چهارشنبه, ۱۲ آذر, ۱۳۹۹ / 2 December, 2020
اختلاس‌گران
اختلاس‌گران کلان، زنجیروار با افراد صاحب نفوذ و قدرت ارتباط دارند/ این مشکل در مجالس ما هم رخنه کرده است
۱۳۹۹/۰۸/۱۷
اختلاس‌گران کلان، زنجیروار با افراد صاحب نفوذ و قدرت ارتباط دارند/ این مشکل در مجالس ما هم رخنه کرده است
ایلنا: یک وکیل دادگستری گفت: مشکل اصلی این است که کسانی که معمولاً در سطح بالا مبادرت به ارتکاب جرائم اختلاس کلان می‌کنند،…
آخرین خبر از سرنوشت محمود خاوری
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / اختلاس‌گران / بانک سرمایه / کانادا / محمود خاوری
آخرین خبر از سرنوشت محمود خاوری
رئیس پلیس کشور گفت: دو بار تا محل سکونت خاوری رفتیم و حتی به پلیس آنجا گفتیم که محل وی کجاست اما پلیس کانادا وی را بازداشت نکرد، در همین موضوع استرداد مدیرعامل بانک سرمایه، پلیس اینترپل نیز تعجب کرد که ما از کجا می‌دانیم این متهم در کجا زندگی می‌کند. نوشته آخرین خبر از سرنوشت محمود خاوری اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
کیفرخواست مجید مجیدی علیه اختلاس‌گران
۱۳۹۹/۰۸/۰۲ / سینمای کودک / مجید مجیدی / جواد عزتی / فیلم خورشید / جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان
کیفرخواست مجید مجیدی علیه اختلاس‌گران
مجید مجیدی، کارگردان «خورشید»، در نشستِ خبری این فیلم در جشنواره کودکان و نوجوانان، اختلاف طبقاتی را دلیل اصلی شکل‌گیری کودکان کار در جامعه دانست و تاکید کرد در کیفرخواست کسانی که اختلاس می‌کنند، باید به فقیر شدن بخشی از جامعه اشاره شود که چه جنایتی انجام داده‌اند.
اختلاس‌گران سوژه «عوضی» می‌شوند/ روایتی کمدی از فساد اقتصادی
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
اختلاس‌گران سوژه «عوضی» می‌شوند/ روایتی کمدی از فساد اقتصادی
کارگردان کمدی سینمایی «عوضی» که به تازگی پروانه ساخت دریافته کرده است، بیان کرد این فیلم درباره اختلاس‌گران و مفاسد اقتصادی است.
بلوط ‌ها برای تو می‌گریند «البرز»!
۱۳۹۹/۰۳/۳۱
بلوط ‌ها برای تو می‌گریند «البرز»!
در عصری که نام اختلاس‌گران، دلقک‌ها، تشنگان شهرت و قدرت و .. در فضای مجازی بیش از دیگران تکرار می‌شود، خوشا «البرز» بودن.
اوج‌گیری مجدد کرونا/بهشت اختلاس‌گران ایرانی/روایت محسنی‌اژه‌ای از تخلفات طبری/ کلانتری: آتش‌سوزی‌ جنگل‌ها عادی است
۱۳۹۹/۰۳/۲۷ / بسته خبری ویژه الف / مرور اخبار سیاسی روز
اوج‌گیری مجدد کرونا/بهشت اختلاس‌گران ایرانی/روایت محسنی‌اژه‌ای از تخلفات طبری/ کلانتری: آتش‌سوزی‌ جنگل‌ها عادی است
هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنانکه اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می‌کند. بسته خبری- تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می‌کند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰
احتمالا ۳ نفر مشترکاً سرلیست اصولگرایان می‌شوند/ درباره تایید صلاحیت قالیباف سوال‌های زیادی در افکار عمومی مطرح است/ رسیدگی به برخی پرونده‌های قضایی نباید به بعد از انتخابات موکول شود
دبیرکل حزب ایران زمین گفت: قوه قضاییه تاکنون حرکت مبارزه با فساد و مفسدان اقتصادی را به خوبی و با دقت، سرعت و جسارت انجام داده است اما برخی مسائل از جمله اینکه به پرونده برخی اختلاس‌گران که متصل به چهره‌های شاخص منتسب به یک جناح خاص است رسیدگی نکند یا رسیدگی به آن را به بعد از برگزاری انتخابات موکول کند، به قوه قضاییه آسیب می‌زند و شخص رییس قوه قضاییه باید به این امر مهم توجه کند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / دادگستری / اختلاس / مازندران
اختلاس‌گران بانک ملی تنکابن به ۱۳ سال زندان محکوم شدند
ساری- ایرنا- دادگستری مازندران از صدور رای قطعی متهمان پرونده اختلاس یکی از شعب بانک ملی حوزه تنکابن خبر داد و اعلام کرد که مجرمان به ۱۳ سال و ۶ ماه حبس محکوم شدند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / استقلال تهران / پیروز قربانی / آندره آ استراماچونی
استراماچونی حرفه‌ای عمل کرد / پول اختلاس‌گران را در فوتبال خرج کنید
ایلنا: پیشکسوت استقلال تهران گفت: به صورت کلی در پرسپولیس، استقلال و تیم ملی را ببینید، چرا وقتی توانش را ندارید سرمربی خارجی به ایران می‌آورید؟ پولی به سرمربی…
۱۳۹۸/۰۹/۱۳
چرا کسری بودجه و کمبود مالیات را از میلیاردرها و اختلاس‌گران نمی‌گیرید؟
صادقی با تاکید بر اینکه فرهنگ و هنر نیازمند حمایت‌اند تا بتوانند چیزی را به جامعه ایرانی تزریق کنند، گفت: بودجه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران امروز هزار و ۷۵۰ میلیون تومان است که تنها ۲۰۰ میلیون تومانش به تئاتر اختصاص دارد و بقیه‌اش به هیئت‌های مذهبی می‌رسد تا در خیابان شربت پخش کنند؛ درحالی که نهادهای مذهبی نیار به حمایت ندارند. چون توده‌های مردم چندین قرن است آن را به خوبی و بهتر از دولت، اداره می‌کنند. وزارت ارشاد در این چهار دهه فقط دو یا سه تالار به تئاتر تهران اضافه کرده است که ساخت تالار رودکی یکی از آنها بود و به قیمت نابودی بزرگترین کارگاه دکور ایران تمام شد. آیا این برای جمعیت تهران کافی است؟ اینجاست که شما به‌عنوان نمایندگان ما وظیفه دارید که نیازهای اهالی فرهنگ و هنر را پاسخ بدهید …
۱۳۹۸/۰۸/۲۲
تفاوت درک افکار عمومی با دیگران
این روزها افکار عمومی زیر رگبار اخبار گزنده و تلخ است. انتشار پی در پی گزارش‌ها و اخبار درباره حیف‏ومیل پول‌های کلانی که از سوی این و آن بلعیده شده؛ اتهام‌زنی‌ جناح‌های سیاسی علیه یکدیگر؛ برپایی محاکمه دزدان و اختلاس‌گران از بیت‌المال، هریک زخم تازه‌ای بر پیکر باور عمومی می‌زند. اما آنچه در این میان بیش از همه برجسته و ملموس است اینکه بیشتر اوقات همه طرف‌های افشاگر چنان رفتار می‌کنند که گویی می‌خواهند کج کنند اما نریزند. به عبارت روشن‌تر، رفتارها چنین می‌نماید که افشاگری‌ درباره حیف‏و‏میل‌ها بیش از آنکه حاوی هدف و اراده اصلاح اوضاع در خدمت به برون‏رفت کشور از مشکلات جاری باشد، رجز‌خوانی در معرکه رقابت‌های سیاسی است. افکار ‌عمومی مدت‌هاست که به شنیدن اخبار اختلاس‌ها و حیف‌ومیل هزارها میلیارد تومان …
۱۳۹۸/۰۸/۱۹
نماینده مجلس: آیا برجام برای مردم آب و نان شد؟
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس تاکید کرد که خواسته ملت برخورد با اختلاس‌گران است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ / اقتصاد / گلستان / دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلال گران و مفسدان اقتصادی / لیزینگ / قوه قضاییه
پنجمین جلسه دادگاه اختلاس‌گران پرهام در گرگان آغاز شد
گرگان - ایرنا - پنجمین جلسه دادگاه علنی رسیدگی به پرونده اخلالگران در نظام اقتصادی کشور مستقر در استان گلستان موسوم به شرکت پرهام آزادشهر امروز دوشنبه به ریاست قاضی حجت الاسلام‌ محمدرضا مزیدی با حضور سه متهم اصلی پرونده (سیداحمد میرمحمدی، مهدی و نادر قوانلو)، تعدادی از شاکیان و وکلای مدافع متهمین و شاکیان آغاز شد
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / مفاسد اقتصادی / سلطان سکه / سلطان قیر / سلطان شکر / سلطان / اختلاس / دادگاه مفاسد اقتصادی
سلاطین فساد اقتصادی کجا می‌روند؟!
راننده‌ها می‌گویند مردم از شنیدن اخبار دستگیری و محاکمه سلطان‌ها و اختلاس‌گران خوشحال می‌شوند و به اصطلاح دلشان خنک می‌شود و هم غصه می‌خورند از این همه دزدی.
۱۳۹۸/۰۷/۰۴
قاطعیت دستگاه قضا در برخورد با مفسدان ستودنی است
نماینده اردبیل در مجلس گفت: صراحت و قاطعیت دستگاه قضا در برخورد با اختلاس‌گران و مفسدان اقتصادی ستودنی و مثال‌زدنی است.
۱۳۹۸/۰۷/۰۱
طعنه "ترور خاموش" به ژن‌های خوب و آقازاده‌ها + فیلم
مأمور امنیتی «ترور خاموش» برای اینکه میزان ثروت افسانه‌ای زوج قاچاقچی داستان را به خوبی به مردم تفهیم کند، ثروت آقازاده‌ها، ژن‌های خوب و اختلاس‌گران را مثال زد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۱ / قوه قضائیه / رئیسی / قوه قضاییه
اختلاس‌گران از بیت المال پیش از ورود دستگاه قضا اموال را باز گردانند
رئیس قوه قضاییه گفت: کسانی که با ارتکاب اختلاس یا کسب درآمد از محلی که مشروع نبوده به بیت المال دست اندازی کرده اند، پیش از ورود قوه قضاییه اموال را بازگردانند.
۱۳۹۸/۰۶/۱۱
روند دستگیری متخلفان و اختلاس‌گران نشان می‌دهد اقتصاد ما مبتنی بر تولید نیست/ کارگران قربانیان دلالی هستند
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با ابراز تاسف از اینکه توجه لازم به کارگر را شاهد نیستیم، گفت: در اقتصاد مبتنی بر دلالی و رانت هرگز جایی برای نیروی انسانی وجود ندارد و ارزش پول از انسان بیشتر است.
۱۳۹۸/۰۶/۱۰ / پروانه سلحشوری / مرضیه امیری / نوشین جعفری
مقایسه احکام اختلاس‌گران با حکم مرضیه امیری، نوشین جعفری و عاطفه رنگریز
یک عضو فراکسیون زنان مجلس نسبت به میزان حکم صادر شده برای برخی بازداشتی‌های اخیر انتقاد کرد و از دستگاه‌های مرتبط اعمال رافت اسلامی برای آن‌ها را خواستار...
۱۳۹۸/۰۶/۰۳
از فقر و اعتیاد مردمانِ فرودست تا فرارِ اختلاس‌گران با دلارهای نفتی/ تنها راه باقی‌مانده بازگشت به قانون است
ایلنا: ناصر آقاجری می‌گوید: فقط بازگشت به قانون، مبارزه با فساد واقعی‌ست؛ کارگران، بازنشستگان و معلمان نیز بایستی همین را از…
۱۳۹۸/۰۵/۲۹ / تیزر / تئاتر ایران / کارگردان تئاتر / تماشاخانه تتماج / حسام شریفی
تیزر نمایش «دزدان جیبوتیج»/اختلاس‌گران محترمی که شبیه دزد نیستند!
جدیدترین تیزر نمایش «دزدان جیبوتیج» که در تماشاخانه تتماج روی صحنه است، منتشر شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷
تسهیلات ویژه کانادا برای اختلاس‌گران+اعلام اماکن مجاز برای خواستگاری!
طنزشهرونگ در جدیدترین شماره خود، مهم‌ترین مطالبات مردمی از جمله رفع فیلترینگ، تأمین سرپناه برای زلزله‌زدگان، معیشت مردم، رسیدگی به امور رفاهی بازنشستگان، آزادی رسانه‌ها و ... را سوژه طنز قرار داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۴
تشویق مفسدان اقتصادی، چند سال پیش برای دور زدن تحریم‌ها
نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: پیوستن به FATF و CFT جلوی ایجاد رانت و اختلاس‌گران اقتصادی را خواهد گرفت.
۱۳۹۷/۱۲/۲۴
هاشم‌زایی: پیوستن به FATF دست رانتخواران و مفسدان اقتصادی را می‌بندد
عبدالرضا هاشم‌زایی، نماینده تهران در مجلس گفت: پیوستن به FATF و CFT جلوی ایجاد رانت و اختلاس‌گران اقتصادی را خواهد گرفت.
۱۳۹۷/۱۲/۲۴
پیوستن به FATF دست رانتخواران و مفسدان اقتصادی را می‌بندد/ همین مفسدان اقتصادی امروز، چندسال پیش برای دور زدن تحریم‌ها تشویق می‌شدند
عبدالرضا هاشم‌زایی، نماینده تهران در مجلس گفت: پیوستن به FATF و CFT جلوی ایجاد رانت و اختلاس‌گران اقتصادی را خواهد گرفت.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳
مسئولان جلوی اختلاس‌گران و دزدان را بگیرند/ تشریح پیام حضور مردم در راهپیمایی
نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید برای حل مشکلات مردم به صورت جهادی کار کنند و اجازه ندهند که عده‌ای در کشور اختلاس و دزدی کنند و لازم است به گونه‌ای عمل کنند که مردم طعم عدالت را بچشند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •