دوشنبه, ۱۱ فروردین, ۱۳۹۹ / 30 March, 2020
محمدعلی اسفنانی
توزیع دو و نیم تن شکر احتکاری میان مردم در تهران
توزیع دو و نیم تن شکر احتکاری میان مردم در تهران
ایلنا: مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران از توزیع ۲.۵ تن شکر احتکار شده در یکی از مناطق تهران با قیمت مصوب میان مردم خبر داد.
۱۳۹۹/۰۱/۰۲ / محمدعلی اسفنانی / شکر احتکار شده /
اسفنانی: بالاترین اولویت مجلس یازدهم رونق اقتصادی باشد
اسفنانی: بالاترین اولویت مجلس یازدهم رونق اقتصادی باشد
مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران گفت: مجلس یازدهم باید بالاترین اولویت خود را مباحث اقتصادی قرار دهد، چرا که با رونق اقتصاد همه حوزه‌ها به سمت پیشرفت حرکت می‌کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۹ / محمدعلی اسفنانی / تعزیرات حکومتی /
مشکل کمبود ماسک در حال رفع شدن است
مشکل کمبود ماسک در حال رفع شدن است
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران با بیان اینکه مشکل کمبود ماسک در حال رفع شدن است، عنوان کرد: امیدواریم با واردات و افزایش تولید ماسک در داخل کشور مشکل کمبود ماسک در استان‌ها نیز حل شود.
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / تعزیرات حکومتی / محمدعلی اسفنانی / کروناویروس /
اسفنانی: دست سازمان تعزیرات حکومتی برای برخورد با گرانفروشی خودرو بسته است
اسفنانی: دست سازمان تعزیرات حکومتی برای برخورد با گرانفروشی خودرو بسته است
شفقنا- مدیرکل تعزیرات استان تهران می‌گوید از آنجایی که سازمان‌های مسئول مبنای قیمتی مشخصی برای خودرو تعیین نکردند سازمان متبوعش نمی‌تواند با گرانفروشی چارچرخ ها در بازار برخورد کند. خانه ملت نوشت: محمدعلی اسفنانی مدیر کل تعزیرات استان تهران، درباره گرانی...
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ /
به زودی اسامی محتکران ماسک اعلام می‌شود
به گزارش فارس، محمدعلی اسفنانی رئیس سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران در برنامه صبح و گفت‌وگو اظهار کرد: تمامی گزارش‌ها حاکی از این است که کالا‌های مورد نیاز مردم برای عید و حتی برای عید موجود است و مردم می‌توانند کالای مورد نیاز خود را به موقع و با قیمت مناسب تهیه کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ / احتکار ماسک / محتکران ماسک / مقابله با کرونا /
کشف پنچ میلیون ماسک و ۲ میلیون دستکش توسط تعزیرات
کشف پنچ میلیون ماسک و ۲ میلیون دستکش توسط تعزیرات
محمدعلی اسفنانی معاون رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در گفتگو با خبرنگار الف با بیان اینکه روزانه حدود 200 تا 300 پرونده در خصوص تخلفات در سازمان تعزیرات به ثبت می رسد، گفت: ماموران تعزیرات با دقت هر گونه تخلفی را در سطح بازار بررسی می کنند و پرونده های تشکیل شده در شعبت تعزیرات بررسی می شود.
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ / 54 هزار ماسک / احتکار / محمدعلی اسفنانی /
تعزیرات استان تهران: ۵۴ هزار ماسک در انبار دیجی‌کالا بود
تعزیرات استان تهران: ۵۴ هزار ماسک در انبار دیجی‌کالا بود
فرهیختگان نوشت: ضلع سوم مهم‌ترین اخبار و تحولات حول ماجرای شیوع کرونا در ایران، ضلع سوم همیشه در صحنه و اعصاب خرد کن. ضلع سوم بی‌انصاف و به قول مهران مدیری، مجری برنامه دورهمی، کفتارصفتی که از هر شرایطی برای کسب سود و پرکردن جیب خود استفاده می‌کند و اندک اعتقادی به هیچ‌کدام از ارزش‌های انسانی ندارد. ضلع سوم در ارتباط با محتکرانی است که متاسفانه این روزها ذیل هر مساله‌ای که نمی‌دانم اسمش را چه می‌شود گذاشت، فرصت‌طلبی، عدم نظارت، باگ قانونی و... حسابی جولان می‌دهند و روی جان مردم قمار می‌کنند. کسانی که اگر خطرشان بیشتر از ویروسی همچون کرونا نباشد، حتما از آن کمتر نیست.
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ / احتکار ماسک / سازمان تعزیرات حکومتی / محمدعلی اسفنانی /
سازمان تعزیرات: احتکار دیجی کالا/ واکنش دیجی کالا
آفتاب یزد- گروه شبکه: در روزهای گذشته ویدئویی در فضای مجازی و سایت‌های خبری در حال دست به دست شدن است که نشان می‌دهد خبرنگار شبکه تلویزیونی «ایران کالا» به همراه نماینده سازمان تعزیرات حکومتی وارد یکی از انبارهای دیجی‌کالا شده‌ و خبر از کشف ماسک بهداشتی می‌دهند که به گفته آن‌ها در این انبارها دپو شده است. در این گزارش ویدیویی، رئیس شعبه ۶۲ سازمان تعزیرات حکومتی درباره سرنوشت ماسک‌های دپو شده می‌گوید که این اقلام، برای عرضه در بازار، تحویل مراکز مجاز داده می‌شود و با صاحبان آن نیز برخورد قانونی خواهد شد.ضاربیان گفته است:« با استعلامی که از وزارت بهداشت انجام دادیم اینها حق عرضه و فروش ماسک را نداشتند و این حجم از ماسک‌های کشف شده هم مصداق احتکار و هم عرضه خارج از شبکه است.»> واکنش دیجی کالااین …
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ /
کشف ۵ میلیون ماسک در طی ۱۰ روز گذشته
کشف ۵ میلیون ماسک در طی ۱۰ روز گذشته
ایلنا: مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران از کشف ۵ میلیون ماسک در طی ۱۰ روز گذشته خبر داد.
۱۳۹۸/۱۲/۱۱ / محمدعلی اسفنانی /
ماجرای کشف ماسک در انبار دیجی‌کالا/ زمان عرضه ماسک و محلول در داروخانه‌های تهران
ماجرای کشف ماسک در انبار دیجی‌کالا/ زمان عرضه ماسک و محلول در داروخانه‌های تهران
محمدعلی اسفنانی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره آخرین وضعیت گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی به منظور نظارت بر توزیع و عرضه محصولات بهداشتی و ضدعفونی‌کننده اظهار کرد: از روز گذشته توزیع ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده در داروخانه‌ها آغاز شده و هر چند کم‌وبیش گزارش‌هایی درباره کمبود اقلام در برخی داروخانه‌ها دریافت کردیم اما با توجه به برداشته شدن محدودیت توزیع محصولات توسط داروخانه‌ها از روز گذشته، انتظار می‌رود ظرف امروز و فردا همه داروخانه‌ها این اقلام را عرضه کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۱ / احتکار ماسک / سازمان تعزیرات حکومتی / محمدعلی اسفنانی /
اسفنانی: بیشترین ظرفیت گشت‌های تعزیرات معطوف به بیماری کرونا است
اسفنانی: بیشترین ظرفیت گشت‌های تعزیرات معطوف به بیماری کرونا است
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران گفت: همچنان بیشترین ظرفیت گشت‌ها و نیروهایمان را در بحث کالاهای سلامت محور مربوط به بیماری کرونا معطوف کرده‌ایم و طبیعتاً هر اتفاقی که در بحث جلوگیری از آسیب به سلامت مردم رقم می‌خورد را پیگیری می‌کنیم.
۱۳۹۸/۱۲/۰۷ / محمدعلی اسفنانی / کروناویروس / تعزیرات حکومتی /
کشف ۳ و نیم میلیون ماسک احتکار شده در انبارهای تهران
کشف ۳ و نیم میلیون ماسک احتکار شده در انبارهای تهران
مدیرکل تعزیرات حکومتی گفت: در روزهای اخیر در مجموع ۳ و نیم میلیون ماسک احتکار شده در انبارهای تهران کشف شد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۶ / اخبار حوادث / احتکار / ویروس کرونا / ماسک / ماه رمضان / تهران / دانشگاه علوم پزشکی / سازمان تعزیرات / دادگستری / محمدعلی اسفنانی /
تا زمانی که مصرف کننده به کالای داخلی اعتماد نکند قاچاق هم هست
تا زمانی که مصرف کننده به کالای داخلی اعتماد نکند قاچاق هم هست
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران با بیان اینکه ما هنوز موفق نشده‌ایم مصرف کننده داخلی را متقاعد کنیم که کالای داخلی حداقل کیفیت کالای خارجی را دارد، گفت: بنابراین تا زمانی که این معضل وجود دارد کالای قاچاق هم هست.
۱۳۹۸/۱۱/۰۷ / محمدعلی اسفنانی / تعزیرات حکومتی استان تهران / حمایت از کالای ایرانی /
مدیر تعزیرات حکومتی تهران: تاثیر نرخ ارز بر نوسانات قیمت کمتر شده است
شفقنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران گفت: نوسانات نرخ ارز در گذشته سبب کاهش و افزایش قیمت کالاها بود اما امروز مشاهده می‌کنیم این تاثیر به مراتب کاهش یافته و مسائل دیگر در تعیین قیمت اهمیت یافته‌اند. ایلنا نوشت: محمدعلی اسفنانی درخصوص موضوع عدم تبعیت قیمت کالا از کاهش نرخ ارز در سال جاری، گفت که همواره قیمت کالا تابعی […]
۱۳۹۸/۰۹/۰۹ /
اسفنانی: حوزه صادرات و واردات نیازمند متولی خاص برای مدیریت است
اسفنانی: حوزه صادرات و واردات نیازمند متولی خاص برای مدیریت است
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران با انتقاد از نبود متولی خاص در حوزه صادرات و واردات گفت: اگر یک مرجع حوزه واردات و صادرات را مدیریت می‌کرد شاید الان شاهد این گسست‌ها و مشکلات نبودیم.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / محمدعلی اسفنانی / تعزیرات حکومتی /
تشکیل ۱۷ هزار پرونده خودرویی
مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران گفت: ۱۷ هزار پرونده خودرویی در سازمان تعزیرات تشکیل و برای ۱۰ هزار پرونده رای صادر شده است. محمدعلی اسفنانی افزود: رای هفت هزار پرونده اجرا شده و بقیه در حال تعیین تکلیف است. وی گفت: اواسط هفته قبل سازمان تعزیرات با شرکت بهمن خودرو توافق کرد تا در مورد ۱۰۰ پرونده مربوط به خودروهایی که باید به مشتریان واگذار می‌شد، اقدامات لازم را انجام دهد؛ همچنین با رامک خودرو، نگین خودرو و سایپا دیزل هم توافق کردیم. اسفنانی افزود: تعهدات خودرویی سایپا و ایران خودرو هم در حال انجام است.مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: تفاوت قیمت برخی خودرو‌ها به راحتی قابل حل و فصل نیست؛ به‌عنوان مثال، قرار بوده برای خودرو‌های FH سایپا دیزل ۱۵۰ میلیون تومان نقد پرداخت شود و ۳۰۰ میلیون هم تسهیلات …
۱۳۹۸/۰۷/۲۲ /
محمد علی اسفنانی: ورود تعزیرات به قیمت های نامتعارف شرکت های هواپیمایی/ جلب رضایت شاکیان  ۳ شرکت خودروساز
شفقنا- رییس تعزیرات حکومتی استان تهران با اعلام ورود سازمان تعزیرات به تخلفات شرکت‌های هواپیمایی اظهار کرد: متاسفانه شرکت‌های هواپیمایی قیمت‌های بسیار نامتعارف دارند و تعرفه را رعایت نمی‌کنند و سقف و کف را در نظر نمی‌گیرند که تلاش می‌کنیم با آنها به تعامل برسیم وگرنه مجبور به برخورد خواهیم شد. محمدعلی اسفنانی در گفت و گو با خبرنگار شفقنا […]
۱۳۹۸/۰۶/۰۵ /
جریمه ۱۷ میلیاردی برای ۵۲۰۰ تلفن همراه در تهران
جریمه ۱۷ میلیاردی برای ۵۲۰۰ تلفن همراه در تهران
ایلنا: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از جریمه بیش از ۱۷ میلیارد ریالی شرکت واردکننده گوشی تلفن همراه به اتهام گرانفروشی ۵ هزار و ۲۰۰ گوشی خبر داد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۳ / تلفن همراه / سازمان تعزیرات حکومتی / محمدعلی اسفنانی /
افزایش قیمت لبنیات غیر قانونی است
شفقنا اقتصادی_ رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: افزایش قیمت لبنیات در روزهای اخیر برخلاف رویه قانونی و تصمیم ستاد تنظیم بازار است از این ما بدون شک با متخلفان برخورد خواهیم کرد. به گزارش شفقنا اقتصادی، محمدعلی اسفنانی رئیس سازمان تعزیرات حکومتی درباره آخرین وضعیت بازار مرغ و گوشت در کشور اظهار کرد: در بازار مرغ […]
۱۳۹۸/۰۳/۲۹ /
افزایش قیمت تضمینی گندم،ماکارونی را گران کرد
افزایش قیمت تضمینی گندم،ماکارونی را گران کرد
تسنیم نوشت: محمدعلی اسفنانی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران درباره برنامه‌های تعزیرات برای مبارزه با گرانفروشی و احتکار در ماه مبارک رمضان، گفت ما هرساله طرحی برای ماه رمضان داریم و امسال هم به‌همان وضعیت اجرا می‌شود اما امسال شرایط اقتصادی خاص است و شاهد افزایش قیمت برخی کالاها بودیم.
۱۳۹۸/۰۲/۱۶ /
معاون تعزیرات حکومتی: عدم کیفیت و ارزان بودن کالا دو دلیل عمده افزایش قاچاق است
شفقنا-معاون تعزیرات حکومتی گفت: قریب به ۸۰۰ اسکله ترخیص کالا در جنوب کشور وجود دارد که یک چهارم این تعداد تحت نظارت مجموعه نظارتی کشور بوده و درباره مابقی هیچ گونه کنترلی اعمال نمی شود. به گزارش خبرنگار شفقنا در قم، محمدعلی اسفنانی عصر امروز در همایش علمی تخصصی دیپلماسی اقتصادی و رونق تولید که در دانشگاه قم برگزار شد، […]
۱۳۹۸/۰۲/۱۰ /
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •