شنبه, ۱۵ آذر, ۱۳۹۹ / 5 December, 2020
نوزاد رها شده
گفت و گو با عکاس نوزاد رها شده در حاشیه اصفهان
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / استانی-اجتماعی / حاشیه‌نشینی / حاشیه شهر / کارتن خواب / زنان کارتن‌خواب / نوزاد / نوزاد رها شده
گفت و گو با عکاس نوزاد رها شده در حاشیه اصفهان
انتشار تصویری دلخراش از جسد نوزادی در یکی از مناطق بیابانی حاشیه شهر اصفهان درحالی که با بدن برهنه و زخمی رها شده بود از سوی یکی از فعالان اجتماعی این منطقه واکنش های بسیاری را به دنبال داشته است.
۱۳۹۹/۰۸/۰۵
نوزاد بی‌هویت اصفهانی
استاندار اصفهان دستور رسیدگی ویژه به ماجرای جسد نوزاد رها شده در اصفهان را صادر کرد. با انتشار گسترده تصویر نوزاد رها شده در حاشیه شهر اصفهان، عباس رضایی به مراجع قضایی و انتظامی استان دستور داد تا صحبت و سقم مربوط به مطالب و عکس جسد نوزاد رها شده بررسی شود. روز پنجشنبه، اول آبان، انتشار تصویر نوزادی برهنه با آثار زخم روی بدن افکار عمومی را به ‌شدت تحت‌تاثیر خود قرار داد. متعاقب انتشار گسترده این تصویر دردناک، سرپرست اداره کل بهزیستی استان اصفهان دو روز پس از انتشار گسترده این تصویر اعلام کرد که هنوز هویت نوزاد بی‌جان رها شده و مادر او مشخص نیست. به گفته ولی‌الله نصر اصفهانی، این نوزاد توسط نیروی انتظامی به پزشکی قانونی منتقل شده و برای روشن‌ شدن ابعاد ماجرا، نیروی انتظامی …
استاندار: موضوع جسد نوزاد رها شده در اصفهان هرچه زودتر بررسی شود
۱۳۹۹/۰۸/۰۴ / آسیب های اجتماعی / اصفهان / اقشار حاشیه / استانداری اصفهان
استاندار: موضوع جسد نوزاد رها شده در اصفهان هرچه زودتر بررسی شود
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان به مراجع قضایی و انتظامی استان دستور داد صحت و سقم مربوط به مطلب و عکس جسد نوزاد رها شده در یکی از مناطق حاشیه‌ای اصفهان را بررسی کنند.
۱۳۹۹/۰۷/۰۴ / بهزیستی کشور / نوزاد رها شده
نوزاد رها شده تبریزی در سلامت کامل است
 به گزارش ایسنا؛ فرگل صحاف در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اعلام این‌که این نوزاد پنج روزه در اختیار شیرخوارگاه احسان است، افزود: خوشبختانه پزشک مرکز پس از معاینه و انجام آزمایش های لازم از سلامت کامل نوزاد خبر داده است.
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
معمای مرگ نوزاد رها شده
نوزادی که در خیابان رها شده بود بعد از چند روز به دلیل عجیبی جانش را از دست داد. به گزارش همشهری، ظهر شنبه گزارش مرگ مشکوک نوزادی که از بهزیستی به بیمارستانی در تهران منتقل شده بود به قاضی جنایی پایتخت مخابره شد. بررسی‌ها حکایت از این داشت که این نوزاد دختر چند روز قبل در یکی از خیابان‌های تهران رها شده بود. رهگذران نیز با دیدن او پلیس را خبر کرده و وی به بهزیستی منتقل شده بود اما درنهایت از بهزیستی به بیمارستان انتقال یافته و در آنجا جان باخته بود. پزشکان بیمارستان علت اولیه مرگ وی را وجود سوراخی …
نوزاد رها شده پس از بهبودی در اختیار بهزیستی تهران قرار می گیرد
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / شهر تهران / اداره کل بهزیستی استان تهران
نوزاد رها شده پس از بهبودی در اختیار بهزیستی تهران قرار می گیرد
تهران-ایرنا- معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی استان تهران گفت: نوزاد رها شده که روز گذشته در شهرک ولیعصر (عج) پیدا شد بعد از بهبودی در اختیار بهزیستی قرار می گیرد.
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
نجات نوزاد رها شده در سطل زباله توسط تکنسین‌های اورژانس
نوزاد تازه متولد شده‌ای که در سطل زباله رها شده بود، توسط تکنسین‌های اورژانس نجات یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، صبح دیروز ساعت ۹:۱۵ کارگران خدمات شهری شهرداری طی تماس با مرکز فوریت‌های ۱۱۵ تهران اطلاع دادند که یک نوزاد دختر که کاملا هوشیار است، در شهرک ولیعصر تهران پیدا کرده‌اند.  بر اساس این گزارش، بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل اعزام شده و پس از طی انجام مراحل پیش بیمارستانی و درمانی لازم، این نوزاد تازه متولد شده را به بیمارستان فیاض بخش منتقل کردند. حال عمومی این نوزاد خوب گزارش شده است.
تبعید تازه داماد بعد از خودکشی یک دختر
۱۳۹۹/۰۳/۰۶
تبعید تازه داماد بعد از خودکشی یک دختر
آخرین آمار مبتلایان «کووید-۱۹»/ دستگیری عاملان جنایت رگباری درکلبه جنگلی/ تبعید تازه داماد بعد از خودکشی یک دختر/ مرگ کارگر بر اثر سقوط از داربست/ مرگ ۲ عابر پیاده در دماوند/ صاحب اسلحه ۱۲ میلیونی، در اینستاگرام لو رفت/ نجات نوزاد رها شده در سطل زباله/ انبار پارچه طعمه حریق شد/ کشف ۶۵۷ خودروی احتکاری طی ۷۲ ساعت در تهران و گیلان
توضیحات بهزیستی درباره پذیرش نوزاد دختر رهاشده در خیابان
۱۳۹۹/۰۳/۰۶
توضیحات بهزیستی درباره پذیرش نوزاد دختر رهاشده در خیابان
ایلنا: معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران درباره پذیرش نوزاد رها شده در خیابان توسط بهزیستی توضیحاتی را ارائه کرد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / استانی-شهرستانها / قتل / نیروی انتظامی / سازمان بهزیستی / شیرخوارگاه / نوزاد رها شده
از قتل همسر تا تحویل نوزاد رها شده یه شیرخوارگاه
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از بروز اختلاف خانوادگی و مشاجره که عامل قتل همسر در ملایر شد، خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۲
پدر و مادر نوزاد رها شده در شهرضا پیدا شدند +عکس
رئیس اداره بهزیستی شهرضا گفت: نوزاد رها شده در شهرضا، در شیرخوارگاه نگهداری می‌شود تا مقام قضایی نظر خود را برای صلاحیت یا عدم صلاحیت پدر و مادر برای نگهداری نوزاد اعلام کند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۴ / استانی-اجتماعی
نوزاد رها شده در اسکو به شیرخوارگاه احسان تبریز تحویل داده شد
مدیرکل بهزیستی استان گفت: نوزاد دختر رها شده در شهرستان اسکو به شیرخوارگاه احسان تبریز تحویل داده شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۴ / بچه سر راهی / نوزاد رها شده در ایزه
بچه سر راهی یک روزه تحویل بهزیستی شد
رییس اداره بهزیستی ایذه گفت: امروز یک نوزاد که در یکی از خیابان‌های ایذه رها شده بود تحویل بهزیستی شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •