چهارشنبه, ۱۵ مرداد, ۱۳۹۹ / 5 August, 2020
هوای سالم
۲ روز قبل
پیشرفت 70 درصدی سازه ی تصفیه خانه فاضلاب چادگان
اصفهان –راعی : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به ضرورت تکمیل تصفیه خانه فاضلاب شهر چادگان گفت: شهر چادگان در مجاورت سد زاینده رود قرار دارد و به منظور دفع سالم و بهداشتی فاضلاب این منطقه، تکمیل هر چه سریعتر این تصفیه خانه ضروری است. هاشم امینی اظهار داشت:هم اکنون اجرای سازه تصفیه خانه فاضلاب چادگان به 70 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده و برای تکمیل 29 کیلومتر شبکه جمع آوری باقیمانده و تصفیه خانه آن،با سیستم یو اف، تجهیزات الکترومکانیکال، ادوات پمپ و سایر ملزومات به حدود 60 میلیارد تومان اعتبار نیاز است که اگر اعتبار مورد نیاز تخصیص یابد،در سال 1400 شاهد بهره برداری آن خواهیم بود.وی ادامه داد: شهرستان چادگان به دلیل داشتن آب و هوای کوهستانی، دارای منابع آبی غنی زیرزمینی است و شرایط …
باد و باران هم در تهران حریف آلاینده ازن نشدند
۳ روز قبل / آلاینده ازن / پیش بینی وضعیت هوا / هوای سالم
باد و باران هم در تهران حریف آلاینده ازن نشدند
باد و باران هم حریف آلاینده ازن نشد، این آلاینده پس از گذشت چند ساعت از تابش مستقیم خورشید باز هم بر دیگر آلاینده های هوا در تهران غالب شد.
هوای تهران در وضعیت قابل قبول قرار گرفت/پیش بینی وضعیت هشدار برای گروه های حساس طی ساعت های آینده
۴ روز قبل / وضعیت هوای تهران / آلودگی هوا / هوای سالم
هوای تهران در وضعیت قابل قبول قرار گرفت/پیش بینی وضعیت هشدار برای گروه های حساس طی ساعت های آینده
هوای تهران هم اکنون در وضعیت قابل قبول قرار دارد اما پیش بینی می شود با افزایش دما و افزایش غلظت ازن، هوا به سمت آلوده شدن پیش برود.
۱۳۹۹/۰۵/۰۸
بندرعباس من کجاست؟
 حالا یک هفته می‌شود که آنچه در نهان یک شهر بود به یمن یک هشتگ عیان شده است. حالا نه فقط بندرعباسی‌ها بلکه شهروندان دیگر نیز با درج هشتگ «بندرعباس من کجاست؟» مطالبه‌گری می‌کنند. «مرتضی نیک‌نهاد» عکاسی است اهل بندرعباس، عکاسی که در قاب‌های خود انزوای بندرعباسی‌ها را در خانه‌های خود به تصویر می‌کشد، حالا او نه در مقام یک عکاس بلکه به عنوان یک شهروند به همراه جمعی از فعالان اجتماعی بندرعباس به مدد هشتگ «بندرعباس من کجاست؟» تلاش دارند تا توجه افکار عمومی را متوجه شهری کنند که دیگر چیزی از گذشته آن باقی نمانده است، شهری که فاضلاب شهری‌اش مستقیم روانه دریا می‌شود، ساحلش با بلوارهای ساحلی متعدد تخریب می‌شود، …
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
دیدنی‌ترین جاذبه قاجار در کرمان
کرمان را میتوان از کهن‌ترین شهرهای ایران دانست، کرمان از بناهای منحصر بفردی زیادی برخوردار است که آن را به کلکسیونی از آثار تاریخی ایران تبدیل کرده، ارگ بم، روستای تاریخی میمند و باغ شاهزاده ماهان نمونه‌هایی از این آثار است که ثبت جهانی شده‌اند. به گزارش خبرآنلاین، اما شهر ماهان در میان دیگر شهرهای این استان از اهمیت تاریخی خاصی برخوردار است، این شهر در نزدیکی کرمان است. ماهان باغ شهری بزرگ است که لبریز از تاکستانها و باغ‌های انار است. عمارت منحصربفرد شترگلو در باغ شهر تاریخی ماهان در مسیر گردشگری کرمان به بم قرار گرفته است و درواقع سازه‌ای خلاقانه از ابداع معماران کهن ایران است که هنر معماری را با استفاده از آب در هم آمیخته و سازه‌ای آبی بنا نهاده‌اند که اوج خلاقیت و نوع‌آوری را در معماری کهن …
وزش باد شدید هوای تهران را در شرایط سالم  قرار داد
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / وضعیت هوای تهران / آلاینده ها / هوای سالم
وزش باد شدید هوای تهران را در شرایط سالم قرار داد
وزش باد شدید در تهران باعث شد، کیفیت هوای پایتخت از شرایط ناسالم برای گروههای حساس خارج شده و آلاینده غالب هوا هم به ذرات معلق تغییر کند.
تهرانی ها امروز هوای سالم تنفس کردند
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ / آلاینده ازن / هوای سالم / شرکت کنترل کیفیت هوای تهران
تهرانی ها امروز هوای سالم تنفس کردند
هوای تهران پس از ۶ روز آلودگی در شرایط سالم قرار دارد، همچنان آلاینده ازن در مرز شرایط ناسالم برای گروههای حساس است.
هوای همدان سالم رو به پاک است
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ / استانی-اجتماعی / محیط زیست / آلودگی هوا / هوای سالم / گرد و غبار
هوای همدان سالم رو به پاک است
معاون محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان از سالم بودن هوای همدان خبر داد و گفت: کیفیت هوای همدان طی ۲۴ ساعت گذشته طبق داده های دستگاه سنجش سالم رو به پاک بوده است.
جدال ۶ ساله با آلودگی هوا؛ از بهشت تا بهارستان
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ / مجلس شورای اسلامی / شورای شهر / شهرداری / محمد باقر قالیباف / آلودگی هوا
جدال ۶ ساله با آلودگی هوا؛ از بهشت تا بهارستان
تهران-ایرناپلاس- محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در هفته‌های اخیر اعلام کرد با برنامه‌ریزی می‌توان در ۶ سال آلودگی هوا را کاهش داد؛ آن هم در حالی که در دوران سکانداری شهرداری تهران در سال ۱۳۹۲ نیز گفته بود قول می‌دهم تا ۶ سال آینده آلودگی هوای تهران را کاهش دهیم و تعداد روزهای سالم را به ۲ برابر برسانم.
«ازون»، همکار جدید کرونا
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ / ازون / کرونا
«ازون»، همکار جدید کرونا
قرنطینه خانگی هم نتوانست گاز ازون را از تهران بیرون‌کند. آسمان آبی است، اما روزهایی که ازون به ریه‌های مردم پایتخت رفته، نسبت به مدت مشابه‌ سال قبل بیشتر بوده است. روز گذشته هوای تهران پس از سه‌ روز تجربه آلودگی بر اثر افزایش غلظت آلاینده ثانویه ازون، بیش از ۱۴ساعت در شرایط سالم قرار گرفت و میانگین کیفی هوای پایتخت عدد ۷۵ را نشان‌داد. پیش‌بینی‌ها هم از اواخر هفته گذشته از افزایش میزان ازون در هوا خبر دادند و درنهایت بعد از چند روز آلودگی وضع روز گذشته کمی رو به بهبود گذاشت. وضع هوای روزهای آینده هم هنوز اعلام نشده است.
سری توسعه‌یافته PURICARE ال‌جی، پوشش کامل برای هر اندازه فضایی را ایجاد کرد
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ / ال‌جی / لوازم‌خانگی ال‌جی
سری توسعه‌یافته PURICARE ال‌جی، پوشش کامل برای هر اندازه فضایی را ایجاد کرد
در پاسخ به علاقه و توجه روزافزون مصرف‌کنندگان به مزایای هوای تازه و تمیز در فضاهای داخلی، ال‌جی الکترونیکس سری توسعه‌یافته راه‌کار هوای سالم PuriCare را برای عرضه در بازار جهانی رونمایی کرد. نوشته سری توسعه‌یافته PURICARE ال‌جی، پوشش کامل برای هر اندازه فضایی را ایجاد کرد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
استانبول؛ شگفت انگیز از لحاظ جغرافیا
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ / خودرو / کشتی / مترو / ویتامین / استانبول
استانبول؛ شگفت انگیز از لحاظ جغرافیا
اگر برای بار چندم از من بپرسند، خوش آب و هواترین شهری که در دنیا دیده‌ای کدام شهر است؟ من از تونس و کازابلانکا و رم و ونکوور حرف می زنم اما از همه‌ی آن‌ها می‌گذرم و به استانبول می‌رسم! پس برای بار چندم انتخاب اولم استانبول است. شهری که به محض ورود، مرغ‌های دریایی برایت آواز می‌خوانند، کشتی‌های رنگارنگ بر روی دریای مرمره، حالت را خوب می‌کنند و ویتامین د و هوای آفتابی درخشانش قول یک زندگی سالم را به تو می‌دهند!
کیفیت قابل قبول هوای تهران/ افزایش دما تا ۳۴ درجه
۱۳۹۹/۰۴/۱۳ / آب و هوا / هوای سالم / هوای ناسالم / تهران
کیفیت قابل قبول هوای تهران/ افزایش دما تا ۳۴ درجه
شاخص کیفیت هوای تهران در حال حاضر بر روی عدد ۱۰۰ قرار گرفته و کیفیت هوا قابل قبول است.
هم اکنون هوای تهران سالم است/ احتمال کاهش کیفیت هوا در ساعات میانی روز
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / وضعیت هوای تهران / آلاینده ازن / هوای سالم
هم اکنون هوای تهران سالم است/ احتمال کاهش کیفیت هوا در ساعات میانی روز
تهرانی ها پس از چند روز تجربه هوای ناسالم ناشی از غلظت آلاینده ازن، در ساعت ابتدایی امروز هوای سالم را تنفس می کنند.
کیفیت هوای تهران نزدیک مرز ناسالم برای گروه‌های حساس
۱۳۹۹/۰۴/۱۰ / هوای سالم / هوای ناسالم / شرکت کنترل کیفیت هوای تهران
کیفیت هوای تهران نزدیک مرز ناسالم برای گروه‌های حساس
شاخص کیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته عدد ۹۴ را نشان می دهد و هوای پایتخت سالم است اما همچنان این عدد در مرز ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۸
62درصد هوای تابستان در آلودگی گذشت
شمار روزهای آلوده سال99 تهران دورقمی شد. در پی پیش‌بینی‌های روزنامه همشهری درخصوص تابستانی آلوده در هوای پایتخت، 5روز از 8روز تیرماه امسال آلودگی هوا ثبت شده است.  این یعنی 62درصد روزهای گذشته از تابستان 99 آلوده بوده است. هوای تهران تاکنون 15روز پاک، 75روز سالم و 11روز ناسالم برای گروه‌های حساس بوده است. در نخستین ساعات روز شنبه 7تیر 99 کیفیت هوای تهران در محدوده قابل‌قبول قرار گرفت که عمدتاً ناشی از شرایط جوی مساعد و وزش باد طی ساعات گذشته بود. در طول روز با کاهش تندی باد بر غلظت آلاینده‌ها افزوده …
پیش‌بینی پایان هفته‌ای گرم در البرز
۱۳۹۹/۰۴/۰۴ / استانی-اجتماعی
پیش‌بینی پایان هفته‌ای گرم در البرز
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: کیفیت هوای استان در وضعیت سالم قرار دارد.
شاخص کیفی هوای شهرهای ریگان و فهرج به ۵۰۰ رسید!
۱۳۹۹/۰۴/۰۴ / شاخص کیفیت هوا / اخبار اجتماعی - کرمان / استانی-اجتماعی / محیط زیست
شاخص کیفی هوای شهرهای ریگان و فهرج به ۵۰۰ رسید!
مطابق با تعریف شرکت کنترل کیفیت هوا تا شاخص ۱۰۰ سالم و از ۱۰۰ به بالا ناسالم برای گروه‌های حساس و ناسالم برای همه گروه‌ها خواهد شد.
بهار ۹۹ سالم ترین هوای بهاری در دهه اخیر تهران
۱۳۹۹/۰۴/۰۱ / بهار / هوای سالم / ثبت رکورد
بهار ۹۹ سالم ترین هوای بهاری در دهه اخیر تهران
براساس آمار، تهران در بهار سال ۹۹ سالم ترین هوای بهاری را در دهه گذشته داشته است.
البرز گرم‌تر می شود
۱۳۹۹/۰۳/۲۷ / استانی-اجتماعی
البرز گرم‌تر می شود
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: تا پایان هفته کیفیت هوای استان در وضعیت سالم قرار دارد.
افزایش غلظت آلاینده ازن در هوای پایتخت/ هوا همچنان سالم است
۱۳۹۹/۰۳/۲۴ / شرکت کنترل کیفیت هوای تهران / وضعیت هوای تهران / آلاینده ازن
افزایش غلظت آلاینده ازن در هوای پایتخت/ هوا همچنان سالم است
با گرم شدن هوا باز هم شاهد افزایش غلظت آلاینده ازن هستیم، اما با وجود خارج شدن غلظت این آلاینده از شرایط پاک همچنان هوای تهران از مرزهای قابل قبول خارج نشده است.
فیلم | پاک‌ترین هوای ایران زیرِ این زمین جریان دارد
۱۳۹۹/۰۳/۲۳
فیلم | پاک‌ترین هوای ایران زیرِ این زمین جریان دارد
سالم‌ترین هوای ایران در غار معدن نمک گرمسار در استان سمنان جریان دارد. هوای این غار به دلیل عبور از دورن لایه‌های نمک بسیار سالم و عاری از هرگونه آلودگی است و به تازگی برای بیماری‌های آلرژی تنفسی و پوستی به صورت درمانی استفاده می‌شود.
۱۳۹۹/۰۳/۲۲
خبرهای کوتاه
 پایداری هوای سالم در روزهای پایانی بهار هوای تهران در پایان سومین هفته از خرداد سالم خواهد بود.لیلا نظری، سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در این‌باره به همشهری گفت: نتایج به‌دست آمده از سامانه پیش‌بینی‌ هوای تهران نشان می‌دهد امروز پنجشنبه هوای تهران سالم خواهد بود. به گفته او، از ابتدای سال‌جاری تاکنون هوای تهران 15روز پاک، 65روز سالم و 3روز ناسالم برای گروه‌های حساس بوده است. این شرایط در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته هوا 25روز پاک، 54روز سالم و 4روز ناسالم برای گروه‌های حساس بوده که …
راه های درمان کم شدن میل جنسی همسر
۱۳۹۹/۰۳/۲۱ / میل جنسی / رابطه جنسی / روابط زوجین / زناشویی / سبک زندگی / پارسی خبر
راه های درمان کم شدن میل جنسی همسر
بسیاری از زوج های جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کافی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفی و زناشویی بین همسران ، با مشکلاتی مواجه هستند، که متاسفانه این مشکلات در برخی از موارد تبدیل به بحران های خانوادگی می گرد که آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار طلاق در جامعه ، تنوع طلبی جنسی و.... قابل مشاهده می باشد . با هدف پیش گیری از ایجاد این گونه مشکلات و با احترام به حریم خانواده ، جهت افزایش دانایی زوجهای جوان و کمک به بهبود واستحکام روابط همسران اقدام به تهیه و ارائه مطلب زیر نموده است هر دوی شما خسته‌اید. خواب بچه‌ها سبک است. از وزن و اندامتان رضایت ندارید. با کلی استرس درگیر ضرب‌العجل‌های کاری هستید. دلایل مختلفی وجود دارد که زندگی‌های زناشویی طولانی دچار رخوت جنسی می‌شوند …
هوای پایتخت مطلوب است
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ / وضعیت هوای تهران / شرکت کنترل کیفیت هوای تهران / شاخص
هوای پایتخت مطلوب است
تهران در روز دوشنبه ۱۹ خرداد ۹۹، شصت و چهارمین روز هوای سالم را از ابتدای سال جاری تجربه می کند.
فعالیت‌های ناهنجار ضرر جبران ناپذیری به محیط زیست وارد کرده است
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ / استانی-اجتماعی / هفته محیط زیست / قاسم سلیمانی‌دشتکی
فعالیت‌های ناهنجار ضرر جبران ناپذیری به محیط زیست وارد کرده است
استاندار ایلام گفت: تلاش مسئولان در توسعه پایدار با اولویت حفاظت از محیط زیست و تداوم زندگی در استان با آب و خاک و هوای سالم و رعایت تنوع زیستی و حقوق حیوانات در مناطق حفاظت شده یک اصل مهم و انکارناپذیر است.
۱۳۹۹/۰۳/۱۶
تیغ تبر خطرناک‌تر از آتش
جنگل‌های بلوط رشته کوه زاگرس و استان کردستان در سال‌های اخیر به بهانه‌های مختلف مورد بی مهری قرار گرفته اند و زنگ خطر را برای محیط زیست منطقه به صدا درآورده است. جنگل‌ها رگ‌های زندگی هستند و نقش به سزایی در ایجاد هوای پاک و سالم دارند. تخریب جنگل یعنی تخریب زندگی آینده، تولید اکسیژن و کاهش آلاینده‌ها یکی از مؤثرترین ارزش جنگل‌ها در زندگی انسان است. در مجموع ۶۰درصد از اکسیژن مصرفی جهان توسط پوشش گیاهی تولید می‌شود. تخریب جنگل به دست انسان‌ها به مراتب خیلی مخرب تراز آتش سوزی طبیعی جنگل هاست، در روز جهانی محیط زیست قسمتی از تخریب جنگل‌های بلوط زاگرس توسط انسان را مشاهده می‌کنید./عکاس :آکان نقشبندی
پنجاه و نهمین روز هوای سالم برای پایتخت ثبت شد
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ / هوای سالم / شرکت کنترل کیفیت هوای تهران / پایتخت
پنجاه و نهمین روز هوای سالم برای پایتخت ثبت شد
میانگین شاخص آلاینده های هوای امروز تهران بر روی عدد ۷۷ قرار گرفته و هوای پایتخت برای پنجاه و نهمین روز در شرایط سالم قرار دارد.
هوای تهران در پانزدهمین روز از خرداد ماه سالم است
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ / هوا سالم است
هوای تهران در پانزدهمین روز از خرداد ماه سالم است
ایلنا: هوای پایتخت در پانزدهم خرداد ماه سال ۹۹ با شاخص ۶۶ در شرایط قابل قبول قرار دارد.
محافظت از کلیه‌ها با ۵ راهکار اساسی
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / رژیم غذایی / فشارخون / شاخص توده بدنی / ورزش / سبک زندگی / پارسی خبر
محافظت از کلیه‌ها با ۵ راهکار اساسی
کلیه یکی از اجزای حیاتی بدن و عملکرد آن، در سلامت عمومی و کلی بدن بسیار اهمیت دارد. پس توجه کردن به عملکرد و سلامت کلیه‌ها بسیار مهم است. رعایت ۵ نکته ساده در سبک زندگی کمک خواهد کرد تا کلیه‌ها را در وضعیتی خوب و سالم نگهداری کنیم. هیدراته باشید نوشیدن مقادیر زیاد مایعات به عملکرد صحیح و بهتر کلیه‌ها کمک می‌کند. ادرار انسان باید به رنگ کاه باشد. اگر رنگ ادرار از رنگ کاه تیره‌تر باشد، یکی از موارد محتمل دهیدراته یا کم بودن آب بدن است. در هوای گرم یا در طول فصول گرم سال، زمانی به‌جای گرمسیری سفر می‌کنید و یا زمانی که سخت ورزش می‌کنید، بدن شما نیاز به آب و مایعات بیشتری از حالت عادی دارد چراکه باید آب از دست رفته توسط تعریق را دوباره جایگزین کند. خوراکی‌های سالم بخورید رژیم غذایی متعادل شده، ضامن …
چرا ایستگاه پایش کیفی هوای همدان راه‌اندازی نمی‌شود؟
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ / استانی-اجتماعی / محیط زیست / کیفیت هوا / هوای سالم
چرا ایستگاه پایش کیفی هوای همدان راه‌اندازی نمی‌شود؟
معاون محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان با اعلام شاخص هوای سالم برای شهر همدان، از علت عدم راه اندازی ایستگاه پایش کیفی هوا سخن گفت.
کیفیت هوای تهران مطلوب است/ ۴ آلاینده از شرایط پاک خارج شدند
۱۳۹۹/۰۲/۲۸ / هوای سالم / آلاینده ها / آلاینده ازن / ذرات معلق / وضعیت هوای تهران
کیفیت هوای تهران مطلوب است/ ۴ آلاینده از شرایط پاک خارج شدند
براساس گزارش های منتشر شده، کیفیت هوای پایتخت با قرار گیری شاخص آلاینده ها بر روی عدد ۸۹ همچنان قابل قبول برای همه گروههای جامعه است.
بیشینه دمای البرز به ۳۲ درجه سانتیگراد می‌رسد
۱۳۹۹/۰۲/۲۷ / استانی-اجتماعی
بیشینه دمای البرز به ۳۲ درجه سانتیگراد می‌رسد
سرپرست اداره کل هواشناسی البرز گفت: طی سه روز آینده کیفیت هوای استان در وضعیت سالم قرار خواهد داشت.
تنفس هوای مطلوب در پایتخت؛ امروز هوا سالم است
۱۳۹۹/۰۲/۲۶ / آلودگی هوا / شهر تهران
تنفس هوای مطلوب در پایتخت؛ امروز هوا سالم است
ایسنا نوشت: بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و هم‌اکنون (۲۶ اردیبهشت ماه) در شرایط قابل قبول (سالم) قرار دارد.
هوای سالم به آسمان تهران بازگشت
۱۳۹۹/۰۲/۲۳ / هوای سالم / ذرات معلق / شهر تهران
هوای سالم به آسمان تهران بازگشت
وضعیت کیفی هوای تهران امروز با کاهش غلظت آلاینده‌ها در شرایط سالم قرار دارد.
قانون اسباب‌کشی در روز‌های کروناویروس
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ / پارسی خبر / اسباب کشی / کرونا / ساختمان
قانون اسباب‌کشی در روز‌های کروناویروس
  اگر شما هم فکر نقل مکان در سر دارید بهتر است بدانید چگونه می‌شود خطرات احتمالی اسباب‌کشی را در دوره اپیدمی کروناویروس کم‌تر کنیم. با رعایت این موارد هم از خود و خانواده خود مراقبت می‌کنیم و دیگر نیاز نیست بعد از اسباب‌کشی درگیر بیمارستان و دوره نقاهت این بیماری سخت شویم. بسیاری از مردمی که اجاره نشین هستند و در این دوران کروناویروس متضرر شدند، توانایی پرداخت اجاره‌های خود را نداشتند و مجبورش شدند به جایی نقل مکان کنند که هزینه‌ی کمتری برای‌شان داشته باشد. بسیاری از کشور‌ها شهروندان خود را قرنطینه کردند و جابه‌جایی یا نقل مکان را نیز را ممنوع اعلام کردند. به گزارش اکشن نیوز، به طور میانگین جابه‌جایی‌ها در آمریکا ۵۰ درصد کمتر از میانگین سال پیش است؛ اما در ایران بعد از اسفند و تعطیلات نوروز، …
کیفیت هوای برای فعالیت روزمره تهرانی‌ها مطلوب است
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ / هوای سالم / ذرات معلق / آلاینده ازن
کیفیت هوای برای فعالیت روزمره تهرانی‌ها مطلوب است
شاخص کیفی هوای پایتخت هم اکنون بر روی عدد ۵۴ قرار گرفته و شرایط قابل قبولی را برای فعالیت روزمره شهروندان تهرانی به وجود آورده است.
وزش باد و تنفس هوای سالم در تهران
۱۳۹۹/۰۲/۱۴ / وزش باد / تنفس هوای سالم / کیفیت هوای تهران
وزش باد و تنفس هوای سالم در تهران
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت امروز (۱۴ اردیبهشت ماه) در محدوده قابل قبول و پاک است و پیش‌بینی می‌شود با وزش باد موثر طی روز کیفیت هوا در این شرایط باقی بماند.
آسمان اکثر نقاط کشور پاک و سالم است/ ورود سامانه جدید بارشی
۱۳۹۹/۰۲/۱۲ / هوای پاک / ورود سامانه جدید بارشی
آسمان اکثر نقاط کشور پاک و سالم است/ ورود سامانه جدید بارشی
شفقنا- بر اساس گزارش سامانه پایش کیفی هوای کشور آسمان اکثر نقاط کشور در شرایط پاک و سالم قرار دارد و با توجه به ورود یک سامانه بارشی جدید پیش بینی می شود این وضعیت ادامه یابد. به گزارش خبرنگار...
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •