جمعه, ۱۴ آذر, ۱۳۹۹ / 4 December, 2020
انس جهانی طلا
پیش‌بینی قیمت طلا فردا 13 آذر 99 / قیمت طلا به زیر یک میلیون تومان می‌رسد؟
۴۲ ساعت قبل / آینده طلا / بازار طلا / پیش بینی قیمت طلا / سکه / طلا / قیمت سکه / قیمت طلا
پیش‌بینی قیمت طلا فردا 13 آذر 99 / قیمت طلا به زیر یک میلیون تومان می‌رسد؟
بازرس هیات مدیره اتحادیه طلای تهران می‌گوید: پیش‌بینی می‌شود قیمت طلا فردا روند ثابتی دارد. هفته آینده اگر انس جهانی طلا همانند قیمت دلار کاهش پیدا کند قیمت طلا در بازار ایران به کمتر از یک میلیون تومان می‌رسد. نوشته پیش‌بینی قیمت طلا فردا 13 آذر 99 / قیمت طلا به زیر یک میلیون تومان می‌رسد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
هفته آینده قیمت طلا ارزان می‌شود / چه زمانی طلا بخریم؟
۱۳۹۹/۰۸/۳۰ / آینده قیمت طلا / بازار طلا / پیش بینی قیمت طلا / قیمت طلا
هفته آینده قیمت طلا ارزان می‌شود / چه زمانی طلا بخریم؟
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا می‌گوید: قیمت دلار و انس جهانی طلا در بازارهای بین‌المللی کاهش یابد قیمت طلا هم هفته آینده مجدد ارزان می‌شود. نوشته هفته آینده قیمت طلا ارزان می‌شود / چه زمانی طلا بخریم؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
تعطیلی ۱۵ روزه بازار طلا و جواهر تهران
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ / کرونا / بازار طلا / ستاد ملی مبارزه با کرونا / ستاد ملی / انس جهانی طلا / ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا / قیمت طلا / بازار تهران / اتحادیه طلا و جواهر تهران
تعطیلی ۱۵ روزه بازار طلا و جواهر تهران
تهران - ایرنا - رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کرد: بازار طلا و کلیه واحدهای صنفی اتحادیه طلا و جواهر تهران از روز شنبه اول آبانماه به مدت ۱۵ روز تعطیل است.
۱۳۹۹/۰۸/۲۴
مسیر اقتصاد ایران در جهان بدون کرونا
کیمیا نجفیبازارهای جهانی در روزهای اخیر و درپی مشخص شدن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در روند اصلاح قرار گرفتند و این در حالی است که خبر کشف واکسن کرونا نیز تغییراتی را برای اقتصاد جهانی به همراه داشته است. آنطور که گفته می‌شود انتشار این خبر سکته طلا و خیز بورس‌های جهانی و بازارهای دارایی را به همراه داشت، بررسی عملکرد بازارها نشان می‌دهد سرمایه‌ها از پناهگاه امن یعنی طلا خارج شده و مسیر حرکت در بازارهای مالی یا دارایی را در پیش گرفته‌اند. حال با توجه به خبرهایی درخصوص ساخت واکسن کرونا باید دید که اقتصاد ایران به چه سمت‌وسویی حرکت می‌کند؟ 19 آبان‌ماه انتشار خبر امیدوارکننده ساخت و تولید واکسن کرونا، موج مثبتی را در بازارهای جهانی ایجاد کرد و قیمت انس جهانی طلا در کمتر از دو ساعت ۹۰ دلار …
بی‌توجهی بازار داخلی طلا به تحولات قیمت انس جهانی
۱۳۹۹/۰۸/۲۲ / کرونا / بازار طلا / نرخ سکه / انس جهانی طلا / دلالان سکه و ارز / بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران / واکسن کرونا / انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
بی‌توجهی بازار داخلی طلا به تحولات قیمت انس جهانی
تهران - ایرنا - در دو هفته گذشته قیمت جهانی انس طلا دو شوک قیمتی را تجربه کرد. به ترتیب افزایش ۵۰ دلاری و کاهش ۹۰ دلاری قیمت انس جهانی در روزهای ۱۴ و ۱۹ آبان، اتفاقات مهمی در عرصه جهانی طلا بودند، که بازار داخلی ایران بدون توجه به آن‌ها، در هر دو مقطع مسیری دیگر را پیمود.
واکنش بازار طلا و ارز نسبت به خبر واکسن کرونا
۱۳۹۹/۰۸/۲۰
واکنش بازار طلا و ارز نسبت به خبر واکسن کرونا
روز گذشته انتشار خبر امیدوارکننده ساخت و تولید واکسن کرونا، موج مثبتی را در بازارهای جهانی ایجاد کرد و قیمت انس جهانی طلا در کمتر از دو ساعت ۹۰ دلار سقوط کرد. اما چگونگی واکنش بازار طلای داخلی و همچنین بازار ارز نسبت به این خبر، موضوعی است که گمانه‌های مختلفی را ایجاد کرده که با فعال شدن معاملات امروز بازار نتیجه آن مشخص خواهد شد.
زمزمه دلار ۲۰ تا ۲۲ هزار تومانی در بازار/ با وجود افزایش قیمت انس جهانی طلا، سکه ارزان شد
۱۳۹۹/۰۸/۱۷
زمزمه دلار ۲۰ تا ۲۲ هزار تومانی در بازار/ با وجود افزایش قیمت انس جهانی طلا، سکه ارزان شد
کارشناسان اقتصادی و فعالان بازار معتقدند؛ قیمت ارز در روزهای آینده بدنبال اجرای برنامه های دولت در ساماندهی اقتصاد و تاثیر گذاری تحولات سیاسی و انتخاباتی آمریکا کاهشی است و رسیدن دلار به قیمت ۲۲ هزار تومان دور از انتظار نیست.
اولین واکنش بازار طلا به انتخابات آمریکا/ آینده طلا چه می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۸/۱۴ / قیمت طلا / انتخابات آمریکا
اولین واکنش بازار طلا به انتخابات آمریکا/ آینده طلا چه می‌شود؟
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: جو روانی حاکم بر انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا و سخنان اخیر دونالد ترامپ بر افزایش پنج دلاری انس جهانی طلا نقش داشته است. پیش‌بینی می‌شود چنانچه ارز توسط بانک مرکزی به بازار تزریق نشود، شدت نوسان قیمت طلا و سکه بیشتر شود.
ارزانی ارز حباب سکه را ترکاند/ قیمت ها در بازار طلا همچنان بر مدار کاهش
۱۳۹۹/۰۸/۱۱
ارزانی ارز حباب سکه را ترکاند/ قیمت ها در بازار طلا همچنان بر مدار کاهش
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: سیر نزولی قیمت ها در بازار ارز و کاهش انس جهانی طلا در کنار کم شدن میزان تقاضا برای خرید طلا و سکه در بازار موجب شده است تا قیمت این کالاها در بازار نزولی شود.
۱۳۹۹/۰۸/۱۰
عقبگرد سکه به کانال ۱۲ میلیون تومانی
قیمت‌ها در بازار سکه و طلا دیروز روند نزولی داشت به  طوری که سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید با افت ۶۸۰ هزار تومانی قیمت نسبت به روز پنجشنبه، به بهای ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته و دوباره وارد کانال ۱۲ میلیونی شد. دیروز سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به بهای ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۲ میلیون تومان به فروش رسید. همچنین قیمت نیم‌سکه بهار آزادی هفت میلیون تومان، ربع‌سکه چهار میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی دو میلیون و ۶۵۰ هزار تومان نرخ داشت. علاوه براین در بازار طلا نیز هر گرم طلای ۱۸ عیار به مبلغ یک ‌میلیون و ۱۷۰ هزارتومان و هر مثقال طلا به بهای پنج میلیون و ۷۰ هزارتومان فروخته شد.  انس جهانی طلا نیز دیروز به قیمت یک هزار …
بازگشت روند افزایش قیمت به بازار طلا و سکه
۱۳۹۹/۰۸/۰۱ / بازار طلا / انس جهانی طلا / سکه
بازگشت روند افزایش قیمت به بازار طلا و سکه
تهران- ایرنا- قیمت سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید امروز (پنجشنبه) به بهای ۱۵ میلیون تومان فروخته شد.
تخلیه حباب ۱.۵ میلیون تومانی سکه در انتظار تحولات نرخ ارز
۱۳۹۹/۰۷/۲۵ / بازار طلا / دلالان / دلار / نرخ سکه / انس جهانی طلا / اختصاصی ایرنا / دلالان سکه و ارز / بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران / سکه
تخلیه حباب ۱.۵ میلیون تومانی سکه در انتظار تحولات نرخ ارز
تهران- ایرنا- بازار طلا و سکه با وجود اینکه در هفته‌ای که گذشت، نوسان زیادی را تجربه نکرد، اما پیش‌بینی می‌شود در صورت افت قیمت دلار، تخلیه حباب بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی سکه، شتاب بگیرد.
تداوم رشد قیمت سکه
۱۳۹۹/۰۷/۱۵ / بازار طلا / نرخ سکه / انس جهانی طلا
تداوم رشد قیمت سکه
تهران - ایرنا - قیمت و طلا امروز (سه‌شنبه) نیز همچنان به روند صعودی خود ادامه داد و سکه تمام بهار آزادی امروز با رشد ۲۵۰ هزار تومانی نسبت به قیمت روز گذشته، ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله شد.
ریزش یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی قیمت سکه
۱۳۹۹/۰۷/۱۳ / بازار طلا / نرخ سکه / انس جهانی طلا / دلالان سکه و ارز / سکه
ریزش یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی قیمت سکه
تهران - ایرنا - قیمت سکه و طلا نتوانست در بازار امروز (یکشنبه) در مقابل کاهش قیمت ارز مقاومت کند، به طوری که سکه تمام بهار آزادی، افت یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی را نسبت به دیروز تجربه کرد.
ثبات قیمت‌ها در بازار طلا
۱۳۹۹/۰۷/۰۵ / بازار طلا / نرخ سکه / انس جهانی طلا
ثبات قیمت‌ها در بازار طلا
تهران - ایرنا - قیمت سکه و طلا در بازر امروز (شنبه) با افزایش قیمت قابل توجهی همراه نبود و سکه تمام بهار آزادی به قیمت ۱۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان معامله شد.
۱۳۹۹/۰۶/۳۱
رکود تورمی در کمین مسکن
برخی کارشناسان اقتصاد مسکن معتقدند با توجه به تحولات اخیر و شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، از شیب قیمت مسکن در ماه‌های پایانی سال کاسته می‌شود.در حالی که در اواخر سال گذشته برخی از کارشناسان اقتصاد مسکن، پیش بینی بازاری آرام در نیمه نخست امسال برای بازار مسکن را با این بهانه که بیش از این دیگر امکان افزایش قیمت‌ها وجود ندارد و قدرت خرید خانوارها کاهش یافته، در گمانه‌های خود مطرح می‌کردند، بودند کارشناسانی که تلاطم غیر قابل مهاری را در بازار مسکن ۶ ماهه نخست سال جاری پیش روی سرمایه‌گذاران می‌دیدند.به گزارش مهر، با این حال، اتفاقی که رخ داد، ثبات قیمت‌ها در بازارهای ارز و سکه و خودرو و رشد قیمت در بازارهای سهام و مسکن بود؛ هر چند که برخی پیش بینی بروز اصلاح قیمت در بورس را هم کرده بودند؛ اما آنچه …
روز پرنوسان قیمت سکه بهار آزادی
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / بازار طلا / نرخ سکه / انس جهانی طلا
روز پرنوسان قیمت سکه بهار آزادی
تهران - ایرنا - قیمت سکه طلا امروز (سه‌شنبه) شاهد نوسانی حدود ۵۰۰ هزار تومانی بود و هم اکنون با قیمت ۱۳ میلیون تومان معامله می‌شود.
پیش‌بینی قیمت طلا در هفته پیش‌رو / چه عواملی بر نوسان قیمت طلا اثر می‌گذارد؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۱ / بازار طلا / پیش بینی قیمت سکه / پیش بینی قیمت طلا / قیمت طلا
پیش‌بینی قیمت طلا در هفته پیش‌رو / چه عواملی بر نوسان قیمت طلا اثر می‌گذارد؟
دبیر اتحادیه طلای تهران می‌گوید: چنانچه قیمت انس جهانی طلا روند ثابت داشته باشد اما قیمت دلار در بازار داخل گران شود قیمت طلا هفته آینده احتمالا به طور جزئی روند صعودی خواهد داشت. نوشته پیش‌بینی قیمت طلا در هفته پیش‌رو / چه عواملی بر نوسان قیمت طلا اثر می‌گذارد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
افزایش قیمت سکه و کاهش قیمت طلای آبشده
۱۳۹۹/۰۶/۱۵ / بازار طلا / نرخ سکه / انس جهانی طلا
افزایش قیمت سکه و کاهش قیمت طلای آبشده
تهران - ایرنا - قیمت سکه و طلا امروز (شنبه) در بازار روندی متفاوت داشت و بهای طلای آبشده با کاهش محدود قیمت روبرو بود، اما بهای انواع سکه افزایش یافت.
قرار گرفتن قیمت سکه در شیب نزولی
۱۳۹۹/۰۶/۱۲ / بازار طلا / نرخ سکه / انس جهانی طلا
قرار گرفتن قیمت سکه در شیب نزولی
تهران- ایرنا- قیمت طلا و سکه امروز (چهارشنبه) روندی نزولی به خود گرفت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به بهای ۱۱ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان معامله شد.
عامل گرانی طلا در بازار جهانی کیست؟
۱۳۹۹/۰۵/۲۹ / آینده طلا / ارزش طلا / انس جهانی طلا / اونس طلا
عامل گرانی طلا در بازار جهانی کیست؟
در نتیجه اقدام اخیر وارن بافت میلیاردر آمریکایی مبنی بر فروش سهام های خود در کمپانی گلدمن ساکس و خارج کردن سرمایه خود از بانک های امریکایی و سرمایه گذاری در بازار طلا قیمت این فلز گران بها به سرعت رو به افزایش است. نوشته عامل گرانی طلا در بازار جهانی کیست؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
افزایش قیمت طلا چه تاثیری بر بازار سهام دارد؟
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / آینده طلا / ارزش طلا / انس جهانی طلا / بازار‌های طلا و ارز
افزایش قیمت طلا چه تاثیری بر بازار سهام دارد؟
روز گذشته طلا قیمت طلا در بازار جهانی حدود ۴۹ دلار افزایش داشت. این افزایش قیمت، در پی افت قیمت دلار رخ داد. با این تفاسیر افزایش قیمت طلا در بازار جهانی چه تاثیری بر بازار سهام ایران دارد؟ نوشته افزایش قیمت طلا چه تاثیری بر بازار سهام دارد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
افزایش ملایم بهای سکه همزمان با سقوط بی‌سابقه قیمت جهانی طلا
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / بازار طلا / نرخ سکه / انس جهانی طلا / سکه
افزایش ملایم بهای سکه همزمان با سقوط بی‌سابقه قیمت جهانی طلا
تهران- ایرنا- باوجود نوسانات شدید بازار جهانی طلا، امروز (پنج‌شنبه) بازار سکه و طلای ایران روند افزایشی ملایمی را تجربه کرد. براین اساس سکه تمام بهار آزادی با افزایشی ۲۵۰ هزار تومانی با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان معامله شد.
آرامش در بازار سکه پس از سقوط قیمت‌ها
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / بازار طلا / انس جهانی طلا / سکه
آرامش در بازار سکه پس از سقوط قیمت‌ها
تهران- ایرنا- پس از کاهش یک میلیون تومانی بهای سکه در روز گذشته، قیمت طلا و سکه در بازار امروز (دوشنبه) نوسان زیادی را تجربه نکرد، به‌طوری که سکه تمام بهار آزادی به بهای ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد.
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / قیمت سکه / گرانی سکه
چرا سکه دوباره گران شد؟
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محمد کشتی آرای در خصوص آخرین تحولات بازار طلا و سکه اظهار کرد: قیمت انس جهانی طلا طی هفته گذشته بیش از ۹۰ دلار افزایش یافت و این افزایش قیمت در طول تاریخ بی سابقه بوده است.
چشم‌انداز قیمت طلا در اولین هفته مرداد / انس جهانی طلا در تاریخ رکورد زد
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / پیش بینی قیمت سکه٬ پیش بینی قیمت طلا٬ قیمت سکه٬ قیمت طلا
چشم‌انداز قیمت طلا در اولین هفته مرداد / انس جهانی طلا در تاریخ رکورد زد
رئیس اتحادیه طلای تهران می‌گوید: با کاهش قیمت دلار قیمت طلا آن طور که انتظار می‌رفت، ارزان نشد. بنظر می‌رسد با افزایش قیمت انس جهانی طلا روند نوسانی قیمت طلا در اولین هفته مرداد ماه ادامه‌دار باشد. نوشته چشم‌انداز قیمت طلا در اولین هفته مرداد / انس جهانی طلا در تاریخ رکورد زد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
قیمت طلا تا یک ماه دیگر چه می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۵/۰۱ / پیش بینی قیمت طلا / سکه / طلا / قیمت سکه / قیمت طلا
قیمت طلا تا یک ماه دیگر چه می‌شود؟
نایب رئیس اتحادیه طلای تهران می‌گوید: چنانچه کاهش قیمت دلار ادامه‌‌دار باشد قیمت طلا هم تا یک ماه دیگر ارزان می‌شود. فعلا انس جهانی طلا ۵۰ دلار گران شد. نوشته قیمت طلا تا یک ماه دیگر چه می‌شود؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
پیش‌بینی قیمت طلا تا پایان تیر ماه / آیا مردم طلاهای خانگی را می‌فروشند؟
۱۳۹۹/۰۴/۰۹ / بازار طلا / پیش بینی قیمت طلا / سکه / طلا / قیمت سکه / قیمت طلا
پیش‌بینی قیمت طلا تا پایان تیر ماه / آیا مردم طلاهای خانگی را می‌فروشند؟
رئیس اتحادیه طلای تهران می‌گوید: با توجه به افزایش قیمت دلار و انس جهانی طلا، احتمالا قیمت طلا در بازار داخل نیز تا پایان تیر ماه روند افزایشی داشته باشند. نوشته پیش‌بینی قیمت طلا تا پایان تیر ماه / آیا مردم طلاهای خانگی را می‌فروشند؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۷
پیش‌بینی قیمت طلا تا پایان هفته / تزریق پول توسط طلافروشان به بورس چقدر واقعیت دارد؟
دبیر اتحادیه طلای تهران می‌گوید: طبق پیش‌بینی‌های بانک جهانی قیمت انس جهانی طلا تا پایان سال ۲۰۲۰ به دو هزار دلار خواهد رسید. چنانچه این رویه ادامه پیدا کند نوسان قیمت طلا هم ممکن است بیشتر شود. نوشته پیش‌بینی قیمت طلا تا پایان هفته / تزریق پول توسط طلافروشان به بورس چقدر واقعیت دارد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
نرخ ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز جمعه ۱۶ خرداد ۹۹
۱۳۹۹/۰۳/۱۶ / طلا / قیمت طلا
نرخ ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز جمعه ۱۶ خرداد ۹۹
از ابتدای هفته شاهد ثبات قیمت دلار در بازار بودیم. نبود تقاضا و ثبات انس جهانی طلا از جمله دلایلی است که باعث ثبات قیمت طلا شد. روز دوشنبه اخیر قیمت انس جهانی طلا نیز به هزار و ۷۳۷ دلار رسید و پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که چنانچه ثبات بازار ارز و انس جهانی طلا ادامه داشته باشد، قیمت طلا تا پایان خرداد ماه گران نخواهد شد
نرخ ارز دلار سکه طلا یورو یکشنبه ۳ فروردین؛ قیمت طلا بعد از تعطیلات چه می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / قیمت طلا
نرخ ارز دلار سکه طلا یورو یکشنبه ۳ فروردین؛ قیمت طلا بعد از تعطیلات چه می‌شود؟
قیمت جهانی طلا اثر مستقیمی بر قیمت طلا در بازار ایران دارد، چنانچه افزایش قیمت انس جهانی طلا تا بعد از عید ادامه‌دار باشد قیمت طلا در بازار ایران نیز نوسان خواهد داشت.
قیمت طلای آب شده چقدر است؟
۱۳۹۸/۱۲/۱۸
قیمت طلای آب شده چقدر است؟
دبیر اتحادیه طلای تهران می‌‍گوید: در حال حاضر قیمت هر گرم طلای آب شده ۶۰۲ هزار تومان است. با افزایش قیمت انس جهانی طلا و افزایش قیمت دلار هر گرم طلای آب شده نیز گران می‌شود اما چنانچه بانک مرکزی بتواند قیمت دلار را مدیریت کند قیمت طلای آب شده نیز روند با ثباتی خواهد داشت.
سکه ۲۰۰ هزار تومان ارزان شد | جدیدترین قیمت‌ها
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
سکه ۲۰۰ هزار تومان ارزان شد | جدیدترین قیمت‌ها
قیمت هر قطعه سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید امروز سه‌شنبه ۱۳ اسفند ۹۸ به دلیل کاهش نرخ دلار و انس جهانی طلا با ۲۰۰ هزار تومان کاهش به نرخ ۵ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان به فروش رسید.
سقوط آزاد قیمت طلا، سکه و دلار | جدیدترین نرخ‌ها
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
سقوط آزاد قیمت طلا، سکه و دلار | جدیدترین نرخ‌ها
قیمت هر قطعه سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید امروز شنبه ۱۰ اسفند ۹۸ تحت تاثیر کاهش نرخ انس جهانی طلا و قیمت دلار ریزش کرد و به نرخ ۵ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان به فروش رسید.
پیش‌بینی قیمت سکه در سال ۹۹
۱۳۹۸/۱۲/۰۸
پیش‌بینی قیمت سکه در سال ۹۹
دبیر اتحادیه طلای تهران می‌گوید: چنانچه قیمت انس جهانی طلا در ماه‌های آینده افزایش یابد و از طرف دیگر قیمت دلار کنترل نشود قیمت سکه در سال آینده گران خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲
طلا و سکه | عامل افزایش قیمت چه بود؟
شفقنا اقتصادی_ رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف گفت: در حالی که قیمت انس جهانی طلا تغییری نداشت، اما به دلیل افزایش قیمت دلار در بازار ایران، طلا و سکه هم گران شد. انتخاب نوشت: محمد کشتی‌آرای درباره افزایش قیمت امروز- چهارشنبه، ۲۲ آبان ماه – سکه اظهار داشت: روز گذشته قیمت سکه […]
۱۳۹۸/۰۸/۲۲
کشتی‌آرای: عامل افزایش ۴۰ هزار تومانی قیمت سکه، گران شدن دلار بود
رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف گفت: در حالی که قیمت انس جهانی طلا تغییری نداشت، اما به دلیل افزایش قیمت دلار در بازار ایران، طلا و سکه هم گران شد.
۱۳۹۸/۰۵/۱۸ / سکه و طلا / بازار طلا و ارز / بازار جهانی طلا
سکه و طلا در آخرین روز هفته چه وضعیتی داشت؟
خبرگزاری صداوسیما نوشت: رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر علت افزایش قیمت طلا و سکه در بازارهای داخلی را، بالا رفتن نرخ انس جهانی طلا دانست.
۱۳۹۸/۰۴/۱۵
پیش بینی ها از کاهش قیمت جهانی طلا
شفقنا اقتصادی_ دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران در پاسخ به این پرسش که قیمت طلا تا پایان هفته چه وضعیتی خواهد داشت؟ گفت: در آخرین معاملات انجام شده قیمت انس جهانی طلا ۱۴ دلار کاهش یافت. به گزارش شفقنا اقتصادی،کنترل بانک مرکزی در بازار ارز و طل…
۱۳۹۸/۰۴/۱۵
آخرین پیش‌بینی درباره قیمت طلا/ نزول قیمت طلا تا کجا ادامه پیدا می‌کند؟
دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران در پاسخ به این پرسش که قیمت طلا تا پایان هفته چه وضعیتی خواهد داشت؟ گفت: در آخرین معاملات انجام شده قیمت انس جهانی طلا ۱۴ دلار کاهش یافت.
۱۳۹۸/۰۴/۱۵ / سکه و طلا / بازار طلا و ارز / بازار جهانی طلا
تازه‌ترین پیش‌بینی درباره قیمت طلا
تجارت نیوز نوشت: دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران در پاسخ به این پرسش که قیمت طلا تا پایان هفته چه وضعیتی خواهد داشت؟ گفت: در آخرین معاملات انجام شده قیمت انس جهانی طلا ۱۴ دلار کاهش یافت.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •