جمعه, ۲ اسفند, ۱۳۹۸ / 21 February, 2020
مسعود بهرامی
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / ورزشی
دستیاران غلام محمدی در المپیک توکیو معرفی شدند
ابراهیم مهربان، عباس حاج کناری و مسعود مصطفی جوکار بعنوان مربی و مرتضی بهرامی نژاد بعنوان مربی بدنساز تیم ملی کشتی آزاد تا پایان رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو منصوب شدند.
روزنامه همدلی / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / ...
چند نما
کتاب «از سِیر تا غروب» شامل قطعاتی به آهنگسازی مسعود شعاری از نوازندگان، مدرسان و آهنگسازان شناخته شده موسیقی ایرانی توسط انتشارات «هنر موسیقی» در دسترس مخاطبان قرار گرفت. مارتین اسکورسیزی با اهدای جایزه اثر خلاقانه به رابرت دنیرو او را بزرگ‌ترین بازیگر نسل خود خواند. به نقل از ورایتی، مراسم اهدای جوایز «اثر خلاقانه» صبح جمعه از سوی ورایتی برگزار شد. تصویربرداری سریال «کرگدن» که همزمان با پخش در شبکه نمایش خانگی ادامه داشت، تا دو هفته آینده به پایان می‌رسد. بازی سارا بهرامی و حامد زمانی به پیان رسید و بقیه هم کم کم کارشان را تمام می‌کنند. ششمین نشست از دور اول نشست‌های تخصصی دفتر پژوهش و انتشارات اداره‌کل هنرهای نمایشی به بررسی موضوع «چیستی و ماهیت تئاتر مستند در جامعه امروز» می‌پردازد.
جشنواره «رشد» همزمان در ۱۲کشور برگزار می‌شود/ توجه به جنبه تربیتی
مهر / ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / فرهنگی و هنری
جشنواره «رشد» همزمان در ۱۲کشور برگزار می‌شود/ توجه به جنبه تربیتی
وحید گلستان دبیر چهل و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی و آموزشی «رشد» بیان کرد که این جشنواره همزمان با ایران در ۱۲ کشور دیگر برگزار می شود.
  ناصر باکیده  مسعود بهرامی  جشنواره فیلم رشد
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ / اقتصادی
پخش هجرت آماده عرضه اولیه شد
شرکت پخش هجرت در حالی شاهد برگزاری جلسه معارفه و تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی بود که قرار است روز شنبه 19مردادماه، 15درصد از سهام این شرکت برای اولین بار در فرابورس ایران عرضه شود. به گزارش «دنیای‌اقتصاد» مسعود بهرامی نوید، مدیرعامل پخش هجرت با اشاره به اینکه «هجرت» در صنعت توزیع دارو جزو شرکت‌های پیشرو به شمار می‌رود، گفت: بر این اساس بین سه شرکت اول فعال در این حوزه قرار داریم که هر کدام از این سه شرکت درآمدی بیش از ۲ هزار میلیارد تومان دارند.
رییس مدرسه تاریخی دارالفنون تغییر کرد
مهر / ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ / اجتماعی
رییس مدرسه تاریخی دارالفنون تغییر کرد
معاون وزیر و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در حکمی مسعود بهرامی را به عنوان رییس مدرسه تاریخی دارالفنون منصوب کرد.
  مسعود بهرامی  دارالفنون  علی ذوعلم