چهارشنبه, ۱۲ آذر, ۱۳۹۹ / 2 December, 2020
علی شریفی
رقابت تنگاتنگ اکسین، پدافند و ایذه برای سرگروهی
۳ روز قبل / سید مجتبی حسینی / لیگ کشتی آزاد و فرنگی / فدراسیون کشتی / علی شریفی
رقابت تنگاتنگ اکسین، پدافند و ایذه برای سرگروهی
تهران- ایرنا- سه تیم سینا صنعت ایذه، فولاد اکسین خوزستان و رعد پدافند هوایی در دور برگشت گروه الف لیگ برتر کشتی فرنگی برای صعود و سرگروهی رقابت دارند.
لیگ برتر کشتی فرنگی؛ پیروزی فولاد اکسین و رعد پدافند در مسابقات نخست
۳ روز قبل / سید مجتبی حسینی / سعید حسین پور / لیگ کشتی آزاد و فرنگی / علی شریفی
لیگ برتر کشتی فرنگی؛ پیروزی فولاد اکسین و رعد پدافند در مسابقات نخست
تهران _ ایرنا _ تیم‌های فولاد اکسین خوزستان و رعد پدافند ارتش در دور برگشت رقابت‌های گروه الف لیگ برتر کشتی فرنگی مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.
۱۳۹۹/۰۸/۱۸
حذف واردات سلول‌های بنیادی
مراسم انعقاد توافقنامه سرمایه‌گذاری هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد و شرکت پردیس ژن، تفاهمنامه دانشگاه خاتم و پارک فناوری پردیس و رونمایی از بهره‌برداری 1000 نتیجه تست HLA)  HR) بعدازظهر روز چهارشنبه 14 آبان ماه 1399 برگزار شد.   به گزارش خبرنگار اقتصادی اعتماد، این مراسم با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور، مهدی شادنوش رییس اداره پیوند و بیماری‌های خاص وزارت بهداشت، مجید قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد، امیرحسین ابنا مدیرعامل شرکت پردیس ژن، سجاد مخبر مدیرعامل هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد، علی شریفی زارچی مدیر ارشد فناوری شرکت پردیس‌ ژن و جمعی از مدیران و فعالان حوزه سلامت کشور برگزار شد.  طی توافقنامه منعقدشده، هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد …
کشف ۳ هزار دلار تقلبی در تهران
۱۳۹۹/۰۸/۰۸ / پلیس آگاهی تهران / علی شریفی / قاچاق
کشف ۳ هزار دلار تقلبی در تهران
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران از دستگیری ۳ فروشنده دلارهای تقلبی و کشف ۳ هزار دلار تقلبی خبر داد.
خواستگارنما دستگیر شد/ اخاذی از دختران مجرد پولدار
۱۳۹۹/۰۷/۱۵ / خواستگار قلابی / کلاه برداری
خواستگارنما دستگیر شد/ اخاذی از دختران مجرد پولدار
به گزارش مهر، سرهنگ کارآگاه سید علی شریفی گفت: نوزدهم مرداد ماه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ خبر یک فقره سرقت منزل به کلانتری ۱۲۲ دربند اعلام شد که با حضور مأموران و ثبت شکایت شاکی، پرونده اولیه تشکیل و برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع شد.
درگیر جوسازی‌ها نشوید!
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
درگیر جوسازی‌ها نشوید!
محمدعلی شریفی نیا کارشناس و کارگزار بورس ایران در گفتگو با بازار از سهامداران بازار سرمایه خواست تا درگیر بازی‌ها و جوسازی‌های گروهی از فعالان بازار سرمایه نشوند و از خرید سهام‌های غیر بنیادی خودداری کنند زیرا این سهام‌ها پس از اصلاح ارزش خود را از دست می‌دهند اما سهام‌های بنیادی همچنان با ارزش خواهند بود.
بازار سرمایه برنده بازی نوسان دلار
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
بازار سرمایه برنده بازی نوسان دلار
محمدعلی شریفی نیا کارشناس و کارگزار بورس ایران در گفتگو با بازار، دلار و ارز را بازاری موازی با بازار سرمایه دانست و گفت: طبیعی است هر چه قیمت در بازارهای موازی پایین‌تر و یا پر نوسان‌تر باشد رونق در بازار بورس بیشتر خواهد بود و نمونه این اتفاق را در طول ماه‌های گذشته دیدیم که رخ داد.
آیا راه اندازی بورس املاک به سود بازار سرمایه است؟
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
آیا راه اندازی بورس املاک به سود بازار سرمایه است؟
محمدعلی شریفی نیا کارشناس و کارگزار بورس ایران در گفتگو بازار، بورس املاک و مستغلات را بخشی از بازار سرمایه دانست و گفت: این تفکر که راه اندازی بورس املاک و مستغلات به بازار سرمایه آسیب می‌زند اشتباه است چون این بورس بخشی از بازار سرمایه است و نه رقیب آن. شریفی نیا همچنین تاکید کرد شاید بتوان بوسیله سرمایه که توسط بورس املاک وارد بازار بورس می‌شود، حباب بازار سرمایه را نیز کنترل کرد.
حباب سازی سهام‌های کوچک در بورس
۱۳۹۹/۰۶/۱۶
حباب سازی سهام‌های کوچک در بورس
محمدعلی شریفی نیا کارشناس و کارگزار بورس ایران در گفتگو با بازار، تمام بازار سرمایه درگیر حباب قیمتی ندانست و گفت: سهام‌های غیر بنیادی و برخی سهام‌های کوچک درگیر قیمت گذاری حبابی شده‌اند و در سهام‌های بزرگ هنوز حبابی دیده نمی‌شود از این روی نمی‌توان گفت تمام بازار سرمایه درگیر حباب قیمتی شده است.
آیا بورس تحت تاثیر عوامل خارجی است؟
۱۳۹۹/۰۶/۱۵
آیا بورس تحت تاثیر عوامل خارجی است؟
محمدعلی شریفی نیا کارشناس و کارگزار بورس ایران در گفتگو با بازار، بازارهای موازی مانند مسکن، ارز و طلا را جز عوامل خارجی عنوان کرد که بر بازار بورس تاثیر می‌گذارند. شریفی نیا تاکید کرد خبر وضع مالیات بر خانه‌های خالی، به هم ریختگی بازار ارز و طلا و همچنین کاهش سودهای بانکی شرایطی را بوجود آورد که بازار بورس در این شرایط رونق گرفت.
بازار دستوری سوء تفاهم است
۱۳۹۹/۰۶/۱۴
بازار دستوری سوء تفاهم است
محمدعلی شریفی نیا کارشناس و کارگزار بورس ایران در گفتگو با بازار، اعتقاد به دستوری بودن بازار سرمایه را تفکری اشتباه دانست و گفت: دولت نیز وظایفی بر عهده دارد که برای اجرای آن وظایف برنامه ریزی می‌کند و این برنامه‌ها را اجرا می‌کند اما این به معنای دستوری کردن بازار نیست.
بازار سرمایه در حال اصلاح است؛ صبوری کنید
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / تحلیل روزانه بورس / ریزش بورس / سقوط بورس / فردین آقابزرگی / همایون دارابی / محمدعلی شریفی نیا
بازار سرمایه در حال اصلاح است؛ صبوری کنید
نظر کارشناسان این است که بازار در حال اصلاح است و اگر دلایلی مانند افزایش نرخ بهره، سهام عدالت و از این دست موارد هم نبود بازار اصلاح خود را داشت.
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ / زنان پرستار نما / کلاهبرداری
دستگیری زنان پرستار نما در شمال تهران
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ سید علی شریفی رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران گفت: یکم تیرماه پرونده‌ای با موضوع سرقت منزل به همراه خانمی به نام ناهید ۳۵ ساله به دستور مقام قضایی برای رسیدگی تخصصی از کلانتری ۱۲۲ دربند تحویل پایگاه یکم پلیس آگاهی شد و محتویات پرونده حکایت از آن داشت که متهم به عنوان پرستار برای شاکی کار می‌کرده که به اتهام سرقت از شاکی دستگیر شده است.
۱۳۹۹/۰۵/۲۴
کلاهبرداری ۱۳۰ میلیاردی در تهران لو رفت
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران از دستگیری کلاهبرداری که با سند جعلی قصد فروش زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع به ارزش ۱۳۰ میلیارد ریال را داشت خبر داد.به گزارش مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کارآگاه سید علی شریفی در‫این‫باره اظهار کرد: هشتم مرداد ماه پرونده‌ای با موضوع جعل و کلاهبرداری و دستگیری یک متهم به نام بهرام ۴۹ ساله برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع شد.وی افزود: محتویات پرونده حاکی از آن بود متهم با جعل سند مالکیت شش دانگ یک زمین به مساحت تقریبی ۴۰۰ متر مربع واقع در شمال تهران و کارت ملی اش، خود را مالک زمین معرفی کرده و قصد فروش زمین را داشته است که با متوجه شدن مشاور املاک، بهرام دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل می شود.رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تصریح کرد: بهرام ضمن اعتراف به جعل …
قرارداد کشتی‌گیران و کادر فنی فولاد اُکسین اهواز ثبت شد
۱۳۹۹/۰۵/۱۸ / کشتی فرنگی / امین کاویانی‌ نژاد / رامین طاهری / علی شریفی
قرارداد کشتی‌گیران و کادر فنی فولاد اُکسین اهواز ثبت شد
تهران- ایرنا- تیم کشتی فرنگی «فولاد اُکسین» اهواز قرارداد مربیان و کشتی‌گیران این باشگاه برای حضور در لیگ برتر این رشته را ثبت کرد.
رشد سهام شناور آزاد شرکت ها، عاملی برای تعادل تقاضا
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / محمدعلی شریفی نیا / سهام شناورآزاد / بازار سرمایه
رشد سهام شناور آزاد شرکت ها، عاملی برای تعادل تقاضا
شریفی نیا، مدیرعامل کارگزاری مبین سرمایه با بیان اینکه تقاضای فعلی در بازار سرمایه نیاز به متعادل شدن دارد، اظهار داشت: مصوبه افزایش میزان سهام شناور آزاد شرکت های دولتی، یک گزینه برای این کار محسوب می شود.
۱۳۹۹/۰۲/۰۷
بازداشت دزدان دفتر فیلم‌سازی در سعادت‌آباد تهران
دزدان یک دفتر فیلم‌سازی در منطقه سعادت‌آباد در عملیات پلسی دستگیر شدند. سرهنگ کارآگاه سیدعلی شریفی، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت گفت: ساعت 4 بعد از ظهر 9 فروردین سال جاری شخصی با تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 ماموران کلانتری 163 ولنجک را در جریان وقوع سرقت از موسسه فیلم‌سازی خود قرار می‌دهد که پس از حضور ماموران پرونده اولیه تشکیل و برای رسیدگی تخصصی به پایگاه یکم پلیس آگاهی ارجاع می‌شود .وی افزود: شاکی با حضور در پایگاه یکم اظهار کرد: «ساعت 20:30 شامگاه 7 فروردین از دفتر کارم واقع در سعادت‌آباد خارج و دو روز بعد پس از مراجعه به محل کارم متوجه شدم دفتر شرکت به هم ریخته و برخی اموال موسسه از قبیل: 3 عدد پاور بانک، وسایل فیلم‌برداری ازجمله 2 دستگاه دوربین فیلم‌برداری حرفه‌ای، دستگاه تصفیه …
۱۳۹۹/۰۲/۰۷
سرقت یک میلیاردی کارگر جوان از خانه زن تنها
نسترن 20 ساله که کارگر خانه یک زن تنها در خیابان فرشته بود در طول مدت زمان 3 سال دست به سرقت یک میلیارد تومانی زد. سرهنگ کارآگاه سیدعلی شریفی، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت، گفت: 17 فروردین‌ماه پرونده‌ای مبنی بر سرقت منزل یکی از شهروندان برای رسیدگی تخصصی توسط کلانتری 101 تجریش به پایگاه یکم پلیس آگاهی ارجاع شد . وی افزود: شاکی اظهار کرد: «من به اتفاق مادرم در خیابان فرشته زندگی می‌کنیم. مدت‌ها بود که در منزل‌مان اموال با ارزشی از قبیل: طلاجات، دلار و ظروف نقره، ساعت مچی طلا و وجه نقد گم می‌شد و با بررسی صورتحساب مادرم مشخص شد از سال 96 حدود پنج میلیارد ریال به دفعات به حساب افراد مختلف واریز شده است. همزمان کارگر منزل‌مان به نام نسرین که حدود 20 سال در منزل ما کارگری می‌کرد بدون هیچ دلیلی …
شناسایی تمام افراد نزدیک به بیمار کرونایی از طریق بلوتوث
۱۳۹۹/۰۲/۰۶
شناسایی تمام افراد نزدیک به بیمار کرونایی از طریق بلوتوث
علی شریفی، مدیر اپلیکیشن ماسک گفت: از طریق بلوتوث افراد نزدیک به کسی را که تست کرونایش مثبت شده است، شناسایی کرده و به آنان اطلاع‌رسانی می‌کنیم.
سامانه ماسک راهی برای مهار کرونا است
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ / ماسک / امیر ناظمی / ویروس کرونا / صندوق نوآوری و شکوفایی / سازمان فناوری اطلاعات / دانشگاه صنعتی شریف / علی وحدت / محمد فتوحی / علی شریفی / ستاد ملی مقابله با کرونا
سامانه ماسک راهی برای مهار کرونا است
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه صنعتی شریف گفت: سامانه ماسک با قابلیت‌های بسیار راهی برای مهار کرونا است و دستگاه‌های دیگر با ارائه داده‌ و حفظ محرمانگی می‌توانند از این طرح و اجرای آن حمایت کنند.
اپلیکیشن ایرانی محله‌های کرونایی را مشخص می‌کند/ پیش‌بینی خطر ابتلا با ثبت ۱۱ علامت
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ / علی شریفی / دانشگاه صنعتی شریف / اپلیکیشن / ویروس کرونا / وزارت بهداشت / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری / صندوق نوآوری و شکوفایی
اپلیکیشن ایرانی محله‌های کرونایی را مشخص می‌کند/ پیش‌بینی خطر ابتلا با ثبت ۱۱ علامت
محققان دانشگاه صنعتی شریف اپلیکیشنی برای حفظ سلامتی و جلوگیری از ابتلا به کرونا طراحی کرده‌اند که اکنون بیش از یک میلیون کاربر دارد و برخی کشورها متقاضی استفاده از آن هستند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / رادیو اربعین / علی شریفی / پلیس گذرنامه / اربعین 98
نیم میلیون برگ تردد برای زائران اربعین صادر شده است
رئیس پلیس گذرنامه ناجا، با بیان اینکه امسال طی رایزنی های صورت گرفته زائران از امکان برگ تردد در کنار گذرنامه می توانند استفاده کنند، گفت: تا امروز نیم میلیون برگ تردد صادر شده است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۵ / آسیب شناسی / علی شریفی / کنکور۹۸
آسیب‌شناسی‌کنکور۹۸بامحوریت‌نقش‌آموزش‌وپرورش
کنکور ۹۸ و مشکلاتی که در ارتباط با آن مانند بر هم خوردن تعادل میان رشته ها، انتخاب رشته، موضوعات مربوط به برخورداری از امکانات اقتصادی و تحصیلی و تاثیر آن در قبولی کنکور به وجود آورده بحث های متنوع و متضادی را در میان افراد مختلف جامعه شکل داده است . در این گزارش به آسیب شناسی این مشکلات و بررسی این شرایط در گفت و گو با چهار نخبه کنکور سراسری امسال پرداخته شده است.
۱۳۹۸/۰۶/۱۰ / آموزش و پرورش / سونامی / علی شریفی / کنکور۹۸
گرایش بی‌سابقه داوطلبان به رشته تجربی، سونامی نظام آموزشی
تهران- ایرنا- علی شریفی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف ضمن ابراز نگرانی از گرایش بی سابقه داوطلبان به رشته تجربی آن را به یک سونامی تشبیه کرد و افزود: اگر فرض کنیم این روند با همین شیب و تندی ادامه پیدا کند در سال‌های آتی شاهد این هستیم که حجم عمده استعدادها به طرف رشته تجربی رفته و از آن طرف تعداد افرادی که در رشته مورد علاقه خود تحصیل نمی کنند، افزایش خواهد یافت.
۱۳۹۸/۰۴/۱۹
خادمیاران رضوی به قله دماوند صعود کردند
شفقنا- مسئول کانون خادمیاری ورزشی نمایندگی آستان قدس رضوی در قم گفت: خادمیاران کوهنورد دفتر آستان قدس رضوی در قم به مناسبت دهه کرامت به قله دماوند صعود کردند. علی شریفیان مهر در گفتگو با خبرنگار شفقنا، با اشاره به صعود خادمیاران به قله دماوند در دهه مبارک کرامت ابراز داشت: در ایام میلاد کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) […]
۱۳۹۸/۰۲/۰۵
ایست قلبی باعث مرگ فوتبالیست بوکانی شد
مهاباد - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان بوکان گفت: «علی شریفی»، یکی از ورزشکاران رشته فوتبال این شهرستان هنگام تمرین در استادیوم خاتم الانبیا و بر اثر ایست قلبی جان خود را از دست داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •