جمعه, ۴ مهر, ۱۳۹۹ / 25 September, 2020
مریم منظمی
۳۱ ساعت قبل
20 مهر، دوومیدانی رئیس‌دار می‌شود
با اعلام وزارت ورزش و جوانان مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی به منظور انتخاب ریاست این فدراسیون روز ۲۰ مهر ماه جاری برگزار خواهد شد. ایوب بهتاج، سیدحسین جلالی چیمه، حامد جولایی، افشین داوری لطف‌آبادی، مصطفی زرین‌افضل، هاشم صیامی، محمدرضا محققی و مریم منظمی، به عنوان کاندیداها و همچنین احسان حدادی و مهدی پیرجهان و ریحانه مبینی به عنوان (نماینده ورزشکاران)، شهرام شهبازی (نماینده داوران)، هادی سپهرزاد (نماینده مربیان) و دانشگاه آزاد اسلامی و پلیمرخلیج فارس (نمایندگان باشگاه‌ها) در این مجمع حضور خواهند داشت. بر اساس این تاریخ باید گفت که دوومیدانی یک سال با سرپرست اداره می‌شده است.
۱۳۹۹/۰۵/۲۱
داوری هم ثبت‌نام کرد
افشین داوری، سرپرست سابق فدراسیون والیبال که سابقه ریاست فدراسیون دوومیدانی را هم در کارنامه دارد، روز گذشته کاندیدای ریاست دوومیدانی شد. علاوه بر داوری، حمید فردین‌پور (نایب رییس سابق دوومیدانی) هم با حضور در این فدراسیون، ثبت‌نام کرد. همچنین ثبت‌نام مریم منظمی نایب‌رییس فدراسیون وزنه‌برداری در انتخابات دوومیدانی نیز قابل توجه به نظر می‌رسد. داوری در حالی در آخرین روز مهلت ثبت‌نام وارد گود شد که در انتخابات باطل شده این فدراسیون به عنوان رییس انتخاب شده بود. حال باید دید او بار دیگر رای اعتماد می‌گیرد یا نه. همچنین گفته می‌شود تلاش‌های مجید کیهانی رییس سابق این فدراسیون برای بازگشت به کرسی‌اش نیز ادامه دارد. حرف و حدیث‌ها درباره رییس …
۱۳۹۹/۰۵/۲۱
افشین داوری کاندیدای ریاست فدراسیون دوومیدانی شد
سرپرست سابقِ فدراسیون والیبال در روز پایانی ثبت نام انتخابات ریاست دوومیدانی، کاندیدا شد.به گزارش ایسنا، افشین داوری، سرپرست سابق فدراسیون والیبال که سابقه ریاست فدراسیون دوومیدانی را هم در کارنامه دارد، روز دوشنبه کاندیدای ریاست دوومیدانی شد.علاوه بر داوری، حمید فردین‫پور (نایب رئیس سابق دوومیدانی) هم با حضور در این فدراسیون، ثبت نام کرد.ثبت نام از کاندیداهای ریاست دوومیدانی از ۶ مرداد ماه آغاز شده و تا ۲۰ مرداد به مدت ۱۰ روز کاری ادامه داشت. مجید کیهانی، حبیب‌الله دشتی، محمدرضا محققی، روح‌الله محمدی، مصطفی زرین افضل، هاشم صیامی، ایوب بهتاج، حسین جلالی، حامد جولایی، مریم منظمی، کرمعلی ایرجی، حمید فردین‌پور و افیشن داوری ثبت نام کرده‌اند.
نایب رییس بانوان وزنه برداری: می‌خواهیم خودمان ورزشکار تربیت کنیم/ تبلیغات هنوز کم است
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ / وزنه برداری بانوان / مریم منظمی
نایب رییس بانوان وزنه برداری: می‌خواهیم خودمان ورزشکار تربیت کنیم/ تبلیغات هنوز کم است
نایب رییس بانوان فدراسیون وزنه برداری گفت: هدف اصلی ما این است خودمان ورزشکار تربیت کنیم و نیاز داریم افراد بیشتری جذب این رشته شوند.
در کشتی بانوان سختی را به جان خریدم/ وزنه‌برداری دارای ظرفیت است
۱۳۹۹/۰۴/۰۴ / مریم منظمی / کشتی بانوان / وزنه برداری بانوان
در کشتی بانوان سختی را به جان خریدم/ وزنه‌برداری دارای ظرفیت است
نایب رئیس وزنه برداری بانوان درباره حضورش در این حوزه گفت: پتانسیل و ظرفیت خوبی در وزنه برداری بانوان داریم و مهم تر اینکه یک رشته المپیکی است.
نایب رییس زنان فدراسیون وزنه‌برداری منصوب شد
۱۳۹۹/۰۴/۰۲ / وزنه برداری / فدراسیون کشتی
نایب رییس زنان فدراسیون وزنه‌برداری منصوب شد
تهران- ایرنا- «مریم منظمی» نایب رییس زنان فدراسیون وزنه‌برداری شد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۲ / کشتی بانوان / تیم ملی کشتی بانوان / مریم منظمی
می‌خواهند کشتی بانوان را کمرنگ، کم‌تحرک و سپس حذف کنند
یگانه غریب‌گشته با انتقاد از انتخاب فاطمه درخشانی به عنوان نایب رئیس کشتی بانوان گفت: او هیچ فعالیتی در بخش بانوان ندارد و با جایگزین کردن او به جای منظمی، به دنبال حذف کشتی زنان هستند.
۱۳۹۸/۰۵/۳۰ / مریم منظمی / کشتی بانوان / فدراسیون کشتی
زمان رفتن فرا رسید/ دلیل خاصی وجود نداشت
مریم منظمی پس از استعفا از سمتش در کشتی بانوان گفت: دلیل خاصی برای استعفا وجود نداست و زمان رفتن فرا رسیده بود.
۱۳۹۸/۰۵/۳۰
نایب‌ رئیس بانوان فدراسیون کشتی استعفا کرد
مریم منظمی استعفایش را در اختیار رئیس فدراسیون کشتی قرار داد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۴ / مریم منظمی / فدراسیون کشتی / علیرضا دبیر / کشتی بانوان
دبیر اعلام کرد جایگاه و امنیت دختران کشتی‌گیر بر گردنش است
نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی پس از جلسه با رئیس فدراسیون گفت: جای هیچ گونه نگرانی نیست و برنامه های بخش بانوان در تقویم فدراسیون قرار خواهد گرفت.
۱۳۹۸/۰۵/۰۲
رئیس فدراسیون کشتی از نایب‌رئیس بانوان برنامه خواست
علیرضا دبیر صبح امروز از مریم منظمی درخواست کرد که هرچه‌ سریع‌تر برنامه‌های کشتی بانوان را به صورت مکتوب ارائه دهد.
۱۳۹۸/۰۴/۳۰ / زهرا یزدانی / مریم منظمی / تیم کشتی آلیش زنان
امیدوارم دبیر از بانوان حمایت کند/ منظمی به کشتی زنان جان داد
ملی پوش آلیش بانوان که خود را برای حضور در مسابقات جهانی مهیا می کند گفت: علیرضا دبیر از جنس کشتی است و امیدوارم از بخش بانوان حمایت کند.
۱۳۹۸/۰۲/۱۶
امیدوارم گام‌های بزرگ و سختی که برداشتیم نادیده گرفته نشود
مریم منظمی درباره تغییرات به وجود آمده در فدراسیون کشتی گفت: امیدوارم گام های بزرگ و سختی که در بخش بانوان برداشتیم نادیده گرفته نشود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •