پنجشنبه, ۱ خرداد, ۱۳۹۹ / 21 May, 2020
ماه رمضان
۱ ساعت قبل
نکاتی در باب عید فطر
درباره عید فطر و معنای آن  می‌توان به چهار نکته اشاره کرد :  نکته اول این است که فطر از ریشه فَطَرَ است و فطر به معنای خلق است. عید فطر به معنای بازگشت به فطرت اولیه انسان یعنی فطرت حق‌طلبی، عدالت طلبی و خداشناسی است. عید فطر باید روزی باشد که انسان به آن فطرت اولیه پاک الهی خود، یعنی به سمت عدالت و  به سمت حقیقت با ر دیگر بازگردد. نکته دوم این است که خود عید از ریشه عود است. عود به معنای بازگشت و اعاده و عود هم از یک ریشه‌اند. عید به معنای بازگشت انسان، یعنی بازگشت از گناهان، معاصی و خطاها به سمت حقیقت و درستی و پاکی است و لازم است ما نیز در این روز به این مفاهیم توجه ویژه‌ای داشته باشیم. نکته سوم این است که ماه رمضان نتیجه خود را در عید فطر نشان می‌دهد. …
۱ ساعت قبل
روز قدسی متفاوت
تعیین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس از سوی امام خمینی (ره) در آغاز پیروزی انقلاب اسلامی، اقدامی هوشمندانه بود؛ اقدامی هوشمندانه در این راستا که ملت‌های مسلمان نگذارند اشغال قدس، سرزمین‌های فلسطینی و همچنین تشکیل دولت غیرقانونی و نژادپرست اسراییل رسمیت یابد و قبله‌گاه نخست مسلمانان جهان به دست فراموشی سپرده شود.  انتخاب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که برای تمام مسلمانان جهان دارای معنویتی ویژه و از ارزش اسلامی خاصی برخوردار است، مورد وفاق همه مسلمانان قرار گرفت و فارغ از تفاوت‌ها در نژاد و رنگ و مذهب و... موجب شد در ۴۰ سال گذشته، نه‌تنها در جمهوری اسلامی ایران، بلکه ازسوی مردم بسیاری از کشورهای اسلامی و غیراسلامی این روز به رسمیت شناخته شود و مسلمانان …
۱ ساعت قبل
اعلام انزجارِ مجازی
شانزدهم مردادماه ۵۹ بود که بنیانگذار انقلاب اسلامی در پیامی خطاب به مسلمانان ایران و جهان، آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نامید و از مسلمانان جهان و دولت‌های اسلامی خواست برای کوتاه کردن دست دولت اسراییل و پشتیبانان آن به هم بپیوندند. روزی که در طول ۴۰ سال گذشته همواره برای ایرانیان و دیگر مسلمانان جهان، با مراسم و مناسکی خاص برگزار می‌شود و مسلمانان جهان، به‌خصوص ایرانیان برای بزرگداشت آن به خیابان می‌آیند و انزجار خود از رژیم صهیونیستی را با راهپیمایی و دادن شعار اعلام می‌کنند. امسال اما مراسم «روز قدس» برای ایرانیان متفاوت از 40 سال گذشته است. همه‌گیری کرونا که زندگی روزمره مردم سراسر جهان را تحت‌تاثیر قرار داده، حالا بر نحوه برگزاری مراسم روز …
کرونا راهپیمایی روز قدس را لغو کرد
۱ ساعت قبل / روز قدس / استانی-اجتماعی
کرونا راهپیمایی روز قدس را لغو کرد
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی گفت: به جهت شیوع ویروس منحوس کرونا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان راهپیمایی روز قدس برگزار نمی شود و باید با روش ها و ابزارهای دیگر یاد این روز را گرامی بداریم. 
۲ ساعت قبل
زمزمه پایان اسرائیل در خیابان‌های تل‌آویو به گوش می‌رسد
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه انتفاضه ملت فلسطین فراتر از سرزمین‌های اشغالی رفته و وارد مرحله‌ سرنوشت سازی شده است، گفت: زمزمه پایان اسرائیل غاصب در خیابان های تل‌آویو به گوش می‌رسد.در متن پیام رئیس ستاد کل نیروهای مسلح آمده است:صهیونیسم که در پناه آمریکا و متحدان خبیث خود با ارتکاب جنایات مستمر و بی‌وقفه ۷۲ ساله سلطه شیطانی و خونباری بر ارض مقدس تحمیل کرده است، امروز به خوبی دریافته است آنانی که پناهگاه اصلی ظلم و ستم ضد ملت فلسطین و اشغال سرزمین آبا و اجدادی آنان بوده‌اند، امروز خود در باتلاق عظیمی از حوادث و مشکلات گرفتار آمده‌اند و دیگر قادر به تامین و تضمین ادامه حیات رژیم صهیونیستی نیستند.عمق راهبردی گفتمان «مقاومت فلسطین‌محور» با نفوذ فراگیر در جغرافیای قدس و سرزمین پیرامون آن، …
۲ ساعت قبل
رزمایش همدلی و کمک مومنانه در بنیاد مسکن استان فارس
کارکنان بنیاد مسکن استان فارس با جمع آوری 250 میلیون ریال کمک نقدی و تهیه بسته های خوارکی برنج ، روغن ، ماکارونی ، رب گوجه و مایحتاج عمومی ، این بسته های کمک مومنانه را بین نیروهای خدماتی بیمارستان های درگیر با کرونا در شیراز توزیع کردند.به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس ، کارکنان بنیاد مسکن استان فارس با حضور در رزمایش مواسات و همدلی به همدلی با اقشار مختلف در شیراز و سایر شهرستان های استان فارس پرداختند تا اقشار اسیب دیده از کرونا به تدریج از بسته‌های غذایی حمایتی بهره‌مند شوند. ویروس کرونا ۲۰۱۹ (COVID-۱۹) که نخستین‌بار در ووهان چین شناسایی شد، در نهایت به بیشتر کشورها از جمله ایران سرایت کرد و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشت تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند که البته اثر شیوع این …
۲ ساعت قبل / بازگشایی حرم ها
زمان بازگشایی صحن‌های حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران
به گزارش فارس، بهرام سرمست عصر امروز در سی و هشتمین جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخگویی به بحران استان قم با اشاره به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا اظهار کرد: صحن ها و فضاهای روباز حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران پس از ماه مبارک رمضان بازگشایی خواهد شد.
مسابقات ورزشی در قم با طعم و بوی کرونا رسما آغاز شد
۳ ساعت قبل / استانی-ورزشی / کروناویروس / بولینگ و بیلیارد
مسابقات ورزشی در قم با طعم و بوی کرونا رسما آغاز شد
رییس هیئت بولینگ و بیلیارد استان قم گفت: از عصر روز چهارشنبه ٣١ اردیبهشت ماه مسابقات پتانک استان قم تحت عنوان مسابقات جام رمضان در حال برگزاری است.
سید جواد رضویان: سریال‌ها با رفتن عطاران خیلی رنگ‌وبوی رمضان ندارد / ۹۰ درصد خاطرات من غیرقابل پخش است
۳ ساعت قبل
سید جواد رضویان: سریال‌ها با رفتن عطاران خیلی رنگ‌وبوی رمضان ندارد / ۹۰ درصد خاطرات من غیرقابل پخش است
بازیگر مجموعه‌های «نقطه چین» و «پاورچین» گفت: خدا حمید صدری را حفظ کند. جای خالی او و رضا عطاران چند سالی است در روز‌های ماه مبارک رمضان احساس می‌شود. احساس می‌کنم بعد از رفتن رضا عطاران از تلویزیون کار‌ها خیلی رنگ و بوی ماه مبارکی ندارد. امیدواریم زودتر به تلویزیون بازگردد. خیلی موافقم با اینکه یک جای کار می‌لنگد که هنوز هم سریال‌های قدیمی مخاطب دارند. کار‌های جدید رنگ و بوی ماه مبارک رمضان را ندارند.
اعمال شب بیست ‌و ‌هفتم ماه رمضان در طهران قدیم
۴ ساعت قبل / ماه رمضان / اعمال ماه رمضان / طهران / سبک زندگی / آداب و رسوم
اعمال شب بیست ‌و ‌هفتم ماه رمضان در طهران قدیم
شاید هیچ ماه دیگری مثل ماه رمضان این همه تنوع رسوم نداشته باشد اما بسیاری از آن‌ها یا فراموش شده است.
ادامه پخش سریال‌های مناسبتی ماه مبارک رمضان
۵ ساعت قبل
ادامه پخش سریال‌های مناسبتی ماه مبارک رمضان
از میان چهار سریالی که برای پخش در ماه رمضان انتخاب شده‌اند، سریال‌ «زیرخاکی» رو به اتمام است اما سریال‌های «پدر پسری»، «بچه مهندس ۳» و «سرباز» همچنان پس از ماه رمضان هم به پخش خود ادامه می‌دهند.
عکس روز| کنسرت رمضان
۷ ساعت قبل
عکس روز| کنسرت رمضان
پیشاهنگان در شهر صیدون لبنان در کنسرتی در ماه رمضان موسیقی می‌نوازند و مردی آواز می‌خواند.
راهکار‌های مفید برای کاهش سردرد روزه داران
۸ ساعت قبل / سردرد / طب سنتی / روزه / ماه رمضان / سبک زندگی
راهکار‌های مفید برای کاهش سردرد روزه داران
یک متخصص طب سنتی گفت: ممکن است افراد روزه دار به دلایل گوناگونی دچار سردرد شوند که با مصرف برخی مواد غذایی می‌توان به بهبود آن کمک کرد.
روز جهانی قدس تأثیرات مثبت و عمیقی در مسئله فلسطین داشته است
۹ ساعت قبل / استانی-سیاسی / روز جهانی قدس / آیت الله سیدکاظم نورمفیدی / فلسطین
روز جهانی قدس تأثیرات مثبت و عمیقی در مسئله فلسطین داشته است
نماینده ولی‌فقیه در گلستان با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌عنوان روز جهانی قدس از سوی امام (ره)، گفت: نامگذاری این روز به‌عنوان روز جهانی قدس، تاکنون تأثیرات مثبت و عمیقی داشته است.
۹ ساعت قبل / استانی-فرهنگی و هنری / روز قدس
"صحن قدس"؛ روایت مبارزان فلسطین
همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس صداوسیمای خراسان رضوی با ویژه‌برنامه‌هایی به استقبال این روز جهانی می‌رود.
تقدیر ستاد اقامه نماز کشور از دست‌اندرکاران سریال بچه مهندس
۱۰ ساعت قبل / نماز / ماه رمضان / ستاد اقامه نماز
تقدیر ستاد اقامه نماز کشور از دست‌اندرکاران سریال بچه مهندس
سید احمد زرهانی -قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور- طی نامه‌ای به علی عسکری- رئیس صدا و سیما- از اهتمام ویژه رسانه ملی در خصوص پرداختن به نماز قدردانی کرد.
دائر شدن اولین فروشگاه مجازی تعاون روستایی کشور در استان کرمان
۱۰ ساعت قبل / استانی-شهرستانها / اخبار شهرستان‌ها - کرمان
دائر شدن اولین فروشگاه مجازی تعاون روستایی کشور در استان کرمان
مدیرکل تعاون روستایی استان کرمان با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان یک هزار و ۲۰۰ تن کالای اساسی تنظیم بازار توسط تعاون روستایی استان توزیع شد، گفت: اولین فروشگاه مجازی تعاون روستایی در کشور در استان کرمان دایر شد.
ویژه نامه‌های قرآنی رونمایی شد
۱۰ ساعت قبل / قرآن کریم / ماه رمضان / فقهی زاده معاون قرآن و عترت ارشاد / سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی
ویژه نامه‌های قرآنی رونمایی شد
با حضور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از چهار نشریه با محوریت قرآن رونمایی شد.
مهمانان عیدانه «دورهمی»/ خانواده هنرمندان به «کودک شو» می آیند
۱۱ ساعت قبل / مجموعه دورهمی / برنامه کتاب باز / مسابقه کودک شو
مهمانان عیدانه «دورهمی»/ خانواده هنرمندان به «کودک شو» می آیند
شبکه نسیم همزمان با پایان ماه رمضان و یکماه عبادت و آغاز ماه شوال و تعطیلات عید سعید فطر، با ویژه برنامه های «دورهمی»، «کودک شو»، «کتاب باز» و «ویتامین خ» مهمان خانه ها خواهد بود.
تدارک ویژه شبکه نسیم برای فطر
۱۱ ساعت قبل
تدارک ویژه شبکه نسیم برای فطر
تهران- ایرنا- شبکه نسیم همزمان با پایان ماه رمضان و یکماه عبادت و آغاز ماه شوال و تعطیلات عید سعید فطر، با ویژه برنامه‌های دورهمی، کودک شو، کتاب باز و ویتامین خ، میهمان خانه‌های مردم خواهد بود.
نماینده جهاد: روز قدس، روز تغییر جهت قطب‌نمای امت به سوی آزادی فلسطین است
۱۱ ساعت قبل / روز قدس / القدس درب الشهداء / مقاومت فلسطین / جنبش جهاد اسلامی فلسطین
نماینده جهاد: روز قدس، روز تغییر جهت قطب‌نمای امت به سوی آزادی فلسطین است
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در لبنان با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) با انتخاب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس ابتکار ویژه‌ای به خرج دادند افزود: روز قدس روز تغییر جهت قطب نمای امت به سوی آزادی فلسطین است.
دستور تهیه باقلوای جنوبی شعریه
۱۱ ساعت قبل / دسر شعریه / زولبیا و بامیه / ماه رمضان / دسر خوزستانی / سبک زندگی
دستور تهیه باقلوای جنوبی شعریه
شعریه یک نوع دسر جنوبی است که در خوزستان تهیه می‌شود و در کشور‌های عربی نیز بسیار پرطرفدار است.
آمادگی آسایشگاه کهریزک برای دریافت فطریه روزه‌داران
۱۲ ساعت قبل / کهریزک / فطریه / ماه رمضان ۹۹
آمادگی آسایشگاه کهریزک برای دریافت فطریه روزه‌داران
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل موسسه خیریه کهریزک در آستانه عید سعید فطر از آمادگی این موسسه دریافت فطریه و کفاره روزه داران خبر داد.
دولت لیبی، آتش‌بس یکجانبه حفتر را "مانوری" برای کاهش تبعات منفی شکست توصیف کرد
۱۲ ساعت قبل / بحران لیبی / آتش بس
دولت لیبی، آتش‌بس یکجانبه حفتر را "مانوری" برای کاهش تبعات منفی شکست توصیف کرد
دولت توافق ملی لیبی امروز (چهارشنبه) اعلام آتش بس یکجانبه نیروهای شورشی موسوم به "ارتش ملی لیبی" در هفته پایانی ماه رمضان و عقب نشینی از طرابلس به مسافت دو تا سه کیلومتر را تنها یک "مانور" دانست.
در طول ماه رمضان به تلاش برای کمک به ایران جهت مقابله با کرونا ادامه دادیم
۱۲ ساعت قبل / سازمان ملل متحد / کروناویروس
در طول ماه رمضان به تلاش برای کمک به ایران جهت مقابله با کرونا ادامه دادیم
هماهنگ‌کننده دفتر سازمان ملل متحد در تهران اعلام کرد که این دفتر در طول ماه رمضان، به کوشش در راستای کمک به دولت در جهت مقابله با همه‌گیری جهانی کووید- 19 ادامه داده است.
نظر عضو ارشد ستاد استهلال درباره روز عید فطر | ماه رمضان امسال ۲۹ روزه است؟
۱۳ ساعت قبل
نظر عضو ارشد ستاد استهلال درباره روز عید فطر | ماه رمضان امسال ۲۹ روزه است؟
عضو ارشد ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری با بیان استدلالاتی، روز احتمالی عید فطر امسال را اعلام کرد.
مواعظ رمضانی رهبر انقلاب|«گره‌گشای مشکلات» + عکس
۱۳ ساعت قبل / امام خامنه‌ای / ماه مبارک رمضان / عکس / هنرهای تجسمی / پوستر
مواعظ رمضانی رهبر انقلاب|«گره‌گشای مشکلات» + عکس
پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر معظم انقلاب در ایام ماه مبارک رمضان گزیده‌ای از پندهای اخلاقی معظم‌له را در قالب مجموعه پوسترهای «مواعظ رمضانی» منتشر می‌کند.
مردم گیلان ۳۰ زندانی جرایم غیرعمد را آزاد کردند
۱۳ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / ستاد دیه / زندانیان جرائم غیرعمد
مردم گیلان ۳۰ زندانی جرایم غیرعمد را آزاد کردند
رئیس ستاد دیه گیلان با بیان اینکه ۳۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد در گیلان در ماه رمضان امسال به آغوش خانواده هایشان بازگشتند، گفت: سه میلیارد تومان از بدهی هفت میلیارد تومانی این زندانیان را شاکیان بخشیدند.
قرائتی: با مضامین دعای وداع ماه رمضان از الان آشنا شویم
۱۳ ساعت قبل / محسن قرائتی / تفسیر قرآن
قرائتی: با مضامین دعای وداع ماه رمضان از الان آشنا شویم
حجت‌الاسلام قرائتی درباره ضرورت فهم مناجات وداع ماه مبارک رمضان برای استفاده بیشتر از فرصت این ماه گفت.
«زیرخاکی» امشب به پایان می‌رسد/ سرانجام «بچه مهندس‌» چه می‌شود؟
۱۳ ساعت قبل / سریال ایرانی / سریال زیرخاکی / تلویزیون
«زیرخاکی» امشب به پایان می‌رسد/ سرانجام «بچه مهندس‌» چه می‌شود؟
ایسنا نوشت: اغلب سریال‌های مناسبتی امسال با پایان ماه مبارک رمضان همچنان به پخش خود ادامه می‌دهند.
عید فطر چه روزی است؟ + فیلم
۱۳ ساعت قبل / حجت‌السلام موحدنژاد / روز عید فطر / عید سعید فطر / ماه رمضان
عید فطر چه روزی است؟ + فیلم
حجت الاسلام موحدنژاد عضو ارشد ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری، در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: با توجه به کامل بودن ماه شعبان و همچنین بر اساس نظر کارشناسان، ماه رمضان امسال ۲۹ روز خواهد بود و به احتمال قوی یک‌شنبه چهارم خرداد اول ماه شوال و عید فطر است.
از فهم قرآن لذت ببرید
۱۳ ساعت قبل / قرآن کریم / ماه رمضان / ترجمه قرآن
از فهم قرآن لذت ببرید
مسلمانان پارسی‌زبان دوست دارند با کتاب آسمانی خود پیوندی قوی برقرار کنند و علاوه بر روخوانی، مفاهیم آن را نیز دریابند. ترجمه روان و شیوا راهگشای چنین پیوندی است.
اعلام آتش‌بس یکجانبه از سوی حفتر تا پایان رمضان/درگیری ارتش و شورشیان در شهرک استراتژیک اصابعه
۱۳ ساعت قبل / جنگ لیبی
اعلام آتش‌بس یکجانبه از سوی حفتر تا پایان رمضان/درگیری ارتش و شورشیان در شهرک استراتژیک اصابعه
سخنگوی نیروهای شورشی موسوم به ارتش ملی لیبی اعلام کرد، این ارتش از امروز (چهارشنبه) تا پایان ماه رمضان با هدف اجتناب از درگیری‌ها به صورت یکجانبه آتش بس اعلام می کند.
ویژه برنامه های رادیو ایران در روز جهانی قدس اعلام شد
۱۴ ساعت قبل / رادیو ایران / فلسطین / راهپیمایی روز قدس
ویژه برنامه های رادیو ایران در روز جهانی قدس اعلام شد
هم زمان با فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس رادیو ایران ویژه برنامه های مختلفی را تدارک دیده است.
به احتمال قوی
۱۴ ساعت قبل / مقام معظم رهبری / ماه رمضان / عید فطر / ستاد استهلال
به احتمال قوی "یکشنبه" عید فطر است
عضو ارشد ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری گفت: به احتمال قوی، یکشنبه چهارم خرداد، اول ماه شوال و عید فطر است.
سرویس دهی خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه در روز جهانی قدس
۱۴ ساعت قبل
سرویس دهی خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه در روز جهانی قدس
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان در ماه مبارک رمضان و بزرگداشت روزجهانی قدس از سرویس دهی متروی تهران و حومه همانند روزهای تعطیل در این روز خبر داد.
۱۴ ساعت قبل / سریال‌های رمضان 99
سریال‌ها با پایان ماه رمضان تمام نمی‌شوند
اغلب سریال‌های مناسبتی امسال با پایان ماه مبارک رمضان همچنان به پخش خود ادامه می‌دهند.
شرح دعای روز بیست و ششم ماه مبارک رمضان
۱۴ ساعت قبل
شرح دعای روز بیست و ششم ماه مبارک رمضان
در دعای روز بیست و ششم ماه مبارک رمضان آمده است: «این روایت کنایه از این است که انسان عیب‌های بزرگ خود را نمی‌بیند؛ اما عیب کوچک مردم را می‌بیند. این حدیث از معصوم (ع) است که خوش به حال کسی که عیب خودش را می‌بیند و به عیب کس دیگری کاری ندارد.»
ویدیو| آموزش تهیه نان ترد ترکیه
۱۵ ساعت قبل / نان ترد ترکیه / پختن نان / آشپزی / سبک زندگی / ماه رمضان
ویدیو| آموزش تهیه نان ترد ترکیه
یکی از خوشمزه ترین نان ماه رمضان سبک و ترد مانند پنبه و خمیر بدون تخم مرغ یا کره با کمترین هزینه و ساده ترین راه است.
(تصاویر) کرونا یک فوتبالیست را فروشنده خیابانی کرد
۱۶ ساعت قبل / فوتبالیست / مصر / شیرینی فروشی / ماه رمضان / ویروس کرونا / کروناویروس
(تصاویر) کرونا یک فوتبالیست را فروشنده خیابانی کرد
محروس محمود قبل از همه گیری کرونا ماهیانه حدود 200 دلار دستمزد از باشگاهش دریافت می کرد اما با تعطیلی لیگ او مجبور شده برای تأمین مخارج زندگی در یک شیرینی فروشی کار کند.
اعلام آتش‌بس یک‌جانبه از سوی نیروهای خیلفه حفتر همزمان با پایان ماه رمضان
۱۶ ساعت قبل / لیبی / آتش بس / خلیفه حفتر
اعلام آتش‌بس یک‌جانبه از سوی نیروهای خیلفه حفتر همزمان با پایان ماه رمضان
ایلنا: نیروهای موسوم به ارتش ملی لیبی از آتش‌بس یک جلنبه برای توقف خونریزی در پایان ماه رمضان خبر دادند.
عینک قرآنی و سمعک قرآنی
۱۶ ساعت قبل / تدبر در قرآن / مهدی فیض / مهر قرآن
عینک قرآنی و سمعک قرآنی
خبرگزاری مهر به مناسبت ماه مبارک رمضان با ارائه دکتر مهدی فیض موسس اندیشکده قرآنی تدبر هر روز یکی از مبانی تدبر در قرآن را مورد بررسی و تحلیل قرار می دهد.
داستانک رمضان ۲۶ / امام موسی
۱۶ ساعت قبل / داستان کوتاه / امام موسی صدر / ماه رمضان
داستانک رمضان ۲۶ / امام موسی
هرکسی از او خاطره ای داشت.
توزیع ۱۲ هزار پرس غذای گرم و بسته معیشتی بین نیازمندان خاتم
۱۶ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / کمیته امداد / خاتم / بسته معیشتی / ماه رمضان
توزیع ۱۲ هزار پرس غذای گرم و بسته معیشتی بین نیازمندان خاتم
رئیس کمیته امداد شهرستان خاتم گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان سال جاری تاکنون ۱۰ هزار پرس غذای گرم و دو هزار بسته معیشتی در قالب رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
نگهبان قدس سریال ممتاز عربی ماه رمضان است؟
۱۶ ساعت قبل / مقاومت اسلامی / تلویزیون ایران / عربستان سعودی / رژیم صهیونیستی / النهایه / المیادین / جبهه مقاومت / ام‌ هارون / فلسطین / امام موسی صدر
نگهبان قدس سریال ممتاز عربی ماه رمضان است؟
نگهبان قدس در خیلی از کشورهای جهان عرب بایکوت شده است اما برخی از شبکه‌های تلویزیونی مدافع جبهه مقاومت ازجمله شبکه مهم «المیادین» در لبنان به مناسبت ماه مبارک رمضان این سریال را پخش کرده‌اند.
پرداخت بدهی ۳۸ زندانی تهرانی در ماه مبارک رمضان
۱۷ ساعت قبل / استان تهران / دیه / زندان / ماه رمضان / فراخوان
پرداخت بدهی ۳۸ زندانی تهرانی در ماه مبارک رمضان
ایلنا: مدیرکل زندان‌های استان تهران گفت: نیکوکاران تهرانی بدهی ۳۸ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد را با وجود عدم برگزاری مراسم گلریزان پرداخت کردند.
تشکیل هزار و 403 پرونده تخلف در طرح ضیافت ماه رمضان
۱۷ ساعت قبل / استانی-اقتصادی / ماه رمضان / نظارت و بازرسی / بازار
تشکیل هزار و 403 پرونده تخلف در طرح ضیافت ماه رمضان
مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: ما از ابتدای ماه رمضان تا 29 اردیبهشت، 22 هزار و 895 مورد بازرسی در استان و 13 هزار و 410 مورد در مشهد را رد طرح ضیافت انجام دادیم که منجر به هزار و 403 پرونده تخلف در استان و 892 پرونده در مشهد شده است.
۱۷ ساعت قبل / زندانیان جرائم غیرعمد / مدیرکل زندان‌های استان تهران
برترین نماد احسان، دستگیری از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد است
مدیرکل زندان‌های استان تهران گفت: یکی از نیکوکاران این استان که سرپرستی ۲۵ هزار کودک بی سرپرست را بر عهده دارد، در پی فراخوان برگزاری گلریزان ماه رمضان امسال به صورت مجازی، به جمع نیکوکاران نمایندگی ستاد دیه استان تهران پیوست.
«پیام قدس» در روز جهانی قدس شنیدنی می‌شود/ همبستگی روی موج رادیو
۱۷ ساعت قبل / برنامه رادیویی / رادیو پیام / رادیو آوا / روز قدس / مریم رستمی
«پیام قدس» در روز جهانی قدس شنیدنی می‌شود/ همبستگی روی موج رادیو
با فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و نامگذاری آن از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی‌ به روز جهانی قدس ویژه برنامه «پیام قدس» روی آنتن رادیو پیام می‌رود.
طعم امید در خرم‌شهر
۱۸ ساعت قبل / مهران رجبی / ماه رمضان / ماه مبارک رمضان / رادیو تهران / برنامه خرم‌شهر / رادیو هفت شبکه آموزش / شبکه سلامت سیما
طعم امید در خرم‌شهر
«خرم‌شهر» برخلاف سایر برنامه‌های ماه رمضان مهمان‌محور نیست بلکه مجری با طرح پرسش‌های خاص و ترسیم فضایی خیالی برای مهمان شناخته‌شده برنامه که از بین بازیگران، ورزشکاران و سیاستمداران انتخاب می‌شوند.
روز بیست‌و ششم: هنوز به روزی‌رسانی او بدگُمانی!
۱۸ ساعت قبل / ماه رمضان / دعا و زیارت / امام موسی صدر / آیت الله مجتبی تهرانی
روز بیست‌و ششم: هنوز به روزی‌رسانی او بدگُمانی!
تضادهای سوء ظن به رزق و ایمان به جاودانگی در بیان حاج آقامجتبی تهرانی و آقا موسی صدر
بیدارباش بیست‌وششم؛ چه کسی قبول می‌شود؟
۱۹ ساعت قبل / ماه رمضان / دعا و زیارت / جواد محدثی
بیدارباش بیست‌وششم؛ چه کسی قبول می‌شود؟
فرازهای این دعا عبارت است از: 1- تلاشهای ثمربخش و مورد سپاس 2- « سعی مشکور» چیست؟ 3- «سعی» چیست؟ 4- «سعی» چه کسانی «مشکور» است؟ 5- «عمل مقبول» کدام است؟
ترتیل جزء بیست و ششم قرآن کریم با صدای شهریار پرهیزکار+صوت
۲۰ ساعت قبل / ماه رمضان
ترتیل جزء بیست و ششم قرآن کریم با صدای شهریار پرهیزکار+صوت
گزارش// سیل کمک‌های مومنانه مردم تهران در دهه سوم ماه مهمانی خدا + فیلم و تصاویر
۲۱ ساعت قبل / ماه مبارک رمضان / کلیدواژه‌های بیانات مقام معظم رهبری / جهادگر / گروه‌های جهادی
گزارش// سیل کمک‌های مومنانه مردم تهران در دهه سوم ماه مهمانی خدا + فیلم و تصاویر
در نیمه دوم ماه مبارک رمضان در اقصی نقاط تهران مرحله دوم "رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه" شروع و در دهه سوم نیز ادامه یافت؛ حتی در روزهای انتهایی ماه مبارک، مردم تهران مشغول تهیه کمک‌های مردمی هستند.
رمضان؛ ماه آمرزیده شدن و پاک شدن از گناهان
۲۳ ساعت قبل / استانی-فرهنگی و هنری / ماه رمضان
رمضان؛ ماه آمرزیده شدن و پاک شدن از گناهان
به واپسین روزهای ماه‌ رمضان نزدیک می‌شویم و باید بیش از پیش فرصت دعا را غنیمت شماریم.
اعلام میزان زکات فطریه از سوی آیت‌الله وحید خراسانی
۲۶ ساعت قبل / زکات فطریه / آیت‌الله العظمی وحید خراسانی / ماه رمضان
اعلام میزان زکات فطریه از سوی آیت‌الله وحید خراسانی
دفتر آیت‌الله وحید خراسانی، مبلغ و مقدار فطریه هر نفر برای سال ۱۳۹۹ شمسی (۱۴۴۱ قمری) را تقریبا سه کیلو گندم معادل با ۱۲ هزار تومان اعلام کرد.
۲۶ ساعت قبل
«ابتکار» اظهارات حسن روحانی درباره حرکت فضای سیاسی کشور به حضور پررنگ‌تر احزاب بررسی می‌کند
هزارتوی تحزبالهام برخوردارحسن روحانی، رئیس‌جمهوری دوشنبه هفته جاری مانند سال‌های گذشته در ماه رمضان با برخی از چهره‌ها و فعالان سیاسی بود و با آنها دیدار کرد. رئیس‌جمهوری در این دیدار بر جایگاه و اهمیت نقش احزاب در ایران تاکید کرد و گفت: «اگر بخواهیم نظام پایدار بماند و تقویت شود باید دو سه حزب اصلی در کشور ایجاد شود تا به تناوب کشور را اداره کند. این درصورتی است که متاسفانه احزاب هیچ‌گاه در کشور جدی گرفته نشدند و تحزب به معنای واقعی تا به حال شکل نگرفته است. حالا بماند که این افراد دعوت شده همگی نماینده احزاب در کشور نبودند. طی این سال‌ها بسیار درمورد موانع و علل ناکارآمدی احزاب در کشور صحبت شده و مقاله‌‌های علمی و پژوهشی نوشته شده است اما همچنان نتوانسته‌ایم جایگاه خاصی را برای احزاب در کشور …
۲۶ ساعت قبل
دهمی‌ها در آخرین فرصت حضورشان در مجلس چه گفتند؟
نمایندگان از آخرین فرصت‌های خود برای بیان نطق و تذکر استفاده کردند. بسیاری در این نطق‌ها و تذکرات گزارش کار ارائه کردند و برخی هم نقدهای در گلو مانده را مطرح کردند.دیگر تا پایان مجلس دهم چیزی نمانده است و اگر اتفاق و تصمیم خاصی شرایط را تغییر ندهد امروز (چهارشنبه) آخرین جلسه علنی مجلس دهم خواهد بود از آنجا که گزارش‌های قرائت نشده و طرح‌های بررسی نشده زیادی روی دست نمایندگان مانده است با نظر هیئت رئیسه نطق و تذکر از دستورکار حذف شد و همین موضوع موجب شد تا نمایندگان از آخرین فرصت‌های خود برای بیان نطق و تذکر استفاده کنند. بسیاری در این نطق‌ها و تذکرات گزارش کار ارائه کردند و برخی هم نقدهای در گلو مانده را مطرح کردند. به گزارش خبرآنلاین، محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان که پنجمین دوره نمایندگی …
بازخوانی راهبردهای کلیدی در کلام رهبری
۲۷ ساعت قبل / دولت جوان / محمدکاظم انبارلویی / انقلاب اسلامی / ماه رمضان / جمهوری اسلامی / رهبر انقلاب / دانشجویان
بازخوانی راهبردهای کلیدی در کلام رهبری
انبارلویی نوشت: شکل‌گیری دولت جوان و حزب‌اللهی باید در یک چارچوب مردم‌سالارانه باشد و آگاهی مردم نسبت به آن فردی را که انتخاب می‌کنند، صورت گیرد. غیر از چارچوب مردم‌سالاری راه دیگری وجود ندارد.
انتشار تصویری معنادار در سایت رهبر انقلاب /قدس خرمشهر دیگر می‌شود
۲۸ ساعت قبل / آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب / روز قدس
انتشار تصویری معنادار در سایت رهبر انقلاب /قدس خرمشهر دیگر می‌شود
 پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در آستانه آخرین جمعه ماه رمضان المبارک ۱۴۴۱ و روز قدس، لوح «قدس، خرمشهر دیگر می‌شود» را که برگرفته از سخنان رهبر انقلاب در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ است را منتشر کرد.
اشغالگری و توسعه‌طلبی رژیم صهیونیستی، کانون بحران و ناامنی در غرب آسیا است
۲۸ ساعت قبل / روز جهانی قدس / القدس درب الشهداء / طرح معامله قرن / سفارت ایران در کرواسی / رژیم صهیونیستی / فلسطین
اشغالگری و توسعه‌طلبی رژیم صهیونیستی، کانون بحران و ناامنی در غرب آسیا است
در آستانه فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و "روز جهانی قدس"، سفارت جمهوری اسلامی ایران در کرواسی با انتشار بیانیه‌ای مطبوعاتی، تاکید کرد: اشغال سرزمین و جنایت علیه ملت فلسطین توسط رژیم صهیونیستی، کانون بحران و ناامنی در منطقه غرب آسیا است.
فوت و فن ‌های پخت کله ‌پاچه در خانه
۳۰ ساعت قبل / کله ‌پاچه / ماه رمضان / افطار / سبک زندگی
فوت و فن ‌های پخت کله ‌پاچه در خانه
در گزارش زیر فوت و فن‌های پخت کله‌پاچه در خانه را آموزش می‌دهیم.
بسته معیشتی در بین بیش از ۳۵ هزار خانوار مازندران توزیع شد
۳۰ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / بسته معیشتی
بسته معیشتی در بین بیش از ۳۵ هزار خانوار مازندران توزیع شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران درباره طرح‌های معیشتی در دوران کرونا گفت: بسته معیشتی کرونا (مبلغ ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان) ویژه افراد شدیدا آسیب‌پذیر در استان بوده که برای ۳۵ هزار و ۷۹ خانوار مازندرانی طی چهار ماه انجام و این مبلغ در ماه مبارک رمضان دو برابر شده است.
نوشیدنی های ماه رمضان برای رفع عطش
۳۰ ساعت قبل / نوشیدنی / ماه رمضان / رفع عطش / سبک زندگی / طب سنتی
نوشیدنی های ماه رمضان برای رفع عطش
چند سالیست که ماه رمضان با روزهای گرم سال مصادف شده است و این موضوع باعث تشنگی در طول روز می شود و گاهی روزه داری را بسیار سخت می کند ما امروز برخی نوشیدنی های گیاهی که به رفع عطش در طول روز کمک می کنند را برای شما گرداوری کرده ایم با ما همراه باشید.
۳۲ ساعت قبل
سفره های افطاری ساده مردم
ماه رمضان را می‌توان فرصت تمرین برای زندگی جاری مؤمنین دانست. وقتی که سادگی افطار و ماه رمضان در جامعه به عنوان یک ارزش جلوه‌گر شود، درک می‌شود که می‌توان مراسم‌ها و مراودات اجتماعی را به سادگی برگزار کرد و آثار خوب و مثبت این حرکت در زندگی جاری شود. با این تجربه است که می‌توانیم عنصر سادگی را به مسائل و موضوعات گوناگون جامعه تعمیم دهیم. اگر این عنصر سادگی به عنوان یک الگو در جامعه پذیرفته شود، می‌تواند در ازدواج، در سبک زندگی، در میهمانی و مراسم‌های مختلف وارد شود و موفق هم باشد. آن زمان است که می‌بینیم تا چه اندازه کارها می‌تواند راحت‌تر انجام شود. فرهنگ افطاری ساده هنگامی که اقامه شود منحصر به افطار و ماه رمضان نمی‌ماند، بلکه به سایر رفتارهای اجتماعی هم سرایت می‌کند و در آن‌ها نیز متبلور خواهد …
رزمایش مهربانی خادمین امام رئوف
۳۲ ساعت قبل
رزمایش مهربانی خادمین امام رئوف
خادمان بارگاه علی ابن موسی رضا ع تا پایان ماه مبارک رمضان بیش از 50 هزار بسته سبد معیشتی بین محرمان حاشیه شهر مشهد مقدس توزیع می کنند.
برگزاری ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان به صورت خانگی
۳۴ ساعت قبل / ماه رمضان ۹۹ / شهرداری منطقه 3 / شیوع کرونا
برگزاری ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان به صورت خانگی
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه سه گفت: ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان در منطقه سه با تاکید بر پروتکل های بهداشتی جهت مبارزه با بیماری کرونا به صورت خانگی در حال برگزاری است.
تجربه پنج کشور از عادی‌سازی: صدای گام‌های برگشت کرونا به گوش می‌رسد
۳۴ ساعت قبل / آنگلا مرکل / کره‌ جنوبی / کرونا / ویروس کرونا / ووهان / عید فطر / قرنطینه / چین / رشد اقتصادی / آلمان
تجربه پنج کشور از عادی‌سازی: صدای گام‌های برگشت کرونا به گوش می‌رسد
تهران- ایرناپلاس- دولت‌ها به‌دنبال راه‌حلی هستند تا مردم را از تعطیلات اجباری کرونایی، بیرون بیاورند، تصمیمی که می‌تواند برای برخی کشورها نگران‌کننده باشد. کره جنوبی که جزو کشورهای موفق در مهار این ویروس بود، با بازگشایی برخی مراکز عمومی شاهد افزایش نرخ موارد جدید ابتلاست و در عربستان نیز کاهش محدودیت‌ها در ماه رمضان، تعداد ابتلا را افزایش داده است.
مبلغ فطریه سال ۹۹  اعلام شد
۳۵ ساعت قبل / زکات فطریه / ماه رمضان / زکات فطر 99 / رهبری / حضرت آیت‌الله خامنه‌ای
مبلغ فطریه سال ۹۹ اعلام شد
دفتر مقام معظم رهبری مبلغ و مقدار فطریه هر نفر برای سال ۱۳۹۹ شمسی (۱۴۴۱ قمری) را تقریبا سه کیلو گندم معادل با ۱۰ هزار تومان اعلام کرد.
قرائتی: رمضان یعنی ماه گناه‌سوزی
۳۵ ساعت قبل / محسن قرائتی / تفسیر قرآن
قرائتی: رمضان یعنی ماه گناه‌سوزی
حجت‌الاسلام قرائتی یکی از معانی رمضان را ماه گناه‌سوزی معرفی کرد.
روحانی‌ای که لاکچری نیست، اما آراستگی را دوست دارد
۳۶ ساعت قبل / برنامه دعوت / ماه رمضان / تلویزیون
روحانی‌ای که لاکچری نیست، اما آراستگی را دوست دارد
«دعوت» عنوان برنامه افطار شبکه یک سیماست که هر شب با موضوعی اجتماعی…
داستان سفر ۲ جهانگرد ایرانی به جزیره آدم‌خوارها در «مکث»
۳۶ ساعت قبل / شبکه دو سیما / ماه رمضان
داستان سفر ۲ جهانگرد ایرانی به جزیره آدم‌خوارها در «مکث»
در بیست‌وپنجمین قسمت از برنامه مناسبتی «مکث» قسمت دوم از روایت ماجراجویانه‌ ۲ جهانگرد ایرانی پخش خواهد شد.
پای خاطرات قاسم رفعتی، خواننده «سحرگهان»
۳۶ ساعت قبل / مشرق نیوز / موسیقی / ماه رمضان
پای خاطرات قاسم رفعتی، خواننده «سحرگهان»
شناسنامه‌اش می‌گوید متولد سال ۱۳۲۴ در تهران است، اما صدایش همچنان جوان مانده. قاسم رفعتی از استادان آواز ایرانی است و از ۱۲ سالگی با موسیقی ایرانی آشنا شده.
بررسی شرایط رویت هلال ماه شوال/ دلیل چالش رصد ماه در سال جاری
۳۷ ساعت قبل / نجوم / علی ابراهیمی سراجی / ماه رمضان ۹۹
بررسی شرایط رویت هلال ماه شوال/ دلیل چالش رصد ماه در سال جاری
عضو کمیته علمی ستاد استهلال استان تهران با اشاره به رویت پذیری ‌هلال ماه شوال گفت: رصد ماه شوال امسال با چالشی روبرو است.
۳۷ ساعت قبل / سردار قاسم رضایی / نیروی انتظامی / یگان ویژه ناجا
یگان ویژه نمونه بارز پلیس در تراز انقلاب است
به گزارش الف، سردار "قاسم رضایی" در حاشیه دومین مرحله از طرح "نسیم همدلی" در یگان ویژه استان یزد ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه همکاران که مجاهدانه در این ماه مبارک اقدامات مطلوبی را در راستای کاهش محرومیت در سطح جامعه انجام داده اند، اظهار کرد: ماه مبارک رمضان ماه نزول برکات و دستگیری از محرومان و مستمندان جامعه است، الحق والانصاف با حضور چشمگیر کارکنان و خانواده ها اقدامات بسیار خوب و جامعی در سطح نیروی انتظامی انجام شده است.
بیانیه قدردانی ۱۵۰ نماینده مجلس از وزیر بهداشت و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی
۳۷ ساعت قبل / کروناویروس / وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی
بیانیه قدردانی ۱۵۰ نماینده مجلس از وزیر بهداشت و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی
۱۵۰ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از وزیر بهداشت و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی برای ایجاد بستر مناسب جهت دعا و نیایش مردم در شب‌های ماه مبارک رمضان به خصوص لیالی قدر قدردانی کردند.
بازدید نمایشگاه مجازی عفاف و حجاب از مرز ۴۰۰ هزار نفر عبور کرد
۳۸ ساعت قبل / نمایشگاه عفاف و حجاب / پوشش جامعه / مد و لباس
بازدید نمایشگاه مجازی عفاف و حجاب از مرز ۴۰۰ هزار نفر عبور کرد
رکورد بازدید از نخستین نمایشگاه مجازی عفاف و حجاب ماه مبارک رمضان از مرز ۴۰۰ هزار نفر عبور کرد.
پویش ستاره‌های ورزشی پاکستان برای یاری نیازمندان در آستانه عید فطر
۳۸ ساعت قبل / عید سعید فطر / ویروس کرونا / پاکستان / ماه مبارک رمضان؛ روزگار کرونایی
پویش ستاره‌های ورزشی پاکستان برای یاری نیازمندان در آستانه عید فطر
اسلام‌آباد - ایرنا - دولت پاکستان تنها چند روز مانده به پایان ماه مبارک رمضان تعطیلات عید فطر را اعلام کرد و امسال شیوع کرونا به تعداد روزهای تعطیل در این کشور افزوده است، اما ستاره‌های کریکت به عنوان محبوب‌ترین ورزش پاکستان ضمن تاکید بر برگزاری ساده عید، برای کمک به افراد نیازمند و قشر ضعیف وارد میدان شدند.
زکات فطریه را آنلاین پرداخت کنید / ۲۵۰ حامی جدید در کمیته امداد قزوین
۳۸ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / کمیته امداد امام خمینی / پرداخت آنلاین فطریه / رزمایش کمک به نیازمندان / ماه رمضان
زکات فطریه را آنلاین پرداخت کنید / ۲۵۰ حامی جدید در کمیته امداد قزوین
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: با توجه به شرایط و محدودیت‌های ایام کرونایی تمهیدات لازم برای جمع‌آوری الکترونیکی زکات انجام‌شده است به‌طوری‌که افراد می‌توانند با شماره‌گیری کد مهربانی #۵*۰*۰۲۸*۸۸۷۷* زکات فطریه خود را پرداخت کنند.
آمادگی انتقال خون کهگیلویه و بویراحمد برای خون گیری در ماه رمضان
۳۸ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / اهدای خون / کهگیلویه و بویراحمد / کروناویروس / انتقال خون
آمادگی انتقال خون کهگیلویه و بویراحمد برای خون گیری در ماه رمضان
مدیرکل انتقال خون استان کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی انتقال خون استان برای خون گیری در ماه مبارک رمضان خبرداد.
تلاش «ملداش»؛ مروری بر اولین رمان فقهی
۳۹ ساعت قبل / ادبیات داستانی / کتاب و ادبیات
تلاش «ملداش»؛ مروری بر اولین رمان فقهی
«ملداش» داستان روحانی جوانی به نام هدایت است که برای سفری تبلیغی در ماه رمضان از قم به روستایی در مازندران سفر یا هجرت می‌کند و در طول داستان با چالش‌های متعددی روبرو می‌شود.
«مکث» شبکه ۲ برای روایت قصه‌های کرونایی
۳۹ ساعت قبل / مسعود کرامتی / ماه مبارک رمضان / جواد فرحانی / رسول نجفیان / ماه رمضان / مریم نوابی نژاد / وزارت بهداشت / ویروس کرونا / برنامه مکث / شبکه نسیم
«مکث» شبکه ۲ برای روایت قصه‌های کرونایی
مجتبی هدایت‌یعقوبی، متخصص بیماری‌های عفونی است. او پزشکی است که خودش مبتلا به کرونا شد، اما بعد از اتمام بیماری به جای آن‌که اضطراب وجودش را فرابگیرد، دوباره به کارش برگشت.
خاطره‌ای از شب قدر و دعاخوانی امام موسی صدر
۴۰ ساعت قبل
خاطره‌ای از شب قدر و دعاخوانی امام موسی صدر
رباب صدر می‌گوید: ایام ماه رمضان که اخوی در لبنان بودند خیلی اصرار داشتند که خودشان برنامه‌های ماه رمضان را اداره کنند.
نگاهی به چند مراسم مذهبی که در ایام کرونا شکل گرفت
۴۰ ساعت قبل / حضرت عباس(ع) / ماه مبارک رمضان / ویروس کرونا / پاندمی کرونا / ماه رمضان / ستاد ملی مبارزه با کرونا / آیت الله خامنه‌ای / انقلاب اسلامی / حر بن یزید ریاحی / آیت‌الله خامنه‌ای
نگاهی به چند مراسم مذهبی که در ایام کرونا شکل گرفت
چراغ هیات‌ها در ماه مبارک خاموش نماند و مداحان و واعظان به رسم هرساله در مساجد و حسینیه‌های مختلف شهر حاضر شدند و برای مستمعان خود که این‌بار از طریق فضای مجازی شنونده آنها هستند، به سخنرانی پرداختند
دعای روز بیست‌وپنجم ماه مبارک رمضان/ خدایا مرا دلبستۀ اولیاءت قرار بده
۴۰ ساعت قبل / ماه مبارک رمضان
دعای روز بیست‌وپنجم ماه مبارک رمضان/ خدایا مرا دلبستۀ اولیاءت قرار بده
دعای بیست‌وپنجمین روز از ماه مبارک رمضان را به‌‌همراه توضیح آن بخوانیم.
(تصاویر) زنی که در ماه رمضان مردم را با طبل بیدار می‌کند
۴۰ ساعت قبل / طبل / ماه رمضان / ترکیه / سحری
(تصاویر) زنی که در ماه رمضان مردم را با طبل بیدار می‌کند
جانکورت هر روز ساعت 3 صبح از خانه خارج شده و شروع به طبل نوازی می کند. وی می گوید که به انجام این کار افتخار می کند.
در ماه مبارک رمضان هیچ کمبودی در کالاهای اساسی هرمزگان شاهد نبودیم
۴۱ ساعت قبل / استانی-اقتصادی / اخبار اقتصادی - هرمزگان
در ماه مبارک رمضان هیچ کمبودی در کالاهای اساسی هرمزگان شاهد نبودیم
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: با تلاش مدیریت عالی استان و همراهی دستگاه های متولی در جذب و تامین کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان هیچ کمبودی در استان شاهد نبودیم.
فروش قنادی‌ها در مشهد 70 درصد کاهش یافت
۴۱ ساعت قبل / استانی-اقتصادی / زولبیا و بامیه / شیرینی فروشی / قنادی / ماه رمضان
فروش قنادی‌ها در مشهد 70 درصد کاهش یافت
رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی‌فروشان در خصوص کاهش فروش قنادی‌ها گفت: فروش قنادی‌ها ۷۰ درصد نسبت به ماه رمضان سال گذشته کاهش یافته‌است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •