌های نزاجا صورت گرفته است
۲۲ ساعت قبل / سرلشکر موسوی / ارتش / نیروی متحرک / دفاع مقدس
سرلشکر موسوی: اقدامات شگرفی در حوزه متحرک‌سازی یگان‌های نزاجا صورت گرفته است
فرمانده کل ارتش با اشاره به دستاوردهای جدید نیروی زمینی ارتش گفت: آنچه روی داده، شبیه معجزه است، چرا که یک نیروی صد درصد متحرک بدون نیاز به کمک بیرونی، قادر است همه وظایف محوله را انجام دهد و شاخصه تحرک یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های آمادگی هر نیروی نظامی است.
ایرانسل ارائه‌ دهنده 5G با بیشترین مشترک 4G
۲۲ ساعت قبل / ایران / تلفن همراه / رشد / شاخص / موبایل
ایرانسل ارائه‌ دهنده 5G با بیشترین مشترک 4G
ایلنا: جدیدترین گزارش منتشر شده رگولاتوری از تعداد مشترکان خدمات پهن‌باند، حاکی از پیشتازی ایرانسل در شاخص ضریب نفوذ نسل چهارم شبکۀ تلفن همراه در ایران است.
۷۰ هزار تن روغن در راه بازار
۲۳ ساعت قبل / شاخص / صنعت / فضای مجازی / معاون / معاون وزیر
۷۰ هزار تن روغن در راه بازار
اقتصادنیوز : در حال حاضر شرایط روغن خانوار و صنف و صنعت در تعادل قرار دارد و ۷۰ هزار تن از ذخایر برای خانوار در زنجیره تامین در حال توزیع است.
پیش‌بینی هفتگی بورس / با کاهش قیمت ارز بازار سهام رشد می‌کند
۲۳ ساعت قبل / بازار سرمایه / بازار سهام / بورس / پیش بینی بورس / پیش بینی بورس فردا
پیش‌بینی هفتگی بورس / با کاهش قیمت ارز بازار سهام رشد می‌کند
در دو هفته گذشته شاخص کل بازار سرمایه از کانال حمایتی یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحدی عبور و به سمت کانال‌های پایین‌تر حرکت کرد. امروز هم شاخص کل، وارد کانال یک میلیون و ۲۸۸ هزار واحدی شد. نوشته پیش‌بینی هفتگی بورس / با کاهش قیمت ارز بازار سهام رشد می‌کند اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
اعمال سیاست تحریک تقاضا توسط سازمان بورس/ عرضه‌های حقوقی ها متوقف می‌شوند
۲۳ ساعت قبل / بورس / سیاست / بازار / عرضه های حقوقی
اعمال سیاست تحریک تقاضا توسط سازمان بورس/ عرضه‌های حقوقی ها متوقف می‌شوند
ریزش شاخص بورس به یک حمایت جدی برخورد کرده است و درصورتی که سازمان بورس سیاست های درستی اعمال کند می تواند از اصلاح بیشتر شاخص جلوگیری کند.
افزایش شهرستان‌های قرمز فارس/ استمداد سیستم درمان از مردم
۲۴ ساعت قبل
افزایش شهرستان‌های قرمز فارس/ استمداد سیستم درمان از مردم
 افزایش آمار تعداد بیماران مبتلا به کرونا و افرادیکه براثر این بیماری جان خود را از دست می‌هند به همراه کاهش ضریب آماری افرادیکه از دست کووید۱۹ رهایی می‌یابند، سه شاخص مهمی است که وخامت وضعیت استان فارس را نشان می‌دهد.
قرمز پوشی بورس‌های آمریکا، اروپا و آسیا
۲۴ ساعت قبل / توکیو / بلومبرگ / لندن / ایالات متحده آمریکا / پاریس / مادرید / آمریکا / بورس / آسیا / شاخص بورس
قرمز پوشی بورس‌های آمریکا، اروپا و آسیا
با افزایش شمار مبتلایان به بیماری کرونا و تشدید نگرانی در مورد آینده اقتصادی جهانی با اعمال تدابیر سختگیرانه تر و قرنطینه شهرهای مختلف در جهان، شاخص های بورسی آمریکا، اروپا و آسیا قرمز پوش شدند.
قیمت‌ها در بورس تا کجا سقوط می‌کند؟
۲۴ ساعت قبل
قیمت‌ها در بورس تا کجا سقوط می‌کند؟
ریزش شاخص بورس در کشور بسیاری از نماد‌ها را با اصلاح ۷۰ درصدی مواجه کرده است، اما سوالی که در این وضعیت پیش می‌آید این است: آیا قیمت نماد‌های بورسی به صفر می‌رسد؟
رشد ۱۷۲ درصدی قیمت میلگرد پروفیل تنها در یک سال
۲۴ ساعت قبل / ایران / تورم / رشد / شهر تهران / شاخص کل
رشد ۱۷۲ درصدی قیمت میلگرد پروفیل تنها در یک سال
ایلنا: مرکز آمار ایران اعلام کرد: قیمت آهن آلات میلگرد پروفیل درب و پنجره و نرده در تابستان ۹۹ نسبت به تابستان سال گذشته ۱۷۲.۲ درصد رشد داشته است.
بیشترین تغییر مالکیت حقیقی و حقوقی در بورس +جدول
۲۴ ساعت قبل / بورس / شاخص بورس / بازار بورس / بورس تهران / فرابورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / سازمان بورس / بورس کالا / اخبار بورس / بازار
بیشترین تغییر مالکیت حقیقی و حقوقی در بورس +جدول
افراد حقیقی امروز هزار و۳۰۰میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فرآورده‌های نفتی و همچنین سهام شبندر بود.
اسماعیلی: مسئولانِ ناتوان از حل مشکلات مردم، عرصه را به نیروهای کاردان بسپارند
۲۴ ساعت قبل / مهدی اسماعیلی / نماینده مردم میانه در مجلس / نطق میان دستور
اسماعیلی: مسئولانِ ناتوان از حل مشکلات مردم، عرصه را به نیروهای کاردان بسپارند
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولانی که نمی توانند معیارهای خود را با شاخص‌های انقلابی تطبیق دهند عرصه را به دلیر مردان پاکدست واگذار کنند.
۱۴ روز آلوده در اراک / وضعیت ناسالم هوا برای گروه‌های حساس
۲۵ ساعت قبل / رضا میرزایی / محیط زیست استان مرکزی / آلودگی هوا / آلودگی هوای اراک / مرکز پایش آلودگی هوا
۱۴ روز آلوده در اراک / وضعیت ناسالم هوا برای گروه‌های حساس
اراک - مدیر کل محیط زیست استان مرکزی گفت: در چهاردهمین روز متوالی شاخص کیفیت هوای شهر اراک برای گروه‌های حساس ناسالم اعلام شد.
نزول سه کانالی بورس در شش روز
۲۵ ساعت قبل / شاخص / بورس / شاخص کل / بازار سرمایه / معاملات / حقوقی / سهام حقیقی
نزول سه کانالی بورس در شش روز
اقتصادنیوز : روند نزول شاخص کل نشان می دهد در آبان ماه هر دو روز یک کانال پایین آمده است. در اولین هفته آبان بازدهی شاخص کل نیز در حدود ۹ درصد کم شده است.
قیمت فروش سهام عدالت چقدر شد؟
۲۵ ساعت قبل
قیمت فروش سهام عدالت چقدر شد؟
امروز مطالبی همچون دلار ارزان شد، دلایل کاهش اخیر نرخ دلار از زبان یک اقتصاددان، شاخص کل یک کانال دیگر هم سقوط کرد، دامنه نوسان این نماد عرضه اولیه شده ده درصدی شد؟، تورم مسکن دوباره سه رقمی شد، با خاطیان بورس برخورد شود، سقوط داوجونز در معاملات دیشب، زمان واریز یارانه معیشتی آبان ماه اعلام شد، قیمت سکه کاهش یافت؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
زمان‌بندی عرضه‌های هفته آینده در بورس کالا
۲۵ ساعت قبل / بورس کالا / بورس تهران / بورس / شاخص بورس / بازار بورس / فرابورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / سازمان بورس / اخبار بورس / بازار
زمان‌بندی عرضه‌های هفته آینده در بورس کالا
مدیریت عملیات بازار بورس کالای ایران طی صدور ابلاغیه ای نحوه عرضه محصولات در هفته منتهی به ۱۶ آبان ماه جاری را اعلام کرد.
بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز در بورس
۲۵ ساعت قبل / فرابورس / بورس تهران / شاخص بورس / بورس / بازار بورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / بورس کالا / سازمان بورس / اخبار بورس / بازار
بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز در بورس
امروز سهامداران شرکت‌های صنعتی زر ماکارون، قند ثابت خراسان و رادیاتور ایران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های برق و انرژی پیوند گستر پارس و صنایع غذایی مینو شرق در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
وضعیت شرکت‌های بورسی سهام عدالت +جدول
۲۵ ساعت قبل / بازار سرمایه / سهام عدالت / بورس / شاخص بورس / بازار بورس / بورس تهران / فرابورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / سازمان بورس / بورس کالا
وضعیت شرکت‌های بورسی سهام عدالت +جدول
وضعیت شرکت‌های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
مردم تفاوتی میان مجلس و دولت قائل نیستند/ وضعیت فعلی بورس یادآور سرنوشت موسسات مالی غیرمجاز است
۲۶ ساعت قبل / بورس / موسسات مالی غیرمجاز / محمد باقری / سقوط شاخص بورس / نماینده بناب در مجلس
مردم تفاوتی میان مجلس و دولت قائل نیستند/ وضعیت فعلی بورس یادآور سرنوشت موسسات مالی غیرمجاز است
ایلنا: نماینده بناب در مجلس، گفت: برای ما نمایندگان مجلس وضعیت فعلی بورس یادآور سرنوشت موسسات مالی غیرمجاز است که درحال تبدیل شدن به یک بحران بود و دولت مجبور شد با…
شاخص بورس منفی ماند
۲۶ ساعت قبل / بازار سهام / فرابورس / ریزش شاخص بورس / رشد شاخص بورس / بورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / بازار سرمایه
شاخص بورس منفی ماند
تهران- ایرنا - شاخص کل در بازار بورس امروز (چهارشنبه) ۱۳ هزار ۶۸۴ واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۲۸۸ هزار واحد رسید.
ارزش روز و بازده صندوق پالایشی یکم
۲۶ ساعت قبل / بورس / شاخص بورس / بازار بورس / بورس تهران / فرابورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / سازمان بورس / بورس کالا / اخبار بورس / بازار
ارزش روز و بازده صندوق پالایشی یکم
ارزش روز و بازده صندوق پالایشی یکم (دارا دوم)؛ قیمت روز هر واحد: ۸۵۰۱ تومان و بازده خرید: ۱۴.۹۹- درصد است.
نمادهای تاثیرگذار امروز در بازار بورس
۲۶ ساعت قبل / بورس / شاخص بورس / بازار بورس / بورس تهران / فرابورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / سازمان بورس / بورس کالا / اخبار بورس / بازار
نمادهای تاثیرگذار امروز در بازار بورس
شاخص بورس امروز را با سقوط آغاز کرد و در نهایت با افت بیش از ۱۳ هزار و ۸۳۹ واحدی به کار روزانه خود پایان داد.
شاخص بورس از ۱.۱ میلیون واحد پایین‌تر نمی‌آید
۲۶ ساعت قبل / دلار / سرمایه / سرمایه گذاری / شاخص / افزایش نرخ دلار
شاخص بورس از ۱.۱ میلیون واحد پایین‌تر نمی‌آید
ایلنا: یک کارشناس بازار سرمایه اظهار داشت: بدبینانه‌ترین حالت بازار سرمایه شاخص یک میلیون و 100 هزار واحد است و فاصله زیادی با این عدد نداریم. البته در بخش اعظم…
افت امیدوارکننده شاخص بورس
۲۶ ساعت قبل / فرابورس / بورس تهران / شاخص بورس
افت امیدوارکننده شاخص بورس
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه هر چند با ثبت افت ۱۳هزار واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۸۸هزار واحد قرار گرفت؛ اما خرید و حمایت حقوقی‌ها روزنه‌ای از امیدواری را در دل سهامداران نمایان کرد تا شاید افت‌های پیاپی بازار متوقف شود.
کاهش 13 هزار و 835 واحدی شاخص بورس تهران / ارزش معاملات 20.4 هزار میلیارد تومان شد
۲۶ ساعت قبل / بورس / تهران / معاملات / بازار / بورس اوراق بهادار تهران / فرابورس ایران / سهام عدالت
کاهش 13 هزار و 835 واحدی شاخص بورس تهران / ارزش معاملات 20.4 هزار میلیارد تومان شد
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز گرچه با کاهش 13 هزار و 835 واحد روبرو شد، اما ارزش معاملات در بورس و فرابورس به بیش از 20 هزار و 400 میلیارد تومان رسید.
بورس توسط حقیقی‌ها رشد و ریزش شارپی داشت/ تنها راه صعود بورس؛ جلب اعتماد سرمایه‌گذاران خرد
۲۷ ساعت قبل
بورس توسط حقیقی‌ها رشد و ریزش شارپی داشت/ تنها راه صعود بورس؛ جلب اعتماد سرمایه‌گذاران خرد
یک کارشناس بازار سرمایه هیجانات ناشی از افت شاخص کل بورس را دلیل قرمز ماندن سهام شرکت‌ها اعلام کرد و گفت: سهامداران دوست ندارند روی موج منفی بازار سوار باشند و سهام خود را می‌فروشند.
بورس باز هم کف‌شکنی کرد
۲۷ ساعت قبل / بورس / شاخص
بورس باز هم کف‌شکنی کرد
شاخص کل بورس امروز با بیش از ۱۳ هزار واحد کاهش به کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد عقب‌گرد کرد.
کاهش اندک قیمت دلار
۲۷ ساعت قبل / قیمت ارز / قیمت طلا / قیمت سکه / دلار / نرخ دلار / شاخص قیمت دلار / آمریکا / افزایش قیمت / قیمت ارز و سکه
کاهش اندک قیمت دلار
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۵۹ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۷ هزار و ۷۰۰ تومان است.
فاصله تورمی دهک‌ها در مهر ماه افزایش یافت
۲۷ ساعت قبل / تورم / دهک ها در ایران / فاصله تورمی / فاصله ی تورمی دهک ها
فاصله تورمی دهک‌ها در مهر ماه افزایش یافت
شفقنا- مرکز آمار اعلام کرد: فاصله تورمی دهک‌ها در مهرماه به ٨.١ درصد رسید که نسبت به ماه قبل (٦.٥ درصد) ١.٦ واحد درصد افزایش داشته است. به گزارش مرکز آمار ایران، شاخص قیمت مصرف کننده کل کشور بر اساس دهک‌های هزینه‌ای را...
افت ۱۳ هزار واحدی شاخص در پایان معاملات امروز
۲۷ ساعت قبل
افت ۱۳ هزار واحدی شاخص در پایان معاملات امروز
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش ۱۳ هزار واحدی در سطح یک میلیون و ۲۸۸ هزار واحد ایستاد.
سقوط بورس به کانال یک میلیون و ۲۰۰هزار واحدی
۲۷ ساعت قبل / بورس / شاخص بورس / بازار بورس / بورس تهران / فرابورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / سازمان بورس / بورس کالا / اخبار بورس / بازار
سقوط بورس به کانال یک میلیون و ۲۰۰هزار واحدی
افت ۱۳هزار و ۸۳۵واحدی شاخص کل(۱.۶درصد) آن را در ارتفاع یک میلیون و ۲۸۸هزار واحدی قرار داد.
۲۷ ساعت قبل
روند معاملات بازار سهام چگونه بود؟ / آیا بازار سهام جمع شد؟
در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل ۱٫۱۵ درصد ریزش کرد و کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد را از دست داد و به یک میلیون و ۲۸۷ هزار تومان رسید. نوشته روند معاملات بازار سهام چگونه بود؟ / آیا بازار سهام جمع شد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
نقش‌آفرینی نمادهای شاخص‌ساز در شاخص بورس / ترمز افت کشیده شد
۲۷ ساعت قبل
نقش‌آفرینی نمادهای شاخص‌ساز در شاخص بورس / ترمز افت کشیده شد
شاخص بورس در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۷ آبان‌ماه با اثرگذاری سهام شاخص‌ساز، افت خود را متوقف کرد و شاخص را تا نزدیکی یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد پیش برد.
کارگزاری‌ها و سبدگردان‌ها متولی ریزش بازار هستند؛ تا شاخص را به ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد نرسانند آرام نخواهند گرفت
۲۷ ساعت قبل
کارگزاری‌ها و سبدگردان‌ها متولی ریزش بازار هستند؛ تا شاخص را به ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد نرسانند آرام نخواهند گرفت
رفیعی، کارشناس بازار سرمایه مدعی شده که ذی نفعان بازار به دنبال ریزش شاخص تا زیر ۱میلیون ۲۰۰هزار هستند و تا به این عدد نرسند ریزش ادامه دارد.
۴ اقدام فوری برای نجات بورس
۲۷ ساعت قبل / پوشش / پول / سازمان بورس و اوراق بهادار / سرمایه / شاخص
۴ اقدام فوری برای نجات بورس
اقتصادنیوز : کمیسیون بازار پول و سرمایه و مرکز پژوهش های اتاق ایران در راستای شفافیت بازار سرمایه، چهار اقدام فوری برای نجات بورس را پیشنهاد دادند.
دستور رئیسی برای بررسی مشکلات بازار سرمایه
۲۷ ساعت قبل / بازار سرمایه / شاخص بورس / شورای عالی بورس / قوه قضائیه
دستور رئیسی برای بررسی مشکلات بازار سرمایه
عضو ناظر مجلس در شورای‌عالی بورس گفت: اقدام رئیس قوه قضاییه در صدور ابلاغیه دستور العمل رسیدگی به پرونده‌های بازار بورس ایران به موقع و بسیار لازم و ضروری بود که امیدواریم به سرعت اجرایی شود. نوشته دستور رئیسی برای بررسی مشکلات بازار سرمایه اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
سرلشکر موسوی: تحرک از شاخصه‌های مهم توان رزم نیروهای ارتش است
۲۷ ساعت قبل / زمین / نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران / ارتش جمهوری اسلامی ایران / سید عبدالرحیم موسوی
سرلشکر موسوی: تحرک از شاخصه‌های مهم توان رزم نیروهای ارتش است
تهران- ایرنا- فرمانده کل ارتش گفت: امروز نیروی زمینی تبدیل به نیرویی صددرصد متحرک شده که بدون نیاز به کمک‌های بیرونی قادر است همه‌ ماموریت‌هایی که بر عهده دارد را انجام دهد.
بورس انرژی میزبان انواع فرآورده‌های پالایشی
۲۸ ساعت قبل / بورس / شاخص بورس / بازار بورس / بورس تهران / فرابورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / سازمان بورس / بورس کالا / اخبار بورس / بورس انرژی
بورس انرژی میزبان انواع فرآورده‌های پالایشی
رینگ داخلی و بین‌الملل بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی خواهد بود.
کسانی که نمی‌توانند خود را با شاخصه‌های انقلابی تطبیق دهند، کنار بروند
۲۸ ساعت قبل / رئیس جمهور / مشکلات اقتصادی / وزارت نیرو / نماینده میانه در مجلس / مهدی اسماعیلی / ریزش بورس / سد شهریار میانه / سد گرمی چای میانه
کسانی که نمی‌توانند خود را با شاخصه‌های انقلابی تطبیق دهند، کنار بروند
ایلنا: نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی، گفت: کسانی که نمی‌توانند خود را با شاخص‌های انقلابی تطبیق داده و هماهنگ کنند، صحنه را به افراد شجاع و کاربلد بسپارند زیرا…
توصیه یک کارشناس به سرمایه‌گذاران در بورس
۲۸ ساعت قبل / بورس تهران / سازمان بورس و اوراق بهادار / بورس کالا / شاخص / سهام / بورس
توصیه یک کارشناس به سرمایه‌گذاران در بورس
ایرنا به نقل از یک کارشناس بازار سرمایه نوشت: بسیاری از سهم‌ها در بازار با توجه به اصلاح اخیر قیمت‌ها به کف کانال رسیدند، به همین دلیل می‌توانند موقعیتی مناسب برای خرید باشند و به نظر می‌رسد تا پایان امسال سود بالایی را در اختیار سهامداران قرار دهند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •