پنجشنبه, ۲۳ مرداد, ۱۳۹۹ / 13 August, 2020
ایران خودرو
توقف  ۱۵۰ هزار خودرو ناقص در پارکینگ خودروسازان
۱ ساعت قبل / خودرو / خودروسازان / ایران خودرو
توقف ۱۵۰ هزار خودرو ناقص در پارکینگ خودروسازان
دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو، از افزایش تعداد خودروهای ناقص کف پارکینگ دو خودروساز بزرگ کشور به ۱۵۰ هزار دستگاه خبر داد.
تمرکز وزارت صمت روی تولید باشد نه بازار/ مردم توان خرید جایگزین‌های پراید را ندارند
۲ ساعت قبل / بازار خودرو / بازار خودرو ایران / قیمت خودرو / ایران خودرو / تولید خودرو / صنعت خودرو / شرکت سایپا
تمرکز وزارت صمت روی تولید باشد نه بازار/ مردم توان خرید جایگزین‌های پراید را ندارند
۳ ساعت قبل
احتمال اخراج شرکت‌های چینی از بورس‌های آمریکا/ دلار در صرافی‌های مجاز به ۲۲ هزار تومان نزدیک شد/ آیا درخشش بازار طلا به پایان رسیده است؟
این پیمانه تیتر‌هایی همچون نفت سنگین ایران گران‌تر شد، تولید نفت آمریکا کاهش می‌یابد، رشد خارق‌العاده فروش خودرو در ترکیه، رشد اقتصادی انگلستان کاهش یافت و ۱۵۰ هزار خودرو ناقص کف پارکینگ خودروسازان را در بر دارد.
۱۳ ساعت قبل
نامشخص بودن قیمت دنا پلاس اتوماتیک
مدیرعامل ایران خودرو از آمادگی تحویل خودروی دنا پلاس توربواتوماتیک به مشتریان خبر داد و گفت: ارسال دعوت‌نامه به مشتریان منوط به تصویب قیمت نهایی این محصول توسط نهادهای ذی‌ربط است.فرشاد مقیمی با بیان این مطلب گفت: فرآیند قیمت‌گذاری سبب تاخیر شده که به محض تصویب قیمت و تکمیل وجه توسط مشتریان، نسبت به تحویل خودرو اقدام خواهد شد.وی افزود: با همکاری زنجیره تامین، قرار است روزانه 200 دستگاه خودروی دنا پلاس توربو شارژراتوماتیک در ایران خودرو تولید شود و تاکنون 2هزاردستگاه ازاین محصول تولید و آماده تحویل به مشتریان شده است.مدیرعامل ایران خودرو با اشاره به اینکه دنا پلاس اتوماتیک از استانداردهای آلایندگی و زیست محیطی مصوب و ملی عبور می‌کند، خاطرنشان کرد: این خودرو براساس سلیقه مصرف‌کنندگان و بدون بهره‌گیری …
علت عدم تحویل دنا پلاس توربواتوماتیک به متقاضیان
۱۶ ساعت قبل
علت عدم تحویل دنا پلاس توربواتوماتیک به متقاضیان
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آمادگی تحویل خودرو دنا پلاس توربواتوماتیک به مشتریان خبرداد و گفت: ارسال دعوتنامه به مشتریان منوط به تصویب قیمت نهایی این محصول توسط نهادهای ذیربط است.
دقیق‌ترین روش تعیین قیمت روز خودرو برای فروش آن
۱۶ ساعت قبل / فروش خودرو / قیمت خودرو / قیمت‌گذاری خودرو
دقیق‌ترین روش تعیین قیمت روز خودرو برای فروش آن
حرفه‌ای‌ترین روش قیمت‌گذاری خودرو دست دوم که در کشورهای خارجی رواج دارد، روشی است که فروشنده فقط با ۱ تماس صفر تا ۱۰۰ فرآیند فروش خودرو را به یک متخصص می‌سپارد که در ایران به این روش «فروش سفارشی» گفته می‌شود. نوشته دقیق‌ترین روش تعیین قیمت روز خودرو برای فروش آن اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
افت ۲ تا ۱۰ میلیون تومانی قیمت برخی خودروهای داخلی
۲۰ ساعت قبل / ایران خودرو / دلار / قیمت خودرو / بازار خودرو / بازار محصولات / خودرو / دلالان سکه و ارز / سایپا / بازار خودرو | پیش فروش خودرو
افت ۲ تا ۱۰ میلیون تومانی قیمت برخی خودروهای داخلی
تهران- ایرنا- بررسی میدانی بازار خودروی پایتخت در روز چهارشنبه نشان می‌دهد قیمت برخی خودروهای داخلی نسبت به ابتدای هفته جاری، دو تا ۱۰ میلیون تومان کاهش یافته است.
۲۱ ساعت قبل
مدیرعامل ایران خودرو: خودروها پس از ابلاغ قیمت، تحویل مشتریان می شود
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به این که دنا پلاس اتوماتیک از استانداردهای آلایندگی و زیست محیطی مصوب و ملی عبورمی‌کند، خاطرنشان کرد: این خودرو براساس سلیقه مصرف‌کنندگان و بدون بهره‌گیری از مشاوران خارجی و توسط مهندسان ایران خودرو طراحی و تولید شده است.
۲۱ ساعت قبل
رشد 37 درصدی تولید در ایران خودرو / صاحبان خودرو‌های دپو شده مشخص است
مقیمی با بیان اینکه با برنامه ریزی انجام شده، ۳۵ هزار خودرو مانده در توقفگاه‌ها تکمیل خواهد شد افزود: کاهش تولید یک تصمیم یک شبه است، اما برنامه افزایش تولید بسیار زمان بر خواهد بود تا شبکه تامین خود را با آن تطبیق دهد و به دلیل تعهدی که ما به مردم و وزارت صمت دادیم میزان تولید را کاهش نخواهیم داد حتی اگر تولید ناقص باشد.
دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه قیمت گذاری/ مدیر عامل ایران خودرو: 2 هزار دستگاه دنا پلاس توربو اتوماتیک تولید و آماده تحویل است
۲۵ ساعت قبل
دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه قیمت گذاری/ مدیر عامل ایران خودرو: 2 هزار دستگاه دنا پلاس توربو اتوماتیک تولید و آماده تحویل است
فرآیند قیمت‌گذاری سبب تاخیر شده که به محض تصویب قیمت و تکمیل وجه توسط مشتریان، نسبت به تحویل خودرو اقدام خواهد شد.
ویدئو/ واکنش مدیرعامل ایران خودرو به ادعای احتکار خودروها
۲۶ ساعت قبل
ویدئو/ واکنش مدیرعامل ایران خودرو به ادعای احتکار خودروها
خبرگزاری صدا و سیما منتشر کرد: مدیرعامل ایران‌خودرو گفت: ۷۳ هزار خودروی موجود در پارکینگ‌های ایران‌خودرو احتکار نشده بلکه صاحب دارد و قیمت‌شان مشخص است.
تجاری سازی ۳۵ هزار دستگاه خودرو در تعطیلات تابستانی ایران خودرو
۲۷ ساعت قبل
تجاری سازی ۳۵ هزار دستگاه خودرو در تعطیلات تابستانی ایران خودرو
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، گفت: با حمایت وزارت صمت، گمرک و همکاری زنجیره تامین در هفته آینده هم زمان با تعطیلات تابستانی این خودرو ساز ، تکمیل و تجاری سازی ۳۵ هزار دستگاه از خودرو های دارای کسری در دستور کار قرار دارد .
همزاد وطنی خودروی فرانسوی در ایران |‌ مقایسه ۱۲ ویژگی خودرو «K ۱۳۲» و «پژو ۳۰۱»
۲۸ ساعت قبل
همزاد وطنی خودروی فرانسوی در ایران |‌ مقایسه ۱۲ ویژگی خودرو «K ۱۳۲» و «پژو ۳۰۱»
همزاد وطنی پژو ۳۰۱ بزودی وارد خیابان‌های ایران می‌شود. خودرو K ۱۳۲ جدیدترین پروژه ایران خودرو برای ایجاد تنوع در سبد محصولاتش بعد از بازگشت تحریم‌های صنعت خودرو است. این خودرو چه تشابه و تفاوت‌های با مدل مادر دارد و در بازار ایران چند قیمت می‌خورد؟
تعویض نام خودرو توقف تولید نیست!/ سایپا و ایران خودرو  رقیب نیستند؛ رفیقند
۳۰ ساعت قبل / توقف تولید پراید / تولید پراید / شرکت سایپا / شرکت ایران خودرو / کیا اپتیما / تویوتا یاریس / شرکت آمریکایی فورد / شرکت توفاش ترکیه / شرکت خودروساز / نیسان
تعویض نام خودرو توقف تولید نیست!/ سایپا و ایران خودرو رقیب نیستند؛ رفیقند
زاوه، کارشناس حوزه خودرو معتقد است که علت تداوم تولید پراید ارزان بودن آن بوده و امکان دارد با توجه به شرایط ملتهب بازار خودرو، شرکت تولید کننده آن مجدداً اقدام به تولید این خودرو کند.
۳۵ ساعت قبل / ایران خودرو / خودرو / رشد / فولاد خوزستان / وزارت صنعت معدن و تجارت
اخبار تولید
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: با ترخیص محموله قطعات مورد نیاز شرکت ایران خودرو، میزان خودرو‌های دپو شده در پارکینگ‌ها حدود 50 درصد کاهش می‌یابد و هفته‌های آینده 43 هزار خودرو به بازار ارایه می‌شود.
۳۷ ساعت قبل
وعده عرضه 43 هزار خودرو به بازار
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با ترخیص محموله قطعات موردنیاز شرکت ایران خودرو، میزان خودروهای دپو شده در پارکینگ‌ها حدود ۵۰ درصد کاهش می‌یابد و در هفته‌های آینده ۴۳ هزار خودرو به بازار ارائه خواهد شد.حسین مدرس خیابانی افزود: نبود قطعات بهانه نیست؛ از لحاظ آمار و ارقام، در چهار ماهه امسال، افزون بر ۳۶۰ هزار دستگاه خودروی سواری تولید شده که حدود ۱۹ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. وی ادامه داد: تحویل خودرو نیز نزدیک به ۳۵ درصد نسبت به مدت مشابه پارسال بیشتر شده است.سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: میزان خودروهای دارای ناقصی قطعات یا همان خودروهای کف پارکینگ، در سال گذشته همین زمان نزدیک به ۱۸۰ هزار دستگاه بود، در حالی که اکنون حدود ۸۰ هزار دستگاه است که به مرور تکمیل می شوند. …
۳۸ ساعت قبل
عـــدد خــبــــر
43 هزار خودرو هفته آینده به بازار عرضه می‌شود [ایرنا] سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: «با ترخیص محموله قطعات مورد نیاز شرکت ایران خودرو، میزان خودروهای دپوشده در پارکینگ‌ها حدود ۵۰‌درصد کاهش می‌یابد و در هفته‌های آینده ۴۳‌هزار خودرو به بازار ارایه می‌شود.»او ادامه داد: «تحویل خودرو نیز نزدیک به ۳۵‌درصد نسبت به مدت مشابه پارسال بیشتر شده است.»سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: «میزان خودروهای دارای ناقصی قطعات یا همان خودروهای کف پارکینگ ‌سال گذشته همین زمان نزدیک به ۱۸۰‌هزار دستگاه بود، درحالی‌که اکنون حدود ۸۰‌هزار دستگاه است و به مرور قطعات آنها درحال تکمیل است.»
۴۰ ساعت قبل / اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه / جریمه شرکت تامین فولاد ایران خودرو
بازگرداندن ۵۳۳ میلیارد تومان از یک تامین کننده متخلف فولاد ایرانخودرو
غلامحسین اسماعیلی در ادامه هشتمین نشست خبری خود اظهار کرد: یکی از تقاضای مردم برخورد با مفاسد و کوتاه کردن دست متجاوزان به حقوق عمومی است.
صاحبان خودروهای دپو شده ایران خودرو مشخص است
۴۲ ساعت قبل / فرشاد مقیمی / ایران خودرو / گمرک ایران
صاحبان خودروهای دپو شده ایران خودرو مشخص است
مقیمی، مدیرعامل شرکت ایران خودرو گفت: ۷۳ هزار خودروی مانده در توقفگاه (پارکینگ) در انتظار قطعه وارداتی بوده و صاحبان این خودروها مشخص هستند.
ویژگی‌های نسخه جدید خودروی
۴۲ ساعت قبل / ایران خودرو / رانا پلاس
ویژگی‌های نسخه جدید خودروی "رانا پلاس"مشخص شد+عکس
در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون صنایع مجلس و خبرنگاران از خطوط تولید گروه صنعتی ایران خودرو، مشخص شد که این خودروساز برنامه دارد تا نسخه ای جدید از «رانا پلاس» را عرضه کند.
ارائه ۴۳ هزار خودرو به بازار در هفته‌های آینده
۴۳ ساعت قبل / آمار و ارقام / ایران خودرو / خودرو / وزارت صنعت معدن و تجارت / آینده
ارائه ۴۳ هزار خودرو به بازار در هفته‌های آینده
ایلنا: سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: با ترخیص محموله قطعات مورد نیاز شرکت ایران خودرو، میزان خودرو های دپو شده در پارکینگ ها حدود 50 درصد کاهش می یابد و هفته…
تولید ۳۶۰ هزار دستگاه خودرو سواری در ۴ ماه اول امسال
۴۳ ساعت قبل / بازار خودرو / حسین مدرس خیابانی / وزارت صنعت، معدن و تجارت / تولید خودرو
تولید ۳۶۰ هزار دستگاه خودرو سواری در ۴ ماه اول امسال
مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: با ترخیص محموله قطعات مورد نیاز شرکت ایران خودرو، میزان خودرو های دپو شده در پارکینگ ها حدود ۵۰ درصد کاهش می یابد و هفته های آینده ۴۳ هزار خودرو به بازار ارائه می شود.
این برد را به کارکنان ایران خودرو تقدیم می کنم / ویسی : وزارت اطلاعات باید به داد فوتبال برسد
۲ روز قبل / پیکان / عبدالله ویسی (سرمربی)
این برد را به کارکنان ایران خودرو تقدیم می کنم / ویسی : وزارت اطلاعات باید به داد فوتبال برسد
سرمربی تیم فوتبال پیکان علی رغم پیروزی در دیدار حساس شب گذشته از وزارت اطلاعات کمک خواهش کرده استکه به فوتبال ورود کند تا از اتفاقات بد  جلوگیریی شود.
۲ روز قبل / ایران / ایران خودرو / تعطیلات / خودرو / گمرک
ویژه
مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، گفت: با حمایت وزارت صمت، گمرک و همکاری زنجیره تامین در هفته آینده همزمان با تعطیلات تابستانی این خودرو ساز،
خداحافظی با شراکت 17میلیارد‌دلاری
۲ روز قبل
خداحافظی با شراکت 17میلیارد‌دلاری
نورا عباسی_روزنامه نگار روابط سئول و تهران با نقش‌آفرینی تحریم رو به تیرگی رفته است. آن رابطه تجاری نزدیک به 17میلیارد‌دلاری ایران و کره‌جنوبی در دوران طلایی برجام، حال به یک بن‌بست رسیده است؛ دیگر نه کالایی از ایران راهی کره‌جنوبی می‌شود و نه ایران مانند سال‌های پیش میزبان خودرو و وسایل خانه با برند کره است. بر اساس آماری که دفتر بازرگانی کشورهای آسیا- اقیانوسیه در رابطه با آمار تجارت ایران و کره‌جنوبی منتشر کرده است، وسایل نقلیه موتوری با حجم سیلندر 1500سی‌سی تا 2000 سی‌سی، وسایل نقلیه موتوری …
۲ روز قبل
مدیر عامل ایران خودرو خبر داد:کاهش ارزبری 153 میلیون یورویی از مسیر داخلی سازی تولید تا انتهای امسال
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به کاهش ارزبری پروژه های حاصل از برگزاری میزهای اول تا چهارم خودکفایی، اظهار کرد: میزهای اول تا سوم در سال گذشته و میز چهارم در سال جاری با کمک وزارت صمت، ساپکو و تعداد زیادی از قطعه سازان برگزار شد. در جریان برگزاری هر چهار میز تاکنون مجموع کاهش ارزبری 52 میلیون یورویی محقق شده است.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو: احتکار خودرو در «ایران خودرو» صحت ندارد
۲ روز قبل / احتکار خودرو / ایران خودرو / گروه صنعتی ایران خودرو
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو: احتکار خودرو در «ایران خودرو» صحت ندارد
شفقنا- مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، گفت: طی دو سال گذشته برخی از افراد به ویژه در فضای مجازی احتکار خودرو توسط خودرو ساز را طرح کرده اند که این موضوع صحت ندارد. بر اساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی سایپانیوز؛...
گرشاسبی: همه کار کرده‌ایم پیکان در لیگ برتر بماند
۲ روز قبل / لیگ برتر / پیکان / ایران خودرو / گرشاسبی
گرشاسبی: همه کار کرده‌ایم پیکان در لیگ برتر بماند
مدیرعامل پیکان گفت: مجموعه ایران خودرو تمام تلاششان را انجام می دهند تا این تیم در لیگ برتر فوتبال بماند.
افزایش بیش از ۲۰ درصدی تولید انواع خودرو در ۴ ماهه امسال
۲ روز قبل / سهیل معمار باشی / تولید خودرو / ایران خودرو / شرکت سایپا
افزایش بیش از ۲۰ درصدی تولید انواع خودرو در ۴ ماهه امسال
معمارباشی، مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صمت بیان کرد: در بازه زمانی ۴ ماهه ابتدای امسال تا پایان تیرماه، ۳۲۳ هزار و ۶۶۳ دستگاه انواع خودرو تولید شد که با احتساب ۲۶۸ هزار و ۹۶۶ دستگاه خودروی تولیدی در تیرماه سال گذشته، افزایش ۲۰.۳ درصدی داشت.
قیمت خودرو ۱۰ سال پیش چقدر بود؟+ جدول
۳ روز قبل / اخبار خودرو / افزایش قیمت خودرو / ایران خودرو / سایپا
قیمت خودرو ۱۰ سال پیش چقدر بود؟+ جدول
آنچه مشخص است شرایط اقتصادی کشور در روند حرکت خودرو به سمت کالای سرمایه‌ای یا مصرفی و بالعکس بسیار تاثیرگذار بوده است؛ به‌ طوری‌ که در فراز و نشیب‌های اقتصادی کشور گاهی عرضه کاهش و تقاضا رو به فزونی می‌رود و در مواقعی نیز عرضه روند صعودی دارد؛ اما تقاضا متناسب با آن حرکت نمی‌کند. نوشته قیمت خودرو ۱۰ سال پیش چقدر بود؟+ جدول اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۳ روز قبل
کاهش ارزبری در تولید خودرو
مدیرعامل ایران خودرو با بیان اینکه تا اواسط تیرماه امسال تعداد ۹ پروژه داخلی‌سازی توسط ۶ سازنده به انجام رسیده است، گفت: این پروژه‌ها توانسته کاهش ارزبری پنج میلیون یورویی را در تولید خودرو، محقق کند.
۳ روز قبل
54 هزار وسیله نقلیه به کشور وارد شده است
اولین جلسه رسیدگی به اتهام متهمان پرونده شرکت‌های نگین خودرو، ایرتویا، آریتا و نگین‌خودروی ایرسا برگزار شد .در این دادگاه که به ریاست قاضی زرگر در شعبه دوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی برپا شد، قاضی عنوان کرد که «54 هزار دستگاه وسیله نقلیه بدون رعایت قانون وارد کشور شده‌اند.» وهاب، نماینده دادستان در شرح این پرونده گفت: «پرونده‌ای در دادسرای بندرعباس تشکیل و به شعبه دوم ارجاع شد که پس از آن تحقیقاتی انجام شد. هر دو پرونده به دادسرای کارکنان دولت ارسال شد و درباره متهمان ردیف اول و ردیف دوم قرار جلب به دادرسی صادر و هر دو ادغام شد که در نهایت مشروح آن را قرائت‌می‌کنم.»نماینده دادستان گفت: «دادسرای عمومی و انقلاب …
آخرین قیمت خودرو در بازار/ جانشین پراید ۱۰۷ میلیونی شد
۳ روز قبل / خودرو / خودروسازان / بازار خودرو / واردات خودرو / ایران خودرو
آخرین قیمت خودرو در بازار/ جانشین پراید ۱۰۷ میلیونی شد
بازار خودرو که طی هفته های گذشته افزایش قیمت چشمگیری را تجربه می کرده است با گشایش بازارهای مالی در هفته جاری دچار نوسانات قیمتی شدیدی شده است به گونه ای که همزمان که قیمت برخی خودروها ده‌ها میلیون کاهش پیدا کرده است قیمت برخی خودرو ها با شتاب سابق در حال افزایش است.
کاهش ارزبری ۵ میلیون یورویی ایران خودرو در خودکفایی محصولات
۳ روز قبل / فرشاد مقیمی / ایران خودرو / تولید خودرو / صنعت خودروسازی ایران
کاهش ارزبری ۵ میلیون یورویی ایران خودرو در خودکفایی محصولات
مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: این گروه صنعتی موفق شده است تا اواسط تیرماه امسال، کاهش ارزبری پنج میلیون یورویی ناشی از پروژه های ساخت داخل را با کمک دانش مهندسان و متخصصان و نیز توان کارگران ایرانی، محقق کند.
آغاز ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو
۳ روز قبل / ایران خودرو / دلار / قیمت خودرو / بازار خودرو / خودرو / حسین مدرس خیابانی / سایپا / بازار خودرو | پیش فروش خودرو
آغاز ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو
تهران- ایرنا- بررسی میدانی بازار خودروی پایتخت در روز جاری (یکشنبه، ۱۹ مرداد ماه) حاکی از کاهش قیمت برخی خودروها و ثبات در بهای شماری دیگر از آنهاست، البته نرخ برخی از خودروها نیز رشد داشته که با توجه به روند نزولی بهای دلار، آنها نیز به زودی ناچار به کاهش قیمت خواهند شد.
ایران خودرو در مقابله با کرونا خط شکن است
۳ روز قبل / ایران خودرو / خانواده / خودرو / ماسک / امنیت
ایران خودرو در مقابله با کرونا خط شکن است
معاون استاندار تهران در دیدار با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو،‌ از تلاش های این خودروساز در مقابله با شیوع بیماری کرونا قدردانی کرد و گفت: ایجاد امنیت در خانواده های کارکنان و برقراری محیط امن کار در خطوط تولید اقدام بزرگی است.
اهدای ۲۵۰ هزار نفرساعت شیفت کاری کارگران ایران خودرو به طرح کمک مومنانه
۳ روز قبل / ایران خودرو / بسیج / رهبر انقلاب / منویات مقام معظم رهبری / ویروس
اهدای ۲۵۰ هزار نفرساعت شیفت کاری کارگران ایران خودرو به طرح کمک مومنانه
کارگران ایران‌خودرو و شرکت‌های تابعه همراه با کارگران سایر کارخانجات و صنایع کشور، ۲۵۰ هزار نفرساعت از شیفت کاری خود را به طرح کمک مومنانه اهدا کردند.
تمدید مهلت واریز وجه خودروهای فروش فوق العاده ایران‌خودرو تا بیستم مرداد
۳ روز قبل / ایران خودرو / معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو / فروش / واریز / برنامه ریزی
تمدید مهلت واریز وجه خودروهای فروش فوق العاده ایران‌خودرو تا بیستم مرداد
معاون بازاریابی و فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از تمدید مهلت برای واریز وجه خودروهای طرح فروش فوق العاده تا دوشنبه بیستم مردادماه خبر داد.
ببینید | جدیدترین تصاویر هوایی از پارکینگ ایران‌خودرو
۳ روز قبل / ایران خودرو / خودرو / بازار خودرو
ببینید | جدیدترین تصاویر هوایی از پارکینگ ایران‌خودرو
تصاویر هوایی جدید از پارکینگ ایران‌خودرو که از داخل هواپیما گرفته شده است. منبع: فارس
۴ روز قبل
بازار خودرو به تعادل نزدیک می‌شود
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با اقدامات انجام شده در دو ماه گذشته بخصوص منطقی سازی قیمت کارخانه‌ای خودروها و افزایش عرضه و کنترل نرخ ارز، بازار خودرو به تعادل نزدیک می‌شود.به گزارش ایرنا، حسین مدرس خیابانی در خصوص آشفتگی این روزهای بازار خودرو و اقدامات وزارت صنعت برای بازگشت آرامش به بازار، افزود: شرایطی که در بازار خودرو با آن مواجه‌ایم با دو ماه پیش تر متفاوت است.به گفته این مقام مسئول، دو ماه پیش شورای رقابت هنوز اسناد و مدارک دریافتی از خودروسازان را به طور کامل بررسی نکرده و در قیمت تمام شده خودروها بازنگری نکرده بود، به همین دلیل فاصله زیادی بین قیمت کارخانه ای و بازاری خودروها افتاد. به همین دلیل تقاضای غیر واقعی در بازار وجود داشت و عده‌ای از این فاصله قیمتی ایجاد شده کاسبی می‌کردند.مدرس‌خیابانی، …
۴ روز قبل
یک وعده و چند نکته
رئیس جمهوری چند روز قبل اعلام کرده بود که ‌در هفته آینده قرار است گشایشی از لحاظ اقتصادی در کشور به وجود بیاید و دست دولت مقداری باز می‌شود.بعد از این اظهار نظر که البته رئیس مجلس نیز به آن اشاره کرد گمانه‫زنی‫های بسیاری از رسانه‫ها مطرح شد. گمانه‫هایی که از fatf تا گشایش‫های ارزی و حتی رفع تحریم‫ها را نیز در‫بر می‫گرفت. با این همه اما فارغ از اینکه گشایش مورد نظر در چه خصوص است و چه دستاوردهایی برای اقتصاد و معیشت مردم در‫پی خواهد داشت، لازم است تا بدانیم که اقتصاد ایران طی این چند سال و یا بهتر بگوییم این چند دهه تا چه میزان دچار انسداد شده که حالا شاید وعده گشایش اقتصادی نتواند چندان مرهمی بر زخم های معیشتی مردم باشد. ناگفته نماند که در این شرایط البته اگر گشایشی هر چند کوچک در سپهر اقتصادی …
۴ روز قبل
بهبود تولید خودرو در دوران کرونا
گزارش‌ها نشان می‌دهند در حالی که ویروس مرگبار کرونا سبب بروز رکود شدید در خودروسازی جهان شده، نشانه‌هایی از رونق تولید در صنعت خودروی ایران به چشم می‌خورد. ویروس مهلک کرونا ابتدا در شهر ووهان در چین آغاز شد که به شهر «موتور» در سراسر جهان شناخته می‌شود.در این شهر شمار زیادی از شرکت‌های خودروساز و قطعه‌ساز جهان پایگاه تولیدی دارند، از جمله جنرال موتورز، هوندا، نیسان و گروه پژو.
۴ روز قبل
بلاتکلیفی هزار و ۱۰۰ خودروی وارداتی
حدود یک هزار و ۱۰۰ خودروی وارداتی بدون ثبت‌سفارش در گمرک بلاتکلیف هستند که نمی‌توانند مجوز ترخیص دریافت کنند. سیدروح‌الله لطیفی، سخنگوی گمرک ایران ضمن بیان این مطلب افزود: حدود هفت هزار دستگاه خودرو تا تیرماه سال گذشته ترخیص و پنج هزار و ۱۰۸ خودرو باقی مانده بود که دارای اسناد ناقص بودند. سخنگوی گمرک ایران اضافه کرد: خودرو‌های دارای پرونده قضایی که مشکوک به قاچاق یا بدون اسناد دقیق هستند شامل فرصت سه‌ماهه نمی‌شوند و مصوب شده تا هر زمانی بتوانند حکم برائت دریافت کنند پس از پرداخت حقوق و عوارض گمرکی می‌توانند خودرو را از گمرک ترخیص کنند.
شرایط امروز بازار خودرو ناشی از افزایش نرخ ارز است/ خودروسازان معتقدند زیر قیمت تمام شده خودرو تولید می‌کنند
۴ روز قبل / بانک مرکزی / سایپا / ایران خودرو / وزارت صنعت / اخبار داغ
شرایط امروز بازار خودرو ناشی از افزایش نرخ ارز است/ خودروسازان معتقدند زیر قیمت تمام شده خودرو تولید می‌کنند
سرپرست وزارت صنعت در اظهاراتی جدید در مورد دلایل افزایش قیمت خودرو گفته است: شرایطی که امروز در بازار خودرو مشاهده می شود، ناشی از افزایش نرخ ارز است.
۵ روز قبل / ایران خودرو / قرعه کشی ایران خودرو
مهلت واریز ایران خودرو تمدید شد
در حال حاضر اسامی منتخبین قرعه کشی مرحله دوم فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو در سایت فروش این خودروسازی به نشانی esale.ikco.ir در دسترس همگان قرار دارد.
تمدید مهلت واریز وجه خودروهای ایران خودرو | عدم واریز در مهلت مقرر به منزله انصراف است
۵ روز قبل
تمدید مهلت واریز وجه خودروهای ایران خودرو | عدم واریز در مهلت مقرر به منزله انصراف است
معاون بازاریابی و فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از تمدید مهلت برای واریز وجه خودروهای طرح فروش فوق العاده تا دوشنبه بیستم مردادماه خبر داد.
مشخصات شاسی بلند جدید شرکت سایپا اعلام شد
۱۳۹۹/۰۵/۱۷ / خودرو / خودروسازان / بازار خودرو / واردات خودرو / ایران خودرو
مشخصات شاسی بلند جدید شرکت سایپا اعلام شد
مراسم رونمایی از کراس اوور SP۱۰۰ سایپا با حضور رئیس دفتر رئیس جمهوری برگزار شد.
خرید و فروش دنا پلاس ایران خودرو با خودرو45
۱۳۹۹/۰۵/۱۷
خرید و فروش دنا پلاس ایران خودرو با خودرو45
 کارشناسان مجرب مجموعه خودرو45 پس از ثبت سفارش شما در وب سایت از نقطه آغازین خرید تا آخرین لحظه در یکی از شعب همین شرکت در نزدیکی محل زندگی شما، شما را همراهی می‌کنند.
شکوفایی صنعت خودروسازی ایران به‌رغم رکود جهانی ناشی از کرونا
۱۳۹۹/۰۵/۱۷ / ایران خودرو / ویروس کرونا / بازار خودرو / چین / ایالات متحده آمریکا / حسین مدرس خیابانی / انگلیستان / سایپا / خودرو سازی ایران
شکوفایی صنعت خودروسازی ایران به‌رغم رکود جهانی ناشی از کرونا
تهران- ایرنا- گزارش‌ها نشان می‌دهد در حالی که ویروس مرگبار کرونا سبب بروز رکود شدید در صنعت خودروسازی در جهان شده، نشانه هایی از رونق تولید این محصول در ایران به چشم می‌خورد که سبب خروج این صنعت از رشد منفی شده است.
در سال جهش تولید، پیوند صنعت و رسانه ضروری است
۱۳۹۹/۰۵/۱۶ / فرشاد مقیمی / روزخبرنگار
در سال جهش تولید، پیوند صنعت و رسانه ضروری است
فرشاد مقیمی مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو طی پیامی ضمن ارج نهادن به مقام شامخ خبرنگاران، تصریح کرد: صنعت و اقتصاد کشور در سال جهش تولید بیش از پیش نیازمند حمایت رسانه‌ای و تلاش جهادگران عرصه رسانه‌ است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •