سه شنبه, ۶ اسفند, ۱۳۹۸ / 25 February, 2020
مجموعه ابرآروان
چهارمین رویداد «سوار ابرها» برگزار شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / اقتصادی
چهارمین رویداد «سوار ابرها» برگزار شد
تهران - ایرنا - هم بنیان‌گذار ابرآروان در چهارمین رویداد این مجموعه با اشاره به این که از امروز ابرآروان به ۵ زبان مختلف دنیا در دسترس است گفت: به زودی با سرمایه گذاری ۲۵۰ میلیارد تومانی دیتا سنتری برای خدمات رسانی بهتر راه اندازه خواهد شد.
  شرکت ارتباطات زیرساخت  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
وضعیت اختلالات اینترنت کشور را در لحظه رصد کنید
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / فناوری
وضعیت اختلالات اینترنت کشور را در لحظه رصد کنید
تهران- ایرنا- مدیر محصول CDN ابر آروان در خصوص ضرورت راه اندازی سامانه رصد اختلالات اینترنت کشور به ایرنا گفت: ابرآروان با در اختیار داشتن ۱۵دیتاسنتر از سرویس‌دهندگان مختلف اینترنت کشور و ۱۵ نقطه حضور در نقاط مهم جهان، می‌تواند کامل‌ترین اطلاعات از وضعیت زیرساخت اینترنت داخلی و اتصالات آن را در اختیار کاربر قرار دهد تا او در لحظه اختلالات را رصد کند.
  اینترنت  مجموعه ابرآروان  اینستاگرام
حملات گسترده ‏DDoS‏ با سوء استفاده از ‏ MTProxy‏های ‏تلگرام ‏
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / علمی و آموزشی
حملات گسترده ‏DDoS‏ با سوء استفاده از ‏ MTProxy‏های ‏تلگرام ‏
تهران- ایرنا- کاربران ایرانی تلگرام برای دور زدن فیلتر این شبکه اجتماعی گاهی علاوه بر استفاده از VPN مجبور می‌شوند از MTProxy‏های ‏تلگرام ‏نیز استفاده کنند، مجموعه ابرآروان اعلام کرده با استفاده از این پروکسی‌ها امکان حملات DDoS وجود دارد. در این حملات زامبی‌های اینترنتی با ارسال درخواست‌های مکرر به سایت‌ها آن‌ را از کار می‌اندازند.  
  مجموعه ابرآروان  تلگرام  ماجرای فیلترینگ
افزایش بازه‌ رایگان برای مشتریان ابری
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ / علمی و آموزشی
افزایش بازه‌ رایگان برای مشتریان ابری
تهران- ایرنا- بازه‌ استفاده‌ رایگان از خدمات شبکه‌ توزیع محتوا یا CDN ابر آروان تا سقف ۲۰ گیگابایت ترافیک و یک میلیون درخواست (Request)‌ افزایش پیدا کرد. این بازه تا پیش از این، تا سقف ۲۰ گیگابایت ترافیک و ۲۰هزار درخواست بود.
  مجموعه ابرآروان  بازی‌سازان نوپا
همکاری ابرآروان و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در حمایت از بازی‌سازان نوپا
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ / علمی و آموزشی
همکاری ابرآروان و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در حمایت از بازی‌سازان نوپا
تهران- ایرنا- مجموعه ابرآروان برای عرضه‌ رایگان محصولات ابر آروان در همکاری با بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای حمایت از بازی‌سازان نوپا فراخوان داد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ / ...
امضای 3 تفاهم‏نامه توسط شناسا از شرکت‌های گروه مالی پاسارگاد
در راستای توسعه فعالیت‌های مجموعه شناسا و هم‌افزایی با سایر سازمان‌های موثر در اکوسیستم کارآفرینی کشور، سه تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین تریگ‌آپ و مجموعه‌های فعال منتخب زیست‌بوم کارآفرینی به امضا رسید.با توجه به نقش‌آفرینی مجموعه شناسا در زیست‌بوم کارآفرینی کشور و با هدف کمک به رشد و توسعه این فضا، مجموعه اقدامات موثری که هم‏راستا با چشم انداز بلندمدت این مجموعه است، برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی می‌شود. از جمله این اقدامات برقراری تفاهم‌نامه‌هایی با نهادها و سازمان‌هایی است که به نوعی بخشی از این زنجیره ارزش بوده و خلق ارزش می‌کنند.در این راستا تفاهم‌نامه‌ای با محوریت توسعه اکوسیستم کارآفرینی فناوری‌های ورزشی و سلامت، با ایجاد هم‌افزایی و همچنین همکاری مشترک در زمینه توسعه سیاست‌های اقتصاد دانش‌بنیان …