یکشنبه, ۳۰ شهریور, ۱۳۹۹ / 20 September, 2020
بابک رحمانی
۱۳۹۹/۰۶/۱۴ / پیش فروش ایران‌خودرو
زمان اجرای فروش فوق العاده محصولات ایران‌خودرو
به گزارش ایکوپرس، بابک رحمانی گفت: طبق دستور و تصویب کمیته خودرو، مجوز فروش فوق العاده زمانی صادر می‌شود که تمام تعهدات ایجاد شده در فروش فوق العاده قبلی صفر شده باشد.
مرحله دوم قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو ۱۲مردادماه برگزار می شود
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / بابک رحمانی / شرکت ایران خودرو / پیش فروش خودرو / پیش فروش ایران خودرو
مرحله دوم قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو ۱۲مردادماه برگزار می شود
رحمانی، معاون بازار یابی و فروش ایران خودرو گفت: مرحله دوم قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو با حضور نهادهای نظارتی، فردا یکشنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۴ در سالن همایش های شرکت ساپکو برگزار می شود.
تولید خودروی ۴۰۵ جی ال ایکس بنزینی متوقف شد
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ / توقف تولید پژو۴۰۵ / شرکت ایران خودرو
تولید خودروی ۴۰۵ جی ال ایکس بنزینی متوقف شد
به گزارش خبرآنلاین، بابک رحمانی، معاون فروش و بازاریابی گروه صنعتی ایران خودرو گفت: در حوزه تولید خودرو تاکنون پیشرفت خوبی داشته ایم، به طوری که در مجموع  ۱۴۲ هزار دستگاه تولید داشتیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل ٣١ درصد رشد داشته است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۰
تحویل دنا پلاس اتوماتیک به زودی
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از تحویل سه هزار دستگاه دناپلاس اتوماتیک به مشتریان در آینده نزدیک خبر داد. بابک رحمانی ضمن عذرخواهی از مشتریان بابت تاخیر در تحویل خودروهای ثبت‌نامی گفت: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، تولید این محصول از اواسط اردیبهشت‌ آغاز شده است که به‌زودی ظرفیت تولید به روزانه 150 دستگاه افزایش خواهد یافت. وی افزود: با تعیین قیمت این محصول از سوی مراجع ذی‌صلاح، دعوت‌نامه واریز وجه برای مشتریان ارسال خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۸
ایران خودرو:بیش از چهار هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان شد
بابک رحمانی، ضمن قدردانی از وفاداری مشتریان نسبت به محصولات گروه صنعتی ایران خودرو افزود: این موضوع مسوولیت ما را سنگین‌تر کرده تا با عرضه محصولات جدید و مطابق با سلیقه مصرف‌کنندگان پاسخ‌گوی نیاز آن‌ها باشیم.
۱۳۹۹/۰۴/۰۸
تحویل زودتر از موعد خودروهای فروش فوق العاده
معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو از تحویل پیش از موعد خودروهای فروش‌رفته در طرح فروش فوق‌العاده به مناسبت عید سعید فطر خبر داد و گفت: از ۲۴ خردادماه تاکنون بیش از چهار هزار و ۲۰۰ دستگاه خودرو در قالب این طرح تحویل مشتریان شده است. بابک رحمانی، ضمن قدردانی از وفاداری مشتریان نسبت به محصولات گروه صنعتی ایران خودرو افزود: این موضوع مسوولیت ما را سنگین‌تر کرده تا با عرضه محصولات جدید و مطابق با سلیقه مصرف‌کنندگان پاسخگوی نیاز آنها باشیم. وی با بیان اینکه تحویل خودروهای طرح فروش‌فوق‌العاده از ۲۴ خرداد ماه آغاز شده است، تاکید کرد: فرآیند تحویل خودروها به تدریج ادامه خواهد داشت و خودروهای این طرح پیش از فرارسیدن موعد سه‌ماهه، تحویل مشتریان خواهند شد.
تاکنون چندهزار خودرو به مشتریان تحویل داده شده است؟
۱۳۹۹/۰۴/۰۷ / خودرو / خودروسازان / بازار خودرو / واردات خودرو / ایران خودرو
تاکنون چندهزار خودرو به مشتریان تحویل داده شده است؟
بابک رحمانی گفت: این موضوع مسوولیت ما را سنگین‌تر کرده تا با عرضه محصولات جدید و مطابق با سلیقه مصرف‌کنندگان پاسخ‌گوی نیاز آن‌ها باشیم.
۱۳۹۹/۰۳/۲۸
ایران خودرو:فرآیند تحویل خودروهای فروش فوق العاده آغاز شده
بابک رحمانی با بیان این که روند تولید و تحویل خودروها به گونه ای است که جای نگرانی در ایجاد تاخیر در تحویل خودروهای طرح های اخیر فروش وجود ندارد خاطرنشان کرد: فروش خودرو مطابق با برنامه تولید است و خارج از این چارچوب خودرویی به فروش نرفته است.
جزئیات جدید درباره طرح پیش فروش ایران خودرو
۱۳۹۹/۰۳/۲۰ / پیش فروش یک ساله ایران خودرو / ایران خودرو / فروش ایران خودرو
جزئیات جدید درباره طرح پیش فروش ایران خودرو
بابک رحمانی، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در ادامه با اشاره به شرایط ثبت نام متقاضیانی که پیش‌تر برای ثبت نام خودرو در سایت ایران خودرو اقدام کرده اند، گفت: متقاضیانی که قبل از چهارم خرداد ۹۹ اطلاعات شخصی و کد کاربری و کلمه عبور خود را ثبت کرده اند، لازم است با مراجعه مجدد به سایت مذکور برای به روز رسانی و تکمیل اطلاعات و دریافت کد کاربری و کلمه عبور جدید، اقدام کنند.
مشتریان ایران خودرو تا پایان روز دوشنبه فرصت واریز وجه دارند
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ / بازار خودرو / پیش فروش ایران خودرو / قرعه کشی پیش فروش خودرو / قرعه کشی خودرو / محصولات ایران خودرو
مشتریان ایران خودرو تا پایان روز دوشنبه فرصت واریز وجه دارند
به گزارش ایرنا، «بابک رحمانی» افزود: متقاضیان می توانند برای اطلاع از نتایج قرعه کشی به سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و همچنین سایت خبری ایران خودرو به نشانی ikcopress.ir مراجعه کنند. 
۱۳۹۹/۰۳/۱۷
پیش‌فروش جدید خودرو از فردا
ایران‌خودرو از آغاز ثبت‌نام قرعه‌کشی ۴۵ هزار دستگاه محصول این شرکت در ۱۲ مدل از فردا خبر داد. بابک رحمانی معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو در این مورد گفت: مراسم قرعه‌کشی برای تخصیص ۱۵ هزار دستگاه از چهار مدل از محصولات این خودروساز در قالب طرح فروش فوق‌العاده امروز با حضور نمایندگان وزارت صمت، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی، پلیس راهور ناجا و سایر نهادهای ذی ربط برگزار می‌شود.
۱۳۹۹/۰۳/۱۶ / ایران خودرو و سایپا / پیش فروش خودرو
جزئیات شرایط پیش‌فروش یکساله ۴۵ هزار محصول ایران خودرو /صاحبان پلاک فعال باز هم حق ثبت نام ندارند
به گزارش تسنیم، بابک رحمانی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از آغاز عرضه 45 هزار دستگاه دیگر از محصولات این خودروساز از 18 خردادماه خبر داد و خاطرنشان کرد: در این طرح پیش فروش، 12 مدل از خودروهای تولیدی ایران خودرو قابل عرضه است.
۱۳۹۹/۰۲/۲۷
مهار دلالان بازار با خرید کارخانه‌ای
گروه صنعتی ایران‌خودرو درنظر دارد روش‌های متنوع فروش مصوب در ستاد تنظیم بازار و شورای رقابت را با هدف افزایش رضایت عمومی و جلوگیری از التهاب بازار به اجرا بگذارد. نخستین برنامه فروش این خودروساز به‌زودی اعلام خواهد شد. بابک رحمانی در این باره اظهار کرد: طبق مصوبات ستاد تنظیم بازار و شورای رقابت به منظور افزایش عرضه، تا سقف 40درصد از ظرفیت تولید روزانه ایران‌خودرو به فروش‌های موسوم به فوق‌العاده اختصاص خواهد یافت که زمان تحویل خودرو بدون احتساب سود مشارکت تا سه ماه تعیین شده است. او ادامه داد: پیش‌فروش‌های ایران‌خودرو برای بازه زمانی 3 تا 12 ماه نیز بدون محاسبه سود مشارکت خواهد بود و صرفا برای طرح‌های مشارکت در تولید با موعد تحویل 12 تا 24 ماه …
معاون ایران خودرو: خودرو در بازار ۱۵ درصد ارزان شد
۱۳۹۹/۰۲/۲۵ / کاهش قیمت خودرو
معاون ایران خودرو: خودرو در بازار ۱۵ درصد ارزان شد
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از ایکوپرس، بابک رحمانی در این باره افزود: در روزهای اخیر که قیمت خودرو در بازار افزایش حبابی داشته و بسیاری از مشتریان واقعی، توانایی خرید خودرو را نداشتند با محدودیت فعالیت دلالان و سودجویان روند نزولی گرفته و در چند روز اخیر کاهش تا حدود 15درصد را تجربه کرده است. 
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •