دوشنبه, ۱۰ آذر, ۱۳۹۹ / 30 November, 2020
مخازن زباله
خدمت‌رسانی شهری به بیمارستان شهید مدرس
۱۳۹۹/۰۸/۲۴
خدمت‌رسانی شهری به بیمارستان شهید مدرس
 شهرداری منطقه 2 برای همراهی با کادر درمان و ارتقای بهداشت عمومی به بیمارستان شهید مدرس خدمات شهری ارائه کرد. «علی‌اکبر کریمی پور» معاون خدمات شهری و محیط‌زیست شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: «با توجه به ایام شیوع ویروس کرونا یکی از اقدامات مهم همراهی با کادر درمان و تأمین بهداشت عموم است.» او افزود: «بهسازی فضای سبز پیرامون بیمارستان، ضدعفونی مبلمان شهری، وسایل ورزشی موجود در محوطه، هرس درختان، به زراعی فضای سبز، نظافت و پاکسازی محیط، شست وشو و گندزدایی مخازن زباله در مسیر خیابان منتهی به بیمارستان …
اختصاص ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و نوسازی مخازن زباله در بندرعباس
۱۳۹۹/۰۸/۱۸ / استانی-اجتماعی / اخبار اجتماعی - هرمزگان
اختصاص ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و نوسازی مخازن زباله در بندرعباس
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به نیاز شهر بندرعباس ، افزوده شدن منطقه جدید شهری و پاسخ به درخواست های شهروندان ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای خرید مخازن جدید زباله اختصاص یافت.
مخازن زباله از محله‌های مرکزی شهر تهران جمع آوری می‌شوند
۱۳۹۹/۰۸/۱۷ / طرح کاپ / نصراله آبادیان / شهر تهران / شهرداری منطقه 11
مخازن زباله از محله‌های مرکزی شهر تهران جمع آوری می‌شوند
شهردار منطقه ۱۱ گفت: اجرای طرح کاپ که به صورت آزمایشی با همکاری شهروندان در محله های مرکزی شهر تهران در حال اجراست؛ امیدوار کننده است و به تدریج مخازن زباله از سطح شهر جمع آوری خواهند شد.
۱۳۹۹/۰۸/۱۶
گشت و‌گذاری در منطقه چهارده تهران
علی اکبر فرقانی‪-‬ کمتر اتفاق افتاده در خیابان‌های تهران گشت‌و‌گذاری داشته باشید و مشکلی وجود نداشته باشد. برخی از مشکلات بر می‌گردد به بافت منطقه و به ویژه خود مردم. شهرداران مناطق برای پاکیزگی و نظافت محله‌ها تلاش می‌کنند تا کارگران در چند نوبت زباله‌های شهری را جمع‌آوری و مخازن زباله را شستشو و میکروب‌زدایی کنند. اما بسیاری از مردم هنوز برایشان جا نیفتاده که زباله‌های‌شان را سر ساعت بیست و یک در مخازن زباله قرار دهند. رعایت ساعت می‌تواند از پُر و سرریزشدن مخازن زباله‌ها در طول روز خودداری کند و موجب پاکیزگی و عدم انتشار بوی مشمئزکننده شود. به خصوص این روزها که نیروهای افغان به کشورشان بازگشته اند، شهرداران مناطق با کمبود نیرو مواجه اند. به دلیل این که جوان ایرانی از پس کرایه خانه و هزینه زن …
به آسفالت معابر رسیدگی شود
۱۳۹۹/۰۸/۱۴
به آسفالت معابر رسیدگی شود
دبیر شورایاری محله شهید بخارایی درباره اجرای طرح نظرسنجی کوچه به کوچه و پایگاه‌های مجازی این محله با هدف شناسایی نیازها و مشکلات شهروندان می‌گوید: «با بررسی اطلاعات به دست آمده از طریق پایگاه‌های مجازی و دیدار چهره به چهره با اهالی مشخص شد که مهم‌ترین نیاز ساکنان رونق فعالیت‌های اجتماعی و اصلی‌ترین خواسته آنها رسیدگی به آسفالت معابر، ایجاد نظم در رفت و روب معابر، شست وشوی دقیق مخازن زباله، افزایش تسهیلات نوسازی خانه‌های فرسوده، ترمیم و بازسازی شبکه فاضلاب خانگی و همچنین حمایت از مشاغل خانگی است.» «کاظم …
ضد عفونی روزانه مخازن زباله شمال شرق پایتخت در روزهای کرونایی
۱۳۹۹/۰۷/۲۷
ضد عفونی روزانه مخازن زباله شمال شرق پایتخت در روزهای کرونایی
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از شستشو، نظافت، کف تراشی و مرمت مخازن زباله سطح منطقه خبر داد و گفت: ضدعفونی و رفع مشکلات مخازن زباله به طور مستمر در سطح محلات منطقه 4 انجام می شود.
۱۳۹۹/۰۷/۲۲
داد و ستد طلای کثیف در خانه های متروک
مژگان مهرابی ردپایشان همه جا پیدا می‌شود. هر جا زباله باشد آنها هم حضور دارند. کارشان این است، بین زباله‌ها روزی خود را پیدا می‌کنند. خیلی‌شان آنقدر کوچکند که هنوز خوب و بد را تشخیص نمی‌دهند. به آنها کودکان زباله‌گرد می‌گویند. بچه‌هایی که به جای بازی و تفریح یا نشستن پشت نیمکت‌های مدرسه، باید تا کمر در مخازن زباله خم شوند. خطرات زیادی در کمین آنهاست. انواع بیماری‌های واگیردار و سایر آسیب‌های اجتماعی اما نهاد یک اختصاصی برای حمایت‌گری بالای سرشان نیست که یاری‌شان کند و سروسامانی به وضع آشفته زندگی‌شان …
۱۳۹۹/۰۷/۰۹
تخلیه به موقع مخازن زباله
سال‌های زیادی است که ساکن میدان شریعتی هستم و از مسئولان شهری به خاطر جانمایی و نصب سطل‌های زباله در معابر قدردانی می‌کنم ولی چند وقتی است که این سطل‌های زباله سرجای خودشان قرار نمی‌گیرند یا پر از آشغال هستند و شیرابه از آنها سرازیر می‌شود و محله‌ها را نازیبا می‌کند. همین موضوع باعث تجمع حیوانات و حشرات موذی می‌شود. از متولیان امر تقاضا دارم به پاکسازی و تخلیه به موقع مخازن زباله نظارت داشته باشند.  فرنگیس طالبی  ساکن خیابان شریعتی پاسخ مسئول:یکی از مشکلاتی که با آن مواجه هستیم، تخلیه زباله …
از آغاز خودجوش طرح کاپ در منطقه ۱۱ تا بازخوردها پس از جمع آوری مخازن زباله
۱۳۹۹/۰۷/۰۷ / شهرداری تهران / طرح کاپ / شهرداری منطقه 11 / محله انقلاب / جمع اوری مخازن زباله
از آغاز خودجوش طرح کاپ در منطقه ۱۱ تا بازخوردها پس از جمع آوری مخازن زباله
طرح کاپ به صورت پایلوت در برخی از شهرک های مسکونی و ساختمان های اداری اجرا و در قالب این طرح مخازن جداگانه ای در ساختمان ها تعبیه می شود، به طوریکه شهروندان به صورت مجزا پسماندهای خود مانند شیشه، ظروف پِت، پلاستیک و ... را در مخازن قرار می دهند. معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۱۱ به عنوان یکی از مناطق اجرا کننده در تشریح اجرای خودجوش طرح کاپ با همکاری شورایاران به بازخورد مناسب و امیدبخش مشارکت شهروندان پس از جمع آوری مخازن زباله در خیابانی در محله راه آهن اشاره می کند و اجرای آن را امیدوارکننده می داند.
روزانه در تهران سه نوبت جمع‌آوری زباله داریم | پیش از اجرای کاپ، مخازن زباله بی‌صاحب بودند | کاپ به وزارت صمت هم رسید
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
روزانه در تهران سه نوبت جمع‌آوری زباله داریم | پیش از اجرای کاپ، مخازن زباله بی‌صاحب بودند | کاپ به وزارت صمت هم رسید
شهردار منطقه ۶ تهران گفت: در تهران روزانه ۳ بار زباله‌ها جمع‌آوری و دو بار شهر نظافت می‌شود، این آمار اما در کشورهای توسعه‌یافته به شکل هفتگی است.
محیط زیست: شهرداری تهران برنامه ای برای جمع آوری جداگانه زباله های کرونایی ارایه نکرده
۱۳۹۹/۰۶/۰۹
محیط زیست: شهرداری تهران برنامه ای برای جمع آوری جداگانه زباله های کرونایی ارایه نکرده
فاطمه اکبرپور رییس اداره محیط زیست انسانی استان تهران درباره مدیریت زباله های کرونایی می‌گوید: شهرداری اصفهان اقدام به نصب جعبه‌های ایمن و مخازن زباله در محدوده اطراف بیمارستان‌ها و مراکز درمانی جهت انداختن ماسک و دستکش شهروندان کرده است و در تهران نیز صحبت‌هایی مبنی بر اتخاذ تمهیدات لازم برای تعبیه مخازن زباله جداگانه و جمع‌آوری جداگانه ماسک، دستکش و تجهیزات حفاظتی در سطح شهر شده است اما هنوز برنامه‌ای در این زمینه از سوی شهرداری و سایر مجموعه‌های دست‌اندرکار دریافت نکرده‌ایم.
کودکانی که آینده‌شان را در سطل زباله می‌ریزند
۱۳۹۹/۰۵/۲۶
کودکانی که آینده‌شان را در سطل زباله می‌ریزند
می‌گویند کودکان کار و زباله‌گرد در تهران، بیشترشان ایرانی نیستند اما چه فرقی می‌کند کودکی که تا کمر در مخازن زباله خم شده ایرانی باشد یا غیرایرانی. هیچ‌کس از اینکه دقیقا چند کودک زباله‌گرد در تهران وجود دارد یا اینکه اهل کجای جهانند و سرپرست چند نفر هستند آمار درستی ندارد. با این حال برخی آمار و ارقام غیررسمی حاکی از آن است که تهران 4هزار و ۷۰۰ کودک زباله‌گرد دارد که تقریبا نیمی از آنان نان‌آور خانه‌هستند؛ البته اگر خانه‌ای در کار باشد. به گزارش همشهری، روزانه نزدیک به 8هزار تن پسماند در تهران رها …
مخازن خیابان «شهید اکبری» ماسک زدند 
۱۳۹۹/۰۵/۰۵
مخازن خیابان «شهید اکبری» ماسک زدند 
طراحی ماسک روی مخازن زباله خیابان شهید اکبری در ناحیه 5 شهرداری منطقه 6 با هدف ترغیب شهروندان به استفاده از ماسک برای مقابله با کووید 19، اجرا شد. 
۱۳۹۹/۰۴/۲۴
عکس‌نوشت
خبرگزاری میزان با انتشار مجموعه عکسی از «علیرضا عبدالرضا» گزارش داد:«شهرداری منطقه ۹ با طرحی ابتکاری روی مخازن زباله ماسک‌زدن را به شهروندان یادآوری کرده است.» تصویری که می‌بینید از این مجموعه انتخاب شده است.
(تصاویر) ابتکار ضد کرونایی شهرداری
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ / شهرداری تهران / منطقه 9 / زباله / ویروس کرونا / ماسک / کروناویروس
(تصاویر) ابتکار ضد کرونایی شهرداری
شهرداری منطقه ۹ با طرحی ابتکاری بر روی مخازن زباله ماسک زدن را به شهروندان یادآوری کرده است.
اجرای طرح
۱۳۹۹/۰۴/۲۱
اجرای طرح "مخازن زباله ماسک دار" در تهران
با توجه به موج جدید شیوع ویروس کرونا که سلامت شهروندان را تهدید می کند، شهرداری منطقه۹ با هدف حمایت از پویش مردمی " من ماسک می زنم" در اقدامی ابتکاری نسبت به رنگ آمیزی مخازن زباله بدون استفاده اقدام کرد.
جمع آوری مخازن زباله در تهران آغاز شد/حذف زباله گردها در پایتخت
۱۳۹۹/۰۴/۱۶
جمع آوری مخازن زباله در تهران آغاز شد/حذف زباله گردها در پایتخت
اگر تفکیک از مبدأ انجام شود شاهد مشکلات کمتری خواهیم بود. ما باید آموزش را به خانه‌ها ببریم . بعد از تفکیک از مبدا درصد کمی از زباله که باقی می‌ماند را با زباله‌سوز سوزانده و تبدیل به انرژی کنیم.
۱۳۹۹/۰۴/۰۲
جمع آوری 250 تن زباله در شبانه‌روز توسط شهرداری گرگان
معاون خدمات شهری شهرداری گرگان از جمع آوری 250 تن زباله در شبانه‌روز توسط شهرداری گرگان خبر داد.به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری گرگان، موسی الرضا صفری گفت: در سه ماه نخست سال جاری به دلیل شیوع بیماری کرونا تولید زباله نزدیک به ۸۳ تن نسبت به ۳ ماه نخست سال گذشته افزایش داشته است.وی تاکید کرد: یکی از مهمترین وظایف شهرداری‌ها در حوزه معاونت خدمات شهری جمع آوری و دفن زباله‌های شهری است که در شرایط معمول در شبانه روز به طور متوسط ۲۵۰ تن زباله و لجن از سطح معابر شهر گرگان جمع آوری می شود. معاون خدمات شهری شهرداری گرگان متذکر شد: در سال 1398 نزدیک به 180 هزار تن زباله جمع آوری و برای دفن بهداشتی به محل سایت دفن زباله انتقال یافت.صفری بیان کرد: با توجه به افزایش تولید …
اظهارات مهم شهردار تهران درباره تغییر شیوه جمع‌آوری پسماند |‌ مخازن زباله پایتخت جمع می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۳/۲۶
اظهارات مهم شهردار تهران درباره تغییر شیوه جمع‌آوری پسماند |‌ مخازن زباله پایتخت جمع می‌شود؟
شهردار تهران با بیان اینکه شیوه جمع‌آوری زباله باید تغییر کند، گفت: زنان خانه‌دار هنوز تأثیر کاهش رطوبت زباله‌های خانگی را در کاهش شیرابه و حجم زباله‌ها نمی‌دانند.
لزوم تغییر شیوه جمع آوری زباله/ کاهش تولید پسماند تبدیل به فرهنگ شود
۱۳۹۹/۰۳/۲۶ / پیروز حناچی / مدیریت پسماند / تفکیک زباله
لزوم تغییر شیوه جمع آوری زباله/ کاهش تولید پسماند تبدیل به فرهنگ شود
شهردار تهران با اشاره به تغییر شکل مخازن زباله در جهان گفت: قابل دسترس بودن مخازن جمع آوری زباله صدمات جبران ناپذیری دارد.
مخازن زباله به داخل ساختمان ها می آیند
۱۳۹۹/۰۳/۲۵
مخازن زباله به داخل ساختمان ها می آیند
علیپور گفت: برای جلوگیری از زباله گردی مخازن زباله را به داخل ساختمان ها خواهیم برد.
خداحافظی تهران با مخازن فعلی زباله تا پایان ۱۴۰۰
۱۳۹۹/۰۲/۲۷ / زباله / ویروس کرونا / سلامت / شهر تهران / سازمان مدیریت پسماند / سطل زباله
خداحافظی تهران با مخازن فعلی زباله تا پایان ۱۴۰۰
به گفته مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهر تهران تا پایان سال ۱۴۰۰ مخازن زباله از سطح شهر تهران جمع خواهد شد.
معاینه روزانه پاکبانان تهران
۱۳۹۸/۱۲/۲۶
معاینه روزانه پاکبانان تهران
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از شهروندان خواست در راستای حمایت از پاکبانان شهر تهران، دستکش و ماسک‌های خود را نه تنها در معابر رها نکنند؛ بلکه در کیسه‌های در بسته، در مخازن زباله قرار دهند.
معاینه روزانه پاکبانان شهر/ حمایت از رفتگران با رها نکردن دستکش و ماسک‌ در معابر
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / شورای شهر تهران / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / پاکبان
معاینه روزانه پاکبانان شهر/ حمایت از رفتگران با رها نکردن دستکش و ماسک‌ در معابر
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از شهروندان خواست در راستای حمایت از پاکبانان شهر تهران دستکش و ماسک‌های خود را نه تنها در معابر رها نکنند؛ بلکه در کیسه‌های در بسته، در مخازن زباله قرار دهند.
ماسک و دستکش های مستعمل را وکیوم شده در مخازن زباله بیندازید
۱۳۹۸/۱۲/۱۳ / استانی-اجتماعی / کروناویروس
ماسک و دستکش های مستعمل را وکیوم شده در مخازن زباله بیندازید
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک گفت: اقلام بهداشتی مانند ماسک ها و دستکش های استفاده شده باید به صورت بسته بندی و وکیوم شده در کیسه پلاستیکی داخل سطل ها و مخزن های زباله شهری تخلیه شوند.
کرونا و زباله گردی کودکان
۱۳۹۸/۱۲/۱۲
کرونا و زباله گردی کودکان
آرش نصراصفهانی - مدیرکل دفتر مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در روزهایی که مهم‌ترین دغدغه بسیاری شهروندان ضدعفونی کردن مدام دست‌ها برای پیشگیری از ابتلا به کروناست، کودکانی در این شهر در مخازن زباله در جست‌وجوی معیشتند. شرایط زندگی اغلب این کودکان در انبارهای زباله به‌مراتب اسفبارتر از کار روزانه است. مشاهده این رنج بی‌پایان به یک سؤال بزرگ در ذهن شهروندان بدل شده است: چرا شهرداری جلوی به‌کارگیری کودکان را نمی‌گیرد؟ در ادامه تلاش می‌کنم به‌طور خلاصه پیچیدگی مسئله را تشریح کنم. کودک زباله‌گرد …
توصیه‌هایی درباره نحوه دفع زباله‌های ویروسی | لزوم ضدعفونی کردن پسماندهای بیمارستانی
۱۳۹۸/۱۲/۰۶
توصیه‌هایی درباره نحوه دفع زباله‌های ویروسی | لزوم ضدعفونی کردن پسماندهای بیمارستانی
رییس اداره محیط زیست انسانی استان تهران با اشاره افزایش استفاده از ماسک‌ها، ژل‌های ضدعفونی‌کننده توصیه کرد: ماسک‌ها و دستمال‌های کاغذی‌ پس از استفاده داخل کیسه‌های در بسته قرار داده و به سطل زباله یا مخازن زباله منتقل شود.
۱۳۹۸/۱۱/۲۴
شهرداری در تصمیمات محله‌ای موظف به اخذ نظرات شورایاری‌هاست
معاون شهردار تهران معتقد است: اعتراض حق مطلق مردم است اما رویه و سطح‌بندی‌هایی دارد و باید براساس آنها دست به اعتراض زد. محمدرضا جوادی‌یگانه درباره پیوست اجتماعی زیرگذر استاد معین که نتوانست مانع اعتراضات مردمی شود، به ایلنا گفت: «همواره مسئله احداث پروژه‌های شهری از احداث یک جاده گرفته تا پمپ بنزین محلی و حتی جانمایی مخازن زباله با منافع و مزاحمت‌هایی مواجه است. در پروژه استاد معین نیز همین‌گونه است و نمی‌توان ادعا داشت که همه مردم از احداث این پروژه راضی هستند،  بلکه نارضایتی بخشی از مردم را نیز …
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / شهرداری تهران / مخازن زباله
جانمایی و نصب مخازن سه گانه زباله در ۳ منطقه تهران
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اشاره به تلاش مدیریت شهری در راستای ساماندهی وضعیت زباله گردی و مقابله با این پدیده مذموم گفت: با هدف تحقق برنامه‌های مدیریت شهری پیرامون اجرای طرح کاپ (کاهش پسماند)، مخازن سه گانه زباله در مراکز مهم و پرتردد شهر تهران جانمایی و نصب می‌شوند.
۱۳۹۸/۰۹/۰۷
پاسخ منطقه 14 به یک پیام مردمی
احتراما، بازگشت به نامه شماره 960446/120 مورخ 26/08/1398 مبنی بر درج پیام‌های مردمی در جراید روز چهارشنبه مورخ 22/08/98 با موضوع «انتقال مخازن پسماند در خیابان شکوفه و قرار گرفتن زباله‌ها در صورت نبود مخازن در مکا‌ن‌های نادرست» به استحضار می‌رساند: به علت عرض کم خیابان قریب و عدم امکان تردد ادوات مکانیزه خدمات شهری، نصب مخزن در سرتاسر خیابان امکان پذیر نبوده و جهت جمع‌آوری زباله ریزشی خیابان یک دستگاه مخزن از بدو تشکیل مکانیزاسیون و مخازن زباله در تقاطع کوچه رازی نصب گردیده که از سنوات گذشته در ساعات پایانی شب کارگر رفت و روب پست مربوطه جهت جمع‌آوری زباله‌های ریزشی خیابان و کوچه‌های اطراف و تخلیه مخزن، نسبت به جابه‌جایی مخزن و انتقال آن به خیابان سیرجان اقدام نموده و پس از تخلیه، مجددا جانمایی …
۱۳۹۸/۰۵/۲۷
اجرای طرح ارتقا بهداشت و سلامت محیط شهری توسط شهرداری گرگان
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری گرگان از اجرای طرح ارتقا سلامت محیط شهری توسط شهرداری گرگان خبر داد.موسی‌الرضا صفری درباره اجرای طرح ارتقا بهداشت و سلامت محیط شهری، اظهار کرد: این طرح از 15 مرداد به مدت 2 هفته در سطح شهر گرگان توسط شهرداری گرگان اجرایی خواهد شد.وی ادامه داد: در این طرح پاکسازی، شست‌وشو، گندزدایی و لایروبی تمامی کانال‌ها و انهار سطح شهر، طعمه‌گذاری و مبارزه با حیوانات موذی و ناقل بیماری، آهک پاشی تمامی کانال‌های روباز و سرپوشیده محلات سطح شهر انجام خواهد شد.سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری گرگان تصریح کرد: همچنین کنترل جمعیت سگ‌های ولگرد، نظافت حاشیه رودخانه‌ها و تفرجگاه‌ها، تجهیز و رفع نواقص سرویس‌های بهداشتی معابر عمومی و بوستان‌ها، رسیدگی به وضعیت آبخوری‌ها در محورهای گردشگری …
۱۳۹۸/۰۵/۲۳ / تفکیک زباله / شهرداری تهران / مخازن زباله / راهپیمایی اربعین
الزام تفکیک زباله در ادارات دولتی استان تهران
معاون خدمات شهری شهرداری تهران از ابلاغ استاندار تهران برای الزام…
۱۳۹۸/۰۴/۱۳ / شاپور رستمی / آلودگی صوتی / شهرداری تهران
رفع سد معبر و آلودگی صوتی، مهم ترین دلایل تماس مردم با سامانه ۱۳۷
معاون امور مناطق شهرداری تهران گفت: سد معبر دستفروشان، آلودگی صوتی، لکه گیری معابر و تخلیه مخازن زباله به ترتیب مهم ترین درخواست های مردم در تماس با سامانه ۱۳۷ است.
۱۳۹۷/۱۲/۰۹
مخازن زباله را جمع‌آوری می‌کنیم/ پایه بودجه مناطق تغییر کرد
معاون برنامه‌ریزی توسعه شهری و امور شورای شهربا بیان اینکه شهرداری تهران نمی‌تواند همه کارها را خودش انجام دهد، گفت:‌ برنامه‌ ریزی کرده‌ایم مخازن زباله را در تهران جمع‌آوری کنیم.
۱۳۹۷/۱۲/۰۵
مخازن زباله از سطح پایتخت جمع‌آوری می‌شوند/ کاهش هزینه‌های غیرضرور در بودجه سال آینده شهرداری تهران
معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهردار تهران با بیان اینکه مخازن زباله از سطح پایتخت جمع‌آوری خواهد شد، تاکید کرد: موضوع تفکیک زباله از مبدأ یکی از اولویت‌های اصلی در سال آینده است که باید با مشارکت مردم به نتیجه برسد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •