جمعه, ۷ آذر, ۱۳۹۹ / 27 November, 2020
قطع انگشت نوزاد
۱۳۹۸/۰۷/۱۱
قطع انگشت نوزاد متولد شده توسط پرستار +ویدئو
ماجرای قطع شدن انگشت کوچک دست یک نوزاد تازه متولد شده توسط پرستار در بیمارستانی در شهریار بازتاب گسترده‌ای در ایران داشته داست.
۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / سعید نمکی / قطع انگشت نوزاد / وزیر بهداشت
واکنش نمکی به قطع انگشت نوزاد در یک بیمارستان
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در واکنش به ماجرای قطع انگشت دست نوزادی در یکی از بیمارستان‌های غیردولتی شهریار اظهار کرد: برای پیگیری این ماجرا تیمی تعیین شده است و به محض ارائه گزارش، در صورت وقوع قصور با عامل مربوطه برخورد می‌کنیم.
۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / علی نوبخت / قطع انگشت نوزاد
نامه نوبخت به ظفرقندی برای پیگیری قطع انگشت دست یک نوزاد
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در نامه‌ای به رئیس سازمان نظام پزشکی خواستار بررسی موضوع قطع انگشت یک نوزاد در یکی از بیمارستان‌های شهریار در محاکم انتظامی مربوطه شد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۸
دادستان شهریار: مدعی العموم پیگیر پرونده قطع انگشت نوزاد شهریاری است
حمید عسگری پور در خصوص پرونده قطع انگشت نوزادی در بیمارستان شهریار گفت: هدف ما درمان این نوزاد است تا انگشت نوزاد به حالت اولیه برگردد و اگر نیاز به پیوند باشد انجام شود.
۱۳۹۸/۰۷/۰۷
خداحافظی با فک‌های خزری در ایران/ افزایش هزینه‌های امدادرسانی به دلیل «ترافیک»/ اعلان قرمز برای «مرجان‌ شیخ‌الاسلامی» و «روح‌الله زم»/ پذیرش ۷۰ درصد دانشجویان دندانپزشکی بر مبنای سهمیه‌ ارتباطی به سازمان …
ایلنا: خداحافظی با فک‌های خزری در ایران، افزایش هزینه‌های امدادرسانی به دلیل «ترافیک»، اعلان قرمز برای «مرجان‌ شیخ‌الاسلامی» و «روح‌الله زم»، پذیرش ۷۰ درصد دانشجویان دندانپزشکی بر مبنای سهمیه‌ ارتباطی به سازمان سنجش ندارد، «رشد عمودی شهر» باید کنترل و مدیریت شود، واکنش معاون شهردار به انتقاد پلیس درخصوص طرح ترافیک، ورود تیم بازرسی و نظارت وزارت بهداشت به ماجرای تلخ قطع انگشت نوزاد تازه متولدشده در بیمارستان، از جمله عناوین مهم‌ترین اخبار امروز ایلنا بود.
۱۳۹۸/۰۷/۰۷
ورود تیم بازرسی و نظارت وزارت بهداشت به ماجرای تلخ قطع انگشت نوزاد تازه متولدشده در بیمارستان
تیم بازرسی و نظارت وزارت بهداشت به ماجرای تلخ قطع انگشت نوزاد تازه متولد شده در بیمارستانی در شهریار ورود کرد.
 •  •  •  •