دوشنبه, ۱۰ آذر, ۱۳۹۹ / 30 November, 2020
آهن فروشان
میلگرد ارزان شد / قیمت میلگرد 12 تا 13 هزار تومان
۱۳۹۹/۰۸/۰۷ / آهن فروشان / بازار آهن / فولاد / قیمت آهن / قیمت میلگرد
میلگرد ارزان شد / قیمت میلگرد 12 تا 13 هزار تومان
رئیس اتحادیه آهن فروشان تهران می‌گوید: قیمت هر کیلو میلگرد بین ۱۲ هزار و ۵۰۰ تا ۱۳ هزار تومان است. این در حالی که با کاهش قیمت دلار، قیمت میلگرد نیز حدود هزار تومان ارزان شده است. اگرچه به گفته وی این نرخ‌ها قیمت واقعی میلگرد نیست. نوشته میلگرد ارزان شد / قیمت میلگرد 12 تا 13 هزار تومان اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
احتمال کاهش قیمت تیرآهن چقدر است؟/ بهای واقعی میلگرد کمتر از 10 هزار تومان
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / آهن فروشان / آهن و فولاد / بازار آهن / قیمت آهن / قیمت میلگرد
احتمال کاهش قیمت تیرآهن چقدر است؟/ بهای واقعی میلگرد کمتر از 10 هزار تومان
رئیس اتحادیه آهن فروشان می‌گوید: قیمت واقعی میلگرد کمتر از ۱۰ هزار تومان است. بنابراین قیمت میلگرد و آهن واقعی نیست اما اگر مردم قصد ساخت و ساز دارند آهن مورد نیاز خود را خریداری کنند. نوشته احتمال کاهش قیمت تیرآهن چقدر است؟/ بهای واقعی میلگرد کمتر از 10 هزار تومان اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
آهن ارزان شد
۱۳۹۹/۰۶/۰۹ / آهن / آهن‌آلات / بازار آهن / قیمت آهن / قیمت میلگرد
آهن ارزان شد
رئیس اتحادیه آهن فروشان می‌گوید: با فرارسیدن ماه محرم خرید و فروش آهن هم راکد و قیمت آهن ارزان شد. برخی کارخانه‌ها قیمت انواع آهن را بین ۵۰ الی ۲۵۰ تومان کاهش دادند. نوشته آهن ارزان شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
امضاهای طلایی عامل اصلی نوسانات بازار آهن/ نباید قیمت آهن روند صعودی بی رویه داشته باشد
۱۳۹۹/۰۶/۰۲
امضاهای طلایی عامل اصلی نوسانات بازار آهن/ نباید قیمت آهن روند صعودی بی رویه داشته باشد
اردبیل- رئیس اتحادیه آهن فروشان اردبیل گفت: اگر در بحث فولاد و آهن، جلوی امضاهای طلایی و رانت‌خواری گرفته شود به‌هیچ‌وجه با افزایش قیمت مواجه نخواهیم شد.
قیمت واقعی میلگرد چقدر است؟ / رانت ۲ هزار میلیاردی در فولاد و آهن
۱۳۹۹/۰۵/۱۸ / آهن / بازار آهن / قیمت آهن / قیمت میلگرد
قیمت واقعی میلگرد چقدر است؟ / رانت ۲ هزار میلیاردی در فولاد و آهن
رئیس اتحادیه آهن فروشان تهران می‌گوید: از شبکه تولید فولاد و آهن یک رانت دو هزار میلیاردی وجود دارد که باید روند توزیع آهن و فولاد اصلاح شود. قیمت واقعی میلگرد هشت هزار و ۵۰۰ تومان است. نوشته قیمت واقعی میلگرد چقدر است؟ / رانت ۲ هزار میلیاردی در فولاد و آهن اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
آهن‌فروشان تا ۲۰ فروردین تعطیل هستند/بررسی ضرر احتمالی صنوف توسط اتاق اصناف
۱۳۹۹/۰۱/۱۳
آهن‌فروشان تا ۲۰ فروردین تعطیل هستند/بررسی ضرر احتمالی صنوف توسط اتاق اصناف
رئیس اتحادیه فروشندگان آهن، فلزات و فولاد از بررسی کارشناسی وضعیت هر صنف به دلیل تعطیلی، توسط اتاق اصناف تهران خبر داد و گفت: حداقل تا ٢? فروردین آهن فروشان تعطیل هستند.
گرانی میلگرد عامل تنش در بازار مسکن / مسئولان به داد آهن فروشان برسند!
۱۳۹۹/۰۱/۱۰
گرانی میلگرد عامل تنش در بازار مسکن / مسئولان به داد آهن فروشان برسند!
شاید یکی از اصلی‌ترین رسته‌های تاثیر گذار در بازار مسکن، آهن و میلگرد است که از ماه‌های قبل شیوع ویروس کرونا روز‌های خوشی را سپری نمی‌کنند.
۱۳۹۸/۰۸/۰۸
بلاتکلیفی در بازار آهن فروشان/ ارزان فروشی فولاد در بازارهای صادراتی
رئیس اتحادیه فروشندگان آهن با بیان اینکه در حال حاضر هر تن فولاد ایران در بازارهای صادراتی ۳۶۰ دلار اما هر تن فولاد ترکیه ۳۹۰ دلار به فروش می‌رسد، گفت: از دولت می خواهیم یک برنامه روشن برای صنعت فولاد به کار گیرد تا قیمت ها در این بخش متعادل شود.
۱۳۹۸/۰۶/۰۶
تاسیس دفتر یونسکو در همدان ضروری است
به گزارش ابتکار حمید بادامی‌نجات روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ثبت جهانی آثار تاریخی شهر با جدیت پیگیری می شود و کسب موافقت تاسیس دفتر یونسکو در همدان یکی از این اقدامات است.وی با بیان اینکه آسفالت مسیر دسترسی آهن فروشان همدان واقع در منطقه هگمتانه کار درستی نبود خاطرنشان کرد: پیاده راه سازی خیابان اکباتان کار درستی نبوده و موضوع انتقال آهن فروشان از سال ۱۳۵۴ مطرح شده اما اجرایی نشده است.بادامی نجات با اشاره به اینکه ثبت جهانی آثار باید مطالبه همگانی از همه دستگاه های ذیربط باشد، مدعی شد: ثبت نشدن تپه هگمتانی در یونسکو تاکنون به دلیل آسفالت این منطقه نبوده بلکه به دلیل کم کاری مسئولان ذیربط بوده است هرچند این معضل نیز باید برطرف شود.وی افزود: استان همدان آثار با ارزشی همچون غار علیصدر، …
۱۳۹۸/۰۶/۰۴ / آهن فروشان / رییس اتحادیه آهن فروشان / تپه هگمتانه
آهن‌فروشان محوطه «هگمتانه» تخلیه اجباری را نمی‌پذیرند
رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و مصنوعات فلزی همدان با تأکید بر اینکه صنف آهن‌فروشان واقع در محوطه تاریخی هگمتانه تخلیه اجباری را نمی پذیریم، گفت: صنف آهن‌فروشان تخلیه اجباری را نمی‎پذیرند و رضایتی از جابجایی و تغییر کاربری شغل خود در صورت عدم برنامه‌ریزی منصفانه ندارند.
۱۳۹۸/۰۵/۰۹ / شرکت بازرگانی فولاد آیرومارت / نمایشگاه صنعت ساختمان / میلگرد / مقاطع فولادی
بستری بر احیای اقتصاد صنعت ساختمان
شرکت بازرگانی فولاد آیرومارت، امسال نیز همچون سال‌های گذشته در نمایشگاه صنعت ساختمان در سالن ۴۳ حضور فعال داشت و در اولین روز نمایشگاه، دیدار اعضای اتحادیه آهن فروشان تهران با تجار عراقی با همکاری آیرومارت صورت گرفت.
۱۳۹۸/۰۵/۰۷ / تپه هگمتانه / ثبت جهانی / علی اصغر مونسان / سازمان میراث فرهنگی و گردشگری
ثبت جهانی هگمتانه منتفی شد/ضربه بی تدبیری بر پیکر تمدن ۳۰۰۰ ساله
همدان-حضور آهن فروشان در عرصه تپه هگمتانه، آسفالت قسمتی از محدوده آن و وجود معارضان امتیاز ثبت جهانی رااز این تپه گرفت و طبق گفته رئیس سازمان میراث فرهنگی امکان ثبت جهانی هگمتانه وجود ندارد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۶
خرید و فروش آهن متوقف شد
رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران با بیان اینکه ما نه در گرانی و نه در ارزانی آهن دخالتی نداریم، گفت: آهن فروشان بلاتکلیف تر از دیروز هستند و هیچ تدبیری برای آنها اتخاذ نمی‌شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •