جمعه, ۷ آذر, ۱۳۹۹ / 27 November, 2020
طرح ترافیک جدید
ترافیک سنگین در محور تهران-کرج
۱۳۹۹/۰۷/۰۵ / اخبار حوادث / وضعیت ترافیکی / طرح ترافیک / ترافیک / طرح ترافیک جدید
ترافیک سنگین در محور تهران-کرج
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز گفت: در آزادراه تهران - کرج محدوده‌های گرمدره و پل فردیس ترافیک سنگینی وجود دارد.
آمار متفاوت مدیران از لغو طرح ترافیک
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / محمد باقر نوبخت / تهران / طرح ترافیک / شورای شهر تهران / شهرداری / دولت / شورای شهرتهران / وزارت بهداشت / تاکسی‌های اینترنتی / اخبار حوادث
آمار متفاوت مدیران از لغو طرح ترافیک
طرح ترافیک در تهران لغو شد. مدیران شهری می گویند لغو طرح تاثیری در کاهش مسافر نداشته اما عضو شورا می گوید که مسافران کمتر شده اند.
طرح ترافیک جدید تهران در کرونا -ساعت ورود و خروج، خرید و جریمه
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
طرح ترافیک جدید تهران در کرونا -ساعت ورود و خروج، خرید و جریمه
سال 99 نخستین سالی بود که طرح ترافیک تهران با تأخیر چند ماهه به اجرا درآمد. این طرح که در بهمن ماه سال گذشته به تصویب رسید، قرار بود بعد از پایان تعطیلات نوروز مطابق روال هر ساله اجرایی شود اما شیوع ویروس کرونا باعث شد اجرای طرح به تعویق بیفتد. سرانجام زمان اجرا طرح ترافیک در تهران از 17 خرداد به اجرا درآمد. در ادامه مطلب به ساعت اجرای طرح ترافیک که در تهران به اجرا درآمده،اشاره شده است.
جزییات جدید اجرای طرح ترافیک در پایتخت
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ / اخبار حوادث / طرح ترافیک / وضعیت ترافیکی / طرح ترافیک جدید / ترافیک / تهران / شهید همت / شهرداری تهران / شهر تهران
جزییات جدید اجرای طرح ترافیک در پایتخت
شهرداری تهران جزییات جدید اجرای طرح ترافیک در پایتخت را اعلام کرد.
با طرح ترافیک کارمندان می‌توانند با خودرو شخصی به محل کار بروند؟
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ / تهران / پیروز حناچی / طرح ترافیک / طرح ترافیک جدید / طرح ترافیکی / کارمندان / کارمندان دولت / دولت / دولت روحانی
با طرح ترافیک کارمندان می‌توانند با خودرو شخصی به محل کار بروند؟
شهردار تهران گفت: تدابیری اندیشیده خواهد شد تا طرح ترافیک به گونه ای اجرا شود که برای کارمندانی که قصد حضور در محل کارشان را دارند مشکلی ایجاد نشود.
احتمال اجرای طرح ترافیک پس از شب‌های قدر
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ / وضعیت ترافیکی / شب قدر / طرح ترافیک / ترافیک / طرح ترافیک جدید / ویروس کرونا / اخبار حوادث
احتمال اجرای طرح ترافیک پس از شب‌های قدر
اجرای طرح ترافیک پایتخت امروز در جلسه فوق العاده شورای عالی ترافیک تهران بررسی شد و به احتمال زیاد طرح ترافیک پس از شب‌های قدر دوباره اجرایی می‌شود.
ترافیک فیروزکوه نیمه سنگین، اما روان است
۱۳۹۹/۰۲/۱۹ / فیروزکوه / امام رضا / استان تهران / وضعیت ترافیکی / طرح ترافیک / ترافیک / طرح ترافیک جدید / ترافیک سنگین / دماوند / اخبار حوادث
ترافیک فیروزکوه نیمه سنگین، اما روان است
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: ترافیک نیمه سنگین و روان در محورهای هراز و فیروزکوه را شاهد هستیم و تا اطلاع ثانوی یکسویه شدن محور هراز به تعویق افتاده است.
ببینید | طرح ترافیک جدید چگونه اجرا می شود؟
۱۳۹۹/۰۲/۱۱ / طرح ترافیک / مترو / ویروس کرونا
ببینید | طرح ترافیک جدید چگونه اجرا می شود؟
سید مناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران چگونگی اجرای طرح ترافیک جدید و چگونگی ارائه ماسک به مسافران مترو را اعلام کرد.
طرح ترافیک تهران تا اطلاع ثانوی لغو است
۱۳۹۹/۰۲/۰۶
طرح ترافیک تهران تا اطلاع ثانوی لغو است
معاون عمرانی استانداری تهران با اشاره به لغوطرح ترافیک در تهران گفت: محدودیت های طرح ترافیک و زوج و فرد تا اطلاع ثانوی برداشته شده است و طرح ترافیک جدید هم نداریم.
اعمال جریمه ١٠٠ هزار تومانی ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک منوط به اجرای طرح
۱۳۹۹/۰۱/۳۰ / طرح ترافیک / طرح ترافیک جدید / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / شهرداری تهران / معاونت حمل و نقل شهرداری تهران
اعمال جریمه ١٠٠ هزار تومانی ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک منوط به اجرای طرح
سرپرست معاونت حمل و نقل شهرداری تهران اعمال جریمه ۱۰۰هزار تومانی ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک را منوط به اجرای طرح‌های ترافیکی پس از موافقت ستاد ملی کرونا دانست.
تمدید مهلت ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران تا ٣١ فروردین
۱۳۹۹/۰۱/۲۰ / طرح ترافیک جدید / عمار سعیدیان فر
تمدید مهلت ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران تا ٣١ فروردین
ایلنا: مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح ترافیک، از تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تا پایان فروردین ماه خبر داد.
تشریح تخفیفات "طرح ترافیک" ۹۹ برای ساکنان محدوده
۱۳۹۹/۰۱/۱۵ / طرح ترافیک / طرح ترافیک جدید / شهرداری تهران / معاونت حمل و نقل شهرداری تهران
تشریح تخفیفات "طرح ترافیک" ۹۹ برای ساکنان محدوده
مدیر واحد ساماندهی طرح‌ها و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران جزییات تسهیلات جدید شهرداری تهران، برای تردد ساکنان محدوده طرح‌های ترافیکی در سال جاری را ارائه کرد.
مدیریت شهری در سال ۹۸: از طرح ترافیک جدید تا گسترش دموکراسی محله‌ای
۱۳۹۹/۰۱/۰۹ / شهرداری تهران / شورای شهر تهران / پیروز حناچی / طرح ترافیک
مدیریت شهری در سال ۹۸: از طرح ترافیک جدید تا گسترش دموکراسی محله‌ای
مدیریت شهری در سالی که گذشت تجارب جدیدی را پشت سرگذاشت. در سالی که مشکلات مالی، گریبان شهرداری را گرفته بود، مدیریت شهری به دنبال تغییرات نرم افزاری در شهر بود، تغییر در طرح ترافیک و تعمیق دموکراسی محلی با انتخابات شورایاریها، اصلی ترین مسایل شهر در سال ۹۸ بود.
۱۳۹۸/۱۲/۰۶
کارشناسی طرح کاهش آلودگی هوا برای تدوین طرح ترافیک جدید
معاون عمرانی استانداری تهران از کارشناسی و بررسی دقیق‌تر طرح کاهش آلودگی هوا و تدوین طرح ترافیک جدید مبتنی بر منافع شهروندان خبر داد. به گزارش همشهری، محمد تقی‌زاده در پایان نهمین جلسه شورای حمل‌ونقل و ترافیک استان تهران در تشریح مصوبات این جلسه گفت: در پی نارضایتی شهروندان از طرح کاهش آلودگی هوا در شهریور‌ماه امسال مطالبه شهرداری تهران درخصوص نحوه و جایگزینی اجرای این طرح اجرا شد و نهایتا مقرر شد شهرداری طرح جایگزین را تقدیم کند. وی افزود: مقرر بود شهرداری تهران با آسیب‌شناسی این طرح جایگزین مناسبی …
۱۳۹۸/۱۱/۲۰
بازطراحی طرح ترافیک
طرح ترافیک جدید که عمری 8 ماهه دارد در سال آینده با تغییراتی روبه‌رو است که یکی از آنها افزایش 21 درصدی نرخ پایه طرح ترافیک است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۳
رضایت تهرانی‌ها از سه‌شنبه‌های بدون خودرو
سیدمحمد فخار _ خبرنگار نتایـج جدیـدتریـن نظرسنجی از شهروندان تهرانی نشان می‌دهد از هر دو نفر، یک نفر از طرح سه‌شنبه‌های بدون خودرو راضی است. همچنین از هر 3نفر یکی از طرح ترافیک جدید ناراضی است. تابستان سال 96بود که نخستین نظرسنجی عمومی از شهروندان تهرانی درخصوص میزان دغدغه‌ها و مشکلاتی که در شهر با آن مواجهند به‌صورت گسترده انجام گرفت. نتایج این نظرسنجی نشان داد 2بحران «آلودگی هوا» و «ترافیک» در رأس مسائل حاد شهری تهران قرار دارد و باید مدیریت شهری برای رفع آن اقدامی عاجل و مؤثر داشته باشد. به …
۱۳۹۸/۱۱/۱۳
«ماه عسل» پلیس و شهرداری تهران
پس از انجام دو جراحی ترافیکی در شهر تهران در قالب تغییر در ضوابط طرح ترافیک و طرح زوج و فرد سابق در سال‌های 97 و 98، طی یک سال اخیر میان عوامل پلیس به‌عنوان مجری ضوابط ترافیکی و شهرداری تهران به‌عنوان تدوین‌گر ضوابط طرح ترافیک جدید، اختلاف نظر شدیدی به وجود آمد. این اختلاف نظر ماه به ماه شدیدتر می‌شد تا اینکه سرانجام حدود دو ماه قبل به اوج خود رسید و به استعفای معاون سابق حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران منجر شد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۱
طرح ترافیک جدید تهران باید به صورت آزمایشی اجرا می‌شد
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه طرح ترافیک شهر تهران باید بازنگری شود، گفت: این طرح باید به ضورت آزمایشی اجرایی می‌شد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / اعتیاد / سرقت / شورای شهر / مشکلات / طرح ترافیک
قرائت گزارش شورایاری محله باغ آذری در صحن شورا/طرح ترافیک جدید رمق تجاری منطقه را گرفته است
شورایاری محله باغ آذری گزارشی از مسائل و مشکلات این محله را در صحن شورای شهر قرائت کرد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۷
افزایش آلودگی هوا ارتباطی با حذف طرح زوج و فرد ندارد
استاندار تهران گفت: با بررسی‌های صورت گرفته هنوز ثابت نشده که حذف طرح زوج و فرد و اجرای طرح ترافیک جدید تهران در افزایش آلودگی هوا تاثیری داشته باشد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / کلمبیا / شهرداری تهران / شهرداری / الهام فخاری
طرح ترافیک جدید هیچ گره‌ای از آلودگی هوا و بارترافیکی تهران حل نکرده است
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت:طرح ترافیک جدید و برنامه‌هایی که معاونت حمل و نقل و ترافیک بر اجرایشان پافشاری می‌کرد گره‌ای از آلودگی هوای تهران و کاهش بار ترافیکی برنداشته است.
۱۳۹۸-۰۹-۰۹
رژیم ترافیکی جدید پایتخت نیازمند اصلاح
طرح ترافیک جدید از سال 96 کلید خورد و در چند مرحله اجرایی شد. مرحله پایانی آن در تیرماه سال جاری با حذف طرح زوج و فرد اجرایی شد. معاونت حمل و نقل شهرداری تهران در روزهای پایانی تابستان آماری از تاثیر طرح ترافیک جدید بر میزان ترافیک شهر ارایه کرد و گفت: ترافیک شهر با اجرای این طرح 35درصدکاهش یافته است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / شهردار تهران / طرح ترافیک جدید / بارش برف
واکنش حناچی به انتقاد پلیس نسبت به طرح ترافیک
شهردار تهران در واکنش به انتقاد پلیس به طرح ترافیک گفت: پلیس که تنها…
۱۳۹۸/۰۸/۲۹
۱۲ ایراد فرمانده انتظامی تهران بزرگ به طرح ترافیک
اوایل مهر ماه امسال بود که انتقاد‌های پلیس به طرح ترافیک جدید شدت گرفت. مسئولان راهور از ارسال نامه‌ای به شهرداری خبر دادند که در آن مشکلات طرح جایگزین زوج و فرد را تشریح و پیشنهادهایی نیز مطرح کردند؛ نامه‌ ای که حالا منتشر شده و بر اساس مفاد آن، انتظار می‌رود، تغییراتی در طرح ترافیک رقم بخورد؛ هرچند شواهد حکایت از چنین تصمیمی در شهرداری تهران و مجموعه مدیریت شهری ندارد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۷
جلودارزاده: طرح ترافیک جدید تهران موفق نبوده است
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که طرح ترافیک جدید تهران موفق نبوده، گفت: این طرح موجب آلودگی بیشتر شده است.
۱۳۹۸/۰۸/۲۴ / آلودگی هوا / شورای شهر تهران / طرح ترافیک
طرح ترافیک جدید؛ عامل کاهش تردد یا دلیل ترافیک و آلودگی هوا
ایلنا نوشت: عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از حضور معاون شهردار در صحن شورا برای پاسخ به ایرادات طرح ترافیک خبر داد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / شهرداری تهران / طرح ترافیک جدید / پیروز حناچی
شهردار تهران: دعوایی با پلیس نداریم
شهردار تهران درخصوص اختلاف نظر میان پلیس و شهرداری تهران درخصوص اجرای طرح ترافیک گفت:‌ دعوایی با پلیس نداریم.
۱۳۹۸/۰۸/۲۱
پورسیدآقایی خطاب به شورای شهر: طرح بهتری برای کاهش آلودگی هوا دارید ارائه کنید
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران نسبت به اظهارات اعضای شورای شهر تهران درباره تأثیر طرح ترافیک جدید شهر تهران در آلودگی هوا واکنش نشان داد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ / شهرداری تهران / طرح ترافیک جدید / سردار رحیمی
پاسخ شهرداری به نامه پلیس در مورد طرح ترافیک کارشناسی نبود
رئیس پلیس پایتخت پاسخ شهرداری به نامه پلیس در مورد طرح ترافیک جدید را غیرکارشناسی خواند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۰
خواهش رئیس پلیس پایتخت از قوه قضاییه/ سردار رحیمی: به موضوع ترافیک شهری ورود کنید
سردار رحیمی درباره جزئیات اجرای طرح ترافیک جدید و برگزاری نمایشگاه‌های پر مخاطب در شهر تهران توضیحاتی داد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۰
افزایش استفاده‌ از موتورسیکلت و کاهش مسافران مترو با اجرای "طرح ترافیک جدید"
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: با اجرای طرح ترافیک جدید شهر تهران، آمار استفاده‌کنندگان از مترو کاهش یافته و مردم را به سمت استفاده از موتورسیکلت سوق داده است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۲ / محمد علیخانی / شورای شهر تهران / طرح ترافیک
جزئیات نامه پلیس در خصوص طرح ترافیک جدید/افزایش موتورسواران در محدوده جدید
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا در خصوص نامه پلیس درباره طرح ترافیک جدید گفت:ایرادات پلیس همان هایی است که شورا پیشتر اعلام کرده بود و نشان می‌داد برای این طرح، کار کارشناسی نشده است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / حسین رحیمی / شورای شهر / سردار رحیمی / طرح ترافیک
پلیس نظرات مشورتی برای طرح ترافیک را اعلام کرده است
رئیس پلیس پایتخت گفت: پلیس نظرات مشورتی خود را در راستای بهبود طرح ترافیک جدید به شورا اعلام کرده و امیدواریم شورا یک طرفه عمل نکند.
۱۳۹۸-۰۷-۳۰
ترافیک و آلودگی هوا روی دور کاهش؛ اولین گزارش فصلی از نتایج اجرای طرح ترافیک جدید منتشر شد
کاهش آلودگی هوا و روان‌تر شدن ترافیک پایتخت در آغاز دومین‌ماه از پاییز، از موفقیت اجرای طرح ترافیک جدید در تهران حکایت دارد. طرح کنترل آلودگی هوای پایتخت که به طرح کاهش معروف شده، از ابتدای تابستان امسال جای خود را به طرح زوج و فرد داده است. حالا با گذشت 4‌ماه از پیاده‌سازی‌ این طرح کارشناسی که مصوبه شورای شهر و شورای ترافیک را هم به‌عنوان پشتوانه خود دارد، نکات مثبتی را از مهم‌ترین مشکلات شهر شاهد هستیم
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ / محسن پورسیدآقایی / طرح ترافیک جدید
کاهش ۱۴ درصدی تولید آلاینده‌ها با اجرای طرح ترافیک جدید
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از کاهش ۱۴ درصدی تولیدی آلاینده‌ها در محدوده‌ی اجرای طرح کاهش آلودگی هوا خبر داد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / قطع انگشت دست نوزاد / قانون حمایت از معلولان / طرح ترافیک جدید / آلودگی هوا / اربعین ۹۸ / روز جهانی عاری از خشونت / بسته اخبار اجتماعی ایسنا
از تکذیب ایدز در لردگان با سرنگ مشترک تا کاهش ساعت کاری معلولان
تکذیب ابتلای تعدادی از اهالی یک روستا به HIV به علت سرنگ آلوده،کاهش ۶۸ میلیاردی درآمد شهرداری با طرح ترافیک جدید، کاهش ساعت کاری معلولان شاغل و کارمندان دارای معلول در خانواده، واکنش وزیربهداشت به حادثه قطع انگشت دست نوزاد در یکی از بیمارستان‌ها، غیبت موجه دانش آموزان و معلمان زائر اربعین و تاثیر مثبت طرح ترافیک جدید بر کاهش آلودگی هوای پایتخت سرخط برخی اخبار امروز اداره اجتماعی ایسنا است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۰
گزارش تاثیر طرح ترافیک جدید بر آلودگی هوای پایتخت | غلظت‌ آلاینده منوکسیدکربن کم شد
همشهری آنلاین: مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به تاثیر مثبت طرح کاهش بر آلودگی هوای پایتخت، گفت: اجرای این طرح سبب شده است که غلظت‌ آلاینده گازی منوکسیدکربن در تهران کاهش پیدا کند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۰
واکنش معاون حناچی نسبت به درآمدزایی شهرداری با طرح ترافیک جدید |‌ پورسیدآقایی: درآمدمان کم شد
همشهری آنلاین: معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران در واکنش به برخی شائبه‌ها مبنی بر درآمد میلیاردی شهرداری از محل عوارض طرح‌های ترافیکی، گفت: برخی در صدد القای کلیدواژه «پولی کردن» هستند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / شورای شهر تهران / طرح آلودگی هوا / طرح ترافیک جدید تهران
احتمال لغو طرح پرحاشیه در تهران
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به اینکه اجرای طرح کاهش آلودگی هوا به اهداف خود نرسیده است،‌ گفت: تصمیم در مورد ادامه اجرای طرح بر عهده شورای عالی ترافیک تهران است.
۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / آتش‌نشانی / شورای شهر‌ / روز آتش نشانی / طرح ترافیک جدید
پیشنهاد راه‌اندازی موزه آتش‌نشانی در تهران
عضو شورای شهر تهران پیشنهاد داد که موزه آتش‌نشانی با همکاری وزارت کشور ایجاد شود.
۱۳۹۸/۰۷/۰۶ / پلیس راهور / سردار کمال هادیانفر / طرح ترافیک
نامه‌نگاری پلیس با حناچی برای اصلاح طرح ترافیک جدید تهران
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از درخواست رسمی پلیس برای اصلاح طرح ترافیکی «کاهش» در پایتخت خبر داد.
۱۳۹۸/۰۶/۲۹
احتمال تغییر در طرح ترافیک تهران / پلیس پیشنهاد خود را برای شهرداری ارسال کرد
طرح ترافیک جدید تهران که چند ماهی است در معابر پایتخت اجرایی شده، بارها مورد انتقاد پلیس قرار گرفته و از رییس پلیس راهور ناجا تا رییس پلیس تهران نقدهایی را به آن وارد کرده‌اند؛ انتقاداتی که در آخرین اظهارنظرها احتمال اعمال یکسری تغییر در این طرح را زیاد کرده است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۹
کاهش درآمد شهرداری از طرح ترافیک جدید/ اجرای طرح پارک حاشیه هوشمند
جانشین رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه درآمد شهرداری با اجرای طرح جدید ترافیک کاهش یافته است، گفت: بزودی پارک حاشیه‌ای هوشمند در مناطق مرکزی تهران اجرایی می‌شود.
۱۳۹۸/۰۵/۲۹ / شهرداری تهران / طرح ترافیک جدید / پلیس راهور
کاهش 14 تا 35 درصدی ترافیک تهران در تیر ماه
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از انتشار گزارش وضعیت ترافیکی مردادماه در روزهای آتی خبر داد و گفت: مجموع کل روزهای تیرماه جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد ترافیک در محدوده کنترل آلودگی هوا و خارج از رینگ حلقه اول و دوم، بسیار کاهش پیدا کرده است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۶ / پلیس راهور / پیروز حناچی / ترافیک تهران / سردار سید کمال هادیانفر / شهردار تهران
پاسخ حناچی به رئیس پلیس راهور ناجا
شهردار تهران در یادداشتی به اظهارات سردار هادیانفر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در خصوص اجرای طرح ترافیک جدید پاسخ داد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۵ / طرح ترافیک / شهرداری تهران / پلیس راهور
فیلم | انتقاد رئیس پلیس راهور ازشهرداری به خاطر طرح ترافیک
رئیس پلیس راهور ناجا درباره طرح ترافیک جدید گفت: اجرای طرح کاهش آلودگی بیشتر با هدف کسب درآمد توسط شهرداری تهران است نه کاهش آلودگی و ترافیک.
۱۳۹۸/۰۵/۰۹
ثبت تعداد ترددهای مجاز در سامانه تهران من 
با اجرای طرح ترافیک جدید هر خودرو سهمیه محدودی برای تردد رایگان در این محدوده دارد. رانندگان برای مدیریت این سهمیه باید از تعداد دقیق روزهایی که وارد این محدوده شده‌اند، باخبر باشند و این کار با سامانه تهران من ممکن شده است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۶ / عوارض شهرداری / طرح ترافیک جدید / جریمه رانندگی / محدوده طرح زوج و فرد
معاون شهرداری تهران: از بخشش جرایم رانندگی متخلفان طرح زوج‌یا فرد استقبال می‌کنیم
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران در واکنش به اظهارات اخیر فرماندار تهران مبنی بر حذف عوارض ورود به محدوده‌ی زوج یا فرد در سال 97 گفت: مدیریت شهری تهران در خصوص وضع عوارض مذکور وفق قانون اقدام کرده و اگر فرمانداری تهران مصوبه‌ای غیر از آنچه مطابق آن عمل شده در اختیار دارند، از آن بی‌اطلاع هستیم.
۱۳۹۸/۰۵/۰۶
تغییر جنس ترافیک در ماه دوم
اجرای نسخه دوم طرح ترافیک جدید تهران با حذف طرح زوج و فرد و تبدیل این محدوده به حلقه دوم طرح ترافیک در حالی وارد دومین ماه شده که به گفته رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت، پس از گذشت یک ماه وضعیت متفاوتی برای ترافیک در این محدوده در...
۱۳۹۸/۰۵/۰۱ / مترو / محسن پورسیدآقایی / اجرای طرح زوج و فرد / طرح ترافیک جدید
قطار مترو سرعت می‌گیرد؛ تکمیل خطوط ۶ و ۷ تا پایان سال
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: شب گذشته و در آخرین…
۱۳۹۸/۰۴/۲۹
سردار مهماندار: پلیس تهران از طرح ترافیک جدید عایدی ندارد
همشهری آنلاین: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، هر گونه منفعت یا برداشت اقتصادی از اجرای طرح ترافیک جدید را تکذیب کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۹ / محمدرضا مهماندار / پلیس راهور / طرح ترافیک
پلیس تهران از طرح جدید عایدی ندارد/ رییس پلیس راهور تهران شایعات را تکذیب کرد
سردار مهماندار هرگونه منفعت یا برداشت اقتصادی از اجرای طرح ترافیک جدید را تکذیب کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۷ / طرح ترافیک / ترافیک
شما نظر دهید/ طرح ترافیک جدید را چطور ارزیابی می‌کنید؟
طرح ترافیک جدید از روز اول تیرماه در پایتخت اجرایی شد،‌ حالا با گذشت ۲۵ از اجرای این طرح حرف و حدیث‌ها درباره آن همچنان زیاد است.
۱۳۹۸/۰۴/۲۳
افزایش اعتراضات مردمی به طرح ترافیک جدید
دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از افزایش اعتراض‌های مردمی به طرح ترافیک جدید خبر داد و گفت: متاسفانه حوزه حمل و نقل گرفتار پافشاری‌های شخصی و غیرکارشناسی شده است.
۱۳۹۸/۰۴/۲۲ / طرح ترافیک جدید / شهرداری تهران
نصب ۱۰۹ دوربین پلاک‌خوان در محدوده‌ طرح ترافیک جدید/ دریافت جریمه فرسودگی خودرو صحت ندارد
مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی شهرداری تهران به برخی ابهامات مطرح‌شده در طرح «کنترل آلودگی هوا» پاسخ داد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۹ / محسن پورسیدآقایی / شهرداری تهران / مترو / طرح ترافیک جدید
کمک ۱۸.۵ میلیاردی شهرداری به متروی تهران از محل عوارض طرح ترافیک
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت که در سال جاری ۱۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از محل عوارض حاصل از طرح ترافیک به متروی پایتخت کمک شده است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۸ / بسته اخبار اجتماعی ایسنا
تجهیز ۲ خیابان‌ تهران به مسیر دوچرخه/ ۵ فوتی به دلیل "تب کریمه کنگو" از ابتدای امسال
"درخواست پلیس از بدرقه‌کنندگان حجاج، افزایش ۲۹ درصدی «شهریه» مهدهای کودک تصویب شد، حل مشکل مدارس پلمب‌شده تهران با مذاکره استاندار و رییس بنیاد شهید، استقرار پنجمین معاینه فنی سیار تهران در میدان امام خمینی، ۵ فوتی به دلیل "تب کریمه کنگو" از ابتدای امسال، تجهیز خیابان‌های "حافظ" و "کریمخان" به مسیر دوچرخه و طرح ترافیک جدید کاسبکارانه نیست" از مهم‌ترین عناوین خبریِ اداره اجتماعی ایسنا در روز سه‌شنبه هستند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •