شنبه, ۲۹ شهریور, ۱۳۹۹ / 19 September, 2020
افت قیمت دلار
افت قیمت دلار در معاملات جهانی
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / رشد / شاخص / یوان / قیمت دلار / شاخص دلار
افت قیمت دلار در معاملات جهانی
اقتصادنیوز : برای دومین روز متوالی شاخص دلار نزولی ماند.
۱۳۹۹/۰۶/۱۵
تغییرات هفتگی قیمت دلار و سکه
افت قیمت دلار در روز پنج‌شنبه موجب شد که فروش‌ها در بازار سکه نیز شدت پیدا کند و در نتیجه قیمت این فلز گرانبها نیز در جاده کاهشی قرار گرفت.
۱۳۹۹/۰۶/۱۱
قیمت جهانی طلا دوباره به ۲۰۰۰ دلار نزدیک شد
تغییر سیاست مالی فدرال‌رزرو سبب شد تا با افت قیمت دلار به پایین‌ترین سطح خود در دو سال اخیر، قیمت جهانی طلا دوباره به عدد ۲۰۰۰ دلار نزدیک شود.
افزایش قیمت جهانی طلا
۱۳۹۹/۰۶/۱۱
افزایش قیمت جهانی طلا
با افت قیمت دلار به پایین‌ترین سطح خود در دو سال اخیر، قیمت جهانی طلا دوباره به عدد ۲۰۰۰ دلار نزدیک می‌شود.
ریزش بورس منجر به کاهش قیمت دلار خواهد شد؟
۱۳۹۹/۰۶/۰۳
ریزش بورس منجر به کاهش قیمت دلار خواهد شد؟
گروهی از تحلیلگران باور دارند ورس، تورم انتظاری را در خود انعکاس می‌داد و اکنون که بازار سهام سیر نزولی گرفته است، می‌تواند نشان دهنده تعدیل انتظارات تورمی باشد. این موضوع موجب شده بود که دسته‌ای از فعالان عنوان کنند، کاهش بورس در نهایت منجر به افت قیمت دلار خواهد شد.
قیمت طلا و سکه، امروز ۲۹ مرداد ۹۹
۱۳۹۹/۰۵/۲۹
قیمت طلا و سکه، امروز ۲۹ مرداد ۹۹
قیمت ها امروز در بازار طلا در حالی پایین آمد که بازار ارز شاهد افت قیمت دلار است.
افزایش قیمت طلا چه تاثیری بر بازار سهام دارد؟
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / آینده طلا / ارزش طلا / انس جهانی طلا / بازار‌های طلا و ارز
افزایش قیمت طلا چه تاثیری بر بازار سهام دارد؟
روز گذشته طلا قیمت طلا در بازار جهانی حدود ۴۹ دلار افزایش داشت. این افزایش قیمت، در پی افت قیمت دلار رخ داد. با این تفاسیر افزایش قیمت طلا در بازار جهانی چه تاثیری بر بازار سهام ایران دارد؟ نوشته افزایش قیمت طلا چه تاثیری بر بازار سهام دارد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
آرامش ارزی با سیگنال سیاسی
۱۳۹۹/۰۵/۲۶
آرامش ارزی با سیگنال سیاسی
دلار آخرین هفته مردادماه را کاهشی آغاز کرد. روز شنبه، معاملات اسکناس آمریکایی با قیمت 22 هزار و 500 تومان کلید خورد که کاهشی 70 تومانی را نسبت به قیمت بسته شده روز پنج‌شنبه نشان می‌داد. در ادامه روز افت قیمت دلار ادامه یافت و حدود ساعت 4 بعدازظهر روی عدد 22 هزار و 250 تومان قرار گرفت که 320 تومان کمتر از روز انتهایی هفته گذشته بود. این اولین افت قیمتی شاخص ارزی پس از 4 افزایش متوالی بود.
۱۳۹۹/۰۵/۲۰
قیمت سکه و طلا امروز یکشنبه ۱۹ مردادماه ۹۹/ کاهش یک میلیون تومانی سکه
قیمت طلا و سکه در بازار امروز کاهش قابل توجهی در سایه افت قیمت دلار و توقف رشد اونس جهانی داشت و سکه تمام بهار آزادی به بهای ۱۰ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله شد.
سقوط شاخص به ۸هزار و ۶۰۰ واحد محدود شد/ اصلاح شاخص همگام با افت قیمت دلار
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ / شاخص کل بورس / بازار سرمایه / بورس تهران / قیمت دلار
سقوط شاخص به ۸هزار و ۶۰۰ واحد محدود شد/ اصلاح شاخص همگام با افت قیمت دلار
در حالی که نرخ دلار در دو روز اخیر روند کاهشی در پیش گرفته، شاخص کل بورس نیز امروز به تبعیت از کاهش قیمت ارز، معاملات امروز را با افت ۸هزار و ۶۰۰ واحدی به پایان رساند.
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ / تاثیر دلار بر روی بورس / بازار سهام / باازار ارز / افت قیمت دلار / آینده بورس
بورس به صعود ادامه می‌دهد؟
حقانی نسبت کارشناس بازار سهام با اشاره به اینکه نماد‌های شاخص ساز با یک رشدخیره کننده تقاضا‌های بسیار زیادی را متوجه خود ساختند، اضافه کرد: با توجه به بازدهی بالای این دسته از نمادها، باید گفت، از این به بعد آن‌ها به صورت متعال حرکت خواهند کرد و دیگر رشد مداوم را نمی‌توان برای آن‌ها متصور شد، از سویی دولت نیز با توجه به اینکه قرار است سهام خود را در این نماد‌های شاخص ساز از طریق صندوق‌های ETF عرضه کند، به این نتیجه رسیده، که قیمت سهام این شرکت‌ها به اندازه کافی رشد کرده و بر همین اساس قرار است دومین صندوق دولتی شامل سهام شرکت‌های ایران خودرو، سایپا، فولاد مبارکه اصفهان و صنایع ملی مس ایران عرضه در مردادماه عرضه شود.
طلا پس از ریزش قیمت دلار چه شد؟
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ / بازار طلا / سکه / طلا / قیمت طلا
طلا پس از ریزش قیمت دلار چه شد؟
پس از افت قیمت دلار در روز گذشته، قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار هم در بازار آزاد روز دوشنبه ۳۰ تیر ماه با ۷۸ هزار و ۹۰۰ تومان کاهش به ۹۷۹ هزار و ۶۰۰ تومان رسید.آیا این روند نزولی طلا ادامه دارد؟ نوشته طلا پس از ریزش قیمت دلار چه شد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
روز ریزش در بازار ارز + نمودار
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ / بازار ارز / قیمت دلار / کاهش قیمت دلار
روز ریزش در بازار ارز + نمودار
دنیای اقتصاد نوشت: در دومین روز هفته، اولین کاهش دلار پس از هفت افزایش متوالی به ثبت رسید. این افت از آن جهت مهم بود که در ابتدای یک شنبه، دلار حتی تا کانال ۲۶ هزار تومانی پیشروی کرد، ولی از حدود ساعت ۱۲ بعدازظهر میزان فروش‌ها افزایش یافت و طی یک فرآیند ریزشی، تا نقطه ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومانی عقب نشینی کرد. این قیمت حدود هزار و ۲۰۰ تومان کمتر از سقف روزانه بود و نسبت به قیمت بسته شده روز شنبه نیز ۳۰۰ تومان کاهش را نشان می‌داد.  ۴دلیل برای افت قیمت دلار ذکر می‌شد؛ گروهی از پایان روند افزایشی صحبت می‌کردند واعتقاد داشتند، بازار پس از یک دوره افزایشی به سقف قیمتی خود رسیده است.
قیمت ارز در بازار / دلار کاهش یافت + جدول
۱۳۹۹/۰۳/۱۸ / آخرین قیمت ارز / بازار ارز / قیمت ارز / قیمت پوند / قیمت دلار
قیمت ارز در بازار / دلار کاهش یافت + جدول
صرافی ها امروز شاهد افت قیمت دلار هستند که با کاهش ۰.۳۱ درصدی به ۱۶,۹۳۰ (شانزده هزار و نهصد و سی) تومان رسید.
جدول/ افت قیمت دلار همزمان با رشد قیمت سکه
۱۳۹۹/۰۳/۰۸
جدول/ افت قیمت دلار همزمان با رشد قیمت سکه
امروز در بازار تهران سکه به دلیل رشد بیش از ۱۱ دلاری بهای طلای جهانی با ۱۰۲ هزار تومان افزایش ۷ میلیون و ۳۷۵ هزار تومان معامله شد اما دلار با کاهش ۵۰ تومانی ۱۷ هزار و ۱۵۰ تومان به فروش رسید.
۱۳۹۹/۰۱/۳۰
شافعی خطاب به رئیس جمهور: سرگردانی فعالان اقتصادی با دستورالعمل‌های ستاد کرونا/ کاهش قیمت دلار و جهش شاخص بورس/ امشب به حساب چه کسانی کمک بلاعوض واریز می‌شود؟/ یک نماینده مجلس: جوجه‌ها باید در اختیار روستاییان …
این پیمانه تیتر‌هایی همچون وام ۵۰ میلیون دلاری از بانک جهانی برای مقابله با کرونا، اطلاعیه تسهیلات بانکی حمایتی کرونا، ثبت‌نام سیم‌کارت‌های رایگان باید آنلاین شود، جزئیات وام به خانوار‌هایی که درآمد ثابتی ندارند، تمدید تعطیلی کارخانه‌های نیسان در آمریکا و کاهش نرخ سکه به دنبال افت قیمت دلار را در بر دارد.
قیمت دلار و یورو امروز چهارشنبه ۲۷ فروردین ۹۹/ دلار آزاد کانال عوض کرد/ همتی: شرایط بازار ارز تحت کنترل است؛ مردم به ریسک آن توجه کنند
۱۳۹۹/۰۱/۲۷
قیمت دلار و یورو امروز چهارشنبه ۲۷ فروردین ۹۹/ دلار آزاد کانال عوض کرد/ همتی: شرایط بازار ارز تحت کنترل است؛ مردم به ریسک آن توجه کنند
بازار ارز در پنجمین روز هفته شاهد افت قیمت دلار در بازار آزاد است. این در حالی است که در صرافی های بانکی برای چندمین روز پیاپی، شاهد ثبات شاخص ارزی هستیم.
آیا شاخص بورس حباب دارد؟
۱۳۹۹/۰۱/۲۳
آیا شاخص بورس حباب دارد؟
امروز مطالبی همچون دلیل افت قیمت دلار، منشاء تصمیات چهارشنبه‌های بی قرار در اتاق‌های دربسته، روند صعودی ارزش معاملات خرد در هفته سوم فروردین، آمادگی سامانه بورس برای پذیرش ۴۹ میلیون سهامدار عدالت، اقتصاد آمریکا ۴۰ درصد آب می‌رود، تسریع ساز وکار عرضه سهام بنگاه‌های دولتی در بورس و قیمت آپارتمان‌های عرضه شده به بازار مسکن؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / دلار / صرافی / قیمت دلار / قیمت سکه / بازار ارز
حمله صرافان بانکی به نوسان دلا‌ر!
در آخرین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی نیز در واکنش به افت قیمت دلار راه کاهشی را در پیش گرفت و ۴۰ هزار تومان از ارزش خود را از دست داد. در آخرین ساعات روز پنج شنبه، بر اساس گزارش سایت اتحادیه سکه و جواهر، هر سکه تمام بهار آزادی در بازار آزاد با قیمت ۵ میلیون و ۷۵ هزار تومان به فروش می‌رسید.
۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / آخرین قیمت ارز / بازار ارز / قیمت دلار / قیمت یورو
قیمت روز دلار، یورو و پوند
دنیای اقتصاد نوشت: صرافی ها امروز شاهد افت قیمت دلار، یورو و پوند نسبت به روز پیش هستند.
۱۳۹۸/۱۱/۱۴
قیمت سکه امروز دوشنبه 14 بهمن ماه 98
چهاردهمین روز بهمن با وجود افت قیمت دلار و اونس طلا، قیمت سکه و طلا در بازار آزاد تهران افزایش یافت، به طوری که قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با رشد حدود ۴۰ هزار تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به بهای چهار میلیون و ۹۸۰ هزار تومان به فروش رسید.
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / بازار طلا / دلار / سکه
رشد قیمت سکه و طلا با وجود افت نرخ دلار و اونس
تهران- ایرنا- چهاردهمین روز بهمن با وجود افت قیمت دلار و اونس طلا، قیمت سکه و طلا در بازار آزاد تهران افزایش یافت، به طوری که قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با رشد حدود ۴۰ هزار تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به بهای چهار میلیون و ۹۸۰ هزار تومان به فروش رسید.
۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / آخرین قیمت ارز / آخرین قیمت دلار / بازار ارز / قیمت یورو
قیمت دلار و یورو در بازار امروز
دنیای اقتصاد نوشت: صرافی ها امروز شاهد افت قیمت دلار خلاف روند افزایشی روز گذشته بودند و یورو هم عکس روز پیش، ثبات قیمت را تجربه کرد و پوند هم ارزان شد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰
سکه عقب نشست/ طلا گرمی ۴۵۹ هزار تومان
به دنبال افت قیمت دلار در بازار، قیمت طلا و سکه نیز نزولی شد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۰
بازار طلا و سکه در انتظار ریزش قیمت‌ها
بازار طلا و سکه در روزهای اخیر دچار نوسان شده و قیمت‌ها رشد زیادی کرده‌اند، اما رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران هشدار می‌دهد که با توجه به وابستگی قیمت طلا به دلار، در صورت موفقیت بانک مرکزی در بازگرداندان آرامش به بازار ارز و افت قیمت دلار، بازار طلا نیز با ریزش قیمت مواجه خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲
سه مانع در عدم کاهش قیمت خودرو با وجود افت قیمت دلار
با توجه به گفته های یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن همگن قطعه سازان سه عامل سبب شده که با وجود افت قیمت دلار و سایر متغیرها همچنان قیمت خودرو در برابر کاهشی شدن مقاومت کند.
۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / دلار / بازار طلا / اونس / سکه
سکه در مرز ریزش به کانال سه میلیون تومانی
تهران- ایرنا- نرخ طلا و انواع سکه تحت تاثیر افت قیمت دلار و اونس در بازارهای جهانی کاهش یافت به طوری که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به قیمت چهار میلیون تومان به فروش رسید.
۱۳۹۸/۰۶/۲۴
تمدید اختیارات بانک مرکزی در مدیریت بازار ارز/ رنو و پژو دیگر جایی در ایران ندارند/ نفت ۸۰ دلاری را فراموش کنید/ خودروسازانی که گران‌تر از بازار می‌فروشند
این پیمانه تیتر‌هایی همچون شاخص بورس در ابرکانال ۳۰۰ هزار مستقر شد، نوسان «تسه»‌ها حول مرز، افت قیمت دلار و یورو در شروع هفته، رقم مالیات بر اجاره‌بها مشخص شد، سبقت مرسدس از رقبای آلمانی در چین، کاهش تعداد دکل‌های نفتی آمریکا و انتقاد از قیمت بی حساب و کتاب لوازم یدکی را در بر دارد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۱ / بازار طلا / سکه
نرخ سکه، دوباره کاهشی شد
تهران- ایرنا- بهای طلا و انواع سکه در بازار آزاد تهران امروز (دوشنبه) تحت تاثیر افت قیمت دلار، کاهش یافت به طوری که نرخ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران به چهار میلیون و ۷۰ هزار تومان رسید.
۱۳۹۸/۰۶/۰۵
همه چیز درباره‌ی افت قیمت دلار در این روزها
روز گذشته، قیمت دلار شدیدترین ریزش یک ماه اخیر را تجربه کرد و تا آستانه مرز ۱۱ هزار تومانی پایین رفت. آخرین بار شاخص ارزی در اواسط دی ماه ۹۷ در نزدیکی مرز یادشده به کار خود پایان داده بود.
۱۳۹۸/۰۵/۲۴
فرود دلا‌ر، صعود بورس
چهارشنبه، روزی تاریخی برای بازار ارز و سهام بود. در روزی که شاخص بورس قله جدیدی را فتح کرد و دلار کمترین قیمت در سال 98 را به ثبت رساند. در بیست و سومین روز مردادماه، دلار 50 تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای 11 هزار و 650 تومان رسید. این قیمت پایین‌ترین میزان در سال 98 به حساب می‌آید. به گفته فعالان، 4 عامل در افت قیمت دلار و ثبت این رکورد کاهشی نقش داشتند: «شایعه آغاز به کار بازار متشکل ارزی از روز شنبه»، «کاهش حجم معاملات به‌دلیل تعطیلی بازارهای همسایه»، «نبود تقاضای فیزیکی برای اسکناس در بازار» و «تحرکات خالی‌فروشان ارزی». برخلاف روند کاهشی بازار ارز، در بازار سهام، در آخرین روز معاملاتی این هفته شاخص بورس تهران با رشد 4294 واحدی به سقف تاریخی جدیدی دست یافت. در معاملات چهارشنبه 80 …
۱۳۹۸/۰۴/۳۰
بورس بر مدار کاهش!
کیمیا نجفیهم‌زمان با افت قیمت دلار و قرار گرفتن در کانال ۱۱ هزار تومانی، بازار سهام با ریزش شاخص همراه شد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که شاخص بورس در جریان معاملات هفته پایانی تیرماه با ۲۸۳۲ واحد کاهش، معادل ۱.۱ درصد افت را به ثبت رساند.شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه (٢۶ تیر ماه) به عدد ٢۴٩ هزار و ۶٢١ واحد رسید که در مقایسه با پایان هفته گذشته آن حدود یک در‌صد کاهش را تجربه کرد. برخی از کارشناسان جنبه‌های روانی را دلیلی برای ریزش‌های اخیر بازار دانسته و معتقدند که این شرایط مقطعی است. آنها رفتار سهام‌داران تازه‌وارد در بازار و ترس آنها از اتفاقات مقطعی را برای بازار بورس مضر می‌دانند و به نوع از نگاه این افراد انتقاد دارند. این در حالی است که برخی دیگر از کارشناسان کاهشی …
۱۳۹۸/۰۴/۲۳
سکه ۱۰۰ هزار تومان دیگر ارزان شد
شفقنا- قیمت طلا و انواع سکه در بازار آزاد تهران امروز (یکشنبه) افت کرد، به طوری که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی قیمت نسبت به دیروز به نرخ چهار میلیون و ۳۴۵ هزار تومان فروخته شد. بازار طلا و سکه تحت تأثیر افت قیمت دلار با کاهش نرخ روبه‌روست و خریداران نیز در انتظار […]
۱۳۹۸/۰۴/۱۰ / بازار طلا و ارز / سکه و طلا / دلار / کاهش قیمت ها
کاهش قیمت طلا تا کی ادامه خواهد داشت؟
ایرنا نوشت: طلا و انواع سکه در بازار آزاد تهران امروز (دوشنبه) تحت تاثیر افت قیمت دلار و اونس جهانی روند نزولی یافت، هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و ۵۴۵ هزار تومان به فروش رسید.
۱۳۹۸/۰۴/۱۰
احتمال افت قیمت دلار تا محدوده ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان/ دلایل افزایش قیمت سیب زمینی به ۹۵۰۰ تومان/ حباب منفی برای قیمت طلا در بازار تهران/ لاریجانی: استخراج بیت کوین از برق صنعتی خلاف قانون است
در پایان معاملات روز گذشته، هر اسکناس دلار آمریکا بر اساس اطلاعات بانک مرکزی، به قیمت ۱۲۷۵۰ تومان خریداری شد و به قیمت ۱۲۸۵۰ تومان به متقاضی دریافت دلار آمریکا فروخته شد. این نرخ نسبت به روز پنج شنبه گذشته، ۱۰۰ تومان کاهش داشته است. مشاهدات میدانی از بازار نشان داد نبود تقاضا و مدیریت بازارساز و سیاست گذاری ارزی در بانک مرکزی، مهم ترین دلایل روند کاهشی نرخ ارز بوده است.
۱۳۹۸/۰۳/۱۴
تاثیر کاهش قیمت دلار و افزایش واردات بر بازار موبایل/ تلفن همراه ارزان‌تر شد
با افت قیمت دلار، وضعیت بازار موبایل نیز تغییر کرد و نرخ اکثر گوشی‌های موبایل در برند‌های مختلف کاهش یافت.
۱۳۹۸/۰۲/۲۲
وقت افول دلار رسید؟
قیمت دلار حتی پس از ساعت ۴ بعدازظهر به زیر مرز ۱۵ هزار تومانی رفت، عاملی که می‌تواند قیمت این ارز را طی روز جاری تحت‌تاثیر قرار دهد. سکه تمام بهار آزادی نیز در اولین روز هفته، ۱۱۰ هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و روی عدد ۵ میلیون و ۷۰هزار تومان قرار گرفت. فعالان بازار باور داشتند، عامل اصلی نزول بهای سکه، تغییر مسیر شاخص ارزی بود. در مورد افت قیمت دلار، معامله‌گران دیدگاه‌های متفاوتی داشتند.
۱۳۹۸/۰۱/۲۷
شاخص ارزی بازهم کاهش یافت؛ دلار در صرافی‌های بانکی ۱۳۵۵۰ تومان
بازار ارز معاملات امروز را با افت قیمت دلار و یورو در صرافی‌های منتخب بانکی و مجاز آغاز کرد. این در حالی است که امروز بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۰ ارز نسبت به روز دوشنبه افزایش و قیمت ۲۳ واحد پولی دیگر مانند یورو و پوند کاهش یافت. نرخ دلار و ۱۳ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
۱۳۹۸/۰۱/۲۶
سهام آسیایی با امید به رشد اقتصادی جهان جهش کرد/افت قیمت دلار
انتشار داده‌های فراتر از انتظار از سوی چین، امیدها به رشد اقتصادی جهان را تقویت کرد و با بهبود ریسک‌پذیری، سهام آسیایی جهش و دلار افت کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱
جدیدترین قیمت سکه، طلا و ارز
در بازار امروز کاهش ارزش طلا در بازارهای جهانی و افت قیمت دلار قیمت طلا و انواع سکه را کاهش داد و منجر به کاهش ۵۰ هزار تومانی حباب سکه شد تا نخستین روز از یکی از آخرین هفته‌های سال روندی کاهشی برای بازار داشته باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱
آخرین قیمت‌ها از بازار ارز و سکه
در بازار امروز کاهش ارزش طلا در بازارهای جهانی و افت قیمت دلار قیمت طلا و انواع سکه را کاهش…
۱۳۹۷/۱۲/۱۱
علت ارزان شدن چیست؟
اقتصادنیوز: یک کارشناس بازار طلا و سکه با اشاره به این‌که ارز، طلا و سکه در هفته گذشته نوسانات بسیاری را تجربه کرده‌اند گفت: کاهش ارزش طلا در بازارهای جهانی و افت قیمت دلار قیمت طلا و انواع سکه را کاهش داد و منجر به کاهش ۵۰ هزار تومانی حباب سکه شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱
افت اونس و دلار طلا را کاهشی کرد
یک کارشناس بازار طلا و سکه با اشاره به این‌که ارز، طلا و سکه در هفته گذشته نوسانات بسیاری را تجربه کرده‌اند گفت: کاهش ارزش طلا در بازارهای جهانی و افت قیمت دلار قیمت طلا و انواع سکه را کاهش داد و منجر به کاهش ۵۰ هزار تومانی حباب سکه شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •