سه شنبه, ۱ بهمن, ۱۳۹۸ / 21 January, 2020
ورود شرکت های شستا به بورس
در  یکسال 7 شرکت و یک هلدینگ شستا به بورس پیوستند/ مراحل ورود به بورس شرکت‌های باقی مانده به سرعت در حال انجام است
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اجتماعی
در یکسال 7 شرکت و یک هلدینگ شستا به بورس پیوستند/ مراحل ورود به بورس شرکت‌های باقی مانده به سرعت در حال انجام است
مدیرعامل شستا در نشست بررسی عملکرد شش ماه شرکت‌های تابعه صبا تامین، گفت: حضور در بورس؛ راه رسیدن شستا به ارتقای عملکرد، کارائی و شفافیت است.
  محمد رضوانی فر  شستا در بورس
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / اقتصادی
شمارش معکوس برای یک عرضه اولیه بزرگ در بورس
معاون ناشران و اعضا در بورس گفت: فرآیند پذیرش شرکت سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی (شستا) در بورس تهران در جریان بوده و در صورت تصویب در هیات پذیرش و احراز شرایط موردنظر، امیدواریم قبل از پایان سال جاری، شاهد درج و عرضه‌ سهام این شرکت در بورس اوراق بهادار تهران باشیم. مجید نوروزی با تاکید بر اینکه بورس تهران همواره از ورود شرکت‌های جدید و واجد شرایط به بازار استقبال می‌کند، افزود: با توجه به مسوولیت اجتماعی و رعایت حقوق سهامداران خرد، تلاش بورس همواره بر این است که شرکت‌ها با حداکثر شفافیت وارد بازار شوند؛ بنابراین هیچ‌گاه در این امر تعلل نکرده و در صورت ارائه مدارک و مستندات و اطلاعات مقتضی از سوی سهامداران عمده و شرکت‌ها، پذیرش و عرضه در اسرع‌وقت انجام خواهد شد.
جزئیاتی از ورود شرکت‌های صنایع عمومی شستا به بورس
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ / اجتماعی
جزئیاتی از ورود شرکت‌های صنایع عمومی شستا به بورس
مدیرعامل هلدینگ صنایع عمومی تامین شستا، استراتژی‌های توسعه در شرایط تحریم را تشریح کرد و گفت: در این هلدینگ شرکت‌هایی وجود دارند که در چارچوب برنامه‌های ساماندهی مدون شده در شستا ادغام، انحلال و یا واگذار خواهند شد، گفت: کوچک‌سازی، جمع آوری دفاتر مرکزی و فروش و دارایی‌های مازاد از جمله مهمترین اقداماتی است که مدیریت شستا پیگیری می‌کند.
  شستا  ورود شرکت های شستا به بورس  واگذاری شرکت‌های شستا