دوشنبه, ۲۹ دی, ۱۳۹۹ / 18 January, 2021
علی ولی پور
۱۳۹۹/۰۹/۲۳
تاسیس شرکت‌های صوری برای فرار از پرداخت مالیات
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری ۲ کلاهبردار خبر داد که برای فرار از پرداخت مالیات، شرکت‌های صوری تاسیس کرده بودند.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: بیست و پنجم مرداد ماه امسال شهروندی با در اختیار داشتن شکوائیه‌ای با موضوع فرار مالیاتی به پلیس امنیت اقتصادی مراجعه و اظهار کرد، بدون اینکه خرید و فروشی داشته باشد با نام وی مقدار فراوانی کالا توسط افراد ناشناسی خریداری و سپس فروخته شده و اکنون اداره مالیات طی ارسال نامه‌ای، خواستار مطالبه مالیات معامله‌های انجام شده است. وی بیان کرد: تیمی از کارآگاهان، بررسی موضوع را بر عهده گرفتند و مشخص شد، شاکی در مقطعی از زمان به علت مشکلات مالی، مدارک هویتی خود را در اختیار یکی از …
۱۳۹۹/۰۸/۰۲ / دستگیری دلالان ارز / دستگیری دلالان سکه و ارز
دستگیری ۱۰۰ نفر از دلالان ارزی در تهران/ ورود پلیس به معاملات کاغذی «طلای آب شده»
سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت با اشاره به اشراف اطلاعاتی این پلیس و رصد التهابات بازار سکه و ارز اشاره و اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که پلیس امنیت اقتصادی پیگیری می‌کند بحث دلالان ارزی است.
۱۳۹۹/۰۷/۳۰
دستگیری ۴ دلال بزرگ ارز در فضای مجازی
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری ۴ دلال بزرگ ارز در فضای مجازی خبر داد و گفت: متهمان با خریدوفروش ارز غیرقانونی موجب نوسانات قیمت بازار ارز و سیر صعودی قیمت‌ها شده بودند. به گزارش ایلنا، سرهنگ علی ولی پور گودرزی اظهار کرد: در بررسی به‌عمل‌آمده مشخص شد این گروه‌ها با تأسیس اتاق‌هایی در فضای مجازی در حوزه معاملات فردایی و کاغذی طلای آب‌شده و نرخ دهی بازار فعالیت دارند.
کشف بیش از ۳ میلیارد ریال فرآورده نفتی قاچاق در پایتخت
۱۳۹۹/۰۷/۲۴ / علی ولی پور / نیروی انتظامی / قاچاق سوخت
کشف بیش از ۳ میلیارد ریال فرآورده نفتی قاچاق در پایتخت
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف ۵۰ هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در جنوب پایتخت خبر داد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / احتکار لوازم خانگی / ستاد مبارزه با قاچاق کالا
کشف ۱۲ میلیارد لوازم خانگی قاچاق در مرکز تهران
به گزارش ایسنا سرهنگ علی ولی پور گودرزی اظهارکرد: اوایل هفته جاری ماموران پلیس امنیت اقتصادی در رصد های اطلاعاتی دریافتند فردی مقادیر زیادی لوازم خانگی قاچاق در انبار یک مجتمع تجاری در مرکز تهران دپو کرده است.
۱۳۹۹/۰۵/۰۲
دستگیری ۳۰ نفر از عناصر کلیدی و سرشبکه دلالان ارزی در پایتخت
ولی پور از دستگیری ۳۰ نفر از عناصر کلیدی و سرشبکه دلالان ارزی و عاملان اصلی گرانی ارز در عملیات کارآگاهان پلیس خبر داد.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ علی ولی پور، رئیس پلیس امنیت اقتصادی اظهارکرد: به دنبال نابسامانی بازار ارز و به تبع آن بروز نوسانات و افزایش قیمت ارز در روزهای اخیر، تعدادی از اخلالگران و دلالان ارزی که در برخی از مناطق شهر تهران با پوشش‌های مختلف به صورت غیرقانونی خرید و فروش ارز می‌کردند، شناسایی و در یک عملیات هماهنگ و منسجم با هماهنگی مرجع قضایی دستگیر شدند. وی تصریح کرد: با توجه به اینکه برابر مصوبه شورای امنیت کشور و بر اساس تصمیم شورای عالی هماهنگی اقتصادی، خرید و فروش هر گونه ارز در خارج از بانک‌های عامل و صرافی‌های مجاز ممنوع است، در همین راستا عملیات مبارزه با …
کشف ۴۵۰ میلیاردی ون برلیانس‌های احتکاری 
۱۳۹۹/۰۴/۲۶ / علی ولی پور / احتکار / نیروی انتظامی
کشف ۴۵۰ میلیاردی ون برلیانس‌های احتکاری 
رئیس پلیس امنیت اقتصادی از کشف ۹۲ دستگاه خودرو سواری ون برلیانس صفر کیلومتر، بدون پلاک به ارزش ۴۵۰ میلیارد ریال در جنوب پایتخت خبر داد.
دستگیری ۳ زمین‌خوار در تهران
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ / سرهنگ علی ولی پور
دستگیری ۳ زمین‌خوار در تهران
ایلنا: رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از بازگرداندن ۸۰۰۰ متر مربع از زمین‌های اراضی دولتی از سه زمین خوار خبر داد.
۱۳۹۸/۰۱/۲۹
دستگیری عامل جنایت دریاچه چیتگر
سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی تهران بزرگ ، از دستگیری عامل جنایت دریاچه چیتگر تهران پیش از فرار وی از کشور خبر داد .
 •  •  •  •  •  •  •  •  •