یکشنبه, ۹ آذر, ۱۳۹۹ / 29 November, 2020
لواط
جرایم منافی عفت از زنا و لواط تا مساحقه و تفخیذ
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / جرایم منافی عفت / زنا / لواط / مساحقه
جرایم منافی عفت از زنا و لواط تا مساحقه و تفخیذ
حوزه نقض مسائل خلاف عمومی مواردی چون اشاعه فحشاء و منکرات، تحریک، تشویق، ترغیب، تهدید یا دعوت به فساد و فحشاء و ارتکاب جرایم منافی عفت یا انحرافات جنسی، انتشار، توزیع و معامله محتوای خلاف عفت عمومی (مبتذل و مستهجن) و... را در برمی‌گیرد و مدعی‌العموم می‌تواند در جرائم خلاف عفت عمومی شخصا براساس قانون مجازات اسلامی به این دست از جرائم ورود کند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
یادداشت‌های اعتمادالسلطنه، سه‌شنبه ۲۴ اسفند ۱۲۶۵: تصنیف الواط تهران برای ناصرالدین‌شاه
عصر آقازاده دیدن آمده بود. تصنیف الواط طهران [را] به جهت مراجعت شاه می‌خواند [که] فرد اولش این است: برف زیاد لوشان پُلش خراب کرده خرج گزاف گیلان دل شاه را آب کرده!
۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / مالزی / انور ابراهیم / ماهاتیر محمد
روابط جنسی، بازی تکراری احزاب سیاسی مالزی
عبدالرضا عالمی در یادداشتی برای دیپلماسی ایرانی می نویسد: به گزارش رسانه های مالزی، “انور ابراهیم” نماینده مجلس مالزی که از وی به عنوان نخست وزیر آینده مالزی نیز یاد می شود، ناچار است در برابر رسانه ها تصمیمات استراتژیک اتخاذ کند، زیرا برای بار دوم به لواط و آزار جنسی متهم شده است.
۱۳۹۸/۰۶/۱۴
جان کری، سیاستمدار سخت جان
در کل آدم باید خیلی سخت‌جان باشد که از این همه مصیبت بگذرد و بعد هفتاد و خرده‌ای سال مهم‌ترین چهره‌ سیاسی حزب دموکرات باشد و حتی بخت نامزدی برای رقابت‌های ریاست‌جمهوری آمریکا در سال 2020 را داشته باشد. فکرش را بکنید: جان کری با آن کودکی ناگوار که یک بند در سفر بوده و او را به مدرسه‌ شبانه‌روزی می‌فرستاده‌اند که شرش را بکنند (حالا گیرم سوئیس! با باقی برادر و خواهرهایش هم همین معامله را کرده‌اند) و بعدش هم که در آمده و افتاده دانشگاه و چهار سال به الواطی مطلق (خودش گفته. کتاب را بخوانید و محظوظ شوید!) که سرش به سنگ خورده و خواسته مثلا خودش را آدم کند و برده انداخته دم گلوله توی مرداب‌های ویتنام.
۱۳۹۸/۰۶/۰۶
بوریس جانسون در نقش مصدق ۶۶ سال پیش! / امروز هم ۲۸ مرداد لندن خواهد شد؛ اگر ملکه نصف شب با توپ و تانک به سراغ جانسون برود!
در عرف پارلمانی نیز اقدام مصدق در درخواست انحلال مجلس دقیقا مشابه اقدام امروز بوریس جانسون در انحلال پارلمان بریتانیا بود و مشخص است که هیچ‌کدام کودتا نیستند ولی اگر امشب نصف شب ملکه الیزابت با توپ و تانک سراغ بوریس جانسون برود و وزرای او را دستگیر ساخته و خودش نیز بعد از شکست اولیه به فرانسه‌ای، ایتالیایی جایی فرار نماید و بعد از سه روز با حمایت الواط لندن به قدرت برگردد، بی‌تردید تمام دنیا خبر کودتا در لندن را مخابره خواهند کرد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۲
25سال زندان و 1110ضربه شلاق برای مردی که 7دختر و 2پسر خردسال را آزار داد
با اعتراف‌های این مرد، پرونده به صورت خارج از نوبت برای رسیدگی به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و شیطان موجوگندمی به اتهام ۹ بار آدم‌ربایی و غصب عنوان مأمور مبارزه با مواد مخدر، هفت بار زنا و دوبار لواط پای میز محاکمه ایستاد
۱۳۹۸/۰۴/۱۸ / لواط / تفخیذ / آزار جنسی
مجازات لواط و تفخیذ چیست و از چه طریق قابل اثبات است؟
لواط به معنای داخل کردن آلت تناسلی مرد به مقدار ختنه گاه و یا بیشتر در مقعد مردی دیگر است. در واقع به آمیزش و نزدیکی مرد با مرد جهت رفع غریزه جنسی لواط گفته می‌شود که نام آن از قوم لوط گرفته شده است.
۱۳۹۸/۰۱/۱۸ / محمد علی شاه / قاجار / دیابت
مرگ دیابتی ششمین‌ شاه قاجار
از مجالست اخیار و ابرار منصرف و از تکمیل علوم و کمالات منحرف، با اشخاص رذل جلیس، با ناکسان انیس، مردمان پست و شریر و اوباش و الواط را طرف وثوق و اعتماد خویش قرار داد و به کارهای زشت عادی شد...
۱۳۹۷/۱۲/۱۳
انتقاد یک منتقد از دیالوگ یک‌شنبه‌شب سریال «لحظه‌های گرگ و میش»
فارس نوشت: محمدتقی فهیم در مطلبی درباره سریال «لحظه‌های گرگ و میش» گفت: «آقای اسعدیان کلماتی در دهان آدم‌های قصه‌اش گذاشته که تعجب‌آور است. مثلا حنانه در گفتگو با یاسمن که هر دو دکتر هستند، می‌گوید: «فردا بریم کوه.. مگه به ما نیامده که یک روز بریم الواطی! ولگردی!» آقای اسعدیان عزیز، لااقل نگاهی به فرهنگ لغات می‌انداختی برادر من! در همه لغتنامه‌ها نوشته‌اند که عیاشی، هرزگی، فسق و فجور، بی‌سروپا، الدنگ.»
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •