چهارشنبه, ۹ مهر, ۱۳۹۹ / 30 September, 2020
همسر کشی
۲۰ میلیون تومان تا آزادی زن متهم به قتل
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / همسر کشی / قتل / زندان / 18 سالگی
۲۰ میلیون تومان تا آزادی زن متهم به قتل
فرشته از ۱۸ سالگی به جرم قتل همسرش در زندان است. از همان روز‌ها تا امروز که ۳۲ سال از عمرش گذشته به دلیل فقر، از داشتن وکیل تعیینی و حتی دیدار با خانواده که در شهرستان زندگی می‌کنند محروم بوده است.
دو زن، قربانی شوهران سابق!
۱۳۹۹/۰۶/۲۰ / قتل / همسر کشی
دو زن، قربانی شوهران سابق!
تحقیقات درباره قتل دو زن جوان که به دست شوهران سابق خود به قتل رسیده‌اند، در حالی ادامه دارد که متهمان جرم خود را قبول کرده‌اند و در زندان به‌سر می‌برند.
اعتیاد مرد، انگیزه زن برای همسرکشی
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / اعتیاد / همسر کشی
اعتیاد مرد، انگیزه زن برای همسرکشی
متهم گفت: من وقتی ۱۱ ساله بودم با شوهرم ازدواج کردم. او پسرعموی من بود و ما با تصمیم خانواده با هم ازدواج کردیم. یکی، دو سالی از زندگی ما گذشته بود که متوجه شدم شوهرم اعتیاد دارد. بسیار بدرفتار بود. خیلی من را کتک می‌زد. با این حال، چون بچه بودم و وحشت شدیدی داشتم چیزی به خانواده‌ام نمی‌گفتم.
بخشش مردی که همسر سومش را کشت
۱۳۹۹/۰۴/۰۱ / همسر کشی / قتل همسر / قصاص / اعدام / حوادث
بخشش مردی که همسر سومش را کشت
من سه بار ازدواج کرده‌ام و مهشید همسر سومم بود. روز حادثه به خانه دخترم که از ازدواج دومم بود رفتم. مهشید از این کار من عصبانی شد و وقتی به خانه برگشتم با من دعوا کرد و گفت میان او و دخترم باید یک نفر را انتخاب کنم. این‌طور بود که جر و بحث بین ما شروع شد و دقایقی ادامه داشت، اما چون نمی‌خواستم دعوا طولانی شود، در نهایت عذرخواهی کردم تا همه‌چیز تمام شود، اما مهشید نه‌تن‌ها سکوت نکرد...
قتل ناموسی/مردی در شهرری سر زنش را برید + عکس
۱۳۹۹/۰۳/۲۸ / قتل ناموسی / همسر کشی
قتل ناموسی/مردی در شهرری سر زنش را برید + عکس
مرد ضایعات جمع کن وقتی به رابطه پنهانی همسرش با پسر جوان پی‌برد با نقشه از پیش در طراحی شده همسرش را به خانه برادرش کشاند و او را به طرز فجیعی کشت. معاون رئیس قوه قضاییه قرار است از طرف دو فرزند صغیر این مرد درخواست مجازات کند.
روایت یک جنات تکان‌دهنده؛ اعترافات مردی که همسرش را مثله کرد
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / همسر کشی / اخبار حوادث
روایت یک جنات تکان‌دهنده؛ اعترافات مردی که همسرش را مثله کرد
من و مینا بعد از مدتی دوباره با هم دچار اختلاف شدیم. زنم می‌گفت، چون خانواده‌اش ساکن شمال کشور هستند، ما هم باید به آنجا برویم، ولی من مخالف بودم. اختلافات ما ادامه داشت تا اینکه پدرزنم فوت کرد. بعد از آن مادرزنم به تهران نقل‌مکان کرد و...
ماجرای پسری که نامزد ۲۸ ساله اش را به آتش کشید!
۱۳۹۹/۰۲/۲۲ / اخبار حوادث / همسر کشی
ماجرای پسری که نامزد ۲۸ ساله اش را به آتش کشید!
در میانه راه مشاجره ما سر موضوعات قبلی شروع شد و گفت که دیگر مرا نمی‌خواهد. آن موقع بود که من از عصبانیت بنزین را روی او ریختم و فندک را روشن کردم که ناگهان آتش زبانه کشید و او در آتش سوخت، البته خودم هم به بنزین آغشته شده بودم و آتش گرفتم.
۱۳۹۹/۰۲/۲۰
همسر کشی به خاطر رابطه عشقی قبلی
مرد آمریکایی که متوجه رابطه پنهانی همسرش با معشوقه سابق خود شده بود طی اقدامی وحشتناک او را خفه کرده و جسدش را در قبر دفن کرد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / قتل / همسر کشی
همسر سابقم می خواست با مرد دیگری ازدواج کند او را کُشتم!
من و همسرم از هم جدا شده بودیم. او به من خیانت کرد و بعد هم گفت: قصد ازدواج با فرد دیگری را دارد همین باعث شد عصبانی شوم و او را به قتل برسانم.
۱۳۹۸/۱۱/۱۳ / همسر کشی / قتل همسر
(عکس) همسرم با مرد غریبه رابطه داشت سرش را بُریدم!
من و آزاده با هم اختلاف داشتیم. آخرین بار وقتی درگیری میان ما بالا گرفت در اوج خشم او را با ضربه‌های چاقو کشتم و سرش را از بدنش جدا کردم.
۱۳۹۸/۱۱/۰۳
همسر کشی به خاطر ازدواج با دختر ۲۴ ساله
مرد به قتل همسر خود اعتراف کرد و گفت: قرص برنج خریدم، پودر کردم و در کپسولی ریختم و به‌عنوان داروی آرامبخش به خورد همسرم دادم.
۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / همسر کشی / قتل
تجاوز به دختر دانشجوی داخل پراید
متهم گفت که روز حادثه شیشه مصرف کرده بوده و با نیرنگ همدستش این دختر جوان را مورد آزار و اذیت شیطانی قرار داده‌اند. سپس ناصر با اظهار پشیمانی از دختر جوان خواست که او را ببخشد. پس از پایان محاکمه قضات شعبه پنجم وارد شور شدند و مرد جوان را به اعدام و ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند
۱۳۹۸/۰۵/۰۹ / محمد علی نجفی / میترا استاد / همسر کشی
نجفی؛ از MIT تا زیر تیغ
تعهد به همراهی همان چیزی است که بسیاری از مدیران آن را «سرباز» سیستم‌بودن می‌خوانند و بعضا حاضرند به هر قیمتی به این روند ادامه دهند و شاید بتوان گفت: این همان عاملی است که بسیاری از مدیران را در سال‌های پایانی خدمت به مسیری می‌برد که مخالف همه دوران خدمتشان است. شاید اگر نجفی هم در میانه بی‌سربازی روحانی در دولت و یا بی‌گزینه‌بودن اصلاح‌طلبان در شورای شهر تهران، به ندای آقایان جواب مثبت نمی‌داد، امروز جای دیگری بود.
۱۳۹۸/۰۵/۰۳ / جنایت خانگی / قتل / همسر کشی
راز جنایت هولناک خانگی پس از ۷۲ ساعت فاش شد
لازم به یادآوری است قاتل پرونده به همراه همسرش مرحومه (الهه سجودی) روز دوشنبه هفته جاری به کوهستان سینو در حاشیه شهر نشتیفان خواف رفته بود که پس وارد کردن۱۱ ضربه چاقو همسر خود را به قتل رسانده و سپس چند ضربه نمایشی هم به بدن خود وارد کرد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۲ / قتل / همسر کشی / شرکت ساختمانی
راز قتل زن صیغه‌ای در اتاقک سرایداری
وقتی به تهران آمدم خانواده همسرم با من تماس گرفتند و خبر قتل او را دادند. آنها گفتند من همسرم را کشته‌ام و تهدیدم کردند. من که ترسیده بودم در تهران ماندم تا آنها بلایی سرم نیاورند.
۱۳۹۸/۰۴/۲۵ / خیانت زناشویی / رابطه نامشروع / همسر کشی
همسرم را کشتم چون در زمان عقد با یکی از آشنایانم رابطه داشت!
من به خواستگاری‌اش رفتم و خیلی محترمانه او را به عقد خودم درآوردم و خانواده‌اش هم در جریان بودند. لاله قبل از من با فردی ازدواج کرده و جدا شده بود و از او بچه داشت. مدت کوتاهی از عقد دائم ما گذشته بود که لاله درخواست کرد از من جدا شود. من برایش همه امکانات را فراهم کرده بودم و حتی امکاناتی را که همسر اولم نداشت برای لاله آماده کرده بودم؛ برایش ماشین و خانه خریدم، اما او گفت: درخواست جدایی دارد...
۱۳۹۸/۰۴/۱۲ / قتل / همسر کشی / مرد خیاط
۹ دلیل برای اتهام مرد خیاط
کارآگاهان در بررسی‌ها دریافتند که حیاط خانه مهرنوش بعد از ناپدید شدن زن جوان چندین بار شسته شده است و مراد مدعی بود که به خاطر میهمانی خانه را تمیز کرده است. روی بدن مراد آثار خراش دیده می‌شد که وی مدعی بود به خاطر کار پیش آمده است، اما بررسی‌های متخصصان پزشکی قانونی حکایت از آثار خراش با چاقو و قیچی داشت.
۱۳۹۸/۰۴/۰۶ / اعدام / همسر کشی / مرد معتاد
همسرکشیِ مرد معتاد به‌دلیل تحقیر
متهم گفت: من چیزی برای ازدست‌دادن ندارم، همه زندگی‌ام نابود شده است. وقتی که همسرم را کشتم، تصمیم به خودکشی هم داشتم، اما وقتی دیدم کسی متوجه نشد زنم را کشته‌ام و همه فکر کردند به‌خاطر گازگرفتگی است پشیمان شدم و خودکشی نکردم.
۱۳۹۸/۰۳/۱۹ / همسر کشی / هتل / قتل
اعتراف به همسرکشی در هتل
دقایقی بعد از شروع تحقیقات اولیه بازپرس و تیم پزشکی قانونی و کارآگاهان پلیس آگاهی در محل جنایت حضور یافتند. بررسی دفتر ثبت هتل حکایت از آن داشت مقتول دو روز قبل از پیداشدن جسد همراه شوهرش برای اقامت به آن هتل که در شرق پایتخت واقع است، مراجعه کرده بودند.
۱۳۹۸/۰۳/۱۱
همسر کشی در یکی از خیابان های شیراز
فرد موصوف به دلیل اختلاف با همسرش او را با یک قبضه سلاح گرم به قتل رسانده و سپس با شلیک یک تیر به سر، به زندگی خود نیز پایان داده است.
۱۳۹۸/۰۱/۲۸ / قتل / دادگاه / همسر کشی
همسر مقتول در دادگاه: من دستور قتل نداده‌ام
مقتول را به شریف آباد قزوین کشاندم و او را با شلیک گلوله کشتم و جسدش را سوزاندم. سپس سحر پشت میز محاکمه رفت و گفت: این مرد دروغ می‌گوید و من اتهامم را قبول ندارم. من با فرید درباره این‌که شوهرم کتکم می‌زند، حرف زده بودم، اما هرگز از او نخواستم که شوهرم را بکشد. من اصلاً نمی‌دانم بین او و شوهرم چه گذشته و علت درگیری آن‌ها چه بوده است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •