چهارشنبه, ۱۵ مرداد, ۱۳۹۹ / 5 August, 2020
ارز صرافی ملی
قیمت دلار و یورو تغییر کرد / دومین نرخ ارز در صرافی ملی ۹۹/۵/۱۴
۱۳ ساعت قبل / صرافی ملی / قیمت دلار / قیمت یورو / نرخ ارز
قیمت دلار و یورو تغییر کرد / دومین نرخ ارز در صرافی ملی ۹۹/۵/۱۴
نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز سه‌شنبه برای دومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ابتدای روز ۱۰۰ تومان افزایش یافت و بهای دلار به رقم ۲۲ هزار و ۳۰۰ تومان رسید. نوشته قیمت دلار و یورو تغییر کرد / دومین نرخ ارز در صرافی ملی ۹۹/۵/۱۴ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
قیمت دلار و یورو در بازار امروز دوشنبه ۱۳ مرداد ۹۹
۳۶ ساعت قبل
قیمت دلار و یورو در بازار امروز دوشنبه ۱۳ مرداد ۹۹
سومین روز هفته برای فعالان بازار ارز با ادامه روند افزایشی شاخص ارزی در صرافی‌های بانکی نظیر صرافی ملی همراه بود. در این میان، بانک مرکزی نیز نرخ رسمی ۴۷ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۴ ارز نسبت به روز قبل افزایش، ۱۶ واحد پولی کاهش و دلار و ۱۶ ارز دیگر نیز ثابت بود.
رشد ۵۰۰ تومانی نرخ ارز در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت
۴ روز قبل / صرافی ملی / قیمت دلار / قیمت یورو / نرخ ارز
رشد ۵۰۰ تومانی نرخ ارز در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت
قیمت ارز صرافی ملی در دومین هفته ماه مرداد با صعود نسبی همراه بود به طوریکه قیمت دلار نسبت به هفته گذشته ۵۰۰ تومان افزایش یافت و به رقم ۲۰ هزار و ۸۰۰ تومان رسید. نوشته رشد ۵۰۰ تومانی نرخ ارز در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
نرخ خرید و فروش ارز در ۱۰ مرداد ۹۹
۴ روز قبل / اخبار اقتصادی / بازار ارز
نرخ خرید و فروش ارز در ۱۰ مرداد ۹۹
نرخ خرید دلار امروز ۱۰ مرداد ۹۹ در صرافی ملی نسبت به روز گذشته ثابت ماند و نرخ فروش با روند افزایشی همراه بوده است.
نرخ ارز صرافی ملی امروز جمعه ۱۰ مرداد
۴ روز قبل / صرافی ملی / قیمت دلار / نرخ ارز
نرخ ارز صرافی ملی امروز جمعه ۱۰ مرداد
نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز جمعه نیز اعلام شد که نسبت به دیروز تغییری نداشت و قیمت دلار در رقم ۲۰ هزار و ۸۰۰ تومان ثابت ماند. نوشته نرخ ارز صرافی ملی امروز جمعه ۱۰ مرداد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
دلالی با ارز با استفاده از کارت ملی اجاره‌ای!
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / ارز صرافی ملی / بازار ارز / دلار / صرافی
دلالی با ارز با استفاده از کارت ملی اجاره‌ای!
تقریبا تمام دنیا در حال مبارزه با ویروس کرونا هستند و خیلی از مرزها بسته است، با این حال بعضی‌ها در ایران کارت‌ملی اجاره می‌کند تا بتوانند از صرافی‌های بانک ارز با نرخ دولتی بگیرند و با فروش آن در بازار آزاد سود کسب کنند. نوشته دلالی با ارز با استفاده از کارت ملی اجاره‌ای! اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
پیش بینی قیمت دلار / آیا دلار ریزش مجدد خواهد داشت؟
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / دلار٬قیمت دلار٬بازار ارز٬ارز٬پیش بینی دلار٬ریزش دلار٬آینده دلار
پیش بینی قیمت دلار / آیا دلار ریزش مجدد خواهد داشت؟
پس از ریزش ۵هزارتومانی دلار در هفته گذشته، این ارز هفته جدید را در صرافی ملی با کاهشی ۳۰۰ تومانی آغاز کرده و به قیمت ۲۰ هزار و ۳۰۰ تومان به مردم فروخته می‌شود. همچنین دلار در بازار آزاد در کانال ۲۱هزارتومان معامله می‌َشود. اما آیا این هفته نیز روند کاهشی بازار ارز ادامه خواهد داشت؟ نوشته پیش بینی قیمت دلار / آیا دلار ریزش مجدد خواهد داشت؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
دلار ۲ هزار تومان ریخت / سقوط ۹ درصدی در یک روز / نرخ ارز در صرافی ملی ۹۹/۴/۳۱
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ / صرافی ملی / قیمت دلار / قیمت یورو / نرخ ارز
دلار ۲ هزار تومان ریخت / سقوط ۹ درصدی در یک روز / نرخ ارز در صرافی ملی ۹۹/۴/۳۱
نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز سه‌شنبه اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار نسبت به روز گذشته ۲ هزار تومان کاهش یافت و به رقم ۲۰ هزار و ۶۰۰ تومان رسید. نوشته دلار ۲ هزار تومان ریخت / سقوط ۹ درصدی در یک روز / نرخ ارز در صرافی ملی ۹۹/۴/۳۱ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
چرا دلار سقوط کرد؟ | ریزش دلار ادامه دارد؟
۱۳۹۹/۰۴/۳۱
چرا دلار سقوط کرد؟ | ریزش دلار ادامه دارد؟
تنها یک روز تا اتمام مهلت صادرکنندگان برای بازگشت ارز صادراتی وجود دارد و بانک مرکزی قصد ندارد این مهلت را تمدید کند. در این صورت تقاضا برای خرید ارز کاهش یافته و عرضه ارز در بازار افزایش یافته است. طبق آخرین اخبار از صرافی ملی ایران دیروز دلار در بازار رسمی ایران به قیمت ۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان و در بازار غیر رسمی و دلالان به ۲۶ هزار تومان رسید.
تداوم روند صعودی قیمت طلا و ارز
۱۳۹۹/۰۴/۳۰
تداوم روند صعودی قیمت طلا و ارز
قیمت طلا و ارز در مبادلات دیروز بازهم رشد کرد و رکورد‌های جدیدی در هر 2 بازار ثبت شد. به‌گزارش همشهری، روند صعودی قیمت طلا و ارز که از ابتدای امسال تاکنون شتاب گرفته است در مبادلات دیروز هم ادامه یافت و قیمت هر دلار آمریکا در بازار آزاد برای نخستین بار در تاریخ اقتصاد ایران از مرز 25هزارو500تومان عبور کرد.هر دلار آمریکا در بازار آزاد حتی تا لحظه تنظیم این گزارش به قیمت 25هزارو650تومان هم رسید. باوجود رشد قیمت دلار در بازار آزاد صرافی ملی ایران قیمت هردلار آمریکا را در محدوده 23هزارو102تومان تعیین …
۱۳۹۹/۰۴/۲۹
قیمت دلار در آستانه ورود به کانال ۲۵ هزار تومان
در حالی نرخ دلار در صرافی‌های بانکی برابر با ۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان و نرخ خرید آن از مردم ۲۲ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام شده که برخی اخبار تائید نشده از افزایش قیمت دلار تا مرز 25 هزار تومان حکایت دارد.به گزارش کارگر آنلاین، بر همین‌ اساس طی روز گذشته قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۲۵ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شد. همچنین قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۴ و ۶۰۰ هزار تومان است. گفتنی است، همزمان با افزایش چشم‌گیر قیمت ارز در بازار آزاد، بازارساز قیمت‌ خرید و فروش ارز در صرافی‌های بانکی را به‌صورت محسوسی افزایش داده و سعی کرده است قیمت‌ها نزدیک به بازار آزاد باشد.به گفته یکی از فعالان بازار ارز، قیمت دلار و یورو بیش از ۱۰۰۰ تومان گران شد و به این ترتیب دلار در بازار آزاد از مرز ۲۵ هزار تومان عبور …
دلار از 23هزار تومان گذشت
۱۳۹۹/۰۴/۲۴
دلار از 23هزار تومان گذشت
روند صعودی قیمت طلا و ارز در مبادلات دیروز هم ادامه یافت و دیروز قیمت هر دلار آمریکا برای نخستین بار در تاریخ اقتصاد ایران از مرز 23هزار تومان عبور کرد. به گزارش همشهری، شتاب رشد قیمت‌ها در بازار طلا و ارز همچنان ادامه دارد به‌طوری‌که دیروز ظهر قیمت هر دلار آمریکا در بازار آزاد از مرز 23هزار تومان گذشت و تا لحظه تنظیم این گزارش حتی به 23هزار و 320تومان هم رسید. صرافی بانک ملی هم به‌عنوان کارگزار اجرایی بانک مرکزی دیروز به‌موازات رشد قیمت دلار در بازار آزاد قیمت هر دلار آمریکا را 196تومان گران کرد …
۱۳۹۹/۰۴/۲۰
دلار جای بورس را گرفت
در هفته‌ای که سپری شد، دو بازار سکه و ارز رشد دو رقمی را به ثبت رساندند که دلار با رشد ۱۷‌درصدی پربازده‌ترین بازار شد. بورس و طلای ۱۸عیار نیز همپای هم رشد کردند. به گزارش تجارت‌نیوز، بررسی عملکرد بازارها در هفته‌ای که سپری شد، از بازدهی مثبت همه آنها خبر می‌دهد و دلار بیشترین رشد را از آنِ خود کرده است. براساس نرخ‌های اعلامی صرافی ملی قیمت دلار سه‌هزار و ۲۵۰ تومان افزایش یافت و از ۱۸‌هزار و ۹۵۰ تومان در آخر هفته گذشته به رقم ۲۲‌هزار و ۲۰۰ تومان رسید. این شاخص بازار ارز با بازدهی ۱۷.۱‌درصدی در رتبه نخست جدول بازدهی هفتگی بازارهای مالی قرار گرفت. پس از دلار سکه بیشترین افزایش قیمت را داشت. سکه امامی در این هفته یک‌میلیون و ۴۳۰ تومان رشد …
۱۳۹۹/۰۴/۱۹
ورود بازارساز به کانال 22
بازارساز در تعقیب دلار بازار آزاد به کانال 22 هزار تومانی وارد شد. روزچهارشنبه پس از اینکه قیمت دلار در بازار آزاد از مرز 22 هزار تومانی عبور کرد، نرخ این ارز بر تابلوی صرافی‌های منتخب نیز از مرز یاد شده فراتر رفت. بررسی رفتار قیمت‌گذاری صرافی ملی از ابتدای هفته جاری نشان می‌دهد که بازارساز تاکتیک تازه‌ای را در پیش گرفته و در پنج روز اخیر سعی کرده است با نزدیک کردن قیمت به بازار آزاد، مانع از ورود تقاضای آربیتراژی به معاملات شود. برخی فعالان حدس می‌زنند، هدف بازارساز از پیگیری این تاکتیک، فروش از قیمت‌های بالا باشد.
چهارمین نرخ ارز در صرافی ملی ۱۵ تیر ۹۹
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / صرافی ملی / قیمت دلار / قیمت یورو / نرخ ارز
چهارمین نرخ ارز در صرافی ملی ۱۵ تیر ۹۹
نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز یکشنبه برای چهارمین مرتبه اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دقایقی قبل بار دیگر ۱۵۰ تومان افزایش یافت و بهای یورو به ۲۴ هزار تومان رسید. نوشته چهارمین نرخ ارز در صرافی ملی ۱۵ تیر ۹۹ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
سومین قیمت دلار و یورو صرافی ملی اعلام شد
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / صرافی ملی / قیمت دلار / قیمت یورو / نرخ ارز
سومین قیمت دلار و یورو صرافی ملی اعلام شد
نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز یکشنبه برای سومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دقایقی قبل ۱۵۰ تومان افزایش یافت و بهای دلار به رقم ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. نوشته سومین قیمت دلار و یورو صرافی ملی اعلام شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
قیمت دلار و یورو در بازار امروز یکشنبه ۱۵ تیرماه ۹۹/ دلار صرافی ملی به کانال ۲۱ هزار تومانی وارد شد/ تقاضای کاذب از بازار رخت می‌بندد؟
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
قیمت دلار و یورو در بازار امروز یکشنبه ۱۵ تیرماه ۹۹/ دلار صرافی ملی به کانال ۲۱ هزار تومانی وارد شد/ تقاضای کاذب از بازار رخت می‌بندد؟
بازار ارز در یکی دو روز اخیر با رشد خیره کنده نرخ ارز به ویژه دلار در صرافی های بانکی مواجه شده است. سیاستی که تنها یک هدف دارد و آن از بین بردن فاصله نرخ دلار این صرافی ها با بازار آزاد است تا شاید سدی در برابر ورود تقاضای کاذب به بازار باشد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
کمین دلالان برای دلار ارزان
در یازدهمین روز تیرماه، سرعت رشد دلار آرام‌تر شد، ولی فاصله قیمتی بازار آزاد با قیمت صرافی‌های منتخب، جذابیت ورود دلالان به معاملات را زیادتر کرد. روز چهارشنبه، شاخص ارزی 50 تومان افزایش را تجربه کرد و به بهای 20 هزار و 450 تومان رسید. در مقابل در برابر تابلوی صرافی‌های منتخب، دلار 40 تومان از ارزش خود را از دست داد و روی عدد 18 هزار و 950 تومان قرار گرفت. به نظر می‌رسد بازارساز حداقل در حال حاضر قصد ندارد حتی کانال 19 هزار تومانی را به رسمیت بشناسد و این مساله موجب شده است که فاصله نرخ صرافی ملی با قیمت دلار آزاد به حدود هزار و 500 برسد. چنین فاصله‌ای برای دلالان و نوسان‌گیران خرد بسیار جذاب بود و باعث شد که افراد زیادی تمایل به خرید چنین ارز ارزانی داشته باشند.
۱۳۹۹/۰۳/۱۰
تدوین برنامه دقیق برای جذب ارز حاصل از صادرات در بانک ملی
امین زارع با بیان این که واحدهای ارزی بانک ملی ایران تقویت شده و نسبت به اهمیت این موضوع به خوبی توجیه اند، اظهار کرد: صرافی و ادارات مرکزی بانک هم بر این کارکرد متمرکز شده اند و بانک به خوبی این فرایند را پیش می برد.
جنبش دلار به سوی کانال جدید
۱۳۹۹/۰۳/۰۱ / بازار ارز / قیمت دلار / قیمت سکه
جنبش دلار به سوی کانال جدید
در روزی که دلار در بازار آزاد تهران و شهر‌های مرزی افزایشی بود، بازارساز نیز قیمت ارز صرافی‌های منتخب را بالا برد. دیروز قیمت فروش دلار بر تابلوی صرافی ملی روی رقم ۱۷ هزار و ۳۰۰ تومان قرار گرفت که ۱۵۰ تومان بالاتر از روز سه‌شنبه بود. به‌نظر می‌رسد بازارساز نیز رشد نرخ حواله درهم را جدی گرفت و سعی کرد قیمت خود را به گونه‌ای تنظیم کند که فضای آربیتراژی زیادی دربازار شکل نگیرد.
سکه به پراید رسید/ سکه بهار آزادی با قیمت 7 میلیون و 500 هزار تومان معامله شد
۱۳۹۹/۰۲/۳۱
سکه به پراید رسید/ سکه بهار آزادی با قیمت 7 میلیون و 500 هزار تومان معامله شد
در 29 اردیبهشت‌ماه قیمت ارز در صرافی ملی 17 هزار و 200 تومان و نرخ یورو 18 هزار و 600 تومان است. با افزایش نرخ ارز، قیمت سکه تا هفت میلیون و 500 تومان بالا کشید. اما دلایل رشد نرخ ارز در بهار سال 99 چیست؟ آیا عوامل خارجی بر بازار ارز ایران اثر گذاشته است؟
جزئیات سهام شرکتی که این هفته عرضه اولیه می شود
۱۳۹۹/۰۲/۲۹
جزئیات سهام شرکتی که این هفته عرضه اولیه می شود
امروز مطالبی همچون رشد نمادهای پالایشی و پتروشیمی در گرو چیست، کم رنگ تر شدن قرمزی شاخص، چه خبر از عرضه اولیه آریا؟، افزایش قیمت ارز در صرافی ملی و بازار آزاد، تحلیل اسوشیتدپرس از صعود بورس ایران، نوسانات بازار بورس جای نگرانی ندارد، بورس مسکن به نفع چه کسانی است؟، حذف گواهی سکه در بورس، خوب یا بد؟؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
۱۳۹۹/۰۲/۲۸
خط شکنی نیما در محدوده 16هزار تومان
برای سومین بار در کمتر از یک سال گذشته، قیمت هر دلار آمریکا درسامانه نیما، بازار آزاد و نرخ اعلامی صرافی ملی به یکدیگر نزدیک شده‌اند. گمانه زنی‌ها حاکی از انجام تلاش‌هایی همزمان برای تعیین نرخ واحد برای هر دلار و همچنین جذاب شدن نرخ ارز برای صادر‌کننده‌هاست. به گزارش همشهری، یکی از گزاره‌های اصلی تاسیس بورس ارز، تعیین قیمت واحد برای ارز بوده است. نخستین بار در آبان‌ماه سال گذشته قیمت هر دلار آمریکا در محدوده 12هزار تومان در سامانه نیما و بازار آزاد به یکدیگر نزدیک شدند، اما بعد از آن با افزایش …
قیمت دلار و یورو امروز شنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۹/ صرافی ملی نرخ دلار را کاهش داد؛ بازار آزاد به گرانی ادامه داد
۱۳۹۹/۰۲/۲۷
قیمت دلار و یورو امروز شنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۹/ صرافی ملی نرخ دلار را کاهش داد؛ بازار آزاد به گرانی ادامه داد
بازار ارز در اولین روز هفته با افت نسبی قیمت دلار و یورو در صرافی‌های بانکی همراه شده است. این در حالی است که بازار ارز، بر خلاف بازارساز، با نوسان صعودی قیمت دلار در کانال هفده هزار تومانی ادامه داده است.
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۲/۰۲| دلار صرافی ملی ۱۰۰ تومان زیاد شد
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ / بازار سکه و ارز / قیمت جهانی طلا / قیمت طلا / قیمت سکه / قیمت ارز / قیمت دلار صرافی ملی / قیمت دلار
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۲/۰۲| دلار صرافی ملی ۱۰۰ تومان زیاد شد
هم اکنون در بازار آزاد قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۱۲ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان و قیمت دلار ۱۵ هزار و ۶۹۰ تومان است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •