شنبه, ۱۶ فروردین, ۱۳۹۹ / 4 April, 2020
مرکز خدمات هرمزگان
۲۴۰ مرکز جامع سلامت در استان هرمزگان فعالیت می کنند
۲۴۰ مرکز جامع سلامت در استان هرمزگان فعالیت می کنند
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: بیش از سه هزار نفر در پایگاه‌های سلامت، خانه‌های بهداشت و مرکز درمانی به صورت الکترونیک خدمات ارائه می‌کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۰۳ / استانی-اجتماعی / اخبار اجتماعی - هرمزگان
بهره‌مندی 9‌هزار و 500 سیل‌زده از خدمات هلال‌احمر در هرمزگان
بیش از دو هفته پیش، از بیستم دی ماه سامانه بارشی به هرمزگان وارد شد و بخشی از اتفاق در همان ‏روزهای نخست در مرکز استان رخ داد. در جزیره قشم با 216میلی‌متر بارش یک رکورد بی‌سابقه از باران ثبت ‏شد. مختار سلحشور، مدیرعامل هلال‌احمر هرمزگان در گفت‌وگو با «شهروند» درباره آخرین وضع مناطق سیل‌‏زده این استان گفت: «بارش‌ها از روزهای بعد از بیستم دی ماه در شهرهای دیگر متمرکز شد و دو ‏شهرستان جاسک و بشاگرد را به‌طور جدی تحت‌تأثیر قرار داد. روستاهای شرق و شمال شهرستان جاسک از ‏همان روزهای نخست دچار آبگرفتگی شدید شد و رودخانه‌های فصلی طغیان کرد؛ همین‌طور انسداد مسیرهای ‏ارتباطی هم در روستاهای بشاگرد داشتیم که همین …
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
مناطق سیل‌زده استان هرمزگان نیازمند کمک‌های مردمی هستند/ وضعیت در شهرستان جاسک بحرانی است
مناطق سیل‌زده استان هرمزگان نیازمند کمک‌های مردمی هستند/ وضعیت در شهرستان جاسک بحرانی است
شفقنا- سرپرست مرکز خدمات استان هرمزگان گفت: وضعیت در مناطق سیل‌زده شهرستان جاسک بسیار بحرانی است و سیل‌زدگان نیازمند کمک‌های مردمی هستند. به گزارش شفقنا، حجت الاسلام و المسلمین میراحمدی با اشاره به مشکلات مردم مناطق سیل‌زده استان هرمزگان گفت: سیل ویرانگری که هفته گذشته در شرق استان به‌ویژه در شهرستان جاسک و بشاگرد روی داد علاوه بر خسارت‌های فراوانی […]
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / سیل هرمزگان / کمک به سیل زدگان جنوب / مرکز خدمات هرمزگان
نخستین موبایل ون در شهر بندرعباس افتتاح شد
نخستین موبایل ون در شهر بندرعباس افتتاح شد
بندرعباس-ایرنا- به مناسبت هفته بهزیستی، نخستین مرکز سیار موبایل ون به منظور کاهش آسیب های اجتماعی و ارایه خدمات به معتادان با حضورسرپرست معاونت سیاسی،امنیتی واجتماعی استانداری هرمزگان در شهر بندرعباس افتتاح شد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۶ / هرمزگان / بهزیستی
۱۲ تاکسی هوایی در آسمان ایران!
۱۲ تاکسی هوایی در آسمان ایران!
تاکسی هوایی در چند استان از جمله خراسان شمالی و هرمزگان برای ارائه خدمات از مرکز استان به شهر‌های اطراف راه‌اندازی شده و قرار است این حوزه توسعه پیدا کند.
۱۳۹۸/۰۴/۱۰
 •  •  •  •  •  •  •