دوشنبه, ۱۶ تیر, ۱۳۹۹ / 6 July, 2020
شهردار یزد
هیچ اقدام و تصمیمی در شهرداری یزد مخفیانه گرفته نمی‌شود
۳۶ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / یزد / شهردار یزد / نشست خبری
هیچ اقدام و تصمیمی در شهرداری یزد مخفیانه گرفته نمی‌شود
شهردار یزد با بیان این‌ که هر کسی از وقوع جرم در هر دستگاه اجرایی و مدیریتی مطلع باشد و نسبت به افشای آن اقدام نکند، طبق قانون شریک جرم محسوب می‌شود، گفت: هیچ اقدام و تصمیمی در شهرداری یزد مخفیانه گرفته نمی‌شود.
گلایه شهردار اردکان به تقسیم ناعادلانه اعتبارات شهرستانی
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ / یزد / اردکان / استانی-اجتماعی / شهرداری / تخصیص اعتبار
گلایه شهردار اردکان به تقسیم ناعادلانه اعتبارات شهرستانی
شهردار اردکان با ابراز گلایه از تقسیم ناعادلانه اعتبارات شهرستانی، از مسئولان استان یزد خواست تا سرانه اعتبارات شهرستان‌ها را بر اساس عدالت توزیع کنند.
تعطیلی پنج‌شنبه‌ها طرحی منطقی، کارشناسی شده و قابل بررسی
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ / استانی-فرهنگی و هنری / کروناویروس / تعطیلی پنجشنبه‌ها / یزد / شهردار یزد
تعطیلی پنج‌شنبه‌ها طرحی منطقی، کارشناسی شده و قابل بررسی
شهردار جهانشهر یزد طرح تعطیلی پنجشنبه‌ها را طرحی منطقی، کارشناسی شده و قابل بررسی دانست و گفت: با وجود این که تعطیلی پنج شنبه‌ها در شهرهایی مانند یزد اجرایی نشده اما برخی از شرکت‌های خصوصی در یزد مدت‌هاست که با در نظر داشتن تعطیلی پنج شنبه‌ها فعالیت می‌کنند و عملکرد این افراد در مقایسه با دیگر شرکت‌ها بهره‌وری بسیار بیشتری دارد.
حفظ حریم‌ خطوط و توسعه تأسیسات برق‌رسانی برای تأمین منافع مردم
۱۳۹۹/۰۲/۱۹ / استانی-اقتصادی / برق منطقه‌ای یزد / شهردار یزد
حفظ حریم‌ خطوط و توسعه تأسیسات برق‌رسانی برای تأمین منافع مردم
مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای یزد پیگیری حفظ حریم‌ خطوط و توسعه تأسیسات برق‌رسانی را در راستای تأمین منافع عموم مردم خواند و خواستار همکاری کلیه دستگاه‌های اجرایی استان در این باره شد.
هیچ محدودیتی برای راه‌اندازی کارخانه کمپوست نداریم
۱۳۹۹/۰۲/۱۲ / استانی-اجتماعی / کارخانه کمپوست یزد / شهردار یزد
هیچ محدودیتی برای راه‌اندازی کارخانه کمپوست نداریم
شهردار یزد از پیش‎بینی یک هزار و ۲۶۰ میلیارد تومان در بودجه امسال شهرداری برای راه‌اندازی کارخانه کمپوست خبر داد و تاکید کرد: هیچ محدودیتی برای راه‌اندازی کارخانه کمپوست نداریم.
تمام ورودی‌های شهر یزد مسدود شد
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / استانی-اجتماعی / یزد / کروناویروس / شهردار یزد
تمام ورودی‌های شهر یزد مسدود شد
شهردار یزد با بیان این که برطبق مصوبه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا، تمام ورودی‌های شهر یزد از امروز یکشنبه مسدود است، تصریح کرد: تنها ورودی شهر یزد بلوار آیت الله مدرسی از سوی تفت است که به ایستگاه قرنطینه و تب سنجی تجهیز شده است.
کرونا در یزد: تمامی ورودی‌های یزد به علت پیشگیری از ویروس کرونا بسته شد
۱۳۹۹/۰۱/۰۳
کرونا در یزد: تمامی ورودی‌های یزد به علت پیشگیری از ویروس کرونا بسته شد
شفقنا- شهردار شهر یزد اعلام کرد که تمامی ورودی‎ها به این شهر از امروز(یکشنبه) به علت پیشگیری از ویروس کرونا بسته شد و از ورود مسافران غیربومی به مرکز استان جلوگیری می‌شود. جمال الدین عزیزی بُندرآبادی روز یکشنبه در گفت...
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
سخنی با شهردار و راهنمایی و رانندگی منطقه 15 تهران
علی اکبر فرقانی‪-‬ سه شنبه بیست و چهارم دی با محمد رجبی برای انجام کاری به نازی آباد رفتیم. در بین راه در باره ترافیک بیش از حد خیابان‌ها و به ویژه سدمعبر برخی محله‌ها گپ و گفتی داشتیم. پس از این که کار ما در نازی آباد تمام شد تصمیم گرفتیم به منطقه 15 رفته و از نزدیک برخی مشکلات را مشاهده و یادداشت برداریم و از طریق روزنامه وزین و مردمی آفتاب یزد به اطلاع شهردار منطقه 15 برسانیم. ابتدا به میدان خراسان، پایین‌تر از خیابان هفده شهریور و کوچه‌های منشعب آن رفتیم. خیابان این منطقه کم عرض و دستفروشان با ایجاد سد معبر در رفت و آمد عابران اخلال ایجاد می‌کنند. برخی کاسبان کوچه‌ها هم متاسفانه به سهم خود راضی نیستند و مقابل مغازه شان بساط کرده تا مشتریان آن‌ها به خودشان زحمت ورود به مغازه را ندهند و از …
بیمارستان زیستی یزد ۳ روزه ساخته می‌شود
۱۳۹۸/۱۲/۱۱ / سلامت / بیمارستان / شورای اسلامی شهر
بیمارستان زیستی یزد ۳ روزه ساخته می‌شود
معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهردار یزد از ساخت بیمارستان زیستی یزد با هدف مقابله با ویروس کرونا در سه روز آینده خبر داد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۸
دعای یک ملت بدرقه کادرهای درمانی
آفتاب یزد – گروه شبکه: با شیوع ویروس کرونا پزشکان و کارکنان مراکز خدمات درمانی به ویژه پرستاران از همان روز اول درگیر مقابله با ویروس کرونا بودند و به صورت شبانه روز در حال آماده‌باش و خدمت‌رسانی به مردم هستند. به همین سبب مورد تحسین کاربران شبکه‌های اجتماعی و چهره‌های شناخته شده قرار گرفته‌اند.اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در حساب توئیتر خود نوشت:« کرونا مسئله اول کشور شده و همه شهروندان و مسئولان در پی آنند که جامعه هر چه زودتر از خطر و نگرانی رها شود. باید پیش از همه قدردان پزشکان و پرستاران و کادر درمانی و بهداشتی کشور بود. از صمیم قلب به همه این خدمتگزاران بی‌ادعای مردم در سراسر کشور خسته نباشید می‌گویم.»پیروز حناچی شهردار تهران نیز مطلبی را در حساب توییتری خود منتشر و از تیم‌های پزشکی …
۱۳۹۸/۱۲/۰۵
تکذیب خبر بستری شدن فخاری در بیمارستان به علت ویروس کرونا
آفتاب یزد – گروه شبکه: الهام فخاری عضو شورای شهر تهران پس از دیدار با شهردار منطقه 13 که مبتلا به کروناویروس شده و بعد از مراجعه به بیمارستان برای انجام تست کروناویروس، بستری شد. به گمان بسیاری او نیز به کرونا ویروس مبتلا شده است. این در حالی است که روابط عمومی شورای شهر تهران بستری شدن الهام فخاری عضو شورای شهر در بیمارستان به دلیل ابتلا به کرونا را رد می‌کند. بیتا تیموری درباره خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر بستری شدن الهام فخاری در بیمارستان به دلیل ابتلا به کرونا گفت:‌ به دلیل توصیه محسن هاشمی رئیس شورای شهر برخی از اعضای شورا جهت انجام تست کرونا به بیمارستان مراجعه کردند که از جمله این افراد الهام فخاری عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران بوده است. الهام فخاری مبتلا به آسم …
۱۳۹۸/۱۲/۰۵
توئیتر بازی آقا محسن
آفتاب یزد – گروه شبکه: بعد از مبتلاشدن مرتضی رحمان زاده، ‌شهردار منطقه13 به ویروس کرونا، تعدادی از اعضای شورای شهر که با او دیدار داشتند نیز مشکوک به ابتلای این بیماری بودند. یکی از این افراد محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران بود. او بعد از دیدار با شهردار منطقه13 برای انجام تست به بیمارستان مراجعه کرد و همچنین به‌طور خود خواسته خود را قرنطینه کرد. حتی بعد از اینکه مشخص شد که جواب تست وی منفی بوده و به کرونا مبتلا نشده است، برای اطمینان کامل به قرنطینه خود ادامه داد. حتی شورای شهر تهران روز یکشنبه نشست علنی خود را بدون حضور محسن هاشمی آغاز کرد. اما نکته جالب توجه اینجاست که محسن هاشمی بعد از خانه نشین شدن، فعالیت ویژه‌ای در فضای مجازی پیدا کرده است. این موضوع را می‌توان از پست‌هایش در توئیتر و …
واکنش شهردار میبد به حمله سگ‌ها به کودک ۸ ساله: متولی جمع آوری کودکان کار نیستیم/ شهروندان از زباله گردی خودداری کنند
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / کودکان زباله گرد / کودکان کار
واکنش شهردار میبد به حمله سگ‌ها به کودک ۸ ساله: متولی جمع آوری کودکان کار نیستیم/ شهروندان از زباله گردی خودداری کنند
شهردار میبد در استان یزد در واکنش به حمله سگ‌های بی صاحب به کودک ۸ ساله با ابراز همدردی با خانواده این کودک گفت: شهرداری متولی جمع‌آوری کودکان کار نیست.
واکنش شهردار میبد به حمله سگ‌ها به کودک ۸ ساله
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / مرگ کودک کار / حمله سگ ها به کودک کار / شهرداری میبد
واکنش شهردار میبد به حمله سگ‌ها به کودک ۸ ساله
شهردار میبد در استان یزد در واکنش به حمله سگ‌های بی صاحب به کودک ۸ ساله با ابراز همدردی با خانواده این کودک گفت: شهرداری متولی جمع‌آوری کودکان کار نیست.
جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی مصوبه شورای شهر داشت
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / استانی-فرهنگی و هنری / جشنواره تئاتر عروسکی / شهردار یزد / شورای شهر یزد
جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی مصوبه شورای شهر داشت
شهردار یزد با اشاره به برخی انتقادات در مورد برگزاری اولین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی در این استان، اظهار کرد: این جشنواره از جمله طرح‌های فاخر فرهنگی مصوب شورای شهر یزد است.
اجرای ویدئو مپینگ قصه‌های تاریخی یزد در نوروز ۹۹
۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / استانی-فرهنگی و هنری / تاریخ / شهرداری یزد / نوروز99 / گردشگری
اجرای ویدئو مپینگ قصه‌های تاریخی یزد در نوروز ۹۹
معاون شهرسازی و معماری شهردار یزد از اجرای طرح فرهنگی و گردشگری ویدئو مپینگ قصه‌های تاریخ یزد در ایام نوروز خبر داد.
حصارهای ورود مردم به فضاهای دانشگاهی حذف شود
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / استانی-علمی و آموزشی / شهردار یزد / همایش ملی معماری فضاهای دانشگاهی / دانشگاه یزد
حصارهای ورود مردم به فضاهای دانشگاهی حذف شود
شهردار یزد با اعلام رضایت‌بخش نبودن عملکرد واحدهای واسط میان مردم و دانشگاه مانند دفاتر ارتباط با صنعت، گفت: باید با حذف حصارها اجازه ورود مردم به دل محیط‌های دانشگاهی و امکان آشنایی آن‌ها با اتفاقات درون دانشگاه فراهم شود.
اقدامات شهرداری تهران در خصوص آلودگی هوا:هیچ
۱۳۹۸-۱۰-۰۱
اقدامات شهرداری تهران در خصوص آلودگی هوا:هیچ
خبرنگار آفتاب یزد وقتی از روابط عمومی معاونت حمل و نقل شهرداری درخواست کرد تا اقدامات شهرداری را در مورد آلودگی هوا شرح دهد گفت: «در گوگل سرچ کنید» خبرنگار، این اقدام را انجام داد اما در مرورگر گوگل هیچ اقدامی که قابل نوشتن باشد پیدا نشد و تنها اظهارنظر شهردار رویت شد که گفته بود باید باران بیاید و باد بوزد!
اولین بازارچه دائمی تولیدات مشاغل خانگی یزد افتتاح شد
۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / استانی-عکس / بازارچه محلی / مشاغل خانگی / استاندار یزد
اولین بازارچه دائمی تولیدات مشاغل خانگی یزد افتتاح شد
اولین بازارچه دائمی تولیدات مشاغل خانگی با حضور استاندار، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و مدیران استانی با هدف حمایت از زنان سرپرست خانوار و رشد اقتصادی خانواده‌ها مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
۱۳۹۸/۰۹/۲۴
آفتاب یزد نوشت: توهم از پیش پیروز بودن شهردار اسبق تهران در انتخابات مجلس
شفقنا- روزنامه آفتاب یزد در سرمقاله خود با عنوان «توهم از پیش پیروز بودن شهردار اسبق تهران در انتخابات مجلس» به قلم امید کاجیان این گونه آورده است: پروپاگاندای قالیبافی‌ها برای گرفتن امتیاز از همان روزی که به نفع کاندیدای اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری کناره‌گیری کرد، ترجیح داد تا اینبار مدل دیگری بازی کند. او می‌خواست نه تنها دیگر […]
۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / استانی-فرهنگی و هنری / زندگی مسالمت‌آمیز ادیان / زرتشتیان / شهردار یزد / آموزش و پرورش یزد
زرتشتیان پیشگامان راه‌اندازی مدارس نوین در یزد
مدیر کل آموزش و پرورش یزد با اشاره به روابط محکم و زندگی مسالمت آمیز زرتشتیان و مسلمانان در یزد، زرتشتیان را اولین پیشگامان راه‌اندازی مدارس نوین در یزد خواند که این مدارس را بدون در نظر گرفتن گرایشات مذهبی و سیاسی و تنها برای ارتقای دانش و فرهنگ عمومی جامعه بنا می‌نهادند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / استانی-شهرستانها / شهرداری / مهریز
بیست و سومین شهردار باغشهر تاریخی مهریز معرفی شد
«امیر حمزه زارع زاده» مسئول مالی شهرداری مهریز در مراسمی به عنوان بیست و سومین شهردار این باغشهر تاریخی در استان یزد انتخاب شد. است که قبلا را برعهده داشته استقانون مداری، مردم داری و عملکرد جهادی و شبانه روزی سه توصیه فرماندار به شهردار جدید مهریز
۱۳۹۸/۰۹/۱۱ / استانی-فرهنگی و هنری / شهردار یزد / تئاتر خیابانی / یزد
جشنواره ملی چتر زندگی آغازگر توسعه هنر در جهت اهداف شهر است
شهردار یزد با بیان این که جشنواره ملی چتر زندگی آغازگر توسعه هنر در جهت اهداف شهر است، گفت: هنرمندان کشوری هر زمان بخواهند موضوعی را در قالب تئاتر خیابانی به نمایش بگذارند، می‌توانند از فضاهای شهرداری یزد استفاده کنند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۳ / استانی-فرهنگی و هنری / استاندار یزد / روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار / کتاب / شهردار یزد
کتاب پای ثابت فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی یزد است
استاندار یزد با بیان این که امروز کتاب پای ثابت اغلب فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در استان است، خواستار تمرکززدایی در برگزاری رویدادهای فرهنگی و اجتماعی کشور شد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۵ / استانی-فرهنگی و هنری / پایتخت کتاب جهان / نمایشگاه کتاب فرانکفورت / شهردار یزد
رایزنی یزدی‎‏ها در آلمان برای معرفی یزد به عنوان پایتخت کتاب جهان
شهردار یزد از رایزنی و مذاکرات صورت گرفته در نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت برای معرفی یزد به عنوان پایتخت کتاب جهان در سال 2020 خبر داد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷
گلایه‌های ترافیکی شهردار یزد
شهردار یزد در همایش تجلیل از طلایه‌داران فرهنگ ترافیک که به همت پلیس راهور این استان برگزار شد، از برخی رفتارهای ترافیکی شماری از شهروندان انتقاد کرد. به گزارش ایرنا «جمال‌الدین عزیزی» در این همایش که با اهدای لوح تقدیر به خادمان عرصه ایمن‌سازی، نظم و ترافیک در بخش‌های فنی- مهندسی و فرهنگ‌سازی، همراه بود افزود: گاهی از ۱۰ درصد پارکینگ‌های شهر هم استفاده نمی‌شود و در کنار همین پارکینگ‌ها، رانندگان به دنبال جای پارک در خیابان هستند. وی با طرح این پرسش که شهروندان ما چقدر از پل‌های عابرپیاده استفاده …
۱۳۹۸/۰۷/۱۴ / پلیس راهور ناجا / یزد / انتظامی
انتقاد شهردار یزد از برخی رفتارهای ترافیکی شهروندان
یزد- ایرنا- شهردار یزد در همایش تجلیل از طلایه‌داران فرهنگ ترافیک که به همت پلیس راهور این استان برگزار شد از برخی رفتارهای ترافیکی شماری از شهروندان انتقاد کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / استانی-اقتصادی / گردشگری / شهردار یزد / جهاد دانشگاهی
پلان مدیریت ثبت جهانی ملاک مناسبی برای رونق گردشگری یزد است
شهردار یزد آموزش نیروی انسانی متنوع در سطوح اجتماعی مختلف را از دیگر ضرورت های اجرایی در حوزه گردشگری دانست و گفت:‌ پلان مدیریت ثبت جهانی می‌تواند نقشه راه مناسبی برای توسعه گردشگری یزد باشد.
۱۳۹۸-۰۶-۲۳ / شورای شهر / شهرداری تهران / مسکن
تابلوی «ایست» مقابل فراریان از تهران
گزارش آفتاب یزد از تبعات گسترش خانه‌های قوطی کبریتی در پایتخت؛ - پس از اینکه شهردار پایتخت اخیرا از موافقت شهرداری با ساخت مسکن استیجاری خبر داد، حالا اعلام شده است شهرداری برای ساخت خانه‌های با متراژ کوچک در پایتخت برنامه دارد.
۱۳۹۸/۰۶/۲۰
وزیر نیرو: تعرفه های جدید به زودی اعمال می شود
شفقنا- وزیر نیرو گفت: تعرفه های جدید قبوض انرژی مشخص شده و به زودی و به احتمال زیاد قبل از مهرماه اعمال می شود. به گزارش خبرنگار مهر، رضا اردکانیان عصر امروز در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر یزد با اشاره به اینکه اینکه ۳۴ پروژه صنعت آب و برق با اعتباری نزدیک به ۱۰۱ میلیارد تومان فردا […]
۱۳۹۸/۰۵/۲۶
از ابتدا هم مشخص بود که انگلیس نمی‌تواند ادعای خود را ثابت کند
آفتاب یزد ـ رضا بردستانی: به قول مجیدتفرشی، انگلیسی‌ها آن قدر در منجلاب «برگزیت» غرق شده‌اند که به آسانی می‌توانند موضوع نفتکش را برای خود هضم کنند اما چه بخواهیم و چه نخواهیم؛ گُلِ سر سبد خبرهای مهم رسانه‌های‌شناخته شده ی جهان، به هر طریق ممکن به موضوع نفتکش گریس1 یا آدریان دریا منتهی می‌شود.در همین رابطه به سراغ مجید تفرشی رفتیم تا از او، ریشه‌های تحلیلی که او را مجاب کرد تا شکست خوردن بوریس جانسون را یک هفته پیش از انتخاب به عنوان نخست وزیرِ جانشینِ ترزامی بازگو کند، را برای مخاطبان روزنامه آفتاب یزد بازگو کند.تفرشی با اشاره به این موضوع که تحلیل‌هایی که رنگ و بوی پیش بینی نیز دارد نه الهام است نه پیشگویی، می‌گوید: از شواهد و قرائن به این نتیجه رسیدم که بوریس جانسون نمی‌تواند نخست وزیر موفقی …
۱۳۹۸/۰۴/۲۴ / اصولگرایان / محمدعلی نجفی
روزنامه اصلاح طلب: اصولگرایان در انتخابات مجلس از پرونده نجفی ،علیه رقیب شان استفاده می کنند
روزنامه آفتاب یزد نوشت:اگر اقدامات رئیس دولت مهرورز تاوان بسیاری داشته و دارد اعمال شهردار اسبق تهران هم برای اصلاح طلبان از هر طیفی تبعات فراوانی خواهد داشت.
۱۳۹۸/۰۴/۱۸ / میدان امیر چخماق یزد / نشست خبری دومین سالگرد ثبت جهانی شهر یزد / شهر جهانی یزد / یونسکو / شهردار یزد
وقتی افغان‌ها ارزش بافت تاریخی را بیشتر می‌دانند ...
از ساماندهی میدان امیر چخماق یزد و جگرکی‌هایی که با وجود هشدارهای رسانه‌ای حالا میز و صندلی‌هایشان را جلوی مغازه‌ها می‌چینند تا افغان‌هایی که در زمان حضورشان در بافت تاریخی یزد و شهر مهاجر پذیرش، باعث حفاظت از این بافت شد تا امروز که جهانی شود، دغدغه‌هایی است که در دومین سالگرد ثبت جهانی شهر تاریخی یزد مطرح شدند.
۱۳۹۸/۰۴/۱۰ / شهردار یزد / اعتیاد
اجتماعی کردن اعتیاد بهترین راه مبارزه با مواد مخدر است
شهردار شهر جهانی یزد با اشاره به ضرورت ارتقای سطح آگاهی عمومی نسبت به تهدید مقوله اعتیاد، گفت: رویکرد اجتماعی کردن اعتیاد بهترین راهکار مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر است.
۱۳۹۸/۰۴/۰۵
شهردار یزد: نهضت کتابخوانی را جایگزین کتابداری کنیم
یزد - ایرنا - شهردار یزد گفت: برای رونق و گسترش فرهنگ مطالعه در بین مردم باید نهضت جایگزین کتابخوانی به جای کتابداری به صورت گسترده در این شهر ایجاد شود.
۱۳۹۸/۰۳/۱۳ / وزیر کشور
حکم انتصاب شهردار جدید یزد از سوی وزیر کشور امضا شد
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از امضای حکم انتصاب شهردار جدید یزد از سوی وزیر کشور خبر داد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۳
چالش‌های جدی یزد پس از ثبت جهانی /شهرداری هیچ برنامه استراتژیکی برای توسعه ندارد
ایلنا: عضو انجمن اقتصاددانان ایران با اشاره به چالش‌ها و دشواری هایی که شهردار جدید یزد در شروع کار با آنها مواجه خواهد بود گفت: شهردار یزد 10 چالش اساسی دارد که…
۱۳۹۸/۰۳/۰۵
هشت ماه بلاتکلیفی کرسی شهرداری یزد – سعید صادقی مقدم
در حال حاضر انتخاب، معرفی و ابلاغ شهردار یزد بیش از هشت ماه طول کشیده و این روند فرسایشی، مدیریت شهری مرکز استان را با چالش مواجه کرده است؛ چالشی که برخی آن را ناشی از ایرادهای قانونی در روند احراز صلاحیت و صدور ابلاغ شهردار دانسته و برخی اصرار ۶ نفر از اعضای شورا به انتخاب و معرفی گزینه های مشکل دار به وزارت کشور برای صدور حکم می دانند.
۱۳۹۸/۰۳/۰۵
وزارت اطلاعات رای به عدم احراز صلاحیت نظری اردبیلی داده است
پایگاه خبری یزدآوا درخصوص حاشیه‌های به وجود آمده در خصوص انتخاب شهردار یزد با نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت وگو کرده و به نقل از سیدابوالفضل موسوی بیوکی نوشت: وزارت اطلاعات رای به عدم احراز صلاحیت «نظری اردبیلی» داده است.
۱۳۹۸/۰۲/۲۵
یزد جهانی در انتظار آبادانی و پیشرفت - احمد جعفری ندوشن
یزد - ایرنا - پس از کش و قوس های فراوان بالاخره شهردار منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تاریخی یزد از سوی وزارت کشور مورد تائید قرار گرفت و فعالیت کاری خود را در این نهاد عمومی غیر دولتی آغاز کرد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۲
داور نظری با تائید وزارت کشور شهردار یزد شد
یزد - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: با صدور حکم داور نظری اردبیلی از سوی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، وی به عنوان شهردار یزد انتخاب شد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۱
رییس شورای شهر یزد، تعیین تکلیف شهردار پیشنهادی را خواستار شد
یزد - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت :از وزارت کشور میخواهم هر چه سریعتر تایید یا عدم تایید شهردار منتخب یزد را به شورا اعلام کند؛ ما در برابر مردم پاسخگو هستیم.
۱۳۹۸/۰۱/۲۹
پیام تبریک منتسب به پیروز حناچی برای شهردار یزد تکذیب شد
ایلنا: شهرداری تهران اعلام کرد: روزهای گذشته پیامی از جانب شهردارتهران خطاب به شهردار فعلی یزد منتشر شده که اصل این پیام تکذیب می‌شود.
۱۳۹۸/۰۱/۲۷
سازمان همیاری شهرداری ها در بخش عمرانی اردکان مشارکت کند
یزد - ایرنا - شهردار اردکان، خواستار مشارکت سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد در بخش‌های عمرانی شهر اردکان شد.
۱۳۹۸/۰۱/۲۵
صحن علنی شورای شهر و انتخاب شهردار جدید یزد
یزد- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر یزد در نشست شنبه شب خود، شهردار جدید این شهر را انتخاب کردند و داور نظری اردبیلی با 6 رای از یازده عضو حاضر به عنوان شهردار منتخب شهر جهانی یزد انتخاب شد.
۱۳۹۸/۰۱/۲۴
چهارمین شهردار یزد در دوره جدید مشخص شد
در یکصد و چهل و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر یزد داور نظری اردبیلی به عنوان شهردار یزد انتخاب شد.
۱۳۹۸/۰۱/۲۰
ضرورت اتخاذ تدابیر پیشگیرانه برای جلوگیری از آب‌گرفتگی معابر یزد
رییس کل دادگستری استان یزد طی نامه‌ای به شهردار یزد و سایر مسئولان و ادارات متولی، اتخاذ تدابیر پیشگیرانه و شناسایی نقاط حادثه خیز در جهت جلوگیری از آب گرفتگی معابر را خواستار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸
وزارت کشور با شهردار پیشنهادی یزد موافقت نکرد
یزد - ایرنا - سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد اعلام کرد که وزارت کشور با انتخاب « سیدمحمدرضا سیدحسینی» به عنوان شهردار پیشنهادی مرکز این استان موافقت نکرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷
15 بوستان شهر شاهدیه یزد آماده استقبال از مسافران نوروزی است
یزد - ایرنا - شهردار شاهدیه از توابع شهرستان یزد با بیان اینکه 15 بوستان شهری برای پذیرایی و استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی در نظر گرفته شد، گفت: شهرداری با کاشت درختان ، گل و گیاهان زینتی به استقبال سال نو رفته است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷
مطالب خبرساز یزد انتخاب استاندار تا شهردار- محمود رضا رحمانی*
یزد - ایرنا - در میان اخبار متعددی که سال 1397 در استان یزد به عنوان تیتر برتر و حاشیه‌ساز رسانه‌ها برگزیده شد می‌توان به خبر قطع مکرر آب یزد و انتخاب استاندار ، فرماندار و شهردار یزد اشاره کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱
شهردار یزد انتخاب شد
یزد- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر یزد، سید محمد رضا سید حسینی را بعنوان شهردار جدید این شهر انتخاب کردند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •