دوشنبه, ۳۰ دی, ۱۳۹۸ / 20 January, 2020
چهره‌ها در اینستاگرام
چرا پست‌های اینستاگرامی نوکیسه گان، باعث خشم مردم شده است؟
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / اجتماعی
چرا پست‌های اینستاگرامی نوکیسه گان، باعث خشم مردم شده است؟
عواطف اخلاقی طبقه متوسط یا آنچه که اصطلاحاً وجدان عمومی جامعه خوانده می‌شود از نمایش شیوه مصرف، تفریحات و سبک زندگی ثروتمندان آزرده است.
  ثروتمند  چهره‌ها در اینستاگرام  اینستاگرام  بنیاد مستضعفان  فقیر  تجمعات اعتراضی
نقش رقصنده اینستاگرامی در آغاز آشوب اخیر
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ / اجتماعی
نقش رقصنده اینستاگرامی در آغاز آشوب اخیر
مشرق نوشت: استوری یکی از چهره‌های رقصنده اینستاگرامی با نزدیک به یک میلیون دنبال‌کننده ساعاتی پس از اعلام اجرایی شدن طرح دولت برای گران‌سازی بنزین منتشر شد.
  سلبریتی  تجمعات اعتراضی  چهره‌ها در اینستاگرام
عکس | «سحر تبر» تیتر گاردین شد!
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / اجتماعی
عکس | «سحر تبر» تیتر گاردین شد!
خبر بازداشت سلبریتی اینستاگرامی ایرانی در صف گزارش‌های منتشر شده نشریه گاردین قرار گرفت. این رسانه انگلیسی با اشاره به بازداشت این دختر ۲۲ ساله برای توهین به هنجارهای اجتماعی به شرح فعالیت های این پدیده اینستاگرامی در صفحه اش نوشته و شرح داده است که او با عمل های جراحی زیبایی قصد داشته شبیه آنجلینا جولی شود اما حالا تبدیل به چهره‌ای شده که با تصویری ترسناک.
  سحر تبر  چهره‌ها در اینستاگرام  بازداشت
دخالت‌های کیفری به سحر تبرها اعتبار می‌دهد؟
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / اجتماعی
دخالت‌های کیفری به سحر تبرها اعتبار می‌دهد؟
حدودا دو سال پیش بود که دختری حدودا ۱۸، ۱۹ ساله با تعدد عمل‌های زیبایی‌اش معروف شد. دختری که عکس‌های بعد از جراحی‌اش را کنار عکس‌های آنجلیناجولی می‌گذاشتند و ادعا می‌کردند او می‌خواسته شبیه این بازیگر شود. تعدد عمل‌های زیبایی او اما باعث شده بود چهره نامتعارفی داشته باشد و به این مسئله دامن هم می‌زد. با فوتوشاپ، دست و پاهایش را لاغر می‌کرد، بینی‌اش را کج می‌کرد و همزمان لاغری بیش از اندازه‌ و رفتارهای عجیب و غریبش یک پیام را به مخاطب می‌داد که این دختر احتمالا درگیر برخی اختلالات روانی است. دختری لاغر اندام با انواع عمل‌های زیبایی و یک تبر در دست که به سحر تبر معروف شد. ادعای تلاش او برای شباهت به آنجلیناجولی هم که در رسانه‌های خارجی قوت گرفته بود، رنگ باخت و خودش اعلام کرد که شبیه به عروس مرده …
  قوه قضاییه  سحر تبر  چهره‌ها در اینستاگرام
فیلم | «سحر تبر» که بود و چرا بازداشت شد؟
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ / اجتماعی
فیلم | «سحر تبر» که بود و چرا بازداشت شد؟
یکی از خبرهای پر بحث شنبه شبی که گذشت ، ماجرای بازداشت دختری به نام فاطمه بود که حالا فقط ۲۲ سال سن دارد. دختری که در اینستاگرام با نام سحر تبر به شهرت رسیده و یکی از شاخ های اینستاگرامی است . اما او چرا بازداشت شده و اصلا کیست را در این یک دقیقه می توانید مرور کنید.
  سحر تبر  چهره‌ها در اینستاگرام  قوه قضاییه