یکشنبه, ۶ مهر, ۱۳۹۹ / 27 September, 2020
بانک صنعت و معدن
۲۵ ساعت قبل
سعید عمرانی معاون قضائی دادستانی کل کشور:
2000کارخانه در کشور تعطیل و بخش عمده‌ای از آن‌ها به آشیانه پرندگان تبدیل شده است!آفتاب یزد ـ رضا بردستانی: با جست و جویی ساده و چند دقیقه‌ای در خبرها و نمودارها خواهیم دید، آمارها نشان می‌دهد تنها در «سال جهش تولید» بانک‌ها 1460 کارخانه را به تملک خود درآورده اند: بانک ملی(488کارخانه)، بانک ملت(285 کارخانه)، بانک صنعت و معدن(188کارخانه)، بانک صادرات(144کارخانه)، بانک کشاورزی(128کارخانه)، بانک تجارت(118کارخانه)، بانک سپه(83کارخانه)، بانک توسعه تعاون(23کارخانه) و بانک مسکن(3کارخانه) این در حالی است که رئیس قوه ی قضائیه به صراحت گفته بود:«هیچکدام از بانک‌ها حق ندارند کارگاه یا کارخانه‌ای را که تملک کرده اند، تعطیل کنند!» و اما رئیس کارخانه بزرگ نساجی اردبیل به رئیس قوه قضائیه گفته بود:« بانک بعد …
۵ روز قبل
دکتر فرهاد دژپسند در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بانک صنعت و معدن: بانک صنعت و معدن از نظر اصول و خدمات بانکداری باید بانکی مدرن و پیشرو باشد و توجه ویژه ای را به صنایع نوین و دانش بنیان، که نقشی پیشران …
دکتر فرهاد دژپسند در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بانک صنعت و معدن: بانک صنعت و معدن از نظر اصول و خدمات بانکداری باید بانکی مدرن و پیشرو باشد و توجه ویژه ای را به صنایع نوین و دانش بنیان، که نقشی پیشران و کلیدی در اقتصاد کشور دارند، مبذول دارد / همچون سال گذشته پیگیری عملیات واگذاری اموال مازاد بانک صنعت و معدن مورد انتظار است.وزیر امور اقتصاد و دارایی در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بانک صنعت و معدن اظهار داشت: بانک صنعت و معدن از نظر اصول و خدمات بانکداری باید بانکی مدرن و پیشرو باشد.به نقل از روابط عمومی بانک رفاه؛ جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بانک صنعت و معدن با حضور دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، "عباس معمار نژاد" معاون بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، …
بانکداری دیجیتال گامی در جهت توسعه کشور است
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / حسین مهری / مدیر عامل بانک صنعت و معدن / بانکداری اسلامی / دیجیتال
بانکداری دیجیتال گامی در جهت توسعه کشور است
تهران- ایرنا- مدیر عامل بانک صنعت و معدن گفت: بانکداری دیجیتال و اجرای حاکمیت شرکتی، گامی برای روند رو به رشد بانکداری توسعه‌ای در کشور است.
دژپسند:بانک صنعت و معدن از نظر خدمات بانکداری باید مدرن و پیشرو باشد
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / حسین مهری / فرهاد دژپسند / وزارت امور اقتصادی و دارایی / عباس معمار نژاد / بانک صنعت و معدن
دژپسند:بانک صنعت و معدن از نظر خدمات بانکداری باید مدرن و پیشرو باشد
تهران- ایرنا-وزیر امور اقتصاد و دارایی در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بانک صنعت و معدن اظهار داشت: بانک صنعت و معدن از نظر اصول و خدمات بانکداری باید بانکی مدرن و پیشرو باشد.
چک‌های برگشتی و تسهیلات غیر جاری عمده‌ترین مشکلات سرمایه گذاران است
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
چک‌های برگشتی و تسهیلات غیر جاری عمده‌ترین مشکلات سرمایه گذاران است
بجنورد- قنبری معاون اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: عمده‌ترین مشکلات سرمایه‌گذاران، چک‌های برگشتی و تسهیلات غیر جاری با بانک صنعت و معدن است.
انعقاد تفاهم نامه چهارجانبه برای تامین ۵۰۰ هزار تن کود سوپرفسفات ساده بخش کشاورزی
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / کود کشاورزی
انعقاد تفاهم نامه چهارجانبه برای تامین ۵۰۰ هزار تن کود سوپرفسفات ساده بخش کشاورزی
تفاهم‌نامه چهارجانبه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، بانک صنعت و معدن، تولید کنندگان کودهای فسفاته و تأمین‌ کننده خاک فسفات برای تولید ۵۰۰ هزار تن کود سوپر فسفات ساده منعقد شد.
معاون سازمان صمت استان: قیمت ماسک در یزد کاهش می‌یابد
۱۳۹۹/۰۶/۱۵ / ماسک / یزد / بانک صنعت و معدن
معاون سازمان صمت استان: قیمت ماسک در یزد کاهش می‌یابد
یزد - ایرنا - معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد از احتمال کاهش قیمت ماسک در آینده به ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ تومان خبر داد و تصریح کرد: این موضوع را پیگیری می کنیم.
برنامه دستیابی به رشد ۱۰۰ درصدی در سال جهش تولید
۱۳۹۹/۰۶/۱۲ / وزارت صنعت معدن و تجارت / قرارداد بین المللی / بانک صنعت و معدن
برنامه دستیابی به رشد ۱۰۰ درصدی در سال جهش تولید
تهران- ایرنا- همزمان با هفته بانکداری اسلامی ( دهم تا شانزدهم شهریور) بانک صنعت و معدن از رشد بیش از ۷۰ درصدی در شاخص های عملکردی این بانک در پنج ماهه ابتدایی امسال خبر داد و دستیابی به رشد بیش از ۱۰۰ درصدی برای جهش تولید را برنامه امسال دانست.
۱۳۹۹/۰۶/۰۶
بزرگ‫ترین پروژه پتروشیمی کشور با تامین مالی بانک توسعه صادرات ایران کلید خورد‬
فاز یک بزرگ‫ترین پروژه پتروشیمی کشور از لحاظ حجم تولید با مشارکت سندیکایی بانک توسعه صادرات ایران و بانک صنعت و معدن و فایناس ۲ میلیارد یورویی خارجی، سوم شهریورماه جاری به بهره‫برداری رسید.‬‬رضا ساعدی فر معاون اعتبارات این بانک در‫این‫باره گفت: پتروشیمی بوشهر یکی از پروژه های بزرگ بانک توسعه صادرات ایران در سال های اخیر بوده است که ظرفیت تولید سالانه بیش از ۶ میلیون تن محصولات پتروشیمی را دارد و بخش اعظم این محصولات با توجه به موقعیت جغرافیایی کارخانه و نزدیکی به آبهای آزاد صادر می شود.وی یادآور شد: این پتروشیمی تنها واحد پتروشیمی در کشور است که زنجیره ارزش کامل محصولات پتروشیمی را در بر می گیرد و علاوه بر این عملیات شیرین سازی را راسا انجام داده و گاز ترش را به عنوان خوراک مورد استفاده قرار …
امضای ۷ تفاهم نامه همکاری در زمینه حمایت از صنایع کوچک و متوسط
۱۳۹۹/۰۵/۲۴ / سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران / بانک صنعت و معدن / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
امضای ۷ تفاهم نامه همکاری در زمینه حمایت از صنایع کوچک و متوسط
به مناسبت روز ملی حمایت از صنایع کوچک ۷ تفاهم نامه همکاری در زمینه حمایت از صنایع کوچک و متوسط امضاء و مبادله شد.
رشد ۴۵.۳ درصدی تسهیلات پرداختی بانک‌ها به صنعت و معدن
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / تسهیلات بانکی / وزارت صنعت معدن و تجارت / معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت معدن و تجارت / بانک صنعت و معدن
رشد ۴۵.۳ درصدی تسهیلات پرداختی بانک‌ها به صنعت و معدن
تهران- ایرنا- میزان تسهیلات پرداختی بانک‌‎ها و موسسات اعتباری به بخش صنعت ومعدن در دو ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۵.۳ درصد رشد یافت.
آشنایی مردم با بازار بورس موجب هدایت سرمایه ها به سمت جهش تولید
۱۳۹۹/۰۵/۱۹ / بازار سرمایه / جهش تولید / حسین مهری
آشنایی مردم با بازار بورس موجب هدایت سرمایه ها به سمت جهش تولید
مهری، مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: اقبال عموم مردم به بورس و ورود به بازار سرمایه بیشتر شده و افراد درحال آشنایی بااین بازار هستن وفرهنگ سازی واطلاع رسانی میتواند به این بازار تعمیق دهد و سرمایه ها را بسمت جهش تولید هدایت کند
نقش تسهیل گری خبرنگاران در اقدامات کارآفرینانه
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / روز خبرنگار / بانک صنعت و معدن / کارآفرینی
نقش تسهیل گری خبرنگاران در اقدامات کارآفرینانه
نوشتن، درست گفتن، ارائه اطلاعات درست و بموقع مقابله با دروغ، مطالبه عمومی بدون سود شخصی و در یک کلام نگاشتن برای مردم کاری عاشقانه است که تفسیر پررمز و راز آن همین حرفه پر فراز و نشیب خبرنگاری است.
450میلیارد تومان اوراق مشارکت به مترو تزریق شد
۱۳۹۹/۰۵/۱۲
450میلیارد تومان اوراق مشارکت به مترو تزریق شد
مدیرعامل متروی تهران از تزریق 450میلیارد تومان انتشار اوراق مشارکت برای تأمین منابع مالی توسعه خطوط 3، 6 و 7 متروی پایتخت خبر داد و از خبرهای خوش برای توسعه شاهرگ حیاتی تهران رونمایی کرد. علی امام در گفت‌وگو با همشهری، با اشاره به اوراق مشارکت سال97 گفت: «این اوراق، 1300میلیارد تومان بود که در تاریخ 31تیرماه98 منتشر شد و به فروش رسید. 390میلیارد تومان از این اوراق مشارکت در اختیار بانک صنعت و معدن بود و عاملیت 910میلیارد تومان اوراق دیگر را بانک آینده برعهده داشت. بخشی که برعهده صنعت و معدن بود …
واگذاری اموال مازاد غیربانکی برای افزایش اعطای تسهیلات
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / وزارت صنعت معدن و تجارت / بانک صنعت و معدن / سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی
واگذاری اموال مازاد غیربانکی برای افزایش اعطای تسهیلات
تهران- ایرنا- عضو هیأت مدیره بانک صنعت ومعدن گفت: واگذاری سهام و اموال مازاد غیر بانکی راهکاری برای افزایش توان تسهیلات‌دهی و افزایش سرمایه بانک‌های دولتی محسوب می‌شود.
پرداخت بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به دانش‌بنیان‌ها
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / حسین مهری / شرکت دانش بنیان / بانک صنعت و معدن / اقتصاد کرونا
پرداخت بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به دانش‌بنیان‌ها
تهران- ایرنا- مدیرعامل بانک صنعت ومعدن اعلام کرد: بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان در سه ماهه نخست امسال توسط این بانک به شرکت‌های دانش‌بنیان تسهیلات پرداخت شد.
۱۳۹۹/۰۴/۳۱
دور جدید حمایت‌ صندوق نوآوری و شکوفایی از کسب‌و‌کارهای آسیب‌دیده
مراسم آغاز مرحله سوم حمایت از کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از کرونا ویژه شرکت‌های دانش بنیان متوسط و بزرگ، با حضور مدیران صندوق نوآوری و شکوفایی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت بهداشت و مدیران عامل بانک‌های آینده، کارآفرین و بانک صنعت و معدن برگزار شد.
صلاحیت حرفه‌ای و مالی تسهیلات گیرندگان ارزیابی می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۲۸ / بانک صنعت و معدن
صلاحیت حرفه‌ای و مالی تسهیلات گیرندگان ارزیابی می‌شود
تهران- ایرنا- معاون اعتبارات و راهبری شعب بانک صنعت ومعدن گفت: براساس سیستم ارزیابی متقاضیان دریافت تسهیلات در چارچوب سیستم «سنجش اهلیت مالی و صلاحیت حرفه‌ای» متقاضیان نامیده می‌شود، بررسی های لازم به اجرا گذاشته می‌شود.
تامین مالی ۲۸۰ میلیون دلاری برای تولید آهن اسفنجی
۱۳۹۹/۰۴/۲۱ / بانک صنعت و معدن
تامین مالی ۲۸۰ میلیون دلاری برای تولید آهن اسفنجی
تهران- ایرنا- معاون نظارت، حقوقی و وصول مطالبات بانک صنعت و معدن اعلام کرد: ، طرح توسعه مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد شهرستان کوار در استان فارس با اعتباری به میزان ۲۸۰ میلیون دلار در فاز نخست و به منظور تولید آهن اسفنجی به بهره‌برداری رسید که توسط این بانک تامین مالی شد.
بخشودگی سود تسهیلات ۵۰۰ واحد تولیدی
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / بانک صنعت و معدن / واحد تولیدی
بخشودگی سود تسهیلات ۵۰۰ واحد تولیدی
مدیرعامل بانک صنعت و معدن از تسویه بدهی ۵۰۰ واحد تولیدی و بخشودگی سود تسهیلات آنان خبر داد.
جهش در صنعت و معدن؛ توسعه همه‌جانبه بر پایه زیست‌بوم
۱۳۹۹/۰۴/۰۹ / مقام معظم رهبری / وزارت صنعت معدن و تجارت / جهش تولید / مدیر عامل بانک صنعت و معدن
جهش در صنعت و معدن؛ توسعه همه‌جانبه بر پایه زیست‌بوم
تهران- ایرنا- در حالی روز صنعت و معدن را گرامی می‌داریم که سال جاری براساس منویات مقام معظم رهبری مزین شده است به سال جهش تولید، جهشی که به‌فرموده ایشان می‌بایست باعث ایجاد تغییرات ملموس مثبت در زندگی مردم شود. در مورد اهمیت و ضرورت جهش تولید تردیدی وجود ندارد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۱
گزیده اخبار
عملکرد ضعیف مدیران پست بانک پست بانک ضعیف‌ترین عملکرد در ارایه تسهیلات اشتغالزایی را دارد.  نعمت‌اله شهبازی، مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری و تأمین منابع مالی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اعلام این خبر  گفت: «برای پست بانک در کشور ٩٦٠‌میلیارد تومان منابع در قالب تبصره ١٨ قانون بودجه ایجاد شده که حدود ١٠٠‌میلیارد تومان آن تاکنون جذب شده است و استان‌ها ازجمله تهران می‌توانند از باقی‌مانده این میزان بهره‌مند شوند.»شهبازی تصریح کرد: «مدیران پست بانک اگر تا سی‌ویکم تیرماه جاری اعتبار در نظر گرفته شده را به طرح‌های اشتغالزایی اختصاص ندهند، اعتبار در نظر گرفته شده از آنها سلب و به بانک‌های فعال استان‌های …
تامین مالی بانک صنعت و معدن برای تکمیل ۷۰ طرح نیمه‌تمام
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ / مدیر عامل بانک صنعت و معدن
تامین مالی بانک صنعت و معدن برای تکمیل ۷۰ طرح نیمه‌تمام
تهران - ایرنا - مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: امسال تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های نیمه تمام که قبلا از سوی این بانک تامین اعتبار شده و پیشرفت ۸۰ درصدی دارند به عنوان یکی از اولویت‌ها در دستور کار قرار دارد که شمار آنها ۷۰ طرح متوسط و بزرگ است.
سپرده‌های بانکی کم نشده‌اند/ معدن در اولویت پرداخت تسهیلات بانکی
۱۳۹۹/۰۳/۰۳ / بانک صنعت و معدن / مدیرعامل بانک صنعت و معدن / بانک / تسهیلات / واگذاری سهام / بانکداری دیجیتال / کاهش نرخ سود سپرده / معدن
سپرده‌های بانکی کم نشده‌اند/ معدن در اولویت پرداخت تسهیلات بانکی
درپی دستورالعمل کاهش نرخ سود سپرده بانکی و تمکین بانک‌ها از آن، تصور می‌شود سپرده‌ها از بانک‌ها خارج شود اما مدیرعامل بانک صنعت و معدن اعلام کرد که هنوز چنین اتفاقی رخ نداده و ممکن است نقدینگی‌ها در بین بانک جابجا شده باشد اما خارج نشده است. همچنین طبق آنچه این مدیر بانکی اعلام کرده، امسال به منظور رسیدن به جهش تولید، اولین سیاست، پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش به واحدهای تولیدی است و طرح‌های ارزش افزوده بخش معدن نیز در اولویت اول دریافت تسهیلات هستند.
اولویت تامین سرمایه در گردش واحد های تولیدی در سال ۹۹
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ / حسین مهری / فرهاد دژپسند / مدیر عامل بانک صنعت و معدن / بانک صنعت و معدن
اولویت تامین سرمایه در گردش واحد های تولیدی در سال ۹۹
تهران- ایرنا- مدیرعامل بانک صنعت ومعدن گفت: امسال که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام جهش تولید نام گرفته و سبب شد تا این بانک نخستین اولویت کاری خود را برای واحد های تولیدی به تامین سرمایه در گردش اختصاص دهد.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن همزمان با روز ارتباطات از ایرنا بازدید کرد
۱۳۹۹/۰۲/۲۷ / مدیر عامل بانک صنعت و معدن
مدیرعامل بانک صنعت و معدن همزمان با روز ارتباطات از ایرنا بازدید کرد
تهران- ایرنا- مدیرعامل بانک صنعت و معدن روز شنبه همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) بازدید کرد.
کشتارگاه توقیفی، دغدغه مرغداران اسدآبادی
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ / استانی-شهرستانها / کشتارگاه / دام و طیور / جوجه ریزی / جهاد کشاورزی / توقیف / بانک صنعت و معدن / سرمایه‌گذاری
کشتارگاه توقیفی، دغدغه مرغداران اسدآبادی
شهرستان اسدآباد به عنوان یکی از قطب های دامپروری و کشاورزی استان بوده که تکمیل چرخه صنعت تولید در این امر نقش مؤثری در ارزش افزوده بهره برداران، اقتصاد و اشتغال منطقه خواهد داشت.
درگذشت پدر خودروسازی ایران
۱۳۹۸/۱۲/۱۵
درگذشت پدر خودروسازی ایران
محمود خیامی بنیان‌گذار شرکت ایران‌خودرو که از وی به‌عنوان پدر خودروسازی ایران یاد می‌شود؛ شامگاه پنج‌شنبه گذشته در لندن درگذشت. وی شرکت ایران ناسیونال را به همراه برادر خود احمد آقا در ۱۲مهرماه ۱۳۴۱ با ۱۰ میلیون تومان سرمایه، برای تولید اتوبوس‌های بین شهری تاسیس کرد. پس از انقلاب ایران ناسیونال مصادره شد و به ایران خودرو تغییر نام پیدا کرد و محمود خیامی هم به لندن رفت. برادران خیامی قبل از انقلاب ده‌ها شرکت مختلف در صنایع سنگین ایجاد و خدمات بسیار زیادی برای توسعه صنعت کشور انجام دادند. بیمه آسیا، مبلیران، فروشگاه کوروش، کارخانه بریجستون، پیستون‌سازی ایران، ایدم تبریز و بانک صنعت و معدن از جمله برخی نام‌های آشنایی است که برادران خیامی پایه‌گذار آنها بوده‌اند. آنچه مشخص است زمانی که شرکت آنها …
افزایش ۹۹ درصدی گشایش اعتبارات اسنادی ریالی در بانک صنعت و معدن
۱۳۹۸/۱۲/۱۳ / بانک صنعت و معدن / اعتبارات
افزایش ۹۹ درصدی گشایش اعتبارات اسنادی ریالی در بانک صنعت و معدن
تهران- ایرنا- میزان گشایش اعتبارات اسنادی ریالی در بانک صنعت و معدن در ۱۱ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۹ درصد افزایش یافت.
۱۳۹۸/۱۲/۱۱
آخرین بازمانده «ایران ناسیونال»
محمود خیامی بنیانگذار ایران ناسیونال روز جمعه در لندن درگذشت. او تنها بازمانده بنیانگذاران ایران‌ناسیونال بود؛ ‌برادر احمد خیامی که نام او بیشتر با ساخت بزرگ‌ترین خودروسازی خاورمیانه گره خورده است. اما نام محمود خیامی، ‌زاده 1308 در طرقبه مشهد، با نام شرکت‌هایی چون «مبلیران» و «فروشگاه‌های زنجیره‌ای کوروش» (بعدها قدس) و بانک صنعت و معدن همراه بوده است. پدر او حاج سید علی‌اکبر خیامی کامیون‌داری بود که ارتش روسیه در دوران جنگ جهانی اول و اشغال مشهد کامیون‌های او را مصادره و پس از پایان جنگ به روسیه منتقل کرد. علی‌اکبر خیامی از آن پس مکان توقف‌گاه کامیون‌ها را تبدیل به تعمیرگاه کامیون کرد و به کسب و کار ادامه …
۱۳۹۸/۱۲/۱۱
خالق پیکان جوانان درگذشت
[شهروند] خالق پیکان جوانان در سن 90سالگی و در لندن درگذشت. محمود خیامی، بنیان‌گذار ایران‌خودرو که سال‌ها به بیماری آلزایمر مبتلا شده بود، در لندن چشم از جهان فروبست. خیامی کارآفرین بزرگی بود که برای نخستین‌بار ایران را صاحب صنعت خودروسازی کرد و ایران‌خودرو را در دوره مدیریتش به چنان عظمتی رسانده بود که پیکان به‌عنوان خودروی پادشاهان عرب منطقه مطرح شد. محمود خیامی به همراه برادرش احمد، فرزندان حاج‌سید‌علی‌اکبر خیامی بودند. او یک کامیون‌دار مشهدی بود. ارتش روسیه در دوران جنگ جهانی اول مشهد را اشغال کرده بود. کامیون‌های او را مصادره و پس از پایان جنگ به روسیه منتقل کرد و علی‌اکبر خیامی از آن پس مکان توقفگاه کامیون‌ها را تبدیل به تعمیرگاه …
۱۳۹۸/۱۱/۰۲
تشکیل کارگروه مشترک حمایت مالی از تولید میان بانک صنعت و شرکت سایپا
مدیر عامل بانک صنعت و معدن از تشکیل کارگروه مشترک سایپا و بانک صنعت و معدن خبر داد و گفت: با تشکیل این کارگروه می توانیم تأمین مالی طرح‌های تولید را با سرعت و هماهنگی بیشتر دنبال کنیم.
۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / حسین مهری / مدیرعامل بانک صنعت و معدن / گروه خودروسازی سایپا
شاهد تحول اساسی در گروه سایپا هستیم
مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: برنامه گروه خودروسازی سایپا در زمینه تولید محصولات جدید و اجرای طرح‌های توسعه‌محور در این مجموعه موجب دلگرمی جامعه و ما در شبکه بانکی کشور است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۲
شاهد تحول اساسی در گروه سایپا هستیم/ نگاه بلندمدت برای توسعه و نوآوری در گروه سایپا شکل گرفته است/ بانک صنعت و معدن و گروه سایپا، کارگروه مشترک حمایت مالی از تولید تشکیل دادند
مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: برنامه گروه خودروسازی سایپا در زمینه تولید محصولات جدید و اجرای طرح‌های توسعه‌محور در این مجموعه موجب دلگرمی جامعه و ما در شبکه بانکی کشور است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / خودرو / خودروسازان / بازار خودرو / واردات خودرو / سایپا
نگاه بلندمدت برای توسعه و نوآوری در سایپا شکل گرفته است
مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: برنامه گروه خودروسازی سایپا در زمینه تولید محصولات جدید و اجرای طرح‌های توسعه‌محور در این مجموعه موجب دلگرمی جامعه و ما در شبکه بانکی کشور است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶
۹۱۰میلیارد تومان پول مترو در انتظار تأییدیه بانک عامل
مدیرعامل متروی تهران نتیجه انتشار ۹۱۰میلیارد تومان اوراق مشارکت مانده برای توسعه خط۶ و ۷ مترو را شرح داد. «علی امام» در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: سال گذشته شورای شهر تهران مجوز انتشار ۱۳۰۰میلیارد تومان اوراق مشارکت را صادر کرد که مقرر شد این مبلغ برای توسعه حمل‌ونقل عمومی به‌خصوص توسعه خط ۶ و ۷ مترو مورد استفاده قرار گیرند. او با بیان اینکه انتشار این اوراق به 2قسمت تقسیم شد و 2بانک عامل برای انتشار این اوراق درنظر گرفته شده‌اند، تصریح کرد: در قسمت اول ۳۹۰میلیارد تومان توسط بانک صنعت و معدن …
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
انتصاب اعضای هیات عامل بانک صنعت و معدن در راستای اجرای حاکمیت شرکتی
دو تن از اعضای هیات عامل بانک صنعت و معدن در راستای اجرای حاکمیت شرکتی با احکامی از سوی مدیرعامل این بانک منصوب شدند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / باشگاه دانشجویان ایسنا / انجمن فارغ التحصیلان شریف / مهارت آموزی سرمایه گذار موفق
دوره جامع مهارت‌آموزی "سرمایه‌گذار موفق" برگزار می‌شود
انجمن فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف با همکاری کارگزاری بانک صنعت و معدن دوره جامع مهارت‌آموزی سرمایه‌گذار موفق را برگزار می‌کند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۴
بانکداری دیجیتال؛ پیشرانه بانک صنعت و معدن به‌عنوان بانک توسعه‌ای
معاون برنامه‌ریزی وفناوری بانک صنعت و معدن گفت: بانکداری دیجیتال پیشرانه بانک به‌سوی جایگاه اصلی خود به‌عنوان بانک توسعه‌ای تخصص‌محور و اقدامی برای پاسخگویی به نیازهای مشتری برای خدمات نوآورانه است.
۱۳۹۸/۱۰/۱۱ / استانی-اقتصادی
بررسی مشکلات 5 واحد تولیدی ایلام با در دیدار با مدیرعامل بانک صنعت و معدن
در دیدار استاندار ایلام با مدیرعامل بانک صنعت، معدن و تجارت مشکلات 5 واحد تولیدی ایلام بررسی شد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / رونق تولید / مازندران / بانک صنعت و معدن
بانک صنعت‌ومعدن ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت کرد
ساری - ایرنا - مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور گفت که این بانک در سال جاری برای رونق تولید و اشتغال ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده است.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / کرمان / مدیر عامل بانک صنعت و معدن / کارآمدی دولت / نهضت تولید ملی
۴۴ طرح را در دولت تدبیر و امید تامین اعتبار کرده ایم
کرمان - ایرنا - مدیرعامل و رییس هیات مدیره بانک صنعت و معدن کشور گفت:  از ابتدای دولت تدبیر و امید ۴۴ طرح را با مبلغ ۹۱ هزار میلیارد ریال تامین اعتبار کرده‌ایم.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / بانکداری دیجیتال / استانی-اقتصادی / اخبار اقتصادی - کرمان
بانکداری باز را در حال اجرا داریم
مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور گفت: در بانکداری دیجیتال جدی هستیم و به جای ایجاد باجه، به مدیر مالی دسترسی و سامانه در اختیار قرار می دهیم تا عملیات بانکی را انجام بدهند و بانکداری باز را در حال اجرا داریم.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / استانی-اقتصادی / اخبار اقتصادی - کرمان
آغاز عملیات احداث کارخانه روکش لاستیک در راور
با حضور صالحی نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ رئیس بانک صنعت و معدن و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استان کلنگ احداث کارخانه روکش لاستیک در شهرستان راور با اشتغال‌زایی ۲۰۰ نفر به زمین زده شد.
۱۳۹۸-۰۹-۰۹
نقش رکود بر تاروپود فرش
برای ورود فرش دستباف به سبد خانوارها، مقرر شده که صندوق کار‌آفرینی امید و بانک کشاورزی با صدور کارت‌های اعتباری خرید، فرش ایرانی را با تسهیلات بدون بهره به متقاضیان، عرضه و بانک صنعت و معدن نیز کارت اعتباری خرید فرش به کارمندان دولت ارائه کند
۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / استانی-اقتصادی / صنعت ، معدن و تجارت / بانک صنعت و معدن / محسن صالحی‌نیا / شرکت شهرک های صنعتی فارس / استان فارس
تامین کسری وثیقه واحدهای صنعتی توسط صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به حمایت‌های ویژه صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک برای تامین کسری وثیقه واحد های تولیدی گفت: این صندوق صدور ضمانت‌نامه به میزان 70 درصد مبلغ تسهیلات تا سقف 30 میلیارد ریال را انجام خواهد داد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۶ / دانشگاه صنعتی امیرکبیر / شرکت دانش بنیان / بانک صنعت و معدن / سید احمد معتمدی
حمایت بانک‌ها از دانشگاه رشد فناوری را به همراه دارد
تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه امیرکبیر گفت: برای رشد مراکز دانش بنیان و نوآور، بانک‌ها به عنوان حامی مالی تاثیر به سزایی در اجرای این هدف دارند و دانشگاه نیز برای ارتقاء تلاش می‌کند از وام‌های ارزی استفاده کند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۸ / دانشگاه صنعتی امیرکبیر / امضای تفاهمنامه / صنعت و معدن / حسین مهری / دانشجو / استارتاپ / بانک صنعت و معدن / سید احمد معتمدی / دانشگاه ها
دانشگاه امیرکبیر و بانک صنعت و معدن تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مدیرعامل بانک صنعت و معدن با هدف آموزش و انجام پروژه‌های دانش بنیان، ‌ تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
۱۳۹۸/۰۸/۰۸ / استانی-اقتصادی / سرمایه‌گذاری / کهگیلویه و بویراحمد
پاس کاری ۸ ماهه نیروگاه سیکل ترکیبی دهدشت بین بانک صنعت و معدن و صندوق توسعه ملی
سرمایه گذار نیروگاه سیکل ترکیبی دهدشت گفت: نیروگاه سیکل ترکیبی دهدشت ۸ ماه است که بین بانک صنعت و معدن و صندوق توسعه ملی پاس کاری می شود.
۱۳۹۸/۰۸/۰۳ / تسهیلات بانکی / صنعت و معدن / بانک صنعت و معدن
نزدیک به ۴۰ درصد جذب تسهیلات ارزی در طرحهای فولادی و سیمانی
تهران - ایرنا - آمارهای بانک صنعت ومعدن نشان می دهد، طرح های فولادی و سیمانی در مجموع نزدیک به ۴۰ درصد تسهیلات ارزی که با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی تخصیص یافت، برای ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر فرصت اشتغال فراهم ساخته است.
۱۳۹۸/۰۸/۰۲ / دولت تدبیر و امید / توسعه اقتصادی / تسهیلات / بانک صنعت و معدن / کارآمدی دولت
۱۵ میلیارد یورو تسهیلات توسط بانک صنعت و معدن پرداخت شد
همدان - ایرنا - مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: ۱۵ میلیارد یورو تسهیلات از آغاز به کار دولت تدبیر و امید به طرح های خرد و کلان اقتصادی پرداخت شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷
پرداخت سرمایه در گردش توسط بانک صنعت و معدن ۸۵ درصد افزایش یافت
اراک - ایرنا - مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش به واحدهای تولیدی توسط این بانک امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۸۵ درصد افزایش یافته است.
۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / حسین مهری / دولت یازدهم / بانک صنعت و معدن / بانک صنعت و معدن
نخستین مصاحبه مطبوعاتی و استقبال ۱۰۰ نفری اصحاب رسانه
تهران- ایرنا- نخستین نشست مطبوعاتی «حسین مهری» مدیرعامل بانک صنعت و معدن در پایتخت پیش از ظهر امروز (یکشنبه) پس از گذشت افزون بر ۱۳ ماه از زمان معارفه‌اش در این سمت، با حضور بیش از ۱۰۰ خبرنگار، تصویر بردار و فیلمبردار از رسانه های مختلف برگزار شد و در این نشست تنی چند از اعضای هیات مدیره بانک نیز پاسخگوی خبرنگاران بودند
۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / تحریم‌های آمریکا / بانک صنعت و معدن / حسین مهری / مطالبات ارزی
بی‌تاثیری تحریم‌ها بر بانک‌ها/ کاهش ۹۳ درصدی وصول مطالبات ارزی
مدیرعامل بانک صنعت و معدن تاکید کرد که راهکارهای مناسب اتخاذ شده توسط بانک سبب شده تحریم‌های آمریکا اثرات سنگینی بر بانک تحمیل نکند.
۱۳۹۸/۰۷/۰۷
بانک صنعت و معدن ۶.۲ درصد مطالبات کل سیستم بانکی را دارد
تهران– ایرنا- مدیرعامل بانک صنعت ومعدن اعلام کرد: از مجموع ۱۳۰۰ هزار میلیارد تومان مانده مطالبات کل سیستم بانکی، این بانک با رقم ۸۱ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان رقم ۶.۲ درصد را به خود اختصاص داده است.
۱۳۹۸/۰۶/۳۱
تصویب صورت‌های مالی بانک صنعت و معدن
با حضور اعضای مجمع عمومی بانک صنعت و معدن صورت‌های مالی این بانک مربوط به سال مالی منتهی به پایان سال 1397 تصویب شد.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک صنعت و معدن، نشست مجمع عمومی عادی سالانه بانک صنعت و معدن با حضور دکتر فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی و رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و دیگر اعضای مجمع در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۶/۲۷
انتشار اوراق مشارکت شهرداری مشهد
اوراق مشارکت شهرداری مشهد با بازارگردانی و تعهد پذیره‌نویسی گروه خدمات بازار سرمایه کاریزما و صندوق بازارگردانی اختصاصی اکسیر سودا منتشر می‌شود. به گزارش «دنیای اقتصاد»، این اوراق در دو نماد به مبلغ 7 هزار میلیارد ریال با نرخ سود علی‌الحساب 18 درصد سالانه برای تامین مالی فاز 3 خط 3 قطار شهری مشهد منتشر خواهد شد. ضمانت این اوراق را بانک صنعت و معدن به عهده دارد. همچنین، امین این اوراق موسسه حسابرسی آزموده‌کاران است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۰ / توسعه اقتصادی / مدیر عامل بانک صنعت و معدن / قوچان / اقتصاد مقاومتی
بانک‌ها متولی تسهیلات ارزان‌ قیمت نیستند
مشهد- ایرنا- مدیر عامل بانک صنعت و معدن گفت: بانک‌ها متولی تسهیلات ارزان‌ قیمت نیستند بلکه متولی این امر قانون‌ گذار است که سرمایه‌ گذاران باید این موضوع را از نمایندگان مجلس مطالبه کنند.
۱۳۹۸/۰۶/۱۹ / صنعت و معدن / تسهیلات
اعطای تسهیلات ۱۶۰ هزار میلیارد ریالی به ۲۹۰۰ واحد تولیدی
تهران- ایرنا- بانک صنعت و معدن برنامه امسال خود را اعطای ۱۶۰ هزار میلیارد ریال به ۲ هزار و ۹۰۰ واحد تولیدی در قالب تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت اعلام کرد که تحقق آن رشد بیش از ۳۲ درصدی نسبت به عملکرد سال ۹۷ را به دنبال خواهد داشت.
۱۳۹۸/۰۶/۱۰
توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد
بازدید از سه واحد صنعتی در شهرستان خمین همچنین افتتاح طرح توسعه صنایع سنگ سنگستان محلات« رضا رحمانی » در جریان سفر یک روزه خود به استان مرکزی به همراه استاندار و جمعی از مسئولین استان از سه واحد تولید کننده سلول های خورشیدی، صنایع نخ خمین و واحد صنعتی کاغذ پاسارگاد بازدید کرد.شرکت صنایع نخ خمین که با قدمت ۳۴ سال در ۲ دهه اخیر به دلیل بدهی به تملک بانک صنعت و معدن در آمده و تولید آن به صفر رسیده بود از سال ۱۳۸۱ به شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند واگذار شد.این شرکت با ۱۴۰ هکتار وسعت و ۳۸ هزار مترمربع عرصه کارگاهی در زمینه تولید نخ های اکریلیک، هایپالیکی و مواد اولیه فرش فعالیت دارد و شامل ۹ بخش خدمات تا بسته بندی است و علاوه بر نخ اکریلیک، نخ پشم نیز در این شرکت تولید می شود. بیش از ۱۰۰ نفر نیروی …
۱۳۹۸/۰۵/۲۷
عزل مدیر یکی از شعبات بانک صنعت و معدن تهران به دنبال برخورد نامناسب با صنعت‌گران
ایلنا: به دنبال جلسه مشترک وزیر صنعت، معدن و تجارت با تولید کنندگان شهرک صنعتی شمس آباد تهران و اعلام نارضایتی تعدادی از صنعتگران از برخورد نامناسب رئیس یکی از شعبات…
۱۳۹۸/۰۵/۱۷
بازدید مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور از واحدهای تولیدی قم
ایرنا –قم – حسین مهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن ایران، از ۱۲ کارخانه تولیدی در شهرک‌های صنعتی شکوهیه و محمودآباد استان قم بازدید و با مدیران این واحدهای صنعتی گفت‌وگو کرد. عباس منجمی گیلانی
۱۳۹۸/۰۵/۱۶
سایپا با مدیریت سلیمانی دست به اقدامات جهادی زد/ فعالیت پر رونق خطوط تولید سایپا امیدآفرین است
مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک صنعت و معدن از خطوط تولید شرکت سایپا بازدید کرده و در نشست مشترک با مدیرعامل و مدیران ارشد این گروه خودروسازی به تبادل‌نظر و تصمیم‌گیری در حوزه همکاری‌های مشترک پرداختند.
۱۳۹۸/۰۵/۱۶
50 درصد سهام سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران بلوکی عرضه می‌شود
بانک صنعت و معدن 50.3 درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران را به صورت بلوکی، یک جا و نقدبا قیمت پایه هر سهم 16 هزار و 700 ریال در بورس ارواق بهادار عرضه می‌کند.
۱۳۹۸/۰۵/۱۵
فعالیت پر رونق خطوط تولید سایپا
مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک صنعت و معدن از خطوط تولید شرکت سایپا بازدید کرده و در نشست مشترک با مدیرعامل و مدیران ارشد این گروه خودروسازی به تبادل‌نظر و تصمیم‌گیری در حوزه همکاری‌های مشترک پرداختند.
۱۳۹۸/۰۵/۱۵
مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک صنعت و معدن از خطوط تولید شرکت سایپا بازدید کرده و در نشست مشترک با مدیرعامل و مدیران ارشد این گروه خودروسازی به تبادل‌نظر و تصمیم‌گیری در حوزه همکاری‌های مشترک پرداختند.
به گزارش سایپانیوز، حسین مهری افزود: فعالیت پر رونق خطوط تولید سایپا امیدآفرین بوده و بیانگر وجود اراده برای افزایش تولید و پشت سر گذاشتن تحریم‌ها است و سایپا با مدیریت تخصصی و موثر مهندس سلیمانی، در حال انجام اقدامات جهادی است.به گفته وی در شرایط دشوار صنعت و اقتصاد کشور و وجود محدودیت‌هایی نظیر نقل و انتقال بانکی و خرید مواد اولیه مورد نیاز از بازارهای خارجی، تولید روزانه بیش از ۲ هزار خودرو در سایپا اقدامی با ارزش و تحسین‌برانگیز محسوب می‌شود.مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: وجود اراده لازم و توسعه فعالیت‌های تولیدی سایپا در کنار شکل‌دهی به یک فضای مساعد جهت این اقدامات، در سایه برنامه‌ریزی تیم مدیران فعلی این گروه رقم خورده است.حسین مهری با اشاره به بازدید خود از خطوط تولید سایپا افزود: وجود …
۱۳۹۸/۰۵/۰۲ / تسهیلات بانکی / مدیر عامل بانک صنعت و معدن
تامین اعتبار طرح‌های معدنی مانع خام فروشی می‌شود
تبریز - ایرنا- مدیرعامل بانک صنعت و معدن با اشاره به اولویت‌های حمایتی از صنعتگران و کارآفرینان این بانک، گفت: تامین اعتبار طرح های معدنی اولویت جدید ما است، زیرا از خام فروشی جلوگیری می‌کند.
۱۳۹۸/۰۴/۲۶
حضور بانک صنعت و معدن و شركت هاي گروه در اولين نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید
دكتر محمد حسن ترابي از حضور بانک صنعت و معدن در نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید که از 27 تا 30 تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، خبر داد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۵
نساجی‌ها چندین مرحله مالیات بر ارزش افزوده می‌پردازند/ موانع قانونی پیشروی بانک صنعت و معدن در نوسازی نساجی خاور گیلان به خاطر دولتی بودن
عمده‌ترین مشکل ما بحث مالیت بر ارزش افزوده است که توان تولید و رقابت را از ما گرفته است. در صنعت نساجی ما در هر مرحله مجبور به پرداخت ارزش افزوده هستیم و این مسئله موجب بالا رفتن قیمت کالا می‌شود.
۱۳۹۸/۰۴/۲۳
تخصیص 21 هزار میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های تولیدی کرمانشاه
رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن از تخصیص معادل 21 هزار میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های تولیدی استان کرمانشاه از ابتدای سال 92 تا پایان سال 97 خبر داد که برای 1437 نفر به‌طور مستقیم اشتغال ایجاد خواهد کرد. حسین مهری که به استان کرمانشاه سفر کرده بود، در دیدار با استاندار، کارآفرینان و تولیدکنندگان و همچنین مدیران بخش تولید در این استان ضمن بیان مطلب فوق افزود: باید عارضه‌یابی صنایع استان‌های کشور بیش از پیش پیگیری شود و در کمترین زمان ممکن برای رفع مشکلات بخش صنعت و معدن کشور اقدام موثر صورت پذیرد. مدیرعامل بانک صنعت و معدن بیان کرد: سیاست‌های اعتباری این بانک در سال 98 بر سه رکن جذب منابع، وصول مطالبات و نظارت بر تخصیص تسهیلات استوار است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۶ / جهاد دانشگاهی / بانک صنعت و معدن / امضا تفاهم نامه همکاری / تسهیلات بانکی
اعلام آمادگی بانک صنعت‌ومعدن برای تامین مالی طرح‌های جهاد دانشگاهی
رئیس جهاد دانشگاهی و مدیرعامل بانک صنعت و معدن به امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک پرداختند.
۱۳۹۸/۰۴/۱۶
نقش بانک صنعت و معدن در کاهش خام‌فروشی
شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران (شیران) با همکاری یک شرکت دانش‌بنیان، طراحی یک پارک شیمیایی را برای جلوگیری از خام‌فروشی و تکمیل زنجیره تولید آغاز کرده است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۰ / بانک صنعت و معدن / رونق تولید / حسین مهری
حمایت از رونق تولید؛ رسالت اصلی بانک صنعت و معدن
یادداشت/حسین مهری، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن
۱۳۹۸/۰۴/۰۱ / بوشهر / صنعت و معدن
بانک صنعت و معدن اعتبار ۳۰ طرح تولیدی را در استان بوشهر تامین کرد
بوشهر- ایرنا- مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور گفت: در زمان حاضر ۳۰ طرح تولیدی با حمایت این بانک در استان بوشهر تامین اعتبارشده و در دست اجراست.
۱۳۹۸/۰۳/۰۵
272 شرکت متعلق به 27 بانک کشور
27 بانک کشور که عمدتا خصوصی یا خصوصی شده هستند مجموعا 272 شرکت را اداره می‌کنند. به گزارش «دنیای‌اقتصاد» کمترین شرکت زیرمجموعه بانک‌ها به پست بانک با یک شرکت تعلق دارد و بیشترین آنها با 31 شرکت به بانک خصوصی پاسارگاد اختصاص دارد. پس از بانک پاسارگاد، بانک ملی و مسکن با 26 شرکت، بیشترین تعداد شرکت‌های وابسته را دارند. بنابراین گزارش، بانک خصوصی شده تجارت نیز با 21 شرکت، پس از بانک‌های یادشده قرار می‌گیرد. پس از آن بانک ملت 16 شرکت، بانک شهر14 شرکت، بانک دی 13 و اقتصاد نوین 12 شرکت دارند. در میان بانک‌های خصوصی شده کمترین شرکت به بانک صادرات با 10 شرکت تعلق دارد. بانک سامان و انصار هم هر کدام 9 شرکت را اداره می‌کنند. در بین بانک‌های تخصصی بانک صنعت و معدن 8 شرکت، کشاورزی 7 شرکت، مسکن 26 شرکت، …
۱۳۹۸/۰۲/۲۵
امیرکبیر مجتمع خدمات فناوری راه اندازی می کند
تهران- ایرنا- رئیس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: با کمک بانک صنعت و معدن، مجتمع خدمات فناوری و آزمایشگاههای تخصصی در این دانشگاه راه اندازی می شود.
۱۳۹۸/۰۲/۲۵
راه اندازی مجتمع خدمات فناوری و آزمایشگاههای تخصصی در دانشگاه امیرکبیر
رئیس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: برنامه داریم با کمک بانک صنعت و معدن مجتمع خدمات فناوری و آزمایشگاههای تخصصی در این دانشگاه را راه اندازی کنیم.
۱۳۹۸/۰۲/۲۴ / اشتغال / ایران و لوکزامبورگ / ایران / بانک رفاه کارگران / بانک صادرات ایران / بانک صنعت و معدن / بانک ملت / بانک ملی / تجمع / تذکرات کتبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی
خلاصه مهمترین اخبار مجلس در روز ۲۴ اردیبهشت ماه
بررسی مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی در جلسه غیر علنی، تاکید بر عملکرد ضعیف دستگاه‌ها در اجرای قانون رفع موانع رقابت پذیر در گزارش کمیسیون ویژه تولید ملی، موافقت مجلس با لایحه موافقت‌نامه سرمایه‌گذاری بین ایران و لوکزامبورگ‌، ارجاع گزارش واگذاری شرکت آلومینیوم المهدی و مجتمع هرمزال به قوه قضائیه، معافیت وزارتخانه‌ها و مؤسسات دولتی از پرداخت هزینه‌های ثبتی و ...از جمله مهمترین اخبار امروز (سه شنبه) بیست و چهارم اردیبهشت ۱۳۹۸ مجلس شورای اسلامی هستند که می‌توانید مشروح آن را در لینک‌های زیر بخوانید.
۱۳۹۸/۰۲/۱۸
امضای قرارداد عاملیت اعطای تسهیلات میان سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی و بانک صنعت و معدن
ایلنا: قرارداد عاملیت میان سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و بانک صنعت و معدن برای ارائه تسهیلات حمایتی به واحدهای صنعتی و تولیدی کشور به امضاء رسید تا در…
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •