دوشنبه, ۵ آبان, ۱۳۹۹ / 26 October, 2020
بازار تخم مرغ
صف خرید مرغ 20 هزار تومانی (گزارش تصویری)
۳ ساعت قبل / افزایش قیمت مرغ / بازار تخم مرغ / بازار ماهی و مرغ / بازار مرغ / بازار میوه و تره‌بار / عرضه مرغ / قیمت مرغ
صف خرید مرغ 20 هزار تومانی (گزارش تصویری)
همچنان صف خرید مرغ در میادین میوه و تره‌بار تشکیل می‌شود و به نظر می‌رسد توزیع مرغ ارزان‌تر از قیمت بازار از جمله دلایل این اتفاق می‌تواند باشد. نوشته صف خرید مرغ 20 هزار تومانی (گزارش تصویری) اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
تخم‌مرغ کیلویی ۱۲ هزارتومان به شرط تامین ۱۰۰ درصدی خوراک طیور!
۲۴ ساعت قبل / بازار تخم مرغ / تخم مرغ / مرغ
تخم‌مرغ کیلویی ۱۲ هزارتومان به شرط تامین ۱۰۰ درصدی خوراک طیور!
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران گفت: اگر قرار است قیمت مصوب تخم مرغ از درب مرغداری کیلویی ۱۲ هزارتومان باشد باید ۱۰۰ درصد نهاده های مورد نیاز طیور توسط دولت تامین شود. نوشته تخم‌مرغ کیلویی ۱۲ هزارتومان به شرط تامین ۱۰۰ درصدی خوراک طیور! اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۷/۱۶ / افزایش قیمت تخم مرغ / تخم مرغ
تخم مرغ چقدر گران شد؟
به گزارش ایسنا، طی هفته های اخیر بازار تخم مرغ دچار نوسان قابل توجهی شد و قیمت این محصول در شرایطی که در تیر ماه سقف قیمتی هر کیلوگرم آن در مرغداری حداکثر ۹۵۰۰ و هر شانه ۳۰ عدی برای مصرف کننده حدود ۲۰ هزار تومان تعیین شده بود، تا بیش از ۳۰ هزار تومان افزایش یافت.
قیمت تخم‌مرغ پایین است!
۱۳۹۹/۰۷/۰۹ / تخم‌مرغ
قیمت تخم‌مرغ پایین است!
دبیر انجمن ملی طیور می‌گوید در صورتی که سیاست‌های غلط دولت اصلاح نشود، هفته آینده بازار تخم مرغ با شوکی جدید مواجه خواهد شد.
بازار تخم مرغ تا هفته آینده به تعادل می‌رسد
۱۳۹۹/۰۷/۰۵
بازار تخم مرغ تا هفته آینده به تعادل می‌رسد
ترکاشوند، اتحادیه سراسری مرغ تخم گذار کشور گفت: با توجه به توزیع گسترده تخم مرغ در میادین میوه و تره بار و فروشگاه‌های مرکزی در سراسر کشور با قیمت مصوب، انتظار می‌رود بازار این محصول تا یک هفته آینده به تعادل و ثبات برسد.
از بزرگ‌ترین کشف نفتی خوشحال باشیم یا از وضعیت بازار تخم مرغ غصه بخوریم؟
۱۳۹۹/۰۷/۰۱ / قیمت نفت / مرغ و تخم مرغ
از بزرگ‌ترین کشف نفتی خوشحال باشیم یا از وضعیت بازار تخم مرغ غصه بخوریم؟
رضا زندی در اعتماد نوشت:وقتی خبر سراسری ساعت 21 شبکه یک سیما، اخبار مربوط به «کسب مقام نخست اکتشاف منابع نفت و گاز در سال 2019 توسط شرکت ملی نفت ایران» و بررسی «وضعیت نابسامان بازار تخم‌مرغ» را پخش می‌کرد، حیرت، افسوس و غصه، احساس درهم تنیده‌ای بود که قلبم را می‌فشرد. کشور این همه منابع ارزشمند داشته باشد و یک روز دغدغه تخم‌مرغ داشته باشد، روز دیگر کره یا لبنیات و یک روز خودرو و...؟!
بازار تخم مرغ در انتظار آرامش
۱۳۹۹/۰۷/۰۱
بازار تخم مرغ در انتظار آرامش
فرخنده رفائی- خبر‌نگار 2هفته‌ای هست که ملتهب است و عامل این التهاب، چه افت تولید باشد و چه افزایش صادرات، باعث شده این دردسترس‌ترین منبع پروتئین از سفره بسیاری از مردم دور‌شود. روند افزایش قیمت تخم‌مرغ در روزهای اخیر هم ادامه یافت و قیمت یک شانه 30عددی تخم‌مرغ در فروشگاه‌ها از 35هزار‌تومان روزهای ابتدای هفته به 38هزار تومان در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته برسد. در هفته‌های گذشته صادرات تخم‌مرغ هم افزایش یافت و برخی این موضوع را عامل گرانی‌های اخیر این کالا می‌دانند، در حالی ‌که کارشناسان و …
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / ارز / تعزیرات / دولت / مشکلات / وزارت جهاد کشاورزی
بازار
ایسنا | عضو اتاق بازرگان تهران می‌گوید برخلاف برخی دیدگاه‌ها، مشکلات بازار تخم مرغ چندان پیچیده نیست و فقط به تصمیم درست دولت احتیاج دارد
مشکل اصلی بازار تخم مرغ چیست؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / قیمت تخم‌مرغ
مشکل اصلی بازار تخم مرغ چیست؟
مهدی معصومی اصفهانی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: این که ما در رابطه با مشکلات صنعت مرغداری و تولید تخم مرغ سخنرانی‌های طولانی کنیم و وعده اصلاح بدهیم نشان از آن دارد که ما شناخت درستی از این بازار نداریم. این حوزه با یک منطق بسیار ساده عمل می‌کند، اگر مواد اولیه لازم تامین شود، تولید صورت خواهد گرفت و اگر تامین نشود، تولید انجام نمی‌شود. تمام بحث به همین سادگی قابل جمع بندی است.
فعالان صنعت مرغ در تصمیم‌ها نقش و سهمی ندارند
۱۳۹۹/۰۶/۲۸
فعالان صنعت مرغ در تصمیم‌ها نقش و سهمی ندارند
معصومی‌اصفهانی، عضو هیات نمایندگان اتاق ایران گفت: برخلاف برخی دیدگاه‌ها، مشکلات بازار تخم مرغ چندان پیچیده نیست و فقط به تصمیم درست دولت احتیاج دارد. اگر دولت توان تامین ارز را ندارد، باید ظرفیت تولید پایین بیاید.
پشت پرده گرانی تخم‌مرغ
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / بازار تخم مرغ / قیمت تخم مرغ / گرانی تخم مرغ
پشت پرده گرانی تخم‌مرغ
تخم‌مرغ به عنوان یکی از آخرین پناهگاه‌های اقشار کم بضاعت برای تامین پروتئین، این روزها با جهش قیمت مواجه شده است. به طوری که در حدود یک هفته گذشته، نرخ آن از حدود شانه ای ۲۰ هزار تومان به ۳۸ هزار تومان رسیده است. این در حالی است که تخم‌مرغ از جمله کالاهایی است که ۷۰ درصد نهاده‌های آن یعنی خوراک مرغ از خارج و با ارز دولتی وارد می‌شوند. نوشته پشت پرده گرانی تخم‌مرغ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
نرخ جدید تخم مرغ / تخم‌مرغ ارزان می‌شود
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / بازار تخم مرغ / قیمت تخم مرغ / وزیر جهاد کشاورزی
نرخ جدید تخم مرغ / تخم‌مرغ ارزان می‌شود
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه با تمهیداتی که در نظر گرفته شده، در روز‌های پیش رو، قیمت تخم مرغ کاهش قابل توجهی می‌یابد، گفت: قیمت تخم مرغ از درب مرغداری هر کیلو ۱۲ هزار تومان و قیمت برای مصرف کننده هر کیلو ۱۴۵۰۰ تومان تعیین شد، بنابراین قیمت هر شانه تخم مرغ ۱۸۰۰ گرمی برای مصرف کننده حدود ۲۶ هزارتومان خواهد بود. نوشته نرخ جدید تخم مرغ / تخم‌مرغ ارزان می‌شود اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
تخم مرغ ارزان می شود/ صادرات بی رویه علت گرانی بود
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / تخم مرغ / کاظم خاوازی / قیمت تخم مرغ / نهاده های دامی
تخم مرغ ارزان می شود/ صادرات بی رویه علت گرانی بود
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه تمهیدات لازم در نظر گرفته شده تا قیمت تخم مرغ به حالت تعادل بازگردد، گفت: صادرات بی رویه، بازار تخم مرغ را به هم ریخته و موجب افزایش قیمت شده است.
تخم مرغ در بازار گران‌تر می‌شود؟ / واردات سویا نصف شده است
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / بازار تخم مرغ / تخم مرغ / تولید تخم مرغ / صادرات تخم مرغ / قیمت تخم مرغ / گرانی تخم مرغ
تخم مرغ در بازار گران‌تر می‌شود؟ / واردات سویا نصف شده است
رئیس اتحادیه مرغ تخم‌گذار تهران می‌گوید: قیمت هر شانه تخم‌مرغ در نیمه دوم سال احتمال دارد به ۵۰ هزار تومان هم برسد. متاسفانه به دلیل بالا رفتن قیمت دلار، میزان واردات سویا نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد افت کرده است. نوشته تخم مرغ در بازار گران‌تر می‌شود؟ / واردات سویا نصف شده است اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
قیمت هر شانه تخم مرغ در بازار چقدر شده است؟
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / بازار تخم مرغ / تخم مرغ / قیمت تخم مرغ
قیمت هر شانه تخم مرغ در بازار چقدر شده است؟
معاون نظارت بر کالا‌های مصرفی سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: قیمت مصوب هر شانه تخم مرغ طبق اعلام ستاد تنظیم بازار حدود ۲۰ هزار تومان است. نوشته قیمت هر شانه تخم مرغ در بازار چقدر شده است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
تبخیر ۱۳۱ میلیارد دلار از ارزش بورس/ پیش بینی یک بانک آمریکایی از قیمت نفت در سال آینده/ پراید به مرز ۱۰۰ میلیون رسید/ بازرسان به سراغ بازار تخم مرغ رفتند/ چند درصد معاملات بورس در اختیار سهامداران حقیقی است؟
۱۳۹۹/۰۶/۱۳
تبخیر ۱۳۱ میلیارد دلار از ارزش بورس/ پیش بینی یک بانک آمریکایی از قیمت نفت در سال آینده/ پراید به مرز ۱۰۰ میلیون رسید/ بازرسان به سراغ بازار تخم مرغ رفتند/ چند درصد معاملات بورس در اختیار سهامداران حقیقی …
این پیمانه تیتر‌هایی همچون مهمترین محرک در روند آتی شاخص بازار سهام  چیست؟، ۸۰ درصد ارزش بورس در اختیار ۲۵ درصد بنگاه هاست، ۱.۵ میلیون ایرانی بیش از یک واحد مسکونی دارند، کرونا بزرگ‌ترین اقتصاد آمریکای لاتین را به وسعت سال ۲۰۰۹ بازگرداند و محبوب‌ترین خودرو‌ها در آمریکا را در بر دارد.
تداوم گرانی تخم مرغ علیرغم تشدید نظارت‌ها
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ / تخم‌مرغ / مرغ / نظارت بر بازار
تداوم گرانی تخم مرغ علیرغم تشدید نظارت‌ها
با وجود اینکه عملکرد بازرسی و نظارت سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها حاکی از تشدید نظارت‌ها بر بازار تخم مرغ در پنج ماهه اول امسال است، این محصول همچنان بیش از نرخ مصوب عرضه می‌شود.
۱۳۹۹/۰۶/۱۲ / قیمت تخم مرغ
بازار تخم مرغ زیر ذره بین بازرسان/ نظارت بر بازار تشدید می شود
 به گزارش مهر به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در پنج ماهه اول امسال در خصوص تنظیم بازار کالای مرغ و تخم مرغ اعلام شد که بر این اساس تعداد بازرسی های انجام شده در این مدت در مجموع، ۷۷ هزار و ۴۳۹ مورد بوده است.
نحوه توزیع نهاده‌های مورد نیاز واحدهای تولیدی مرغ تخم‌گذار تعیین شد
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان / کشاورزی / میادین میوه و تره / وزارت جهاد کشاورزی
نحوه توزیع نهاده‌های مورد نیاز واحدهای تولیدی مرغ تخم‌گذار تعیین شد
ایلنا: کمیته رصد و پایش بازار تخم مرغ نحوه توزیع نهاده‌های مورد نیاز واحدهای تولیدی مرغ تخم گذار را تعیین کرد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۵
اختلاف ۳ هزار تومانی قیمت تخم مرغ با نرخ مصوب
شفقنا اقتصادی_ مدیرعامل اتحادیه مرغ‌داران میهن گفت: هم اکنون متوسط نرخ هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری ۴ هزار و ۵۰۰ تا ۵ هزار تومان است که با نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار ۳ هزار تومان فاصله دارد. به گزارش شفقنا اقتصادی، رضا ترکاشوند با اشاره به اینکه بازار تخم مرغ تعریفی ندارد، اظهار کرد: […]
۱۳۹۸/۰۵/۱۸
زیان ۱ هزار و ۴۰۰ تومانی مرغداران در فروش هر کیلو تخم مرغ
شفقنا اقتصادی_ نبی پور گفت: بر اساس قیمت مصوب سازمان حمایت، مرغداران در فروش هر کیلو تخم مرغ حدود هزار و ۴۰۰ تومان متضرر هستند. به گزارش شفقنا اقتصادی، ناصر نبی پور رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران درباره آخرین تحولات بازار تخم مرغ اظهار کرد: هم اکنون متوسط نرخ هر کیلو […]
۱۳۹۸/۰۳/۲۴ / تخم مرغ / ناصر نبی پور / شرکت پشتیبانی امور دام / نظارت بر بازار
ورود دولت به بازار تخم مرغ/ جمع آوری تولید مازاد از فردا
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران از آغاز جمع آوری تخم مرغ مازاد توسط شرکت پشتیبانی امور دام از فردا شنبه در سراسر کشور خبر داد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۶
ادامه کاهش قیمت تخم مرغ در بازار
شفقنا اقتصادی_ نبی‌پور با اشاره به استمرار کاهش نرخ تخم‌مرغ گفت: نرخ کنونی هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری ۴ هزار و ۵۰۰ تا ۴ هزار و ۶۰۰ تومان است. به گزارش شفقنا اقتصادی، ناصر نبی‌پور، رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران درباره آخرین تحولات بازار تخم مرغ اظهار کرد: هم اکنون متوسط نرخ هر […]
۱۳۹۸/۰۳/۰۸
تولید تخم مرغ بیش از نیاز داخل و کاهش قیمت این محصول
شفقنا اقتصادی_ ترکاشوند تولید روزانه تخم مرغ را ۲ هزار و ۵۰۰ تن اعلام کرد و گفت: با احتساب مصرف داخل ۱۵ درصد این میزان مازاد بر نیاز کشور است. به گزارش شفقنا اقتصادی، رضا ترکاشوند مدیر عامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن درباره آخرین تحولات بازار تخم مرغ اظهار کرد: هم اکنون قیمت تمام شده […]
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •