جمعه, ۱۴ شهریور, ۱۳۹۹ / 4 September, 2020
مرداد 99
متوسط قیمت اقلام خوراکی مرداد ۹۹ اعلام شد/ کاهش ۴۳ درصدی قیمت پرتقال
۲ روز قبل / قیمت میوه / قیمت پرتقال / قیمت تخم مرغ
متوسط قیمت اقلام خوراکی مرداد ۹۹ اعلام شد/ کاهش ۴۳ درصدی قیمت پرتقال
در مرداد ۹۹، اقلام پرتقال محصول داخل ۴٣.٧ درصد، سیب درختی زرد ١٠.١ درصد و گوجه فرنگی ۵.۱ درصد نسبت به ماه گذشته، کاهش قیمت داشته اند.
متوسط قیمت اقلام خوراکی مناطق شهری در مرداد ٩٩
۳ روز قبل
متوسط قیمت اقلام خوراکی مناطق شهری در مرداد ٩٩
مرکز آمار ایران گزارش متوسط قیمت اقلام خوراکی مناطق شهری در مرداد ٩٩ را منتشر کرد.
تغییرات قیمت مسکن تهران در مرداد ۹۹
۳ روز قبل / شهر تهران / بانک مرکزی / تهران / قیمت مسکن / مسکن / بازار مسکن / وام مسکن / اخبار داغ
تغییرات قیمت مسکن تهران در مرداد ۹۹
بانک مرکزی در گزارشی از افزایش ۱۰.۵ درصدی قیمت مسکن در مرداد ۹۹ در تهران نسبت به تیر امسال خبر داد و اعلام کرد: متوسط قیمت مسکن هر مترمربع زیربنای واحد مسکونی ۲۳.۱ میلیون تومان شد.
افزایش ۱۰ درصدی قیمت مسکن تهران در مرداد ۹۹/متوسط قیمت ۲۳.۱ میلیون تومان شد
۳ روز قبل / بانک مرکزی / قیمت مسکن
افزایش ۱۰ درصدی قیمت مسکن تهران در مرداد ۹۹/متوسط قیمت ۲۳.۱ میلیون تومان شد
بانک مرکزی در گزارشی از افزایش ۱۰.۵ درصدی قیمت مسکن در مرداد ۹۹ در تهران نسبت به تیر امسال خبر داد و اعلام کرد: متوسط قیمت مسکن هر مترمربع زیربنای واحد مسکونی ۲۳.۱ میلیون تومان شد.
پر شدن 1700 حلقه چاه غیر مجاز در مشهد تا پایان مرداد 99
۴ روز قبل / استانی-اقتصادی / چاه غیرمجاز / انسداد چاه غیرمجاز
پر شدن 1700 حلقه چاه غیر مجاز در مشهد تا پایان مرداد 99
مدیر امور منابع آب مشهد گفت: در 22 ماه گذشته و تا پایان مرداد ماه سال 99، تعداد 1700 حلقه چاه غیر مجاز در محدوده تحت پوشش امور منابع آب مشهد پر و مسلوب‌‎المنفعه شدند که این موضوع باعث جلوگیری از برداشت غیر مجاز آب به میزان حدود 70 میلیون متر مکعب در سال شده است.
۴ روز قبل / قاچاق / حوادث شهری
گزارش روزنامه اعتماد از فروش سلاح غیرمجاز/ درِ منزل تحویل می دهند
اعتماد نوشت: عصر سه‌شنبه، هفتم مرداد ۹۹، ساکنان سعادت‌آباد تهران تصاویری را به چشم دیدند که پیش از آن، فقط وصفش را در رمان‌های روسی خوانده یا در فیلم‌های آمریکایی دیده‌ بودند؛ در این روز دو جوان اسلحه‌به‌دست از ماشین پیاده می‌شوند و مستقیم همدیگر را هدف می‌گیرند.
۴ روز قبل
نقش‌آفرینی حقوقی‌ها
با آغاز کاهش ارزش ریال در ماه‌های انتهایی سال 1396، نگاه و تفسیر جامعه سرمایه‌‌‌‌گذاری در مورد چشم‌انداز تورمی و بنیان‌های اقتصادی دچار تحول شد و محاسبات حاکی از آن بود که قیمت‌های روز، ارزش دارایی‌ها را نمایندگی نمی‌کنند. این عوامل باعث رشد ارزش سهام و متعاقبا ارزش بازار شرکت‌ها و صنایع شد. در حالی که بازار سهام تا پاییز سال 98 با شیبی موجه روبه‌رو بود، اما توجه دولت به ظرفیت‌های تامین مالی بازار سرمایه و عزم دولت در جبران کسری بودجه از طریق واگذاری سهام در شرکت‌های بزرگ از زمستان 98 تا اوایل مرداد 99 شتاب این رشد را به گونه‌ای افزایش داد که بسیاری از اقتصاددانان آن را مطابق با واقعیت‌های اقتصادی نمی‌دانند. در حالی که معامله‌گران و سرمایه‌گذاران با توجه به رشد افسارگسیخته نقدینگی و ورود بدون …
عکس ماه - مرداد ۹۹
۱۳۹۹/۰۶/۰۷
عکس ماه - مرداد ۹۹
عکس، ثبت لحظه‌هاست. این جمله کلیشه‌ای، تعریفی بارها شنیده‌شده از عکس و عکاسی است؛ اما گاه در پس هر کدام از این لحظات، قصه‌ و روایتی نهفته است؛ روایتی که گاه ماجرای عکس را بازگو می‌کند و گاه تکنیک یا انگاره‌های پیدا و پنهان عکس را آشکار می‌سازد. عکاسان ایسنا در یک ماه اخیر، هفت عکس خود را به عنوان عکس‌های منتخب ماه انتخاب کرده‌اند و حالا در اینجا، تجربیات خود در زمان عکاسی را نقل می‌کنند.
کارخانه کربنات سدیم کاوه
۱۳۹۹/۰۶/۰۵ / هفته دولت / کارخانه / فیروزآباد / فارس / هفته دولت ۹۹ ؛ روحانی چه گرفت و چه می دهد؟
کارخانه کربنات سدیم کاوه
ایرنا - فارس - کارخانه کربنات سدیم کاوه در شهرستان فیروزآباد استان فارس به عنوان یکی از صنایع مادر این استان، در تاریخ ۹ مرداد ۹۹ با دستور ویدیو کنفرانسی رییس جمهوری به بهره‌برداری رسید . واحد شرکت کربنات سدیم کاوه در زمینه تولید کربنات سدیم فعالیت می کند که افق پیش‌بینی شده برای کارخانه کربنات سدیم در بحث تولید یک میلیون تن در سال است که در حال حاضر حدود ۴۰۰ هزار تن آن محقق شده است. این واحد صنعتی با سرمایه گذاری ۲۰ هزار و ۶۷ میلیارد ریال و با اشتغال بیش از هزار و سه نفر در شهرستان فیروزآباد به بهره برداری رسیده است. این کارخانه علاوه بر محرومیت زدایی و تامین نیاز داخلی، برای کشور ارزآوری به دنبال دارد. کشورهایی همچون عراق، ترکیه، هند، کره جنوبی، اندونزی، بنگلادش، اوکراین، یونان، امارات و ارمنستان …
سقوط بورس تهران
۱۳۹۹/۰۶/۰۴ / بورس تهران / بازار سهام / بازار بوش / شاخص کل / افت
سقوط بورس تهران
شاخص کل بورس تهران از ابتدای سال تا ۱۹ مرداد ۹۹ که در قله تاریخی قرار گرفت، میانگین روزانه ۵/ ۱درصد سود مرکب از آن بورس‌بازان کرد. طی ۱۱ روز معاملاتی اخیر، اما همزمان با افت ۲/ ۲۲درصدی شاخص کل، زیان روزانه معامله‌گران به ۳/ ۲ درصد رسید.
صادرات یک میلیارد دلاری بنزین تا مرداد ۹۹
۱۳۹۹/۰۶/۰۴ / صادرات غیرنفتی / صادرات و واردات / مهدی میراشرفی / گمرک ایران
صادرات یک میلیارد دلاری بنزین تا مرداد ۹۹
رئیس کل گمرک ایران گفت: در ۵ ماه نخست امسال، بیش از یک میلیارد دلار بنزین از طریق گمرک به کشورهای دیگر صادر شده است.
۱۳۹۹/۰۶/۰۴ / درمان / دلار / رشد / سکه تمام بهار آزادی / ویروس
رشد 46 درصدی دلار در 5 ماه نخست سال
ارزش دلار در 27 مرداد 99 نسبت به ابتدای سال جاری 46 درصد و نسبت به 27 مرداد سال 98 معادل 88 درصد رشد کرده است.
۱۳۹۹/۰۶/۰۲
گزیده اخبار
افزایش حق مسکن کارگران ابلاغ شد معاون اول رئیس‌جمهوری در نامه‌ای مصوبه دولت برای افزایش حق مسکن کارگران از ۱۰۰ به ۳۰۰‌هزار تومان را برای اجرا ‏ابلاغ کرد‎. حق مسکن کارگران که در جلسه شورای‌عالی کار تصویب شده بود بعد از بررسی در کمیسیون اقتصادی دولت نهایتا ‏در جلسه بیست‌ونهم مرداد ۹۹ در هیأت دولت بررسی شد و به تصویب رسید‎. بنابر این ابلاغیه به پیشنهاد شورای‌عالی کار و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد ماده ۲ اصلاحی قانون درباره ‏طبقه‌بندی مشاغل و برقراری کمک هزینه مسکن کارگری مصوب ۱۳۷۰ هیأت دولت تصویب کرد کمک هزینه مسکن کارگران ‏مشمول قانون کار از ابتدای تیرماه‌سال ۹۹ مبلغ ۳‌میلیون ریال تعیین ‌شود. ‎ ‎روز …
جدیدترین شاخص ارزیابی نرخ تورم چه می‌گوید؟
۱۳۹۹/۰۶/۰۲ / مرکز آمار ایران / تورم سال 99 / تورم مرداد 99
جدیدترین شاخص ارزیابی نرخ تورم چه می‌گوید؟
ایلنا: نرخ تورم نقطه‌ای گروه عمده «خوراکی‌ها، آشامیدنی‌ها و دخانیات» با افزایش ٥,٠ واحد درصدی به ٢٦.٠ درصد و گروه «کالاهای غیر خوراکی و خدمات» با افزایش ٢.٨ واحد…
۱۳۹۹/۰۶/۰۲ / پالایش / خرید و فروش / سرمایه / فولاد مبارکه / نقدینگی
نمره منفی بورس در مرداد 99
بررسی تغییر مالکیت‌ها در مردادماه نشان از انتقال ۲۲هزار و ۶۱۷ میلیارد تومان نقدینگی در مسیر پرتفوی سهامداران حقوقی به حقیقی دارد.
۱۳۹۹/۰۶/۰۱
ماجرای جدید مدیریت شهری
[شهروند] آخر مرداد 99 با تصویری از تابلوی میدان جمهوری اسلامی در شبکه‌های مجازی خبرساز شد؛ تصویر تابلوی میدان جمهوری اسلامی اما این‌بار بدون واژه «اسلامی». تصویری که در وهله اول واکنش غلامحسین محمدی، مشاور شهردار و رئیس مرکز اطلاع‌رسانی شهرداری تهران را به دنبال داشت. او در صفحه شخصی توییترش نوشت: ««جمهوری اسلامی» نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر! ارثیه هزاران شهید برای ملت ایران است. آنچه در مورد تابلوی میدان جمهوری اسلامی اتفاق افتاده است، برای ما قابل بخشش نیست. با مسببان این اشتباه در هر پست و موقعیتی برخورد جدی خواهد شد. پیگیری‌ها را گزارش‌می‌کنم.» برزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران هم به مردم وعده داد …
نرخ تورم مرداد ۹۹ کاهش یافت
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / تورم / مرکز آمار ایران / نرخ تورم
نرخ تورم مرداد ۹۹ کاهش یافت
به گزارش ایبِنا، نرخ تورم نقطه‌ای گروه عمده «خوراکی‌ها، آشامیدنی ها و دخانیات» با افزایش ٥,٠ واحد درصدی به ٢٦.٠ درصد و گروه «کالاهای غیر خوراکی و خدمات» با افزایش ٢.٨ واحد درصدی به ٣٢.٦ درصد رسیده است.
جزییات قابل توجهی از یک طرح بزرگ ملی
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / سد آبی / بودجه / کم آبی - خشکسالی / کشاورزی / محصولات کشاورزی
جزییات قابل توجهی از یک طرح بزرگ ملی
افتتاح یک طرح بزرگ ملی در پنجشنبه گذشته مقارن با ۲۲ مرداد ۹۹ با حضور رئیس جمهور و وزرای نیرو و جهاد کشاورزی، جزییاتی دارد که قابل توجه به نظر می رسید.
۱۳۹۹/۰۶/۰۱
کنکور هنر در تهران (عکس)
پنجاه و هفتمین کنکور سراسری صبح چهارشنبه۲۹ مرداد ۹۹ در حالی آغاز شد که بسیاری از استان‌های کشور از جمله تهران در وضعیت قرمز از نظر کرونا قرار دارند در این شرایط تمهیدات ویژه، متفاوت و سختگیرانه‌ای با اولویت حفظ سلامت داوطلبان تدارک شده است.
نقد و گزینش اشعار با توجه به قالب‌های شعری صورت می‌گیرد
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / هم اندیشی داوران ششمین اجلاس همسرایی / هیات برگزاری / قالب‌های شعری / اجلاس شاعران هم‌سرا
نقد و گزینش اشعار با توجه به قالب‌های شعری صورت می‌گیرد
ایلنا: در نشست داوران و اعضای هیات برگزاری ششمین اجلاس شاعران هم‌سرا که روز پنجشنبه ۳۰ مرداد ۹۹ برگزار شد، تصمیمات جدیدی در برگزاری مراسم پیشرو اتخاذ شد.
جشنواره سینما حقیقت آنلاین شد
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / اعضای شورای / ایران / جشنواره بین المللی / سینمای مستند / مشکلات
جشنواره سینما حقیقت آنلاین شد
ایلنا: در نخستین جلسه شورای سیاستگذاری چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت که عصر 28 مرداد 99 در سازمان سینمایی برگزار شد، اعضای شورا بر ضرورت برگزاری این رویداد…
اعداد و ارقام اقتصادی در هفته پایانی مرداد ۹۹
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / اقتصاد جهانی / بانک جهانی / اقتصاد ژاپن / نرخ بیکاری / اقتصاد آمریکا
اعداد و ارقام اقتصادی در هفته پایانی مرداد ۹۹
نرخ رشد اقتصادی ژاپن و منطقه یورو در سه‌ماهه دوم سال جاری میلادی، رکوردشکنی شرکت اپل، رقم جدید بدهی بخش دولتی در انگلیس و نرخ بیکاری جوانان در آمریکا جزو مهم‌ترین آمارهای اقتصادی و تجاری منتشر شده طی این هفته بوده‌اند.
۱۳۹۹/۰۶/۰۱
عزاداری شب دوم محرم در هیئت محبان الرضا(ع)
دومین شب از شب‌های عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) شامگاه جمعه ۳۱ مرداد ۹۹ در هیئت محبان الرضا (ع) با مداحی نریمان پناهی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در ورزشگاه شهدای طرشت تهران برگزار شد.
آمار کرونا در ایران، ۳۱ مرداد ۹۹| شناسایی ۲۲۰۶ بیمار و ۱۱۲ فوتی جدید
۱۳۹۹/۰۵/۳۱ / کرونا / چین / امار کرونا / وزارت بهداشت
آمار کرونا در ایران، ۳۱ مرداد ۹۹| شناسایی ۲۲۰۶ بیمار و ۱۱۲ فوتی جدید
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد ابتلا و فوتی ناشی از کرونا در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد و گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۲ بیمار کووید۱۹ جان...
پراید در آخرین روز کاری مرداد ۹۹ چقدر معامله شد؟
۱۳۹۹/۰۵/۳۱ / قیمت پراید / بازار خودرو
پراید در آخرین روز کاری مرداد ۹۹ چقدر معامله شد؟
در حال حاضر نرخ پراید ۱۱۱ برابر با ۹۳ تا ۹۴ میلیون تومان اعلام شده است. قیمت پراید ۱۳۱ نیز برابر با ۸۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار فایل شده است.
۱۳۹۹/۰۵/۳۱ / کمک به لبنان / هلال احمر ایران
رسیدگی به ۳۵۰۰ آسیب دیده انفجار بیروت توسط هلال احمر ایران
محمد باقر محمدی که به بیروت اعزام شده، روز جمعه در گفت وگویی با ایرنا با اعلام این مطلب افزود: امروز جمعه ۳۱ مرداد ۹۹ آخرین روز فعالیت بیمارستان صحرایی هلال احمر ایران در بیروت لبنان است و در ۱۷ روز گذشته از فعالیت این بیمارستان ۳۵۰۰ بیمار و مجروح از انفجار بندر بیروت برای دریافت انواع خدمات بهداشتی و درمانی بشردوستانه از ملیت های مختلف به این بیمارستان مراجعه کردند.وی ادامه داد: تا امروز، چندین عمل جراحی سبک و سنگین جراحی توسط پزشکان ایرانی حاضر در بیمارستان انجام شده است. 
آخرین آمار کرونا در ایران، ۳۱ مرداد ۹۹: ۱۱۲ نفر دیگر جان باختند / مجموع فوتی‌ها به ۲۰۳۷۶ نفر رسید/ افزایش کل مبتلایان به ۳۵۴۷۶۴ نفر
۱۳۹۹/۰۵/۳۱
آخرین آمار کرونا در ایران، ۳۱ مرداد ۹۹: ۱۱۲ نفر دیگر جان باختند / مجموع فوتی‌ها به ۲۰۳۷۶ نفر رسید/ افزایش کل مبتلایان به ۳۵۴۷۶۴ نفر
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد ابتلا و فوتی ناشی از کرونا در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد و گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۰ هزار و ۳۷۶ نفر رسید.
آخرین قیمت‌ها و نوسانات در بازار ارز و طلا | بورس سبز می‌شود یا قرمز؟
۱۳۹۹/۰۵/۳۱
آخرین قیمت‌ها و نوسانات در بازار ارز و طلا | بورس سبز می‌شود یا قرمز؟
چهارمین هفته مرداد ۹۹ تلاطم قیمتی را در بازارهای مالی مشاهده نکرده‌ایم، اما به طور کلی روند بازار سیر نزولی داشت و از میزان نوسان کمی برخوردار بود.
آخرین آمار کرونا در ایران تا آخرین روز مرداد ۹۹/ تداوم روند کاهش مرگ و میر در ۲۴ ساعت گذشته
۱۳۹۹/۰۵/۳۱
آخرین آمار کرونا در ایران تا آخرین روز مرداد ۹۹/ تداوم روند کاهش مرگ و میر در ۲۴ ساعت گذشته
از میان موارد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در نقاط مختلف کشورمان در ۲۴ ساعت اخیر، آزمایش ۲۲۰۶ تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شود؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۳۷۹۴ نفر از ایشان وخیم است.
نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو در بازار امروز جمعه ۳۱ مرداد ۹۹
۱۳۹۹/۰۵/۳۱ / قیمت دلار / نرخ ارز / بازار ارز / بازار دلار / بازارهای جهانی / اونس طلا / سکه گرمی / گرم طلای 18 عیار / نرخ طلا
نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو در بازار امروز جمعه ۳۱ مرداد ۹۹
نرخ سکه و طلای ۱۸ عیار در بازار - قیمت طلا در بازار ایران افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هم ۱۰ میلیون ۸۰۰ هزار تومان قیمت خورد. در پنجمین روز هفته، سکه و دلار از مرز‌های روانی فاصله گرفتند و به سوی قیمت‌های پایین‌تر حرکت کردند. روز چهارشنبه، دلار در آستانه مرز ۲۳ هزار تومانی آغاز به کار کرد، ولی خیلی زود با افزایش فروش‌ها به سوی محدوده ۲۲ هزار و ۷۰۰ تومانی حرکت کرد و در مقطعی حتی به ۲۲ هزار و ۶۷۰ تومان رسید. گزارشی از آخرین وضعیت بازارهای طلا، سکه و دلار را بخوانید:
ارزش روز سهام عدالت 31 مرداد 99 / 60 درصدی‌ها منتظر واریز چقدر پول باشند؟
۱۳۹۹/۰۵/۳۱ / آزادسازی سهام عدالت / ارزش روز سهام عدالت / ارزش سهام عدالت / سهام عدالت
ارزش روز سهام عدالت 31 مرداد 99 / 60 درصدی‌ها منتظر واریز چقدر پول باشند؟
در پایان هفته اخیر ۶۰ درصد سهام عدالت قابل فروش برای سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی، به ۱۰ میلیون و ۹۳ هزار تومان رسیده است. نوشته ارزش روز سهام عدالت 31 مرداد 99 / 60 درصدی‌ها منتظر واریز چقدر پول باشند؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
پیش بینی قیمت طلا و دلار در ماه محرم/ بورس هفته آتی سبز می شود؟
۱۳۹۹/۰۵/۳۱ / قیمت طلا / قیمت سکه
پیش بینی قیمت طلا و دلار در ماه محرم/ بورس هفته آتی سبز می شود؟
در چهارمین هفته مرداد ۹۹ تلاطم قیمتی را در بازارهای مالی مشاهده نکرده ایم، اما به طور کلی روند بازار سیر نزولی داشت و از نوسان کمی برخوردار بود.
روند کرونا در ایران طی یک ماه گذشته
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / ویروس کرونا در ایران / آمار مبتلایان
روند کرونا در ایران طی یک ماه گذشته
طبق اعلام وزارت بهداشت، ویروس کرونا تا ظهر پنجشنبه (۳۰ مرداد ۹۹) ۳۵۲ هزار و ۵۵۸ نفر را به طور قطعی مبتلا کرده و در مجموع تا این روز ۲۰ هزار و ۲۶۴ نفر را در ایران به کام مرگ کشانده است.
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / قیمت سکه و ارز
  قیمت سکه ۳۰ مرداد ۹۹ به ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید
به گزارش مهر، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در معاملات بازار آزاد تهران امروز پنج شنبه ۳۰ مرداد ۹۹ به ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید.
سکه ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان | دلار ۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان | جدیدترین قیمت طلا، سکه و ارز در ۳۰ مرداد ۹۹
۱۳۹۹/۰۵/۳۰
سکه ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان | دلار ۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان | جدیدترین قیمت طلا، سکه و ارز در ۳۰ مرداد ۹۹
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم یک میلیون و ۶۲ هزار تومان، قیمت دلار ۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.
اینفوگرافیک / روند کرونا در ایران، از ۳۰ تیر تا ۳۰ مرداد
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / اینفوگرافیک / اینفوگرافی / روند کرونا در ایران / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / کرونا در ایران
اینفوگرافیک / روند کرونا در ایران، از ۳۰ تیر تا ۳۰ مرداد
طبق اعلام وزارت بهداشت، ویروس کرونا تا ظهر پنجشنبه (۳۰ مرداد ۹۹) ۳۵۲ هزار و ۵۵۸ نفر را به طور قطعی مبتلا کرده و در مجموع تا این روز ۲۰ هزار و ۲۶۴ نفر را در ایران به کام مرگ کشانده است. از سوی دیگر، ۳۰۴ هزار و ۲۳۶ نفر در ایران تاکنون بهبود یافته‌اند. بررسی آمارهای وزارت بهداشت نشان می‌دهد که طی ۱۰ روز اخیر (۲۱ تا ۳۰ مرداد) به طور متوسط در هر ساعت ۹۹ نفر در ایران مبتلا و بین ۶ تا ۷ نفر قربانی این ویروس شده‌اند. البته در هر ساعت نیز ۷۳ نفر بهبود یافته‌اند. در این اینفوگرافیک، روند شیوع کرونا در ایران طی یک ماه اخیر (از ۳۰ تیر تا ۳۰ مرداد) را مشاهده می‌کنید.
قیمت دلار، امروز ۳۰ مرداد ۹۹
۱۳۹۹/۰۵/۳۰
قیمت دلار، امروز ۳۰ مرداد ۹۹
قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۳۰ مرداد به رقم ۲۲۴۰۰ تومان رسید که نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان کاهش داشته است.
وضعیت آب و هوا، امروز ۳۰ مرداد ۹۹ / احتمال کاهش نسبی دما در برخی نقاط کشور طی دو روز آینده
۱۳۹۹/۰۵/۳۰
وضعیت آب و هوا، امروز ۳۰ مرداد ۹۹ / احتمال کاهش نسبی دما در برخی نقاط کشور طی دو روز آینده
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: روز شنبه (یکم شهریورماه) با نفوذ جریانات خنک شمالی در استان‌های ساحلی خزر شمال غرب استان‌های واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی و سپس در روز یکشنبه در شمال شرق کاهش نسبی دما پیش بینی می‌شود.
قیمت گوشی موبایل سامسونگ در بازار امروز پنج شنبه 30 مرداد 99
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / قیمت گوشی موبایل سامسونگ / قیمت گوشی موبایل / قیمت گوشی
قیمت گوشی موبایل سامسونگ در بازار امروز پنج شنبه 30 مرداد 99
قیمت روز گوشی موبایل سامسونگ؛ نوسان قیمت دلار باعث شده تا قیمت گوشی‌های موبایل به شکل مداوم تغییر کند و تفاوت قیمت در بازار موبایل نیز سبب شده تا مشتریان به شکل روزانه قیمت گوشی را دنبال کنند تا شاید بتوانند با نرخ پایین تری گوشی موبایل مورد نیازشان را تهیه کنند. ما در این مطلب قیمت گوشی امروز، قیمت موبایل امروز، قیمت گوشی سامسونگ sumsung را براساس پایه قیمتی بازار تهیه کرده ایم. با این حال روزانه می‌توانید قیمت روز انواع گوشی موبایل سامسونگ را از فرادید دریافت کنید.
قیمت دلار  ۳۰ مرداد ۹۹ به ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسید/ هر یورو؛ ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / قیمت یورو / قیمت دلار / صرافی بانکی
قیمت دلار ۳۰ مرداد ۹۹ به ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسید/ هر یورو؛ ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان
قیمت هر دلار آمریکا(اسکناس) امروز پنج شنبه ۳۰ مرداد ۹۹ در صرافی های بانکی به ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسید.
دلار در کانال ۲۲ هزار تومان | جدیدترین قیمت ارزها در ۳۰ مرداد ۹۹
۱۳۹۹/۰۵/۳۰
دلار در کانال ۲۲ هزار تومان | جدیدترین قیمت ارزها در ۳۰ مرداد ۹۹
قیمت هر دلار آمریکا امروز پنجشنبه ۳۰ مرداد ۹۹ در صرافی‌های بانک‌ها ۲۲ هزار و ۴۰۰ تومان عرضه شد که در مقایسه با نرخ روز گذشته تغییری نداشت.
قیمت دلار و یورو در بازار امروز پنجشنبه ۳۰ مرداد ۹۹/ استراحت شاخص ارزی در پایان هفته
۱۳۹۹/۰۵/۳۰
قیمت دلار و یورو در بازار امروز پنجشنبه ۳۰ مرداد ۹۹/ استراحت شاخص ارزی در پایان هفته
بازار ارز در آخرین روز هفته با ثبات قیمت‌ها در صرافی‌های مجاز و بانکی سطح کشور همراه شده است. همچنین در بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام شده است که بر اساس آن نرخ ۳۳ ارز کاهش و ۴ واحد پولی افزایش یافت. نرخ ۱۰ ارز دیگر نیز ثابت است.
صاحبان سهام عدالت 3 میلیون تومان متضرر شدند / ارزش روز سهام عدالت 30 مرداد 99
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / آزادسازی سهام عدالت / ارزش سهام عدالت / سهام عدالت
صاحبان سهام عدالت 3 میلیون تومان متضرر شدند / ارزش روز سهام عدالت 30 مرداد 99
ارزش روز سهام عدالت به چقدر رسیده است؟ آیا افت شاخص بازار سهام بر ارزش سهام عدالت تاثیر قابل توجهی گذاشته است؟ نوشته صاحبان سهام عدالت 3 میلیون تومان متضرر شدند / ارزش روز سهام عدالت 30 مرداد 99 اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / ستاد کرونا / عزاداری در مکان مسقف / عزاداری محرم در کرونا
تصمیم وزارت بهداشت تغییر نکرد/ عزاداری در فضای مسقف ممنوع اعلام شد
حجت‌الاسلام مصطفی جلالی معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی در گفت‌وگو با فارس اظهارداشت: از روز ۴ مرداد ۹۹ که مصوبه پنجم جلسه سی‌ام ستاد ملی کرونا رسماً عزاداری در فضای سر بسته را با شرایطی مجاز دانسته بود، تا ۱۶ مرداد ۹۹ که دستورالعمل برگزاری مراسم عزاداری ابلاغ شد، برگزاری مراسم در فضای سربسته با رعایت شرایطی مجاز بود. تا اینکه ۲۵ مرداد ۹۹ یعنی پنج روز مانده به شروع مراسم عزاداری، تبصره‌ای بر ممنوعیت عزاداری در فضای سربسته تصریح کرد و ۲۸ مرداد، مسئولین وزارت محترم بهداشت در مصاحبه‌های صریح، عزاداری را مطلقاً در فضای بسته ممنوع اعلام کردند.
آغاز آزمون دستیاری دندانپزشکی با حضور ۱۵ داوطلب مبتلا به کرونا
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / دندانپزشکی / دانشگاه های علوم پزشکی / وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی / آزمون‌های سراسری در سایه کرونا
آغاز آزمون دستیاری دندانپزشکی با حضور ۱۵ داوطلب مبتلا به کرونا
تهران- ایرنا- سی وچهارمین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی راس ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۳۰ مرداد ۹۹ با حضور بیش از ۲ هزار دواطلب که ۱۵ تن از آنها به کرونا مبتلا هستند، آغاز شد.
صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۳۰ مرداد 99
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / مطبوعات / روزنامه چاپی
صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۳۰ مرداد 99
عذرخواهی فتاح از افرادی که علیه آنان افشاگری کرد، سحنان رئیس جمهور در دفاع از برجام،برگزاری اولین روز کنکور و... از تیترهای مطبوعات امروز است.
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / پشت پرده / خوراک / سهام عدالت / کسری بودجه / مشکلات
صف کشی حقوقی‌ها روبه روی دولت
شاخص بورس روز چهارشنبه 29 مرداد 99، با کاهش3.7 درصدی و ریزش بین 1 میلیون و 756 هزار تا 1 میلیون و 812 هزار واحد در نوسان بود
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / پول / خرید و فروش / دلار / رشد / نقدینگی
نرخ طلا در بازار جهانی به زیر 2 هزار دلار رسید
روز چهارشنبه 29 مرداد 99، صرافی‌های بانکی قیمت خرید و فروش دلار را نسبت به روز کاری قبل 100 تومان کاهش دادند و قیمت دلار برای فروش ۲۲ هزار و ۴۵۰ تومان و قیمت خرید 22 هزار و 350 تومان است.
اسکلت‌های ثروت‌آفرین
۱۳۹۹/۰۵/۲۹ / تخت جمشید / تخت جمشید / شیراز / ویدیوژورنال
اسکلت‌های ثروت‌آفرین
۲۰ مرداد ۹۹ استخوان‌ها و اسکلت‌هایی در تخت جمشید کشف شد که راهی برای رمزگشایی از اسرار زندگی ایرانیان باستان است.
اولین تصویر از ربیعی بعد از رها شدن از کرونا
۱۳۹۹/۰۵/۲۹
اولین تصویر از ربیعی بعد از رها شدن از کرونا
علی ربیعی دستیار ارتباطات اجتماعی و سخنگوی دولت که به کرونا مبتلا شده بود، پس از بهبود در جلسه روز چهارشنبه هیات وزیران حضور یافت.دفتر سخنگوی دولت روز ششم مرداد ۹۹ از مثبت شدن تست اولیه کرونای علی ربیعی خبرداد و اعلام کرد:‌ سخنگوی دولت برای مراقبت‌های بیشتر در بیمارستان بستری و تحت نظر پزشکان است.از همان تاریخ به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، نشست خبری هفتگی دولت برگزار نشد و ربیعی به پرسشهای خبرنگاران به صورت مکتوب پاسخ می داد.
جلسه کمیته امنیتی و انتظامی مدیریت کرونا
۱۳۹۹/۰۵/۲۹ / حجت الاسلام محمد قمی / ویروس کرونا / وزارت کشور
جلسه کمیته امنیتی و انتظامی مدیریت کرونا
کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت کرونا ظهر چهارشنبه ۲۹ مرداد ۹۹ باحضور حجت الاسلام قمی در سالن پیامبر اعظم وزرات کشور برگزار شد.
حواشی صحن علنی مجلس
۱۳۹۹/۰۵/۳۰
حواشی صحن علنی مجلس
در تصاویر روز حواشی صحن علنی مجلس شورای اسلامی در ۲۹ مرداد ۹۹ را ببینید.
وضعیت جاده‌ها و راه ها، امروز ۲۹ مرداد ۹۹ / بارش باران و مه‌گرفتگی در جاده‌های شمالی
۱۳۹۹/۰۵/۲۹
وضعیت جاده‌ها و راه ها، امروز ۲۹ مرداد ۹۹ / بارش باران و مه‌گرفتگی در جاده‌های شمالی
مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرد: محورهای هراز و فیروزکوه با بارش پراکنده باران و محور چالوس با پدیده مه‌گرفتگی در ارتفاعات مواجه است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •