دوشنبه, ۵ آبان, ۱۳۹۹ / 26 October, 2020
مراسم افتتاحیه
پروانه‌ها در خانه ‌پرواز کردند
۴ روز قبل
پروانه‌ها در خانه ‌پرواز کردند
علی مولوی اگر حوالی غروب یک‌شنبه، ۲۷ مهرماه، بیننده‌ی شبکه‌ی امید، شبکه‌ی اصفهان یا تلویزیون تعاملی تیوا بوده باشید، احتمالاً مراسم افتتاحیه‌ی سی و سومین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان را دیده‌اید. احتمالاً هم می‌دانید «محمدرضا صفدریان»، قهرمان اصفهانی رشته‌ی صخره‌نوردی جهان، نماد جشنواره را برافراشته کرد و شاید شما هم به‌پاس قدردانی از زحمت‌های شبانه‌روزی کادر درمانی کشورمان در دوران کرونا، آواز «رضا صادقی» را همراه بقیه‌ی نوجوانان هم‌خوانی کرده باشید. اما حواستان هست …
مراسم افتتاحیه کاروان دانشجویان ابراهیم(ع) در لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار شد
۵ روز قبل / دانشجویان / آمریکا / رژیم صهیونیستی / لانه جاسوسی / دانشجویان ابراهیم
مراسم افتتاحیه کاروان دانشجویان ابراهیم(ع) در لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار شد
مراسم افتتاحیه کاروان دانشجویان ابراهیم(ع) متشکل از دانشجویان کشورهای مختلف اسلامی، در محل سفارت سابق آمریکا امروز در لانه جاسوسی آمریکا برگزار شد.
مرحله چهارم ارتقا توان و تحرک عملیاتی پلیس راهور ناجا
۵ روز قبل / پلیس راهور ناجا / حسین اشتری / هفته ناجا
مرحله چهارم ارتقا توان و تحرک عملیاتی پلیس راهور ناجا
ایرنا-تهران-مراسم افتتاحیه مرحله چهارم ارتقا توان و تحرک عملیاتی پلیس راهور ناجا روز چهارشنبه با حضور سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرماندهی ناجا در محل شهرک آزمایش برگزار شد.
کرسی‌های تلاوت قرآن در 200 بقعه راه‌اندازی می‌شود
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ / سازمان اوقاف / قرآن کریم
کرسی‌های تلاوت قرآن در 200 بقعه راه‌اندازی می‌شود
مراسم افتتاحیه راه‌اندازی 200 کرسی تلاوت و تفسیر قرآن‌کریم در 200 بقعه شاخص کشور با حضور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.
۱۳۹۹/۰۷/۲۹
کروکی‌ها الکترونیکی می‌شود
رئیس پلیس راهور گفت: به زودی شبکه یکپارچه‌سازی ترسیم کروکی الکترونیکی با همکاری بیمه انجام می‌شود و بیش از دو هزار میلیارد تومان خسارات مربوط به کروکی‌های تقلبی به صفر کاهش می‌یابد.به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار سید کمال هادیانفر در مراسم افتتاحیه هوشمندسازی پلیس با تشریح خدمات پلیس راهور ناجا با بهره‌گیری از این فرآیند، افزود: طبق تدابیر فرمانده نیروی انتظامی موضوع «تحول سیستمی» در حوزه‌های بهره‌مندی از نوآوری در سامانه‌ها و تجهیزات را دنبال و اجرایی کرده‌ایم.وی ادامه داد: همه جوامع به ویژه کشورهای توسعه یافته نیازمند «تحول» و «هوشمندسازی» در حوزه‌هایی چون «دولت هوشمند»، «آموزش و کسب و کار هوشمند»، «شهروند هوشمند» و «امنیت هوشمند» هستند.هادیانفر با بیان اینکه گامی که امروز نیروی انتظامی …
فصل تازه برگزاری جشنواره‌های سینمایی
۱۳۹۹/۰۷/۲۹
فصل تازه برگزاری جشنواره‌های سینمایی
فهیمه پناه‌آذر- روزنامه نگار سی‌وسومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان، امسال متفاو‌ت‌تر از سال‌های گذشته مراسم افتتاحیه خود را در اصفهان برگزار کرد. جشنواره‌ای که قرار است آثار سینمایی شرکت‌کننده در این دوره از پلتفرم‌های اینترنتی و تلویزیون‌های تعاملی نمایش داده شوند و برنامه‌های جنبی از جمله کارگاه‌های آموزشی به‌صورت آنلاین برگزار ‌شود. تجربه جدید که به گفته علیرضا تابش، دبیر این دوره از جشنواره باب جدیدی روبه‌روی دیگر جشنواره‌های سینمایی باز خواهد کرد. علیرضا تابش، مدیر بنیاد سینمایی فارابی و …
۲ مرکز نوآوری در دانشگاه علم و صنعت افتتاح شد
۱۳۹۹/۰۷/۲۸ / دانشگاه علم و صنعت / سورنا ستاری / مراسم افتتاحیه
۲ مرکز نوآوری در دانشگاه علم و صنعت افتتاح شد
معاون علمی فناوری رئیس جمهور دو مرکز نوآوری را در دانشگاه علم و صنعت افتتاح کرد.
برگزاری مراسم نکوداشت اکبر عالمی در جشنواره مقاومت
۱۳۹۹/۰۷/۲۸ / جشنواره‌های سینمایی / جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت / اکبر عالمی
برگزاری مراسم نکوداشت اکبر عالمی در جشنواره مقاومت
معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت از برگزاری آیین نکوداشت اکبر عالمی؛ مدرس سینما و مستندساز فقید در مراسم افتتاحیه دومین مرحله برگزاری این رویداد سینمایی خبر داد.
افتتاح سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان
۱۳۹۹/۰۷/۲۸ / کرونا / جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان / فاصله اجتماعی / شبکه های مجازی / اصفهان / فاصله گذاری اجتماعی / فضای مجازی
افتتاح سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان
ایرنا - اصفهان - مراسم افتتاحیه سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان شامگاه روز یکشنبه به صورت مجازی در اصفهان برگزار شد. این جشنواره امسال در شرایط کرونایی و به میزبانی اصفهان با نام و یاد سردار قاسم سلیمانی آغاز شد و تا دوم آبان ماه ادامه دارد.
شروع رسمی چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ / استانی-فرهنگی و هنری / المپیاد فیلمسازی نوجوانان / مراسم افتتاحیه
شروع رسمی چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان
در آیین افتتاحیه چهارمین المپیاد فیلم سازی نوجوانان ایران اعلام شد که تاریخ اختتامیۀ این المپیاد به یکم آبان ماه موکول شده تا مربیان بتوانند ارتباطی بهتر با نوجوانانی که آیندۀ سینمای ایران هستند، داشته باشند.
چراغ جشنواره فیلم کودک، مجازی روشن شد
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ / استانی-فرهنگی و هنری / مراسم افتتاحیه / جشنواره فیلم کودک و نوجوان / شهرداری اصفهان / بنیاد سینمایی فارابی / ویروس کرونا
چراغ جشنواره فیلم کودک، مجازی روشن شد
ویروس کرونا، افتتاحیۀ سی و سومین دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را به پشت‌بام فرهنگسرای مادر و کودک اصفهان برد تا علاوه بر مخاطبانی که به واسطۀ شبکه اصفهان، شبکه امید و تلویزیون تعاملی تیوا شاهد پخش این برنامه بودند، ساکنان ساختمان‌های مجاور این فرهنگسرا نیز از پنجرۀ خانه‌هایشان مهمان حضوری آن باشند.
از ابراز دلتنگی مرضیه برومند تا خداحافظی علیرضا تابش
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ / سینمای ایران / جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان / علیرضا تابش / سینمای کودک
از ابراز دلتنگی مرضیه برومند تا خداحافظی علیرضا تابش
در مراسم افتتاحیه چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان که عصر امروز (یک‌شنبه ۲۷ مهر) برگزار شد، علیرضا تابش، مدیرعامل بنیاد فارابی تاکید کرد سال دیگر در کسوت مدیریت سینمایی نخواهد بود و مرضیه برومند هم به‌خاطر برگزار نشدن حضوری جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان، ابراز دلتنگی کرد.
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ / آغاز مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان
آغاز رسمی جشنواره فیلم کودک و نوجوان /" نمایش بیش از 100 فیلم در خانه ها"
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان تحت تاثیر شیوع کرونا برپا شد.
۱۳۹۹/۰۷/۲۴
بیست و دومین سمپوزیوم صنعت فولاد ایران، معوقه ۱۳۹۸ برگزار شد
بیست و دومین سمپوزیوم صنعت فولاد ایران با موضوع «چالش‌های موجود در تامین مواد اولیه، تجهیزات، دانش فنی و توسعه زیرساخت‌‌ها در رقابت‌‌پذیری محصولات فولادی» برگزار شد. به گزارش خبرنگار روابط عمومی، سمپوزیوم صنعت فولاد ایران با حضور خداداد غریب‌پور، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و سایر مدیران صنعت فولاد به همت انجمن آهن و فولاد ایران ۱۴ الی ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۹ در نمایشگاه بین‌المللی جزیره کیش برگزار شد. دکتر خداداد غریب‌پور، معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایمیدرو در مراسم افتتاحیه اظهار داشت: باتوجه به توسعه اکتشافات توسط ایمیدرو، نگرانی برای تامین سنگ‌آهن چشم‌انداز تولید ۵۵ میلیون تن فولاد نداریم. برخی ذخایر سنگ‌آهن اگرچه رو به اتمام …
۱۳۹۹/۰۷/۲۳
رونمایی نصف‌ونیمه از نسخه کرونایی المپیک
توماس باخ، رئیس کمیته بین‌المللی المپیک و همچنین مسئولان کمیته برگزاری بازی‌های المپیک توکیو، اخیرا به این نتیجه رسیدند که حتی بدون واکسن کرونا هم بزرگ‌ترین رویداد ورزشی جهان را در تابستان‌ سال 2021 برگزار کنند. این تصمیم به اطلاع همه کشورها رسیده و حالا در ماه‌های پیش‌رو باید همه شرکت‌کنندگان درباره شکل متفاوت المپیک در این دوره توجیه شوند.با توجه به شیوع ویروس کرونا، بدون ‌شک محدودیت‌های زیادی برای ورزشکاران، مسئولان، مربیان و تماشاگران وجود خواهد داشت که در وبینار دوشنبه مسئولان IOC با کشورهای مختلف از بخشی از آنها رونمایی شد. البته هنوز درباره خیلی از ابهام‌ها ازجمله چگونگی برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه توضیحی داده نشده است.
توسعه و تداوم برنامه های پرورشی در بستر فضای مجازی در شرایط کرونا
۱۳۹۹/۰۷/۲۰ / علیرضا کاظمی / وزارت آموزش و پرورش / سلامت روان
توسعه و تداوم برنامه های پرورشی در بستر فضای مجازی در شرایط کرونا
معاون پرورشی و فرهنگی در مراسم افتتاحیه هفته بهداشت روان بر اهمیت پرداختن به موضوع بهداشت روان و کاستن از آسیب‌های اجتماعی در شرایط حساس کرونا و گسترش آموزش‌های مجازی تأکید کرد.
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
12 فیلم بلند داستانی جشنواره کودک اکران آنلاین نمی‌شوند
دبیر جشنواره سی و سوم از اختصاص حق نمایش (اسکرین‌فی) دو یا سه باره آثار اکران آنلاین متناسب با زمان فیلم، به هر اثر در این دوره از جشنواره خبر داد.به گزارش ایسنا، علیرضا تابش، دبیر سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با حضور در برنامه «نقد سینما» گفت: سینمای کودک باید برای ذائقه کودک امروز باشد و جشنواره امسال، ترکیبی از هر دو گروه فیلم‌های برای کودک و فیلم‌هایی درباره کودک است.او در این برنامه گفت: از اردیبهشت امسال به طور جدی و بعد از مصوبه شورای سیاست‌گذاری جشنواره، ما گفت‌وگوهای فشرده‌ای در حوزه وی‌اودی‌ها، بخش خصوصی و صاحبان آثار داشتیم و از این نظر، جشنواره امسال تنها جشنواره‌ای است که پیش از شروع، جلسات فشرده‌ای با دستگاه‌های مختلف داشته است.دبیر جشنواره ۳۳ اظهار کرد: …
مراسم افتتاحیه سی و سومین دوره لیگ برتر هندبال
۱۳۹۹/۰۷/۱۹
مراسم افتتاحیه سی و سومین دوره لیگ برتر هندبال
علی نژاد: نمی توان ورزش را تعطیل کرد
۱۳۹۹/۰۷/۱۹ / هندبال / لیگ برتر هندبال / ویروس کرونا
علی نژاد: نمی توان ورزش را تعطیل کرد
مراسم افتتاحیه سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال یادواره شهید پورجعفری با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی و معاون فرهنگی وزارت ورزش انجام شد.
افتتاحیه لیگ برتر هندبال/ علی‌نژاد: امیدواریم برگزاری لیگ به تیم ملی کمک کند
۱۳۹۹/۰۷/۱۹
افتتاحیه لیگ برتر هندبال/ علی‌نژاد: امیدواریم برگزاری لیگ به تیم ملی کمک کند
مراسم افتتاحیه لیگ برتر هندبال با حضور معاون توسعه و معاون فرهنگی وزارت ورزش انجام شد.
پاکدل: لیگ برتر هندبال مزین به نام شهید پورجعفری شد
۱۳۹۹/۰۷/۱۹ / هندبال / لیگ برتر هندبال
پاکدل: لیگ برتر هندبال مزین به نام شهید پورجعفری شد
مراسم افتتاحیه لیگ برتر هندبال با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
راه اندازی یک مرکز  نوآوری برای احیای تجهیزات پزشکی
۱۳۹۹/۰۷/۱۵ / سورنا ستاری / تجهیزات پزشکی / مراسم افتتاحیه / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
راه اندازی یک مرکز نوآوری برای احیای تجهیزات پزشکی
یک مرکز نوآوری با هدف احیای تجهیزات پزشکی راه اندازی و افتتاح شد.
جلوگیری نیروهای مسلح از کوچکترین تجاوزی در کوتاه ترین زمان ممکن
۱۳۹۹/۰۷/۱۵ / کیومرث حیدری / فرماندهی نیروی زمینی ارتش / مراسم افتتاحیه / مسکن
جلوگیری نیروهای مسلح از کوچکترین تجاوزی در کوتاه ترین زمان ممکن
اهواز- فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروهای مسلح کشور از اقتدار و توانمندی برخوردار هستند که می‌توانند با دستور مقام معظم رهبری، از کوچک‌ترین تجاوزگری در کوتاه‌ترین زمان ممکن جلوگیری کنند.
افتتاحیه نمایشگاه «رستاخیز» لغو شد
۱۳۹۹/۰۷/۱۳ / گالری / نمایشگاه هنری / ویروس کرونا
افتتاحیه نمایشگاه «رستاخیز» لغو شد
به دنبال افزایش شیوع ویروس کرونا در تهران، مراسم افتتاحیه نمایشگاه «رستاخیز» که قرار بود دوشنبه (۱۴ مهر) برگزار شود، لغو شد.
لغو افتتاحیه یک نمایشگاه به دلیل محدویت های کرونایی
۱۳۹۹/۰۷/۱۳ / گالری / همه_باهم_علیه_کرونا / نمایشگاه رستاخیز
لغو افتتاحیه یک نمایشگاه به دلیل محدویت های کرونایی
به دنبال افزایش شیوع ویروس کرونا در تهران، مراسم افتتاحیه نمایشگاه «رستاخیز» که قرار بود دوشنبه (۱۴ مهرماه) برگزار شود، لغو شد.
فاز نخست شبکه هوشمند مدارس کشور افتتاح می‌شود
۱۳۹۹/۰۷/۱۳ / مدارس هوشمند / رئیس جمهور اسلامی ایران / هوشمندسازی مدارس / وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات / مراسم افتتاحیه
فاز نخست شبکه هوشمند مدارس کشور افتتاح می‌شود
فاز نخست شبکه هوشمند مدارس کشور با دستور رئیس‌جمهوری فردا افتتاح می‌شود.
اردوغان: جنگ تا آزادسازی قره‌باغ ادامه خواهد یافت
۱۳۹۹/۰۷/۱۲
اردوغان: جنگ تا آزادسازی قره‌باغ ادامه خواهد یافت
رجب طیب اردوغان٬ رئیس‌جمهور ترکیه عصر جمعه طی سخنانی در مراسم افتتاحیه بیمارستان شهر قونیه٬ بر ادامه مبارزه جمهوری آذربایجان تا آزادسازی کامل قره‌باغ از اشغال ارمنستان تاکید کرد.
انعکاس زیبایی‌های بکر یک منطقه در قالب عکس
۱۳۹۹/۰۷/۱۰ / کمیسیون ملی یونسکو / میراث فرهنگی / خانه هنرمندان ایران / ایران / اورامانات / یونسکو
انعکاس زیبایی‌های بکر یک منطقه در قالب عکس
تهران –ایرنا- مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس «اورامان: دامان آسمان» شامگاه پنجشنبه ۱۰ مهر ماه در سالن ممیز خانه هنرمندان برگزار شد.
هیچ بلیطی برای پرواز به عراق در ایام اربعین فروخته نمی شود
۱۳۹۹/۰۷/۱۰ / محمد اسلامی / وزارت راه و شهرسازی / مراسم افتتاحیه
هیچ بلیطی برای پرواز به عراق در ایام اربعین فروخته نمی شود
ری- وزیر راه و شهرسازی در واکنش به اعلام دولت عراق مبنی بر امکان فروش یک هزار و ۵۰۰ بلیط برای زائران اربعین حسینی گفت: هیچ بلیطی برای پرواز به عراق در ایام اربعین فروخته نمی شود.
افتتاح خط تولید فرآورده‌های مشتق از پلاسما
۱۳۹۹/۰۷/۱۰ / شهرستان کرج / پلاسما / رئیس جمهور اسلامی ایران / حسن روحانی / مراسم افتتاحیه
افتتاح خط تولید فرآورده‌های مشتق از پلاسما
کرج - خط تولید فرآورده‌های مشتق از پلاسما در کرج به صورت ویدئو کنفرانسی توسط رئیس جمهور افتتاح شد.
(تصاویر) شور و هیجان در لیگ برتر فوتبال افغانستان
۱۳۹۹/۰۷/۰۶ / لیگ برتر فوتبال / افغانستان / امرالله صالح / فوتبال
(تصاویر) شور و هیجان در لیگ برتر فوتبال افغانستان
تیم طوفان هریرود، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال افغانستان در مراسم افتتاحیه فصل نهم نیز پیروز از زمین خارج شد.
۱۳۹۹/۰۷/۰۶
المپیک توکیو به هر قیمتی برگزار می شود!
ژاپنی ها برنامه دارند تا المپیک را در شرایط کرونایی با شکل و شمایل و قوانین جدید برگزار کنند. با اینکه در ماه‌های اخیر بارها مطرح شده که المپیک توکیو در سال 2021 فقط به شرطی برگزار می شود که واکسن کرونا کشف شده باشد، اما اقدامات این روزهای ژاپنی ها نشان می دهد که آنها برای جلوگیری از ضررهای هنگفت قصد دارند به هر قیمتی شده المپیک را برگزار کنند. جان کوتس مسئول کمیسیون هماهنگی IOC و کمیته برگزاری المپیک توکیو جلسه ای را به صورت مجازی برگزار کردند. در این جلسه در مورد اقداماتی که می تواند به جلوگیری شیوع ویروس کرونا در طول برگزاری بازی های المپیک کمک کند، صحبت شد.۵۰ اقدام تصویب شده که این اقدامات شامل کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی حضور مقامات در بازی های المپیک و ساده سازی برگزاری المپیک است. همچنین …
گزینه‌های دولت افغانستان برای حل مسائل اختلافی آغاز مذاکرات چیست؟
۱۳۹۹/۰۷/۰۵ / طالبان / اخبار "افغانستان"
گزینه‌های دولت افغانستان برای حل مسائل اختلافی آغاز مذاکرات چیست؟
باوجودی که دو هفته از مراسم افتتاحیه مذاکرات بین‌الافغانی می‌گذرد اما دولت افغانستان و طالبان هنوز مذاکرات مستقیم را آغاز نکرده‌اند و دیدارهای گروه تماس نیز متوقف شده است.
۳۵۰۰ خانه ورزش روستایی در کشور راه اندازی شده است
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / مراسم افتتاحیه / وزیر ورزش و جوانان / مسعود سلطانی فر
۳۵۰۰ خانه ورزش روستایی در کشور راه اندازی شده است
سنندج - وزیر ورزش و جوانان گفت: طی چند سال اخیر سه هزار و ۵۰۰ خانه ورزش روستایی در سراسر کشور راه اندازی شده است.
۱۳۹۹/۰۷/۰۴
باقری: صدام و رژیم بعث تنها نمایش قدرت‌های جهانی متجاوز بود
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: وقتی 8 سال دفاع مقدس را با جنگ‌هایی که بخشی از سرزمین ما را جدا کرده است مقایسه می‌کنیم می‌فهمیم که چه اتفاق مهمی افتاده است.به گزارش ایسنا، سردار محمد باقری در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در مورد ضرورت پژوهش درمورد دفاع مقدس گفت: پژوهش موشکفانه باعث می‌شود نسل جدید با وقایع جنگ آشنا شوند. ایرانیان باید قرن‌ها افتخار کنند که پدرانشان در این مرز و بوم ایستادند و از دین و سرزمین خود دفاع کردند. وقتی آنچه در دفاع مقدس اتفاق افتاده است را با جنگ‌هایی مثل جنگ ایران و قفقاز یا جنگ‌هایی که منجر به جدا شدن بخشی از کشور ما شده است، مقایسه می‌کنیم متوجه می‌شویم چه اتفاق بزرگی جهانی رخ داده است. ملتی انقلاب می‌کند و سیستم طاغوت را به هم می‌ریزد و …
۱۳۹۹/۰۷/۰۳
فرش قرمز افغانستان برای شرکت‌های ایرانی
سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان گفت: به متقاضیان سرمایه‌گذاری در ایران می‌گویم برای شما فرش قرمز پهن شده و تمام حمایت‌های مورد نیاز را مهیا کرده‌ایم. نثار احمد غوریانی در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه اختصاصی-تخصصی «آب، برق و انرژی‌های نو» در افغانستان، ضمن تاکید بر اینکه افغانستان تنها بازار فروش نیست گفت: از کشورهای همسایه به‌خصوص ایران انتظار می‌رود برای سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های بخش خصوصی گام‌های موثر بردارند. نثار احمد غوریانی تاکید کرد: افغانستان همواره به‌دنبال مشارکت‌ با کشورهای دیگر در تولید و بازاریابی است به همین دلیل از دست‌اندرکاران و شرکت‌کنندگان این نمایشگاه انتظار می‌رود به افغانستان تنها به‌عنوان بازار فروش نگاه نکنند.
باقری: پژوهش موشکافانه سبب آشنایی نسل جوان با وقایع جنگ می شود
۱۳۹۹/۰۷/۰۲ / آشنایی نسل جوان با جنگ / افتتاح موزه دفاع مقدس / سردار باقری
باقری: پژوهش موشکافانه سبب آشنایی نسل جوان با وقایع جنگ می شود
شفقنا- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران گفت: پژوهش موشکافانه باعث می‌شود نسل جدید با وقایع جنگ آشنا شوند. به گزارش شفقنا، محمدحسین باقری در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در مورد ضرورت پژوهش در حوزه‌ی دفاع...
بزرگداشت ۵ سینماگر در افتتاحیه جشنواره فیلم مقاومت
۱۳۹۹/۰۶/۳۱ / جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت / سینمای ایران / ۴۰ سالگی دفاع مقدس
بزرگداشت ۵ سینماگر در افتتاحیه جشنواره فیلم مقاومت
مراسم افتتاحیه شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت امروز دوشنیه ۳۱ شهریورماه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.
نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در مشهد افتتاح شد
۱۳۹۹/۰۶/۳۱ / استانی-سیاسی / چهل سالگی دفاع مقدس / هفته دفاع مقدس
نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در مشهد افتتاح شد
مراسم افتتاحیه نمایشگاه استانی دستاوردهای دفاع مقدس امروز با حضور مسوولان استانی در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد.
افتتاح رقابت های ورزش های زورخانه ای با شعار"نه به جنگ و تبعیض"
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / فدراسیون جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای
افتتاح رقابت های ورزش های زورخانه ای با شعار"نه به جنگ و تبعیض"
مراسم افتتاحیه رقابت های ورزش های زورخانه ای با حضور برخی مسئولان ورزشی برگزار شد
اردوغان: ترکیه از پس تأثیرات اقتصادی همه‌گیری ویروس کرونا بر آمده است
۱۳۹۹/۰۶/۳۰
اردوغان: ترکیه از پس تأثیرات اقتصادی همه‌گیری ویروس کرونا بر آمده است
رجب طیب اردوغان در مراسم افتتاحیه یک بخش جدید از بزرگراه مرمره شمالی گفت کشورش توانسته بر بخش قابل توجهی از تاثیرات اقتصادی همه‌گیری ویروس کرونا فائق آید.
۱۳۹۹/۰۶/۲۹
ژاپنی‌ها دنبال صرفه‌جویی در هزینه‌ها
کمیته برگزاری المپیک توکیو پیش بینی می‌کند با ساده‌سازی جنبه‌های مختلف بازی‌ها، ده‌ها میلیارد ین صرفه‌جویی کند. هزینه‌های اضافی از تاخیر بازی‌ها پیش‌بینی شده اما تغییراتی که برای مهار هزینه‌ها اعمال می‌شود، محدود خواهد بود و انتظار نمی‌رود جایی برای جبران تعویق باشد. کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) و کمیته برگزاری المپیک و پارالمپیک توکیو کار روی طرحی را آغاز کرده‌اند که بسیاری از جنبه‌های رویدادهایی را که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا به سال آینده موکول شده، ساده کرده است. بودجه بازی‌های توکیو ۱۲ میلیارد دلار بود اما هزینه‌های اضافی چند صد میلیارد ینی به دلیل تاخیر مسابقات پیش‌بینی می‌شود. کمیته …
ببینید | گزارش تصویری مراسم افتتاحیه پایگاه اورژانس مجموعه ورزشی تختی
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
ببینید | گزارش تصویری مراسم افتتاحیه پایگاه اورژانس مجموعه ورزشی تختی
گزارش تصویری مراسم افتتاحیه پایگاه اورژانس مجموعه ورزشی تختی .
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
تماشاگران المپیک منتظر تعیین تکلیف
توشیرو موتو مدیر اجرایی کمیته برگزاری بازی‌های المپیک توکیو اعلام کرد هفته آینده ۵۰ تا ۶۰  مورد در قالب اقدامات لازم برای برگزاری المپیک و پارالمپیک توکیو تصویب می‌شود. موتو پس از جلسه هیات اجرایی توکیو ۲۰۲۰ گفت:«این اقدامات که با هدف کاهش هزینه‌ها و افزایش ایمنی  ورزشکاران و تماشاگران است در مورد تعداد نفرات درگیر در بازی‌ها، زیرساخت‌ها و تشریفات خواهد بود. در مورد اینکه تماشاگران با وجود شیوع ویروس کرونا می‌توانند در المپیک سال آینده حضور داشته باشند تا پایان سال تصمیم‌گیری می‌شود.» او ادامه داد:«این موضوع که گنجایش نفرات تا چه اندازه مجاز است را الان نمی‌توانم حرفی بزنم و ما در ماه دسامبر در این مورد تصمیم‌گیری خواهیم …
راه برون رفت از تنگناها بها دادن به مدیریت جهادی است
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / نیروی زمینی ارتش
راه برون رفت از تنگناها بها دادن به مدیریت جهادی است
امیر سرتیپ نعمتی در مراسم افتتاحیه دوره آموزشی سرپنجه های نزاجا  گفت: اولویت ما شناسایی،تعلیم و تربیت فرماندهانی است که استعداد و توان مدیریت جهادی را داشته باشند.
افتتاح دفاتر جدید ایران کیش در تهران
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / ایران کیش / مراسم افتتاحیه / کسب و کار
افتتاح دفاتر جدید ایران کیش در تهران
به منظور خدمت رسانی سریع‌تر و با کیفیت تر به مردم و پذیرندگان، دفاتر جدید شرکت کارت اعتباری ایران کیش در نواحی شرق، غرب، شمال و جنوب تهران افتتاح شد.
گریه‌های پدر پهلوان در مراسم افتتاحیه سالن وزنه برداری مرحوم سیامند رحمان+ تصاویر و فیلم
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / وزارت ورزش و جوانان / وزارت ورزش و جوانان / سیامند رحمان / جانبازان و معلولین / پهلوان / کمیت&#x
گریه‌های پدر پهلوان در مراسم افتتاحیه سالن وزنه برداری مرحوم سیامند رحمان+ تصاویر و فیلم
سالن وزنه برداری پهلوان سیامند رحمان با حضور تنی چند از مسئولان ورزش کشور و با دستان پدر آن زنده‌یاد افتتاح شد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
شروع کار سخت در مذاکرات صلح افغانستان
مذاکرات صلح میان طالبان و دولت افغانستان امروز یکشنبه به مسائل اصلی پرداخته و در همین راستا یکی از مسائل کلیدی متعدد این مذاکرات جست‫وجو برای یک صلح پایدار در این کشور است.به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، در جریان مراسم افتتاحیه آرامی که روز شنبه در شهر دوحه پایتخت قطر برگزار شد، دولت افغانستان و حامیانش شامل آمریکا خواستار آتش‫بس شدند.با این حال طالبان در جریان حضورش پای میز مذاکرات اشاره‌ای به ترک مخاصمه نکرد. مقام ارشد حوزه فرآیند صلح در دولت افغانستان به خبرگزاری فرانسه عنوان کرد، طالبان ممکن است در ازای آزادسازی تعداد بیشتری از شبه نظامیان محبوس در زندان این گروه پیشنهاد آتش‫بس را بدهد.عبدالله عبدالله، رئیس شورای عالی آشتی ملی در دولت افغانستان گفت: این امر می‌تواند یکی از ایده‌های …
افتتاحیه بی شکوه
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
افتتاحیه بی شکوه
محمدصادق خسروی علیا- خبرنگار نیمسال جدید دانشگاه‌ها به‌صورت رسمی آغاز شده؛ درحالی‌که سایه کرونا بر دانشگاه‌ها هنوز سنگین است. مسئولان وزارت علوم با توجه به شرایط کنونی کشور و شیوع کرونا تصمیم گرفته‌اند کلاس‌‌های درس به‌صورت حضوری، مجازی و ترکیبی برگزار شود اما در نخستین روز، پس از مراسم افتتاحیه‌ سال تحصیلی دانشگاه‌ها، در مهم‌ترین خیابان دانشجویی ایران یعنی خیابان انقلاب خبری نیست؛ در اصلی  دانشگاه تهران بسته است و دانشگاه در سکوت و خاموشی. به گزارش همشهری، تأکید رئیس‌جمهوری بر این بوده که دانشگاه‌ها …
افتتاح مسابقات بین‌المللی پومسه با حضور رییس فدراسیون تکواندو
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / تکواندو / رییس فدراسیون / زنان / بین‌المللی پومسه
افتتاح مسابقات بین‌المللی پومسه با حضور رییس فدراسیون تکواندو
مراسم افتتاحیه اولین دوره مسابقات بین‌المللی پومسه پایتخت برگزار شد.
مسابقه بین‌المللی جایزه بزرگ شعر سال از آفریقای جنوبی فراخوان داد
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / شعر / آفریقای جنوبی / زبان فارسی / جهان اسلام
مسابقه بین‌المللی جایزه بزرگ شعر سال از آفریقای جنوبی فراخوان داد
مراسم افتتاحیه مسابقه بین‌المللی جایزه بزرگ شعر سال به صورت آنلاین با حضور و سخنرانی شخصیت‌های ادبی و فرهنگی جهان اسلام برگزار شد.
مذاکرات بین‌الافغانی از امروز در دوحه آغاز می‌شود
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / مذاکرات بین الافغانی / ایالات متحده امریکا / مایک پمپئو / طالبان افغانستان / انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020 / عبدالله عبدالله
مذاکرات بین‌الافغانی از امروز در دوحه آغاز می‌شود
هیئت‌های دیپلماتیک آمریکا و افغانستان برای برگزاری مراسم افتتاحیه مذاکرات بین‌الافغانی وارد «دوحه» پایتخت قطر شدند.
گزارش تصویری|افتتاحیه فیلم سینمایی بی پی ام بند با حضور هنرمندان و ورزشکاران
۱۳۹۹/۰۶/۲۱ / فیلم سینمایی / خبرورزشی
گزارش تصویری|افتتاحیه فیلم سینمایی بی پی ام بند با حضور هنرمندان و ورزشکاران
فیلم سینمایی بی پی ام‌بند به کارگردانی فرناز امینی ،تهیه کنندگی شیما جبرئیلی پور و با هنرمندی علی انصاریان،کامران تفتی،بهاره رهنما،رضا توکلی،اشا محرابی،فریبا متخصص و حمید رنجبر آماده فیلمبرداری شد. درهمین راستا مراسم افتتاحیه این فیلم سینمایی با حضور عوامل این مجموعه و چهره های هنری ورزشی از جمله:علی فتح ا... زاده،حسین ماهینی،زهراخواجوی،کریستین اوساگونا و رضا شیری برگزار شد. عکس ها:سهیل سعادتمندی
چهره های ورزشی در افتتاحیه فیلمی با بازی علی انصاریان
۱۳۹۹/۰۶/۲۱ / علی انصاریان / علی فتح الله زاده / حسین ماهینی
چهره های ورزشی در افتتاحیه فیلمی با بازی علی انصاریان
برخی چهره های ورزشی در مراسم افتتاحیه فیلمی با بازی مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس شرکت کردند.
مناطق آزاد اقتصادی باید به مناطق صادرکننده تبدیل شوند
۱۳۹۹/۰۶/۲۰ / حجت الاسلام حسن روحانی / مراسم افتتاحیه / مناطق آزاد / رئیس جمهور اسلامی ایران / منطقه ویژه اقتصادی
مناطق آزاد اقتصادی باید به مناطق صادرکننده تبدیل شوند
رئیس‌جمهور گفت: تاکید من از آغاز دولت تدبیر و امید این بود که مناطق آزاد از مناطق واردکننده به مناطق صادرکننده تبدیل شود.
نشست تدوین سیاست‌های برنامه هفتم
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
نشست تدوین سیاست‌های برنامه هفتم
تصویری از مراسم افتتاحیه نظام جمع‌سپاری و نخستین فراخوان جمع‌سپاری دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام با محوریت تدوین سیاست‌های برنامه هفتم. این برنامه و نشست در محل قدیم مجلس شورای اسلامی با سخنرانی محسن رضایی برگزار شد. در این نشست محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مسئله برنامه هفتم و سیاست‌های کلی آن به‌عنوان نخستین برنامه گام دوم انقلاب پیش روی ماست و می‌خواهیم ریل‌گذاری جدید کنیم، گفته است: کمتر از یک‌سال دیگر فرصت هست و در اردیبهشت‌ماه سال آینده پیش‌نویس آن را باید خدمت رهبر …
جشنواره فیلم ونیز شب پیش افتتاح شد/ فریاد جمعی در حمایت از سینما
۱۳۹۹/۰۶/۱۳
جشنواره فیلم ونیز شب پیش افتتاح شد/ فریاد جمعی در حمایت از سینما
هفتاد و هفتمین جشنواره فیلم ونیز از عصر چهارشنبه ۱۲ شهریور با یک مراسم افتتاحیه تاثیرگذار شروع به کار کرد.
قادر هستیم هر ۵۰ روز یک سند مخزنی را افتتاح کنیم
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ / حجت الاسلام حسن روحانی / رونمایی / مراسم افتتاحیه
قادر هستیم هر ۵۰ روز یک سند مخزنی را افتتاح کنیم
رئیس جمهور گفت:ما می‌توانیم اعلام کنیم هر ۵۰ روز قادر هستیم یک سند مخزنی را افتتاح کنیم که آمار هیجان انگیزی است و آبروی کشور ما هست.
نهضت قطعه سازی تأمین قطعات نیاز داریم
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ / وزیر دفاع ایران / امیر حاتمی / ایران / ماشین آلات راهسازی / مراسم افتتاحیه
نهضت قطعه سازی تأمین قطعات نیاز داریم
وزیر دفاع معتقد است کارهایی که در کشور تحت عنوان نهضت قطعه‌سازی دنبال شده، تامین قطعات مورد نیاز برای آماده کردن همه دستگاه‌ها و ماشین آلات کشور است.
رونمایی‌ازچهره متفاوت ونیز
۱۳۹۹/۰۶/۱۴
رونمایی‌ازچهره متفاوت ونیز
آرش نهاوندی- روزنامه نگار مراسم افتتاحیه هفتاد وهفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز، شب گذشته با نمایش فیلم «رشته‌ها» اثر «دانیله لوکتی» محصول ایتالیا در کاخ جشنواره ونیز برگزار شد. این دوره با توجه به تعطیلی اغلب جشنواره‌های جهانی، اهمیت خاصی از لحاظ نوع برگزاری همراه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پیدا کرده است. در این دوره از جشنواره ونیز، تعداد فیلم‌های ارسالی به این فستیوال به‌دلیل شیوع ویروس کرونا کاهش یافته و تنها 50عنوان فیلم برای این دوره جشنواره انتخاب شده‌اند. «کیت بلانشت» رئیس هیأت‌داوران …
۱۳۹۹/۰۶/۱۲
تور عمرانی رسانه های استان بوشهر
تور عمرانی رسانه ای یادمان زنده یاد غلامعلی قاضی زاده (روزنامه‌ نگار فقید بوشهری) روز چهارشنبه 12 شهریورماه با بازدید از آب شیرین کن 35 هزار متر مکعبی بوشهر آغاز شد و با برگزاری مراسم افتتاحیه و بهره برداری از پارک ساحلی لیان و بازدید از موزه منطقه ای خلیج فارس ادامه یافت.
مدیران جشنواره‌های مهم سینمایی جهان در افتتاحیه ونیز
۱۳۹۹/۰۶/۰۷ / هفتاد و هفتمین جشنواره فیلم ونیز / مدیران جشنواره های سینمایی
مدیران جشنواره‌های مهم سینمایی جهان در افتتاحیه ونیز
جشنواره فیلم ونیز اعلام کردند مدیران هشت جشنواره مهم سینمایی اروپا در مراسم افتتاحیه این رویداد سینمایی حضور خواهند داشت.
۱۳۹۹/۰۶/۰۴
آغاز همکاری سه‌جانبه بین‌المللی برای احیای تالاب هامون
معاون دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط‌زیست از افتتاح برنامه همکاری سه‌جانبه این سازمان، برنامه عمران ملل متحد و اتحادیه اروپا برای احیای تالاب هامون خبر داد. به گزارش ایسنا، احمد لاهیجان‌زاده در جلسه برخط مراسم افتتاحیه همکاری سه‌جانبه سازمان محیط‌زیست، برنامه عمران ملل و اتحادیه اروپا که با حضور نماینده مقیم برنامه توسعه ملل متحد در ایران(UNDP)، نماینده اتحادیه اروپا، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان‌وبلوچستان و نمایندگان وزارتخانه‌های مربوطه برگزار شد، تالاب‌ها را موهبتی الهی و شاهکار خلقت خواند و گفت:«پروژه بین‌المللی احیای تالاب هامون یک فرصت گرانبها برای کشور به‌ویژه استان سیستان ‌وبلوچستان است که با تمرکز …
جشنواره زوریخ ۲۰۲۰ فیلم افتتاحیه‌اش را انتخاب کرد
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ / جشنواره فیلم زوریخ / مراسم افتتاحیه / فیلم سینمایی
جشنواره زوریخ ۲۰۲۰ فیلم افتتاحیه‌اش را انتخاب کرد
«واندای شگفت‌انگیز من» به‌عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره بین‌المللی فیلم زوریخ ۲۰۲۰ انتخاب شد.
آغاز جام‌جهانی اسکی بدون تماشاگر
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ / آمریکای شمالی / جام جهانی / فدراسیون اسکی / رقابت های ورزشی ، قربانیان کرونا
آغاز جام‌جهانی اسکی بدون تماشاگر
تهران- ایرنا- مراسم افتتاحیه و مرحله نخست رقابت‌های جام‌جهانی اسکی آلپاین به دلیل شیوع ویروس کرونا بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود.
پیش‌نیاز افتتاح 4 ایستگاه مترو فراهم شد
۱۳۹۹/۰۵/۳۰
پیش‌نیاز افتتاح 4 ایستگاه مترو فراهم شد
پریسا امیرقاسم‌خانی- خبر‌نگار پست برق شرقی خط7 متروی تهران، در مراسمی با حضور علی امام، مدیرعامل متروی تهران و جمعی از مدیران و خبرنگاران افتتاح شد. پست برق شمالی خط7 متروی تهران قبلا افتتاح شده بود و اکنون با افتتاح پست برق شرقی از این به بعد خط7 متروی تهران دارای 2پست برق فشار قوی اختصاصی است. هر خط مترو برای بالا رفتن ضریب اطمینان و پشتیبانی نیاز به 2پست برق قوی دارد. علی امام، مدیرعامل متروی تهران در مراسم افتتاحیه در این‌باره گفت: «در جدول برنامه افتتاحیه‌هایی که امسال داریم قرار بود در …
۱۳۹۹/۰۵/۲۹
افتتاح حسینیه در سفارت سابق آمریکا
مراسم افتتاحیه هیئت انصار القائم بسیج دانشجویی صبح امروز چهارشنبه ۲۹ مرداد در سفارت سابق آمریکا (لانه جاسوسی) برگزار شد./تسنیم-وحید احمدی
۱۳۹۹/۰۵/۲۷
تعبیر یک ‌رؤیا
فرزانه ابراهیم‌زاده   3شهریور 1316 در خیابان رفاییل بین میدان مشق که حالا مدتی بود با اسم باغ ملی داشت یکی یکی فضاهایش را به بناهای مهم دولتی و حکومتی می‌داد و بیمارستان دولتی که یکی دو سال بود به فرمان شاه به نام بزرگ‌ترین پزشک تاریخ ایران سینا نامیده می‌شد جنب و جوش زیادی برپا بود. بسیاری از چهره‌های فرهنگی و شناخته شده به مراسم افتتاحیه یکی از دو ساختمان آجری تازه ساخته شده در این خیابان دعوت شده بودند. ساختمانی شبیه مسجدهای دوران سلجوقی با همان آجرهای نما و ستون‌های اطراف دری چوبی که نام «کتابخانه …
رونمایی از اولین ربات مجری ایرانی + فیلم
۱۳۹۹/۰۵/۲۶
رونمایی از اولین ربات مجری ایرانی + فیلم
نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس) ۲۰۲۰ با اجرای یک ربات مجری کاملا ایرانی به نام آرش آغاز به کار کرد، مراسم افتتاحیه این نمایشگاه در پارک فناوری پردیس برگزار شد، این نمایشگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا و تاثیرات ناشی از آن و با توجه به لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، به منظور تامین سلامت افراد، به صورت مجازی برگزار شد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۳
نمایشگاه نوآوری و فناوری «اینوتکس۲۰۲۰» آغاز به‌کار کرد
نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس) از دیروز به مدت ۴روز به‌صورت مجازی برگزار شده است. به گزارش خبرگزاری مهر، نمایشگاه اینوتکس نهمین دوره خود را ۲۲مردادماه به‌صورت مجازی با حضور معاون علمی و فناوری، رئیس پارک فناوری پردیس و بسیاری از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار کرده است. در نمایشگاه مجازی اینوتکس غرفه‌ها و فضای نمایشگاه به‌صورت 3D مدل‌سازی شده و کسب‌وکارها به‌صورت مجازی می‌توانند با سرمایه‌گذاران و... ارتباط بگیرند. علاوه بر آن امکان گفت‌وگو و چت بازدیدکنندگان از غرفه، حضور در رویدادهای مجازی و جلسات به‌صورت غیرحضوری پیش‌بینی شده است. به جز مراسم افتتاحیه، اختتامیه، بخش اهدای جوایز و بخش سخنرانی‌های استیج که به‌صورت حضوری و با مخاطب محدود در پارک فناوری پردیس …
افتتاحیه نهمین دوره نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / سورنا ستاری / پارک فناوری پردیس / مهدی صفاری نیا / علم و فناوری
افتتاحیه نهمین دوره نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰
ایرنا-تهران- همراسم افتتاحیه اینوتکس ۲۰۲۰ روز چهارشنبه با سخنرانی سورنا ستاری،معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به صورت آنلاین و با حضوریِ مهدی صفاری‌نیا، رئیس پارک فناوری پردیس و سجاد عباسی فشمی، دبیر نمایشگاه، برگزار شد.دبیرخانه رویداد اینوتکس به دلیل شیوع ویروس کرونا به منظور تامین سلامت افراد، تصمیم به لغو برگزاری فیزیکی این نمایشگاه گرفت و این دبیرخانه برآن شد که رویدادها و بخش‌های جانبی اینوتکس را در تاریخ ۲۲ الی ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ به شیوه‌ای خلاقانه و از راه دور به صورت مجازی برگزار کند.
نمایشگاه اینوتکس با محوریت موضوعات روز کشور برگزار می شود
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / اینوتکس / پارک فناوری پردیس / استارت آپ / مراسم افتتاحیه
نمایشگاه اینوتکس با محوریت موضوعات روز کشور برگزار می شود
رئیس پارک فناوری پردیس با بیان اینکه اینوتکس با محوریت موضوعات روز کشور برگزار شده، گفت: انتقال تکنولوژی، صادرات، رفع نیاز کشور و ... محورهای نمایشگاه بوده که به خوبی نقش آفرینی کرده است.
افتتاح سامانه‌های متحرک درمانی و انتقال بیمار
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / مراسم افتتاحیه / حبیب الله سیاری / امیردریادار حبیب الله سیاری / دانشگاه های علوم پزشکی
افتتاح سامانه‌های متحرک درمانی و انتقال بیمار
اینوتکس ۲۰۲۰ امروز افتتاح می‌شود
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / سرمایه / فناوری / معاون علمی و فناوری رئیس جمهور / معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری / نمایشگاه بین المللی
اینوتکس ۲۰۲۰ امروز افتتاح می‌شود
ایلنا: نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس) از امروز آغاز شده و تا شنبه ۲۵ مرداد ادامه دارد. مراسم افتتاحیه با حضور آنلاین «سورنا ستاری» معاون…
سیزدهمین دوره طرح قرآنی
۱۳۹۹/۰۵/۲۱ / قرآن کریم / طرح اسوه / شورای عالی قرآن
سیزدهمین دوره طرح قرآنی "اُسوه" 25 مرداد برگزار می‌شود
معاون اجرایی شورای عالی قرآن از برگزاری مراسم افتتاحیه سیزدهمین دوره طرح اسوه در 25 مرداد ماه خبر داد.
کتابخانه «روح‌الله رجایی» افتتاح شد/ دعایی: مردم و انقلاب دغدغه مرحوم رجایی بودند
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / فرهنگ / کتابخانه / روح‌الله رجایی / استان تهران / کتابخانه روح‌الله رجایی افتتاح شد / دعای
کتابخانه «روح‌الله رجایی» افتتاح شد/ دعایی: مردم و انقلاب دغدغه مرحوم رجایی بودند
مراسم افتتاحیه کتابخانه مرحوم روح‌الله رجایی صبح امروز با حضور مسئولان فرهنگی و سیاسی کشورمان در بوستان شقایق برگزار شد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / موزه / سردار سلیمانی / سپاه قدس
(تصاویر) موزه و سراسر نمای سردار قاسم سلیمانی
مراسم افتتاحیه سراسر نمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی، نمایشگاه پایان حکومت داعش و اقتدار جبهه مقاومت با حضور سرلشکر محمدحسین باقری، فرمانده ستاد کل نیرو‌های مسلح، سرلشکر سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران، سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش، سردار اسماعیل قاآنی، فرمانده سپاه قدس، سردار امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران و امیر حاتمی، وزیر دفاع در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.
همراه با المپیکی‌ها در فستیوال دیجیتال AIRbnb
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ / ویروس کرونا / المپیک 2020 توکیو / دیجیتال AIRbnb
همراه با المپیکی‌ها در فستیوال دیجیتال AIRbnb
ایلنا: قرار بود جمعه پیش، بیش از یازده هزار نفر از بهترین‌ ورزشکاران دنیا با پوشش‌های متحدالشکل پشت پرچم کشورشان در مراسم افتتاحیه المپیک 2020 توکیو رژه بروند. در…
۱۳۹۹/۰۵/۱۲
آغاز به کار یک ‌کتابفروشی جدید در تهران
کتابفروشی انتشارات نگاه در خیابان کریم‌خان زند تهران آغاز به کار کرد.به گزارش مهر، کتابفروشی موسسه انتشاراتی نگاه کار خود را در خیابان کریم‌خان زند شهر تهران آغاز کرد.علیرضا رئیس‌دانا مدیر این‌انتشارات دراین‌باره گفت: انتشارات نگاه که کار خود را از دهه ۱۳۵۰ آغاز کرده، سعی دارد با افتتاح فروشگاه مرکزی خود، قدمی در راستای احترام به مخاطب و گسترش فضاهای فرهنگی بردارد.وی گفت: قصد داشتیم برای آغاز به کار فروشگاه، مراسم افتتاحیه‌ای داشته باشیم اما با توجه وضعیت فعلی کشور و شیوع بیماری کرونا، برگزاری این‌ مراسم لغو شد و فروشگاه کار خود را بدون برگزاری این ‌مراسم آغاز کرد.رئیس‌دانا گفت: در حال حاضر فروشگاه از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب فعال است و عناوین منتشر شده‌مان را که تا امروز به بیش از ۳ هزار عنوان شده‌اند، …
مشکل معیشتی خوشنویسان مشهودتر از دیگر صنوف هنری است
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / هنرهای تجسمی / غلامحسین امیرخانی / گالری گردی / خوشنویسی
مشکل معیشتی خوشنویسان مشهودتر از دیگر صنوف هنری است
تهران-ایرنا- علی شیرازی، هنرمند خوشنویس در مراسم افتتاحیه نمایشگاه آثار غلامحسین امیرخانی، درباره مشکلات صنف هنری خوشنویسان در شرایط فعلی گفت: مشکل معیشتی در همه صنوف هنر وجود دارد، اما در خوشنویسی به دلیل حذف بخش کاربردی آن مشهودتر است. 
۱۳۹۹/۰۵/۱۱
رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محرم حق‌الناس است
رییس‌جمهوری در ادامه پویش تدبیر و امید برای جهش تولید، روز پنجشنبه به رسم هر پایان هفته طرح‌های ملی عمرانی، تولیدی و زیربنایی را افتتاح کرد. در این مراسم دستور آغاز ۵ پروژه عظیم وزارت صمت با سرمایه‌گذاری ۵۶ هزار و ۸۰ میلیارد ریال از طریق ویدوکنفرانس و در استان‌های فارس، ‌خوزستان و مازندران صادر شد. با افتتاح این ۵ پروژه برای یک‌هزار و ۶۶۰ نفر اشتغال پایدار ایجاد شد. رییس‌جمهوری همچنین در مورد برگزاری مراسم سوگواری ایام محرم در جلسه با کمیته‌های تخصصی ستاد مدیریت کرونا صحبت کرد. روحانی گفت‌وگوی تلفنی با امیر قطر را نیز در دستور کار روز پنجشنبه داشت. حسن روحانی در جریان برگزاری مراسم افتتاحیه این ۵ طرح ملی با تاکید بر اینکه دشمنان با فشارهای اقتصادی …
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
یک عکس یک خاطره
مراسم افتتاحیه المپیک لس‌آنجلس - 1984 سی‌وشش‌سال پیش در چنین روزی، برابر بیست‌وهشتم جولای 1984 میلادی، بیست‌وسومین دوره بازی‌های المپیک تابستانی با حضور 6هزارو797 ورزشکار زن و مرد از 140 کشور جهان در شهر لس‌آنجلس افتتاح شد. ورزشکاران اتحاد جماهیر شوروی و 14کشور هم‌پیمان آن به تلافی تحریم المپیک 1980 مسکو از سوی ایالات متحده آمریکا و کشورهای بلوک غرب در مسابقات المپیک لس‌آنجلس حضور نیافتند. جمهوری اسلامی ایران نیز به‌طور مستقل و در اعتراض به سیاست‌های دولت آمریکا مسابقات 1984 را تحریم کرد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •