شنبه, ۱۸ مرداد, ۱۳۹۹ / 8 August, 2020
ایمیل مارکتینگ
‎⁨مقایسه سرویس ایمیل مارکتینگ نجوا و میل چیمپ⁩
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ / ایمیل / ایمیل مارکتینگ / بازاریابی دیجیتال
‎⁨مقایسه سرویس ایمیل مارکتینگ نجوا و میل چیمپ⁩
ایمیل مارکتینگ یکی از ابزارهای اصلی بازاریابی دیجیتال است. سرویس‌های خارجی متنوعی مانند میل چیمپ، میلر لایت، سندینبلو و ... مورد استفاده بسیاری از کسب‌وکارهای ایرانی نیز قرار گرفته‌اند. اما در سال‌های اخیر شرکت‌های ایرانی نیز اقدام به ارائه سرویس ایمیل مارکتینگ کرده‌اند. نوشته ‎⁨مقایسه سرویس ایمیل مارکتینگ نجوا و میل چیمپ⁩ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
ویژگی‌های شرکت طراحی سایت از نگاه ایزی وب
۱۳۹۸/۱۲/۰۳
ویژگی‌های شرکت طراحی سایت از نگاه ایزی وب
شرکت طراحی سایت ایزی وب با دریافت پنج تندیس از جشنواره‌ی وب ایران و بیش از ۱۴ سال تجربه، به شرکت‌های معتبری خدمات طراحی سایت ارائه کرده است. از دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ ایزی وب می‌توان به خدمات سئو، تولید محتوا، رپورتاژ آگهی، ایمیل مارکتینگ و تبلیغات گوگل اشاره کرد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ / بازاریابی / ایمیل
چگونه با بازاریابی ایمیلی برند خود را مطرح کنیم؟
اینباکس همه از جمله من و شما پر از ایمیل‌های تبلیغاتی است که باز نشده باقی مانده‌اند. این موضوع به معنای منسوخ بودن بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ نیست، بلکه ایمیلی که بی‌وقفه برای ما ارسال می‌شود باید آنقدر جذاب باشد که با نگاه اول، ما را مجاب کند تا روی آن کلیک کنیم و پیگیر شویم. 
۱۳۹۷/۱۲/۱۲
۷ روش نوشتن عنوان جذاب ایمیل
پیش از این، درمورد ایمیل مارکتینگ و مسیر صحیح ایجاد یک کمپین موفق صحبت کردیم. همچنین گفتیم بازاریابی ایمیل برخلاف تصور برخی از مدیران بعد از ۴۰ سال که از شروع آن می‌گذرد، همچنان زنده، پویا و تاثیرگذار است.
 •  •  •  •