پنجشنبه, ۱۰ مهر, ۱۳۹۹ / 1 October, 2020
بازار فرابورس
عرضه نماد «وسپهر» در بازار فرابورس
۱۳۹۹/۰۶/۲۹
عرضه نماد «وسپهر» در بازار فرابورس
صدیق، عضو هیئت مدیره بانک صادرات، از عرضه ۲۰ درصد سهام شرکت سرمایه گذاری مالی سپهر خبر داد.
اولین پیام کارگزاری‌ها درباره عرضه اولیه فردا / جزئیات عرضه اولیه وسپهر اعلام شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / بازار سرمایه / شاخص بورس / عرضه اولیه
اولین پیام کارگزاری‌ها درباره عرضه اولیه فردا / جزئیات عرضه اولیه وسپهر اعلام شد
طبق اعلام کارگزاری‌ها، فردا یکشنبه ۳۰ شهریور ماه، نماد «وسپهر» در بازار فرابورس عرضه می‌شود که حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی ۱۱۰۰ سهم در بازه قیمتی ۹۵۰ تا ١٠١٠ تومان است. نوشته اولین پیام کارگزاری‌ها درباره عرضه اولیه فردا / جزئیات عرضه اولیه وسپهر اعلام شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
جزئیات عرضه اولیه
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / عرضه اولیه / وسپهر / بورس / شاخص بورس / بازار بورس / بورس تهران / فرابورس / سازمان بورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / بورس کالا
جزئیات عرضه اولیه "وسپهر"
فردا یکشنبه ۳۰ شهریورماه، نماد "وسپهر" در بازار فرابورس عرضه می شود.
یک عرضه اولیه در فرابورس در راه است
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / بورس تهران / فرا‌‌‌‌‌بورس ایران / سازمان بورس و اوراق بهادار
یک عرضه اولیه در فرابورس در راه است
چهارشنبه سوم مهرم ماه عرضه اولیه وسپهر۱ در بازار فرابورس عرضه می‌شود.
«وسپهر» ۳۰ شهریور عرضه اولیه می‌شود
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / بانک صادرات ایران / سهام بانک صادرات / وسپهر
«وسپهر» ۳۰ شهریور عرضه اولیه می‌شود
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، احمد فاضلی گفت: سهام شرکت سرمایه‌ گذاری گروه مالی سپهر صادرات با نماد «وسپهر» روز شنبه معارفه شده و شش میلیارد سهم آن معادل ٢٠ درصد، روز یکشنبه ۳۰ شهریور ١٣٩٩ در بازار فرابورس عرضه اولیه خواهد شد.
آغاز معاملات ثانویه اوراق مرابحه عام دولت
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
آغاز معاملات ثانویه اوراق مرابحه عام دولت
مدیر عملیات بازار فرابورس جزییات آغاز معاملات ثانویه اوراق مرابحه عام دولت را اعلام کرد.
۵ محدودیت‌ معاملات گواهی حق‌تقدم تسهیلات مسکن بانک مسکن و ملی
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
۵ محدودیت‌ معاملات گواهی حق‌تقدم تسهیلات مسکن بانک مسکن و ملی
مدیر عملیات بازار فرابورس با صدور اطلاعیه‌ای رسمی محدودیت‌های پنجگانه معاملاتی گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن دو بانک را اعلام کرد.
یک شرکت سرمایه‌گذاری بانکی در یک قدمی عرضه
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / بازار فرابورس / پذیره نویسی / عرضه اولیه
یک شرکت سرمایه‌گذاری بانکی در یک قدمی عرضه
شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات پس از احراز کلیه شرایط در فرابورس ایران پذیرش شد تا در آینده عرضه شود. نوشته یک شرکت سرمایه‌گذاری بانکی در یک قدمی عرضه اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
دو عرضه اولیه در راه بورس | به هر کد معاملاتی چقدر می‌رسد؟
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
دو عرضه اولیه در راه بورس | به هر کد معاملاتی چقدر می‌رسد؟
بازار فرابورس فردا سه‌شنبه ۱۸ شهریورماه ۹۹ شاهد عرضه اولیه نماد "کیا" و بازار بورس نیز شاهد عرضه اولیه نماد "ثامید" در روز چهارشنبه خواهند بود.
تغییر احتمالی در عرضه اولیه‌های بورسی تا 2 ماه دیگر / عرضه اولیه‌های کوچک فقط برای صندوق‌ها!
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / بازار سرمایه / بازار سهام / بورس / عرضه اولیه
تغییر احتمالی در عرضه اولیه‌های بورسی تا 2 ماه دیگر / عرضه اولیه‌های کوچک فقط برای صندوق‌ها!
طبق اعلام مدیر عملیات بازار فرابورس،ممکن است تا دو ماه آینده مسیر حرکت عرضه اولیه تغییر کند. به گونه‌ای که عرضه‌های کوچک‌تر از طریق صندوق‌ها یا مخاطبان مشخصی که برای آنها در نظر گرفته می‌شود و عرضه‌های اولیه بزرگ‌تر از طریق فرابورس صورت بگیرند. نوشته تغییر احتمالی در عرضه اولیه‌های بورسی تا 2 ماه دیگر / عرضه اولیه‌های کوچک فقط برای صندوق‌ها! اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
ورود ستاره خلیج‌فارس به آسمان بورس
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / بازار سرمایه / بورس / عرضه اولیه / قیمت سهام
ورود ستاره خلیج‌فارس به آسمان بورس
مدیرعامل فرابورس ایران از انجام فرآیند پذیرش شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در بازار فرابورس خبر داد و گفت: بخشی از سهام این شرکت با انجام فرآیندهای لازم برای پذیرش و درج، در بازار فرابورس عرضه اولیه می‌شود. نوشته ورود ستاره خلیج‌فارس به آسمان بورس اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۶/۱۶
سهام پالایشگاه ستاره خلیج فارس به‌زودی در فرابورس عرضه می‌شود
مدیرعامل فرابورس گفت: بخشی از سهام شرکت نفت ستاره خلیج فارس با انجام فرایند‌های لازم برای پذیرش و درج، در بازار فرابورس عرضه اولیه می‌شود.
عرضه اولیه یک شرکت بزرگ پالایشی در فرابورس قطعی شد
۱۳۹۹/۰۶/۱۵ / فرابورس / عرضه اولیه / مدیرعامل فرابورس / فرابورس ایران / شرکت ستاره خلیج فارس
عرضه اولیه یک شرکت بزرگ پالایشی در فرابورس قطعی شد
اقتصادنیوز : مدیرعامل فرابورس اعلام کرد: بخشی از سهام شرکت نفت ستاره خلیج فارس با انجام فرایندهای لازم برای پذیرش و درج، در بازار فرابورس عرضه اولیه می شود.
۱۰ صندوق خصوصی و جسورانه در صف پذیره‌نویسی در فرابورس
۱۳۹۹/۰۶/۱۲
۱۰ صندوق خصوصی و جسورانه در صف پذیره‌نویسی در فرابورس
علیقلی پور، سرپرست نهادهای مالی و نوآوری فرابورس ایران گفت: با توجه به اینکه صندوق‌های سرمایه‌گذاری خصوصی و جسورانه مورد توجه مدیران نهادهای مالی قرار گرفته‌اند، در حال حاضر قریب به ۱۰ صندوق خصوصی و جسورانه در صف پذیره‌نویسی هستند که در آینده با تکمیل مدارک و مستندات شاهد پذیره‌نویسی آن‌ها در بازار فرابورس خواهیم بود.
کدام نمادها خارج از ساعت عادی معامله می‌شوند؟
۱۳۹۹/۰۶/۱۰ / بورس / شاخص بورس / بورس تهران / بازار بورس / فرابورس / سازمان بورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / بورس کالا / نماد / بازار
کدام نمادها خارج از ساعت عادی معامله می‌شوند؟
مدیر عملیات بازار فرابورس ایران در رابطه با زمان انجام معاملات برخی نمادها در بازار اول و دوم فرابورس ایران خبر داد.
۱۳۹۹/۰۶/۰۴
«بورس» در انتظار حمایت «پاستور»
کیمیا نجفیماه گذشته شاخص کل بورس تهران از رکورد تاریخی ۲ میلیون واحد عبور کرد، اما این رکورد پایدار نبود و شاخص کم‌کم تغییر مسیر داد و سهام‌داران به خصوص تازه‌واردان را با نگرانی‌هایی روبه‌رو کرد. برخی از کارشناسان معتقدند ریزش‌های اخیر اصلاح و استراحت بازار بوده و سهام‌داران نباید نگران این اصلاح باشند. این در حالی است که برخی دیگر از تحلیلگران بر این باورند همان روند هجوم نقدینگی که شاخص کل را به دو میلیون واحد رساند، این‌بار برعکس شده و به دلیل برخی روخدادها نقدینگی با سرعت درحال خروج از بازار است و نمی‌توان پیش‌بینی از زمان توقف این ریزش‌ها داشت.دوازدهم مرداد سال جاری بود که اتفاقی تاریخی برای بازار سرمایه رخ داد و شاخص کل بر قله دو میلیونی نشست. اما روند صعودی بازار ادامه‌دار نبود و شاخص …
۱۳۹۹/۰۶/۰۳
تالار شیشه‌ای همچنان قرمز پوش
توسعه ایرانی- شاخص کل بورس و اوراق بهادار، دوشنبه ۳ شهریورماه، با افت ۵۳ هزار واحد، در کانال یک میلیون و ۶۰۸ هزار واحد باقی ماند.  شاخص کل بورس با افت ۵۳ هزار واحدی، به عدد یک میلیون و ۶۰۸ هزار و، شاخص هم وزن با افت ۸ هزار و ۹۴۱ واحدی به عدد ۴۵۶ هزارو ۱۷۸ واحد رسید؛ اما با این حال شاخص همچنان برای ایستادن در کانال یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحدی مقاومت می‌کند. در بازار فرابورس نیز شاخص با افت ۵۸۰ واحدی به عدد ۱۷ هزار و ۲۴۳ واحد رسید و بیشترین تأثیر را در افت داشت.
آغاز عرضه اولیه «گدنا» / ثبت سفارش تا چه زمانی ادامه دارد؟
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / بازار سهام / بورس / عرضه اولیه گدنا / گدنا
آغاز عرضه اولیه «گدنا» / ثبت سفارش تا چه زمانی ادامه دارد؟
بر اساس اعلام مدیریت عملیات بازار فرابورس، عرضه اولیه گدنا از ساعت ۱۳ آغاز شده و ثبت سفارش تا ساعت ۱۷ ادامه دارد. نوشته آغاز عرضه اولیه «گدنا» / ثبت سفارش تا چه زمانی ادامه دارد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
جزئیات عرضه اولیه‌های هفته جاری | از تاریخ تخصیص سهام تا حداکثر سهمیه
۱۳۹۹/۰۵/۲۸
جزئیات عرضه اولیه‌های هفته جاری | از تاریخ تخصیص سهام تا حداکثر سهمیه
بازار سرمایه شاهد عرضه اولیه نماد "گدنا" در روز سه‌شنبه در بازار فرابورس و نماد "غکورش" در روز چهارشنبه در بازار بورس خواهد بود.
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / بورس / عرضه اولیه بورس
عرضه اولیه سه‌شنبه مشخص شد/ نقدینگی مورد نیاز: حداکثر ۱۲هزار تومان
 به گزارش الف، بر اساس اطلاعیه بازار فرابورس ایران، روز سه‌شنبه ۲۸ مرداد ماه شرکت تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک ۶۰ میلیون (معادل ۲۰ درصد) از سهام خود را به روش عرضه اولیه روانه بورس می‌کند. از این میان ۵۱ میلیون سهم از طریق عرضه اولیه به عموم عرضه می‌شود.
۱۳۹۹/۰۵/۲۶
کاهش 650 هزار میلیارد تومانی ارزش بورس
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در معاملات نخستین روز کاری هفته برای چهارمین روز متوالی قرمزپوش شد. ریزش بازار که با لیدری صنایع و شرکت‌های بزرگ کلید خورد کلیت روند معاملاتی را تحت تاثیر قرار داد؛ به‌طوری که نماگر اصلی با ریزش بیش از 72 هزار واحد (معادل 7/ 3 درصد) مواجه شد و تا رقم یک میلیون و 903 هزار واحدی عقب نشست. از این رو بازدهی شاخص کل بورس تهران از ابتدای سال تا پایان معاملات روز گذشته به رقم 271 درصدی محدود شد. از نکات قابل توجه معاملات روزهای اخیر بورس تهران، کاهش 650 هزار میلیارد تومانی ارزش بازار بورس تهران، در کنار ذوب شدن 103 هزار میلیارد تومان از ارزش بازار فرابورس در چهار روز معاملاتی بود. در این مدت شاخص کل بورس تهران با افت 4/ 8 درصد مواجه شده است.
شرکت در عرضه اولیه «شاروم» چقدر نقدینگی می خواهد؟
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
شرکت در عرضه اولیه «شاروم» چقدر نقدینگی می خواهد؟
در عرضه اولیه فردا مورخه 14 مرداد ماه 1399 قرار است که 15 درصد از سهام کل شرکت پتروشیمی ارومیه معادل 84 میلیون سهم این شرکت، از طریق عرضه اولیه و با نماد شاروم وارد بازار فرابورس شود.
بورس دو هسته‌ای می‌شود
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / بازار فرابورس / بورس تهران / نوسانات بورسی / هسته معاملاتی
بورس دو هسته‌ای می‌شود
مدیرعامل شرکت بورس تهران با بیان اینکه قبلا شایعه افزایش دامنه نوسان بود و حالا کاهش به ۲ درصد که این شایعات درست نیست، گفت: برای بورس تهران هم در سامانه معالاتی جدا در نظر گرفته ایم و به زودی دو هسته معاملاتی برای معاملات شرکت‌های حاضر در بازار بورس فعال می‌شود. نوشته بورس دو هسته‌ای می‌شود اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / سرمایه / سهام عدالت / کسری بودجه / مالیات / وزارتخانه
اخبار
معاون بازار فرابورس با بیان اینکه چهار شرکت در صف عرضه اولیه در فرابورس هستند، گفت:
۱۳۹۹/۰۵/۰۵
چهار شرکت در آستانه عرضه اولیه
معاون بازار فرابورس با بیان اینکه چهار شرکت در صف عرضه اولیه در فرابورس هستند، گفت: سهام یکی از چهار شرکت مذکور، اواخر همین هفته عرضه می شود.
احتمال عرضه اولیه بگیلان یا شاروم در چهارشنبه هفته جاری
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / بازار فرابورس / پتروشیمی ارومیه / عرضه اولیه
احتمال عرضه اولیه بگیلان یا شاروم در چهارشنبه هفته جاری
معاون بازار شرکت فرابورس با اشاره به درج نماد چهار شرکت در بازار دوم این بورس گفت: اقدامات لازم برای انجام عرضه اولیه سهام توسعه مسیر برق گیلان یا پتروشیمی ارومیه در هفته جاری درحال پیگیری است. نوشته احتمال عرضه اولیه بگیلان یا شاروم در چهارشنبه هفته جاری اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
«دیجی‎کالا» منتظر چراغ سبز فرابورس
۱۳۹۹/۰۵/۰۱
«دیجی‎کالا» منتظر چراغ سبز فرابورس
مدیران «دیجی‎کالا» مجددا از آمادگی این استارت‎آپ برای ورود به بازار سرمایه خبر دادند و اینکه زمان نهایی ورود «دیجی‎کالا» به بازار فرابورس به موافقت هیات پذیرش فرابورس بستگی دارد. سعید محمدی در نشست خبری رونمایی از گزارش سالانه دیجی کالا که آنلاین برگزار شد، با اشاره به برنامه‎های «دیجی‎کالا» برای ورود به بورس گفت: «دیجی‎کالا» از سه سال گذشته به دنبال ورود به بازار سرمایه بود.
عرضه ۱۰۰ درصدی سهام استقلال و پرسپولیس در فرابورس
۱۳۹۹/۰۴/۲۸ / بازار فرابورس / باشگاه استقلال / باشگاه پرسپولیس / عرضه اولیه / واگذاری سرخابی‌ها / وزیر ورزش
عرضه ۱۰۰ درصدی سهام استقلال و پرسپولیس در فرابورس
وزیر ورزش و جوانان گفت: مراحل مربوط به عرضه سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با سرعت و دقت در حال انجام است و ۱۰۰ درصد سهام دو باشگاه در فرابورس عرضه و به مردم واگذار می‌شود. نوشته عرضه ۱۰۰ درصدی سهام استقلال و پرسپولیس در فرابورس اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
زمان عرضه اولیه «رافزا» اعلام شد
۱۳۹۹/۰۴/۲۴
زمان عرضه اولیه «رافزا» اعلام شد
بر اساس اطلاعیه ناظر بازار فرابورس، زمان عرضه اولیه «رافزا» از ساعت ۱۳ تا ۱۷ امروز اعلام شد. نوشته زمان عرضه اولیه «رافزا» اعلام شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
پیشنهادهای فرابورس برای تغییرات در اوراق تسهیلات مسکن
۱۳۹۹/۰۴/۰۹ / بازار فرابورس / تسهیلات خرید مسکن / قیمت اوراق مسکن
پیشنهادهای فرابورس برای تغییرات در اوراق تسهیلات مسکن
مدیرعامل فرابورس با اشاره به نوسانات غیرمتعارف قیمت اوراق تسهیلات مسکن در ماه‌های اخیر، ایجاد تغییراتی در قوانین معاملاتی این بازار را ضروری دانست و گفت: به منظور حفظ قیمت‌های تعادلی در اوراق گواهی حق تقدم‌ استفاده از تسهیلات مسکن، موضوعاتی همچون کاهش دامنه نوسان، استفاده از حجم مبنا، تغییر در نحوه انجام معاملات و حضور بازارگردان برای این اوراق را مطرح کرده‌ایم. نوشته پیشنهادهای فرابورس برای تغییرات در اوراق تسهیلات مسکن اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
اصلاح قواعد معاملاتی اوراق تسهیلات مسکن در دستور کار فرابورس
۱۳۹۹/۰۴/۰۱ / فرابورس / مسکن / بورس / بازار سرمایه / بازار بورس
اصلاح قواعد معاملاتی اوراق تسهیلات مسکن در دستور کار فرابورس
تهران - ایرنا - مدیرعامل فرابورس ایران از اصلاح قواعد معاملاتی اوراق تسهیلات مسکن در بازار فرابورس خبر داد.
۱۳۹۹/۰۳/۲۵
تاجران طلا از نیویورک به لندن فرار کردند
در بهار امسال فاصله قیمت نقدی طلا بین بورس فلزات لندن و نیویورک بیش از ۴۰ برابر شد. این برخی تاجران را مجبور کرد برخی از معاملات خود در بورس آمریکا را در بازار فرابورس فلزات لندن انجام دهند.
نماد «گشان» از 20 اردیبهشت در فرابورس قابل داد و ستد است
۱۳۹۹/۰۲/۱۵ / استانی-اقتصادی / پدیده شاندیز
نماد «گشان» از 20 اردیبهشت در فرابورس قابل داد و ستد است
مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده گفت: نماد «گشان» به عنوان نماد شرکت توسعه بین المللی پدیده در فرابورس تعیین شد و ناظر بازار فرابورس اطلاعیه رسمی را در سامانه معاملات اعلام کرد، این نماد از 20 اردیبهشت به صورت رسمی در فرابورس قابل داد و ستد خواهد بود.
آخرین وضعیت عرضه اولیه‌های پیش‌رو
۱۳۹۹/۰۲/۰۶ / سازمان بورس و اوراق بهادار
آخرین وضعیت عرضه اولیه‌های پیش‌رو
معاون بازار فرابورس گفت: عرضه اولیه پگاه گیلان (غگیلا) برای روز چهارشنبه تا ساعت دو امروز قطعی بود اما اکنون زمان این عرضه اولیه از قطعیت خارج شده است.
فروش اوراق کرونا2 از امروز امکان‌پذیر شد
۱۳۹۹/۰۲/۰۳ / ایران / تجهیزات پزشکی / خانواده / سرمایه / محمد صادق
فروش اوراق کرونا2 از امروز امکان‌پذیر شد
ایلنا: مدیر عملیات بازار فرابورس ایران از تمامی اهالی بازار سرمایه که تا کنون در طرح نیکوکارانه تامین مالی جمعی برای مقابله با بیماری کرونا مشارکت‌کرده‌اند، قدردانی…
۱۳۹۹/۰۱/۳۱
«گنجین» قابل‌معامله شد
نخستین صندوق سرمایه‌گذاری مبتنی‌بر صدور و ابطال در بازار فرابورس ایران قابل‌معامله شد.
«گنجین» نخستین صندوق سرمایه‌گذاری مبتنی بر صدور و ابطال که در بازار فرابورس ایران قابل معامله شد
۱۳۹۹/۰۱/۳۰ / ایران / درآمد / سازمان بورس و اوراق بهادار / سرمایه گذاران / سرمایه گذاری
«گنجین» نخستین صندوق سرمایه‌گذاری مبتنی بر صدور و ابطال که در بازار فرابورس ایران قابل معامله شد
ایلنا: نخستین صندوق سرمایه‌گذاری مبتنی بر صدور و ابطال که در بازار فرابورس ایران با گنجین قابل معامله شد.
عرضه اولیه آریاساسول به یک ماه آینده موکول شد
۱۳۹۹/۰۱/۲۶ / فرابورس / بازار بورس / بازار سرمایه / سازمان بورس و اوراق بهادار / بازار بورس
عرضه اولیه آریاساسول به یک ماه آینده موکول شد
تهران - ایرنا - معاون بازار فرابورس گفت: زمان دقیق عرضه اولیه آریاساسول به طور کامل مشخص نیست اما طبق صحبت‌هایی که با این شرکت داشتیم قرار شده تا یک ماه آینده تکلیف برخی مسایل که در این شرکت به وجود آمده مشخص و سپس عرضه شود.
۱۳۹۹/۰۱/۱۸
بیمه نوین به طرح نیکوکارانه مقابله با کرونا پیوست
بیمه نوین با خرید اوراق گواهی نیکوکاری کرونا ۱ به کمپین مردمی بازار سرمایه ایران برای مقابله با کرونا پیوست.به گزارش روابط‌عمومی و بین‌الملل بیمه نوین، این شرکت در راستای مسئولیت اجتماعی و با هدف حمایت از تامین منابع مالی موردنیاز برای مقابله با ویروس کرونا، مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال را به خرید اوراق گواهی نیکوکاری نماد کرونا ۱ اختصاص داد.براساس اعلام مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، بازار فرابورس ایران زمینه استفاده از ظرفیت ‏تامین مالی جمعی جهت انجام کمک خیرخواهانه در خصوص ‏وضعیت پیش‌آمده ناشی از ویروس کرونا را ایجاد کرده و به همین منظور اوراق گواهی نیکوکاری در قالب دو نماد ‌‏«کرونا ۱» و «کرونا ۲» از طریق بازار فرابورس ایران منتشر شده است که ارزش اسمی هر ورقه ۱۰ هزار ریال بوده و حداقل حمایت تامین‌کنندگان …
افزایش ۶ درصدی شاخص فرابورس در اسفند ۹۸
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / فرابورس / پژوهشکده پولی و بانکی / شاخص کل بورس
افزایش ۶ درصدی شاخص فرابورس در اسفند ۹۸
ارزش کل بازار فرابورس و شاخص این بازار (آیفکس) در پایان معاملات اسفند ۹۸ به ترتیب رشد ۶ و ۷ درصدی را به ثبت رساندند.
حمایت فولاد مبارکه برای تامین منابع مالی مقابله با کرونا
۱۳۹۸/۱۲/۲۹ / جامعه / سلامت / فولاد مبارکه / منابع مالی / ویروس
حمایت فولاد مبارکه برای تامین منابع مالی مقابله با کرونا
ایلنا: با توجه به گشایش نماد اوراق گواهی نیکوکاری کرونا در بازار فرابورس ایران ( تحت نمادهای کرونا ۱ و کرونا ۲) ، به منظور تامین منابع مالی مورد نیاز وزارت بهداشت،…
۱۳۹۸/۱۲/۲۸ / ایران / سرمایه / سهام / وزارت بهداشت / ویروس
تامین مالی جمعی در بستر بازار سرمایه برای مقابله کرونا
اوراق گواهی نیکوکاری در قالب دو نماد ‌‌«کرونا۱» و «کرونا۲» از طریق بازار فرابورس ایران روز گذشته منتشر شد،
۱۳۹۸/۱۲/۲۸
بازار سرمایه و مسوولیت اجتماعی
اجرای تامین مالی هدفمند با بهره‌گیری از ابزار نوین مالی در بستر بازار سرمایه برای مقابله کرونا در قالب مسوولیت اجتماعی بستر‌سازی شده و اوراق گواهی نیکوکاری در قالب دو نماد ‌‏«کرونا۱» و «کرونا۲» از طریق بازار فرابورس ایران منتشر می‌شود. وفق قانون ارزش اسمی هر ورقه ۱۰ هزار ریال بوده و حداقل حمایت تامین‌کنندگان حقیقی و حقوقی یک ورقه است. یعنی افراد می‌توانند با خرید حداقل یک ورقه به ارزش ۱۰ هزار ریال در این طرح با هدف نیکوکارانه یک نماد ملی در حوزه مسوولیت اجتماعی شفاف شرکت کنند. اما هدف اصلی حاکمیت شرکتی و مسوولیت اجتماعی، بهبود و توسعه عملکرد شرکت‌ها، ایجاد شفافیت و پاسخگویی هیات‌مدیره در برابر ارزش ذی‌نفعان و سهامداران و جامعه است. مزایای با اهمیت حاکمیت شرکتی و مسوولیت اجتماعی نیز به سه بخش …
از سرگیری معاملات فرابورس/سفارش‌های قبلی ملغی شد
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ / فرابورس
از سرگیری معاملات فرابورس/سفارش‌های قبلی ملغی شد
مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران از انجام معاملات در بازار فرابورس از ساعت ۱۱.۳۰ تا ۱۴ امروز خبر داد و گفت: این تصمیم با هماهنگی ناظر بازار و به دلیل وجود اختلال در سامانه معاملاتی بازارهای فرابورس اخذ شد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۷ / اصفهان / دولت / مشکلات / هزینه تولید / فعالان اقتصادی
فردا (۸ بهمن ماه) دوازدهمین عرضه اولیه در بازار فرابورس انجام می‌شود
ایلنا: عضو هیات مدیره گروه صنعتی باما و سهامدار عمده شرکت ذوب روی اصفهان اظهار داشت: 60 میلیون سهم فروی با دامنه قیمتی تا سقف 14 هزار ریال عرضه می‌شود و حداکثر 100…
۱۳۹۸/۱۱/۰۳ / فرابورس / معاملات فرابورس / سازمان بورس و اوراق بهادار
ارزش بازار فرابورس از مرز ۵ میلیون و ۵۸۰ هزار میلیارد ریالی گذشت
شاخص فرابورس (آیفکس) در نخستین ماه زمستان امسال، با رشد ۱۶ درصدی به کار خود پایان داد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
اولین معامله بازار باز ثبت شد
معاون بازار فرابورس ایران از آغاز عملیات بازار باز برای نخستین بار در بازار سرمایه کشور از روز ۲۸ دی‌ماه خبر داد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
استارت عملیات بازار باز برای نخستین بار
مدیریت ارتباطات فرابورس ایران: معاون بازار فرابورس ایران از آغاز عملیات بازار باز برای نخستین بار در بازار سرمایه کشور از روز گذشته (شنبه 28 دی‌ماه) خبر داد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
انجام اولین معامله رسمی بانک مرکزی در چارچوب عملیات بازار باز
معاون بازار فرابورس ایران از آغاز عملیات بازار باز برای نخستین بار در بازار سرمایه کشور از امروز 28 دی‌ماه خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •