چهارشنبه, ۲۶ شهریور, ۱۳۹۹ / 16 September, 2020
اخبار مسکن
قیمت مسکن در ترکیه چقدر است؟
۱۳۹۹/۰۶/۰۲ / اخبار مسکن / ترکیه / قیمت مسکن / مسکن / مسکن ترکیه
قیمت مسکن در ترکیه چقدر است؟
بر اساس مرکز آمار ترکیه در سه ماه نخست سال جاری میلادی، از بین اتباع خارجی ایرانیان بیشترین تعداد ملک را در این کشور خریداری کرده بودند. نوشته قیمت مسکن در ترکیه چقدر است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
مدل کشف ­قیمت مسکن و خودرو
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / اخبار خودرو / اخبار مسکن / بورس کالا / بورس کالای ایران
مدل کشف ­قیمت مسکن و خودرو
شهریور ماه زمان عملیاتی شدن ابزارهای مالی برای پیش‌بینی قیمت‌ خودرو و املاک در بورس کالاست تا با ایجاد بازارهای پیش‌نگر، امکان تامین مالی و پوشش ریسک نوسان قیمت‌ها فراهم شود. نوشته مدل کشف ­قیمت مسکن و خودرو اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
آرامش را به بازار مسکن برمی‌گردانیم
۱۳۹۹/۰۵/۲۹ / اخبار مسکن / اقدام ملی مسکن / محمد اسلامی / وزارت راه و شهرسازی
آرامش را به بازار مسکن برمی‌گردانیم
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی گفت: در اکثر شهرها فعالیت ساخت و ساز مسکن ملی شروع شده و جریان‌سازی تولید مسکن از این طریق شکل گرفته است. نوشته آرامش را به بازار مسکن برمی‌گردانیم اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
خانه خود را بدهید، زمین مرغوب بگیرید
۱۳۹۹/۰۵/۲۹ / اخبار مسکن / بازار مسکن / طرح مسکن ملی / وزارت راه وشهرسازی
خانه خود را بدهید، زمین مرغوب بگیرید
وزیر راه و شهرسازی در مراسم اجرایی شدن سامانه ملی املاک از شرایط اعطای زمین مرغوب به مالکان خانه‌های خالی خبر داد. نوشته خانه خود را بدهید، زمین مرغوب بگیرید اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
آپارتمان‌های قیمت‌مناسب در شهر تهران
۱۳۹۹/۰۵/۲۶ / اخبار مسکن / افزایش قیمت مسکن / بازار اجاره مسکن / بهای مسکن
آپارتمان‌های قیمت‌مناسب در شهر تهران
مناسب‌ترین قیمت‌های پیشنهادی فروش آپارتمان در محله‌های مختلف شهر تهران در بازه قیمتی فایل‌های یک تا ۲ میلیارد تومانی عرضه شده برای فروش قابل رجوع برای متقاضیان تبدیل به احسن آپارتمان هستند. نوشته آپارتمان‌های قیمت‌مناسب در شهر تهران اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
راهنمای ثبت‌نام در سامانه وام ودیعه مسکن
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / اجاره مسکن / اخبار مسکن / تسهیلات وام ودیعه مسکن / وام ودیعه مسکن مستاجران
راهنمای ثبت‌نام در سامانه وام ودیعه مسکن
متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن که با ارسال پیامک درخواست خود را رزرو کرده‌اند از ساعت ۱۱ صبح روز سه‌شنبه ۱۴ مرداد تا ۲۰ مرداد بر اساس آخرین رقم سمت راست کد ملی خود باید به سامانه طرح اقدام ملی مسکن مراجعه کنند. نوشته راهنمای ثبت‌نام در سامانه وام ودیعه مسکن اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
واجدین شرایط دریافت وام ودیعه مسکن تا ۲۰ مرداد اعلام می‌شوند
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / اخبار مسکن / تسهیلات وام ودیعه مسکن / محمود محمودزاده / وام ودیعه مسکن
واجدین شرایط دریافت وام ودیعه مسکن تا ۲۰ مرداد اعلام می‌شوند
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تا ۵ روز دیگر افرادی واجد شرایط دریافت وام کمک ودیعه مسکن هستند، اعلام می‌شوند. نوشته واجدین شرایط دریافت وام ودیعه مسکن تا ۲۰ مرداد اعلام می‌شوند اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
سازو کار اخذ مالیات از خانه‌های خالی تعیین شد
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / اخبار مسکن / قیمت مسکن / مالیات بر خانه‌های خالی
سازو کار اخذ مالیات از خانه‌های خالی تعیین شد
با رای مجلس مالکان واحدهای مسکونی واقع در کلیه شهرهای بالای یکصدهزار نفر اگر در هر سال مالیاتی در مجموع بیش از چهار ماه به عنوان خانه خالی شناسایی شوند به ازای هر ماه بیش از زمان مذکور، به صورت ماهانه مشمول مالیاتی برمبنای مالیات بر درآمد اجاره خواهند شد. نوشته سازو کار اخذ مالیات از خانه‌های خالی تعیین شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
آینده مسکن چه می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ / اخبار مسکن / افزایش قیمت مسکن / اقتصاد مسکن / بازار مسکن / بورس مسکن
آینده مسکن چه می‌شود؟
ردیابی خریداران مسکن در معاملات هفته‌های اخیر از فعال‌تر شدن تقاضای سرمایه‌ای ملک حکایت دارد. این گروه هم‌اکنون نیمه ‌جنوبی پایتخت را برای خرید آپارتمان انتخاب کرده است. نوشته آینده مسکن چه می‌شود؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
پیش‌بینی زمان پرداخت وام ودیعه مستاجران
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / اخبار مسکن / تورم مسکن / وام ودیعه مسکن / وام ودیعه مسکن مستاجران
پیش‌بینی زمان پرداخت وام ودیعه مستاجران
مهلت ثبت‌نام طرح وام ودیعه مستاجران به پایان رسیده و آمارها می‌گویند، دومیلیون و ۲۰۰هزار تقاضا برای دریافت این وام ثبت شده است. نوشته پیش‌بینی زمان پرداخت وام ودیعه مستاجران اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
اجاره مسکن به نرخ دلار!
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / اجاره بها مسکن / اخبار مسکن / افزایش اجاره مسکن / اوراق مسکن
اجاره مسکن به نرخ دلار!
در حالی که بازار اجاره اغلب مناطق تحت تاثیر استطاعت محدود مستاجران برای افزایش اجاره‌بها قرار گرفته است، در منطقه یک روند بازار اجاره به گونه دیگری پیش می‌رود، طوری که پیشنهاد اجاره‌بهای دلاری در برخی املاک لوکس این منطقه رواج پیدا کرده است. نوشته اجاره مسکن به نرخ دلار! اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
اخبار ملک در زیر سایه کرونا
۱۳۹۹/۰۲/۲۴ / مشاور املاک / خرید و فروش مسکن / اخبار ملک / اخبار مسکن / ثبت آگهی املاک / وضعیت اخبار ملک
اخبار ملک در زیر سایه کرونا
اخبار ملک و اخبار مسکن همیشه تحت تاثیر مسائل روز اقتصادی، اجتماعی و سیاسی قرار می گیرد. در ماه های اخیر رونق در بازار بورس، شیوع ویروس کرونا از جمله مسائلی بودند که بر بازار مسکن تاثیر زیادی گذاشته است. ما در این مقاله به بررسی تاثیر عوامل ذکر شده بر بازار مسکن پرداخته ایم.
۱۳۹۸/۱۰/۲۵
مجله دلتا بهترین و کاملترین مجله اینترنتی
مجله دلتا با مطالب سلامتی، دکوراسیون، نکات حقوقی، مد و زیبایی، آشپزی، گردشگری، هتل، اخبار مسکن، توصیه های دلتا بهترین مجله اینترنتی می باشد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۰ / افزایش قیمت / اقتصاد / جامعه / رشد / مسکن
بررسی ابعاد و بخش‌های مختلف اخبار مسکن
چنانچه تمایل به پیگیری اخبار مسکن و اطلاع از وضعیت پیش بینی بازار مسکن در ماههای آینده دارید می توانید به وب سایتهای تخصصی املاک مثل ملکانا و یا سایت خبرگزاری های رسمی مراجعه و اخبار مربوطه را پیگیری کنید.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •