جمعه, ۲ آبان, ۱۳۹۹ / 23 October, 2020
محمد اکبری
سردار سید محمد اکبری صالحی فرمانده انتظامی خوزستان شد
۱۳۹۹/۰۶/۳۱ / محمد اکبری / سردار حسین اشتری / فرمانده ناجا / حکم انتصاب
سردار سید محمد اکبری صالحی فرمانده انتظامی خوزستان شد
با حکم فرمانده نیروی انتظامی سرتیپ دوم پاسدار سیدمحمد اکبری صالحی فرمانده انتظامی خوزستان شد.
۱۳۹۹/۰۶/۱۱
هوا پر از کلمه بود
محمد اکبری
۱۳۹۹/۰۶/۰۲
ذره‌بین
شهادت سرباز در درگیری با اشرار منطقه سراوان یک سرباز  در درگیری با اشرار در منطقه سراوان استان سیستان‌وبلوچستان به شهادت رسید‎. ‎سردار ‏سرتیپ دوم پاسدار علی محمد اکبری، فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال‌وبختیاری گفت: «محمدرضا اسکندری نژاد سرباز لشکر ۱۹ فجر شیراز بود که طی مأموریتی به منطقه اعزام شد و در ‏درگیری با اشرار به شهادت رسید‎.» ‎مراسم تشییع این سرباز فداکار روز دوشنبه سوم شهریور ۹۹ ‏در شیراز و سه‌شنبه در جونقان برگزار می‌شود‎.
یک رمان اقلیمی ایران چاپ شد/ خاطرات دوران خان و خان‌سالاری
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ / رمان ایرانی / ادبیات داستانی / انتشارات پیدایش / نشر پیدایش
یک رمان اقلیمی ایران چاپ شد/ خاطرات دوران خان و خان‌سالاری
رمان «سال ورزایی» نوشته محمد اکبری توسط نشر پیدایش منتشر و راهی بازار نشر شد.
انتشار چند رمان جدید
۱۳۹۹/۰۳/۲۱ / سال‌ورزایی / جهان هتل / ۹۹ بادکنک قرمز / آن‌جا که هندوانه‌ها می‌رویند / پسران آمریکایی / محمد اکبری
انتشار چند رمان جدید
رمان‌های «سال‌ ورزایی»، «جهان هتل»، «۹۹ بادکنک قرمز»، «آن‌جا که هندوانه‌ها می‌رویند» و «پسران آمریکایی» منتشر شده‌اند.
۱۳۹۹/۰۲/۲۵
علم‌سرخ
محمد اکبری
۱۳۹۹/۰۲/۲۴
رستاخیز زبان‌ها و گویش‌ها و لهجه‌ها
محمد اکبری
۱۳۹۹/۰۲/۰۴
شیرین‌سو
محمد اکبری
۱۳۹۹/۰۲/۰۳
جمع آوری 12میلیارد ریال کمک مومنانه درچهارمحال وبختیاری
فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام در جلسه استانی مقابله با ویروس کرونا از جمع آوری 12میلیارد ریال کمک مومنانه در چهارمحال و بختیاری خبر داد.به گزارش خبرنگارماجلسه استانی مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا در استانداری چهارمحال و بختیاری با حضور مسئولان برگزار شد.اقبال عباسی، استاندار چهارمحال و بختیاری در این جلسه با اشاره با آغاز فعالیت اصناف بر دریافت کد رهگیری از سامانه سلامت و رعایت پروتکل های بهداشتی و نظارت بازرسان بر مراعات دقیق فاصله گذاری هوشمند اجتماعی تاکید کرد. عباسی، توجه به معیشت مردم بویژه حمایت از آسیب دیدگان ناشی از شیوع ویروس کرونا را به مسئولان توصیه کرد و ادامه داد: ادارات و نهاد‌های عضو ستاد استانی مقابله با کرونا ۲۰ درصد از حقوق کارکنان خود را مشروط به رضایت کارمندان برای …
۱۳۹۸/۰۹/۲۰
حکم عجیب مشاور عالی نمکی برای فرزند اقتصاددان و متخصص خود
محمداسماعیل اکبری، مشاور عالی وزیر بهداشت در حکمی فرزند خود محمد اکبری را به عنوان دستیار ویژه منصوب و در حکم صادره تاکید کرد دستمزدی به وی تعلق نمی‌گیرد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۸
فرصت خودکفایی در سایه تحریم اقتصادی
یک تولیدکننده قطعات یدکی و تجهیزات نیروگاهی، با بیان اینکه بر بومی‌سازی محصولات وارداتی تمرکز کردیم، گفت: معتقدم در مقطع زمانی فعلی می‌توان بسیاری از چالش‌ها را به فرصت تبدیل کرد. محمد اکبری مدیرعامل شرکت پویش‌گستر صنعت، با اعلام این مطلب به «دنیای‌اقتصاد» گفت: یکی از سیاست‌های اصلی شرکت، تمرکز بر داخلی‌سازی قطعات یدکی و تجهیزات مورد استفاده نیروگاه‌ها، نفت، گاز و پتروشیمی است. تحریم‌های آمریکا علیه اقتصاد ایران و بسیاری از موارد دیگر از جمله خروج ارز و... اهمیت این کار را دوچندان می‌کند.
۱۳۹۸/۰۸/۰۵
نمایش « خل وضعی » آماده حضور در جشنواره منطقه ای
« خل وضعی چه وضعیتیه؟ » نمایشی است به کارگردانی محمد اکبری که از ۲۷ تا ۳۱ شهریور در هشترود به روی صحنه رفت. این نمایش توسط محمد اکبری نوشته و به روی صحنه رفت.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷
توزیع پنل خورشیدی در میان عشایر بهمئی
رئیس اداره امور عشایر بهمئی با اشاره به این‌که شمار زیادی از عشایر این شهرستان در مناطق سخت‌گذر ساکن هستند گفت: توزیع پنل خورشیدی در میان عشایر کوچرو در اولویت است.  به گزارش ایرنا، «محمد اکبریان» افزود: در مرحله اول ۵۰ دستگاه پنل خورشیدی در بین عشایر این شهرستان توزیع شد. وی بیان کرد: این تعداد پنل خورشیدی ۱۲۰ وات از محل اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده و مناطق فاقد دهیاری شهرستان تامین شده است.اکبریان تصریح کرد: با توزیع این تعداد پنل خورشیدی تا حدود زیادی مشکل روشنایی چادرهای اسکان عشایر برطرف …
۱۳۹۸/۰۴/۰۶
نمایشنامه «خل وضعی چه وضعیتیه؟» مجوز گرفت
نمایشنامه «خل وضعی چه وضعیتیه؟» نوشته محمد اکبری هشترودی از سوی شورای نظارت و ارزشیابی هنرهای نمایشی استان آذربجان شرقی مجوز گرفت.
۱۳۹۸/۰۳/۰۸ / حضور هنر ایران در جهان / جشنواره فیلم کوتاه تهران / مهدی آقاجانی / تینو صالحی / محمد اکبری / ایالات متحده آمریکا / حسین غلامی / سیاوش شهابی / عماد خدابخش / آکادمی اسکار
«تشریح» به جشنواره پالم اسپرینگز آمریکا راه پیدا کرد
فیلم کوتاه «تشریح» ساخته سیاوش شهابی در ادامه حضور بین المللی خود به بخش مسابقه بیست و پنجمین جشنواره بین المللی پالم اسپرینگز آمریکا راه پیدا کرد.
۱۳۹۸/۰۱/۲۷
افزایش تعرفه‌های پزشکی پولی بدست پزشکان نمی‌رساند/ سازمان‌های بیمه‌گر ورشکسته هستند
محمد اکبری، اقتصاددان حوزه سلامت با بیان اینکه افزایش تعرفه‌های پزشکی معقولانه است، گفت: حتی اگر تعرفه‌ها طبق خواست پزشکان افزایش پیدا کند پولی بدست آنها نمی‌رسد چرا که سازمان‌های بیمه‌گر ورشکسته و مردم در بدترین شرایط اقتصادی هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴
گروه «رعد» در فرهنگسرای نیاوران کنسرت می‌دهد
گروه موسیقی «رعد» به سرپرستی محمد اکبری روز چهارشنبه ۱۵ اسفند در فرهنگسرای نیاوران تازه‌ترین کنسرت خود را برگزار می‌کند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •