سه شنبه, ۱۲ فروردین, ۱۳۹۹ / 31 March, 2020
امیر هامونی
جعبه ابزار کلاسیک بازارسرمایه با «فروش تعهدی» تکمیل شد
چهارم اسفند سازو کار «فروش تعهدی» در راستای صیانت از سلامت شهروندان به‌طور مجازی رونمایی شد. در این مراسم مدیران ارشد بازار سرمایه، علی صحرایی، حسن امیری و امیر هامونی حضور داشتند.
۱۳۹۸/۱۲/۰۵ / افزایش قیمت / چین / ژاپن / سرمایه / سلامت /
تاسیس تلویزیون اینترنتی ویژه بازار سرمایه
تاسیس تلویزیون اینترنتی ویژه بازار سرمایه
تهران-ایرنا- تفاهم نامه ای بین سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا) و سازمان فرابورس امضا شد که به واسطه آن مردم می توانند در حوزه تامین مالی محتوا مشارکت کنند. رییس فرابورس در این نشست از راه اندازی تلویزیون اینترنتی ویژه بازار سرمایه خبر داد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / فرابورس / امیر هامونی / بازار بورس / بازار سرمایه / سازمان بورس و اوراق بهادار /
رشد شاخص بورس چقدر واقعی است؟
رشد شاخص بورس چقدر واقعی است؟
تهران - ایرنا - بازار سرمایه از ابتدای سال جاری روند متفاوتی را نسبت به سال‌های گذشته در پیش گرفت و زمینه رشد بیش از ۱۰۰ درصدی شاخص بورس در بازار را فراهم کرد اما این موضوع شک و شبهه‌ای را ایجاد کرده که رشد بازار تا چه میزان واقعی و در جهت رشد تولید و اشتغال کشور بوده است؟
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / رونق تولید / فرابورس / افزایش تولید / امیر هامونی / بازار بورس / بازار سرمایه / سازمان بورس و اوراق بهادار / بازار بورس /
مدیرعامل فرابورس مطرح کرد
مدیرعامل فرابورس ایران با اشاره به استقبال بی‌نظیر مردم از بازار سرمایه و ورود نقدینگی جدید عنوان کرد: مدیران شرکت‌های بورسی از ظرفیت به وجود آمده در جهت طرح‌های توسعه و اصلاح ساختار مالی شرکت با افزایش سرمایه بهره ببرند. به گزارش سنا، امیر هامونی اعلام کرد: افزایش سرمایه از دو روش سلب حق‌تقدم و آورده نقدی از آنجا که منابع مالی جدید به شرکت می‌آورد، نسبت به افزایش سرمایه از روش تجدید ارزیابی دارایی‌ها، ارجح‌ و به نفع شرکت است. مدیرعامل فرابورس با تاکید بر اینکه مهم‌ترین مزیت افزایش سرمایه از روش سلب حق تقدم، تامین مالی شرکت است تا بتواند طرح‌های توسعه خود را پیگیری کند، عنوان کرد: این روش افزایش سرمایه نه تنها برای شرکت‌هایی که ساختار مالی مناسبی دارند و خطوط تولید آنها در حال تولید و فعالیت …
۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / سازمان بورس و اوراق بهادار / سرمایه / سنا / منابع مالی / نقدینگی /
محاسبه تغییرات بازار پایه در دستور کار فرابورس
محاسبه تغییرات بازار پایه در دستور کار فرابورس
تهران - ایرنا - معاون بازارهای خارج از بورس فرابورس ایران از طراحی شاخصی برای اندازه‌گیری و شناسایی دقیق روند عمومی تغییرات در بازار پایه خبر داد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / شرکت فرابورس ایران / امیر هامونی / بورس اوراق بهادار / بازار بورس /
معاملات «عملیات بازار باز» بین بانکی در فرابورس آغاز شد
معاملات «عملیات بازار باز» بین بانکی در فرابورس آغاز شد
تهران - ایرنا - معاون بازار فرابورس از آغاز عملیات بازار باز برای نخستین بار در بازار سرمایه کشور از امروز خبر داد و گفت: معامله ۱۰ هزار برگه اسناد خزانه اسلامی در این بازار بین بانک مرکزی و یکی از بانک‌های دارای مجوز به منظور تامین کمبود نقدینگی این بانک انجام شد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / امیر هامونی / بازار باز بانکی / فرابورس /
بورس در انتظار خیز دوباره
کیمیا نجفیشاخص بورس در چند ماه گذشته با رشد همراه بود اما این روند ادامه پیدا نکرد و به دلیل اتفاقات اخیر بازار شاهد افت بی‌سابقه‌ای در سال شد. این درحالی است که تغییرات بازار رفتار فعالان را تحت تاثیر قرار می‌دهد و بسیاری از تازه‌واردان به بازار را با نگرانی روبه‌رو می‌کند.شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه هجدهم دی ماه ۹۸، با کاهش ۵۰۳۵ واحدی معادل ۱.۴۰ درصد به رقم ۳۵۳ هزار و ۸۰۷ واحد رسید. این در حالی است که در فرابورس شاخص کل با افت ۷۱ واحدی به رقم ۴ هزار و ۵۵۹ واحد رسید. در این میان برخی از صاحب‌نظران و تحلیلگران بر این باورند که بازار در هفته‌های گذشته با رشد همراه بوده و برای این‌که به یکباره هیجانات از این بازار خارج نشود باید کمی هم افت را …
۱۳۹۸/۱۰/۲۰ /
مدیرعامل فرابورس ایران: تاثیر شهادت سردار سلیمانی بر افت شاخص بورس نیویورک
مدیرعامل فرابورس ایران: تاثیر شهادت سردار سلیمانی بر افت شاخص بورس نیویورک
شفقنا- مدیرعامل فرابورس ایران گفت: شهادت سردار سلیمانی، بورس شرق آسیا تا غرب آ‌مریکا را تحت تاثیر قرار داد و شاهد افت شاخص بورس نیویورک و کره بودیم. ایلنا نوشت: امیر هامونی درباره احتمال تعطیلی بازار سرمایه در روز آینده اظهار داشت: در حال تصمیم‌گیری درباره این موضوع هستیم و تا دقایقی دیگر اعلام می‌شود که بورس فردا تعطیل است […]
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / بورس / مدیرعامل فرابورس /
رشد ۶۴ درصدی ارزش معاملات فرابورس ایران
رشد ۶۴ درصدی ارزش معاملات فرابورس ایران
تهران- ایرنا- ارزش یورویی بازار فرابورس ایران در سال ۲۰۱۸ نسبت به سال ۲۰۱۷ بیش از ۶۴ درصد افزایش یافت.
۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / شرکت فرابورس ایران / امیر هامونی / فرابورس /
تاکید بر خصوصی‌سازی به کمک ETF در لایحه بودجه ۹۹
تاکید بر خصوصی‌سازی به کمک ETF در لایحه بودجه ۹۹
تهران - ایرنا - مدیرعامل فرابورس ایران گفت: نکته قابل توجهی که در لایحه بودجه سال ۹۹ از سیاست‌گذاری کلان دولت و مجلس برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های بازار سرمایه حکایت می‌کند، موضوع خصوصی‌سازی به کمک ETFها یا همان صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله است که پس از پنج سال از راه‌اندازی، این ابزار به ثمر نشسته است.
۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / شرکت فرابورس ایران / امیر هامونی / فرابورس /
شاخص کل فرابورس ایران از سقف تاریخی خود عبور کرد
شاخص کل فرابورس ایران از سقف تاریخی خود عبور کرد
تهران- ایرنا- در پایان سومین هفته آذرماه ۱۳۹۸ گرچه شاخص کل آیفکس در پله چهار هزار و ۳۸۶ واحدی قرار گرفت، اما طی هفته گذشته با رسیدن به سطح چهار هزار و ۳۹۲ واحدی، سقف تاریخی جدیدی را برای خود ثبت کرد. به این ترتیب شاخص از ابتدای سال تا ۲۲ آذر، ۹۴ درصد رشد داشت و نسبت به ابتدای هفته نیز رشد ۵.۴ درصدی را به ثبت رساند.
۱۳۹۸/۰۹/۲۲ / امیر هامونی / بازار بورس / فرابورس /
فرش قرمز فرابورس برای باشگاه‌های ورزشی
فرش قرمز فرابورس برای باشگاه‌های ورزشی
تهران - ایرنا - مدیر عامل شرکت فرابورس ایران، به موضوع ورود سهام سرخآبی‌ها به فرابورس اشاره کرد و گفت: ورود به بازار سرمایه مختص باشگاه‌های فوتبال نیست، بلکه سایر رشته‌های ورزشی نیز می‌توانند راه فوتبالی‌ها را ادامه دهند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / شرکت فرابورس ایران / امیر هامونی / بازار بورس / فرابورس /
تامین مالی ۴۰ هزار میلیارد ریالی دولت از طریق فرابورس
تامین مالی ۴۰ هزار میلیارد ریالی دولت از طریق فرابورس
تهران - ایرنا - وزارت امور اقتصادی و دارایی برای تامین منابع مالی مورد نیاز دولت، روز یکشنبه (۱۷ آذر) از طریق بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران، صکوک منفعت به ارزش ۴۰ هزار میلیارد ریال را منتشر می کند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۵ / امیر هامونی / بورس اوراق بهادار / بازار بورس / سازمان بورس و اوراق بهادار /
عرضه اولیه اسناد خزانه اسلامی در راه فرابورس
عرضه اولیه اسناد خزانه اسلامی در راه فرابورس
تهران- ایرنا- عرضه اولیه اسناد خزانه اسلامی با تاریخ سررسید ۱۱ بهمن ماه سال ۱۴۰۰ در نماد «اخزا۸۱۲۱» در روز چهارشنبه ۱۳ آذر ماه ۹۸ انجام می‌شود.
۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / شرکت فرابورس ایران / امیر هامونی / فرابورس /
کوتاه‌تر شدن مسیر تامین مالی صنایع با اوراق گام
کوتاه‌تر شدن مسیر تامین مالی صنایع با اوراق گام
تهران- ایرنا- مدیر عامل شرکت فرابورس ایران معتقد است، تامین سرمایه در گردش تک ‌به‌ تک نهادهای تولیدی از شبکه پولی و مالی نیازمند صرف زمان زیادی است که باعث می‌شود سرعت تولید به مراتب کمتر شود اما اوراق گام می‌تواند این روند زمانبر را به شدت کاهش دهد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / شرکت فرابورس ایران / امیر هامونی / فرابورس /
بازدهی فرابورس ٨٠ درصد شد
بازدهی فرابورس ٨٠ درصد شد
تهران- ایرنا- بازدهی سرمایه در فرابورس از اول سال تا کنون به ۸۰ درصد رسید و شاخص کل آن در هفته جاری با رسیدن به ۴۰۶۱ واحد و رشد ۲.۸ درصدی رو به رو شد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۸ / شرکت فرابورس ایران / امیر هامونی / معاملات بورس /
شاخص نوآوری وارد بورس می‌شود
شاخص نوآوری وارد بورس می‌شود
تهران- ایرنا- مدیرعامل فرابورس ایران با اعلام ورود شاخص نوآوری به بازار سرمایه گفت: ایجاد این شاخص برای ارزیابی شرکت‌های دانش بنیان است، با این شاخص عملکرد مدیران VC و شرکت‌های دانش‌بنیان قابل ارزیابی و میانگین بازار مشخص می‌شود.
۱۳۹۸/۰۹/۰۵ / شاخص نوآوری / صندوق نوآوری و شکوفایی / امیر هامونی /
واقعی‌تر شدن قیمت‌ها سینگال خوبی برای بازار سرمایه است
واقعی‌تر شدن قیمت‌ها سینگال خوبی برای بازار سرمایه است
تهران- ایرنا- مدیرعامل فرابورس ایران در خصوص آثار سهمیه‌بندی بنزین بر بازار سرمایه گفت: بورس همواره داعیه‌دار واقعی شدن قیمت‌ها بوده است؛ این اتفاق گامی مهم در جهت بهبود کیفیت ارزش‌گذاری شرکت‌ها است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۳ / تاکسی‌های اینترنتی / وزارت نفت / امیر هامونی / نفت / فرابورس /
افزایش ارزش و حجم معاملات در بازار پایه
افزایش ارزش و حجم معاملات در بازار پایه
مدیرعامل فرابورس ایران از افزایش ارزش و حجم معاملات در بازار پایه فرابورس خبر داد و گفت: بازار پایه با اجرایی شدن دستورالعمل جدید به سمت معاملاتی متعال پیش رفته است. در نمادهای این بازار مخصوصا نمادهای پر معامله شاهد معاملاتی روان هستیم.
۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / فرابورس / امیر هامونی / قانون جدید بازار پایه فرابورس /
راه‌های بهبود نقدشوندگی در بازار پایه فرابورس
راه‌های بهبود نقدشوندگی در بازار پایه فرابورس
 تهران- ایرنا- اصلاح قوانین بازار پایه فرابورس طی چند ماه اخیر مقاومت‌ها و مخالفت‌هایی را به دنبال داشته است و حتی برخی از نماینده‌های مجلس به این حوزه ورود کرده‌اند. حالا رئیس سازمان بورس طی نامه‌ای به ابهامات پاسخ گفته و راه‌های بهبود نقدشوندگی این بازار را تشریح کرده است.
۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / امیر هامونی / بورس اوراق بهادار / بازار بورس /
بازار سرمایه، راه گذار به سوی اقتصاد شفاف
بازار سرمایه، راه گذار به سوی اقتصاد شفاف
تهران- ایرنا- مدیرعامل فرابورس ایران به نقش بازار سرمایه در بازار مقاومتی اشاره کرد و گفت: همه بندهای اقتصاد مقاومتی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به بازار سرمایه مرتبط هستند؛ بنابراین این بازار می‌تواند نقش کلیدی در عینیت بخشیدن به مفاد اقتصاد مقاومتی و اقتصاد شفاف داشته باشد.
۱۳۹۸/۰۶/۳۱ / شرکت فرابورس ایران / امیر هامونی /
مطالبات ۱۶ هزار پیمانکار پرداخت شد
مطالبات ۱۶ هزار پیمانکار پرداخت شد
تهران- ایرنا- اسناد خزانه اسلامی در نماد «اخزا ۷۰۷» مربوط به تسویه بدهی‌های ۳۲ دستگاه اجرایی کشور، امروز (۲۷ شهریورماه) سررسید و از طریق آن مطالبات ۱۶ هزار پیمانکار پرداخت شد.
۱۳۹۸/۰۶/۲۷ / شرکت فرابورس ایران / امیر هامونی / بازار بورس /
تغییر قوانین بازار پایه هر چند لازم، اما دیر انجام شد
تغییر قوانین بازار پایه هر چند لازم، اما دیر انجام شد
تهران- ایرنا- یک کارشناس بازار سرمایه گفت: با وجود اینکه این اقدام فرابورس دیر انجام شد و کم و کاستی‌هایی را با خود به همراه دارد اما باید طور حتم به حالت اجرایی در آید.
۱۳۹۸/۰۶/۱۷ / شرکت فرابورس ایران / مدیر عامل شرکت فرابورس ایران / امیر هامونی /
نمادهای بازار پایه ‌از امروز متوقف می‌شوند
نمادهای بازار پایه ‌از امروز متوقف می‌شوند
تهران- ایرنا- با پایان معاملات امروز، نمادهای بازار پایه ‌همگی متوقف می‌شوند و تا ۲۵ شهریور بحث‌های فنی بیش از ۱۸۰ شرکت بازار پایه‌ای انجام خواهد ‌شد. ‌
۱۳۹۸/۰۶/۱۳ / شرکت فرابورس ایران / امیر هامونی / بازار بورس /
آمادگی فرابورس برای اجرای عملیات بازار باز بانک مرکزی
آمادگی فرابورس برای اجرای عملیات بازار باز بانک مرکزی
تهران- ایرنا- مدیرعامل فرابورس ایران در خصوص انجام عملیات بازار باز توسط بانک مرکزی در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران گفت: بانک مرکزی در نظر دارد در راستای اجرای تبصره ۵ قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور و اجرای سیاست پولی و مدیریت نرخ‌های سود، به انجام عملیات بازار باز و خریدو فروش اوراق مالی اسلامی منتشر شده دولت از طریق بازارهای موجود فرابورس ایران بپردازد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۲ / شرکت فرابورس ایران / امیر هامونی / بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران /
سهام عدالت در یک قدمی ورود به بورس
سهام عدالت در یک قدمی ورود به بورس
تهران- ایرنا- مدیر عامل شرکت فرابورس ایران گفت: از لحاظ فنی دو ماه بعد از اعلام نیازمندهای اولیه و الزامات قانونی و مقررات، قادر به پذیرش سهام عدالت در فرابورس خواهیم بود.
۱۳۹۸/۰۵/۱۵ / شرکت فرابورس ایران / امیر هامونی / سامان سهام عدالت / بازار بورس /
سرخابی‌ها فعلا نمی‌توانند فرابورسی شوند
سرخابی‌ها فعلا نمی‌توانند فرابورسی شوند
در حالی که مجلس شورای اسلامی اعلام کرده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باید تا شهریور ماه در فرابورس عرضه شوند، اما رئیس سازمان خصوصی سازی معتقد است که عرضه شدن در فرابورس قواعد و الزامات خاص خود را دارد و یک بنگاهی که تاکنون از نظر مالی شفاف نبوده یا آن الزامات را رعایت نکرده نمی تواند در چند هفته یا چند ماه به آن مقدار شفافیت دست یافته و عرضه آن تا شهریور ماه بعید است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۶ / واگذاری سرخابی ها / فرابورس / امیر هامونی / مدیرعامل فرابورس / سازمان خصوصی سازی / پوری حسینی / سازمان بورس /
تصمیمات درست را در زمان‌های غلط می‌گیرند!
تصمیمات درست را در زمان‌های غلط می‌گیرند!
در ماه‌های اخیر، نوسانات بازار ارز به طور ملموسی در بازار سرمایه تاثیرگذار بوده و هنوز هم هست. اما در مورد تصمیماتی که برای کنترل بازار ارز گرفته شده انتقاداتی مطرح می‌شود؛ به طوری که مدیرعامل سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات معتقد است که مواقعی در اقتصاد ایران تصمیم‌های درست در زمان‌های غلط گرفته می‌شود که اثر آن تصمیم درست را از بین می‌برد.
۱۳۹۸/۰۴/۳۱ / عزیزاله عصاری / عصاری / بورس / فرابورس / شاپور محمدی / سازمان بورس / امیر هامونی / سیدعلی حسینی / بورس کالا / بورس انرژی /
دوست دارم سهام عدالت همه را آزاد کنم اما نمی‌توانم
دوست دارم سهام عدالت همه را آزاد کنم اما نمی‌توانم
رئیس سازمان خصوصی‌سازی درباره آزادسازی سهام عدالت اعلام کرد که برای…
۱۳۹۸/۰۴/۲۵ / سهام عدالت / میرعلی‌اشرف عبدالله‌ پوری حسینی / پوری حسینی / سازمان خصوصی سازی / بورس / فرابورس / امیر هامونی / آزاد سازی سهام عدالت / مجلس شورای اسلامی / شاپور محمدی /
اگر رانت‌ها برداشته شود، بسیاری از شرکت‌ها تعطیل می‌شوند!
اگر رانت‌ها برداشته شود، بسیاری از شرکت‌ها تعطیل می‌شوند!
از زمان توزیع ارز ۴۲۰۰ تومانی، موضوع اقتصاد رانتی در ایران پررنگ‌تر شده و این موضوع در بازارهای مالی کشور نیز تاثیر بسزایی داشته است؛ به طوری که هنوز هم ابهامات زیادی درباره سرنوشت ارزهای دولتی تخصیص یافته به افراد مختلف وجود دارد که دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری می‌گوید اگر این رانت‌ها از چرخه اقتصادی برداشته شود، بسیاری از شرکت‌ها باید تعطیل شوند، چراکه آنها ارزش افزوده‌ای ندارند و تنها با رانت‌های مختلف، سود قابل توجهی به دست می‌آورند. درصورتیکه باید این رانت‌ها از اقتصاد ایران حذف شود و شفافیت جای آن را بگیرد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۲ / بورس / کانون نهادهای سرمایه گذاری / فرابورس / بورس انرژی / سازمان بورس / سعید اسلامی بیدگلی / شاپور محمدی / علی صحرائی / امیر هامونی / ارز /
مظنه‌های تابلوی فرابورس حذف شود، شفافیت می‌رود
مظنه‌های تابلوی فرابورس حذف شود، شفافیت می‌رود
مدیرعامل اسبق شرکت بورس ضمن تاکید بر اینکه مظنه‌ها نباید از تابلو بازار پایه فرابورس ایران حذف شوند، گفت: در تمام بورس‌های دنیا برای حرفه‌ای‌ها بازار برتر وجود دارد و در این بازار شرکت‌ها طبقه‌بندی می‌شوند؛ لذا نگران بازارگردانی وجود ندارد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۶ / بورس / فرابورس / بازار پایه / قانون جدید بازار پایه فرابورس / امیر هامونی / سازمان بورس / علی صحرائی /
آخرین خبرها از اصلاح قانون بازار پایه در شورای عالی بورس
آخرین خبرها از اصلاح قانون بازار پایه در شورای عالی بورس
رئیس سازمان بورس درباره قانون جدید بازار پایه که گفته می‌شد این هفته قرار است در جلسه شورای عالی بورس بررسی شود، گفت: این هفته در شورای عالی امکان دارد به دستور جلسه این موضوع برسیم که در این صورت درباره آن بحث خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۷ / امیر هامونی / بازار پایه / بازار سرمایه / بورس / شورای عالی بورس / قانون جدید بازار پایه فرابورس /
تحلیل اوضاع بازار سرمایه در سال جاری
تحلیل اوضاع بازار سرمایه در سال جاری
در این روزها بازار غیر مولد ارز اغلب بازارها را متاثر کرده است؛ هر چند که این امر در بازار سهام رشد قیمت‌ها را درپی داشته اما در عین حال حداقل بازده قابل انتظار سرمایه‌گذاران را نیز افزایش داده و این موضوع روی نرخ تامین مالی صنایع هم تاثیر بسزایی گذاشته است که به اعتقاد یک کارشناس ارشد بازار سرمایه، در چنین فضایی تورم و انتظارات از آینده دو بازیگر اصلی اقتصاد هستند.
۱۳۹۸/۰۳/۰۷ / وزارت اقتصاد / ارزش گذاری استارتاپ ها / ارکان بازار سرمایه / امیر هامونی / بازار سرمایه / بورس / بورس کالا / تامین سرمایه / حامد سلطان نژاد / سازمان بورس /
فرابورس آماده تامین مالی ایران‌ایر است
مدیرعامل فرابورس ایران با بیان اینکه این شرکت از آمادگی لازم برای عرضه بلوکی و یا پذیرش سهام شرکت ایران‌ایر برای عرضه عمومی برخوردار است، افزود: در ابتدا باید این موضوع را در نظر گرفت که آیا شرکت ایران‌ایر از شرایط و معیارهای لازم برای پذیرش برخوردار است یا خیر؟به گزارش ایرنا، امیر هامونی به آخرین وضعیت عرضه سهام ایران‌ایر در فرابورس اشاره و بیان کرد: در چند سال گذشته ما در صدد عرضه سهام شرکت ایران‌ایر به صورت بلوکی در فرابورس بودیم که برخی اتفاقات مثبت در این خصوص در جریان بود، اما پس از مدتی اعلام کردند نام این شرکت از لیست واگذاری‌ها خارج و برای رد دیون به یکی از دستگاه‌ها واگذار شده است.هامونی به نامه‌ای که از سوی فرابورس ایران به وزارت راه ‌و ‌شهرسازی ارسال شده است، اشاره و بیان کرد: در …
۱۳۹۸/۰۲/۲۸ /
برنامه‌های فرابورس سال 98
مدیرعامل فرابورس ایران به تشریح برنامه‌های سال جدید پرداخت و اولویت اصلی برنامه‌های پیش روی این رکن بازار سرمایه را توسعه تکنولوژی برشمرد. بهبود رویه‌های مقرراتی بازار شرکت‌های کوچک و متوسط (SME )، توجه به بحث حاکمیت شرکتی و ارتقای آن از دیگر برنامه‌های مهم مطرح شده از سوی مدیرعامل فرابورس بود. همچنین امیر هامونی حضور فین‌تک‌های مشاوره‌ای را عامل توسعه جامعه سرمایه‌گذاران بورسی ارزیابی کرد و ورود تازه‌واردها را به این بازار از طریق صندوق‌های سرمایه‌گذاری توصیه‌ای مفید برای آنها دانست.
۱۳۹۸/۰۱/۲۵ /
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •