جمعه, ۲ اسفند, ۱۳۹۸ / 21 February, 2020
مهدی جلالی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / ...
سفیر جدید ایران وارد روسیه شد
کاظم جلالی سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه، دیروز سه شنبه از طریق فرودگاه ونوکوا در جنوب‏غربی مسکو وارد روسیه شد.به گزارش ایرنا‏، جلالی قرار است به‏زودی سکان هدایت دیپلماسی ایران در سرزمین تزارها را برعهده بگیرد. پیش از وی مهدی سنایی به مدت شش سال سفیر ایران در فدراسیون روسیه بود. سفیر جدید ایران در روزهای آینده با ولادیمیر پوتین رئیس‏جمهوری روسیه دیدار خواهد کرد و پس از تقدیم استوارنامه خود به رئیس‏جمهوری روسیه، به صورت رسمی ماموریت خود را در پهناورترین کشور جهان آغاز خواهد کرد.
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ / ...
> فواید برگزاری کنگره جراحی‌های چاقی و متابولیک
دبیر علمی‌چهارمین کنگره بین‌المللی جراحی‌های چاقی و متابولیک ایران گفت: این کنگره با دو بحث مهم همراه خواهد بود، ‌یکی از این بحث‌ها آگاه‌سازی مردم و به‌ویژه پزشکان است که در رابطه با چاقی فعالیت می‌کنند. سید مهدی جلالی ادامه داد: پزشکان باید در مورد مسائل درمان و ضرورت آن آگاهی داشته باشند و برگزاری این کنگره به این دلیل خواهد بود که آگاهی اجتماعی به وجود آید تا بتوان از چاقی پیشگیری کرد. جلالی به محور و بحث دوم برگزاری این کنگره اشاره کرد و گفت: آموزش‌های روز و اطلاعات جدید را در اختیار همکارانی که در حیطه درمان فعالیت دارند، قرار می‌گیرد تا به‌عنوان یک گروه علمی‌این افراد را از نظر علم روز پشتیبانی کنیم.
تعریف و تمجید مجید جلالی از مهدی رحمتی
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ / ورزشی
تعریف و تمجید مجید جلالی از مهدی رحمتی
مجید جلالی سرمربی تیم گل‌گهر بعد از شکست تیمش مقابل شهرخودرو در نشست خبری حاضر شد.
  مجید جلالی  باشگاه گل گهر سیرجان  لیگ برتر نوزدهم
نکوداشت «سیدمحمد هاشمی» معلم حقوق عمومی
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ / عکس
نکوداشت «سیدمحمد هاشمی» معلم حقوق عمومی
ایرنا - تهران - مراسم نکوداشت سیدمحمد هاشمی معلم حقوق عمومی سه شنبه شب حقوق در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد.لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهوری، سید حسین صفائی، گودرز افتخار جهرمی، ابراهیم بیگ‌زاده، محمدجواد ارسطا، مجتبی واعظی، علی‌اکبر گرجی ازندریانی، مسلم آقائی‌طوق، محمد جلالی و مهدی مهدوی‌زاهد از دیگر حاضران و سخنرانان این مراسم بودند.
الف / ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / سیاسی
آیا کاظم جلالی به ظریف و سفارت ایران در روسیه تحمیل شده؟
مهدی سنایی دانشیار روابط بین‌الملل دانشگاه تهران و مؤسس گروه مطالعات روسیه در دانشکده مطالعات جهان بوده و ریاست تنها مرکز مطالعات غیردولتی ایران و اوراسیا با عنوان ایراس را هم بر عهده داشته است... اما در طرف مقابل مهدی سنایی، کاظم جلالی، دکترای علوم سیاسی اخذ شده از دانشگاه امام صادق قرار دارد که ...
  استعفای کاظم جلالی  کاظم جلالی  مهدی سنایی
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / سیاسی
حمله تند رسانه‌های اصلاح طلب به سفیری جلالی در روسیه
مهدی سنایی دانشیار روابط بین‌الملل دانشگاه تهران و مؤسس گروه مطالعات روسیه در دانشکده مطالعات جهان بوده و ریاست تنها مرکز مطالعات غیردولتی ایران و اوراسیا با عنوان ایراس را هم بر عهده داشته است... با نگاهی به این پیشینه و این سطح از تخصص به نظر می‌رسد که انتخاب سنایی به عنوان سفیر تهران در مسکو، یکی از معقول‌ترین انتخاب‌های تاریخ وزارت خارجه کشورمان برای یک منصب دیپلماتیک مهم بوده است. اما در طرف مقابل مهدی سنایی، کاظم جلالی، دکترای علوم سیاسی اخذ شده از دانشگاه امام صادق قرار دارد که رویه‌ای مشابه با سلف خود در مسکو را در پیش گرفته است. با این تفاوت که او هیچ تخصصی در زمینه روسیه، قفقاز و آسیای میانه ندارد ... برای نمونه، باید پرسید که اثر جلالی تحت عنوان «مطالعات تطبيقي انديشه‌ هاي هابز، لاك …
آیا کاظم جلالی به ظریف و سفارت ایران در روسیه تحمیل شده؟ / چرا فردی غیرمتخصص و بدون یک روز سابقه ی سفارت باید سفیر ایران در یکی از مهمترین کشورهای متحد تهران باشد؟
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / سیاسی
آیا کاظم جلالی به ظریف و سفارت ایران در روسیه تحمیل شده؟ / چرا فردی غیرمتخصص و بدون یک روز سابقه ی سفارت باید سفیر ایران در یکی از مهمترین کشورهای متحد تهران باشد؟
مهدی سنایی دانشیار روابط بین‌الملل دانشگاه تهران و مؤسس گروه مطالعات روسیه در دانشکده مطالعات جهان بوده و  ریاست تنها مرکز مطالعات غیردولتی ایران و اوراسیا با عنوان ایراس را هم بر عهده داشته است... با نگاهی به این پیشینه و این سطح از تخصص به نظر می‌رسد که انتخاب سنایی به عنوان سفیر تهران در مسکو، یکی از معقول‌ترین انتخاب‌های تاریخ وزارت خارجه کشورمان برای یک منصب دیپلماتیک مهم بوده است. اما در طرف مقابل مهدی سنایی، کاظم جلالی، دکترای علوم سیاسی اخذ شده از دانشگاه امام صادق قرار دارد که رویه‌ای مشابه با سلف خود در مسکو را در پیش گرفته است. با این تفاوت که او هیچ تخصصی در زمینه روسیه، قفقاز و آسیای میانه ندارد ... برای نمونه، باید پرسید که اثر جلالی تحت عنوان «مطالعات تطبیقی اندیشه‌ های هابز، لاک …
مزاح لاریجانی با نماینده مستعفی: حالا ببیند رأی چه می‌شود، بعد دست ببوسید
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / سیاسی
مزاح لاریجانی با نماینده مستعفی: حالا ببیند رأی چه می‌شود، بعد دست ببوسید
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با استعفای کاظم جلالی نماینده مردم تهران از مجلس موافقت کردند تا او راهی سفارت ایران در روسیه و جایگزین مهدی سنایی شود.
عکس| تقدیر سردار جلالی از مهاجم گلزن پرسپولیس
خبر ورزشی / ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ / ورزشی
عکس| تقدیر سردار جلالی از مهاجم گلزن پرسپولیس
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: اقدام مهدی ترابی الگویی از فعالیت انقلابی در عرصه «جنگ شناختی» برای شکستن دوقطبی‌های کاذب است.
  مهدی ترابی  پرسپولیس  سردار جلالی  ویژه
پروژه «روزهای موسیقی معاصر تهران» کلید خورد
مهر / ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / فرهنگی و هنری
پروژه «روزهای موسیقی معاصر تهران» کلید خورد
پروژه «روزهای موسیقی معاصر تهران» با همکاری یک گروه موسیقایی و همراهی چند مجموعه خصوصی و دولتی روزهای ۲۲ تا ۲۶ آبان ماه برگزار می‌شود.
  مهدی جلالی  موسیقی کلاسیک  روزهای موسیقی معاصر تهران  کنسرت موسیقی  تالار رودکی
تابناک / ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ / ...
حضورشخصیت ها در مراسم ختم دختر دکتر سنایی
مراسم ختم عارفه سنایی دختر مهدی سنایی سفیر کشورمان در روسیه امروز(شنبه) در مسجد نور تهران برگزار شد. در این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی، آیت الله محمود امجد، علی لاریجانی، اسحاق جهانگیری، محمود واعظی، حسین علی امیری، سعید نمکی، محسن حاجی میرزایی، محمود حجتی، حجت الاسلام محمد جعفر منتظری، محمدجواد ظریف، سورنا ستاری، عادل آذر، حمیدرضا آصفی،‌ علی جنتی، حجت الاسلام سیدمحمود علوی، علی‌اکبر ناطق نوری، جمشید انصاری، عباس آخوندی، حسین جابری انصاری، رضا اردکانیان، سعیدرضا عاملی، ابوذر ابراهیمی ترکمان، علی اکبر صالحی، عباس صالحی، سیدعباس عراقچی، غلامرضا انصاری، حجت الاسلام سید محمدعلی شهیدی، مجید انصاری، غلامرضا مصباحی مقدم، علاالدین بروجردی، علی‌اصغر پیوندی، حجت الاسلام سیدمحمود دعایی، …
گروه «یارآوا» در برلین کنسرت می‌دهد
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ / ...
گروه «یارآوا» در برلین کنسرت می‌دهد
گروه موسیقی «یارآوا» به سرپرستی مهدی جلالی ۱۱ تا ۱۴ مهرماه سال ۱۳۹۸برای شرکت در بیست و هفتمین دوره فستیوال «Randfestspiele» به کشور آلمان سفر می‌کند.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ / ...
با حکم حسین انتظامی سینما صاحب «هیئت رده‌بندی سنی» شد
همزمان با برگزاری سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان، طی احکامی از سوی رئیس سازمان سینمایی هیئت رده‌بندی سنی آثار سینمایی معرفی شدند.به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، حسین انتظامی اسامی هیئت رده‌بندی سنی آثار سینمایی مرکب از ۳۰ شخصیت آشنا با فیلم و سینما در حوزه‌های فرهنگی، آموزشی، تربیتی، روانشناسی، جامعه شناسی و رسانه را به شرح زیر معرفی کرد:مرضیه ابراهیمی، حمید رضا ابک، اسدالله اعلایی، محمود امانی تهرانی، عماد افروغ، رضا امیرخانی، مرضیه برومند، رضا پور‌حسین، سمیه توحیدلو، مهدی تهرانی، مریم جلالی دهکردی، علی زرافشان، مهری زعفرانی، محمد سلگی، روح‌الله عالمی، افشین علا، مهرزاد دانش، مصطفی رحماندوست، فریدون عموزاده خلیلی، سیدعلی کاشفی خوانساری، محسن کاشانی …
مسابقه‌ آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک به کار خود پایان داد
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ / فرهنگی و هنری
مسابقه‌ آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک به کار خود پایان داد
ایلنا: مسابقه‌ آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک «جایزه‌ رضا کروریان» در بزرگداشت آهنگساز نوگرای ایرانی رضا کروریان، توسط گروه موسیقی «یارآوا» و نشر موسیقی معاصر و با حمایت مالی خانواده‌ کروریان جمعه ۴ مرداد، در فرهنگسرای سرو به کار خود پایان داد.
  موسیقی  وزارت ارشاد  آلبوم  کنسرت  بنیاد رودکی  دفتر موسیقی  فرهنگسرای سرو  مهدی جلالی  سارا اباذری  رضا کروریان
جزییات سومین فستیوال «موسیقی الکترونیک تهران»/ خارجی‌ها نمی‌آیند
مهر / ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ / فرهنگی و هنری
جزییات سومین فستیوال «موسیقی الکترونیک تهران»/ خارجی‌ها نمی‌آیند
یکی از دبیران هنری سومین فستیوال «موسیقی الکترونیک تهران» ضمن ارائه جزییاتی از برگزاری این رویداد در دانشگاه تهران از دلایل عدم حضور تعدادی از هنرمندان خارجی در این دوره سخن گفت.
  موسیقی تلفیقی  فستیوال موسیقی الکترونیک تهران  مهدی جلالی
نمایش یادبود برای شهری که ناپدید می‌شود / «حالِ حال» طراحی در آ
مهر / ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ / فرهنگی و هنری
نمایش یادبود برای شهری که ناپدید می‌شود / «حالِ حال» طراحی در آ
نمایشگاه گروهی طراحی «حالِ حال» و نمایشگاه نقاشی و چیدمان «مجموعه آبدیده‌گان+ چیدمان یادبود برای شهری که ناپدید می‌شود» از جمعه ۲۱ تیر در گالری‌های آ و شیرین افتتاح می‌شوند.
  گالری گردی  گالری شلمان  گالری دنا  انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران  گالری آتبین  گالری آس  گالری الهه  مهدی جلالی  گالری ثالث  امید شلمانی
معاون آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی سازمان پژوهش منصوب شد
مهر / ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ / اجتماعی
معاون آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی سازمان پژوهش منصوب شد
رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با صدور حکمی مهدی جلالی را به سمت معاون آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی این سازمان منصوب کرد.
  مهدی جلالی  وزارت آموزش و پرورش  علی ذوعلم
دختر جوان فسایی با اهدای عضو جان بیماران نیازمند را نجات داد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ / اجتماعی
دختر جوان فسایی با اهدای عضو جان بیماران نیازمند را نجات داد
شیراز-ایرنا- مسئول روابط عمومی بیمارستان حضرت ولی عصر فسا گفت: با فداکاری خانواده جلالی مهدی آبادی، اعضای شادروان زهرا جلالی مهدی آبادی 17 ساله ساکن فسا که به علت ایست قلبی – تنفسی دچار مرگ مغزی شده بود، به بیماران نیازمند اهدا شد.
مخالفت تلویزیون با پخش مردان آهنین
اقتصادآنلاین / ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ / اقتصادی
مخالفت تلویزیون با پخش مردان آهنین
رئیس کمیته قوی‌ترین مردان فدراسیون بدنسازی افزود: این دوره از رقابت‌ها در ۳مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و فینال برگزار شد که در نهایت رامین فرج‌نژاد از البرز، نعمت جلالی از تهران و مجتبی محمدزاده از البرز در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند و مهدی دشتی از خراسان رضوی، رضا قیطاسی از همدان و ایمان شمس از البرز نیز در رده‌های چهارم تا ششم ایستادند.